Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Morgellons - Texases levib õudus
#1
Unustage AIDS ja linnugripp - uus häda on tulekul! Texases ja Californias on levimas (üle tuhande teada haigusjuhu) kummaline nahahaigus - nahal tekkivad haiguskolded, kust tulevad välja mustad täpid või karvakesed - valged, mustad, punased - 4... 8 mm (siin pilte). Ja tunne, et sinu naha all roomab keski pidevalt.
Morgellons Research Foundation
MySA.com artikkel
Auu, Scully & Mulder!

Muudetud: 19-5-06 kell 21:20:35 Hallucigenia
Vasta
#2
Paha lugu. Et sihuke tõbi ja lastakse muudkui edasi levida. Ilmselt päris Scullyt ja Mulderit ei ole niisugustel puhkudel kuskilt võtta.
Peaasi ka, et keegi seda sealt siia endaga kaasa ei tooks. Eesti rahvast ju nii vähe ja kui kõik karvu täis ja täpilised, mis siis peale hakata? Äkki on jälle mingit keemiat sisse söödud või siis levib see haigus saastunud mürgise õhuga.
Vasta
#3
Sümptomid on küll kõike muud kui meeldivad, siiski ei ole õnneks teada ühtegi surmajuhtumit (kui üks mees välja arvata, kes seda kõike enam välja ei kannatanud ja ..). Aga huvitav on see, et haiguse allikat pole avastatud. millest, kellest kõik alguse võis saada? Vat see on küsimus Smile
Vasta
#4
Sisetunne ütleb, et see on mingisugune nö. võõrinstallatsioon inimeste jälgimiseks? Tundub, et sellised inimesi hakkab varsti, võib-olla et lähima viie aasta jooksul, üle maailma väga palju olema. Ja see on asi, mis pandud inimestesse tahtlikult kellegi poolt (?) ning vägagi tõenäoliselt ei lõpe neile ühelegi hästi.
Olge poolt või vaielge vastu - see oli minu arvamus.Sad
Vasta
#5
veidi raske on tegelikult uskuda punastesse ja sinistesse karvadesse
eriti pärast neid fotosi) : )
ja kas ma sain õigesti aru, et arstid panevad tihti selle haiguse põdejale
diagnoosiks midagi psüühiliste häiretega seoses? hüpohondria?
miks nad seda tegema peaks kui sümptomid oleksid nii ilmselged ja
silmaganähtavad..
Vasta
#6
algul vaatasin pa´ari pilti ja tundus et tegu mingite putukate kookuni niitidega... värvi ma seletada ei oska ja kuhu jäid putukad ise kah mitte. Aga tõesti... ehk tegu mingi installeeritud süsteemiga, peen värk ja puha. Miks see aga ainult USAs on seda ma kah ei tea.
Võib-olla mingi tulnuka värk, jälgimissüsteem???
Aga äkki hoopis organism käivitas mingit sorti kaitsemehhanismi, et kõiksugu sitta välja saada....????
Igatahes jube näeb välja....

Muudetud: 4-11-06 kell 22:08:29 Loomakasvataja
Vasta
#7
jah, võibolla on neil plaat pähe pandud ja siis kookonid on neil ka sees.kindlalt!
kookonid..ja ussid ja putukad ja ufod ka on.võibolla õmblesid nad
lihtsalt kogemata kätte omale?

huupi mingeid fantaasiajaburusi
võime siin kümneteviisi pilduda : D

ja selle haiguse kohta ma arvan ka sama, et see on mingi
igavuse vili ja väljamõeldis..
naha all roomab keegi for sure.. heheh.. x-files
selle veebilehe väljanägemine tekitab juba kahtlusi..
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: Lenore
ja selle haiguse kohta ma arvan ka sama, et see on mingi
igavuse vili ja väljamõeldis..
naha all roomab keegi for sure.. heheh.. x-files
selle veebilehe väljanägemine tekitab juba kahtlusi..
Jah, muidugi on Sul, Lenore, õigus: asjadesse, mis asuvad nn "ametliku" meditsiini (nagu ka teaduse, religiooni, ideoloogia jms) piiride taga on mõistlik suhtuda ettevaatusega. Mis puutub nüüd aga konkreetselt sellesse morgellonsi - kui peaks olema tegemist igavuse vilja ja väljamõeldisega - siis peab see igavus küll hästi suur olnud olema, sest tegemist on vägagi põhjaliku ja läbimõeldud väljamõeldisega: uueks disainitud veebikoht, artiklid teadusajakirjades ja massimeedias (need allikad on sõltumatult kontrollitavad), ülikoolide seonduvad seisukohavõtud, mikrofotod (sh elektronmikroskoopia), ja lõpeks viide sellele, et ka "ametlik" meditsiin on lõpuks vastavad uuringud käivitanud. Muidugi on olemas veel võimalus, et tegemist on iga haige individuaalse väljamõeldisega - meditsiin tunneb seda kui "illusoorset parasitoosi" (delusional parasitosis) - ja et Internet on seda illusiooni veel tugevasti võimendatund (neid võimalusi arutleb see LA Times'i artikkel siin). Huvitav on siis see, et kujutlus suudab tekitada selliseid vägagi konkreetseid ja mittetriviaalseid füüsilisi sümptome (ikka need karvakesed). Ja siis oleks see ehk ka esimene Interneti kaudu leviv "tõeline haigus" (mitte arvutite "viirustõbi"). Kes aga tahab näha, kui lähedale morgellons Eestile on jõudnud, vaadaku siia.
Vasta
#9
Kas loomadel ei ole taolisi sümptomeid leitud? Ainult inimeste haigus?
Vasta
#10
m..no ok..tegelikult ma väljendasin ennast veidi valesti..
et kui oletada, et sümptomid eksisteerivad, siis ma arvan, et need on
ikkagi põhjustatud mingite teiste haiguste poolt..nende haiguste nimekiri oli päris pikk,
millede sümptomid kattusid osaliselt selle morgellonblablaaga : )

või siis jah..et tegu on delusional parasitosis'ega

ainult ma ei saa täpselt aru, miks seda haigust ametlikult uuritud ei ole veel..
vaikselt sellega tegeldakse aga tänapäeval ei käi sellised asjad ju mitu kuud : )
Vasta
#11
Mida kiiremini haigus levib seda noorem ta on. Loodame et see meieni niipea ei jõuaks, või kui jõuab ükskord siis loodaks et arstidel on selle vastu meditsiin valmis.
Vasta
#12
Teemasse üks leid - http://www.morgboard.proboards.com/index...41&page=17
Vasta
#13
Ka selliseid asju leitakse koos nende morgelloonidega:

http://rense.com/general87/mordgg.htm
http://www.morgboard.proboards.com/index...=35&page=1
Vasta
#14
Ühes artiklis jäi mu pilk peale lõigule:

Meanwhile, at the State University of New York, Vitaly Citovsky, professor of biochemistry and cell biology, found that the lesions of Morgellons patients test positively for the presence of agrobacterium, a bacterium used in the commercial production of genetically modified food – but not normally found in skin sores.

Ehk siis kui ma nüüd õieti aru saan, leiti naha haavanditest bakterit, mida kasutatakse gmo tööstuses?

http://aftermathnews.wordpress.com/2007/...-disorder/

[Muudetud: 3-9-2009 tulekera]
Vasta
#15
Üks pildigalerii selle haiguse kohta - http://www.morgellonsexposed.com/PhotoJournal.htm
Vasta
#16
Nagu olen arusaanud on siiani arusaamatu või avaldamata Morgellons kiudude keemiline koostis!
Väidetavalt pole kindlasti tegemist inimloodud tehismaterjali ega ka taimset päriolu kiududega.
Pakutud on võimalust, et tegu võib olla mikro-organismide tegevuse kõrvalproduktiga. Miks mitte tõesti GMO-tehnoloogias kasutatavad bakterid? Selles businessis liigub kindlasti piisavalt raha, et oma apsakaid varjata.
Kahtlustaks ka n.ö. nanotehnoloogiat - kontrollimatu nanorobotite (mida iganest nad ka endast ei kujuta) tegevuse produtid. Eks selles businessiski liigu hullult pappi.
Kui tegu on aga tõesti delusional parasitosis'ega, siis vaevalt suudaks inimorganist toota mõttejõul sellist materjali, mille keemiline koostist ja struktuuri poleks võimalik määrata. Huvitav on see see, et leitud on haigelt palju erinevaid karvu, sasipuntraid, kristallilaadseid jne moodustusi. See fakt võiks ainukesena räägida materialiseerunud inimfantaasia kasuks.
Võimalik, et sellesse jamasse oleme ne juba kõik bakatunud või siis meie oleme oma organismi saanud sellist saasta. Osadel, kes on nõrgemad (organist ei suuda väljutada/lagundada) või on saanud liiga suure "doosi" sellist materjali on välja kujunenud antud haigus. Miks mitte mõni näiva põhjuseta kihelus nahal või väike vistrik kehal pole sellest põhjustatud. Sellise info avalikustamine võiks põhjustada kaose ja põhjustada oluliselt raskemaid tagajärgi.
Vasta
#17
Nende koostisest on pikalt juttu olnud erinevatel lehekülgedel.
Looduslikku materjali nad ei meenuta küll aga tehislikku - ise küsimus kelle toodetud.
Vasta
#18
Kui jätta välja looduslik, siis jääb üle tehislik. Kui väidetavalt siiski on nii materjal ja võimalik tootja tuvastamata, siis jääb üle vaid maaväline päritolu? Arvestades siiski tänapäeva võimalusi kindlaks teha materjali koostisosad (kromatograafia), siis materjali tüüp peaks olema määratav. Struktuur on muidugi iseasi.
Vasta
#19
Materjalitootja suduetakse määrata juhul kuitootaj on REGISTREERINUD oma toote kirjelduse kuskil riigis kas Kaubandus/Tööstuspalatis või Patendiametis.
Kui seda tehutd ei ole siis käib nõela otsimine heinakuhjast. Igasugused kromotograafiad ja muud sellised suudavad tuvastada algained, kuid mitte tootjat - kui see kuskil oma toodetega andmebaasis ei istu. Arvestades tänapäeva tööstuse militariseerumist ja sellest tulenevat info "kastisüsteemi" või siis sulustamist ei pruugi tootja olla huvitatud oma toote registreerimsiest kuna teab kindlalt, et keegi ei suuda seda kopeerida nii kui nii - rääkimata sellest siis veel kasu saamast. Sellised tooted on nn "mustade projektide" ja mustade ehk numbriliste tehaste põhiline ja tulusaim artikkel. Ametlikult toodetakse pesumasinaid või mingeid suvalisi auto detaile, kuid üks tsehh kuskil tehase nurgas toodab siis mida "vaja". NL ajal sattusin ise paaril korral sellisesse tsehhi - väliselt oli kõik nagu tehas, kuid nurga taga olid automaatidega valvurid ning kaupa viidi ja toorainet toodi ainult relvastatud valve (kuhu siis mina kuulusin) saatel. Tsehhi oli toodud isegi oma raudtee liin ning ülejäänud tehas teadis, et seal toodeti granaadi pommi sütikuid ning nagu tollal tavaline sinna oma nina ei topitud. Vahest "sebiti" sealt isegi mõned tükid trotüüli välja, et mehed saaksid kalal käia ja legend elaks.

USAs ma ise sellistesse kohtadesse ei sattunud, kuid räägiti, et ka seal on need olemas.

Asi meenutab üht vana anekdooti (lühidalt)i: NL ostis välismaalt traktoritehase - kuidas ka ei üritatud tulid liinilt ikka tankid.
Vasta
#20
Kuid isegi algaainete kohta pole infot. Kas kõik leitud pusad, kiud, kristallilaadsed moodustised on koosnevad samadest keemilistest elementidest või saab neid jaotada ka peale kuju ka koostise järgi. Olemuselt peaks nad olema mingid tüüpi polümeerid. Kas on tegemist süsinik- või ränipolumeeridega? Millele nad kõige rohkem sarnanevad. Mingi elementaarne infogi võiks olla teada. Ning arvestades seda, et valdav enamus autoriteetseid teadlasi, arste loevad Morgellons´i delusional parasitosis´eks siis peaksid need imelikud sasid sisaldama ka antud kodaniku DNA-d????
Vasta
#21
Peast tõesti ei mäleta aga minu meelest oli linkide taga suht detailsed uuringud keemilise koostise kohta.
Peamiselt oli alumiiniumi, kuid oli ka mingid vähelevinumad elemendid.
Vasta
#22
Alumiiniumi loetakse üheks neuroloogilisi haigusi tekitavaks faktoriks (dementsus, Alzheimer). Haigete inimeste ajukoest on leitud normist 2-3 korda kõrgemat alumiiniumisisaldust. Alumiiniumist nõud korjati juba müügilt kaua aega tagasi. Joogivette võib sattuda näiteks alumiiniumühendeid veepuhastusjaamadest (koagulant alumiiniumsulfaat), ka vihmavee happelisemaks muutumisega uhutakse alumiiniumühendeid rohkem jõgedesse ja järvedesse. ka osasdes vaktsiinides kasutatakse Al-ühendeid säilitusainetena. Samasse ohtlike metallide gruppi on pandud ka plii, kaadium ja elavhõbe.

Seega arvestades saastatuse kasvu ja alumiiniumi suhteliselt laia kasutust ,mis tahtmatul ka toitusmisahelasse satub, siis võib olla sellel metallil koos muude faktoritega tõesti mingi roll Morgellonsi tekkes.



[Muudetud: 10-2-2009 mulk2003]
Vasta
#23
Exu leitud uudis:
Selgub, et see info ei ole valitusesele uudiseks ning need levivad mujalgi kui Texases.

http://www.morgellonsexposed.com/nih1Q42..._a_disease
Vasta
#24
Uuendan teemat:
"Mystery skin disease Morgellons has no clear cause, CDC study says"


Kusjuures hoolimata arstide vastuväidetest on see ikkagi MeSH'i klassifikatsioonis sees parasiitidest põhjustatud (seostatakse puukborrelioosiga) nahahaigusena?
MeSH

Go figure.
Vasta
#25
Hea, et vaid nahahaigus! Kust tuli? Ei arva tahtlikku lekitamist, kuid mingist USA salajasest laborist hooletuse t'o'ttu lekkinud ja seal isegi m'a'rkamatuks j'a'a'nud, et nii juhtus - miks mitte?
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat