•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikrokiibid: süütu näitemäng või sügavalt salakaval plaan?
#51
(22-02-2011, 21:58 )Müstik Kirjutas: Piiblit valesti ümber kirjutatud nüüd vaevalt on, aga palju on piiblist välja jäetud ja tõlked pole ka need, mis olema peaksid.
Sumeri savitahvlitel on kirjas isegi Aadama ja Eeva ning nende poegade ning tütarde nimed, nagu ka kõik muu, mida on kirjeldatud loomisloos. Kõik oli kirja pandud juba enne, kui Mooses selle info sai. See tõestab, et Mooses polnud Genesise autor. Mooses arvatakse olevat hoopis vaarao Ehnaton.
Asi selles ongi, et piibel on sumerlastelt maha viksitud, sealjuures infot korralikult moonutatud, osa asju üldse välja jäetud ja tagatipuks omaloominguga natuke liiale mindud. Karmid sõnad, aga mina arvan kindlalt selle nii olevat.
Vasta
#52
Terve Piibel sumerlastelt maha viksitud?
Sumerid olid vanaaja rahvas. Elasid 4. aastatuhande lõpus, 3. aastatuhandel eKr Mesopotaamia lõunaosas (Sumeris). 2. aastatuhande alguses alistati amoriitide poolt ja nad liideti Babüloonia riigi koosseisu. Sumerid ise semiidistusid.
http://et.wikipedia.org/wiki/Sumer

Need kes Vana-Testamenti hiljem kokku kogutud pühakirjad kirjutasid, elasid kuskil 1200 kuni 722 eKr. On täiesti loomulik, et sumerite pärimused sattusid Piiblisse. Kus kohast nad siis ikka tulema pidid?
Sumeri kivitahvlitel jutustatakse ka anunnakkidest, kes peale Atlantise hukku olevat elanud Sumeris. Anunnakid olid tulnukad, kes saabusid Maale taevakehalt Nibiru u. 445 000 a. tagasi.
Piiblis nimetatakse neid anakimid ja Esimese Moosese rmt-u 6. ptk-s ka nefilimideks (nephilimid). Nii, et seda teavet pole vähemalt Piiblist välja jäetud.Smile
Anunnakid lõid läbimõeldud orjarassi, keda hiljem hakati kutsuma Homo sapiensiks. Ja nii meid siis klooniti ja nii see Aadama ja Eva lugu tekkiski.
Nüüd nagu Stella eespool kirjutas, kloonitakse saladuskatte all taas inimesi.
Samuti meid aga mikrokiibistatakse - ja küllap seetõttu, et siis on lihtsam meiega hakkama saada, kui see Nibiru laev taas siia saabumas on?
Muuseas, soovitan tutvuda EENOKI RAAMATU kohta kirjutatuga:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ight=Eenok
See on igati huvitav teema!Smile
Ja Celtic on seal arvanud, et Eenok võis olla meie aestide esiisa!
Vasta
#53
Kunagi oli üks hea saatesari telekas. Võistkondadevahelise võitlusena.
Kes arvab kiiremini ära, kes või mis see on:
? ... On loom - on pruun - liigub neljal jalal - elab metsas - sööb nii taimi kui loomi - häälitseb ´mõmmõm´ - ... ?
Ehk kõik see põnev mäng baseerus asja või olendi identifitseerimises. Matemaatikas nimetatakse sellist optimaalse kogusega sõnalist kirjeldamist defineerimiseks. Kusjuures matemaatilises loogikas on algmõisted, mida ei defineerita ja sealt edasi pannakse paika ülejäänud mõisted. Näiteks naturaalarvud on arvud, mida kasutatakse loendamisel. Arv on algmõiste ja seda ei defineerita.
Kusjuures matemaatikud jagunevad tänase päevani maailmas kahte ossa: üks osa tunnistab arvu 0 naturaalarvuks, teine osa ei tunnista. Sellest lähtuvalt jaguneb matemaatika kui teadus kaheks. Kahte eri koolkonda. Sellest tulenevalt ei ole järgnev teadusteooria üheselt määratud. Näiteks - kas kompleksarvude hulk (millel baseeruvad fraktaalid) on alati jagatav naturaalarvude hulgaga või ei. Kui 0 on naturaalarv, siis ei saa jagada. Kui ei ole naturaalarv, siis saab jagada. Jne. Sellist erinevust austavalt on näiteks ka eesti gümnaasiumitele kirjutatud eestlaste poolt 2 eraldi matemaatikaõpikute sarja. Üks sari lähtub Tartu Ülikoolist, teine Tallinna Ülikoolist. Uks õpikute seeria lähtub arvust 0 kui naturaalarvust, teises pole 0 naturaalarv.

Matemaatika on see teadus, millele suuresti on rajatud nii elu kui Elu. Kasvõi näiteks arvuti. Arvude kahendsüsteem, kus kasutatakse vaid numbreid 0 ja 1, on arvuti põhimõttelise ülesehituse vundament. Kui inimese poolt kirjutatud arvutiprogrammis (mille alusloogika on taas jagunemine kaheks) soovitakse liikuda valikule A, siis arvutile kui elektrotehnikale edastatakse arv/kood 1, mis avab vastavas integraallülituses tee elektrivoolule. Kui soovitakse valida programmis valiku A eitus, edastatakse tehnikale arv/kood 0, mis jätab integraallülituses vastava koha suletuks.
Duaalsus, ehk jagunemine kaheks on üks maailma ülesehituse alusloogikaid. Ja meilgi on õigus jaguneda oma mõtlemise vundamendis eri teedele.



Meeleldi loeksin, kuidas kaasmõtlejad defineerivad inimest.
Käisin nõukogude ajal koolis ja siis defineeriti inimest imetajana, kes liigub kahel jalal, oskab teha tööd (muu loom ei oska) ja kellel on abstraktne mõtlemine. Ehk see viimane osa viitas imetajatest kõrgemale aju arengutasemele. Siis ei tunnistatud inimesest kõrgemaloleva Universumi olemasolu.
Kui lähtuda sellest definitsioonist (ehk tunnistada inimene kõige kõrgematasemelisemaks eluvormiks maailmaruumis), siis mistahes kiipidega nikerdamine inimese aju juhteteedes ja muudes inimest kui olendit kontrollida võimaldavates süsteemides ei muuda inimese kui kõrgeima imetaja bioloogilist liiki. Ja kõik on OK.

Palun vabandust, et julgen taaskord kasutada sõna Jumal/ Universum. Keegi siin kusagil viitas inimõigustele ehk siis sõnavabadus on üks olulistest inimõigustest.
Kui defineerida inimest kui Universumi/ Jumala poolt loodud olendit, siis inimese definitsioon on põhimõtteliselt erinev eelpooltoodust. Ja inimese kiibistamine teise inimese poolt isoleerib inimest kas osaliselt või täielikult aju kaudu suhtlemisest Universumiga. Ja see on ilmselt kiibistajate üks eesmärke. Miks siis inimesena kui loodusliku olendina täiuslikkust arendavad inimindiviidid kasutavad kiipidest radikaalselt erinevaid teid? Näiteks Jasmuheen, kes ligi 10 aastat ei tarvita maist toitu ja jooki, vaid toitub puhta kosmilise energia - praana - ressurssidest. Ta kasutab suhtlemisel Universumiga telepaatiat, biolokatsiooni, teleportatsiooni jm. Ta on loonud Austraaliasse oma akadeemia. Tema kodulehekülg http://www.jasmuheen.com/
Kui siia vahele tulevad kiibid inimese sees, siis need suhtlemis- ja arengukanalid Universumisse on kas blokeeritud, häiritud või töötavad vales suunas ja me inimolenditena ei saa enam millestki või paljustki aru. Me ei saa enam areneda. Küll sobib see kiibistajatele.

Nendelt kaasmõtlejatelt, kes nimetavad Universumi/ Jumala jm kirjutamist foorumisse lubamatuks, ma ootaksin vastust, miks maailma juhtivad aju- ja neurotippkurirgid on praktiliselt kõik jõudnud Jumala olemasolu tunnistamiseni? Lähtudes oma teadmistest ja tööst. Siin üks eestikeelne teadusblogi inimajust http://teadvusehuvi.blogspot.com/

Vabandan pika jutu pärast! Aitäh, et Te olete lugenud minu arvamust! Õnnistust ja tarkust kõigile!





Vasta
#54
Mina isiklikult arvan, et inimest ei defineeri mitte see, mismoodi ta järglasi soetab, vaid pigem võime abstraktselt mõelda, armastada (ka võtta armastuse nimel vastu otsuseid, mis võivad olla ennastkahjustavad keha vaatenurgast), tolereerida.
Mõte sellest, et kellelgi oleks kuidagi inimese tahte vastaselt võimalik takistada tolle läbisaamist (parema sõna puudumisel) Jumalaga, tundub lausa absurdne. Usutavasti (nagu minu kogemus on näidanud) võib aju iseenesest inimest Jumalast kaugemale viia, see on nn Ego kese. Aga hinge pole mingite kiipidega võimalik rakkes hoida. Kui hing ise usub, et on, siis ta annab loa endale päitsed pähe toppida, aga lõpmatult teda seal keegi hoida ei suuda Smile

Ma arvan, et keegi pole päriselt vastu, et Jumalast foorumisse kirjutada - see on ju see kõigi parade algus ja läte Smile Aga mingis eluetapis võivad inimesed küll läbi teha nn vastuseisu Jumalaga ja siis on isegi sõna `Jumal` ärritav ja viha tekitav (eriti kui olla muidu puhtloogiline inimene). Ma tean...

Vasta
#55
(23-02-2011, 19:58 )Stella Kirjutas: Nendelt kaasmõtlejatelt, kes nimetavad Universumi/ Jumala jm kirjutamist foorumisse lubamatuks, ma ootaksin vastust, miks maailma juhtivad aju- ja neurotippkurirgid on praktiliselt kõik jõudnud Jumala olemasolu tunnistamiseni?

(23-02-2011, 21:50 )Preilikass Kirjutas: Ma arvan, et keegi pole päriselt vastu, et Jumalast foorumisse kirjutada - see on ju see kõigi parade algus ja läte Smile Aga mingis eluetapis võivad inimesed küll läbi teha nn vastuseisu Jumalaga ja siis on isegi sõna `Jumal` ärritav ja viha tekitav (eriti kui olla muidu puhtloogiline inimene). Ma tean...

Küsimus ei olnud ju hoopiski Jumala mittetunnistamises või keelus Jumalat või Universumit siin foorumis mainida. Jumal = Universum.

Küsimus oli selles, kas Piibli propageerimine ja kogu Maailma ehk Universumi asjadest arusaamine ja tõlgendamine kitsalt läbi piibli teksti ja sellele ja ainult sellele tuginemine on see kõige õigem tegu just Siin ja Selles foorumis.

On minulgi sarnaselt Stellaga kogemusi nende ukselt uksele liikunud Jehoova Tunnistajatega ja piiblis näpuga järge ajanud või kasvõi une pealt sobivat lõiku nagu varrukast puistanud igasuguste teiste usuhulludega. Kõik minus tõrkus siis ja tõrgub ka praegu seda vastu võtmast.

Sõna “Jumal” on tänu sellele kogemusele tõepoolest olnud minu jaoks mingeid aegu lausa tabu, ent kuskiltmaalt, kui juba oskasin Tema teise paika paigutada enda jaoks, kasutan seda sõna Suure Algustähega.

Piibel seevastu on jäänud minu jaoks maailma seletamisel kitsaks, nagu pildiraam. Midagi sinna mahub, aga väga palju tahab pildisse tulla juurde – seega lõhkusin enda jaoks selle raami ära. Ja see ongi põhjus, miks ma ei näe heameelega piiblisõna propageerimist siin foorumis. Igale asjale oma koht. Aga see on kõigest minu arvamus, tuginedes sellelesamale eelnimetet sõnavabadusele.

Kuna see teema on nüüd mikrokiipidest – millest pealkiri räägib – kõvasti mööda hakanud kasvama, siis lõpetuseks midagi, mis sobiks Naljanurka.
Katkend ühest põhikooli õpilase kirjandist “Maailma loomine”

Maakera tehti seitsme tööpäevaga valmis. Esimesel päeval seati professor ABC juhatusel taeva tähestik korda ja määriti maakera teljed veega sisse.Siis hakati telgedele meridiaanide niitisid kerima ja maakera kuduma.
Teisel päeval hakati inimest tegema. Algul tehti üks ja see oli mees aga tal oli siin palja maa peal väga igav.Siis hakati mehele seltsiks naist tegema.Kuna aga mehe peale kulutati kogu materjal ära, pidi naise tegemine sootuks ära jääma, kui poleks olnud üht tarka meest, kes tegi mehe väheke väiksemaks. Nimelt tegi ta naise mehe küljeluust. Kolmandal päeval kasvatati mets ja saadeti sinna ilma kindla elukutseta inimesed puid raiuma. Neljandal päeval ehitati koorelahutamismasin. Siis lahutati kirikud riigist, riigiviin samagonnist ja Ants oma naisest. Viiendal päeval tehti...


/Järjekordne tõend sellest, et "KÕIK MÜÜGIKS". Sellest ... (kolmest punktist) edasi läks selle kirjandi kättesaadavus juba tasuliseks, ei hakanud rohkem vaeva nägema/

Ma pole vastu, kui mõni moderaator mu mõtteavalduse kuskile mujale sobivamasse teemasse üle tõstab.
Vasta
#56
Kui vaadata Robert Menard-i suguseid mehi ja nende uurimistöid, siis ei ole enam küsimust, miks valitsus tahab oma omandit kiibistada. Olen tuubis sattunud thinkfree peale ja pean tunnistama on päris huvitav teema. Kogu see valitsuse tegevus on peale seda analüüsitav ning selgem. Viskan siia mõned videod ka...
http://video.google.com/videoplay?docid=...4308031068
Mis tähendavad "person; job" inglise keeles seaduse raamatutes tegelikult. Mis on strawmen jne.
http://www.disclose.tv/action/viewvideo/...n_Man_Pt1/
( ei tasu maski eelarvamustega suhtuda)
Siin siis ka reaalne olukord. Aga et sellest aru saada peab enne selgitavaid videosi vaatama mis siin eespool.
http://www.youtube.com/watch?v=KwWEK3eAgO0

Vasta
#57
Euro tulles kadus kohustus sularaha vastu võtta


http://www.tarbija24.ee/?id=404619
Vasta
#58
Mõttejõul autojuhtimine pole enam ulmejuttudest pärit väljamõeldis, vaid käegakastutav reaalsus.
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised...d=42603029
Keegi siin eespool muretses, et kui nad hakkavad oskama meie mõtteid lugeda ...
Nii see elu areneb. Oskavad. Ja loevad. Ja oskavad tõlkida meie mõtteid tehnoloogiale nii, et see hakkab toimima.

Kõik arvatavasti teavad seda lugu. Et memm sõidab bussis, ajaleht tagurpidi ees ja uurib asjalikult lehte juba pikka aega. Laps vaatab ja küsib: tädi, aga sul on ju leht tagurpidi ees, kuidas sa saad lugeda. Memm vastab: Kes ühtpidi oskab lugeda, see oskab ka teistpidi lugeda.
Vasta
#59
(18-03-2011, 08:24 )vello Kirjutas: Euro tulles kadus kohustus sularaha vastu võtta

http://www.tarbija24.ee/?id=404619

Artikli pealkiri "Euro tulles kadus kohustus sularaha vastu võtta" on lausvale.

Praktiliselt kõik, mis kehtis krooni kohta, kehtib ka euro kohta.
Loomulikult välja arvatud need õigused ja kohustused, mille EV Euroliidule loovutas.

Ülejäänud nurinaga võib nõus olla - kui ettevõte võimaldab mingilgi moel arvete eest
tasuda ilma pangaarvet ja ülekandetasu asjasse segamata, on ta seadusest kinni pidanud.
Mis tegelikult on muidugi räige surve tarbijale.

Rahaseadusest ei taha kinni pidada riigiasutused ja kohalikud omavalitsused, nendega
on selles asjas olnud suuri tülisid ja pahandusi.
Hetkel näiteks ei osanud raamatupidaja öelda kas saab maamaksu kuidagi ka sularahas tasuda.

P.S.
Saab keegi öelda kui kaugele on edenenud kiibistamine? Huvitab just tallinlaste osakaal.
Vasta
#60
(24-03-2011, 17:38 )nokitseja Kirjutas: Hetkel näiteks ei osanud raamatupidaja öelda kas saab maamaksu kuidagi ka sularahas tasuda.
Postkontoris Eesti Postile? Tõsi kyll, teenustasust see wist ei päästa...

Vasta
#61
(25-03-2011, 23:12 )WhiteWolf Kirjutas:
(24-03-2011, 17:38 )nokitseja Kirjutas: Hetkel näiteks ei osanud raamatupidaja öelda kas saab maamaksu kuidagi ka sularahas tasuda.
Postkontoris Eesti Postile? Tõsi kyll, teenustasust see wist ei päästa...

Maamaks Eesti Postile?

Sulas maksmiseks on mitu olulist põhjust.

Esiteks ei tohiks ühelgi firmal/asutusel (peale maksuameti vast) olla isiku rahaasjadest vähegi asisemat ülevaadet.
Eriti just pankadel.

Teiseks ei tohi maksmisega kaasneda peidetud lisakulusid, arvete maksmisel teenustasu küsimine seda aga on.

Asi on põhimõttes ja näiteks Eesti Energia kinnitas, et maksta saab postkontorites ja mingeid teenustasusid lisaks
ei küsita. Varsti saan kontrollida.

Küsimus kiibistamise kohta oli tagamõttega - isikutest pankadesse virtuaalsete koopiate tegemine on tihedalt läbi
põimunud nii selle, kui ka parteidevahelise võimuvõitlusega.
Vasta
#62
(26-03-2011, 03:36 )nokitseja Kirjutas: Asi on põhimõttes ja näiteks Eesti Energia kinnitas, et maksta saab postkontorites ja mingeid teenustasusid lisaks
ei küsita. Varsti saan kontrollida.
Leidsin: http://www.post.ee/eraklient_maksed
Vasta
#63
http://www.id.ee/10454

Selle leppe eesmärgiks on, et ID-kaart ja Mobiil-ID saavad 2009. aastaks peamisteks isikutuvastusvahenditeks internetis,
tõstmaks e-teenuste turvalisust.


Tõstma ja tagama (kindlustama) tähendus on täiesti erinev.

Kui 2006. aastal oli ID-kaardi elektroonseid kasutajaid napilt 20 tuhat, siis 2009. aastal saab neid selle projekti abil
olema 400 tuhat kuni 600 tuhat.

...
Koostööleppe alusel finantseerivad Vaata Maailma partnerid EMT, SEB, Elion ja Hansapank algatust "Arvutikaitse 2009"
järgmise kolme aasta jooksul kogumahus kuni 60 miljonit krooni.

...
ID-kaart ja Mobiil-ID haakuvad enamikuga neist, kuid neid ei saa vaadelda pelgalt Interneti kaudu pakutavate teenuste alaosana,
sest nad annavad olulist lisaväärtust ka teenustest väljaspool. ID-kaardi ja Mobiil-ID pakutav elektrooniline identiteet on
kasutatav kõige erinevamates suhetes, sealhulgas näiteks eraisikute vahelised lepingulised suhted, mis ei haaku
ja ei peagi haakuma
hetkel pakutavate ja väljatöötatavate mastaapsete tervikteenustega.


Ei haaku ja peagi haakuma, kuid ID-kaart paneb nad haakuma.

Peab olema soov erinevate teenusepakkujate puhul nii era- kui avalikus sektoris pakkuda oma teenuseid ID-kaardi ja Mobiil-ID abil,
kuna see on kasulik nii teenusepakkujale kui kasutajale.


Ärikad seovad end kahtlaste ja ebakindlate afääridega vaid kahel juhul - kui kasum on korralik (mitte mõneprotsendine) ja/või
kui kasum on kindlustatud. "Saab olema", "on kasulik" ja "kogumahus kuni 60 miljonit krooni" annavad üpris selge ettekujutuse
kasumlikkusest ja selle tagamise meetoditest. Või arvab keegi ikka veel, et pangad on inimarmastuse kantsid, altruismi pesad..

Tallinnas saavad ühistransporti kasutada nn. Tallinna-hinnaga vaid kiibistatud tallinlased, seega on tallinlaste hulka arvamise
esmatingimuseks kiibi kandmine.

Tavalisel kasutajal peab olema usaldus kogu süsteemi ja infrastruktuuri vastu ning soov ID-kaardi ja Mobiil-ID abil oma igapäevaseid
asju mugavalt ja odavalt ajada.


Enne revolutsiooni oli tšuktšil vaid kaks tunnet - näljatunne ja külmatunne. Nüüd on tšuktšil veel ka sügav tänutunne.
Kindlasti peab olema (!) ka soov kiipe kanda.

Sihtasutus Vaata Maailma veebilehel pole kirjas kelle poolt ja mis eesmärgil on asutus loodud.
Vasta
#64
(03-04-2011, 20:00 )Digitaria Kirjutas: Inimeste energeetiline kiibistamine energiaolendite poolt? Teatud hetkel on inimese enda tahe halvatud,plokeeritud ja ta tegutseb enda tahte vastaselt või ei ole üldse võimeline tegutsema. Tegemist ei ole situatsioonidega, kus inimese enda emotsioonid üle keevad.
Mida arvate sellisest võimalusest?


Üks küsimus. Kui suurt hulka aega sa mõtled hetke all? Kas see on hetkesituatsioon või otsustamishetk?(see oli juba teine küsimus. Sorry)

Vasta
#65
Digitaria! Seda oskab sulle kindlasti seletada lahti meie VironShaman, kes teab mõistusekontrollijate käitumisest rohkem rääkida. Endal on midagi taolist läbi elatud, kus kõigi märkide järgi tegin otsuse ei, kuid sel õigel hetkel vastasin ikka saatusliku jah. Polnud küll mingit udu ja tundsin ennast täiesti normis olevat. Vanasti kasutasid mustlased mingit nippi, et küsisid 3 kopikat lapse jaoks ja lõpuks ladusid sa neile peo peale kõik, mis taskus oli...Sad
Vasta
#66
Olen siin vaikselt omaette mõelnud, et ...
Et juba mitmeid aastakümneid sünnib erilise kristall- ja indigoenergiaga lapsi, seda kinnitavad inimesed, kes oskavad näha energiaid. Nad näevad, et see on Universumilt mingi eriline projekt.
Neil lastel on väidetavalt mõju elektrotehnikale. Nende läheduses hakkab elektrotehnika jampsima. Inimene on elektromagneetiline olend.
Ka mulle endale on öeldud ühes avalikus internetipunktis, et kui teie tulete, siis arvutid jooksevad kohe umbe. Teiste inimestega pole kunagi probleeme. Iga kord jamasin seal sassis arvutiga, mille eest olin raha maksnud ja vajalikku teha ei saanud.

Olen aru saanud: Universum eeldab meilt, et praegusel arenguetapil kontrolliksime võimalikult suurel määral omi mõtteid. Iga meie mõeldud mõte peegeldub Universumisse. Peame arenema neid maksimaalselt kontrollima.

Et loodus tühja kohta ei salli (nagu väidab meie vanem generatsioon), siis hakkavad kaasinimesed mängima kiipide ja muu meie mõtteid lugevate ning meie mõtteid ja meid kontrollivate digitaaltehnika vidinatega. Või siis teine võimalus: et peame õppima nii tugevalt mõtlema positiivselt, et meie mõtte tugevus kustutaks kiibist juhitava suuna.

Olen mõelnud, et kui me piisava intensiivsusega arendame ja areneme kontrollima meie mõtteid, siis leidub meile selline arengutee, mis neutraliseerib meie sisse süstitud või opereeritud või muul moel sisestatud digividina.

Navigaator-arvuti TomTom on selline, mis pikka ega vastu ei pea, siis hakkab jamama. Mul endal selline. Ja rohkem kui mistahes juhuslikkus lubab, olen täheldanud, et kui olen väga konkreetse sirgjoonelise ja täpseltteanmidatahan-olekuga seda näppimas, ta funktsioneerib laitmatult. Kui ma olen kõhklev või halvas tujus või väsinud või /ei tea ise ka mida tahan/, siis ta läheb kohe "lolliks" ja ei ole kasutatav.

Ja nii ma olengi loonud sellise filosoofia nagu eespool kirjeldasin.
Siin foorumis palju juttu paralleelsusest. Et Maal paralleel-Maa. Jne. Mõelnud siis, et ehk see paralleel-mõtlemine, kus teine inimene on mängimas ja kuritarvitamas sind ja su mõtteid, on lastud tulema meile seepärast, et me ei arenda piisavalt oma mõtlemist.

Huviga loeksin, mida teised arvavad minu Nipernaadi-filosoofiast.

Vasta
#67
Olen nõus et mõtlemise arendamine on vajalik aga see KUIDAS seda teha on juba iseasi. paljalt sellest teadmisest, et ON VAJA pole kasu alati ja igaühele. See võib segadusse ajada või koguni raevu ja lõpeks kaotad oma egole, mis sinu juhtimise emotsioonide, keha ja energiate üle võimust võtab.
Mõtlemist ei saa kontrollida ses suhtes, et ma nüüd teen ja olen - see tekitab pinget. Seepärast mediteerimine ongi hea lahendus. Aga ka mediteerimist ei pea võtma eraldi harjutusena (kuigi võiks, kes suudab, väga hea) vaid katsuda teadlik olemist igal ajal, et see saaks igapäeva eluosaks. Kusagilt tuleb ju alustada.
Niisiis pole vaja mõelda otseselt millegi arendamisele enda juures kuna see on õige olekuga kaasaskäiv tulem, kõrvaltoime ja sünnib loomulikult.
Vasta
#68
Nõustun, et mõtlemise arendamine ilma vajalike teadmisteta võibolla kahjulik.
Mõtlemise teema on väga suur ja oluline valdkond. Leidsin siinsest foorumist teema ´Mõtlemine´, kuid arvuti viirusekaitse ei luba seda saiti avada. Nii et ei saa lugeda, mis on siia varem kirjutatud.
Mõtlemisest ilmub viimasel ajal väga palju informatsiooni.

Näiteks raamat ja film ´Saladus´.
Sealse käsitluse aluseks on see, et pead esmalt looma kujutluspildi soovitud reaalsusest ja tundma, et oled selle juba saanud. Olema tänulik ja uskuma, et see on Sul. Siis Universum toob selle Sulle. Võimalik, et kujutluspildi loomise ja tunnetamise nii suur olulisus reaalsuse muutumisel on põhjus, miks Euroopa Liit kavatses keelustada (ehk on seda juba tehtud, ma ei tea) Waldorf-koolid. Nende koolide haridus õpetab just olulisel määral seda. Võimalik, et reaalsuse muutmine kujutluse ja tunnetamise kaudu on valdkond, mida teisi inimesi kontrollida tahtvad inimrühmad veel kontrollida ei oska. Ilmselt ei aita siin palju ka kiibid.

Jasmuheen:
Mõistes, et mõtted on energia; see energia allub universaalsetele seadustele; meil on oma isikliku tegelikuse loomise vägi - võime me alatiseks vabaks saada piiratud mõtlemisest ja uskumusest, et elusündmused "lihtsalt juhtuvad meiega". Siis saavad meist õpilased meele meisterlikkuse alal. Taipame, et peame olema valvsad iga oma mõtte suhtes. Positiivsele mõttele järgnev negatiivne mõte neutraliseerib energiavälja ja vastupidi. Alguses nõuab meele meisterlikkus ja iga oma mõtte, sõna ning teo eest vastutuse võtmine palju rohkem energiat ja usinust kui ohvrimentaliteet, mille puhul süüdistame maailma ja teisi oma murede ja asjade seisu pärast. Pikemas perspektiivis on tulu küllüslik ning meie elu paraneb kardinaalselt.
Vasta
#69
Lugedes http://www.aigarsade.com/Keha_ylevotjad.pdf tekkis küll väga kõhe tunne nende mikrokiipide suhtes..
Siin ka youtubes video http://www.youtube.com/watch?v=P5zvS-we6Oc
Mida teie arvate sellest, kui kogu elu on mikrokiibil, sind kontrollitakse ja ühel hetkel hävitatakse?
Vasta
#70
Karm, aga tõsi.
Ja veel karmimaks teeb see, et need kontrollijad on tehisinimesed.
Vasta
#71
Valik kiipe - lihtsast kuni "orgasmotronini": 9 чип-имплантов которые изменят будущее (9 фото) » CrEEp.Ru :: Гаджеты и технологии
Vasta
#72
(11-05-2011, 00:01 )Althea Kirjutas: Lugedes http://www.aigarsade.com/Keha_ylevotjad.pdf tekkis küll väga kõhe tunne nende mikrokiipide suhtes..
Siin ka youtubes video http://www.youtube.com/watch?v=P5zvS-we6Oc
Mida teie arvate sellest, kui kogu elu on mikrokiibil, sind kontrollitakse ja ühel hetkel hävitatakse?

Tundub huvitav raamat see "Keha ülevõtjad". Aega saan, hakkan lugema.
Jube on see kui inimesi sedasi kontrollitakse! Ph34r2
Aga teema arenduseks, (ma ei tea, kas see on juba foorumist läbi lipsanud), nimelt itaallanna Giovanna on tunnistanud aprillis 2011 a., et tal on peas mikrokiip, mis on sisestatud tulnukate poolt:
http://www.elu24.ee/417916/vaata-videot-...e-18-last/
Videol on juures eestikeelne tõlge!

Vasta
#73
http://www.tarbija24.ee/528446/com/elekt...e-jalgida/

eks nüüd juba kõik näinud aga huvitav, millal neid tervetele profülaktika mõttes soovitama hakatakse?
Vasta
#74
Veel üks põhjus inimeste kiibistamiseks ...

Rootslased plaanivad loobuda sularahast

Rootsi oli esimene paberraha kasutusele võtnud Euroopa riik. Aasta oli siis 1661. Nii ilusast numbrist võiks laulu kirjutada, mida ansambel Abba on omal kaudsel moel ka teinud kuulsa loo „Money, Money, Money“ näol. Neid faktikesi kokku pannes jõuame rootslaste järgmise rahainnovatsiooni juurde. Nimelt on kuningriik sularahast loobumise teel. Muudatuse üks eestkostja on Björn Ulvaeus ansamblist Abba.

Kui täna Rootsi sularaha kasutamisvõimalused kokku lugeda, võib märgata kasvavat sularaha vastuvõtmisest loobujate trendi. Selle asemel soovitakse kaardimakset. See on diametraalselt erinev meil veel eksisteerivast tavast, kui isegi mõned asisemad teenindusettevõtted keelduvad ikka veel kaardimaksetest. Mõnes Rootsi linnas pole enam panka, milles saaks sularahaga arveldada. Nagu kirjutab Yahoo uudisteportaal leiab isegi kirikust annetuste tegemiseks vaid kaardimasina. Põhjus on pragmaatiline – inimestel pole lihtsalt enam sularaha ühes ja kui kirik soovib toetuseid vastu võtta, on valida vaid üks tee. Rootsi majanduses liikuvast rahast on müntides ja kupüürides kõigest 3%, kui eurotsoonis on see näitaja kusagil 9% juures, arutleb Kristjan Port saates "Portaal".

Björn Ulvaeust motiveerib sularahast loobumise projektis osalema isiklik elu, kui pärast poja kolmandat röövimist otsustas ta röövlite ja varaste elu sularaha puudumise teel raskemaks teha. Tänu sularaha massi vähenemisele on pangaröövide arv langenud mõne aastaga üle kuue korra. Ühtlasi aitab elektrooniline raha läbi läbipaistvama majandamise vältida näiteks Kreeka hädamülkasse uppuvat majandusmudelit, milles mustalt maksmine on endiselt kultuurne käitumine.

Teisalt kasutab hambahaldjas ainult sularaha. Sularahaga müüakse laadal nipet-näpet ja abikaasale kingitust ostes lubab sularaha varjata kui odav see kingitus tegelikult oli. Asjaolu, mis võib näiteks ühise pangakonto kaudu kogemata välja tulla. Sularaha saab ka lastele täpselt välja mõõta. Mõne uuringu järgi satub sularahaga kassas makstes ostukorvi vähem ebatervislikku impulssostu. Sularaha saab ilma kellegi teadmata sokis hoida ja see on lühidalt võttes kõige anonüümsem maksevahend. Kuna kõik need on olulised väärtused, on raske nõustuda sularaha absoluutset kadumist ennustajate üleskutsetega.

Samas öeldakse, et päeva lõpuks loetakse raha. See tähendab, et kehtima jääb ilmselt kõige ökonoomsem arveldamise viis. Ja siin pole kallilt trükitavale, kallilt transporditavale ja kallilt valvatavale ning suhteliselt odavalt järgitehtavale ja kuritegevust soosivale sularahale palju eluspüsimise võimalusi jäänud. Lisage siia juurde pankade ja riigi huvi ning jõud taolise projekti läbisurumisel, ja sularahatu ühiskond ei paistagi võimatu fiktsioonina.

Sularaha kasuks toodud funktsioonidest saab suure osa asendada mobiilidesse laetavate ekvivalentidega, mida siis lähiväljas, piltlikult öeldes ühe mobiiliga teist koksates saab üle kanda. Paljud alanud aastale ennustusi teinud vaatlejad peavad mobiilseid, kontaktivabade maksmisviiside rakendusi selle aasta kuumaks teemaks.

Sularaha võimalikust kadumisest kõneleb kaudselt ka riiklike vääringute asendumine ühisvaluutaga, sest nii on odavam ja tõhusam majandust korraldada. Seejuures ei tasu loota nagu kaoks elektroonilise rahaga turvalisuse, õigemini turvatuse probleem ära. Björn Ulvaeuse poega ei röövita enam tänaval, vaid selle sündmuse tõenäosus nihkub küberruumi. Ühed probleemid asenduvad lihtsalt teistsugustega ja igas süstemis eksisteerivad alati ka kahjurid. Väidetavalt on see vajalik innovatsiooni ja elujõu stimuleerimiseks. Üheks ilmselt paratamatuks turvalisuse innovatsiooniks on elektroonilise raha omaniku identifitseerimine naha alla istutatud kiibiga. Siis pole Abba enam popp, vaid uue elu saab Cole Porteri lugu "I've Got You Under My Skin".
http://teadus.err.ee/komment?id=6749&cat=8&pgk=1
Vasta
#75
Üleliidulise rahvaloenduse üks eesmärke oli luua kiibistamise andmebaas, sellega saadi ka edukalt hakkama, sest lollpead andsid elektroonilise eneseregistreerimisega isegi oma IP-aadressi vabatahtlikult võimude käsutusse.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Massihävitussõda ja/või ülemaailmne katastroof 16-19. sajanditel. antiamerikanist 86 21,992 25-02-2023, 22:27
Viimane postitus: isemaag
  RAHA, võimalus või takistus WEbdES 55 24,034 22-03-2022, 23:01
Viimane postitus: Lynx Titan
  Madeline McCann - Rööv või vandenõu? Ares 30 19,909 17-05-2021, 15:04
Viimane postitus: euroruubel
  Donald Marshall - on ta usutav või petis? protsent 2 1,411 09-04-2019, 21:56
Viimane postitus: vasamasa
  Tundmatu keel või salakiri Thorondor 0 1,106 03-09-2018, 18:20
Viimane postitus: Thorondor
  Yinoni plaan jt. "uue Lähis-ida" plaanid Pohlatohlakas 8 5,928 05-11-2017, 23:55
Viimane postitus: Pohlatohlakas
  Esmaspäev 23. august kell 22.20: Marilyn - mõrv või enesetap etc 12 8,092 31-05-2017, 12:58
Viimane postitus: Müstik
  Rostovi lennukatastroof - vandenõu või õnnetus? positiivne 19 11,236 21-06-2016, 21:37
Viimane postitus: positiivne
  Vabamüürlased - Liituda või mitte liituda? Metafor 22 12,982 03-09-2014, 10:35
Viimane postitus: Augustus
  Maa oigab või HAARP? trannot 144 80,930 03-09-2013, 10:05
Viimane postitus: kage

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat