•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikrokiibid: süütu näitemäng või sügavalt salakaval plaan?
#26
Tsitaat:Algselt postitas Bubblegum
Mina ei laseks mitte mingil juhul endale kiibijublakat sisse panna ja midagi väga salakavalt ma selles ei näegi.

Sellepärast see ongi salakaval , et sa ei näe salakavalust
Vasta
#27
Allolevas lühikeses uudisnupus otseselt kiibist juttu ei ola, aga teemaga siiski väga seotud oma lõppeesmärgi poolest.

Tsitaat:Eestis saab hakkama ka sularahata

Nädalavahetusel käis Tartu Ülikooli majandusprofessor Raul Eamets välja idee muuta Eesti sularahavabaks, erinevalt paljudest maailma riikidest saab Eestis ka praegu pea igal pool kaardiga maksta.

http://www.e24.ee/?id=345625

Kui see uudis oli lühike ja mõneti õlgu kehitama panev, siis mõned päevad varem ilmunud artikkel jõulisem:
Tsitaat:Eamets: Eesti sularahavabaks!

Tartu Ülikooli majandusprofessor Raul Eamets pakkus tänasel TEDx Tartu konverentsil välja idee uueks Tiigrihüppeks, nimelt idee muuta Eesti sularahavabaks.

«Eurole üleminek tekitab suurepärase psühholoogilise fooni sularahast loobumiseks. Käibele tuleb uus ja võõras raha, kroonid kaovad, hoopis uue tähenduse saavad mündid. Milleks meile sularaha?» küsis Eamets.

«Sularahaga maksame me täna turul, talumehele põllulapi harimise eest, ehitusmehele vannitoaremondi eest, rääkimata tehingutest, mis päevavalgust ei kannata: kõik mis seondub mõistega varimajandus, alates ümbrikupalkadega ja lõpetades narkokaubandusega,» kirjeldas professor.

«Kui me sularahast loobuksime, siis annaks see täiesti uue arengutõuke meie IT-sektorile. Vaja oleks kiireid ja turvalisi lahendusi isiku identifitseerimiseks (sõrmejäljed, silma võrkkest jne), uued lahendused oleksid vajalikud turvalisteks ja kiireteks mobiilimakseteks. See oleks võimalus tekitada Eestile täiesti uus imago välismaal,» kirjeldas Eamets.

«Näiteks tunnuslause: riik, mida saad usaldada! Sellele lisandub muidugi väga kõrge IT-tase. Tegelikult tehakse ju enamus majandustehingutest nagunii täna arveldusrahaga, sularaha käitlemise kulud on hiigelsuured ja suurenevad müntide kasutuselvõtuga veelgi,» selgitas majandusteadlane.

«On vaja ainult uut ühiskondlikku kokkulepet, millega liituks ka finantssektor ja Eesti tiiger hüppaks jälle,» uskus Eamets.
Huvitav, kas sarnast ühiskondliku lepet nagu oli euroliitu astumisega ja euroga? Mis hüppamisse puutub, siis meie nukuvalitsus hüppab ja rabeleb kõigest väest, just nii nagu Brüsseli ja Ameerika onudele parasjagu vaja.

Ja ühel "kenal" päeval loodavad nad siis taas ühe ühiskondliku leppega meid kiibistada?


[Muudetud: 11-22-2010 Kirjutaja]
Vasta
#28
Raul Eametsa idee luua sularahavaba Eesti on väga orgaaniline väljaheide,... ja veel mille pärast? - et teha
"tiigrihüpe" Orwelli "1984"! See onu (R.E.) on kas väga pähh v. ta on väga-väga pähh! Miks võtta meilt vari-
majandusrõõmud, - kas me palusime seda temalt? Milles siis asi on?
Ju sularaha omamine ärritab kedagit? Ja see peaks olema - PANK! Riigist ei ole siin mõtet enam rääkida, sest
riik on juba ammu PANGA OMAND! Käibelolev sularaha on tegelikult ainuke reaalne vahend PANGA mõjutamiseks.
PANK teab seda ja sellepärast ta soovib oma mõjutusvahendid sootuks ära kaotada. Siis tekib PANGAL piiramatu
õnnetunne ja rohkem ei peaks ta hirmu tundma. PANK ei allu siis enam LOODUS- ega INIMSEADUSTELE!
Kehtib ainult PANGASEADUS!... ilusat ööd!
Vasta
#29
Sularaha kaotamise mõte on totaalne kiibistamine.
Vasta
#30
Ja see 7. detsembril kavas olev aktsioon kõigest hoolimata teenib kiibistamise huve... Hakka või arvama, et see idee 7. detsembril pankadest raha välja võtta on Globalistide enda plaan, et saaks kiirendada sularaha kaotamist.

Sularaha kadumine = kindel kiibistamine juba lähitulevikus. Nõustun Exuga.

[Muudetud: 11-23-2010 Kirjutaja]
Vasta
#31
Seda antud teemat peaks hoidma pidevalt esilehel, et see kõigile ja kohe kättesaadav oleks!
Vasta
#32
Vaadeldes võimalust, et kiipide abil saab leida kadunud isikuid - kas kõik ikka tagasi omade juurde jõuavad? Karjustel on hoopis hää vaadata, kus mõni lambuke hulgub, ja sohu eksinud vanamemm on ju ufokatele hea saak. Teda saab ju sealt soost otse emalaeva kambüüsi toimetada ja inimestele sisendada, et "ilmselt uppus laukasse".

Kiipide kaudu käitumise kontroll kõrgema taseme moodi aga võib tähendada, et üks hetk hakkavad sagenema juhtumid, kus kiibistatud koerad oma peremehi või suvalisi inimesi ründavad.
Vasta
#33
Foorumi statistika on millisekundi täpsusega koguaeg nähtav olnud. Nüüd lisandus juurde lihtsalt kasutajad, kes dramatiseerivad üle.
Müstik, kui sa teaks mis informatsiooni veel salvestatakse automaatselt, siis ma kardan, et sa otsid endale banaadikasti ja lähed selle alla elama.
Vasta
#34
Kui sa arvuti "lahti jätad", siis ei jookse sul mingit aega edasi Smile
Foorum logib automaatselt välja ja kui sa uuesti lehele tuled, siis browser+leht kasutab küspsiseid, mis logib sind uuesti sisse.
PS: Arvuti elektrivõrgus on sama riskantne kui internetiski. Ja alati kammi juuksed ilusti läbi, enne kui arvutisse tuled, ekraani saab kaamerana kasutada.
Vasta
#35
Müstik, minu arvates on ju see pigem hea, et me teame ja näeme oma logimisi ja aega sekundi täpsusega. Kui Thorondor selle võimaluse näiteks kinni oleks pannud, siis sellist asja ei eksisteeriks? Lisaks foorumi enda statistikale (olemasolevale) on võimalik veel pluginaid lisada ja statistikat täpsemaks teha ja laiendada. Absoluutselt igal kodulehel või blogil on olemas loendurid, mis loevad kokku käidud korrad ja lehel oldud aja. Lisaks on näha isegi sinu veebilehitseja ja op-süsteemi versioon. Sulgedes silmad ja kõrvad, kulgeb maailm edasi!

Kuigi jah, mingi sarnasus (kaudne) kiibil ja näiteks foorumi statistikal oleks, aga selle vahega, et mikrokiip oleks 3D ja foorumi statistika 2D. Paraku peame me tegema valikuid. Kui tahame olla anonüümsed, siis tuleks internetist suure kaarega mööda hiilida.

Lisaks veel seda, et vilunud psühholoogil on viitsimise korral võimalik postitustest kokku panna meie vägagi täpne iseloomustus.

IRC kanalite statistika rabas mind kunagi päris korralikult. Nimelt on seal võimalik välja võtta sinu levinumad sõnad ja isegi lausekatkendeid...

Aga asja kokkuvõtteks tahan ütelda, et kui oled aus ja hingelt puhas, siis mis vahet seal on, kas ja kuna keegi võib midagi kontrollida.

Vasta
#36
Ka meie esivanemad olid ausad ja hingelt puhtad, aga ikkagi küüditati Siberisse! Ei või eales teada, mis tulemas...
Vasta
#37
(28-12-2010, 06:20 )Müstik Kirjutas: Ka meie esivanemad olid ausad ja hingelt puhtad, aga ikkagi küüditati Siberisse! Ei või eales teada, mis tulemas...
Sellist asja nimetatakse hirmuks. Meie maise elu üheks eesmärgiks on hirmu vältida ja/või ületada, üle olla.

Vasta
#38
(28-12-2010, 06:50 )Nipernaadi Kirjutas:
(28-12-2010, 06:20 )Müstik Kirjutas: Ka meie esivanemad olid ausad ja hingelt puhtad, aga ikkagi küüditati Siberisse! Ei või eales teada, mis tulemas...
Sellist asja nimetatakse hirmuks. Meie maise elu üheks eesmärgiks on hirmu vältida ja/või ületada, üle olla.

Õpetussõnad ka juurde annad? Bleh
Kusagil keegi väitis, et hirm ei ole emotsioon, mis ta siis on...

Aga see kiibistamine tundub väga õudsa unenäona. Loodetavasti, kui ei õnnestu seda takistada, siis vähemalt ei tule see enne kui ma elust pöördunud olen. Kohutav on isegi mõelda sellise diktaatorluse peale, see esindab kõike, mille vastu ma olen. Ph34r2
Vasta
#39
Oleme siia ilma sündinud vabadena ja keegi või miski ei tohiks meid käskida või sundida millekski mida me ei soovi.
Kui kellegil tekib soov, siis võib ta vabalt vaadata seda linki: http://web.archive.org/web/2001051715543...l/text.htm
võib teha ka uue teema selle kohta. Aga loogika ütleb, et seda teemat ei ole siin või siine rahvas(kaasa arvatud mina) ei ole veel sellele korralikult mõtlema hakanud.
Vasta
#40
Kasutaja lihtsalt - kirjutasin sellest ühes oma teemas natuke - loe: Vaba tahte printsiip
Seega - need deklaratsioonid on toredad, kuid praktikas kasutud. Meilt petetakse välja meie tegevus
ja lahendused ning siis esitletakse seda vaba tahtena. Kui isik sooritab tegevust teadmata REAALSELT
selle põhjusi ja tagajärgi ja kui selle tegevuse eeldused on talle esitatud TEADLIKULT valesti kutsudes
siis esile nii öelda "vaba tahte väljendust" siis kui vaba see tahe on?
Vasta
#41
Oli mõned aastad tagasi, kui meediast käis läbi õrn vihje, et olla kloonitud inimest. Tõenäoliselt on see tõsi.
Piibli alusel algas meie ajastu maailma loomisega.
Ja inimsoo algus selliselt:

27Ja Jumal lõi inimese oma näo järgi,
Jumala näo järgi lõi ta tema,
ta lõi tema meheks ja naiseks.
28Ja Jumal õnnistas neid, ja Jumal ütles neile:
"Olge viljakad ja teid saagu palju,
täitke maa ja alistage see enestele;
ja valitsege kalade üle meres,
lindude üle taeva all
ja kõigi loomade üle,
kes maa peal liiguvad!"

Inimene oma arengutasemes on jõudnud vastuollu inimese loomise algusega. Loodi mees ja naine ja neile anti ülesanne paljuneda. Inimkond oskab nüüd paljundada kloonimisega näiteks meest mehest või naist naisest. Et nagu teist sugupoolt polekski vaja. Minu meelest see vastuolu on ületamatult suur ja põhimõtteline. Ehk siis inimene on vilistanud meie algusprintsiipidele.
Ilmselt on meil selline arengutase ja osadel ka tahe, et kiipide abil teha teisest inimesest liikuvad robotid. Ehk siis bioloogiline inimliik ei ole enam see liik, mille Jumal on loonud. Ei usu, et selline inimkonna areng veel pikka aega jätkuks. / Muide maailm loodi liikide kaupa ja selline vastuolulisus on oluline kriteerium./

Ilmselt pole hea olla liiga naiivne blondiin ja ehk tasuks näiteks vältida süstimisi niipalju kui see võimalik on. Ja vältida situatsioone, kus sa võid sattuda teadvuseta olekusse jne. Selliselt on võetud inimestelt näiteks neere jm millest saab teha head raha.
Vasta
#42
(22-02-2011, 12:57 )Stella Kirjutas: Ehk siis bioloogiline inimliik ei ole enam see liik, mille Jumal on loonud. Ei usu, et selline inimkonna areng veel pikka aega jätkuks.

Ehk sa täpsustaksid veidi oma loogikat Smile

Praegu saan aru nii, et Jumal lõi inimesed, jättis nad omapead (umbes nagu paarisuhetes isa laseb laste juurest jalga). Ühel hetkel avastas, et talle ei meeldigi see, kuhu jõmpsikad omal käel tüürivad, aga midagi muuta ka enam ei osanud/viitsinud (kui Jumal on kõikvõimas, siis oskustesse asi kinni ei jääks). Mõtles, et ah, kiiva kiskunud partii, tuleb lahti saada ja uus eksperiment korraldada...

Mina isiklikult asja nii ei näe (arvatavasti sina ka mitte, aga mulle jäi selline mulje). Kui Jumal lõi inimliigi, siis ka kõigi meie (taand)arengutega oleme me ikkagi Jumala loodud. Jumal otsustas, et meil peab olema vabadus ise katsetada ja jõuda selleni, mida iganes ta soovib, et me avastaks. Selleks nn katsetamiseks on olemas rohkem kui üks võimalus (millesse, kui oled kristlane, siis sa arvatavasti absoluutselt ei usu, aga minu tunne on selline). Sinu lause "Ei usu, et selline inimkonna areng veel pikka aega jätkuks" kõlab vägagi kurjakuulutavalt - umbes nagu Jumal vihastaks iseenda nn kasvatusmeetodite peale ja valaks viha kasvandike peale välja. Pole minu arusaam asjast... Kui inimkond mingil põhjusel peaks suunda muutma, siis jah, ma täitsa usun, et see muutus on võimalik - vähemalt teoorias Smile1 Aga mingit massimõrvaaktsiooni ma ei usu. Kui Jumal õpetab, et elu on püha ja seda tuleb hoida, siis on ta ka piisavalt sõnapidaja ja stabiilne entiteet, et mitte astuda vastu iseenda olulisimatele käskudele! Sest kui Jumal seda ei ole, siis võiksime samahästi kohe kogu universumi eksistentsi lõpetada - kõik võib ainult hullemaks minna wink
Vasta
#43
Juba palju aastaid tagasi kirjutati, et neurofüsioloogia professor pannud endale käe alla kiibi, mis ühendatud arvutisse ja mille kaudu vaid mõtte tulemusena sai panna tööle pesumasinat ja muud seesugust. Sarnast infi tuleb järjest, ehk kõik areneb. Kui üks inimene kontrollib läbi tehnoloogia teise inimese mõtteid, aju ja lihaste toimimist - kogub informatsiooni -ja juhib, siis juhitav olend ei ole enam inimene. Vaid uus olend bioloogilise inimese ja tehnoloogilise roboti segust. Inimene on siin liigina arenemas - olen nii aru saanud meie siin olemise mõttest. Üks inimene ei ole teise inimese omand ja lelu! Ei midagi kurjakuulutavat. Ei ole selgeltnägija ja ei oska midagi kuulutada. Näen vaid suurt vastuolu. Vastuoludes seisnebki arengu dialektika. Ehk siis põhimõttelised vastuolud viivad arenguhüppeni.

Olen siis väitnud: kõrgtehnoloogiliselt kiibistatud inimene ei ole enam bioloogilisest liigist - inimene.
(Sama väide kloonitud inimese suhtes.)
Vasta
#44
Stella, kui inimene areneb nii palju, et suudab luua mateeriat mitte millestki ja kloonida inimest ning muid looma- ja taimeliike, kas ta siis on Jumal?
Vasta
#45
Inimene ei saa kunagi jumalaks. On Jumal / Kõiksus / Universum / Allikas, kellest lähtub kõik. Sina ja mina - me oleme 1+1 indiviidi bioloogilisest liigist - inimene. Kellel hetkel on õigus elada planeedil Maa. Ja meid selliseid on veel palju.
Vasta
#46
(22-02-2011, 15:51 )Stella Kirjutas: Inimene ei saa kunagi jumalaks. On Jumal / Kõiksus / Universum / Allikas, kellest lähtub kõik. Sina ja mina - me oleme 1+1 indiviidi bioloogilisest liigist - inimene. Kellel hetkel on õigus elada planeedil Maa. Ja meid selliseid on veel palju.
Inimene on inimene tänu oma füüsilisele kehale. Vaimult-hingelt on ta jumal.
Vasta
#47
Jumal on fraktaal-olend, millest inimene on üks osa. Siinkohal tuleks mainida, et Jumalaid on rohkem kui üks. Jumalad omakorda on osakesed suuremast fraktaalist.
Vasta
#48
(22-02-2011, 16:19 )Jõhvikas Kirjutas:
(22-02-2011, 15:51 )Stella Kirjutas: Inimene ei saa kunagi jumalaks. On Jumal / Kõiksus / Universum / Allikas, kellest lähtub kõik. Sina ja mina - me oleme 1+1 indiviidi bioloogilisest liigist - inimene. Kellel hetkel on õigus elada planeedil Maa. Ja meid selliseid on veel palju.
Inimene on inimene tänu oma füüsilisele kehale. Vaimult-hingelt on ta jumal.

Aga ikkagi, kui inimene omandab oma füüsilises kehas tänu tehnikale kõik need omadused, mis on Jumalal ja loob uue Universumi, säilitades siiski oma füüsilise keha. Kes ta siis ikkagi on, kui ta tegelikult on looja ja allikas ja just temast lähtubki kõik?
Vasta
#49
Tsitaat:Piibli alusel algas meie ajastu maailma loomisega.
Ja inimsoo algus selliselt:

27Ja Jumal lõi inimese oma näo järgi,
Jumala näo järgi lõi ta tema,
ta lõi tema meheks ja naiseks.


Armas Stella
Pakun, et maailm oli ikka palju aega enne olemas, kui piibel ja kirjasõna tulid. Ja ajastu pole praegu ka mitte see, millest piibel räägib. Sa ju peaksid teadma, et piibel on korduvalt ümber kirjutatud. Kui kristlikes ringkondades sellest ei räägita, siis meie foorumis on ka piisavalt infot selle kohta. Mis siis, kui Jumal lõi inimese kuidagi teistmoodi? Kas me saame ühte raamatut nüüd ikka Kõige Algusest aru saamisel aluseks võtta? Kõik õpitud tõed varisevad ju praegu kokku - ei leia enam kooliraamatutest paikapidavaid fakte, teadusega on ka, nagu on.

Olen lugenud, et eestimaa rahvast on vaevalt 16 % ristiusku. Pole küll kursis, mitu protsenti foorumlastest kirikuskäijad ja piibli igapäevased lugejad on, kuid millegipärast on mul selline tunne, et para-foorum ei ole teps mitte see koht, kus kristlikku propagandat teha. Ära palun solvu, aga selleks on tõepoolest lugematul arvul teisi sarnaste huvidega inimeste foorumeid.

Mul ei ole Jumala kui Looja vastu mitte midagi. Piibli olen ka läbi lugenud. Muinasjuturaamatud meeldivad mulle endiselt rohkem, pean tunnistama. Oma arvamust avaldama tikkusin seetõttu, et sinu postitust lugedes tekkis tunne: Jälle on need Jehoova kuulutajad ukse taga.

/Ei tahtnud kellegi usku solvata/


Vasta
#50
Kuskilt lugesin, et kloonimisega tegelesid juba eelnevad tsivilisatsioonid.
Või siis need tulnukrassid, kes meid siia kloonisid.
Piiblit valesti ümber kirjutatud nüüd vaevalt on, aga palju on piiblist välja jäetud ja tõlked pole ka need, mis olema peaksid.
Sumeri savitahvlitel on kirjas isegi Aadama ja Eeva ning nende poegade ning tütarde nimed, nagu ka kõik muu, mida on kirjeldatud loomisloos. Kõik oli kirja pandud juba enne, kui Mooses selle info sai. See tõestab, et Mooses polnud Genesise autor. Mooses arvatakse olevat hoopis vaarao Ehnaton.
Sellest on kirjutatud näiteks huvitavate näidete varal Laurence Gardneri raamatus "Püha seaduselaeka saladused." (Olion, 2005)
Alles pärast Jeesuse aega koguti VT eraldi pühakirjad kokku üheksainsaks köiteks ja siis jäetigi teatud raamatud välja. Üks nendest oli Õiglase raamat, see oli varem väga tähtsate teadmiste varaait.
See u 3 m pikkune heebreakeelne rullraamat oli frankide keisri Karl Suure õukonna tähtsaim aare, mille oli Pärsiast leidnud munk Alkuin, kes hiljem asutas Pariisi ülikooli. Õiglase raamat oli üks varasemaid raamatuid.
Põhiline erinevus Õiglase raamatu ja piibliloo vahel ilmneb siis, kui Jumal annab Moosesele Horebi mäel oma seadused ja käsud.

"Piibli koodi" teemat üle lugedes, avastasin täna niisuguse lause:
On tõdetud, et Toora on kopeeritud sünagoogides eri maailma osades äärmise täpsusega. Üks ülemäärane täht või selle unustamine on kopeerijale väga tõsine kuritegu! Nii Jeesuse sõnad Piiblis saavad uue tähenduse: "Sest tõesti ma ütlen teile: kuni taevas ja maa kaovad, käsust (=Toora) ei kao väikseimgi täht, ei ükski silp (märk), enne kui kõik on täide läinud. Matt 5:18.
Teiseks, kõrgmatemaatikud, statistikateadlased jt. teadlased on veendunud, et on võimatu, et piiblikood oleks ainult juhus.
Piibli koodi teema: http://www.para-web.org/showthread.php?t...iibli+kood
Ehk on Stellal isegi õigus - mine tea kes meist sedaviisi tehnoloogia edasi arenedes veel saavad? Mingis mõttes oleme juba praegu robotid.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Massihävitussõda ja/või ülemaailmne katastroof 16-19. sajanditel. antiamerikanist 86 21,992 25-02-2023, 22:27
Viimane postitus: isemaag
  RAHA, võimalus või takistus WEbdES 55 24,034 22-03-2022, 23:01
Viimane postitus: Lynx Titan
  Madeline McCann - Rööv või vandenõu? Ares 30 19,908 17-05-2021, 15:04
Viimane postitus: euroruubel
  Donald Marshall - on ta usutav või petis? protsent 2 1,411 09-04-2019, 21:56
Viimane postitus: vasamasa
  Tundmatu keel või salakiri Thorondor 0 1,106 03-09-2018, 18:20
Viimane postitus: Thorondor
  Yinoni plaan jt. "uue Lähis-ida" plaanid Pohlatohlakas 8 5,928 05-11-2017, 23:55
Viimane postitus: Pohlatohlakas
  Esmaspäev 23. august kell 22.20: Marilyn - mõrv või enesetap etc 12 8,092 31-05-2017, 12:58
Viimane postitus: Müstik
  Rostovi lennukatastroof - vandenõu või õnnetus? positiivne 19 11,236 21-06-2016, 21:37
Viimane postitus: positiivne
  Vabamüürlased - Liituda või mitte liituda? Metafor 22 12,982 03-09-2014, 10:35
Viimane postitus: Augustus
  Maa oigab või HAARP? trannot 144 80,930 03-09-2013, 10:05
Viimane postitus: kage

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat