Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tagasi minevikku
#1
Ma tulin kord koolist koju ja olin kakelnud ühe kutiga. Noh, istusin lauataha ja mõtlesin sellest. Kutt oli mul küll suu veriseks löönud, kuid koolis oli see terveks tehtud. Järsku ma tundsin ennast koolis tagasi, kaklemis steeni juures. Siis, kui ma "tulin tagasi", tundsin järsku veremaitsest suus. Ehmatasin äragi, sest koolis oli see ometi terveks tehtud, ja siis küll ei veritsenud enam. Ma olin uuesti kakelnud:o
Vasta
#2
Endalgi vahest olnud mõnes kohas viibides tunne ,et olen siin juba kord olnud, endal oli väiksena mingi rumal komme jääda ühte punkti pikkemalt vaatama, siis kadus samuti aja taju, muidugi oli see teiste jaoks lõbus ja hale nali, kui mina oma ette mitte kui midagi nagu kivistunult vaatasin, ehk pole mineviku reisiga ,vaid pigem mingi toimingu või juhtumi tõttu toimuva aja taju kadumisega, millest väljudes võib jääda mulje nagu polekski aeg enda jaoks edasi liikunud, see inimese aju on üks huvitav pettis.
Vasta
#3
a seda et ma tundsin seda valu (kui kutt lõi mind) seal kui ma "tagasi minevikku" läksin. ja imelik on see et see koht uuesti veritsema hakkas...:o
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: WizardInWinter
a seda et ma tundsin seda valu (kui kutt lõi mind) seal kui ma "tagasi minevikku" läksin. ja imelik on see et see koht uuesti veritsema hakkas...:o
On võimalik endale isegi psühholoogiliselt füüsilist valu ja haavu tekitada, ilmselt on sul siis ajukeemia käpas.
Valu ja maitset ja tunnet pole üldsegist raske meenutada ja kõigele lisaks, haav oli sul siiski suus, ehk venitasid haava piirkonda ja see avanes jälle.
Vasta
#5
Njaaaah... üks küsimus... mis on "ajukeemia"?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tagasi! :) rex 2 1,773 16-05-2019, 15:54
Viimane postitus: Mina Olen
  Samasse paika tagasi sattumine Andres K 1 1,620 12-05-2011, 15:47
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat