•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euroopa (Bosnia) püramiidid
#76
Semir Osmanagici sõnul on Bosnia püramiidide puhul tegemist 25 000 aastat tagasi püstitatud püramiidide kompleksiga ja püramiide on kasutatud vaba energia allikana.
Hiljutised mõõtmised näitavad, et püramiidide tipust tõuseb vertikaalne tugevnev elektromagnetiline väli, millele tänapäeva teadusel on raske seletust leida.
ENG http://www.wakingtimes.com/2013/02/27/su...000-years/
EST http://www.telegram.ee/maailm/iidseid-pu...tootmiseks
Vasta
#77
(04-05-2013, 21:12 )Nofretete Kirjutas: Hiljutised mõõtmised näitavad, et püramiidide tipust tõuseb vertikaalne tugevnev elektromagnetiline väli, millele tänapäeva teadusel on raske seletust leida.

Ma ei võtaks neid mõõtmisi tõsiselt.
Vasta
#78
Ja mis põhjusel?
Olete ise seal mõõtmas käinud ehk? Kuulsin, et üks eestlaste grupp käis seal ka mitte väga ammu neid püramiide uurimas.
Kas need erinevad teadlased Horvaatiast, Itaaliast, Soomest ja Serbiast siis valetavad?
Vasta
#79
Dr. Slobodan Mizdrak võrdles ise seda kohta satelliiditaldrikuga kus püramiidi maapealne osa on satelliiditaldriku signaali vastuvõttev tipp.
Vasta
#80
(04-05-2013, 22:35 )Faraday Kirjutas:
(04-05-2013, 21:12 )Nofretete Kirjutas: Hiljutised mõõtmised näitavad, et püramiidide tipust tõuseb vertikaalne tugevnev elektromagnetiline väli, millele tänapäeva teadusel on raske seletust leida.

Ma ei võtaks neid mõõtmisi tõsiselt.

Aga mine kohale ja mõõda. See kisub juba "huvitavaks" - alati sa kahtled, kuid peale rohke sõnade sõnademängu sa midagi ette ei võtta, et selgeks teha kas saab võtta tõsiselt või mitte.
Vasta
#81
Pakuks välja, et püramiidid olid omamoodi aatomielektrijaamad, kus kaitsekiht on püramiidi oma kest, mis koosneb erinevatest kihtidest.......ja reaktor ise on põhja uputatud.....
Vasta
#82
Jah? Leidsin ühe kirjatüki, kus Bosnia püramiidi uurimustest.
Esiajal võeti Maa ja kosmose peenenergiaid väga tõsiselt.
Alates 2006 aastast on teadlased Bosnia püramiidi uurinud ja teinud esimesi avastusi, mis võimaldavad meil oluliselt laiendada meie kaasaegseid arusaamu kogu planeedil.
On ka leitud (bioloog dr. Suljeman Redzic Sarajevo Loodusteaduste Ülikoolist), et pinnase temperatuur Bosnia püramiidide territooriumil on 5 kraadi soojem kui mujal Bosnias.
Füüsik Slobodan Mizdrek Zagrebist juhtis ekspertide rühma, kes mõõtsid elektromagnetilist kiirgust püramiidis a. 2010 ja 2012.
Meeskond mõõtis ka ebatavalist ultraheli, mis väljub Päikese püramiidi tipust.
Juttu veel tunnel-labürindist. Tuhanded inimesed on külastanud seda tunnel-labürinti viimase kuue aasta jooksul ja kogenud seal tervendavat väge.
Lisatud veel mitmete teadlaste arvamusi. Erinevaid energiaid saavat mõõta ühe lihtsa instrumendiga, mis tuntud Bovis biomeetrina.
Sloveenia teadlased eesotsas Ivar Novakiga külastasid Visoko orgu selle aasta jaanuaris.
http://www.bosnian-pyramid.org/journal/t...an-mizdrak
Vasta
#83
(05-05-2013, 14:23 )excubitoris Kirjutas:
(04-05-2013, 22:35 )Faraday Kirjutas:
(04-05-2013, 21:12 )Nofretete Kirjutas: Hiljutised mõõtmised näitavad, et püramiidide tipust tõuseb vertikaalne tugevnev elektromagnetiline väli, millele tänapäeva teadusel on raske seletust leida.

Ma ei võtaks neid mõõtmisi tõsiselt.

Aga mine kohale ja mõõda. See kisub juba "huvitavaks" - alati sa kahtled, kuid peale rohke sõnade sõnademängu sa midagi ette ei võtta, et selgeks teha kas saab võtta tõsiselt või mitte.

Läheks küll kui sa ütleks mida ma seal just mõõtma pean. Kas peaksin mõõtma raadiolaineid, mikrolaineid, infrapunakiirgust, nähtavat valgust, ultraviolettkiirgust, röntgenkiirgust või gammakiirgust? Kõigi need mahuvad sellise kokkuvõtva nimetuse nagu "elektromagneetiline väli" sisse. Kuna ei ole öeldud, millega seal täpsemalt tegu siis ei võta mina seda eriti tõsiselt.

Ma kahtlen väga harva ja vahel võtan ka midagi ette. Näiteks uurisin kui palju on neid linde kes söövad mesilasiwink sest seda ma tõesti ei teadnud kuid sisetunne ütles, et neid ei ole palju. Uurisin ka kui palju võtavad lennukid kütust 100 km kohta ja sain üsna suure üllatuse osaliseks. Kütusekulu erinevus on küll erinevatel lennukitel üsna erinev aga kogupildis kisub chemtrailisõprade väide "mürgitavast" kütuselisandist vägagi jaburaks.
Kui palju oled sa ise reaalselt uurinud oma linkide taga oleva tõelevastavust?
(05-05-2013, 14:52 )Müstik Kirjutas: On ka leitud (bioloog dr. Suljeman Redzic Sarajevo Loodusteaduste Ülikoolist), et pinnase temperatuur Bosnia püramiidide territooriumil on 5 korda soojem kui mujal Bosnias.
Füüsik Slobodan Mizdrek Zagrebist juhtis ekspertide rühma, kes mõõtsid elektromagnetilist kiirgust püramiidis a. 2010 ja 2012.

Kui mujal Bosnias on 25 kraadi sooja siis püramiidide territooriumil on sooja 125 kraadi.

Ja jälle see müstiline elektromagneetilise kiirguse mõõtmine. Kui lugeda see temperatuuriasi seal püramiidide territooriumil õigeks siis on üsna loomulik, et seal on üsna suur infrapunakiirgus.
Vasta
#84
Väga täpselt on öeldud - elektromagnetkiirgus 28kHz.
Mine mõõda üle.
wink
Vasta
#85
(05-05-2013, 15:06 )Tropp Kirjutas: Väga täpselt on öeldud - elektromagnetkiirgus 28kHz.
Mine mõõda üle.
wink

Ja ongi sedapuhku lingitaga öeldudwink Eelmine kord silmitsesin pisteliselt.
Lugesin üle ja kahjuks pean tunnistama - minu jaoks ei ole see usutav jutt.

PS: Kas seal lähikonnas on koeri, hobuseid? Kuidas nad käituvad?
Vasta
#86
No näed siis. Sensori ehitamiseks saad valemi ka:
[Pilt: da0afda1e1dbc032a249158a6c5f0b40.png]
Henrid ja mikroFaradyd. Asoo, f null Hertsides.
wink
Vasta
#87
Aga mõõda KÕIKE mida mõõta saab kui sa kord juba kohale lähed.
Kui ilusat "mulli" enne minekut ajad siis ehk maksab mingi "idu" projekt selle veel kinni kah Smile
Vasta
#88
(05-05-2013, 15:31 )Tropp Kirjutas: No näed siis. Sensori ehitamiseks saad valemi ka:
[Pilt: da0afda1e1dbc032a249158a6c5f0b40.png]
Henrid ja mikroFaradyd. Asoo, f null Hertsides.
wink

28kHz i puhul on koerad ja hobused ideaalseks sensorikswink
Vasta
#89
Kas allika võimsust ka on mõõdetud ? Kui on 5W ringis, siis on sääsepeletaja kuhugi maha maetud.
Laske ometi Semiril raha vaesele sõjast kurnatud riigile sisse tuua, mis sest et püramiid on vaid ühest küljest püramiid.Smile
Vasta
#90
(05-05-2013, 15:35 )vasamasa Kirjutas: Kas allika võimsust ka on mõõdetud ? Kui on 5W ringis, siis on sääsepeletaja kuhugi maha maetud.
Laske ometi Semiril raha vaesele sõjast kurnatud riigile sisse tuua, mis sest et püramiid on vaid ühest küljest püramiid.Smile

Kui inimene kaotab õnnetuses vasaku käe ja vasaku jala kas ta on siis vaid ühest küljest inimene?
Kui püramiid kaotab aja jooksul ühest küljest rohkem materjali kui teisest kas see muudab tema algset olemust?
Vasta
#91
(05-05-2013, 15:35 )Faraday Kirjutas: 28kHz i puhul on koerad ja hobused ideaalseks sensorikswink
Kuidas nii?

Vasta
#92
(05-05-2013, 15:39 )Tropp Kirjutas:
(05-05-2013, 15:35 )Faraday Kirjutas: 28kHz i puhul on koerad ja hobused ideaalseks sensorikswink
Kuidas nii?

Koerte ja hobuste jaoks on see kuuldav heli/müra. Nad peaksid selle kiire olemasolu korral sealt üsna kiiresti ja paaniliselt kaduma. Või meeldib sulle kui keegi sulle väga kõvasti kõrva karjub? Nende jaoks on efekt sama.
Vasta
#93
(05-05-2013, 15:42 )Faraday Kirjutas: Koerte ja hobuste jaoks on see kuuldav heli/müra. Nad peaksid selle kiire olemasolu korral sealt üsna kiiresti ja paaniliselt kaduma. Või meeldib sulle kui keegi sulle väga kõvasti kõrva karjub? Nende jaoks on efekt sama.
Sooh. Ma 28kHz ei kuule, 50hz peaks nagu kuulma, aga ei mingit jorinat pole kaablitest kuulda.
Sad
Vasta
#94
(05-05-2013, 15:44 )Tropp Kirjutas:
(05-05-2013, 15:42 )Faraday Kirjutas: Koerte ja hobuste jaoks on see kuuldav heli/müra. Nad peaksid selle kiire olemasolu korral sealt üsna kiiresti ja paaniliselt kaduma. Või meeldib sulle kui keegi sulle väga kõvasti kõrva karjub? Nende jaoks on efekt sama.
Sooh. Ma 28kHz ei kuule, 50hz peaks nagu kuulma, aga ei mingit jorinat pole kaablitest kuulda.
Sad

Mul jäi märkamata, et püramiidi otsast kaabel teavasse läkswink Kui bassikasti ees seisad siis kuuled. Kui hobuse või koera sinna kiire juurde viid, siis kuulevad nemad ka kui on midagi kuulata. Viimases kahtlen sügavalt. Nagu ka selles sotsioloogis.
Vasta
#95
Nojah. Nüüd saime teada, et elektromagnetkiirgus paneb õhu võnkuma. Seega oli ühel (para)teadlasel õigus - Maa ja Kuu vahel raadiosidet pidada ei saa, sest õhku pole vahel.
Laugh
Vasta
#96
Oi mulle meeldib tarku mehi lugeda ja kui ma veel kujutlen hr.Troppi kaablitest jorinat tuvastamas, siis ma olen lausa sillas [Pilt: rotfl4.gif]. Ma tänan teid härrased!
Vasta
#97
EMK ei pane kunagi õhku nn liikuma. Koerad ja kassid kuulevad tõesti ultraheli võnkumist kuni 30khz....Paremad inimesed kuulevad 20...22khz veel....tavaliselt 18....19khz....muu kuuled sisinana.....On ju olemas spets ultraheli koeraviled....mida inimene ei kuule aga koer kuuleb ja tuleb inimese juurde.....see selleks.
Eks seda pahna serveeritakse paljudel juhtudel tõe pähe .....nii ka nende püramiididega.....keegi teeb enesele ainult reklaami ja pappi....oleneb kes seda teeb....Head edasist mõtlemist!
Vasta
#98
Kaval nipp maakihid astanguliselt lahti kaevata ja pintsliga üle lasta, just kui oleks laotud.
Pilt Bosniast:
[Pilt: bosnianpyramidgeology.jpg]
Looduslik paekivimurd :
[Pilt: dscf0039y.JPG]

[Pilt: 19153951.jpg]


Pilt Eestist, iidsed ehitusplokid ?
[Pilt: sedateist188.jpg]
Vasta
#99
(05-05-2013, 16:46 )vasamasa Kirjutas: Kaval nipp maakihid astanguliselt lahti kaevata ja pintsliga üle lasta, just kui oleks laotud.
Pilt Bosniast:
[Pilt: bosnianpyramidgeology.jpg]
[Pilt: rotfl4.gif]

Oletan, et antud väite tõestuseks Teilt linki paluda, oleks vist juba tõesti liiast.
Vasta
Linki ? Palun isegi kaks:
http://www.philipcoppens.com/nap_art4.html
http://badarchaeology.wordpress.com/2011...osmanagic/
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas ehitati Giza püramiidid? Tutanhamon 773 346,305 09-01-2023, 07:38
Viimane postitus: talupoeg
  Hüperborea. Püramiidid Koola poolsaarel nokitseja 189 131,574 01-08-2022, 11:07
Viimane postitus: Maakristall
  Miks ehitati Giza püramiidid XHK 382 171,600 17-11-2020, 20:44
Viimane postitus: Aadu66
  Püramiidid? z3r0 c001 85 51,811 18-08-2019, 05:45
Viimane postitus: Tyto Alba
  Aasia püramiidid Arto 51 34,934 19-11-2018, 15:51
Viimane postitus: Müstik
  Euroopa neandertallased olid kolme rassi InDemand 16 12,618 15-12-2017, 12:58
Viimane postitus: Müstik
  Püramiidid Luganski lähedal Kolumats 15 12,913 11-05-2017, 09:17
Viimane postitus: muca
  Vee-alused püramiidid ja teised vee-alused huvitavad leiud Müstik 58 38,538 14-10-2016, 08:47
Viimane postitus: Müstik
  Bulgaariast leiti Euroopa vanima ürglinna varemed xawa 3 4,627 15-08-2016, 08:07
Viimane postitus: Müstik
  Zawiyet el-Aryan'i püramiidid sõjaväe territooriumil Tutanhamon 12 9,974 06-11-2013, 19:00
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat