• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitavad koolid?
#1
Sellepärast, et te seal lolle jutte räägite, mida te lõpuks ise ka uskuma hakkate.


ma pole seda veel rääkinud.
ma ei usu et need eriti lollid on.
Vasta
#2
Poiste vetsus selliseid lugusid tekkida ei saa. Tavaliselt on koolide poiste vetsudes niigi hull viibida, alusades asjadest millesse astuda võib ja ehk lõpetades asjadega mis lae alt tilkuda võivad.
Ehk ruumide aura tahab võrdsustuda ja see oleks ainuke ja kõige loogilisem vastus sellele.

Muudetud: 10-3-06 kell 18:08:23 Metavo
Vasta
#3
seda küllSmile
Vasta
#4
Lõuna Eestis, täpsemalt siis Restu koolimajas kummitas, kool oli kunagine mõisahoone ja seal tapetud keegi ära, lükatud kaevu vms. Lugu ise olevat tõene. Koolimaja on nüüdseks kahjuks maha lõhutud.
Vasta
#5
huvitav kuhu see kummitus siis läks kui nüüd maja maha lammutatud?
Vasta
#6
Rõõmustades foorumi liikmeskonna järjepideva kasvu üle, aga vahel ka (ähh, see -darkest-i "kaa" on vist nakkav, lõin kah topelt) uusliikmete ankeete vaadates (aitähh aususe eest) oleks ehk asjakohane avada teema "kummitavad lasteaiad" ... aga teisalt ... inimesed kasvavad ... lõpetavad kooli ... lähevad ehk ülikooli. Ja kui nad koolis juba kummitustega on harjunud, tahaksid nad ju ka kõrgkoolis mõnega koos käia. Niisiis - millistes Eesti ülikoolides kummitab? Ja kes kummitavad? Võiks ju arvata, et vanas Tartu Ülikoolis taolisi tegelasi kõige rohkem on ... noh kõik need vanad ja uued anatoomikumid, mõned hilisema aja tegelased ehk marksu majas ... aga küllap Tallinnaski ... laske tulla. Ise pean jälle piinlikult pilgu langetama - pole au olnud kohata. Aga ma ei jäta lootust.
Vasta
#7
aga kas sa ka mõtled vahel sellele et võib profiili täitmisel viga tekkida?
9 aastane tatikas ei oskaks vist õigesti kirjutadagi..ma arvan et jah ta küll oskaks kuid ei tuleks toime mõtlemisega et siin para -webi teha endale kasutaja?
ma arvan et tuleks mõelda ka vigadele!
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: -darkest-
aga kas sa ka mõtled vahel sellele et võib profiili täitmisel viga tekkida?
9 aastane tatikas ei oskaks vist õigesti kirjutadagi..ma arvan et jah ta küll oskaks kuid ei tuleks toime mõtlemisega et siin para -webi teha endale kasutaja?
ma arvan et tuleks mõelda ka vigadele!

Njah, ega teilgi selle õigekirjaga midagi hõisata ei ole.
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: -darkest-
aga kas sa ka mõtled vahel sellele et võib profiili täitmisel viga tekkida?
9 aastane tatikas ei oskaks vist õigesti kirjutadagi..ma arvan et jah ta küll oskaks kuid ei tuleks toime mõtlemisega et siin para -webi teha endale kasutaja?
Hi, -darkest-, ma teglt üldse mitte nii norivalt ... eksimine on ikka inimlik ... aga ära Sa arva 9-aastastest midagi nii halvasti (Sinu puhul ehk veidike imestunud olin ja mõtlesin, et - ohoo!), tunnen nt ühe 6-aastast, kellest julgen arvata küll, et kuskil 3-4 aasta pärast tuleb foorumisse, teeb profiili ja paneb kõik siin paika ...
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
huvitav kuhu see kummitus siis läks kui nüüd maja maha lammutatud?

Oli juba enne seda läinud!
Vasta
#11
meie koolis on ka direktor tapetud ma ei tea täpselt aga mõned räägivad
mingi vana uks oli kuhu pidevalt õpilased läxid vaatma kas tõesti kummitab
Vasta
#12
varsti ei julge enam ükski vanem oma last kooli panna... verejanulised vaimud, zombid, inimesi tapetakse nii mis vähe.
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Tallina Sõle Gümnaasiumis on jutte, et üks õpetaja (Matemaatika õpetaja, Pehlak) on seal ära tapnud oma mehe, ja nüüd ta kummitab seal. Neid jutte levitasid aasta aastat tagasi 9. klassi tüdrukud. Nemad olevat näinud kuidas mingi mees oli tahvlile verega sodinud "APPI".

Kõik kes seal koolis on käinud, ja teavad natukene rohkem Pehlakut (ise saan individuaal tunde tema käest), siis teate, et õpetaja Pehlak on väga tasane inimene, ja ta mees on ka veel elus.

PS: 9. klassi tüdrukud olid enne seda WC, kui tulid teistele teatama. Irooniline.

Oh jah... Pehlak oli 5 aastat minu klassijuhataja ning tema on küll viimane inimene kes kedagi tappa võiks. milliseid lollusi küll välja ei mõelda tänapäeval.
a sa encore oled hetkel seal koolis? Pehlak on ju põhikooli õpetaja...
Vasta
#14
Viljandis, Waldorf koolis(pole kindel kas õigesti kirjutasin)
Sick
igastahes kooli kõrval olevas katlamajas lämbus kunagi mingi naine koos oma kassidega..paljud on kuulnud seda naist seal ulgumas.
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: tydruk-
Viljandis, Waldorf koolis(pole kindel kas õigesti kirjutasin)
Sick
igastahes kooli kõrval olevas katlamajas lämbus kunagi mingi naine koos oma kassidega..paljud on kuulnud seda naist seal ulgumas.

kindel et naine ulub? võib olla on mõni lind räästa all või koer kuskil naabruses
Vasta
#16
Meie kooli koristajad on rääkinud nii.
Õhtul, kui kõik klassid on korras ja puhtad pannakse kõik klasside uksed kinni (lukku). Pole erilist võimalust, et keegi võiks seal käia neid lahti tegemas...ometigi on hommikuti paljude klasside uksed lahti...
Vasta
#17
minu koolis räägitakse ka,et üks koristaja oli ennast üles poonud kooli pööningul ja nüüd kummitab seal ja et üks koristaja oli kukkunud lasketiirus kuskile ja ka nüüd kummitab.Aga mu isa on seda kooli ehitanud ja ta ütles et see pööning on seal nii madal et seal küll ei saa ennast üles puuaLaugh
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas: ChillDevil-
... üks koristaja oli kukkunud lasketiirus kuskile ja ka nüüd kummitab.
Kukkus kuuli ette vä?

Tsitaat:Algselt postitas: ChillDevil-
see pööning on seal nii madal et seal küll ei saa ennast üles puua
A kui ikka jalad konksu tõmmata?
Vasta
#19
ei ta ei kukkund kuuli ette,seal,kuhu tulistatakse,seal on mingi auk,kus on vesi ja seal pööningil sai vist vaevu roomata...
Vasta
#20
Asi ongi justnimelt selles, et seal pole mingit turvameest, kes neid hommikul lahti teeks...see on maakool. Ja pealegi teevad hommikul uksed lahti koristajad. Ja just nemad ju rääkisid, et enne olid uksed juba lahti...Vot nii.
Vasta
#21
See on tõsi, et iga kooli kohta on mingi legend. Ning mõisate ja muude sarnaste hoonete kohta ka. Kuid tihtipeale on need jutud nii segased, igaühel on sellest oma versioon.
Näide minu enda koolist: üsna suur maja, koosneb kahest osast - vanast ja uuest. Vana osa on varem olnud küll kirik, haigla, internaat, vangla, lasteaed, jne. Üsna vana maja ka, peaaegu 170 aastat. Aga vana osa 3. korrusel on üks kinni müüritud aken. Viimati oli seal kunsti klass, praegu pole enam midagi. Ning selle sama akna kohta on palju jutte - küll olla seal esimene koolidirektor ennast üles poonud, siis olla ta seal ära tapetud, veel olla mingi koristaja või majahoidja sinna elusalt müüritud, siis mingil tüdrukul pea maha raiutud... Kohati mind ajab väga naerma, kui ma mõtlen inimeste totruse üle. Kuulevad kuskilt mingit legendi, jätavad meelde ja räägivad oma versiooni edasi.
Kindlasti on ka minu koolis mingi kummituste-teema, olen ise ka kahtlaseid asju kohanud. Aga kas pole imelik, et keegi ei tea, mis seal TEGELIKULT see kahtlane ja hirmutav on?
Vasta
#22
Olen palju kuulnud ,et seal Kiltsi koolis käib õhtul Valge Daam koos oma punase koeraga
Seal toimuvad hästi palju neid pidzaama peod(noh see on see ,et jääd koolis ööseks) ning noh mõned olevat teda näinud:S:S
Legend on mingi selline ,et mingid noored poisid panid ta kivimüüri sisse aga seda ei teata miks tal punane koer on
Vasta
#23
Meie koolis vist küll keegi surnud ei ole, aga meil on koolis ühes kohas sellised õpetajate pildid mis on iga aasta tagant tehtud ja mõned pildid on küll ikka päris õud... sest seal mingid eriti imelikud lapsed. Mõned on sellised väärastunud ja üks naeratas ikka väga kummaliselt. (hyes)

Muudetud: 16-5-06 kell 17:28:17 Magneto
Vasta
#24
Gustav Adolfi gümnaasiumis ka vanem maja ja juurde ehitatud uuem maja.Vot see vanem maja oli mingi nunnaklooster ja kui mõni nunn ära suri, siis maeti kloostri alla.Teadaolevalt ei kummita seal ükski nunn.Ju siis kõik taevasse pääsenud, aga nooremad õpilased kartsid ikka neid "vaime", mis olid lihtsalt kolisevad torud või tuuletõmme vms.Keegi oli vetsus näinud ühe nunna nägu aga samas seinad olid läikivad ja ta võis näha enda peegelpilti.


Tegelikult ei tea ma täpselt kas seal oli klooster või mitte.Ise selles koolis ei käi ja seda rääkis mulle sõpsu kes ise seal käib.
Vasta
#25
minu klassist ühed tüdrukud hakksid käima kooli keldris ,siis hakkas üha enam inimesi seal käima ja kohe tulid ka mingid ulme jutud näitks keegi olevat seal kellegi ära tapnud siis veel et mingi nimi oli seinale kritseldatud ,kohe arvati et see on surnu nimi,räägiti veel et keegi olevat käest kinni haaranud tegelt ei olnud kelder minu arust üldse hirmus lihtsalt hämar ja igasugu kila kola täis ,üks tüüp nägi minu selja taga varju (mingit sarvedega mul endal sarvesi pole) aga kohe hakkas röökima ja jooksis välja ,kõik teised temaga muidugi. siis leidis sõber sealt mingi naela ja rääkis ,et kui mikroskoobiga vaadata siis seal on veri. koolis tekkivad sellised lollid jutud et teisi hirmutada.Sick
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummitavad kohad Jason 395 150,259 09-01-2024, 11:37
Viimane postitus: GirlfromMars
  kummitavad majad Tallinnas hulkuv hing 0 1,675 27-10-2019, 10:40
Viimane postitus: hulkuv hing
  Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks? pisike17 5 3,898 23-03-2014, 11:33
Viimane postitus: pisike17
  Mahajäetud koolid,haiglad,hullumajad,vanglad LostSoul 0 4,962 27-12-2013, 04:04
Viimane postitus: LostSoul
  Kas ainult mõrvatud kummitavad? Mystica 19 9,130 30-10-2010, 20:39
Viimane postitus: ekke721

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat