Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tõsine soovitus selle teema lugejale! Ka see voodoo värk või
#1
ohjah.
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
ohjah.

Liitun{mar

No sa võid ju proovida, istu nuku käe peale, vaata mis saab? Kas oled lugenud mõnda kirjanduslikku seletust/näidet?
Vasta
#3
Tekib lömastatud olemise tunne. Füüsiliselt sa ei lömastu. Don't worry.
Vasta
#4
oi jube...kunagi tahtsin ka endale voodoo nukku teha a enam ei julge..põhiliselt just sellepärast et olen selle kohta nii mõndagi jubedat kuulnud...
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas: suss
oi jube...kunagi tahtsin ka endale voodoo nukku teha a enam ei julge..põhiliselt just sellepärast et olen selle kohta nii mõndagi jubedat kuulnud...
:oEe... tahtsid iseenda vigastamiseks, enda üle kontrollimiseks valmistada vodoo nukku? Masohistikud kalduvused? Õudukas ...Bleh
Vasta
#6
nuujah..eks ma üks imelik olen...
Vasta
#7
Kunagi mõtlesin et jube kihvt on teha mingi nukk ja siis peal hüpata selle peal: ''Sureeee!''Laugh
Muide, Kelly Osbourne-il olevat kodus oma vihavaenlase Christina Aguilera elusuuruses voodoo nukk, mida ta peksab ja kägistab ja millepeal ta jalgadega trambibLaugh Huvitav, or what?Laugh
Vasta
#8
ei ole huvitav, ausaltöelda...
kas peaks olema?
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
ei ole huvitav, ausaltöelda...
kas peaks olema?

Kuidas kellelegi.
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
ei ole huvitav, ausaltöelda...
kas peaks olema?

Ausaltöeldes on küll (minu jaoks kah). Päris tore ju oleks elusuuruses oma vihavaenlase nukku omada ja siis sellega igast asju teha Bleh. Ma tahaks oma klassikaaslasest elusuuruses nukku. Peksaks tervepäev Laugh. Asi on nüüd nats offtopic :o.
Vasta
#11
Koolivägivald on paha. Isegi kui sul õnnestuks oma vastane kõrvaldada siis põhjus sinu kannatustele on 99% sinus. Teiste piinamine ei ole lahendus, muutu ise paremaks.
Vasta
#12
Jah koolivägivald on halb kui sina oled ohver. Selles rollis olin ma pahatihti päris palju. Aga nüüd on se õnneks lõppend. Nüüd ma olen klassis selline neutraalne osapool. Aga nukk oleks selleks ,et ma saaksin teda kannatama panna kõige selle eest mida tema mulle teinud on Bleh.
Vasta
#13
Ja miks see viimane siis sulle hea on ?
Vasta
#14
Horos kui sa teisele inimeesele halba teed, siis 1:6 läheb talle kohale ja 5:6 tuleb sulle tagasi.
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Horos kui sa teisele inimeesele halba teed, siis 1:6 läheb talle kohale ja 5:6 tuleb sulle tagasi.

Pole veel tagasi tulnud ja kogu mu elu on üldse paremuse poole läinud Smile .
Vasta
#16
Seda sellepärast, et 1:6 läks sinule ja 5:6 temale. Seepärast ongi asjad nii hästi läinud X)
Tegelikult võtta asja neutraalselt. Ta oli siis veel noor ja rumal.
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: Horos
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Horos kui sa teisele inimeesele halba teed, siis 1:6 läheb talle kohale ja 5:6 tuleb sulle tagasi.

Pole veel tagasi tulnud ja kogu mu elu on üldse paremuse poole läinud Smile .

otsustad selllise lühikese perioodi jooksul? Mõtle kui sulle on antud elada teatud hulk aastaid ja siis 5:6 elust on suurepärane ja 1:6 piinlemine (piinlemine just eluviimastel aastatel)
Vasta
#18
igaks juhuks katsetama ei kuku...

aga kunagi mustlannast klassiõde rääkis, et proovisid oma vanaema peal. Oli mõjunud... Ma ikka veel ei taha teada, mis nad selle nukuga tegid, kuid vanaema sattus haiglasse... (ma ei saa garanteerida, et see jutt ka 100% tõele vastab, sest ise ju juures polnud)

Muudetud: 1-1-07 kell 00:45:42 Lii001
Vasta
#19
Ise kardan ja usun seda voodoo staffi meeletult. Ei julge ise katsetaga isegi...
Vasta
#20
Sama siin, parem mitte jamada asjadega, millest meie jõud/mõistus yle ei käi.
Vasta
#21
ma olen siis teemas mitu kordas juba öelnud ja ma kordan veel, mis on voodoo. alustame siis ta päritolust. ma arvan, et ta päritolu teavad kõik - aafrika. aafrikas tehti spetsiaalsed voodoo ituaalid ja voodoo nukkusid tegid tollal need kuulsad profetid. profetid olid aafrikas need, kes tegelesid maagaia ja jumalatega. muidugi on aafrikas hoopis teistsugune, kui mujal. kui voodood õieti ja oskuslikult käsitseda võib see olla lausa surmav. voodooga saab inimese nii sandiks teha, et ta elu on ausaltöelda p*rses. kõige tuntum on loomulikult voodoo nukk, mida kõrvetada ja torkida, kui ma tean, et delfis oli selline jutt voodoost: naine avastas, et ta mehel on armuke ja ta hakkas meest ja tolle armukest vihkama. kuna naine tegeles palju voodoo ja üldse maagiaga, tellis ta mehe armukese fotoga tordi. sõi torti ja tegi vastavaid rituaale. järgmine päev oli ajalehes uudis, et too naine oli surnud. aga alati on ka uudishimulikke naabreid, kes oma naabrite tegemisi jälgivad, nii oli ka seekord. naise naaber oli näinud ja jälginud kõike ning teatas politseisse. naine, kes oma mehe armukese tappis, tappis samuti ka oma naabri. aga kuna naabri köest ei jõutud veel midagi uurida, vedas naisel, kuid lõpuks saadi ka naine kätte. kas need mõrvad olid kokkusattumus? vaevalt. see oli ehe näide sellest, et ka piltidega võib igasugust voodoo värki teha. võib-olla mõned teavad, et pilte ei tasu lõhkuda, põletada ega mingit muud moodi rikkuda, miks? seepärast, et ka piltidega võib teisele inimesele palju kurja teha. näiteks lõhud teise inimese näo pildi peal ära ja võib-olla hakkab sellel inimesel halvasti minema, jääb haigeks jne. nõrk inimene võib ka surra, seda pildi värki ma eritit ei tea, rohkem tean ma seda otsest nuku torkimist. kokkuvõttes, parem on voodood mitte kasutada. kõik, mida sa maagiaga teisele teed, tuleb sulle ringiga tagasi ja mitme kordselt. saa saad kurja, mis teisele tegid portsjonitena. muidugi on olemas ka asju, millega inimesest lahti saada, mitte tappa, aga oma teelt minema saada, endale midagi tegemata. :o:o
Vasta
#22
Paljud sellised maagiaga tegelejad on rääkinud, et ei tohiks alles hoida fotosid, kus peal on keegi, kellega hästi läbi ei saada. Sest inimese energeetikaga on võimalik palju ära teha, nii head kui kurja. Ja koolivägivalla kohta nii palju veel, et probleemid on ALATI kahepoolsed. Ei ole kunagi nii, et ainult üks on see, kes kõiges süüdi on. Mul on endal olund selliste asjadega kokkupuuteid, ja probleemid ei lahenenud seni, kuni ma vaatasin endasse. Ma leidsin probleemi endas, ja asi lahenes.
Vasta
#23
mis probleem sus oli siis?
Vasta
#24
Põhimõtteliselt üks tüüp tegi kõike, mis tema võimusest et panna mind piinlikesse olukordadesse, mind maha teha ja teha mu enesetunne võimalikult sitaks. Lsaks pildus ta mind koguaeg mingite kommentaaridega, puudutasid need siis kas mu välimust või sisemust.
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas: GreenHead
Põhimõtteliselt üks tüüp tegi kõike, mis tema võimusest et panna mind piinlikesse olukordadesse, mind maha teha ja teha mu enesetunne võimalikult sitaks. Lsaks pildus ta mind koguaeg mingite kommentaaridega, puudutasid need siis kas mu välimust või sisemust.

See oli ju probleem kelleski teisesLaugh ..Aga milline oli se probleem sinus endas..?!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Põliseestlaste liikumine ja selle vaimsus VironShaman 1,494 535,194 17-03-2024, 16:04
Viimane postitus: Lokster
  Voodoo - kas tegelt ka? hardo1990 34 12,912 24-03-2022, 10:05
Viimane postitus: Kunglas
  Vanatühi(?) (teema, et jõuda lähemale arusaamadele) Tegudele 51 12,358 15-07-2020, 18:38
Viimane postitus: Geargirl
  Kas jumal(ad) on olemas või ei ole? Nielander 274 80,586 30-07-2019, 14:08
Viimane postitus: Q11
  Kes või mis on siiriuslased? katakaroliina 19 11,097 15-02-2018, 15:52
Viimane postitus: Müstik
  Nostrodamuse Anglomois kuningas kas V.Putin,D.Trump või keegi kolmas? Punahabe 9 5,287 27-01-2018, 13:01
Viimane postitus: Punahabe
  Katarid-aaria rassist pärinevad Graali ja selle juurde kuulu ayyu 7 10,289 15-08-2017, 12:25
Viimane postitus: Müstik
  Voodoo nukk bossanova 58 30,685 25-08-2014, 17:53
Viimane postitus: jonnipunn
  Kas te usute voodoo värki? calitry 57 25,225 12-02-2013, 21:35
Viimane postitus: lahendused
  Mida saab VooDoo -ga teha... Xanto 28 13,380 17-01-2010, 13:41
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat