Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Verevähk - needus?
#26
Jah, olen, sest seda on näha ja see on teemaalgatajale otsaette kirjutatud trükitähtedes. Kui ikka inimene pidevalt ainult halab ja talle öeldakse, et see halamine tee asja hullemaks, ent see vastus teda ei rahulda, siis tõesti - ainus, mida siit teemast püütakse, on haletsus. Viletsamat sorti energiavampiir
Vasta
#27
Kusjuures iga inimene ei saagi aru, et ta tähelepanu ja haletsust nõuab...
Vasta
#28
Püsime nüüd teemas ei ole vaja aretada mingit uut haletsemise teemalist asja. Muidu tekib tunne, et Celtic tahab ka tähelepanu ja on energiavampiir. Arvamus sai öeldud juba.

[Muudetud: 12-8-10 Thorondor]
Vasta
#29
Tsitaat:Algselt postitas Thorondor
Püsime nüüd teemas ei ole vaja aretada mingit uut haletsemise teemalist asja. Muidu tekib tunne, et Celtic tahab ka tähelepanu ja on energiavampiir. Arvamus sai öeldud juba.

[Muudetud: 12-8-10 Thorondor]

Aga nii ongi, Celtic tahab ka tähelepanu Laugh

Samas polegi see nii teemaväline. Celtic seletas küsijale lahti haiguse põhjuse ja küsija ütles ülevoolavalt aitäh, kuid Celticule sellest ei piisanud, kuna tema jutust ei saadud aru ega tehtud õigeid järeldusi. Kuidas panna inimene midagi taipama? Õige vastyus on: ei saagi, sest taipamisakt on sügavalt individuaalne. Sa saad üksnes oma parimal moel edastada seda mida sina tead, kuid oodata, et selle järgi kohe teadlikult toimida osatakse või kasvõ teadmist vastu võtta suudetakse, pole kuigi tark tegu. Piltlikult tegu issiga, kes paneb lapse enda vastu istuma ja jagab oma teadmisi tähtsalt , rahulikult, asjalikult (et mitte öelda ennast nautides, kuid veendumuses igatahes, et ta last õpetab ja tema laps saab nüüd kohe palju targemaks) ja kui laps, olles kenasti ära kuulanud, ka kombekohaselt tänanud ja mõne aja pärast maldab ikkagi iitsatada: aga mina, aga miiina tahan niii - siis issi vihastab ja lajatab lapsele sildi otsaette: rumal jonnipunn, mine minema. Kas sildistamine teeb kedagi targemaks? Vaevalt. Ja kuna siin evitakse vaid kõrgelennulisi mõttekäike, nagu hiljuti märkasin, siis ei peaks gurukujud endale madalusi lubama Bleh

Ilmselgelt on teemaalgataja oma situatsioonis pimestatud ega saagi märgata selliselt kõike olulist ja vajalikku - kas pimestatud enesetähtsusest, haletsusest või hingevalust, pole oluline, sest need kõik on emotsioonid ja ühesuguse allika ning toimega.

Küsija loos näikse õppetunde olevat kõigil puudutatutel, igaühel ilmselt oma. Minuarvates on antud juhul viga mõelda, et saaks aidata teist - "teha kõik, et ta paraneks". Ole talle toeks, kuid tervendada sina teda ei saa, ka mitte paaniliselt posijaid otsides. Sinu asi on selles olukorras leida üles tasakaal endas, mulle näib, et see on sinu õppetund, ja see on ka parim tugi talle, kui selle leiad. Miks elus asjad on nii või teisiti, raamat "Hinge rännakud" võib olla jõukohaseks abiks nende vastuseta küsimuste tingimustes endas pidepunktide leidmiseks. Ja kui on vaja, siis leidub ka võimalus, kuid emotsionaalne äärmuslikkus ei lase seda sageli märgata.
Vasta
#30
// Ma ei ole halanud ja ma ei otsi tähelepanu ..Miks alustasin seda teemat siin üldse on lihtsalt soovis saada nõu ,sest ma olen väga noor inimene ja ma ei tea kõike // lootsin ,et ehk siin leidub inimesi kes võiksid rääkida ehk oma kogemustest või midagigi verevähist jne. / // selle inimesega räägime me harva tema haigusest ,me räägime tuleviku plaanidest ,räägime minevikust ,räägime unistustest ,olgugi et ta on on haiglas elame me ikka igapäevast elu . ma olen väga rõõmsameelne inimene ning tema juures olekul ple ma isegi mitte ühtegi korda nutnud.. // ma sisestan talle naeru ,muudan ta päevi rõõmsamaks ja päikeselisemaks.. kuid ometi olen ma realist ja tean et ta ei pruugigi terveks saada !!! igapäevaga tunneb ta end aina halvemini // armastan teda väga ja ei taha teda kaotada / kes oleks minuga samas olukorras tunneks ju sama !! Või mis ?
see et otsisin abi ja nõu isegi selgeltngijatelt ja ravitsejatelt on lihtsalt selle tõttu et miski enam nagu ei aitaks ja kui see Ravitseja ütles ,et see inimene on ära neetud tema eelmise neiu poolt ,siis kohkusin ,loogiline juu ,ja esimene mõte oligi ,et ehk on võimalik needusi maha võtta ! ? selle tõttu pöördusingi siia foorumisse // ma ei ole tähelepanu otsija ega midagi lihtsalt tahan aidata teist inimest // ja ei ma ei tee seda vaid armastusest ja et armastus ja lummus on mind pimestanud .. // ma olen hea südamega inimene ,teeksin kõike oma kallite ja lähedaste inimeste jaoks !!
kallid inimesed kes te siin kommenteerite. tänan teid ka kriitika eest kuid kui teie kellele see teema ei meeldi ,siis palun ärge kommenteerige !! Te ei tunne mind ja ei tea kõiki detaile jne . see mida siia kirjutasin on vaid lühike versioon sellest kõigest // Te ei tea kes ma olen .aga võin olla ka väga vabalt kellegi teie endi tuttav !!

Ja minul pole põhjust halada // ma ple ka mingi energiavampiir / celtic,seda oled vb sina ise //sa ise otsid siin tähelepanu ,kui see teema sulle siin närvidele käib ja ei meeldi siis milleks sa üldse seda siin loed ? ? ja milleks kommenteerid ? Et tähelepanu saada ? loodan ,et tunned end hästi ,sest minult said sa hetkel väga palju tähelepanu ja energiat ,sest sinu tobe kommentaar sundis mind siia kirjutama ja sinu arulagedusele vastama !! Sa ei ole selle noormehe olukorras ,sa ei ole ka minu olukorras .. ja ma arvan et kui sa oleksid minu olukorras siiis sul oleks sellest inimesest täiesti pohhui ..sinu kommentaaride järgi tundud sa väga külm inimene olevat ~!! aga igatahes tänan sind ,et avaldasid oma arvamust! Smile Soovin sulle kõige edu !!

Ja ma tänan kõiki vastajaid , tänan teid heade sõnade eest //ma märkan häid sõnu ja ma ei sõida neist märkamatult mööda // Olen kõigile väga tänulik kes vastasid ja nõu andsid !!Smile
Vasta
#31
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Ilmselgelt on näha, et sa ei otsi lahendusi vaid hoopis haletsust.



// Ole kallis ja palun Paku mulle siis konkreetne lahendus ,mis sinu arvates oleks minu murele // verevähile !!

OOtan su vastust huviga !! aitäh Smile
Vasta
#32
Tsitaat:Algselt postitas emmeliine
Piltlikult tegu issiga, kes paneb lapse enda vastu istuma ja jagab oma teadmisi tähtsalt , rahulikult, asjalikult (et mitte öelda ennast nautides, kuid veendumuses igatahes, et ta last õpetab ja tema laps saab nüüd kohe palju targemaks) ja kui laps, olles kenasti ära kuulanud, ka kombekohaselt tänanud ja mõne aja pärast maldab ikkagi iitsatada: aga mina, aga miiina tahan niii - siis issi vihastab ja lajatab lapsele sildi otsaette: rumal jonnipunn, mine minema. Kas sildistamine teeb kedagi targemaks? Vaevalt. Ja kuna siin evitakse vaid kõrgelennulisi mõttekäike, nagu hiljuti märkasin, siis ei peaks gurukujud endale madalusi lubama Bleh
Ära nüüd lapsi kah solva, lastel on omad viisid õppimiseks ja arenemiseks, millised meie oleme juba suutnud unustada.
Minu point oli vaid see, et teemaalgataja ei tahtnud tegelikult ravi või isegi mitte lohutust, ta tahtis haletsust. Lohutust ta vajab, ent selle küsimiseks või tunnistamiseks on ta liialt uhke. Miks ta ei räägi sellest haigusest tolle noormehega? Miks ta teeb näo tema juures nagu miskit poleks lahti ja siis käib ennast mujal välja elamas/laadimas?

Minu point oli, et kõik on omavahel seotud ning ühe haigus muutub nähtamatult teise võimaluseks. Kui inimesed sellest aru ei saa, siis no ei saa aru. Aga see ei tähenda, et mul poleks õigust oma arvamust väljendada. Ütlen asja välja nii nagu on, seda ilustamata. Haigused, eriti sellised rasked haigused, ei ole mängimiseks ja oma isiklike agendade ajamiseks. Ja kui inimene käitub risti vastupidiselt sellele, mida talle soovitatakse ja mis ka tegelikult õige oleks, siis on see ju kahjulik.
Vasta
#33
Celtic aitas sul emotsioonid veelgi hullemini lõkkele puhuda, aga sa ei tohi seda endale lubada, muide! Ja see ongi kogu konkreetne lahendus hetkel. Üks samm korraga!

"konkreetne lahendus ,mis sinu arvates oleks minu murele // verevähile !! "

Verevähk ei ole sinu mure, sinu mure on sinu emotsionaalne tasakaal ja toimetulemine olukorraga.

"Te ei tunne ... // Te ei tea..."

Siin annad ise vastuse, miks ei ole sinul tark otsida ja oodata nõuandeid anonüümses avalikus foorumis. Sina peaksid leidma usaldusisiku, kellega kohtuda silmast silma, vajadusel kordi ja kordi. Mida parem psühholoog on see inimene, seda parem.
Vasta
#34
Lase asjadel olla ära tee midagi, isegi ei ole vaja mõelda siis hakkavad olukorrad sinu eest muutuma.Niikaua kui hoiad kõigest kinni ei muutu midagi.Kingin natuke valgust võta see vastu.
Vasta
#35
Tsitaat:Algselt postitas Celtic

Ära nüüd lapsi kah solva, lastel on omad viisid õppimiseks ja arenemiseks, millised meie oleme juba suutnud unustada.
Minu point oli vaid see, et teemaalgataja ei tahtnud tegelikult ravi või isegi mitte lohutust, ta tahtis haletsust. Lohutust ta vajab, ent selle küsimiseks või tunnistamiseks on ta liialt uhke. Miks ta ei räägi sellest haigusest tolle noormehega? Miks ta teeb näo tema juures nagu miskit poleks lahti ja siis käib ennast mujal välja elamas/laadimas?
Sest see on see, mida tema oskab, nagu tema suudab, õigemaks peab ja sa ära arva, et lapsed ei arene ega muutu, aga sina neid küll selgelt ei näe, see on ka selge.

Tsitaat:Algselt postitas Celtic Minu point oli, et kõik on omavahel seotud ning ühe haigus muutub nähtamatult teise võimaluseks. Kui inimesed sellest aru ei saa, siis no ei saa aru. Aga see ei tähenda, et mul poleks õigust oma arvamust väljendada. Ütlen asja välja nii nagu on, seda ilustamata. Haigused, eriti sellised rasked haigused, ei ole mängimiseks ja oma isiklike agendade ajamiseks. Ja kui inimene käitub risti vastupidiselt sellele, mida talle soovitatakse ja mis ka tegelikult õige oleks, siis on see ju kahjulik.

Selle enesetähtsuse eest sulle veel üks silt otsaette: lapsi solvav despoot sihuke! Psäh, ma ei viitsi suga rohkem rääkida, mine minema (näitab keelt> ilmne emotikonipuudujääk siin)

Vasta
#36
Mirell võta see vastu ja võta prillid peast.
Vasta
#37
Saan aru, et natuke eba mugav ja harjumatu kuid nüüd tee nii kuidas sise tunne ütleb.( STOP! Enne seda ei tohi mõelda.)
Vasta
#38
Emmeliine... Kes ütles, et ei tohi lubada? Just tulebki peksta rauda seni kuni on kuum. Ega emotsioonide vanglast muud moodi välja saa kui emotsionaalselt murdudes. Ühel hetkel tuleb see sein nii ehk naa.
Vasta
#39
Kallid postitajad // te hakkate oma rida siin juba ajama ja mind analüüsima ,asi pole siin minus // mul ei ole peas prille ,mille tõttu võiksin nii pime ja loll olla// ma e ole ka uhke // ma ei ole üleolevalt kedagi siin tänanud..// olen aitäh tõesti öelnud kõigile südamest !! see kuidas ma teie nõuandeid ja üldse selles olukorras käitun ,seda te ju ei tea,olen siin küsinud vaid nõu ,muud midagi !! ma ei otsi kedagi paaniliselt ,lihtsalt huvitav on näha ja lugeda teiste inimeste arvamust ja nagu siin nüüd siis välja on tulnud igal ühel oma arvamus !! Ja ma olen realist :ma tean ,et mul ei ole sellist võimu,et teda terveks ravida ja imesi tekitada ! lihtsalt tahtsin teada ,kas on selline asi võimalik nagu teise inimese needmine ,kas on võimalik sellest needusest vabaneda ? !! Inimeste uskumused on erinevad ,huvitav oleks teada mida keegi sellest arvab !?
// ma ei otsi haletsust ,ega hala siin // soovisin lihtsalt inimeste arvamusi kuulda ,Niiet ma tõesti tänan teid kõiki teie arvamuste eest !
Vb on jäänud teile minu postitustest jäänud mulje,et hoian millestki kinni ,ja et olen armastuset pime jne ... ei ma otsisin lihtsalt inimestelt teadmisi ja nõu ,kuidas käituksid nemad sellises olukorras ,mida teeks jne ? ?
Kuid samas te ei saa mind süüdistada ega halvaks panna seda ,et pöördusin siia ja et kirjutasin siia oma olukorrast ,kuna te ei tea kuidas käituksite teie ise sellises olukorras kui te peaksite sellise olukorraga silmitsi seisma,või mis ? Lootsin ,et ehk vastab mulle keegi kellel on olnud sarnases olukorras ,ja siiani on seda teinud vaid üks inimeneSmile !!
igatahes tänan teid kõiki Smile
Vasta
#40
Palju on kirjutatud, et vitamiin B17 (Laetrile) aitab vähi vastu (näiteks siin: http://www.aigarsade.com/Maailm_ilma_v2hita.pdf). Enda tutvusringkonnas pole õnneks viimasel ajal vähki kellegil olnud, seega ei oska 100% väita kas see toimib. Enim on B17 vitamiini aprikoosi seemnetes. Hiljuti nägin neid müügil Nõmme turul, 1kg/400 krooni. Tegemist pidi olema töötlemata ja mõrudamaitseliste seemnetega, mis pidid olema just võitluseks vähi vastu.
Vasta
#41
Mina isiklikult ei usu, et siin enam mingisugune needustega jamamine aitaks.
Aga millised on selle inimese ravivõimalused? Olen kuulnud, et leukeemikutele tehakse luuüdi siirdamist. Kas temaga ei kavatseta midagi sellist ette võtta või pole sobivat doonorit leitud? Muidugi on võimalik uurida ravivõimalusi välismaal. Samas tahavad näiteks arstid Soomes raha saada põhimõtteliselt iga sammu eest, mis nad sinu palatis astuvad. Arve välja kirjutamine arsti poolt, kus nõuti vaid visiiditasu, on Soomes maksma läinud ligikaudu 12 eurot (188 krooni) Bleh. Kuid alati saab erinevaid võimalusi kaaluda. Mõni neist võib isegi aidata.
Vasta
#42
Oijah, puutun iga jumala päev nende inimestega kokku, ravivõimalused on olemas. Luuüdi siirdamisega inimesi on ka täielikult tervistunud, aga see protsent on ma ütleks minimaalne. Kõik need eelnevad ja järgnevad protseduurid on seotud meeletute riskidega - elu hinnaga. Keemiaravi tüsistused ja verepildi kontrolli alla saamine on omaette ooper. Kõige rohkem esineb probleemina keemiaravi saanutel tavaliselt infektsioon ja see lumepall järjest veereb. Meie kallid arstid saavad jah tagajärgi leevendada mingil viisil, aga põhjust likvideerida nad ei saa - sest see kõik on iga indiviidi, konkreetse inimese, enda peas ja olemuses kinni - tegelikult ei olegi meil mitte midagi muud teha kui olukorraga leppida ja loota, et inimene ise enda jaoks midagi ära teeb/otsustab.
Vasta
#43
Celtic ütles ära õige põhjuse aga ei oleks pidanud nii kiiresti solvuma kui teda ei mõistetud. Teemaalgataja oli ja on niigi paanikas. Igaljuhul ma püüan väga karmilt ja uuesti välja öelda Celticu mõtte: Haige peab loobuma oma eksist ja mis veel hullem peab loouma ka oma pojast (kuna realistlikult võttes on too niikinii surnud), sest see oli tema elu tupiktee. See ei tähenda, et ei tohiks oma last mälestada aga oma eksi süüdistamine ja enda heaks mõtlemine laseb selle niiöelda needuse kõige lihtsamalt ligi.
Vasta
#44
Muide praegu saab aidata ainult mirelli sest tema palus abi.See keda tema abistada tahab ei ole seda soovi esitanud (vähemalt mitte siin).Seega on väga raske kedagi aidata kui ta ei ole selleks valmis.
Vasta
#45
Väga õige tähelepanek. Kas teemaalgataja ka sellele mõelnud on - ta nagu tahaks väga oma sõpra aidata, aga kas too seda üldse palunud on ja valmis seda vastu võtma? Vägisi teisele hea tegemine on samasuur kuritegu, kui halva soovimine.
Vasta
#46
Antud juhul ei ole tegemist vägisi hea tegemisega, sest teemaalgataja sisimas tunneb selle ära, et tema on haiguses osaline. Lihtsalt valest otsast harutab.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas needus või lihtsalt veab viltu? loviis 7 4,573 18-10-2018, 16:28
Viimane postitus: isemaag
  Needus? lilleke 9 8,155 11-06-2018, 20:37
Viimane postitus: kalldunn
  Kas mul on needus peal? Erle70 18 14,136 23-01-2018, 18:37
Viimane postitus: pikksukk
  Needus Tiiuke 3 3,027 27-03-2013, 11:02
Viimane postitus: positiivne
  Needus? Triin123 27 25,167 22-02-2013, 19:36
Viimane postitus: Vesilik
  Üksilduse needus? Marii 9 5,113 25-12-2012, 18:20
Viimane postitus: excubitoris
  kas võib olla needus? gerli 8 5,913 04-05-2012, 23:13
Viimane postitus: kk2ku-
  Needus kayako 12 5,216 21-02-2008, 10:25
Viimane postitus: Spirit007
  Kas tõesti needus? cerrty 1 2,290 01-06-2007, 08:46
Viimane postitus: Nazz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat