Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Verevähk - needus?
#1
tere !! lugu lühidalt : Mul on selline mure .. !! Inimene keda ma väga armastan on haiglas ,tal on verevähk .. ma tean ,et see on haigus millest ei parane aga eile...( kuna ma usun selgeltnägijatesse ja tervendajatesse ja kuna ma ei suuda niisama lihtsalt loobuda siis mul oli tunne ,et peaksin midagi tegema) Helistasin selgeltnägijale(ta ei võta maha needusi ) .. ta küsis vaid nime ja sünnikuupäeva ja rääkis täpselt kõike mis puudutas seda noormeest .. ja see et miks ta nii haigeks jäi nii äkki ,pidavat olema tema eelmise neiu süü ,kuna ta olevat suuure needuse talle peale pannud ! Angry


see noormees on kohutavalt hea inimene,ta oskab elust rõõmu tunda ja ta ple selliseid kannatusi ära teeninud ,teeksin mida iganes ,et tal vaid natukenegi parem hakkaks,ta on haiglas üle poole aasta olnud.kõik need keemiaravid jne. soovin vaid ,et ta kasvõi korrakski koju saaks. Arstid ei anna enam palju lootust ,kuid sooviksin kõik võimalused ära kasutada ....

niiet kas on keegi ,kes teab ,kes oskab needusi maha võtta ?? Oleksin väga tänulik kõikide kontaktide ,vihjete eest !!

[Muudetud: 10. Aug 2010 Flash]
Vasta
#2
Üks, kes vähemalt varem tegeles ka needuse ära võtmisega, on Albert Stepanjan.

Albert Stepanjan on Eesti parapsühholoogia ja ravitsejate liidu president. Lõpetanud Moskva Rahvameditsiiniülikooli parapsühholoogia professorina ja õpetanud Eestis parapsühholoogiat. On loonud Tallinna omanimelise Stepanjani ravikeskuse, kus töötavad astroloogid, bioenergistid, hüpnotisöörid ja needuse äravõtjad.

http://www.stepanjan.com/
Vasta
#3
Ei tahaks õel olla, aga millegipärast on inimene ise endale ka ilmselt sellise õppetunni külge tõmmanud. Tühja koha peale ei saa midagi tekkida ju.
Vasta
#4
Liiga karm minu arvates, et seda õppetunniks nimetada. Eks igaüks ole tõesti ise muutnud oma elu selliseks, nagu see on aga kui mängus on suhted ja eksid, siis võibolla polegi noormees süüdi, kui kibestunud endine naine nt vihast või kadedusest needuse peale pani? Kahju on igal juhul ja loodan et asi ikka paraneb.
Vasta
#5

Tsitaat:Haigla on koht kus toodetakse haigeid... Terveks ei saa seal keegi, ainult maskeeritakse sümptomeid.
Ära nüüd asju üle lihtsusta. Inimesed tulevad sealt ikka tagasi ilma, et kunagi enam mingeid sümptomeid tagasi tuleks. Sellegi poolest on nad koguaeg haiged?
Vasta
#6
Ma polegi väitnud ju, et inimene sellepärast halb on, et endale õppetüki külge tõmbab? Jako, Sa ära pane teistele sõnu suhu.
Sethy, endiselt olen arvamusel, et teiste kaela ei ole kogu maailma tekitatud muresid mõtet lükata, endal peab ka ikka käsi mängus olema. Sellega saan Jakoga nõustuda, et õpime ja tõmbame ligi seda, millest kõige rohkem õppida on.
Las see inimene, kes haige on, mõtleb sellele millised omadused väidetava needusepanija juures teda kõige rohkem häirivad ja leiab need omadused iseendas.

[Muudetud: 5-8-2010 PiziIngliito]
Vasta
#7
Haigla - haigete ravila

Mina olen küll paar korda haiglast välja tulnud tervemana kui sinna sisseläksin.
Vasta
#8
Saan aru, et sellisel juhul oli tegemist millegi ajutisega. Aga Jako mõtles ilmselt (?) seda, et haiglaga on nii nagu suitsetamise mahajätmisegagi - maru lihtne ju, mõni on seda 10 korda teinud.
Vasta
#9
To: Mirell
Sa teed hetkel kõik mida suudad. Rohkem ei olegi vaja. Armasta ja mõtle sellest poisist hästi- soovi talle kõike head!

Soovin Sulle selleks jõudu ja ...... ole tugev- pea vastu!!
Vasta
#10
Jako, sa siis ütled, et keemiaravis vähist lahti saanud inimesed ei saanud terveks? Võibolla neid ei häiri mingi toitumisharjumus, millest vähk tekkis. Seni kuni toitumisharjumust ei muudeta, seni terveks ei saa? Sümpomiteta haigus on iseenesest naljakas asi, mida ei ole olemas. Mindi vähist vabanema ja vabaneti.
Inglastel on külalistemaja (hospital) ja meil on haigete maja. Ameerikamaal saavad siis inimesed kergemini terveks (mis iganes see tervenemine siis ka sinu arust pole).

Kas tervendusmajas õpetataks inimest paremini toituma ning vähk tõmbuks iseenesest tagasi? Võtame näiteks südamerabanduse, proovi südant terveks teha tagantjärele põhjust ravides.

Ma saan aru küll tänapäeva meditsiini hädadest, et võiks põhjusi ravida enne kui tagajärjed tekivad, aga kui sa algselt nii konkreetne olid, et haiglas terveks ei ravita, siis ma pean kaasa mängima.

[Muudetud: 5-8-10 Thorondor]
Vasta
#11
/// Aitäh kõik ,kes vastasite !!
Aga esiteks : Kohe kindlasti ei ole ta seda haigust ära teeninud : Ta on üks südamlikum ja armastavam inimene keda on mul olnud au siin ilmas kohata !! Tema elu on olnud õnnetu ,kas see tähendab kohe,et ta on selle ära teeninud.. ta on sihikindel inimene ... 10 a jäi ta ilma oma vanematest läbi autoõnnetuse.. ta kaotas oma poja .. see tema ex ,kellega neil oli koos poeg ,ta ei tahtnudki seda last .. viskas selle lapse isa kasvatada ja ise lasi ringi ,tal oli väga õel ja kuri süda. Poeg oli selle noormehe jaoks elu ! Kuid siis jäi poeg haigeks ja suri ,ta ei näinud oma 3-dat eluaastatki !! kas selle oli ta ka siis endale ise kaela tõmmanud ,oli see tema enda süü ??????
// ja Pool aastat hiljem peale poja surma jäi ta ise haigeks ... // nüüdseks on ta 6 kuud haiglas olnud .. kuid ei mingit paranemist .. //


// armastan seda inimest kogu oma ihu ja hingest // teeksin mida iganes et ta vaid terveks saaks// me oleme teadnud teinetest kaua .. ja armastus tärkas meil ,kuna oleme teineteisele palju toeks olnud // Ma soovin talle veel enamatki kui kõike head !! Ta on kohutavalt positiivne ,teades et tal on see ravimatu haigus .. Kuid ma usun imedesse ja tean et ta saab terveks..
Ma usun selgeltnägijaid ja tervendajaid .. //muidugi mitte kõik ple normaalsed ja kõiki ei või uskuda..kuid on olemas ka neid kõige kõige vägevamaid .. tean seda,sest mind on aidatud !! Kuid nüüd otsin tõesti kedagi ..kes suudaks teda aidata .. kasvõi hetkeks ,et ta saaks haigla seinte vahelt või korrakski värske õhu ja päikese kätte tulla :/// !!


alati inimene ei muuda elu ise selliseks nagu ta on .. // vahel asjad lihtsalt juhtuvad.. see on paratamatus. //
Inimesed ärge olge nii õelad.. elu pole nii must-valge kui te arvate.. //

Ma ple küll usklik ,kuid arvan et uskuma peab millesegi .. ja hetkel tõesti usun imedesse..,et kui ma inimest tõesti armastada ja piisavalt soovida ja tahta..siis võib ehk sündida mingi imepisike ime !!!

Vasta
#12
Sinu jutu põhjal - iseennast see mees küll ei armasta, sest miks muidu võttis endale nii õela ja kurja naise, ning sedaenam vastutustundetult tegi talle veel lapse? Sellised asjad ei juhtu niisama, tänapäeval piisavalt head rasestusmivastased vahendid olemas, et mitte lasta lihtsalt juhtuda. Miks teha laps inimesega, keda sa õieti ei tunne (kui pidigi alles hiljem avastama naise halvad iseloomujooned)?
Püüan aru saada Sinu murest, aga tundub, et hetkel näed Sinagi natuke liiga must-valgelt seda maailma.

PS! Kas selgeltnägija rääkides põhjustest miks meesterahvas haigestus, siis lahendust välja ei pakkunudki?

[Muudetud: 5-8-2010 PiziIngliito]
Vasta
#13
mirell... aga leukeemia ongi ju armastuse haigus. Veri on armastus, vere liikumine meie kehas on see elujõud, mida me vajame, et elada. Ja armastus on see elujõud, mida me vajame. Ma küll ei oska aidata, ent oskan vähemalt veidi seletada lahti põhjuseid, ehk suudab too noormees ka ise siis veidi oma elu muuta ning seeläbi leukeemia võita.

Ma hetkel pakun täiesti huupi (no tegelt mitte) et probleem on just nimelt valgetes verelibledes kuna isalik armastus võitlem meheliku vastu. Mehelik armastus on aga tegelikkuses seotud tolle eksiga, kes juhib senimaani toda emotsioonkeha ning seeläbi ka südant/armastust.

Ma ei pööraks niiväga tähelepanu tollele needuse teemale kuna enamus selgeltnägijail on jube lihtne seletada kõike needustega. Niidid viivad eksini - selge, needus! Niidid viivad sinna ja tänna - selge, jälle needus jne jne.

Tegelikkuses on igasugune haigus, mis meid tabab, meie endi või meie vanemate poolt ligi lastud. Kroonilised ja pärilikud haigused siis vanemate poolt. Ja nagu mainisin, siis leukeemia on armastuse haigus. Inimene, kes soovib olla igast väest kõikidele meele järgi, ohverdades teiste heaolu nimel iseenese heaolu ja õnne, haigestub armastusväärsete inimeste haigusesse - leukeemiasse.

Vasta
#14
// PiziIngliito //
Alguses see naine ei näidanud välja et ta on nii õel ja halb ? Kas teeb seda üldse keegi ..alati näidatakse ennast ju heast küljest .. Ja laps .. see laps oli Õnnistuseks selle noormehe elus .. ta armastas teda ülekõige. ta ei lubanud teha sellel naisel aborti vaid palus et laps sünniks ja ta soovis kogu ihust ja hingest teda kasvatada .kuid kahjuks ei olnud talle palju elupäevi antud . // Kuid see naine hakkaski siis oma iseloomu näitama .. selliseid inimesi on olemas.. ta on kohutavalt õel inimene// niiet ma üldse ei imesta et ta võis selle noormehe ära needida.
PS! see selgeltnägija pakkus välja küll lahendusi ja ma ka kasutan tema nõuandeid // Kuid miks kirjutasin siia ..sest soovin kuulda ja saada kõiksugu nõu ja abi mis võimalik //

See inimene lihtsalt on väärt elamist / ta ei vääri sellist haigust .. ta ple isegi mitte pahatahtlik ,tal on kõige suurem süda.. kõige heatahtlikum keda tean .. // selle armastangi teda // ta on võrratu inimene..Hoolimatta oma haigusest ja raskest elust on ta väga paljusid aidanud .. Tänu temale ma olen üldse teada saanud mis on armastus !!

// jah vahel näen tõesti maailma must -valgena kui istun ta kõrval ja näen teda sellisena.. nii jõuetuna !! Siis küsin endalt : Miks juhtuvad sellised asjad just heade inimestega ? " ma ei mõista seda vahel .
Kuid siiski ..ma usun ja loodan ,ma lihtsalt tean ,et kõik läheb paremaks !!



/////Celtic // Aitäh sulle vastuse eest !!!Smile. probleem just ongi valgetes verelibledes!!see eks tegi talle tõesti palju halba ja kurja ning mis seal salata ,ta oli ta esimene armastus mis lõppes liiga halvasti !!! :/

// Olen talle nüüd veel enam ja enam toeks ja loodan paremat Smile Ja usun ,et saame sellest koos üle ! Smile
Vasta
#15
Jako // aitäh heade soovide eest !! Smile)
Vasta
#16
mirell... too eks ei teinud talle palju kurja ja vaeva. Too eks tahtis lihtsalt oma hingeosasi tagasi kui oli aru saanud, millega lolli peaga hakkama sai. Kuna mees oli tugevam, siis poja tõmbas tühjaks ent mehe haiglasse. Ja siin polegi kedagi tegelikult süüdistada. Ühel pool on inimene, kelle elu tõmmatakse kaheks ja teist poolt ei nõustuta tagasi andma, sest nii on ju igati loomulik ja loogiline ning teisel pool inimene, kes üle kõige tahab armastada ent ei saa aru, et tema armastus on süüdi tema poja surmas ning tema enda raskes haiguses.

Süüdlasi EI OLE OLEMAS, on vaid vääraks osutunud otsused ja tegemised, vääraks osutunud lahendused vääratele probleemidele. Ning ainsad, kes sellest sasipuntrast saaks normaalselt välja tulla on too noormees ja tema eks ise. Noormees andku hingeosad tagasi (mis on iseenesest jube raske, kuna poeg surnud) ja loobugu demonstreerimast ennast kui armastusväärsusest õhkavast olendist. See lumm käib sinu jutust läbi.
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas mirell
tere !! lugu lühidalt : Mul on selline mure .. !! Inimene keda ma väga armastan on haiglas ,tal on verevähk .. ma tean ,et see on haigus millest ei parane aga eile...

..pikk jutt lühidalt...verevähist ehk leukeemiast ON võimalik terveks ravida. Peale selle, et inimene on oma täiuslikus olemuses surematu olend, siis ka hetke massihüpnoosi tingimustes on võimalik abi saada.

Soovitan see artikkel tähelepanelikult läbi lugeda.
http://www.gsalternative.com/2010/05/can...ll-cancer/

Tsiteerin ühte lõiku: "The Washington Post reported on the 1974 study — in the “Local” section — on Aug. 18, 1974. Under the headline, “Cancer Curb Is Studied,” it read in part: “The active chemical agent in marijuana curbs the growth of three kinds of cancer in mice and may also suppress the immunity reaction that causes rejection of organ transplants, a Medical College of Virginia team has discovered.” The researchers “found that THC slowed the growth of lung cancers, breast cancers, and a virus-induced leukemia in laboratory mice, and prolonged their lives by as much as 36 percent.”"

Nüüd on juba rohkem avastatud. Loe ka http://www.ukcia.org/ ja http://ukcia.org/wordpress/?p=394

St küpseta ja sööda haigele kanepit.
Vasta
#18
keeris, kuidas seda nõia väekust hinnatakse? Mõni maag on ehk nii väekas? palun õpeta mind.. aitäh
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas mirell
teades et tal on see ravimatu haigus ..

See teadmine ei ole päris õige (viska see peast).Sest pole olemas ravimatut haigust.(muidu teed asja hullemaks)
Kõigepeal peab see noormees enda vastu aus olema ja ei ole mõtet süüdistada kedagi teist enda hädades, ikka ise oleme süüdi kõik on meie enda tehtud vead või pigem õppe tunnid.

päikest
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas Omra
Tsitaat:Algselt postitas mirell
teades et tal on see ravimatu haigus ..

See teadmine ei ole päris õige (viska see peast).Sest pole olemas ravimatut haigust.(muidu teed asja hullemaks)
Kõigepeal peab see noormees enda vastu aus olema ja ei ole mõtet süüdistada kedagi teist enda hädades, ikka ise oleme süüdi kõik on meie enda tehtud vead või pigem õppe tunnid.

päikest


///See noormees ple kedagi süüdistanud !! ta on oma olukorraga leppinud // teadmine seda ei saa peast välja visata .. // see teadmine jääb nii või naa.. //kui sa näed kõrvalt et inimene keda sa armastad on suremas ja kui sa tead et sa ei saa sinna mitte midagi teha .. :/ ma endiselt loodan,et kõik läheb paremaks kuid igapäevaga jääb ta nõrgemaks ..
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas keeris
Tsitaat:Algselt postitas mirell
tere !! lugu lühidalt : Mul on selline mure .. !! Inimene keda ma väga armastan on haiglas ,tal on verevähk ..

.. ja see et miks ta nii haigeks jäi nii äkki ,pidavat olema tema eelmise neiu süü ,kuna ta olevat suuure needuse talle peale pannud ! Angry
Vaevalt see neiu suudaks valmistada nii tugevat loitsu, mille tagajärjel ohver haigestub verevähki. Eestis pole nii väekat nõida, kes isegi "tellimustööna" suudaks selle tema eest ära teha. Süüdlase otsimine on järelejäänud aja raiskamine. Seda aega saaks kasutada ehk õigemini?




/// Ma ei tea kes ja kas ongi keegi selles süüdi ? !!ma olen meeleheitel ,olen püüdnud teha kõike ,et see inimene vaid paraneks .. igaüks teeks minu olukorras sama // Ma usun ,loodan ,olen pöördunud ravitseijate poole ,ennustajate jne poole.. kuid mis peaksin ma tegema ,kui arstid enam ei anna lootust !! ?? Mis teeksite teie minu asemel ? ? ? ma olen realist ,kui meeleheites hakkad uskuma kõike !! ma ei olegi otsinud süüdlast ..otsin abi ja nõu !!
Vasta
#22
Ilmselgelt on näha, et sa ei otsi lahendusi vaid hoopis haletsust.
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Ilmselgelt on näha, et sa ei otsi lahendusi vaid hoopis haletsust.



// Milleks otsin mina haletsust ?Milleks mul on seda vaja ? ?

Vasta
#24
Et toita tema haigust. vastasel juhul sa märkaksid häid sõnu, mitte ei sõidaks neist märkamatult mööda.
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
vastasel juhul sa märkaksid...

Ja sina muidugi oled see ütleja, kes täpselt teab, mida ja kuidas teine inimene missuguses olukorras märkab? Selle loogika alusel ollakse sulle ehk ka vastu teadjad väites, et kui sa poleks tavaline eesti mölakas, väljendaksid end küsija suu pihta väärikamalt ja sisukamalt isegi siis, kui miski sulle ei meeldi Angry
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas needus või lihtsalt veab viltu? loviis 7 4,541 18-10-2018, 16:28
Viimane postitus: isemaag
  Needus? lilleke 9 8,108 11-06-2018, 20:37
Viimane postitus: kalldunn
  Kas mul on needus peal? Erle70 18 14,120 23-01-2018, 18:37
Viimane postitus: pikksukk
  Needus Tiiuke 3 3,020 27-03-2013, 11:02
Viimane postitus: positiivne
  Needus? Triin123 27 25,121 22-02-2013, 19:36
Viimane postitus: Vesilik
  Üksilduse needus? Marii 9 5,102 25-12-2012, 18:20
Viimane postitus: excubitoris
  kas võib olla needus? gerli 8 5,905 04-05-2012, 23:13
Viimane postitus: kk2ku-
  Needus kayako 12 5,211 21-02-2008, 10:25
Viimane postitus: Spirit007
  Kas tõesti needus? cerrty 1 2,284 01-06-2007, 08:46
Viimane postitus: Nazz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat