Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Päikesesüsteem kui aatom
#1
mul on tekkinud selline imelik ja suht võimatu teooria vist...igatahes mix eivõix olla meie universum näitex mõnes teises meie maailmalaadses keskkonnas molekul...elektronidex on planeedid ja tuumax päike äkki..suht imelik teooria kuid vahepeal olen mõelnud sellele..ja ka samas äkki on meie maailmas molekulides omakorda midagi universumitaolist aga mitusada milojonit korda väixem...igatahes absurdne teema veic..agano kes viicib las räägib oma arvamusest sellel teemal...Bleh
Vasta
#2
Kui ma veel väike poss olin siis ma mõtlesin ka et nii on võimalik. Mõtlesin, et me võime olla näiteks väga väike osake mingi hiiglase sees, kes ka ise on kellegi sees jne.

Enam ma nii ei usu, /me ei taha olla mingi parasiit vms.
Vasta
#3
ma ka seda ei usu, vanasti uskusin, aga enam mitte....elektronid ju tiirlevad kovalentselt jne. ümber tuumade, aga planeedid tiirlevad lihtsalt (õige sõna ei tule meelde) ümber päikese
Vasta
#4
aga mingit moodi võib see ikkagi võimalik olla.
Äkki on süsteemid natuke erinevad. Näiteks ühes maailmas võivad elektronid minna teisele aatomile üle teises ei või.
Vasta
#5
issver, kui imelik Laugh
ma mõtlesin, et olen ainuke, kes nii mõtles... mul oli hullem uurimustöö käsil kohe - kõik keemia ja füüsikaõpikud sai läbi tuhnitud Laugh
...kuid jah, see oli vanasti
Vasta
#6
Ma ka nivisi mõelnud ja... ma ei suuda otsida põhjust miks see nii ei VÕIKS olla, seda suht keeruline tõestada aga... miks ka mitte. Samas see kummutaks ymber enamus meie teadmistest keemiast ja fyysikast.
Vasta
#7
Tsitaat:Esialgne postitaja loom
Ma ka nivisi mõelnud ja... ma ei suuda otsida põhjust miks see nii ei VÕIKS olla, seda suht keeruline tõestada aga... miks ka mitte. Samas see kummutaks ymber enamus meie teadmistest keemiast ja fyysikast.
that's right! 'meie' keemia 'raamidesse' see variant ei sobi kuidagi.
Vasta
#8
Mis sa öelda yritad?
Ega sa ometi ei väida et... kogu meie teadmised ON TÄIELIK JA ABSOLUUTNE KINDEL TÕDE... mees kui nivisi siis... wägga pahha Laugh
Ja see et sa keemia õpikuid tuhnisid... se oli suht tyhi töö ma arvanSmile aga. no kui uvitas siis ikka=] ok ma ajan juba segast Smile
Vasta
#9
ei väida ma seda. olen lihtsalt nõus sinuga.
ja täielikku ja absoluutset tõde pole olemas
Vasta
#10
Ma pold seda teemat enne vaadanudki ja tuli ka selline mõte! :S Asi on selles, et see oleks ju märksa tõenäolisem, et universum moodustab selle "mikromaailma" natuke teistmoodi ja võibolla meie - inimesed oleme mingit moodi see energia n stuff ja kuskil teisel planeedil on need "loe: ufod" märksa võimsamad ja neil on suurem võime näiteks planeetide orbiite muuta jne...
Vasta
#11
mulle MIB esimese lõpp, kuigi ise olen ka mõelnud selle peale
Vasta
#12
minu arust oleks see küllatki arvestatav teooria see MIBi varjant, aga see viib meid ju küsimuseni : kui me oleme nii väga väikesed millegi suure sees, siis miks me üldse eksisteerime ? Bleh
Vasta
#13
Tsitaat:Esialgne postitaja aX
minu arust oleks see küllatki arvestatav teooria see MIBi varjant, aga see viib meid ju küsimuseni : kui me oleme nii väga väikesed millegi suure sees, siis miks me üldse eksisteerime ? Bleh
Ei tea jah mix on meie existeerimine vajalik kuid väiksest peast mõtlesin samuti et äkki on olemas ka meist suuremaid inimesi, olendeid Bleh Nu ma nimelt jälgisin sipelgate tegevust ja mõcin samuti et äkki olen mina kah kellegi suure klaaspurgis elav sipelgas ?:o
Vasta
#14
Ju siis me eksisteerime, et anda miskit ime moodi energiat sellele suuremale Bleh
Aga siis tahaks mina teada, mis moodi ja mis kuju energiat me sellele suuremale anname Bleh
Vasta
#15
Tsitaat:Esialgne postitaja freewingonboard
Ju siis me eksisteerime, et anda miskit ime moodi energiat sellele suuremale Bleh
Aga siis tahaks mina teada, mis moodi ja mis kuju energiat me sellele suuremale anname Bleh
kui juba nii otse küsid, siis loe näiteks seda :o
Vasta
#16
kui me oleksime kellegi "klaaspurgis", siis peax olema see kes meid "klaasipurgis" hoiab, samuti kelelgi "klaaspurgis". See läheks lõpmatuseni. Kuigi see pole väga võimatu teooria=)
Vasta
#17
Tsitaat:Esialgne postitaja dreaming
kui me oleksime kellegi "klaaspurgis", siis peax olema see kes meid "klaasipurgis" hoiab, samuti kelelgi "klaaspurgis". See läheks lõpmatuseni. Kuigi see pole väga võimatu teooria=)
See keegi kelle klaaspurgis meie oleme võib vabalt selle teooria järgi olla meie endi klaaspurgis. Natuke ebaloogiline on aga loogilisem kui lõpmatus.
Vasta
#18
hmm, minu loll teooria on pigem selline, et universum ise on mingi aatomi nukleon vms ja need planeedid jms on see värk mis on selle nukloeni vms asja sees ja see nukleon ise asub ühes aatomis mis asub vee molekulis milledest moodustub näiteks seesama Atlandi Ookean. Mitte mingi paralleelmaailm mis on samasugune vaid TÄPSELT SEE SAMA.
Vasta
#19
kal, see aatomi nukleon peaks seljuhul olema kasvav.
universum kasvab ju pidevalt.




või siis meie muutume pidevalt väiksemaks?Bleh

[Teadet on muutnud 22-7-2004 postitaja metavo]
Vasta
#20
mina isiklikult arvan, et me ei saagi teada tõde kui me nii edasi mõtlemeBleh
inimmõistus pole mõeldud selliseks asjaks, näideteks võin tuua igasugu vandenõud ja mahasalgamisedLaugh
Vasta
#21
Tsitaat:Esialgne postitaja metavo
mina isiklikult arvan, et me ei saagi teada tõde kui me nii edasi mõtlemeBleh
inimmõistus pole mõeldud selliseks asjaks, näideteks võin tuua igasugu vandenõud ja mahasalgamisedLaugh
ei tea kuidas siis peaks edasi mõtlema, kui enam-vähem kõik variandid on võimalikud
Vasta
#22
inimesed ei mõtle ja ei tunneta maailma õieti. me elame enda loodud illusioonis kus on kõike lihtsustatud ja ilus
Vasta
#23
OT:kuule metavo palun lõpeta oma illusiooni jutt, kui sul pole selle kohta mingeid korralike fakte, tõendeid vmt.
mina igatahes elan karmis reaalsuses mitte mingis enda loodud illusioonis kus kõik on ilus, tore, kena...:OT
Vasta
#24
hmm...ma võin kasvõi näiteks tuua selle, et hapnik lõhub meie keha. asi, aine, milleta poleks meil võimalik elada lõhub meie kehasid pidevalt nii seest kui ka väljastpoolt. kõige muuga on sama, see sinu karm reaalsus ei ole midagi võrreldes reaalsusega, millest sul isegi aimu pole.
Vasta
#25
universum ei kasva mahult. universum laieneb seega ruum mida universum hõlmab kasvab aga ainet ei teki kuskil tühjusest juurde.

selline illusioon et hapnik teeb ainult head ja ei midagi halba on ainult nende illusioon kes lihtsalt ei tea hapnikust palju.. universumi lainemeises võib hetkel kindel olla kuna on täiesti kindlaks määratav et kõik (või enamus) galaktikad eemalduvad üksteisest.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Meie kaunis Päikesesüsteem ja Universum Tutanhamon 80 35,075 25-12-2021, 11:31
Viimane postitus: igaviklane
  Molekul kui väike galaktika, Galaktika kui suur molekul rainer713 17 6,789 25-06-2008, 22:44
Viimane postitus: Thorondor
  Kui Maa oleks suurem kurk 3 3,105 10-02-2008, 06:24
Viimane postitus: lendorav

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat