Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutant armee
#1
See ,et juba eelmise sajandi algul prooviti ja uuriti inimeste ja loomade kokku-putitamist pole mingi uudis, aga seda ,et stalin seda sõjalisel eesmärgil teha tahtis, pole vist enamusele meist teada, siin link sellele artiklile.
Vasta
#2
No tõeline Saruman (või tegi seda Sauron?) - võta või jäta!
Vasta
#3
Eino seda oli arvata, et keegi seda proovis teha, aga et Stalin Laugh
Oleks see läbi läinud, siis vaevalt me praegu siin selle üle arutleksime...
Vasta
#4
On leitud asendusvariant, kasutatakse lapssõdureid.
Kerged kaasaegsed relvad+lapse aru= majanduslik kokuhoid ja kuulekas armee.
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
On leitud asendusvariant, kasutatakse lapssõdureid.
Kerged kaasaegsed relvad+lapse aru= majanduslik kokuhoid ja kuulekas armee.

Jah, mida harimatum inimene, seda rohkem ja paremini ta kuulab
Vasta
#6
Vaata-aga vaata, mis Dzhugašhvilil plaanis oli!
Olen isegi viibinud korduvalt Suhhumis, siis ta oli Gruusia (poliit. korrektsuse mõttes Georgia), aga praegu Abhaasia pealinn. Väga kena linnake subtroopilises kliimas. Endise NL:i ühe kõige uhkema botaanikaaiaga. Ahvikasvanduses käisin paar korda. Päris suur teine. Alati imestasin, et miks see kallis ettevõtmine rajati sinna revolutsioonijärgsel kitsal ajal. Vot mis nüüd välja tuleb! Või siis üritati seal niiskes ja soojas kliimas Mašasid-Anka:sid King-Kong:iga ristata! Seltsimees Stalinil oli haaret ja globaalset mõtlemist, siin pole tegemist mingi tagasihoidliku natsliku eugeenikaga! Ma kujutan vaimusilmas ette kui hästi nendele 200 kilostele karvastele, madalalaubalistele, suurte lõuapäradega ja põlvini ulatuvate kätega "seltsimeestele" oleks istunud politruki-komissari nahkpintsak!
Aga vaata! Kunagi oli ju isegi üks film, Venemaa geenieksperimentidest. Kas polnud selle nimi "Koera süda"? Seal "ehitati" ka üks "frukt" - sedakorda koerast. Hiljem kandis nahkpintsakut ja oli poliittööl. Šharikov oli selle revolutsionääri nimi.
P.S. Kui hoolega meelde tuletada siis selles vene linateoses ei olnud tegemist geenitehnoloogiaga vaid lihtsalt südame ja ajusiirdamisega koeralt inimesele.(lumpenproletaarlasele)


Muudetud: 21-12-05 kell 19:11:59 zed
Vasta
#7
kust tsitaat pärineb?
Vasta
#8
Paraku on siin tegemist tead.fantastikaga.
Olen seda lugu paarkümmend aastat tagasi saksa keelsena lugenud. Nimi oli vist "Kolonn".
Autorit ei mäleta.
Jutt oli geenieksperimentidest. Üritati sama mida Stalin.
Algas mälu järgi tsitaadiga: "Professor tõstis lauale suure lihaselise käsivarre, mis oli kaetud tiheda punase krussis karvkattega.
Ärarebitud, kuivatatud käsivarre käelaba pigistas ikka veel "Jaanalinnu" tüüpi automaadi kaba...
Vasta
#9
Igor Volke & Tehnoloogi viidatud "Pandora laekas" ["Major (Fan*)Tomas soovitab"] leidub täiendust ka sellele teemale, mitte küll väga pikalt - pisut Ilja Ivanovi tegevusest Aafrikas ahvide ja inimeste ristamisel aastal 1926 ja paar lauset Suhhumi teaduskeskuse kurvast saatusest 1990-tel aastatel.

*see "Fan" on minu väike lisandus Laugh
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Igor Volke & Tehnoloogi viidatud "Pandora laekas" ["Major (Fan*)Tomas soovitab"] leidub täiendust ka sellele teemale, mitte küll väga pikalt - pisut Ilja Ivanovi tegevusest Aafrikas ahvide ja inimeste ristamisel aastal 1926 ja paar lauset Suhhumi teaduskeskuse kurvast saatusest 1990-tel aastatel.

*see "Fan" on minu väike lisandus Laugh
Igaksjuhuks, kui keegi veel ei tea sellisest vidinast ja ei tunne vene keelt eriti hästi, siis annan teile ühe lingi, mille abil saate seda ka tõlkida endale sobivamasse keelde.
http://www.google.com/language_tools?hl=en

Tegelikult võiks kusagile Para-webi ka mingi tõlke mootori üles panna, või vähemalt lingi. Mäletan, et mul on palju materjali jäänud lugemata tänu vene keele mitte tundmisele.

PS! Pakun ka välja huvitava viisi keeleõppeks, seda siis täiesti tasuta ilma kursusteta, aga hoolas peab olema! Tehnika iseenesest on iidne:
http://www.zone.ee/metavo/Keeleope.bmp

Muudetud: 9-9-07 kell 15:23:08 Metavo
Vasta
#11
Venelaste "saavutustest" on kirjutatud ka päris.. hmm.. peaks ütlema, et põnev raamat. Oleg Shishkin - Punane Frankenstein. ( http://www.eestikirjastused.com/olion/?p...iProduct=9 ).
Selles raamatus kirjeldatakse kuni peensusteni kõiksugu katseid ja tehnikaid, mida venemaa teadlased on korda saatnud.

Päikest

Muudetud: 10-9-07 kell 10:27:10 Durin
Vasta
#12
Inimese ja ahvi hübriid

Kui kedagi peaks huvitama.

Seal lehel on igasugu huvitavat juutidest ja juutlusest
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat