Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida vaimud siit maailmast tahavad?
#26
miks teist keegi kunagi ei küsi mõnd vaimu kohates mida ta soovib?Ph34r2
Vasta
#27
Inimkond on kogu aeg kasvanud, seega peaks olema pehmelt öeldes hingede defitsiit ja niisama ringi kolistama ei tohiks neid nagu üldse jätkuda?
Või on kuskil reserv? Või "sünnib" siiski hingi juurde?

Oeh, alustuseks oleks tore, kui teaks mis see hing üldse on (ja kas ikka on).
Vasta
#28
Alustada võiksid näiteks Para-webi otsingust Smile
Vasta
#29
Ärgem mu kõrvu kohe hellitama hakake,
aga kas minu mõte, et vaim on kahe
dimensiooni? vahele jäänud hing, on väga
totter?
Selles mõttes nagu, et kui elusolendi süda
on seiskunud ja hing väljub kehast, peaks
ta minema tagasi oma maailma, aga jääb
mingil põhjusel meie ja nende maailma
vahele toppama.
Ohh, kell on palju, peab vist ära magama..Bleh
Vasta
#30
(19-03-2011, 01:18 )päikeseinsener Kirjutas: Ärgem mu kõrvu kohe hellitama hakake,
aga kas minu mõte, et vaim on kahe
dimensiooni? vahele jäänud hing, on väga
totter?
Selles mõttes nagu, et kui elusolendi süda
on seiskunud ja hing väljub kehast, peaks
ta minema tagasi oma maailma, aga jääb
mingil põhjusel meie ja nende maailma
vahele toppama.
Ohh, kell on palju, peab vist ära magama..Bleh

Ma olen kuulnud teooriat, et selline asi ( kahe maailma vahele jäämine) pidi juhtuma sellisel juhul kui hing väljub kehast enne ettemääratud aega, näiteks õnnetuse tagajärel. Ja sellisel juhul ta lihtsalt peab siin kahe maailma vahel hõljuma kuni jõuab kätte tema aeg siit lahkuda aga selle aja jooksul ei saa ta muud teha kui kõrvalt vaadelda.
Vasta
#31
Minu arvamus:
- kui inimene on tapetud: hing jääb "kinni", ning ei saa või ei taha oma traagilise sündmuse tagajärjel lahkuda.
- kui kummitab kohas kuhu...: ..inimene pühendas enda elu. Nt oli kellegi unistus rajada hotell, aga suri mingil põhjusel, siis ma usun, et vaim jääb endiselt sinna.
- kui on nö õnnetussurm: (nt uppumine) Inimene ei saa/taha traagilise surma pärast lahkuda.
- kui vaim on kuri, siis ma usun, et vaimule ei meeldi, et tema elamisse koliti, peab seda endiselt tema omandiks, kuhu teised ei tohiks ilma põhjuseta jalga tõsta.
- kui vaim nt suri noorelt: kui on sõbralik, siis otsib tähelepanu. eriti vanasti, kui ei pööratud erilist tähelepanu haudadele.

Mina üldiselt neid lõpetamata ja uue keha asju ei usu, seega on minu arvamus selline Smile
Vasta
#32
Minu mõtted.
Võimalik, et nad ei läinud teisele poole üle, kui selleks õige aeg oli.
Põhjuseid võib palju olla: juba eelpool nimetatud äkiline ootamatu surm, inimesel oli elus teiste inimeste või kodu suhtes tugev omanditunne, kellelegi elus tehtud määramatu kahju ja sellega seoses kahetsus ja süümepiinad, lähedased hoiavad oma kaotusvaluga kadunut kinni ja ka vastupidi (kadunul on tugevad tunded lähedaste osas) jne. Aga ma usun, et sellises olukorras saab alati hiljem üle minna, kui vaim seda ise soovib.
Kui vaim on üle läinud ja ei ole veel uuesti kehastunud, saab ta elavate maailmas käia ja uuesti tagasi minna. Aga selleks peab põhjus olema, kas lähikondlased vajavad abi või on sellel käigul mingi muu missioon.
Keerulisem on olukord, kus inimene ei saa aru, et ta on surnud ja elab läbi mingeid kindlaid etappe oma elus, see on nagu ühe laulu replay all over again.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kui Kuressaares jalutasid vaimud ringi.. Maario 2 298 30-03-2024, 22:31
Viimane postitus: VLAD
  Mis keeles vaimud, tondid, kummitused ikkagi räägivad? kalldunn 65 24,421 24-06-2020, 21:36
Viimane postitus: jeekim
  Head vaimud ja kurjad vaimud hingepüüdja 16 9,869 28-05-2020, 18:41
Viimane postitus: Naut
  Mis on vaimud/kummitused? - Arutelu! z3r0 c001 238 135,377 24-10-2018, 20:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Nähtused, mida võib segamini ajada kummitamisega Cassiopeia 51 55,347 05-01-2018, 11:53
Viimane postitus: isemaag
  Chasing ParanormalEST - mida arvate? tech 120 49,685 08-07-2017, 20:40
Viimane postitus: sakala
  Mida arvate Huff Paranomalist Sekhmet 2 3,752 27-06-2017, 00:40
Viimane postitus: Veiko
  Vaimud ja reaalsusenihe Otsija 3 7,076 05-01-2017, 15:07
Viimane postitus: Müstik
  Mida vaimud kannavad? Hallucigenia 32 17,332 14-01-2013, 01:05
Viimane postitus: Pia
  Mida tohib küsida ja mida mitte ? OuijaFan 28 15,215 13-09-2011, 08:28
Viimane postitus: akvamariin

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat