Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pararaamat
#1
Mõtlesin siin natukene ning tuli idee, et paraveebil võiks olla raamatute list nagu parakava, kes lugenud on paneb oma arvamuse jne kirja. ARUTLUSED.
Vasta
#2
Ehk saaks siis olla tähestikuline nimekiri kuskilt saadaval, kas või ülevalt menüüst ja vastava nime peale klikkimine viib selle raamatu teemasse.
Eraldi mingit arutlust vms ei ole vaja raamatule, kui meil raamatute nimelised teemad on.
Vasta
#3
Aga ma tegin juba siia teema MÜSTIKAALASTE TEOSTE SOOVITUSNIMESTIK ja sinna juba lisatakse uusi värskelt ilmunud teoseid juurde ja ka hinnanguid raamatutele. Kas sellest ei piisa? Ja esialgne nimekiri on tähestikulises järjekorras. Ja siis veel tegin kunagi teema, kuhu kõik võivad kirjutada missugune pararaamat neile kõige rohkem muljet on avaldanud. See teema aga toppab ja keegi pole seal osalenud.
Selle teise teema pealkiri on: Kõige loetavam müstika-alane bestseller.Sinna võib ju ka kirjutada neist raamatuist, mis muljet on avaldanud.

Muudetud: 26-11-05 kell 18:09:20 Müstik
Vasta
#4
sinu teema võiks siis üles lingina panna
Vasta
#5
Minugi poolest, kui sellest para-raamatute tutvustamisel abi on.
Vasta
#6
paljugi on, ma leidsin endale ka sealt paar raamatut lugemiseksSmile
Vasta
#7
Para-web võiks välja anda oma raamatu...ma mõtlen trükki päris, keegi para-webi autoritest otsiks üles kõik huvitavad teemad ja magusamad postitused ja sätiks need raamatuks valmisSmileTegelt ajakiri oleks veel parem, ainuüksi kodanik zed-i III reichist saaks terve raamatuSmile Ok ok,nali naljaks. Loomulikult peaks teemade autoritelt nõusolekut küsima ja ega see tegemine lihtne ei oleks.Majanduslikult.....ma ei viitsi mõeldagi aga mina igaljuhul ostaksinSmile
Vasta
#8
See III reich juba on lingina ju:
http://www.para-web.org/viewthread.php?t...2#pid46854

Ma arvan, et parim, mida teha saab, on lihtsalt huvitavamad teemad omale arvutisse salvestada. Mina nii olen teinudki. Ja ongi nagu para-raamat!
Vasta
#9
Raamatu tegemine ehk ei olegi nii raske. Sattusin kogemata sellisele lehele: https://www.opusliberum.com/?op=body&id=14

Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat