Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mälestamine - energeetilise keha kinnihoidmine
#1
Kui inimene lahkub siitilmast siis lahkub ta põhjusega.
Sündides sa tead kui kaua sul tuleb siin maal elada ning mida pead saavutama… seega kuiinimene lahkub siis sai tema aeg lihtsalt täis.

usun et surres vabaneb inimese hing… ning pöördub tagasi kõiksusesse kus ta jagab oma saadud kogemusi kõiksuse teiste osadega… teiste hingedega…
lisaks hingele on meie kehaga seotud ka meie energeetiline väli… see on mõtteline kontuur ümber elava inimese… mis aitab meie hingel KOGEDA…
kui inimene sureb ning hing lahkub… siis energeetiline väli… hajub laiali…

olete kindlasti kokku puutunud mälestusmissadega ning muidu halamiste ja taganutmitega lahkunu aadressil.
kui inimene sureb siis tema hing saab vabaks… meie aga oleme need kes taga nutma jäävad. see on puhtalt emotsionaalne teguviis. üldjuhul hakkab meil sellest kergem kui suudame näiteks lahkunu pildikest endaga kaasas kanda ning teda pidevalt mälestades (mitte mäletades…).

mida see aga teeb?
kui kannad oma südames kaasas mälestust (igatsevat ja halavat) lahkunust… siis hoiab see tema energiakeha kinni. kui aga energiakeha on kinni on ka hing kinni.
seega me ei päästa inimesi vabaks nende lahkumisel.

vanad eestlased… paganad… pidasid peiesid rõõmusündmusteks… kuna nad teadsid et inimene kes lahkus… on nüüd paremas kohas. meie aga pahatihti unustame selle… ning kisume hinge igatepidi maa peale tagasi…

(muide… siit ka kummitusejutud ja muu sarnane… inimese energia ei suuda hajuda… me hoiame seda koos ning hakkame seda nägema. mida kõvemini energiat iseenda mõtetega toita seda nähtavamaks see energiakogu muutub.)
Vasta
#2
Suhteliselt teemaväline küsimus aga:
"Sündides sa tead kui kaua sul tuleb siin maal elada ning mida pead saavutama… seega kuiinimene lahkub siis sai tema aeg lihtsalt täis."
Kui teatud eesmärk varem saavutada siis sured varem ära ?
Vasta
#3
Väga lohutav on teada et kui inimene sureb, pääseb ta paremasse paika. Oleks selline lugu rääkida eesmärkidest. Mina vanavanaema kasvatas üles oma tütre, kaks tütretütart ja ka minu. Kuna mul vanematega polnud eriti vedanud oli tema suuremaks mureks see, et kas ta jõuab mind ikka täiskasvanu ikka saata. Kui 18 sain siis täpselt kahe kuu pärast ta suri..see oli mulle muidugi väga raske kuna ta oli mulle ema eest kuid tema eesmärk sai selles elus täidetud..
Vasta
#4
Jah. Ise olen ka kuulnud sellist versiooni ja ka usun seda kõige rohkem - välja arvatud:
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
Kui inimene lahkub siitilmast siis lahkub ta põhjusega.
Sündides sa tead kui kaua sul tuleb siin maal elada ning mida pead saavutama� seega kuiinimene lahkub siis sai tema aeg lihtsalt täis.

Kuidas on enesetapjatega? Kas neil saabki lihtsalt aeg täis? Kas on kuskil mingi ümberlükkamatu olukord neil juba ette nähtud?
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas: celtic

kui kannad oma südames kaasas mälestust (igatsevat ja halavat) lahkunust… siis hoiab see tema energiakeha kinni. kui aga energiakeha on kinni on ka hing kinni.
seega me ei päästa inimesi vabaks nende lahkumisel.
Täiesti nõus.
Ma arvan, et loomade puhul kehtib sama reegel.
Ja just sellepärast viskasingi ma oma armsa kodulooma pildi prügihunnikusse.

Muudetud: 5-9-06 kell 19:52:53 Lillian
Vasta
#6
Igaüks koostab enne kehastumist koos juhendajatega "visandi" oma maisest elust. Krayon räägib veidi sellest.
Ometi on igaühel võõrandamatu vaba tahe ja kavandatust võib kõrvale kalduda.

Kui elada kauem kui oli kavandatud, tekib sellel kohal, kus oli kavandatud kehastumise lõpp, suur isiksuse kriis. Programm lõppes otsa, kuid tuleb minna edasi. Kui kriis ületatakse, võib leida uusi huvitavaid võimalusi.

2000 paiku pidi varasema projektsiooni kohaselt inimkond hävinema duumasõjas (duumatalves).
Kes sellega olid oma kehastumises arvestanud, nendel tekkis tugev kriis, mis väljendus väga erinevalt.
Praeguseks on enamus leidnud uusi väljakutseid, kuid paljud on ka lahkunud leidmata jätkamiseks motiivi.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Keegi teine mu keha sees Golden 6 4,240 29-03-2010, 12:44
Viimane postitus: lihtsalt
  Hingeosakesed, energeetiline keha Celtic 3 5,026 12-09-2007, 13:31
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat