Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliinilisest surmast, surmalähedased kogemused
#1
Inimesed kes on viibinud kliinilises surmas räägivad järgmisi lugusid: Nad on hõljunud oma keha kohal vaimuna
Liikunud tunnelis valguse poole
Tõusnud taevasse ja tundnud meeldivat rahustavat tunnet

Mis teie sellest arvate?
Vasta
#2
Mu ühel sõbral ka siis kui ta oli haiglas ja seis oli kriitiline, ise mäletas kuidas arstid ta kallal askeldasid, ta vaatas seda pealt. Pärast rääkis mida arstid tegid temaga arstid ütlesid et see on võimatu, sest oli kriitilises seisus ehk ära mineku äärel. Huvitav oli see et ta vaatas neid kõrvalt kuigi ise oli ta voodis.
Vasta
#3
Üks suks rääkis, et oli raskes seisus (?) "surmaeelse kogemuse saanud", nagu ta ise seda nimetas, et vaatas ennast eemalt voodis lamamas.
Vasta
#4
ei ole siin mingit tühjust peale surmaBleh
Vasta
#5
Ma ei tea kuna pole seda ise kogenud aga olen tundnud sellist asja unes,et
hõljun ja tulen hõljudes oma kehasse tagasi....
tavaliselt on see mu parim uni mis mul on olnud...
Vasta
#6
Mu vanaemal oli ka nii. Tal oli rinnavähk ja suht raske seisund oli. Siis ta nagu imeti kehast välja ja hakkas mööda tunnelit lendlema. Tunneli lõpus oli kaks noolt.. Siis üks nool olevat hakanud keerlema ja vanaema teadis, et kui see satub teisega kohakuti on ta taevasse pääsenud. Ja sattuski. Teda tõmmati tagasi ja lõpuks surve kadus. Nüüd lendles ta vabalt pilvede keskel. Ta oli seda just natuke nautida saanud kui tundis et ta jälle tunnelisse peab minema. Kui ta juba tunnelis oli, kuulis ta kaugelt-kaugelt üht häält, mis ütles: proua, ärgake üles. See oli haiglaõde.

Ma ei oska sellest midagi arvata, aga nii vanaema mulle rääkis. :o
Vasta
#7
Täiesti loogiline
minu sõbranna oli ammu ka suremas..
ja ta rääkis , kuidas ta hõljus haiglas ja nägi , kuidas kõik tema pärast nutsid jne..
ning siiis ta lõpuks maandus oma kehasse..
ühel pool oli hele valgus , mis oli niii ilus , et kõik tahaksid sinna lennata
teisel pool nutvad perekonnaliikmed ja enda keha...
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: Yumi
Siis üks nool olevat hakanud keerlema ja vanaema teadis, et kui see satub teisega kohakuti on ta taevasse pääsenud.

Nagu rulett! (Y - ega ma ei naera, üks OBE on ka mul kunagi ammu olnud, kuigi õnneks mitte nii dramaatilistel asjaoludel).
Vasta
#9
Mind tõesti huvitav , kui palju siin para-web foorumis öeldust on üldse tõsi ja kui palju väljamõeldis...?
Kindel ei saa ju kunagi olla....kindel saab olla see , mida ise näinud ja kogenud oled...
Vasta
#10
Tuleb lihtsalt iseenda peas selgeks saada, mida sa vastu võtta suudad, mida mitte. Ma ka paljusid asju ei usu. Ma täpsemalt ei hakka nimetama, ei taha kellegi tundeid riivata. Osasid asju ma lihtsalt vastu ei võta ja need jäävad minu jaoks lihtsalt juttude tasemele. :oBleh
Vasta
#11
mhh... kas asi kisub jälle offtopicuks?
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: krissukiizu
Täiesti loogiline
ühel pool oli hele valgus , mis oli niii ilus , et kõik tahaksid sinna lennata
teisel pool nutvad perekonnaliikmed ja enda keha...
minu 2 lähedast inimest on surnud öösel. sest siis pole lähedasi kõrval nutmas. nii on ju kergem minna...
Vasta
#13
Mina ei usu, et pärast surma midagi on. Sinu keha maetakse ära ja sinu keha vaikselt laguneb ja sind pole enam olemas. Pärast surma ei ole mitte kui midagi ainult sinu lagunev keha mulla all Sad
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: FTP333
Mina ei usu, et pärast surma midagi on. Sinu keha maetakse ära ja sinu keha vaikselt laguneb ja sind pole enam olemas. Pärast surma ei ole mitte kui midagi ainult sinu lagunev keha mulla all Sad
Jah, sa oled väike mutrikene suures masinavärgis. Sünnid, saad järglasi, sured- see on ju meie eesmärk, saada järglasi. Kui peaksid mingitel põhjustel varem surema, siis kellelgi sinust kahju ei hakka! Mis loeb meile üks mutter, kui seda saab asendada uue ja paremaga!? Kõikide liikide esindajatel on ainult üks ja ainus eesmärk- saada järglasi. Sellepärast tekkiski planeet Maale elu. Loomad sünnitavad järglasi, et nende järglased saaksid uuesti järglasi, need omakorda....
Nüüd sa väidad, et püüad oma näruse elu jooksul maailma paremaks muuta. Aga kelle jaoks? Ikka järglaste jaoks!

Edit: Mõte jäi poolikuks

Muudetud: 2-4-06 kell 20:06:16 Wolfgirl
Vasta
#15
Arvan, et asjad millel pole kongreetset fakti ei saakski paika panna nii piiratult, usun-ei usu.
See muidugi oma valik aga surma järgsest ei tea keegi midagi 100% enne,kui ise selle lävel on.
Kunagi kui autot polnud leiutatud ei uskunud keegi, et tõld võiks ilma hobuseta sõita. Kuid ometi läks vöimatu tõeks, tõld hakkas ise söitma,kuigi enamus inimesi tol ajal seda ei uskunud ja need kes jäid selle juurde et ei saa selline asi olla, pidi oma maailma vaadet muutma, et saab ikka küll.
Saamamoodi oleks mõttetu väita, et peale surma pole midagi ja sama mõtetu on väita, et kindlkasti on.
Need saavad küll midagi õelda,kes selle väravas vähemalt viibinud on, kuid neid ei usu need,kes ise jälle pole olnud.
Kõige lihtsam on otsad lahti jätta, jättes endale kõik võimalused.
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: nemad
Arvan, et asjad millel pole kongreetset fakti ei saakski paika panna nii piiratult, usun-ei usu.
See muidugi oma valik aga surma järgsest ei tea keegi midagi 100% enne,kui ise selle lävel on.
Kunagi kui autot polnud leiutatud ei uskunud keegi, et tõld võiks ilma hobuseta sõita. Kuid ometi läks vöimatu tõeks, tõld hakkas ise söitma,kuigi enamus inimesi tol ajal seda ei uskunud ja need kes jäid selle juurde et ei saa selline asi olla, pidi oma maailma vaadet muutma, et saab ikka küll.
Saamamoodi oleks mõttetu väita, et peale surma pole midagi ja sama mõtetu on väita, et kindlkasti on.
Need saavad küll midagi õelda,kes selle väravas vähemalt viibinud on, kuid neid ei usu need,kes ise jälle pole olnud.
Kõige lihtsam on otsad lahti jätta, jättes endale kõik võimalused.

tõld liikus ise? kahtlen. on siis mingit vahet kas tõlda veab hobune või bensiinimootor...

ja see tunneli värk seletati ka kunagi ära. mingid targad teadlased. mingi valguse ja silma ehituse tõttu tekibki see efekt. Kuigi kui sureval isikul on silmad kinni? http://www.mortalminds.org/tunnels.html
Vasta
#17
Tõld mis liigub ise, mitte ei liikunud, meie kallid autod. Nüüd ei ole jah vahet kes seda tõlda veab, kas mootor või hobune, kuid kunagi oli.
Inimestele ei mahtunud pähe sisepõlemismootor.
Kas meile mahub praegu pähe kuidas liiguvad UFOd ehk tundmatud objekid, me ei tea neist midagi, samuti ei olnud omal ajal kujutlust inimestel, kes olid harjunud nägema ja kogema hobuveokit, et sama tõld võiks liikuda ilma hobuseta on sama mis kujutleta meie keskele UFO-d raketi asemele liikurina kosmoses.
Kui oleksid sündinud 200a. tagasi ja sattunud praegusse aega, kas siis oleks isesõitev tõld olnud loogiline? ja kui tagasi oma sajandisse läheksid kas sind usutaks, et nägid ilusaid või kummalisi ilma hobuseta sõidukeid?
Vaevalt!
Kõik oleks sind hulluks tembeldanud või muidu luulu ajajaks, aga mitte kaine mõistusega inimeseks.
Tegelikult ei ole ju praegusel ajal veel mitte midagi lõplikku ega absoluuti avastatud, mida saaks paika pana kui jäädavat. Teadus avastab edasi ja see mis on täna võib homme olla nalja number.

Muudetud: 1-5-06 kell 23:01:49 nemad

Muudetud: 1-5-06 kell 23:02:24 nemad
Vasta
#18
kes võttis pähe, et pärast surma on midagi? Mis seal siis on?? kui sa juba surnud oled siis oled surnud ja sa sünnid uuesti...
Vasta
#19
Ka sellel pole fakte, vaid oletus.
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: nemad
Ka sellel pole fakte, vaid oletus.
Oletus on ehk natuke valesti öeldud, pigem sisetunne või lootus.
Vasta
#21
Ka sisetundel pole fakte seni, kuni reaalne taolise asja läbielamine meid kinnitab.
Vasta
#22
Nemad, see ei tõestaks midagi, faktid ei kuulu lihtsalt sellesse valdkonda. On fakt, et inimesed sünnivad, elavad ja surevad, ja siis loomulikult see 21 grammi jama kui keegi soovib seda teemasse kaasata.
Mis on "reaalne"? Seda siis sinu postis, mida see peaks seal tähendama?
Kas reaalne piirdub selle reaalsusega siin, mida me kõik materiaalselt lahkame ja uurime, või on reaalne see, mis päriselt olemas on?

Sisetunne on reaalneSmile sa võid olla taassündinud ei-tea-mitmeid-kordi, aga sa ei pruugi sellest teadlik olla. Kuidas sa seda seletad? Või kui sa tahad öelda, et kuna sa ei mäleta seda, siis see pole tõestatud, samas ma ei mäleta oma sündi, kas ma pole siis sündinud? Kuidas ma siis siin olen? Ehk on tõesti olemas mõni alternatiiv, aga sellest me praegu ei räägi vistSmile.

ps. sattusin vist liiga hoogu.

Muudetud: 3-5-06 kell 18:16:15 Metavo
Vasta
#23
Olin umbes 4 aastane kui ka korraks surin( uppusin)..mäletan vaid pimedust ja rahu.. mingit tunnelit ma küll ei mäleta. Taassündi ma küll usun, et igalühel on oma karma võlg.
Vasta
#24
Üks tuttav oli kah kriitilises seisundis. Tal oli mingi haigus. Kui temal see kliiniline surm oli (või midagi taolist) siis tema nägi jällegi mingit tunnelit ja selle lõpus oli valgus. Pärast ta nägi (see oli vist mingi une moodi värk) kuidas kõik ümberringi nutavad , tema matused olid. Siis ta kuulis kuidas kirstu peale kukkus kivi. Tal oli nii nõme tunne, et kõik hakkavad talle igast s.. hauda viskama ja siis ta mõtlesgi sellepärast :"mina nüüd küll ei sure, las ootavad veelLaugh". Ja oligi jälle teadvusel.Smile
Kaval naineLaugh
Vasta
#25
Kuigi inimese südamelõõgid ja hingamine katkevad kliinilise surma ajal..kas see tähendab et katkeb ka ajutegevus?Kui elektriimplusid ajus tõõtavad edasi..siis on ju väga võimalik näha igasuguseid pilte ja ilmutusi.Tegelikult on meil kõigil alateadvuses olemas pildid milline võiks surm olla.Võibolla hakkab j'alateadvusega tegelev ajuosa sel hetkel tõõle kui inimene on kliiniliselt surnud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas eelmise elu kogemused aitavad järgnevas elus gfreak 47 31,742 23-11-2020, 12:04
Viimane postitus: xcad
  Tunnel enne surma. Surmalähedased kogemused. marduuhin 56 32,315 10-07-2013, 04:07
Viimane postitus: pipp
  Neurokirurgi NDE. Surmalähedased kogemused. levis 21 13,592 10-03-2013, 23:22
Viimane postitus: levis
  Kogemused surnutega messa 12 7,794 13-04-2010, 11:07
Viimane postitus: gertrudb
  Phythagorase vastused elust, surmast, kosmosest, maailmadest sensitiiv 0 2,535 28-02-2009, 15:33
Viimane postitus: sensitiiv
  Tiibeti raamat elust ja surmast. Sogual Rinpoche VironShaman 4 6,958 23-05-2008, 12:24
Viimane postitus: VironShaman

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat