Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inglijuuksed.
#1
Tahtsin teemasse lisada huvitava video inglijuuste kohta, aga polnudki teemat.

Kes veel ei tea, siis inglijuuksed on mikroskoopilised ämblikuvõrgutaolised hõbejad udemed, mis on 1,5 korda peenemad kui inimjuuksed. On leitud Maa mitmetest paikadest erinevatel aegadel. Mõnikord on sarnaseid kiude nähtud langevat UFO-dest. Kaks korda on nende taevast langemist jälginud suur rahvahulk: 70 000 portugalast 1917 Fatimas ning paljud jalgpallihuvilised 27.okt.1954 Firenzes.

http://www.crystalinks.com/angelhair.html

saab rohkem teavet. Seda kristall-linki tasub ka neil uurida, kes seda veel uurinud ei ole. Seal on vahepeal tehtud ka palju täiendusi ja on palju uusi pilte.

Siin aga video:
http://www.metacafe.com/watch/879194/ltp...n_boldman/

Kui keegi on lugenud või teab veel midagi huvitavat inglijuustest, siis võib siia lisada. Oodatud ka arvamused sellel teemal.





Vasta
#2
Ehee, nagu rusikas silmaauku.

"They had a geiger-counter that picked up, that it is radioactive...."

Nii et kui kellelgi on miskit kahtlast, siis pöördugu minu poole Smile Mõõdame üle.

Teemast rääkides, siis teine "populaarne" asi, mida UFO-d endast maha jätavad on must puru/väiksed tükid. Seda ka UFO-hunters nimelises sarjas veidi käsitletud. Tallinnas Kalamaja tänavatelgi seda väidetavalt vedelemas nähtud ja uuritud.
Vasta
#3
Päris huvitav, polnudki kuulnud sellest midagi. Tahaks rohkem teada, et näiteks mis sealt Kalamaja tänavalt leiti ja mis uurimine näitas.
Vasta
#4
Pole sellisest asjast kuulnud.


Aga oli päris huvitav
Vasta
#5
Minul on inglijuustega kokkupuuteid olnud juba üle aasta wink
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas Raul
Minul on inglijuustega kokkupuuteid olnud juba üle aasta wink

Võib-olla räägid siis meile lähemalt. Ootan huviga sinu uut postitustwink
Vasta
#7
Lugesin hiljut ühest raamatust , et inglijuuksed pidavat sulama koheselt, kui inimesed neid puutuvad. Igatahes nii palju kui ma lugesin sellest, tundus see üsnagi huvitav.
Vasta
#8
Põnev!
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas kaido81
Tsitaat:Algselt postitas Raul
Minul on inglijuustega kokkupuuteid olnud juba üle aasta wink

Võib-olla räägid siis meile lähemalt. Ootan huviga sinu uut postitustwink
Inglijuusteks nimetatakse mul töö juures teatud defekti mis jääb valmis tootele Bleh
Vasta
#10
LaughLaugh
Vasta
#11
Inglijuustest ja paljudest teistest huvitavatest nähtustest on kirjutatud "Seletamatute juhtumite täielikus teejuhis"(Tallinn, 2008).
Mõned lood sealt:
1999 a. sõitis California lähistel üks autojuht 24 km läbi mahalangenud inglijuuste. Mõned kiud olid vaid paari sm pikkused, teised 17 m pikad.
1981 langesid Iowa osariigis inglijuuksed maa peale peaaegu kuus tundi. Samal ajal nähti taevas ka UFO-t.
Mõnel pool on inglijuuksed langenud maale pallide mitte helvestena.
Austraalias esinenud inglijuuste leidude analüüsimisel selgus et 11 juhul ei kaasnenud nendega teated UFO-de nägemisest, ent 8 juhul kaasnes. Tänapäeva uurijaid huvitab tõsiselt inglijuuste võimalik seos tulnukatega.
Mind aga huvitab, kas neid Eestis ka on nähtud?
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Inglijuustest ja paljudest teistest huvitavatest nähtustest on kirjutatud "Seletamatute juhtumite täielikus teejuhis"(Tallinn, 2008).
Mõned lood sealt:
1999 a. sõitis California lähistel üks autojuht 24 km läbi mahalangenud inglijuuste. Mõned kiud olid vaid paari sm pikkused, teised 17 m pikad.
1981 langesid Iowa osariigis inglijuuksed maa peale peaaegu kuus tundi. Samal ajal nähti taevas ka UFO-t.
Mõnel pool on inglijjuksed langenud maale pallide mitte helvestena.
Austraalias esinenud inglijuuste leidude analüüsimisel selgus et 11 juhul ei kaasnenud nendega teated UFO-de nägemisest, ent 8 juhul kaasnes. Tänapäeva uurijaid huvitab tõsiselt inglijuuste võimalik seos tulnukatega.
Mind aga huvitab, kas neid Eestis ka on nähtud?


See raamat on endalgi kodus olemas, minu arust päris hea teine, annab hea ülevaate "seletamatutest nähtustest".
Vasta
#13
Nazz'i eeskujul (vt.teemat Punane vihm ) panin ka selle fenomeni kohta Wikisse otsingu ja täitsa olemas :

http://en.wikipedia.org/wiki/Angel_hair_(UFO)

Tegemist võib-olla ämblikega.

Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas Aerling
Nazz'i eeskujul (vt.teemat Punane vihm ) panin ka selle fenomeni kohta Wikisse otsingu ja täitsa olemas :

http://en.wikipedia.org/wiki/Angel_hair_(UFO)

Tegemist võib-olla ämblikega.


Ise usud, et tegu on ämblikega? Võib olla jah, kuid miks just alla sadavad inglijuuksed?
Vasta
#15
Massiliselt "lendavate" ämblike võrguniit oli ju ainult üks toodud võimalikest seletustest. Ühel juhtumil leiti "inglijuustelt" väikseid ämblikke. Teine UFOväline seletus on tolmuosakeste ühinemine staatilise elektri mõjul. Ja edasised kolm hüpoteesi olid UFOdega seotud. Näiteks üleliigse energia materialisatsioon. Ma inglises väga kodus ei ole wink
Vasta
#16
Tsitaat:Ise usud, et tegu on ämblikega?

Usun küll...isegi olen näinud lendavat ämblikku. Või pigem hõljuvat tuules...niit taga...ja kui mõelda kui palju eriliike on ämblike siis need niidid ka vastavalt erisugused. See, et samal ajal ka UFOsid nähtud võib olla lihtsalt kokkusattumus.
Vasta
#17
See on nagu ämblikuvõrk ?
Vasta
#18
Nagu suhkruvatt, ise olen sarnast asja näinud... Ei mäleta millal:o
Vasta
#19
Polegi tähtis, millal Sa nägid.
Kui sa nii eripärast nähtust nägid, siis ikka huvitab kus kohas? Metsas? Linnas? Tänaval?Autoga sõites?
Kaua see kestis? Kas puudutasid seda äblikutaolist ollust? Kas sulas kohe ära peopesas? Kui pikad kiud olid? Paar sentimeetrit? Üle 10 sm pikad? Mida see ollus sulle meenutas?Mis aistinguid tekitas? Seda peaksid ju ometi mäletama...
Ja meenutuseks saad ju ka siia pandud videot vaadata....
Vasta
#20
Esiteks ma ei katsu selliseid asju.
Ma tõesti ei mäleta kus ma nägin seda, see oli väga ammu tagasi. Igatahes ma ei pööranud sellistele asjadele tähelepanu.
Vasta
#21
Kusjuures ise väiksena olen ka midagi taolist näinud, kohe kooli ees, siis kui koju läksin. Kõigepealt muidugi arvasime sõbraga, et see ämblikuvõrk muru peal. Seda oli tõesti väga palju, kohe selline suur lapp, katsuma ei läinud ja jätsime sinna.
Ma kahtlen, et see midagi väga paranormaalset oli, mida ma nägin, pigem ämblikuvõrk.
Vasta
#22
Minu teada olevat inglijuukseid ka teadlaste käe läbi analüüsitud, väidetavalt olid olnud üsna imestunud, et nende koostis pidi erilaadne olema jms... Ämblikuvõrk, hmm?
Vasta
#23
Ise ka usute, et sellised asjad üldse olemas on ? :OLaugh
Vasta
#24
Hm!? Kellele see vastus suunatud oli?
Kas pead inglijuukseid ämblikuvõrgu sünonüümiks? Või vastasid neile, kes arvavad, et ämblikuvõrk ongi inglijuuksed?
Eespool toodud videot ikka vaatasid?

Vasta
#25
Neid inglijuusega seotud juhtumeid mäletan lapsepõlvest kui vanaema hoiatas,et ärge põllul neid puutuge mitte,kui näete.Suvel maal(viljandimaal) olles,ta ka näitas meile neid,mäletan,puudutades sulasid nagu kohe ja kadunud olidki,seega mitte mingil juhul ei olnud ämlikuvõrk,pealegi kardan ämblikeLaughvähemalt lapsepõlves.Aastal 1967 arvan võis olla.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat