Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kogemustega shamaan-nõustaja pakub teenuseid
#1
Kogemustega shamaan-nõustaja pakub teenuseid
  • Unenägude tõlgendamine
  • Hingeosade tagasitoomine
  • Sisemise "mina" leidmine
  • Väe suurendamine
  • Needuste maha võtmine
  • Möödunud elude külastamine
  • Konsultatsioon ja nõuanded

Hinnakiri on soodne, vastavalt kokkuleppele kas tunni- või korrahind.

Konsultatsioon 200.- /tund
Unenägude tõlgendamine 100.-
Väe suurendamine 250.-
Needuste maha võtmine 100.-
Möödunud elude külastamine 250.- /tund

Üldiselt annab hinnas alati enne kokkuleppele jõuda.

Asukoht: Tallinn ja/või Harjumaa.
Lisaküsimused ja ka vastused siinsamas teemas.

Muudetud: 28-8-07 kell 15:48:49 Celtic
Vasta
#2
Kogemustega shamaan-nõustaja oled Sina?
Vasta
#3
Jah...
Vasta
#4
Vot nüüd jäi isegi minul suu lahti...
Kui paneksid hinnakirja siia üles, siis on inimestel kergem arvestada ja mõelda, et äkki isegi tulevad. Palju on ikkagi ju hinnas kinni. Hetkel nagu ei ole mingit tõmmet ega täpsustust peale soodse.
Selline asi võiks isegi minule huvi pakkuda.
Vasta
#5
õige samaan raha ei küsi
Vasta
#6
Turunduse seisukohalt võiksid sa endale kodulehekülje teha.
Vot siis tuleks alles tunglemine Smile
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: Taivo
õige samaan raha ei küsi
Tänapäeva ühiskonnas ei ole võimalik tasuta lõunatega ellu jääda. Ja kui asi on raha väärt, siis miks mitte.
Vasta
#8
ma liohtsalt räägin et sellisel shamaanil ei ole võimu kes raha küsib. Mina käisin sensitiivi juures siis ta ei küsinud midagi vaid jätsin ise talle raha.
Vasta
#9
mitte et ma tahaksin siin keadgi maha teha.Ma lihtsalt räägin kudas asjad on.
Vasta
#10
Mil moel on raha seotud shamaani väega?
Vasta
#11
Kuidas me sind nüüd usaldada saame, kui sa loengu juba ära jätsid?! Aga paistab, et nii mõnigi inimene on nõus maksma. Laugh
Vasta
#12
Aga C, mismoodi see siis välja näeks?
Lendad ise kohale või peab ennast kusagile vedama, kui huvi on?
Vasta
#13
Vastavalt vajadusele ja kokkuleppele Laugh
Vasta
#14
'Vastavalt vajadusele' kõlab nagu muu teenus Laugh
Aga kui abi vaja, eks siis karjun. Pakun, et Sa seda 'ametit' niipea maha ei pane, niiet.. !
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: Taivo
ma liohtsalt räägin et sellisel shamaanil ei ole võimu kes raha küsib. Mina käisin sensitiivi juures siis ta ei küsinud midagi vaid jätsin ise talle raha.

See on kindlasti individuaalne, aga mulle jätavad sellised "tasuta" asjad just kahtlase mulje.
Vasta
#16
OK... tunnistan ülesse, et tegemist oli omamoodi sotsiaaluurimustöööga. Lisaks siinsele foorumile panin sarnase kuulutuse üles ka Delfi foorumitesse.

Mis ma siis järeldasin?

Para-web - foorumis, kus sellised teemad on igapäevased ja tavalised, hakati kummalisel kombel siin teemas üldse arutama selle üle kas 15 aastased tohivad kontserdil käia !?

Delfi foorumid - foorumis, kus kõik suht läbustavad ja peksavad segast, tuldi esimese asjana mulle foorumi reegleid tutvustama. Kusjuures reeglid olid kommentaaride, mitte teemade kohta.

Järeldus - katse näitas vähga hästi selle kätte, et sarnase kuulutuse peale lööb miski blokk inimestel peale ning teemat kas eiratakse või siis muudetakse hoopis millekski muuks.

PS. tegelen muidu kah kõige sellega, mida ma välja reklaamisin, ent tasuta. Minu arvamusi info jagamaise kohta tasu eest peaks te juba teadma. Wolfgirl oli ainus kes sellele kaudselt vihjas.



Leian juba ammu, et info jagamine peab olema tasuta kuna info ei ole meie eraomand, mida me müüa võiks. Seda enam ajavad mind imestama igasugused inimesed, kes mõtlematult raha kulutavad täiesti jõuetute posijate juures käimiseks. Õiged tegijad teevad asju tasuta või siis sümboolse tasu eest (näiteks purk moosi või mis iganes).

Muudetud: 29-8-07 kell 15:39:31 Celtic
Vasta
#17
see näitab seda et inimesed saavad oma abi tavameditsiinist mitte alternatiiv meditsiinist. Siis kui tavameditsiin enam aidata ei saa siis pöördutaksegi alternatiiv meditsiini poole.
Vasta
#18
Tavameditsiin ei lahenda probleeme. Tavameditsiin PEIDAB neid.

Kui sul pea valutab, siis arst annab sulle tableti mis peavalu ära võtab.

Aga sa ei küsi kunagi enda käest MIKS sul pea valutas.
Organism annab sulle märku temaga toimuvatest muutustest valuaistingu näol. Kui sa selle tähelepanuta jätad, siis ei kao haigus kuhugi vaid süveneb. Kui sa tulekahju süttides üürgava alarmi lihtsalt kinni keerad kuna sul on ebamugav teda kuulata, siis tuli sellest ei kustu, vaid hävitab edasi.

Shamanism on ravimine iseenda sisse vaatamisega. Inimene viiakse tema enese alateadvuseszse iseendaga suhtlema ning seeläbi saab inimene teada mis tal tegelikult viga on.
Vasta
#19
ja nii see on
Vasta
#20
Vanasti olid nõiad ja shamaanid niiehknaa kogukonna ülalpidamisel ehk siis neile maksti vabatahtlikult, ka ei näinud nõiad vajadust küsida tapvaid summasid - polnud ju, mida selle summa eest osta, näiteks autod, telekad jneSmile Majad ja lossid ehk tõesti, aga nõiad eelistasid looduse lähedal olla... pealegi vanasti, nagu olen aru saanud, toetati rohkem neid, kes ise endaga toime ei tulnud ja kes ilma abita oleks varakult surnud.

Tänapäeva maailm aga nõuab karmi võitlust ja julma südant, et ellu jääda. Jah, on tekkinud palju vampiire, kes just "tasuta kraami pakkujaid" otsivadki, et nad siis tühjaks tõmmata ja kõrvale visata. Hullem on veel see, et nõiad ei oska tihti vahet teha vampiiril ja tõelisel abivajajal, lisaks võib abivajaja oma probleemide arenedes ise vampiiriks muutuda, seega on paratamatu, et tuleb end kaitsta.

Tegelikult pole tänapäeval enam vahet kah, kas minna arsti või nõia juurde - mõlemal juhul ei tea kunagi, kas suudetakse võimalikku surmahetke edasi lükata või tuleb see force majeure... On ju ahve ja petiseid nii arstide kui ka nõidade seas. Ei kiida ma heaks vaestele kärbeste päheajamist eesmärgiga õhtul lõbumajja minna - parem tao pihku, aga jäta õnnetud rahule(hyes) Ei, see lause ei käi Celticu pihta - mul pole mingit infot tema teenustasude tagamaade kohta, ma kirun tavameditsiini ärikaid (erakliinikute juhid) ja "nõidadest" mullitajaid (Kätlin Roovik oma inglitega, irw).
Vasta
#21
Mina oleksin eelmise elu meelde tuletamisest täitsa huvitanud, ma olen ise läbi lgenud raamatu "Laste eelmised elud". Asi hakkas täitsa huvitama, aga mina sellist hinda vist küll maksta ei saaks Laugh
Vasta
#22
Kui külastada oma eelmiseid elusi... siis peab sel külastusel alati olema mingi eesmärk, taotlus. Ehk siis milleks sa uurid ja mida tahad teada. Kui see eesmärk on olemas, siis võib asja ära teha.
Vasta
#23
See rahateema on nii ja naa. Reikis õpetatakse näiteks ,et peab kindlasti raha küsima, või kui mitte raha siis midagi muud, et tekiks energiavahetus. Näiteks kui tead, et naabrinaine keedab imehead pihlakamoosi, siis temalt seansi eest purgi moosi või mesinikult purgi mett. Midagi selles laadis.

Kui mina läheksin shamaani vms juurde ja saan sealt abi, siis mina tahan küll antud abi eest tänulikkust üles näida ja kui tasumise kohapealt ollakse sõnaahter, siis kingin vähemalt Selveri kinkekaardi või midagi. Selle eest saab ta siis ise midagi vajalikku osta. Tõenäoliselt perele süüa? Ma tean küll, et kellel on oskusi ja andeid antud- need on tihtilugu ka pooleldi ravima kohustatud, kuid nende põhitasu on määratud tulema ilmselt mõnes teises kohas ja -ajas võibolla. Kuid siiski... Mind jääks kripeldama kui inimene kulutab minu peale oma aega ja oskusi ja mina sellepeale kehitan õlgu pomisen aitäh ja astun minema. On see Teie arvates normaalne?
Massöörid ja juuksurid võiksid ka selle teooria kohaselt oma tööd tasuta teha. Üldse kõik ametid...

Miks Reikis kästakse tasu küsida? Sellepärast, et esimesed Reiki meistrid, kes rändasid mööda maad ja ravisid sadu haigeid tasuta, avastasid, et nad teevad tühja tööd. Haige sai hetkeks leevendust, kuid kuna lasi kõik edasised juhised kõrvust mööda, siis korralikku paranemist ei järgnenud. Miks kõrvust mööda? Aga sellepärast, et kes ikka viitsib mingit tasuta loengut kuulata? Mida rohkem sa koolituse või abi eest maksad, seda rohkem saad sa kasu, sest seda rohkem sa asjasse usud, nõuandeid järgid ja psühholoogiliselt õigel lainel viibid. Peale seda kui sai teenusele määratud hind - hakkas ka haigetega minema kõik ülesmäge.

See on stiilis: " Ah ma ei osta lapsele neid 100 rahaseid tosse, sest nagunii kuluvad kohe läbi, ostan parem 800-sed, need peavad nagunii rohkem vastu". Ja kindlasti peavadki, sest nende eest juba hoolitsetakse paremini ja tõenäoliselt kartulit võtma ei minda. Või: "ma sain poolaasta preemiat- selle eest lähen ja luban endale hästi kalli juuksurisalongi, sest see on kindlasti palju parem kui tavaline, sest ta maksab nii palju."
Vasta
#24
Celtic kas Sinu juures on võimalik shamaaniks ka õppida kui kellegil juhtub olema tahtmist ja kui tal elab sisemuses tõsine kahtlus, et ta mingis elus oleks justkui juba shamaan olnud?
Vasta
#25
Aga miks olla nii kindel selles, et kui eelmises elus olidki mingid üleloomulikud võimed, siis nad peavad ka kindlasti selles olema? Enese arendamiseks on ka muid võimalusi ma leian või mis te arvate?
Kuigi mind huvitaks hoopis see kus või kuidas (kelle/mille abiga) Celtic endas need võimed avastas ja kuidas neid arendas..? Kui tükki küljest ära ei võta ja juhuslikult sellest juba kuskil juttu pole olnud..

All the Best,
...
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat