Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(kustutatud)
#1
----------------------------------------------------------------
Vasta
#2
Patendeeritud(sic) meditatsioonisilindrid Eesti elu parandamiseks? Andke andeks, aga kas seda raha, energiat ja aega ei saaks kuidagi kasulikumalt kulutada? Näiteks veel neid toonekurepesasid päästa, puid istutada, metsa alt prügi korjata...

PS: teema esipostituses võiks natukene detailsemalt asja sisu kirjeldada. Mitte kiire link videole ja kõik.
Vasta
#3
Eesti looduse säilimine & mõistlikum elukorraldus läheb paljudele korda ... eraldi küsimus on selles, kas taolised meetodid (a'la meditatsioon) on just kõige tõhusamad taoliste eesmärkide saavutamiseks (korrumpeerunud ministeeriumite tehnokraate-bürokraate hirmutaks meditatsioonist palju rohkem nende tegevusetusest video tegemine: a'la näidata ministeeriumisse saadetud märgukirju & sellele järgnenud mitted-midagi-tegemise tulemeid maha saetud toonekure pesa näol).

Minnes selle "meditatsiooni silindri" teemaga edasi: kui leiad, et need meditatsiooni-silindrid päästaksid/muudaksid maailma, siis tee nende valmistamise tehnoloogia kõigile kättesaadavaks & avalikuks (paberi toruks keeramine õpetus, kujundite torule lisamise õpetus + kõik muu nõia-teadus juurde, mis tavalise pabertoru muudab "toimivaks meditatsiooni silindriks") ... kui see tõesti toimiks, siis muudaksid üksinda rohkem maailma, kui kogu see kokku aetav lambakari kokku ... või vähemalt pane patendi kirjelduse copy-paste siia kirja (patentide kirjeldus on avalik).
Vasta
#4
Mina tahaks küsida, et konkreetselt millisest teaduslikest katsetest käib videos jutt.
Vasta
#5
(15-01-2020, 13:33 )Tulnukinimene Kirjutas: Internetist leiab ju. Mu meelest oli Korotkovi uurimustööde hulgas ka (https://www.iumab.org/research/).
Kui sa ei leia, otsin mõni päev.

Internetist leiab igasuguseid asju, aga kui teha väide teaduslike katsete kohta, siis võiks nende kohta ka viidet igaks juhuks varrukas hoida. Korotkov on siis see inimene, kes selliseid imetabaseid vidinaid meisterdab ja müüb? Näib nagu ta sissetulek on väga otses sõltuvuses nende katsete tulemusest.
Vasta
#6
"Näiteks 2000 viidi Tallinnas läbi uuring mõttejõu abil keskkonna muutmise võimalikkusest...."
Mõttega ei saa Sa isegi oma väikest näppu liigutada...Mõte järgneb alati teole, mitte ei eelne. Aju käsklused on paratamatud - tõusen toolilt, joon teed, räägin juttu, sügan kätt jne...Smile
Vasta
#7
(15-01-2020, 15:01 )Q11 Kirjutas: "Näiteks 2000 viidi Tallinnas läbi uuring mõttejõu abil keskkonna muutmise võimalikkusest...."
Mõttega ei saa Sa isegi oma väikest näppu liigutada...Mõte järgneb alati teole, mitte ei eelne. Aju käsklused on paratamatud - tõusen toolilt, joon teed, räägin juttu, sügan kätt jne...Smile

Jabur. Olen mõttejõuga väga palju ära teinud, sh katsemeetodil. Smile Kuna on ühekordsed, siis ei kuulu "teadusliku" meetodi alla.

Alati eelneb teole mõte. Alati.
Vasta
#8
„Jabur. Olen mõttejõuga väga palju ära teinud, sh katsemeetodil.“
See mida Sa tegid oli paratamatus.
Selle kivi õhku viskamise näide seda kõige paremini iseloomustab
Ülespoole liikudes kivi mõtleb „Vat kuidas ma tahan pilvede poole lennata ja ma teen seda“
Punkt kus kivi jääb seisma õhus „Nüüd ma tahan olla sellises olekus“
Kui kivi vihiseb maapoole „Nii ma täpselt tahtsingi ja näe kuidas ise kontrollin oma kukkumist“
Viga tekkib sellest, et arvan ennast olema "kivi"....Smile
Vasta
#9
Mina usun ufosid, tulnukaid, usun maailmavalitsust ja juutide pangaorjust, usun kõrgemat kosmilist jõudu või väge, usun väga palju parateemalist.
Aga niikui hakkab üks lõkkeõhtute ja õpitubade ja nõiaatribuutika müümine ja karjade viisi noori naisi kogunemistel kuskil metsavälul, kus kõik muudkui tunnetavad armastuse energiat ja vahetavad energeetilisi emotsioone omavahel nagu villaseid sokke ja kõigil neil on suured võimed ja kõik muudkui parandavad maailma, vaat siis muutun ma üdini skeptikuks ja ei taha neist asjust miskit kuulda.
Olen üks kord osalenud ühel tasulisel koolitusel inimese juures, kellest muidu väga lugu pidasin ja nüüdki pean, kuid see tsirkus seal ületas minu taluvuspiiri. Kõigil olid suured võimed, muudkui aga rännati maailmade ja tasandite vahel, lips siia ja lips sinna ja räägiti kogetust imelugusid. Ja kuna kõik luuletasid, siis tehti nägu, et usutakse üksteist, sest muidu võib ju välja tulla, et sa ise ka luuletad imeasju kokku.
Olin ainus valge vares, kes ei hakanud muinasjutte kokku luuletama. Pärast hilisemat pikka pikka kirjavahetust tunnistas ka see guru, et muidugi kõik valetasid, aga see polegi tähtis. Tähtis on see, et need valetajad said positiivse emotsiooni. Teised justkui uskusid ju nende plära. Ma ei tea, äkki tal oligi õigus.
Mulle aga meenutas see "kõik valetavad ja kõik teavad, et kõik valetavad, aga teevad näo, et usuvad" olukord dejavu vene aegse parteikoosolekuga, kus samuti targa näoga lollusi räägiti ja kõik tegid näo, rääkija kaasa arvatud, et nii ongi ja jääbki olema ja kõik öeldu on sulakuld. Aga pärast ainult irvitati.
Ja lühidalt vastuseks, mina pole huvitatud EEK-st
Vasta
#10
A Sul Tulnukinimene Sügavas Unes ka on muutus kui magad Väekohas või sealt kaugemal ?....Smile
Vasta
#11
Tänan kutsumast...Smile
„mida olen näinud/tajunud/kogenud“...Sügavas Unes „näha midagi“ pole võimalik. Seal puudub minamõte ehk ego. Astraalis...jaa seal küll. Just eile jooksin Unejoonistaja eest ära ja jõudsin „pimeduse kukkumise sisse“...ehk Mina sees veel ego mõttekene küll jäi aga lahustuda see ei julgenud...Smile
Vasta
#12
(15-01-2020, 13:14 )Tulnukinimene Kirjutas: See on kriitilise massi saavutamine, Eesti rahvaarvu juures piisab 200 kõrge sagedusega osalejast, sellega muudame riigi/rahva nö. ajajoont e. saatust e. kulgemist.

See on julge eesmärk inimeste ühisteadvuse valgustamisel ja lõpuks tehakse sellega algust!
Planeedi ükskõik millise osa või ala väestamine on üllas ettevõtmine, kuna oleme kõik Üks. Meie, kui planeedi asustajad peamegi seda ise tegema, et meil oleks tulevikus või praegus juba kergem ja elaksime tänu energiasageduse tõstmisele kauem. Keegi ei tule kosmosest seda tööd meie eest teostama. Inimkonna evolutsioonitaseme kõrgemaks kergitamise asi on ainult meie endi käes.

Kanalduses on kirjas: Inimkond on Universumist tulvava uue aja energiakasutamise võimalused ära teeninud. Iga inimene, kes tegeleb teise tervistamisega on planeedi tervendamine eesmärgiks.
(pole kirjas, et teiste valdkondade esindajad seda teha ei tohiks)

-------

Kõrge peab olema osaleja võnkesagedus (Hz), et sobiks kriitilisse massi ühisloomesse?

Kui keegi kahtleb, et tema energiatase pole piisav, kuid soovib ühisteadvuses väga osaleda, mida tema teha saab?

Kas kõlblikkus määratakse kohapeal?

(15-01-2020, 08:22 )Tulnukinimene Kirjutas: Kas foorumist oleks osalejaid?

Mina soovin selle ettevõtmisega ühineda. Hoia palun Tulnukinimene asjade käiguga kursis. Tänan.
Vasta
#13
(18-01-2020, 08:12 )Tulnukinimene Kirjutas: auraväli peab terve olema, mõne üksiku augu võin kohe kinni panna ...

Aura on tervikolemuse, ehk igavikulise vaimu PROJEKTSIOON .... mis mõte on projektsioone nö "parandada/lappida", algne põhjus tuleks korda teha (mis asub tervikolemuses, ehk igavikulistes aluspõhimõtetes) ... st teed selle aura-augu korda, kuid mõne tunni/päeva pärast on auk auras jälle tagasi (kuna algset põhjust ei kõrvaldatud).

Näiteks varjuteatris ekraanile ilmuv kujutis on "projektsioon" (tagajärg), kuid varju tekitavad sõrmed on originaal (algne põhjus) ... kõlaks ju veidi totralt, kui keegi reklaamiks "varjuteatris varjude lappimist": mõistlikum oleks muuta varje põhjustavat "sõrmede asendit", ning nii kaoks varjuteatri pildis defektid hetkega.

.... aga universaalne vastuväide on juba korduvalt kõlanud "see on sinu väide/arvamus" Smile

----

Igasugu väekohtade peal saab enda aurat mingiks ajaks nö "korda teha & üles pumbata", kuid mingi aja pärast oled vanas määrdunud/auklikus olekus tagasi ... see on nagu saunas enda puhtaks pesemine, järgmine päev oled jälle must/määrdunud ... st käige ja olge igasugu väekohtade peal & tervendajate juures, kuid andke endale aru, et tulemused on ajutised (kui enda tervikolemust ei muuda).
Vasta
#14
„Siiani on tulemused püsivad olnud.“
Aga Mina on ju koguaeg püsiv...kuidas seda siis „veelrohkempüsivaks“ saaks muuta...sellest ma nagu aru ei saa...Smile
Vasta
#15
(18-01-2020, 08:12 )Tulnukinimene Kirjutas:
(18-01-2020, 01:30 )Teloslane Kirjutas: Kõrge peab olema osaleja võnkesagedus (Hz)
Need kes minu õuel (Eesti Süda, Väekoht), nemad võiksid olla 50 džauli (×10-2) ja rohkem. 200 osalejat alates 40-st. Kohapeal mõõdan Bio-Well kaameraga,

Sagedust mõõdetakse hertsides (mitu võnget sekundis).
Dzaulides mõõdetakse energiat.

Kui küsitakse SAGEDUST, kuid vastatakse DZAULIDE kohta, siis vist pole "operaatoril" endal erilist selgust mida ta mõõdab & milleks ta mõõdab Smile

Biovälja tugevus võiks olla dzaulides ... kuid sellise dzaulides mõõtmise peaks kinni panema suvaline lamedikust muskel-töömees (kes on sinu jaoks nö "punases energias", ehk ülimalt madalal) ... kõrgemates energiates olemise juures on oluline pigem "maksimaalne sagedus" (sinu jaoks sinine-lavendel-valge energia), mitte aga selle intensiivsus.

-------

Selle asemel, et eputatada "vaimse võimekuse skaalal" igasugu küsitavate giga-hertside & mega-dzaulidega, võiks parem öelda, millise kanaliga nähakse/tajutakse:
1) Teeta kanal, ehk shamaani rännak (teadlik uni oli kah vist siin): siin nähakse korraga eelmisest elust vaid ühte episoodi/probleemi (a'la millest üks konkreetne haigus/probleem tulenes eelmiste elude eksimustes) ... ehk ühe eelneva tervik-kehastuse kaardistamise jaoks tuleks korraldada mitmeid shamaani-rännakuid.
2) Gamma kanal, ehk budistlikud praktikad: siin nähakse korraga ühte eelmist kehastust tervikuna (oluliselt laiem kanal, ehk ühe korraga näed rohkem, kui mitme shamaani-rännakuga) ... ehk kõigi eelnevate kehastuste kaardistamise jaoks tuleks korraldada mitmeid budistlike rännakuid/praktikaid.
3) Oomega kanal, ehk "taevaste loojate & igavikus kolajate kanal": siin nähakse hetkega inimese kõiki kehastusi (kuid röögatu kanali laiuse tõttu on oht nö "ära põleda": nagu Castaneda 3. tähelepanus ära põlemine/lahustumine).

Pakuks, et need keda otsid on punktis nr1 kirjeldatud teeta-kanali pealt nägijad ... gamma-kanali pealt tegutsejad suudaksid üksinda taolised probleemid lahendada, st nad ei vaja "bio-massi" oma tegevuse võimendamiseks, vaid teostavad nö "isiksuse sära" pealt oma ambitsioonid.
Vasta
#16
David Hawkinsi lähenemine on see. Ma ennemalt olen ka maininud... ettevaatust temaga...Smile
Vasta
#17
(18-01-2020, 18:13 )Q11 Kirjutas: „Siiani on tulemused püsivad olnud.“
Aga Mina on ju koguaeg püsiv...kuidas seda siis „veelrohkempüsivaks“ saaks muuta...sellest ma nagu aru ei saa...Smile

Inimesed on elu jooksul muutuvad: ühel hetkel joodik, teisel hetkel karsklane ... ühel hetkel usklik, teisel hetkel ateist, kolmandal hetkel teadlik.

Ilmselt peab ta selle "püsiva" all silmas seda, et kui ta joodikule teeb selgeks joomarluse kahjulikuse, siis suure osa järgnevast elust on inimene karsklane ... või kui mõnele "seest tühjale" usklikule teha selgeks maailmakõikuse olemus, siis ülejäänud elu on ta "teadlik" (teab ise kuidas kõik on, ning ei vaja religioonide tõlgendusi).

Mitte-püsiv oleks aga selline: ravid joodiku terveks, kuid järgmine päev läheb ta "tähistama", ehk on joodik edasi .... selgitad usklikule ära kogu maailmakõiksuse olemuse, kuid järgmine päev läheb ta kirikusse "jumalat tänama", ning annab sellega ära oma personaalsed teadmised (nüüd ei saa ta enam toetuda enda teadmistele, vaid peab religioonide tõlgendusi tarbima hakkama).
Vasta
#18
"Inimesed on elu jooksul muutuvad"
Õige...
Aga on Su minatunne muutunud? Kuidas tundsid eile...või kui olid kahe aastane?
Muutub Mina kui lähed magama?
Uneilma?
Sügavasse Unne?
Smile
Ära ära küll kustuta Tulnukinimene...Smile
Vasta
#19
(18-01-2020, 18:44 )Q11 Kirjutas: Aga on Su minatunne muutunud? Kuidas tundsid eile...või kui olid kahe aastane?

See mida tunned on väga tugevalt mõjutatud ühiskonna & religioonide & "juhtmed kuklas" poolt ... näiteks mina olen elu jooksul väga paljud ühiskonna & religioonide poolsed "juhtmed" endast välja kakkunud, ning nii on muutunud väga tugevalt ka see minu "minatunne") ... ehk täna näen ma oma noorust & lapsepõlve hoopis teisiti, kui ma varem nägin ........ kindlasti leidub inimesi, kes pole elu jooksul üldse muutunud (lapsena oli vanemate käske täitev lammas; koolis oli õpetajate käske täitev lammas; tööl on ülemuste käske täitev lammas: minatunne pole neil tõesti muutunud: "määääääää").


-------------

Tulnukinimene: ürita oma tekste selgemalt/täpsemalt sõnastada ... pseudo-skeptikud jääksid iga sinu teksti kallal alati näägutama (nende prääksumist ära hinge võta) .... kuid mõistlikud & argumenteeritud märkused (a'la hertsi ja dzauli erinevus) võiksid endast ikkagi läbi lasta & üritada järgmistel kordadel neid vältida: nii saaksid ühtlasi ka "kõrgema sagedusega" tegelasi enda üritustele (arvad tõesti, et kõrgemad ei näe läbi neid hertsi-dzauli prohmakaid, ning seetõttu teemat rämpsuks ei tembelda enda jaoks) ... ühesõnaga pane edasi, kuid ürita selgemalt/täpsemalt sõnastada oma mõtteid.
Vasta
#20
(18-01-2020, 18:57 )Tulnukinimene Kirjutas:
(18-01-2020, 18:44 )Q11 Kirjutas: Ära ära küll kustuta Tulnukinimene...Smile
Las see siis olla veel. Vingutakse, et elu on halb jne. kui pakkuda välja, et teeme midagi siis on 101 väidet miks mõte on halb, või ei saa, ei tule välja. Aga sellised väited mõjutavadki tulemust ja siis on parem sellisest grupist üldse teema maha võtta.Smile


Ära lase end mõjutada. Iga maailmavaade on tähtis, nagu mulle keegi hiljuti ütles. Oluline pole mitte kellegi halvustamine, vaid püüda mõista, kuidas kellegi usk või maailmavaade sobitub minu omaga.
Kui mitte, läheme rahus edasi. Otsi uusi koostöövõimalusi.
Vasta
#21
"ehk täna näen ma oma noorust & lapsepõlve hoopis teisiti, kui ma varem nägin"
hmm..ma muideks arvasin, et Sa lahendused nagu rohkem saad aru või noh ..Smile
Heaküll...hakkame otsast peale.
"Täna näen" - oled Sa kunagi "Eile näen" kogenud?
"Oma noorus" - mälu pilt (mis muide võib olla ka suht vale) - aga kus Sa seda alati näed?...seda "nooruse pilti"...koged kusagil mujal kui mitte Hetkes?
Keegi pole kunagi minevikus "käinud" ja keegi ei saa kunagi "tulevikku" minna, sest need eksisteerivad ainult Hetkes (Mina sees)...Smile
Vasta
#22
Deviisi "Käige minu sõnade, mitte minu tegude järgi." all on korda saadetud ülisuuri ja võimsaid asju. Ja saadetakse tänapäevani.
Vasta
#23
Esimest ütlejat ei tea, kuid see sentens on omistatud jesuiitidele ja neil on maailma ajaloos kaunis suur osa.
Vasta
#24
„Hetkes olemises kaob aeg ja ruum, sellises olekus on võimalik reaalsust muuta jms. Kas Q11 on olnud nendes seisundites?“
Hetkes olemises on veel killuke egot. Hetk olemine, seal illusioon on täielikult läbi nähtud.
Hmm...“reaalsust muuta“? Jumal on Ainuke Reaalsus. Et siis Jumal tahab ennast muuta? Sellest lähenemisest ma küll aru ei saa. Aga Sa vist „reaalsuse“ all pead silmas objektimaailma?...Smile

Vasta
#25
(19-01-2020, 14:52 )Tulnukinimene Kirjutas:
(19-01-2020, 14:21 )Q11 Kirjutas: Sellest lähenemisest ma küll aru ei saa.
Sa ei saa paljudest lähenemistest aru. Minu tagasihoidlik palve: ära palun minu teemat risusta. Tänan.Smile

Kuldsed sõnad Smile Smile
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat