Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ayahuasca tseremooniad Eestis
#1
Kas on kellelgi kontakte jagada või teab infot tulevaste sessioonide kohta?
Väga tahaksin osa võtta!
Vasta
#2
„Väga tahaksin osa võtta!“
Mispärast Sa seda tahad? Lihtsalt huvist ja põnevusest või?
See lõdvendab ego haaret ja võib Su senituntavat mina muuta.
Astraali uks tõenäoliselt avaneb. Kui ennem sellega kokkupuudet pole olnud siis niijärsk kogemus võib ehmatusest väikse palaviku üles visata...Smile
Vasta
#3
(05-12-2019, 12:15 )Q11 Kirjutas: „Väga tahaksin osa võtta!“
Mispärast Sa seda tahad? Lihtsalt huvist ja põnevusest või?
See lõdvendab ego haaret ja võib Su senituntavat mina muuta.
Astraali uks tõenäoliselt avaneb. Kui ennem sellega kokkupuudet pole olnud siis niijärsk kogemus võib ehmatusest väikse palaviku üles visata...Smile

Oma kogemusest räägid või?

ps. kontakti ei jaga kui oma persooni ei suuda tuvastada.
Vasta
#4
Ei tasu minu huvi osas nii skeptiline olla. :-) Tulen palavikuga toime ja olen oma taustauuringu teinud. Mõte on tegelikult kaua peas vändanud, ent nüüd leidsin, et on õige aeg. Mind tegelikult huvitab ka lihtsalt kuulda inimeste kogemusest kallil kodumaal, sest hetkel olen palju taustauuringut teinud Hollandis toimuvate 'retreat'ide kohta.
Vasta
#5
„Mind tegelikult huvitab ka lihtsalt kuulda inimeste kogemusest kallil kodumaal“
aa...nojah kui kogemused huvitavad siis mina ei saa seal kaasa rääkida.
Aga sellega on kaks asja....Kas soovid lihtsalt niisama proovida või loodad Ärgata.
Kui esimene siis soovitaks muud meelelahutust. Kui teine - võid saavutada healjuhul küll Ärkamise kogemuse aga ego võtab selle momentaalselt enda „omaks“, ehk toimub „mina Valgustusin“ ja selle tõttu tema haare lõpuks hoopiski tugevneb...Smile
Vasta
#6
Kas need siinläbiviidavad seansid on samaväärsed Amazonase metsas kogenud asjatundjate poolt läbiviidavaga.
Vasta
#7
"Kas need siinläbiviidavad seansid on samaväärsed Amazonase metsas kogenud asjatundjate poolt läbiviidavaga."
No kui on sama kaapiväätist tehtud tee, siis vahet nagu poleks...Smile
Vasta
#8
(05-12-2019, 17:46 )Aadu66 Kirjutas: Kas need siinläbiviidavad seansid on samaväärsed Amazonase metsas kogenud asjatundjate poolt läbiviidavaga.

Ma olen Amazonases teinud ühe "turistika" tseremoonia, oli selline lahja ja lühike, shamaan tahtis koju ära Laugh

Siinsed on erinevad, segud on erinevad, sest sinna juba lisatakse midagi - igalühel oma "salaretsept". Amazonase oma haises kala järele Laugh

Mingit äkilist valgustumist pole sündidnud. Alustasin ka iga lillelapse unistusega saada maailmast aru ja tundus, et see võiks olla kiirtee. Esimene kord oleks nagu vaim purju joodetud - tore ja kiskus tantsule ja naerma ajas. Ma ei tea kellega ma seal täpsemalt suhtlen - iseendaga või taimevaimuga aga kuradi vaimukas on ta küll. Jupp aega möödub itsitades...

Edasi tulid mõned kogemused päris ehmatavad, üks kaasteeline läks nii sassi, et teda pidid mitu meest ohjama ja oksepanged lendasid ringi. See, mis tookord toimus oli hämmastav, ma arvasin, et protsess minu jaoks ongi läbi, sest see tegi kaineks hetkega ja läksin välja ning siis see jätkus suveöö valguses - oli ilus ja tore olla Laugh

Viimased pole enam nii toredad old. Ei saa mina läbi sellest totaalsest piinamisest, mis sarnaneb sellega, et sinu aju on topitud tsentrifuugi ja seda keerutatakse sellise jõuga, et sa tahaks minestada aga ei saa. Enam ei aidanud see ka, et korrutad endale, see nüüd kestab natuke ja läheb ära. Jõuad mõelda, et "pagan kui jube" ja keegi vastab "jube? oota ma näitan sulle jubedat" kuni sain pihta, et need mõtted tuleb tappa eos, sest alati saab veel jubedamaks minna. Vaimne kogemus tuli siit nüüd küll, kas tahan korrata, ei taha Laugh

Siit mu lugu edasi arenenud ei ole, sest ma pole enam söandanud minna ja motivatsioon on ka langenud Laugh







Vasta
#9
"Edasi tulid mõned kogemused päris ehmatavad, üks kaasteeline läks nii sassi, et teda pidid mitu meest ohjama"
hehehe....ma ju ütlen, et niisama pole mõtet...tõmbab "sassi"...Smile
Vasta
#10
Temimoor
Mingit kiirteed pole olemas. See rohkem njuueidz teema. Ainuke valgustamine toimub siis, kui õpid oma veakohad üles ja suudad neist ka aru saada. Kraane on võimalik lahti ja kinni keerata aga mõistmine on ainus mida sinult keegi ära võtta ei saa.
Vasta
#11
Ayahuasca võib aidata tarka aga pole mitte imerohi.
Et teeb lolli targaks, avab kanalid ja paneb maailma mõistma.
Kui "kaane alune" on kesine ei tule sealt midagi head välja.
Vasta
#12
(05-12-2019, 19:16 )Tyto Alba Kirjutas: Ayahuasca võib aidata tarka aga pole mitte imerohi.
Et teeb lolli targaks, avab kanalid ja paneb maailma mõistma.
Kui "kaane alune" on kesine ei tule sealt midagi head välja.

Ayahuasca ei tee vahet targal ja lollil. Päike paistab ka kurjade peale Bleh Igaüks saab sealt täpselt seda, mida "vanaema" arvab talle vajalik olevat. Ni nad räägivad...

Mingi "kanali kaevamise" efekt on taimel küll, esimene kord läks vaja 4 doosi, et üldse midagi toimuma hakkaks. Nüüd piisab sellest, et keegi kõrval oksendab ja protsess läheb käima. Ehksiis kiire tee on täitsa olemas wink

Vasta
#13
"Nüüd piisab sellest, et keegi kõrval oksendab ja protsess läheb käima"
Et siis tähendab nagu Sa oled näiteks trammis...Su kõrval üks joodik hakkab oksele ja Sul siis käivitub sellest Valgustumine?.....Wow...oleks mul see kõik niilihtne...Smile
Vasta
#14
Nimelt seda ma silmas pidasingi, et kohapeal metsas näeb (või tunneb) kogenud šamaan ära, kui palju ja millal on kellelegi nestet tarvis. Siin eestis on aga pläsku tõmmisega, millega tavaliselt ka veel äri tehakse ja maaletooja annab sulle lihtsalt klõmmi sisse. Ta ei tea märke, ega oska neid jälgida. Aga inimesed on erinevad. Tean inimest, kes on kahest pitsist viinast täis. Samas olen näinud meest, kes 2 l sisse käänab ja täiesti adekvaatne on. Seepärast ilmselt tulevadki erinevad arvamused ja kogemused. Kes saab tripi ja kellel on tunne, nagu oleks korra kaenlaalust nuusutanud
Vasta
#15
"Seepärast ilmselt tulevadki erinevad arvamused ja kogemused. "
Ärkamine ei ole kogemus...Smile
Vasta
#16
(05-12-2019, 20:51 )Q11 Kirjutas: "Seepärast ilmselt tulevadki erinevad arvamused ja kogemused. "
Ärkamine ei ole kogemus...Smile

On küll! Ja mingist totaalsest kõikide ärkamisest seoses ayahuascaga pole ka mõtet rääkida. Ärkamine pole mingi kindel termin. Kindlaks terminiks üritavad seda põlistada mingite kindlate sektide eestvedajad. Igal seltskonnal oma ärkamine, samuti igal indiviidil. Ja üldsegi mitte ühte ja samasse maailmapilti. Ärkamine on nimelt kogemus, sest ärganu võib ärgata taas ja taas, iga kord uude pilti.

Vasta
#17
Krooniline ahelärkaja wink
Vasta
#18
" Ärkamine on nimelt kogemus, sest ärganu võib ärgata taas ja taas, iga kord uude pilti."
Ärkaja pole kogemus...Sa ise oledki see....Smile
Vasta
#19
(05-12-2019, 20:47 )Aadu66 Kirjutas: Nimelt seda ma silmas pidasingi, et kohapeal metsas näeb (või tunneb) kogenud šamaan ära, kui palju ja millal on kellelegi nestet tarvis. Siin eestis on aga pläsku tõmmisega, millega tavaliselt ka veel äri tehakse ja maaletooja annab sulle lihtsalt klõmmi sisse. Ta ei tea märke, ega oska neid jälgida. Aga inimesed on erinevad. Tean inimest, kes on kahest pitsist viinast täis. Samas olen näinud meest, kes 2 l sisse käänab ja täiesti adekvaatne on. Seepärast ilmselt tulevadki erinevad arvamused ja kogemused. Kes saab tripi ja kellel on tunne, nagu oleks korra kaenlaalust nuusutanud



Muideks, väljaspool Amazonast tarbivad inimesed ootavad temalt justnimelt mingeid valgustumislaadseid kogemusi, Amazonase rahvas ise käib küsimas palju lihtsamaid asju: "kas mu naabrimees magab mu naisega" või "kas Pablo on aus mees" Laugh
Vasta
#20
Mingi siberi samaani loengut kuulasin, kus see rääkis et aya on tripp alateadvusesse, ehk siis vastavalt alateadvusele koged asju nagu aru sain, võimalik et läheb käiku ka sealsete yhisteadvus. ärgata vast nii ei ole võimalik aga kindlasti ninakam ego ytleb, et jaa nyyd ma ärkasin-olen superärganu!. Tuttav käis hiljuti aya tripil, tuli tagasi ülbust täis ja teine inimene, targemaks nagu ei saanud, (paranoiasid aga tundus juures olevat) pealtnäha vähemalt mitte aga ennast tähtsustas ikka sajaga üle kuni umbes kuu ajaga kainenes. ise teie lugusid lugedes arvan et ma olen samad kogemused saanud ka kanepiga kätte ja muidu usun et see vast mõjubki nii ja näed seda mis alateadvuses on, kui mingit eesmärki ei ole, näiteks hetkel ma m6tlen, et v6ikski teadlikult puhastada alateadvust, siis see vast niisama uudishimuks küll ei sobi. Ma ise olen käinud alateadvuses paar korda ilma droogideta ja no see on ikka sünge koht, kui see siis ayaga pahupidi keeratakse, arvan, et võib lolliks minna küll Smile
Vasta
#21
https://www.youtube.com/watch?v=3R04MfgM1dg
Graham Hancock: Psychedelics & Civilization
Vasta
#22
(06-12-2019, 04:06 )Tyto Alba Kirjutas: https://www.youtube.com/watch?v=3R04MfgM1dg
Graham Hancock: Psychedelics & Civilization

Neid toredaid filmikesi ja raamatuid nagu näiteks "Kosmiline Siug" on loetud ja vaadatud aastate jooksul ikka palju. Kui jutt läheb aya peale, siis kõik oskavad rääkida, mis nad vaadanud on ja tsiteerida seda raamatut ja lausa vaielda. Isegi seepärast võibolla pärast jagamise ringis enamus üritab samuti oma kogemust vastavalt nendele raamidele "mõtestada" kuigi ma pakun, et nii mõnelgi tekib küsimus, et "see nüüd ongi see paljukiidetud kogemus või?" - mul küll tekkis. Meenub ühe välismaalase lause ringis, kes oli kuulanud mitmeid jagatavaid lugusid ringis: "ma olen nii kade teie kenade kogemuste peale, kas kellelgi rohkem siis ei olnudki hirmus?". Ma ka oleks tahtnud öelda, et "see kõik on kena aga räägime nüüd, mis päriselt toimus" Smile

Vasta
#23
„ ja näed seda mis alateadvuses on“
Siin ma kasutaksin teist väljendit, sest muidu tekkib kujutlus, et teadvusi on mitu ja need on „ühelpulgal“ mõtetega. Võibolla...hmm...kinnistunud mälupiltide virvarr....või...nojah Unejoonistaja. See sama mis unesi toodab ja ta võtab „pintsliga“ neid „värve“, mis ajus olemas on.
Tava ärkvelolekus on ta suhteliselt loid aga mingite droogidega saab teda aktiveerida...Smile
Vasta
#24
Eesti keeles on olemas raamat Ayahuasca antoloogia. Raamatu väljaandmisega tegeles Alar Tamming. Sellest raamatust üks kogemus, mis ei ole kuskiltki otsast ilus ja nagu aru saab, siis oleks lõppenud surmaga, kui poleks antud vastudoosi...
https://www.telegram.ee/vaimsus/kohtumis...e-leidmine
Vasta
#25
Peaksin ennast parandama, et kiirteeks need droogid siiski just mõeldud ongi aga mingit üldist valgustumist küll ei saa toimuda.
Kas pole nii, et hirmud tulevad siis sisse, kui minnakse lihtsalt uudishimust vaatama, mis juhtuma hakkab, või mis alateadvuses toimub? Karta on, et seal ainult hirmud ongi, nii suured, kui väiksemad.
Aga, kui seda teha taotlusega, mingi kindla küsimusega, või rohkemaga, siis võib selle ka saada.
Kuid küsima peaks ainult enda kohta, seda peaks küll iga nõid teadma ja kohe pidurit tõmbama, kui nii ei ole.
Isiklikult eelistan loomulikku arengut.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat