Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hirmutavad unenäod
#1
Ma olen terve elu näinud unenägusid, mis on väga realistlikud ning vahepeal ei saa aru, kas tegemist oli mälestuse või mingi nähtud unenäoga. Nimelt ca aasta tagasi külastas mind unes pidevalt mingi energia, millele endiselt nime ei oska panna. See oli negatiivne ja esitles end erinevate asjadena, iga kord kui ta oli lähedal või teda nägin nt kassina, mu emana, mu vanaisana, koerana jne tardusin ja ei saanud sõnagi suust. Kartsin kohutavalt, kuid olin piisavalt uudishimulik ja tahtsin teada, kellega/millega tegu ja mida ta soovib. Suutsin unes temaga rääkida, küsisin nime, mida ta tahab ja sõimasin teda. Peale seda see must energia mind “külastanud” ei ole aga vahetevahel tunnen seda vibe enda ümber ikkagi. Viimastel päevadel olen näinud jällegi veidraid unenägusid, millele ei oska seletust anda ja need tekitavad mulle ausalt öeldes hirmu ja kardan uuesti magama minna, sest ei taha sarnaseid asju näha/kogeda. 1 unenägu olenditest, kes võtsid inimeste kehad ja mõistuse üle, inimeste hinged lendasid taevasse aga keha jäi maale olendite kasutusse, suutsin põgeneda. Põgenemise unenäod on minu puhul üsna tavalised. 2. pikkade tumedate juustega naisel võeti pea maha ja nägin seda pealt 3. olin ema ja elukaaslasega külastamas loomafarmi, jäin hetkeks üksi ja nägin aknast vaadates, et kaugemal liigub hallikas-valge kogu talli poole. Sain aru, et see on füüsilisel kujul vaim. Tal oli seljas pulmakleit ja loor peas, tal olid pikad tumedad juuksed ning sain aru, et tegemist on sama naisega, kellel pea maha võeti (võõras). Teadsin, et ta otsib mind millegi tõttu. Hakkasin nutma ja otsisin enda ema ja elukaaslase üles ning palusin kohe lahkuda ja hakkasin seletada, et nägin seda vaimu. Vaim tuli peaukseks sisse ja liikus otsejoones, ta ei näinud mind ja me jooksime uksest välja auto poole, poolel teel seisis minu ette antud vaim, nägin tema nägu, mis oli suhteliselt vihane. Ta haaras minust ja me lendasime ebamaisel kiirusel taevasse, see tunne, kuidas tuul vihises mööda tundus nii tõesena. Ärkasin hirmust, külmavärinad üle terve keha. ei suutnud edasi magada. Ühtegi vastet antud unenäole ma netist ei leidnud, ehk on siin inimesi, kes aitavad mul selgusele jõuda, millega tegu ja mida ma tegema peaksin, et tulevikus vältida selliseid “huvitavaid seiku” unes.
Vasta
#2
Seda ei saagi unenägudeseletaja järgi lahata, sest see ei ole inimese psühholoogiast ega mälestustest lähtuv uni, vaid sisaldab tugevat nö energeetilist komponenti. Maailmas ei ela ainult füüsilise kehaga olendid, vaid ka mõned nimetavad neid väljalised olendid, Castaneda kasutab anorgaanilised olendid - vot need tunnevad miskipärast Sinu vastu huvi. Sul paistab olema küllaltki arenenud teadlikkus unes, kui taipasid küsida tollelt "kujumuutjalt", et kes sa oled; kuid teadlikkus jäi väikeseks vastusele häälestumiseks. Hirm on keha ja tavateadvuse loomulik reaktsioon millelegi päris võõrale.
Nood olendid, räägitakse, saavad viia astraalrännule kaasa - minul pole see küll õnnestunud. Valge kleidiga naine, kes Su lendama kaasa viis, võiski olla astraalrännu algus - tuulevibreerimine kehal...? Q11 ehk oskab kommenteerida?

Ega ma seda ei ka soovita, et lase end igasugu kollidel kaasa viia. Kui pole selleks piisav teadlikkus, siis võib hädasse sattuda ja jääd osa oma energiaga kuhugile "ripakile" või tekivad vaimsed häired.

Tavaelulisema külje pealt ja õudukate vältimiseks vaata oma elu laiema ja kriitilisema pilguga üle - oled Sa rahul oma eluga, õpingutega, suhetega, tööga, tervisega? Tervislikud eluviisid ja rahuldustpakkuv elu on garantiiks, et füüsiline ja energeetiline keha on tugev ning mittevajalikud olendid ei pääse tulema energiat lüpsma. Igasuguseid kaitsemeetmeid on ka, kuid minu meelest liiga palju seinte ja peeglite kujul kaitseid pigem meelitab ligi, et mis küll seal kindluses on. Tulega puhastamine on parem. Mõttelise tulega. Muuseas ka budistlikud kaitsepraktikad kasutavad tuld.

Päris teadlik uni, kus oled 100% teadvel, vähemalt mina olin sellises olekus igast kollist tugevam. Ei olnud vaja kalema hakatagi. Kuid teadlikkus unedes kipub olema sageli (minul nt) selline poolik, nagu on ja ei ole ka. Päris teadvelolek on selge ja särav, selle tunneb ära.
Vasta
#3
(03-11-2019, 16:58 )Mannu Kirjutas: Tulega puhastamine on parem. Mõttelise tulega. Muuseas ka budistlikud kaitsepraktikad kasutavad tuld.
Paluks väga pajatada sellest midagi niisuguse täpsusastmega, et saaks kodus järele proovida. Aitäh.

Vasta
#4
Tavaliselt niisugused halva energiaga asjad on une seljas ratsutajad. Päeval on nad une ruumi ukse taga ja tavaliselt magavad. Nagu inimene magama hakkab jääma., nii nad hakkavad kohe tegutsema. Neid võib olla seal – rohkem kui üks. Miss siis teha et nendest jagu saada?
Võtke paar tee künalt. Istuge laua äärde. Pange küünlad põlema. Käed kokku ümber küünalde.
Nüüd algab raskem osa.
Kujutlusega tuleb panna energia liikuma, kellaosuti liikumise suunas. Ümber küünalde ja ümber enese. Kui olete saavutanud piisava vilumuse – võtke küünalde leek, ning hakake sellega end puhastama. Alustades pealaest ja lõpetades varbaotstega. Alles siis laseme käed lahti.
Kui oma tegevuse ajal tunnete vastikut lehka – see on teadaanne et ühest pahalasest olete lahti saanud. Päikesepaistelise ilmaga võib sama rituaali sooritada päikesega. Algul paludes päikesepoisse end aidata. Pärast aga ilmtingimata tänades neid.
Harjutamine viib sihile. Pärastpoole suudate ka unes tuld kasutada. Aga see on teistsugune tuli.
Vasta
#5
„Nood olendid, räägitakse, saavad viia astraalrännule kaasa - minul pole see küll õnnestunud“
ee...kui „olenditest“ rääkida, siis ainult Deemon saab astraali õpetada.
Iseõppida saab muidugi ka. Mõnel õnnestub see lihtsamalt , teisel mitte.
Algpostitajast ei saanud hästi aru kas tegemist on tavaliste korduvate unenägudega või on Ta ka nendes teadlik. Kui esimene, siis ega muud peale ülessekirjutamise ja seoste otsimise suurt midagi teha polegi.
Astraaliminekul on aistingud alguses ikkagi füüsilisel kehal (tajud end olevat veel ärkvelolekus aga Uks hakkab vaikselt avanema). Enim levinumad – surin peas, „astraalimesilase“ lend toas, koputus aknale/uksele, keegi hüüab kõvasti Su nime, karjatused. Kui suudetakse nendele mitte tähelepanu pöörata on järgmine aste vaikus ja juba unesilmade avanemine. Alguses võib tõenäoliselt olla ka seal väike takistus. Nimelt Unejoonistaja tajub, et midagi nagu on viltu. Sa peaksid olema unustanud enda aga nagu pole. Siis tekitab Ta Sulle ehmatuse. Ükskõik millise – suur koletis tuleb aknast, lendav kisendav pea, habemega röövel jookseb tuppa suur nuga käes jne. Selle mõte on tekitada unekehale järsk jõnksatus. Kui see on piisavalt jõuline kandub see üle füüsilisele kehale ja lõpetab nö unehalvatuse. Selle tagajärjel inimene ärkab.
Tagasi tulles...üks võimalus on tõepoolest nagu Mannu kirjutas ärkveloleku probleemid – muretsemine, hirm – kanduvad unemaailma. Unejoonistaja loob täpselt sellise stsenaariumi millel Su tähelepanu on.
Üks asi, mis võib ka olla on lihtsalt puhas hirm.
Temaga rinda pistes peab unes ikkagi teadlik olema ja aru saama, et Vana Hirmu ennast tabada ei õnnestu kunagi. Alati on ta üks samm ees. Aga mida siis teha? Tuleb Vanale Hirmule teadlikult luua veel suurem hirm. Vist enda kogemust olen ka kirjeldanud aga lühidalt uuesti.
Olen unes, teadlik. Surnuaed, hämar, kerge udu, mõned hauad on lahti kaevatud, kirstud poolenisti lahti, surnud lapsed...
„Issand Jumal ja Sa Q11 veel sööd neid???“ – karjatas Vana Hirm.
Peale seda on meil Hirmuga vastastikune lugupidamine. Kergitame kumbki viisakalt kübarat kui kuskil üksteisega trehvama juhtume.
Unes Tule kasutamine on põhiliselt Deemoni võimekus. Tuli, Raev, Rünnak.
Kui oled Valge Ingel on atribuutideks – Valgus, Armastus, Kaitse.
Maagidega( kalldunn) pole niipalju kokku puutunud, tõenäoliselt on nende jõu tuum loitsud.
Smile

Vasta
#6
(03-11-2019, 18:28 )filo Kirjutas:
(03-11-2019, 16:58 )Mannu Kirjutas: Tulega puhastamine on parem. Mõttelise tulega. Muuseas ka budistlikud kaitsepraktikad kasutavad tuld.
Paluks väga pajatada sellest midagi niisuguse täpsusastmega, et saaks kodus järele proovida. Aitäh.
Seada Kalldunni "lassotantsu" tulega ma mõtlesingi. Hea kodus järele teha.

Vasta
#7
„Seada Kalldunni "lassotantsu" tulega ma mõtlesingi. Hea kodus järele teha.“
Hehehe....päris Tuletantsu saad ikkagi ja ainult Uneilmas teha...Smile
Vasta
#8
Ei seostu üksikasjalikult teemaga aga tahtsin niisama jagada enda hiljutist õudukat. Väljusin koolist vanalinnas ja tundsin, et selja taga on miski/keegi. Vaatasin et kes see siis oli, vot, õudne naine mustas kleidis (ma ütleks et mingi 19.sajandi tegumoega). Naine jälitas mind ja iga kord kui taha vaatasin oli ta aina lähemal. Lõpuks proovis mind hammustada, hull ikka
Vasta
#9
(26-09-2020, 18:08 )elavloomus Kirjutas: Ei seostu üksikasjalikult teemaga aga tahtsin niisama jagada enda hiljutist õudukat. Väljusin koolist vanalinnas ja tundsin, et selja taga on miski/keegi. Vaatasin et kes see siis oli, vot, õudne naine mustas kleidis (ma ütleks et mingi 19.sajandi tegumoega). Naine jälitas mind ja iga kord kui taha vaatasin oli ta aina lähemal. Lõpuks proovis mind hammustada, hull ikka

Sageli tekivad sellised õudukad suure või isegi ülisuure pohmakaga. Kas on pohmakas alkoholist või muust ei oma tähtsust. Siis roosad prillid puuduvad ja näed seda elu tõelisena ja alasti ja samuti kõveralpeeglist
https://tv.delfi.ee/saated/vallatu-vestl...d=91155751
Vasta
#10
(26-09-2020, 18:08 )elavloomus Kirjutas: Ei seostu üksikasjalikult teemaga aga tahtsin niisama jagada enda hiljutist õudukat. Väljusin koolist vanalinnas ja tundsin, et selja taga on miski/keegi. Vaatasin et kes see siis oli, vot, õudne naine mustas kleidis (ma ütleks et mingi 19.sajandi tegumoega). Naine jälitas mind ja iga kord kui taha vaatasin oli ta aina lähemal. Lõpuks proovis mind hammustada, hull ikka
Elavloomus. Tegelikult on niisugused olendid tõesti olemas. Ja nad on tõesti pärit minevikust. Nad on kas enesetapjad, vägivaldselt surnud, või mingi õnnetuse tagajärjel – üksi olles surnud. Surnukeha on kommete kohaselt maha matmata. On veel väga palju põhjusi, miks niisugused inimeste hinged siia, meid kollitama on jäävad. Sina neid aidata ei saa. See on suur hunnik tööd.
Aga ennast tuleb kaitsta. Pööra end olendi poole, peopesad ette, kujuta et peopesadest väljub leek, see põletab selle olendi ära. See peaks kujundlikult välja nägema – nagu kujund muutub suitsupilveks või udupilveks mis haihtub laiali.
Järjekindlus viib sihile. Loe ka see läbi.
https://www.para-web.org/showthread.php?tid=9136


Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Erinevad unenäod ja nende tõlgendused Imotep 1,084 231,417 03-11-2023, 17:31
Viimane postitus: xcad
  Mida mu unenäod tähendavad? Para-P 15 13,108 03-11-2023, 13:27
Viimane postitus: Blondiin007
  Aina korduvad unenäod lagunendmaja 90 69,045 21-12-2019, 21:54
Viimane postitus: Q11
  Unenäod saavad tõeks Hallucigenia 39 24,377 28-08-2017, 18:53
Viimane postitus: Marimu
  Pidevad unenäod Jinny 5 5,089 27-06-2016, 06:51
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Häirivad unenäod PrincessOfMoon 3 6,698 30-07-2014, 07:53
Viimane postitus: olematu
  Värvilised unenäod, abi? :) plantique 2 2,650 02-06-2014, 17:14
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Hirmutavad unenäod Maris 2 2,889 08-04-2014, 15:22
Viimane postitus: Mannu
  Veidrad juhtumised ja unenäod peale vanaema surma. Vabahing 5 3,542 08-07-2013, 14:20
Viimane postitus: Vabahing
  Unehäired, halvad unenäod - mis toimub? LiisuS 38 15,685 19-06-2013, 16:54
Viimane postitus: euroruubel

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat