•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 19
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tondiläbu: Incubus või midagi muud?
Teema muudkui täieneb. Arutelu filosoofilised sügavused murravad kaelu. Kas sõna MAAGIA tuleb kodusest pesast e. sõnast MÄÄGIJA? Musta MÄÄGIJA boss .Määdzik mai äss. Määgiv vaimne onanist. Müü end sašlõkiks, saad ehk natu kasugi oma ,,päevatööst,,.
Jah. Seda olen ka ise öelnud. Ma pole ostetav ega müüdav. Mulle pole vaja midagi võõrast ,kauget. Pole vaja mind aidata või kuhugi toppida. Ei see pole mingi freudilik kättemaks.Praegune kast on siuke......... tahaks näha kes suudaks kuhugi lahtrikesse või sahtlikesse toppida. Ma näen just soovi see ,,loll mässajast lokster ,, purki püüda. See on jälle teema -kummalt poolt keegi trelle imetleb. Mulle meeldib mu vabadus. Ma üldiselt räägin oma teemadest. Kismad on juba muu teema. Mitte kellelgi ei õnnestu mulle oma hierarhiat kehtestada ja end ,,üle,, laotada.
Tegelikult on see tore teema Pimedusel.
Ja nata nagu pekki läinud jah.
Kontrolli alt välja?
Kuigi... KES seda kontrolli siis nagu kuskil teemas pidama peaks?

Adminnid siiski siin niigi ja seejuures tasuta suht ärajooksutatud, mu meelest.
Kuid kus ikka alternatiivsed foorumid, seal ka alternatiivsed inimesed + ka suured teemad, mis omakorda tõmbab ka suuri (ok, nata suuremaid) isiksusi.
Suurtel isiksustel on tihtilugu aga ka suured egod.
Ei? Vaidlete vastu? /Üritades omaenda majasuurust ego ikka kuidagi kuskile väiksemasse mahtu ehk (kasvõi vahest) toppida./

Samas... me kõik omame võimeid. Ja seda ka teemade suuna määramisel.
Peaks ju koguni eriti lihtne keiss siiski olema?
Minu meelest.

Samas... te arvate, et ühele suurele ürgpuule on kõige suurem vaenlane suure kirve ja suure lõuapoolikuga puuraidur?
Noh... kui on tugev tüvi, siis kõlksab sealt misiganes kirves kõll tagasi. Tulgu või 10 raidurit.
Aga vat lase väike kooreürask sinna suure puu koore vahele...

Selles mõttes... armsad raidurid. KUI metsa minna, siis ka laaste lendab.
Peaasi, et ei läheks lageraieks.
Kuigi... tähelepanelik tasuks siiski olla pigem kõiksugu üraskite ja puukoide või vammide suhtes.
Mu meelest.

/Illge mõistu(vaba)jutt nüid oli, eksole. : ))
(30-04-2019, 16:21 )Lokster Kirjutas: Teema muudkui täieneb. Arutelu filosoofilised sügavused murravad kaelu.

Kus sa filosoofiat viimastes paarikuudes aruteludes näed?
Lihtsalt uudishimulik küsimus.
Privaatsõnumite sõdalased. Ärge laske oma kambavaimul jahtuda. Muidu hakkab jälle hirmus. Karjakesi ikka saate jagu ehk. Praweb on täienenud nädala jooksul u. paarisaja täiesti tühja postiga.
(30-04-2019, 16:34 )Minaelan Kirjutas:
(30-04-2019, 16:21 )Lokster Kirjutas: Teema muudkui täieneb. Arutelu filosoofilised sügavused murravad kaelu.

Kus sa filosoofiat viimastes paarikuudes aruteludes näed?
Lihtsalt uudishimulik küsimus.
Paarikuudes? Seda ma ju räägingi. Mitu tänast postitust on para ja webupärased? Kogu panus on ju see loll lokster vait saada. Jajaa. Teame teame ,mis seal messekates susiseb.
(30-04-2019, 16:26 )Naut Kirjutas: Selles mõttes... armsad raidurid. KUI metsa minna, siis ka laaste lendab.
Peaasi, et ei läheks lageraieks.
Kuigi... tähelepanelik tasuks siiski olla pigem kõiksugu üraskite ja puukoide või vammide suhtes.
Mu meelest.

/Illge mõistu(vaba)jutt nüid oli, eksole. : ))
Kui läheb lageraieks, kaotavad kõik. Seda me keegi ju ei taha, eks?
Kellega siis oma pimeduse, šamaanlike, nõidade jmt tarkusi jagada ja kust endale jüngreid otsida?
Oda. See kõik polnud see, millest ma rääkisin.

Veel kord:
KUI tahata maagiat paktiseerida - alustage väikestest praktilistest asjadest.
Ei, pole vaja algselt üritada veest veini teha või keset ookeanit aurikult maha astuda, et vetelkõndi viljeleda.
Alustagem lihtsamast.
Näiteks... mm... plõksimise ja ärategemise asemel rääkida TEEMAST.
Sellesamaga muutmaks selle ÜHE TEEMA (näiteks sellesama Võlukunsti?) suunitlust, tonaalsust, olemuslikku SISU.
Triki nimi: sitast sai.
Mh?
Kes julgeb PRAKTIKAS näidata, milleks ta võimeline on? Jah, siinsamas ja no näiteks tänase päeva päikeseloojanguni. Mh? : )

Ja et poleks nii nagu ühes teises teemas, et mingeid nanotehnoloogiaid justkui muudab 700 aasta lõikes aga terve kevad põuesele maale vihma ülehomseks ikka ei tee kohe mitte. Vot ei tee ja kõik. Miks - ei tea.
Aga nii nagu pole tore.
Teeme ikka nii, et oleks tore. Ok? : )
(30-04-2019, 16:36 )Lokster Kirjutas: Kogu panus on ju see loll lokster vait saada. Jajaa. Teame teame ,mis seal messekates susiseb.

Ei kullake. Sa arened. Kuni Mannu su sõnumitest pärleid leiab, ei kao sa kuhugile. Edu sulle!
Agent Lokster, te olete kohati nagu... khm... agent Naut.
Teate miks, armas kolleeg?
Sest te allute (sama moodi) väga lihtsalt (üraskite) provokatsioonile.
Üraskite eesmärk pole aga KUNAGI soodustada, et puud õitseks, lehtiks, viljuks, kasvaks.
Mitte kunagi. Mõistate? : )
Kujutle olukorda kui matemaatik läheb ja peksab kõik lennukitehnikud kahte lehte ja asub liiklust juhendama. Eks ole ju lennunduse ,,sees,, kasutatud ka matemaatikat. Aga palju muudki. See on sama nagu majandus üliõpilane arvab metsast. Või vorsti meister lööb kogu farmi labidaga vakka kuna ta ju teab niigi kõigest ja on kõige täpsem spetsialist. Mina pole kitsendanud teemat. Ja paluks ka tabelitega omakorda mitte ahendada.
Kuigi puudest ja üraskitest ma rääkisin hoopis Pimeduse teemas...
(30-04-2019, 16:43 )Naut Kirjutas: Agent Lokster, te olete kohati nagu... khm... agent Naut.
Teate miks, armas kolleeg?
Sest te allute (sama moodi) väga lihtsalt (üraskite) provokatsioonile.
Üraskite eesmärk pole aga KUNAGI soodustada, et puud õitseks, lehtiks, viljuks, kasvaks.
Mitte kunagi. Mõistate? : )

https://et.wikipedia.org/wiki/%C3%9Crasklased

Oled sa kindel? Looduses pole midagi juhuslikku. Kõik on üksteisest sõltuvad.
Veel kord:
Kuigi... tähelepanelik tasuks siiski olla pigem kõiksugu üraskite ja puukoide või vammide suhtes.
; )
Naut. Ja usud ise kaa? Smile Ma ju kirjutasin , et ma juba hommikul ,,TEADSIN,, mis juhtuma hakkab. Väga täpselt. Kas mulle on lõbud keelatud. Kui mulle joonistatakse ette teatri spektaakel , siis ma eelistan juhtida seda ka ise. Ma oleks võinud ignoreerida juba esimest kommi täna. Aga mõnikord ongi näitlikult........... natuke jõnglastele arusaadavam. Seda ma irvitangi , et -,, Lokster pandi paika,,. wink
(30-04-2019, 16:48 )Lokster Kirjutas: Naut. Ja usud ise kaa? Smile Ma ju kirjutasin , et ma juba hommikul ,,TEADSIN,, mis juhtuma hakkab. Väga täpselt. Kas mulle on lõbud keelatud. Kui mulle joonistatakse ette teatri spektaakel , siis ma eelistan juhtida seda ka ise. Ma oleks võinud ignoreerida juba esimest kommi täna. Aga mõnikord ongi näitlikult........... natuke jõnglastele arusaadavam. Seda ma irvitangi , et -,, Lokster pandi paika,,. wink

Lõpuks ometi hea uudis. Lokster lõbutseb. Mul on nii hea meel su üle. Smile
(30-04-2019, 16:48 )Naut Kirjutas: Veel kord:
Kuigi... tähelepanelik tasuks siiski olla pigem kõiksugu üraskite ja puukoide või vammide suhtes.
; )

Miks, nood ju bännivad mind nagunii igasuguste väljamõeldud erinevatel põhjustel. Kas pean oma ego ja maailmavaadet seetõttu muutma ja ennast alandlikuks orjaks muutma?
Sulle on su lõbud lubatud, hea Lokster, sulle on. Ja spektaakilid ja paraadid ja õhupallid ja dirižaablid.
Lihtsalt... kui päevast päeva (ja suht prognoositult) on sama spektaakel, siis...
Siis mis?

Siis ongi seesama "ei midagi".
Mõistad, oo suurepäraseim..ee.. papa Carlo? : )
(30-04-2019, 16:53 )Naut Kirjutas: Sulle on su lõbud lubatud, hea Lokster, sulle on. Ja spektaakilid ja paraadid ja õhupallid ja dirižaablid.
Lihtsalt... kui päevast päeva (ja suht prognoositult) on sama spektaakel, siis...
Siis mis?

Siis ongi seesama "ei midagi".
Mõistad, oo suurepäraseim..ee.. papa Carlo? : )

Tänan, et Loksteri kätt hoiad tema rasketel aegadel.
Ma ainult tulen vastu soovidele Smile Isegi kui need napakad on.
(30-04-2019, 16:41 )Minaelan Kirjutas:
(30-04-2019, 16:36 )Lokster Kirjutas: Kogu panus on ju see loll lokster vait saada. Jajaa. Teame teame ,mis seal messekates susiseb.

Ei kullake. Sa arened. Kuni Mannu su sõnumitest pärleid leiab, ei kao sa kuhugile. Edu sulle!
Tean-tean. Aga oli siis vaja lausa jaht korraldada pärlitele? Eks ikka juhtmestamises ja progemises süüdistavad asjapulgad ole seotud........ ise kõige rohkem. Nagu lausa siuke ....mmmmmm.... võrk... süüdistajaid. Eks liftipoisid, paadimehed ja kaevumeistrid ole hinnas läbi aegade jah.



Kui lolliks mind ,,katel, peab? Ja mitte keegi ju ometi pole kuulnudki vanaküla mädast-seenest? Ihei. Kesse vanaküla veel on jah? Tal varsti kokukas ka tulemas ja puha. Kundalini pisikule pole vasturohtu. Kaevus ongi pime. Vat nii heausksed lugejad. Varga suu käib kõige laiemalt lahti. Teinekord vaja, lausa terve kambaga seda lahti hoida.
Kambavaim jääb ,,kambavaimuks,,. Pärlid on aga nakatunud pisilastega. Head tulimao pidu. Tervitage ajudega integraali ka seal digiruumis.
Üraskitest ma jätkasin seal teises ehk Võluteemas.
Nata põimuvad need asjad....
Vabandust, Pimedus.

Samas aga tõesti: KUI sa soovid, et su teema oleks puhas... siis ma võin oma oftpcud siit ka niksnaks eemaldada.
No teistega koos, et minu kustutamisest noid napakaid aukusid ei jääks.
Ja teine võimalus: tee lihtsalt oma teema ise puhtaks.
Kasvõi edaspidi.
Mateeria on ju muudetav, junõu.
Ei mul valentinidest volbritest asja põlegi. Aga muus osas-üraskitel on vaja raudhambaid. https://www.google.com/search?client=fir...322PA4ou4I
Kujutame ette, et Sina Lokster oled Jumal (kes muidugi ka oled)...Sa annad erinevatele maailmadele Elu...milliseid on ääretult palju...mispärast Sa peaksid sekkuma nende maailmade ellu seda muutes teiseks??...Smile
Et kui võõrad huiavad seda planeeti ,siis olen nüüd hoopis mina sekkuja?
Asoo. Noh siis on mul aeg vigadeparandus teha ja liigne sitt ära likvideerida. Parasiiditõrje jätkub. Eks ma saadan siis END paastuma.
Ei miks? Kuna Sa oled Jumal ja Jumal on Kõik...siis mispärast Sa sitta tahad likvideerida?....Ennast?...Smile
See läheb JÄLLE teemast teadagi kuhu. No kas tõesti ei leidu sulle väärilist partnerit kes su minasid ja hetki jagaks? Vat kui sa veidigi teaksid protsessist...... siis teaksid ,et on tulnud aeg tõmmata juhe seinast........ vabandust saba ouroborose suust.....ja et on aeg üleküpsenud tosinakodalased algosadeks lasta.... ja valgusetoitlased ....vabandust- õnnekultuslased saata allilma tasaarveldusse.....kuniks külm ja kõle palee on jälle talutav ning kõiksuslik HARMOONIA leiab tee jälle ......omastes algete vooludes. KÕIK liigubki plaanipäraselt. Või peaks uut looma sitapüramiididest? Minu maailm-minu malelaud.
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 19
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  The Sounds Of Hell-tõde või väljamõeldis? Mr.Creepy 18 9,173 11-05-2009, 17:47
Viimane postitus: Estkitty
  Miks usute jumalasse või miks ei usu? MaRtIn 1 2,147 07-06-2007, 20:04
Viimane postitus: Celtic
  Pilt kas või kuidas Ricard 4 3,610 20-12-2006, 11:45
Viimane postitus: Celtic
  kas väljamõeldis või mitte? kriipskraaps 4 3,064 17-03-2006, 07:07
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat