•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 60
  • 61
  • 62(current)
  • 63
  • 64
  • ...
  • 76
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Tsitaat:Ja mis mõttes me ANTUD JUHUL räägime sellest, et tervel foorumil see tekstikorrektsiooni võimalus nagu ära võtta kui AINULT ÜKS LAMMAS on selles osas lamba moodi käitunud ja erinevates teemades ja erinevatele inimestele vastates pidevalt oma komme ümber teinud? Mh?
Ei ole ainult üks. See on üks kaval postituste kustutamise viis, mida moded ei näe. Kasutajate poolt oma postituste kustutamine on aga pikaajaline probleem foorumis. Vaidlused jäävad väga auklikuks ja arusaamatuks kui üks osapool omad postitused kustutab.

Täielik muutmise ja kustutamise keeld paneb delfilikud plärtsatajad mõtlema, et nende ütlused (tihtilugu laim) jääb nähtavale ja nende endi loomuse paljastamiseks. Ja seega mõtlevad enne kui midagi välja ütlevad. Või tuleb mingi intriigiskeem päevavalgele (on ka intriigitsejaid siin, nagu väike ühiskond ikka).

Vaevalt see teoks saab, sellisena nagu Paganakojas oli. Tõenäoliselt läheb vanaviisi edasi, igaühe heale tahtele lootes, et ei käituta delfilikult. Ja minul pole ka selle vastu midagi.

Vasta
Ok. Saan aru, Mannu.
Jah, olen tagantjärgi lugenud siin tõepoolest mitmeid teemasid ja augud tõepoolest sees (keegi on oma komme masskustutanud) ning kogu arutlus imelikult katkendlik.
Mis aitaks?
Ilmselt... mitte midagi.
Kui pole arusaamist, siis pole. Käsud-keelud-reeglid-normid ongi ju valdavalt ikka lammastele.
Inimene saab tavaliselt niigi aru, mis ok ja mis mitte.

Kuigi mingite väikerikkumiste koha pealt pole ka adminnide "köhatused" justkui liigsed.
Lammastel selleks juhtoinad ongi.
Ja foorumites adminnid.

Ütelege "mää", kes nõus on.
Alustab ise: mä! : )

Vasta
Määäää. Ma just ka natuke redigeerisin oma poste. Just reeglite tõttu. Parandasin kõigest kirjavigu. Kirjutise suurim viga oligi reeglite eiramine. Ma lootsin lolli peaga ,et vahest võiks kirjutada ka inimlikumal, normaalsemal ja siiramal pinnal. See oli viga. Ma pühalikult tõotan ,et ma ei eksi enam webu reeglite ja hea ,,tooni,, vastu. Hea toon näeb ju ette maski tagant jalga äsamist. Laugh Samuti tulen vastu seadusandja e. kõrgema võimu soovile. Ainuisikuliselt ja privaatselt vastata-küsida..... seda va korrigeeritud posti osas. Muus osas , püüan vastata kõigile ,kel jäi mõni konkreetne küsimus keelele. Siis kui leian suurema ajaaugu. Kirjutis ise sai kopeeritud. Bäääää Bleh
Vasta
Jah, me teame mida me tahame, millal me seda tahame ja kuidas me seda tahame.
Vasta
Ma lugesin selle jutu sealt paganakoja lingilt ja jäi silma üks väide "Miks Valgustuda?". Selles küsimuses on viga sees, sest nagu me kõikSmile teame...mitte keegi ei saa valgustuda. Ainult Mina Olen on Valgustunu...Smile
Vasta
(29-04-2019, 15:33 )Minaelan Kirjutas: Sa pigem tahad oma jumaluse õpetust siia tuua ja parawebi hävitada https://paganakoda.wordpress.com/2009/10...nimestele/
Celticu ja Naudi väitlusi oleks väga huvitav lugeda.


Vasta
Oleks jah...mispärast Celticut enam pole?...Smile
rääkis oma jutud ära lihtsalt?
Vasta
(29-04-2019, 18:53 )Mannu Kirjutas:
(29-04-2019, 15:33 )Minaelan Kirjutas: Sa pigem tahad oma jumaluse õpetust siia tuua ja parawebi hävitada https://paganakoda.wordpress.com/2009/10...nimestele/
Celticu ja Naudi väitlusi oleks väga huvitav lugeda.

Kes teda praegu keelab lugeda. Materjale rohkem kui kopka eest. Väitlus on põnevam, kui kaks täiesti vastandlikku oma vahel väitlevad...nagu Q ja Pimedus jne.
Vasta
Minaelan - sa ei lase model oma tööd ka teha!
Sel ajal kui mina kahte läbu täis teemat puhastan, toodad sina läbu juurde!
Üks päev, homme oled jälle meiega.
Vasta
(16-04-2018, 22:21 )cambodia Kirjutas:
(16-04-2018, 15:50 )Aadu66 Kirjutas: Pole mõtet, ma ei allu tüüpprovokatsioonile vanade lausete kontekstist rebimisega. Siit edasi väitled üksi!

Kas sa üle ei reageeri?

Sinu aprillikuu postituste koguarv 12.
Nondest 9, kas otseselt või kaudselt negatiivsed/kritiseerivad!
Küllaltki muljetavaldav.


"Mis täna tehtud, see homme hooleta."
Eesti vanasõna

Tere tulemast tagasi aastase-bänni klubi liige wink.
Vasta
Tänan.
Istusin ära. Kellast kellani. Puhta südamega.
Vasta
Ettepanek moderaatoritele- kui liigutate postitusi, jätke sellele kohale, kust liigutati, ka vastav märge stiilis "Postitus siirdatud sobivamasse teemasse..." punktide asemel mõistagi viide.
Vasta
Tsitaat:RE: Kas läheb sõjaks ?
Ohhh ...
algusest peale puhtalt poliitteema.
Täiesti sobiv poliitikafoorumisse, aga parafoorumisse mitte.

Läheb lukku.

Kus kohas see teie poliitikafoorum siis ka on?
Annaks äkki mingisuguse viitegi?
Eestis ei olegi hetke seisuga vist ühtegi poliitikafoorumit?
Vasta
(07-08-2019, 14:25 )haliaeetus Kirjutas:
Tsitaat:RE: Kas läheb sõjaks ?
Ohhh ...
algusest peale puhtalt poliitteema.
Täiesti sobiv poliitikafoorumisse, aga parafoorumisse mitte.

Läheb lukku.

Kus kohas see teie poliitikafoorum siis ka on?
Annaks äkki mingisuguse viitegi?
Eestis ei olegi hetke seisuga vist ühtegi poliitikafoorumit?

Igaljuhul mitte siin!
Vasta
Niipalju kui mina tean, ei ole ka veel poliitikafoorumit. Aga kuna siin on niipalju poliitikahuvilisi, et parafoorum oli vahepeal üle minemas poliitikafoorumiks, siis ilmselgelt on nõudlus olemas. Tehke ära!
Vasta
(07-08-2019, 15:39 )Mannu Kirjutas: Niipalju kui mina tean, ei ole ka veel poliitikafoorumit. Aga kuna siin on niipalju poliitikahuvilisi, et parafoorum oli vahepeal üle minemas poliitikafoorumiks, siis ilmselgelt on nõudlus olemas. Tehke ära!

Ja kuna suurriigid kasutavad paravõimetega inimesi oma eesmärkide täitmisel ja kuna usk olevat ka para, kuigi paljudel on kristlus või islamiusk poliitilisel "vapil", siis kustkohast see joon tõmmata? Ja kas üldse saab tõmmata?
Puhast poliitikat ilma parata ja müstikata pole olemas. Parat ja müstikat ilma poliitikata pole olemas.
Vasta
(07-08-2019, 16:18 )Minaelan Kirjutas: Puhast poliitikat ilma parata ja müstikata pole olemas. Parat ja müstikat ilma poliitikata pole olemas.

Kuldsed sõnad!!! Aga ju sai keegi "peksa".
Ja nüüd üritatakse kirikut keset küla panna.
Ütelda nagu tohib aga ainult etteantud parameetrites.
Vasta
Poliitteemad on siin varem prügikasti läinud ja lähevad ka tulevikus.
Vasta
Foorumlane KuKr on postitanud naljanurka ühe pildi, mis üritab naljaks olla tapmise kaudu. Teen ettepaneku, et sedasorti asjad võiks foorumis keelatud olla.
Vasta
Mannul jälle närvid läbi? MILLE vastu ma eksisin? Kellegi EGOkese? Ja ma tean kui närvilised su ,,kaasosalised,, juba on. VÕTKE ja VALITSEGE siis oma lambukesi. Tee mida tahad, sa ei saa kuidagi üle oma soovist laskuda ÜLEVALT kõrgemana. Davai lase oma ,,katel,, lahti. Ma kobin eest ära. NÄGEMIST.
Vasta
(10-08-2019, 18:03 )Lokster Kirjutas: Mannul jälle närvid läbi? MILLE vastu ma eksisin? Kellegi EGOkese? Ja ma tean kui närvilised su ,,kaasosalised,, juba on. VÕTKE ja VALITSEGE siis oma lambukesi. Tee mida tahad, sa ei saa kuidagi üle oma soovist laskuda ÜLEVALT kõrgemana. Davai lase oma ,,katel,, lahti. Ma kobin eest ära. NÄGEMIST.
Infinitel on õigus oma teemas puhtust nõuda. Samuti nagu sinul oma teemadeski.
Kogu arutelu ma siiski ei kustutanud, sest samad küsimused, mis sinul, tekkisid ka mul, ja sina küsisid, Infinite vastas. Sisutu kähmlemine läks mujale.
Vasta
Ei ole midagi Mannul "närvid läbi", väga ilusti suudab korda hoida kui me omavahel "kiskudes" jälle unustame reeglid...Smile
Vasta
(10-08-2019, 18:30 )Q11 Kirjutas: Ei ole midagi Mannul "närvid läbi", väga ilusti suudab korda hoida kui me omavahel "kiskudes" jälle unustame reeglid...Smile

Bleh Ei saanud eemale jääda, kui asi puutus reeglitesse.

Kõik suured teadlased, avastajad, usurpaatorid jne on maailma edasi arendanud just seetõttu, et nad ei järginud ühiskonna heakskiidetud reegleid.
Vasta
"Kõik suured teadlased, avastajad, usurpaatorid jne on maailma edasi arendanud just seetõttu, et nad ei järginud ühiskonna heakskiidetud reegleid."
Nojaa aga me vist siin pole need suured teadlased, avastajad, usurpraatorid ja maailma edasi arendajad ju...Shock
Vasta
(10-08-2019, 18:41 )Q11 Kirjutas: "Kõik suured teadlased, avastajad, usurpaatorid jne on maailma edasi arendanud just seetõttu, et nad ei järginud ühiskonna heakskiidetud reegleid."
Nojaa aga me vist siin pole need suured teadlased, avastajad, usurpraatorid ja maailma edasi arendajad ju...Shock

Oled sa selles kindel?
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 60
  • 61
  • 62(current)
  • 63
  • 64
  • ...
  • 76
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat