Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GNOSTILIS-NIHILISTLIK JUMALA KÄSITLUS (Lisatud Joonis: Jumalate Käsi-Kaart)
#51
Tõelisemalt, ehk ära eelda siin huupi liiga paljuSmile

Mis tühimikkudest sul täpsemalt nüüd jutt?
Nagu juba ütlesin... tetraalkeskmes on 10 jõududepesa... ehk kokku 4x10=40 ajatu Allika ürgjõudu. Hetkel kui sisenetakse ajarattasse, mis koosneb 12-st põhiarhetüübist, siis 40 ürgjõudu need täidavadki. Seega ideeliselt iga arenguring sisaldab endas vähemalt 40x12=480 eluprotsessi sammu mida läbida et saavutada täitumine või õnnestumine.

Et kuidas saab võrdväärselt minimeeruda keskme suhtes?
Sedasi saabki et terviku 40 ürgjõudu on ideeliselt algusest peale isegi igas väiksemas ussikeses juba olemas.
Täiusest, ülimuslikkusest ega isegi mitte kasvavatest arengutasanditest pole ma aga siin kuskil otseselt juttu teinud!
Vasta
#52
(08-04-2019, 15:10 )Q11 Kirjutas: Ega Eckhart Tolle ju ise midagi ei teinud, et Hetk ennast koges või kogema jäi. Niiet mingeid õpetusi ta selles osas anda ei saa, ainult rääkida sellest...hmm Olemise Alusest. Kes internetis viitsib sobrada, kas leidub ühte ainumastki inimest, kes Tolle raamatute või tema kuulamise tagajärjel Valgustus?
Meditatsiooni üks kõige lihtsamaid selgitusi oleks .... peas tiirlev küsimus" Kes Ma Olen?"...Smile

Lihtsalt Tolle kuulamise või lugemise tagajärjel võibolla mitte kuid praktiseerides küll on inimesed saanud valgustatuse kogemuse. Aga ega see polegi eesmärk vaid pigem kaasa käiv kõrvalnähtus mis vaibub. Hoopis olulisem, nagu sinagi välja tõid, on vastu küsimusele: Kes ma olen?
Vasta
#53
Pimedus. Saan aru kuidas su süsteem sulle paistab. See oleks nagu konstanteering olevast. Eeldusel ,et kõiges ongi kõike. Ja nii ka pidevas täiuses. Nagu ka kõige algsem inn ja jang. Aga miks siis mitte piirdudagi sellega? Plussi ja miinust supis alati võrdselt kuigi väljenduda võib 999 korda 3 astmes 6. See eeldus on ju selline,et pole olemas arenguid vaid ongi väljenduste erisused kui loogiline jätk-jada. Jajah. Tolle olekski nagu parim antiareng . Taod ja zennid max mittetegemine. Kõik on juba niigi täiuslik. Okei. Kaks küsimust. Milleks üldse siseneda ebatäiusena näivasse kui see päädib täiusest sündimisega ja täiusesse suremisega? Ehket miskit liikumist tglt ei toimugi? Kõik ON ja kõik on HETK. See lõhnab just tolle nirvaana ja meelerahu järele ,mis on mu arust küündimatu enese elust välja sülitamine. Visata rahutus ja rahulolematus kui loomise alus nurka ja vabastada end vastutusest. No hea küll , see mu madal valgustumine. Aga kui kõik on nii nagu ütled ,miks ajada ,,KÕIK ON TÄIUS,, siiski keerulisema rajale. Usud end koostavat multiolemuste võimalikust aina keerulisema suunas. See läheb su öelduga aga just vastakuti. Lihtsus ja lihtsuse hakkimine e. lahterdamine ( ka piiridega tarastamine) tarbetult keerulisemaks. See kõlab veidi nagu õpetajate võidujooks kõige keerulisema skeemi nimel. Ma ütleks- valguse ja varju tantsud omavad lõputuid väljendusi. Sa aga koostad varjundite ja värvuste ja lainepikkuste ja kiiruste ja ulatuste ja murdumiste ja ....... entsüklopeediat. Milleks? Sinu filosoofia eeldab ju tglt ülimat rahu. Ärkad, paned toidu kõhtu ja ongi kogu vajadus olemas. Selline aga just olekski loomalik lihtsus. Vaba igasugusest liigsest mõtlemisest. Ja eelkõige mugavusühiskonna ja tegevusetusest tekkinud ülemõtlemise võimalikkusest. Oleks nt. sõda -kaoks igasugune ülemõtlemine ja filosofeerimine. Seega vaimlus on miski paisunud ülejääk. MEIL on liiga palju vabadust, sellest tingitud tegevusetust ja ka aega end täita tarbetuga. Kui me oleks igas hetkes täius ja ebatäius samuti, piisaks ühest hingetõmbest enne päikse loojumist ja teine peale tõusu. Elaksime praanast ning elu oleks vaid vaimustus-lõuend kuhu maalime just seda mida vajame. Lisan jälle ühe pildi. Näe kabalistid panevad sust pika sammuga üle, võidujooksus. Mõtle kui palju jõupesi neil on.
Vat ei lase täna pilti lisada. Panen lingi parem. Seal pilt sees. Ja ka too nõialik seitsme aasta tsükkel. Muidugi filosoofilises pläustis, kuivalt ilma praktilise pooleta. https://janeadamsart.wordpress.com/2012/...e-of-life/
Vasta
#54
Ei saa sa aru ikka vee. Ma siis selgitan veelkordSmile Kus ma kirjutasin et arengut polegi? Ikka on! Kirjutasin vaid seda et ma siin ei ole arengut otseselt käsitlenud, ja seda põhjusega, kuna tõelise arengu eeldus on ürgne TERVIKLIKKUS. Seega olengi keskendunud terviklikkuse uurimisele, kuid mitte niivõrd arenguetappidele, mis on sekundaarne ja täiesti teine teema. Vaat, sa ei saa vist päris lõpuni aru lihtsast tõest, et iga seeme ongi miniatuurne puu... ikka nende samade jõupesadega, kuid seeme on siiski arenguliselt oluliselt lihtsam kui puu. Ehk... seeme on seesama puu (jõupesade poolest) ja ei ole ka (arenguliselt).

Sellist sõnaterminit nagu, "täius" ma pole üldse kuskil kasutanud, vaid sõna ürgne TERVIKLIKKUS, millest kuskil mujal pole justkui kirjutatud ega adekvaatselt käsitletud! Miks see nii on? Kuna kogu inimkond on massiliselt segadusse aetud ja väärsüsteemidega lollistatud. Ja kui ürgsest terviklikkusest kuskil natuke kirjutada, siis ajupestud ajud lihtsalt keelduvad seda lihtsat looduslikku tõde taipamast. IGA SEEME ON OLEMUSLIKULT PUU JUBA ALGUSEST PEALE JA ARENG TOIMUB PUUSEEMNE AASTARINGIDE KASVADES. EHK TERVIK JA ARENG ON... KAKS ISEASJA! Ja täiusest või täiuslikkusest pole antud juhul siin juttugi veel olnud.

Asi pole kunagi võimalikult keerulise süsteemi tegemises vaid võimalikult tõepärase süsteemi loomises. Näiteks antud sait, mida mulle postitasid ei sisalda eriti tõepärast süsteemi käsitlust, kuna seal näiteks jaotatakse 12 sodiaagimärki (põhiarhetüüpi) 12 eluetapiks, mis on absurd! Sodiaagiring on piltlikult 1 arenguring (arengutasand), inimene läbib aga elu jooksul palju kasvavaid arenguringe (arengutasandeid), NAGU PUU AASTARINGIDKI. Ma saaks aru sellisest käsitlusest, kus kogu sodiaagiring läbitakse juba 12 aastaga, aga kindlasti mitte 7x12=84 aastaga(absurd)! Oluliselt tõepärasem olekski käsitlus, kus inimene läbib 9 kokkuleppelist ja üldist arengutasandit, kus iga tasandi läbimine võtab aega 12 aastat! Seega kokku 9x12=108 eluaastat. Muide 108 on mitmetes vaimsetes õpetustes oluline number! Niipalju siis lühidalt sekundaarsest ARENGUST, mis on täiesti teine teema kui primaarne TERVIKLIKKUS (arengu eeldus).

Seega väga konkreetselt saame 2 väga olulist numbrit: TERVUKLIKKUST sümboliseeriv 4x10=40 ja ARENGUT sümboliseeriv 12x9=108. Ja nende numbrite sisu mõistmine ongi kogu antud süsteemi esoteeriline filosoofia, ja seda sisu saab igaüks lõputult kirjumaks ja keerulisemaks ajada. Aga saab ka väga moonutatult ja ebatõeselt käsitleda, nagu massiliselt tehakse... ka valdavalt nn. kabalistid ise!

Vihjeks nii palju et kabalistide Elupuul Malkuth ongi 0-reaalsuse tetraalolemus: Jõukus-Tervis-Tarkus-Õnn. Ja kõik toimub justkui selle raames ja sees. Ja kui siiski rääkida ka natuke TÄIUSEST, siis inimese täius saavutatakse antud süsteemi mõistes siis, kui on läbitud 4x10x12x9=4320 elusammu. See loomulikult on kõik süsteemne lihtsustus või keerukus (kuidas kelle?), kuna elus ongi alati kõik veel lihtsam ja keerulisem!
Vasta
#55
A ma ju ütlesingi ,et maopeale järgneb roots 12-st lülist ja selle rongiga läbime nö. väepesasid. Mu kujutluses algeallikat. Ei ma panin selle justnimelt vaimlemise absurdsuse näiteks. Ehket kuidas lihtsus lõhestada keeruliseks. Ma ei esitanud seda kui oma platvormi. Täius võrdub minu jaoks täituvusega ,kus püsib tasakaal. See ei eristu täiusest mo jaoks. Mandala ja puu mõistes olemine keskel ,mitte mingi ühe nurga otsas või mõne või poolte või.... Ja seda ma kusagil juba teisal mainisin ,et teoorias oli ( kunagi ) küpsuse rütm 12 korda 12. Seega 144 aastaselt. Jah seeme on väike-suur mõistes ka puu. Ja saaks vabalt asetada innjangi keskele ja ongi lihtsus. Ja muidugi saaks asja siit keerulisemaks ajada. Nt . on jah kaheksakand võetav neli neljal kuubina ( siiski vaadeldes nurgapunkte sfääridena). Aga kuna on kolm teed ,kolm valikut..... ühesõnaga kolm algeallikat kaevu , siis peaks juba keerulisemaks minema. Teoorias oleks see rubicu kuubik. Iga tahk ja sektor 9. Mina loojana aga käed ümber keeramas iga sektorit samaaegselt mõlemis suunas . Ja ka siin pole kuupe vaid sfäärid. Ja mis põhiline- mina 0-na keskel ,,väikseim,,. Ja mina seda sfäärina ümbritsemas-mina tervik-täius. Ja kusjuures mitteduaalses pole mina null EI OLE ja MINA MAXi OLEN , ei eristu. Suur-väike on sama. Ja jõuame seemnega munarakuni. Tead ju küll kuda pooldub ja kasvab. 2, 4, 8, 16...... Ja vaata kui keeruliseks saab teha kõike.Ja ainus asi ,mida ma küsisin oligi just see ,mis jääb sul välja tabelist. Ja nüüd sa ütled ,et sa pole arengut otseselt käsitlenudki. Mitu päeva läks ,et jõuda selleni? Kuidas ma ka ei üritanud , ei jõudnud me selleni , kus jäävad mainimata numbrid ja geomeetria. Aga nagu sa ütled- see ongi esoteerika. Järeldus -eso ja eksoteerika ongi maagia alus. Aga see on vaid pool pildist.
Vasta
#56
Ei. 12 arhetüüpi on juba ajaringi nurgad. 10 jõududepesa, mida saab käsitleda neljast olemusaspektist, on aga ajatud. Need on täiesti erinevad nähtused! 4x10 jõudu sisenevad ajatust olemusekeskmest 12 nurgelisse ajavoolu, mis hakkab arenema 9 (lihtsustatud) tasandi suunas.

Arengut ma ei käsitlenud selle põhjusega, nagu juba mainisin, et inimesed ei jaga primaarset terviklikkustgi, mis on sekundaarse arengu mõistmiseks aga hädavajalik. Kõik tahavad kangesti areneda või õigemini võõrhieararhias tõusta, olles ise totaalselt katki ja lõhestatud. Nad vaid arvavad et arenevad, olles tegelikult kellegi võõra püramiidsüsteemi pugejad. Reaalsest arengust aga pole mõtet ennem rääkidagi, kui pole esmalt selgeks tehtud ajatu TERVIKLIKKUS! Isegi väike mullaussike on tänapäeval terviklikum ja arenenum kui orjastatud massiinimesed.


Vasta
#57
Jah. Sul on kõiges õigus. Sa oled tõepoolest arenenum ,targem jne. Su tervik on väga perfektne. Sobib? Ja just. Kärbes ja jumal on üks-ühele. Malts inimesega. Kõik sisaldab täiust ainus koht kus mitte on see kus illusioorselt lahterdatakse ja eraldatakse. Kui sa suudad oma teemast eemaldada kõik .....emid ja ......amid , siis on kõik õige ka. Minu pakutud siin ja praegu mateeria, peegelpool ja mitteduaalne sfääriliselt on sõnades kokkulepitav vaid juhul kui viidata TÄPSELT ,millise platvormi otsas on miski ajule arusaadav e. parawebi suhtluses mõistetav.
Vasta
#58
Tõesti väga illusoorne kui ma eristan ja lahterdan näiteks siseorganeid: maks, kopsud, süda neerud, soolestik, magu jne.?
Vasta
#59
Aga millist nähtust ei saa oma vahel kattuma panna? Iseasi kas see alati peab kandma raudkndlalt numrit või muud sümbolit. Võib aga ei pea. Tõlgenduste võimalused ju kasulikum indiividuaalselt sooritada ,selmet mingi filosoofia sisse kivistuda. Jaga nt. keha kaheksassektoriks, siis vaatle ,mis nad . Keera medalil külg ja leia ,mis nad justkui ei ole. Pane kattuma. Peegel vahel-lihtsustab. Näiteks on tiibeti meditsiini alused -stiihiate taustal ,vägagi mõnusad selleks.
Vasta
#60
Eks tarkus ongi seal kus on individuaalne fookus. Kui fookus puudub on kõik üks pinnapealne näitemäng... järgitakse vanu või uusi petlikke mütoloogiamustreid ja ollakse varjudemängu osalised illusioonidekoopas. Tavausklikud kraaksuvad ikka et ära lahterda, ära uuri ja ära mõtle filosoofiliselt, püsi ilusti ettesöödetud valdedevarjude näitemängu kastides. Aga mine pettustekoopast välja päikese kätte ürgset loodust vahetult kogema! Tee 10-ne jõududepesa terviklikkuse avastamisel see esimene määrava tähtsusega samm! Selle peale annab ikka tulla, kuna võõrad uskumused on mugavatele varjukoopainimestele ikka armsamad.
Vasta
#61
Tead mis Smile sildistades ulatab inimene alateadlikult oma visiitkaardi. Diagnoosi edasi. Sa ikka veel ei mõika ,et sinu mull on tühi sõna. Sina oled küll tagumine ,kes mulle loodusest pajatada võiks. Jah kuna oled end silmaklappidega raamistanud ,siis sinu jaoks pole tähtis kuidas kõik seotud on vaid just nii nagu hobune kitsaks klapitatud horisondiga-fookusega. Keerad pead ja pisike laiguke liigub koos sellega. Taju on sulle ikka väääääga arusaamatu teema. Sa lahmid just mulle otsaette OMA piiratust. Vat sina võiks tulla raamatukoopast välja ja piiluda eluslise elu sisse. Avaram pilk on veel kauge teema. Tüüpiline guru. Kui sõnades hakatakse alla jääma ,siis järgneb juba hääletooni tõus, võimukad reeglid, valitsevad seadused ja ük DELFI teadustasand. Mine nüüd õue ja proovi kajakaga suhelda. Proovi. Mis ta su tabelist arvab? Sinu erinevus Arlichist on ainult programmer-farmeri nimes. Just-just. Arengu eelduseks pole filosoofia sisse ahmimine vaid ka selle väljutamine peale läbi töötamist. Võõra ja välise ELU enesesse toppimine on ikka väga ammune teema ja läbitud. Ilma ühegi süümekata võin mistahes kuvandi ka välja sülitada. Isegi kui need on mulle ja mu paigale omamad ja lähedasemad. Vat nii oriendimees. Smile Üldjoones on oluline saavutada mõtte-sõna ja teo ühtsus. Ja kindlasti mitte ainult netis SÕNADEGA mullitades. Püüa liikuda vastavalt jõukohasusele. Noh esiti kasvõi äärelinna. Välja jalutama pole sa veel valmis. Sitikad pistavad p....e.
Gurude kaks suurimat hirmu. Ei minus küll pole meheaspektile võrdset naisepoolust ega ma mingi piider ole. Ja teine EGO surm. Oi ego on nii tähtis ja vajalik ,seda peab kaitsma ,muidu muutun sültzombiks ja iseloomutuks orjaks. Vat selle EGOkese tähtsuse juures soovitakski mõelda ,mis saab ,,ukse taga,, just selle kõige kallima füüreriga tasaarveldustes. Ego surm pole muud kui oma vaimaspekti võrdsena tunnistamine ja kaasamine. EGO jääb alles ja vägagi ning omab endisi õigusi. Vahe vaid selles ,et ta ei teeks lollusi arengus. Ja vaimasepkt on küll viimane ,kes hakkab sõnalispildiliselt , ühiskonnapäraselt, maagia sümbolitega, teaduslikult jne. endast märku andma. See on aga juba tundmus-tajuline teema ja juhuste ja kokkulangevuste ,,märgikeel,,. Ahh et mingi teoreetiline pesa katab ka looma ja naisenurga? Kas Tõnis Mägi, Tanel Padar või Sal-Saller on peded? Sal-Saller- puhas androriietus. Hoolitsetud nahk, kosmeetika, lõhnad, pikad valged hoolitsetud sõrmed-küüned............Meelelised viisid, luulelised ,tekstid, tundeline kehakeel , emotsionaalne esitus jne. SEE ON NAISE aspekt. Mehelikus pole kuhugi kadunud kõige kõrval. Ja muidugi võib panna tunkedes kaevuri ja näpuga jälgi ajada. Asi on just vaimugurudes endis. Vaimsus on just massist distantseerumine ehk , avarama pildi sisse minek. Keegi ei käsi ronida vaimlema sinna kuhu pole vaja. Pole antud aru saada või ei peaks tegelema. Ja siin ongi puhas joon vahel. Nõiaks sündinud ja ise nõiaks punninud. Muideks on just omasoo ihalejad üdini matšod välise mõistes. RÕHUTATULT karvase rinnaga ja mehelikult riietuvad ALFAD ,kes kogu aeg sellele rõhku panevad. Ei riietu androlt. Ja vastupidi nt üks Joalast vaimustunud bondijäljendajast laulikul on kapis oooooo milline varjatud iharusluukere. Muideks on muusikud levinuimaid nõidu-maage-kanaldajaid. Need aga kes tudisedes püüavad olla iga hinna eest mass linnaplatsil , ei peaks suud pruukima suurema pildi sees. Kõrgused ja vaimlused tunned ära just juurte otstest.
Vasta
#62
Lokster kirjutas: "Mine nüüd õue ja proovi kajakaga suhelda"

Ma ükskord suhtlesin kajakaga. Ta tahtis lennata üle minu pea u 5 m kõrguselt. Kui ta oli minust veel u 5 m kaugusel, siis ma vaatasin üles. Kajakas ehmatas ja pani õhus äkkpiduri. Välja nägi see nii, et ta lõi tiivad laiali ja tema tagumik nihkus ta peast ettepoole. Ta oli õhus pea-aegu selili. Samal hetkel väljus ta tagumikust valge dušši vihk. Ma õnneks pihta ei saanud.

Kui sa teisi kutsud üles kajakatega suhtlema, siis jaga palun ka oma kogemusi ja juhiseid.

Offtopic: paar päeva tagasi proovis üks hakk mulle puu otsast tammetõru pähe visata.

Moded võivad vestluse selle osa ka loomade (liigivaimuga) suhtlemise alla tõsta.
Vasta
#63
Vahepeal rääkisin kajakaga oma tabelitest ja said aru küll... sisult 4-jas jõupesa. Neil nähtavasti seal blokeeringuid pole. Filosoofia ja loogikaga oli neil samuti kõik OK. Aga mingi imal nais- ja meesaspekti juut olevat täielik võõrproge. Kajakad iks hoiavad mind nagu sitta pilpa peal, vot nii om lood. Hakkab nüüd taas räuskama... see on Bossi käskSmile
Vasta
#64
Kabalistlik elupuu sai korrektselt balantsi viidud kui Jõupesade Ürgpuu!



Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#65
Ürgpuu. Sinu arengus ta nii näib jah. Olid ju isegi nõus, et see mida võiks nimetada,,kurjuseks,, ( mu arust veakood harmoonias) on eelkõige disbalanss. Ja sa siiralt usud ,et sinu puu on täiuslikult tasakaalus. Nagu kirjutasin enne- nõiaks hakanul õgib pentagramm kaheksas kolme nurka. Maagil õgib see merkaba kuusnurk kahte. Sinu puus, siis neid alumist kahte puuduvat. Sinu platvormil polegi midagi valesti -sinu jaoks. Hakkame peale elementaarsest. Innjangi suhtes on ta juba disbalansis. Sinu puu on üdini polaarne mehepuu. Suunaga polaarselt ainult üles. Proportsioonid on vaid parema-vasaku ulatuses. Puudu on sama aegne alumine liikumine ( naiselik) aga sinu areng seda ei suudagi kaasata. Puuduv osa oleks seega sama puu asetatuna ( nähtamatult või ka väljajoonistatult) sinu puu peale nii ,et kuusnurk kattub ja alumine saab täidetud. See avab aga ka horisontaalis sama külgedele samaväärselt. Eks loe need punktid sellises skeemis üle. Alles seal keskmik MINA on sama kogu skeemi ümbritseva MINA POLEga. Muus osas ma siin ei kirjuta vaid su teise küsimuse all. Teeme aga nii ,et sul on täiesti õigus ja mina olen loll ega saa midagi aru. Sulle on nii oluline enda õigsus ja selle juhtimine. Su puu on seotud hierarhiaga ja ilma ei funksi see kuidagi. Tundub ,et kaasareisijaid jagub. Edu.
Vasta
#66
Lokster. Mulle siiski näib et sa ise oled oma arusaamas ülikindel ja arvad minu avastatud süsteeminüansse selgelt mõistvat, kuigi tegelikult...? Joonisel on varjatult 4 Puud... lihtsalt välja on joonistatud 1. Niisiis veelkord, kus on sinu arvates täpsemalt ebabalanss?
Kusjuures joonisel on ka varjatult Tähttetraeeder olemaswink
Vasta
#67
Kogu ajatu jõupesade ÜRGPUU tehniline iva lühidalt! Pimeduse Juure (Yin) korralisus on olemuselt vasaku aju poolkeraga seotud, selle jõupesad ühenduvad peamiselt ülakehaga ja oma iseloomult energia laskub alla. Valguse Võre (Yang) kaoselisus on olemuselt parema aju poolkeraga seotud, kus jõupesad ühenduvad põhiliselt alakehaga ja energia iseloom tõuseb üles. Jõupesad 1, 2 ja 7 on rohkem seotud aju limbilise süsteemiga ja keskajuga, ühendudes valdavalt südamepiirkonnaga ja energia on iseloomult vastandlik.
0 jõupesa on tetraalolemus ehk 4 olemusaspekti: SOTSO (Need), ÖKO (See), EGO (Mina), KULTO (Meie). Seega võib piltlikult vaadata nii, et ÜRGPUU jaguneb kokku 4-ks: Jõukusepuu, Tervisepuu, Tarkusepuu ja Õnnepuu.
Eluprotsessis on oluline et toimub jõupesade ringlemine 1, 2, 3, 4, 5, 6 (Väikse Mina pesad) nii et liikumine toimub pidevalt risti läbi 7-nda Saturnipesa, kuni jõuabki 7-ni (Suure Mina pesa). Sedasi toimub südame ümber pidevalt tasakaalu otsimine, kuni saavutataksegi teatud tasakaal!
Põhiprotsessi läbinult talletuvad protsessis saadud kogemused alateadvusesse (8), edasi tehakse loogilised järeldused ületeadvuses (9), kuni jõutakse protsessis tervikliku vaatlemiseni 10-ndas pesas (Kõrgem Mina).
Oluline on veel see, et mehelikud ja naiselikud jõupesad ei vaheldu koguaeg kordamööda (paaritu-paaris), vaid aegajalt pöörduvad ümber. Mehelikud: 1, 3, 4, 8(mehelikum). Naiselikud: 2, 5, 6, 9(naiselikum). Inimese vastassugu on 7-mes. Inimesega sama sugu on 10-nes. Neutraalne on 0.
Vasta
#68
(18-04-2019, 19:21 )pimedus Kirjutas: Kogu ajatu jõupesade ÜRGPUU tehniline iva lühidalt! Pimeduse Juure (Yin) korralisus on olemuselt vasaku aju poolkeraga seotud, selle jõupesad ühenduvad peamiselt ülakehaga ja oma iseloomult energia laskub alla. Valguse Võre (Yang) kaoselisus on olemuselt parema aju poolkeraga seotud, kus jõupesad ühenduvad põhiliselt alakehaga ja energia iseloom tõuseb üles. /.../
Kõik see kehtib niivõrd-kuivõrd "keegi" on füüsilises kehas. Kuid väljalise olendi jaoks ... mis mõtet on paremal ja vasakul ajupoolkeral ja alakehal tema jaoks?
Aga ega ma sellega ei väida, et sa valet kirjutad või nii wink

Vasta
#69
Oleneb mis väljaline olend? Aga sama põhimõte peaks kehtib ka mikroenergiate kohta... muidugi aju poolkerasid neil pole.

Tähttetraeederi jõupesade punktid kah piltlikult...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#70
(20-04-2019, 11:12 )pimedus Kirjutas: Oleneb mis väljaline olend? Aga sama põhimõte peaks kehtib ka mikroenergiate kohta... muidugi aju poolkerasid neil pole.
Teadvus kui selline on üks väljaline "olend", ma oletan. Inimese aju tekkides seondub ka ajuga. Anorgaanilised olendid Castaneda mõttes. Ju neid on veel. Kummitused jms. Mingid jõupesad võivad neil olla küll, aga kas Merkaba mustrile vastavalt, ei tea mina. Ju neid on lihtsamaid ja keerulisemaid.
Vasta
#71
Isiklikult leian et igal teadvuselisel olendil on ka mingi füüsiline enrgia ja vastupidi, igal energiakehal on mingi tasemeline teadvus... ehk neid ei saa täielikult kunagi teineteisest eraldada. See tuleneb olendite ajatust tetraalolemusest, kus pool on energialine (Sotso ja Öko) ja pool on teadvuseline (Ego ja Kulto). Aju poolkeradega seotud algjõudude analoog peaks ideeliselt kehtima ka kõige peenemates teadvus-energia olendites. Arvan et Merkaba kujund on kõige tasakaalustatum ja justkui kasvab välja südamepiirkonnast, samuti sisaldab see endas kõiki teisi geomeetrilisi põhikujundeid. Seega kuigi olendite arengutasandid on väga erinevad, siis reaalselt toimiv algmuster on justkui kõigil sama. Aga algmuster võib üldiselt olla rohkem-vähem balansis või mittebalansis.
Vasta
#72
Sellega nõus. Alge kui selline ei oma ebatäiust mistahes vormis. Ebatäius saab toimuda vaid seal ,kus see võimalikuks tehtud. Balanss on nagu looduski-isetaastuv, isetäituv , taastekkeline. Seega kõik sellele vastanduv on juba disbalanss, mis päädib ikkagi algusega. Algete ja allikate hamooniaga. Ebakõla ja eraldatuse vahele paneks mina võrdusmärgi.
Vasta
#73
(20-04-2019, 18:25 )pimedus Kirjutas: Isiklikult leian et igal teadvuselisel olendil on ka mingi füüsiline enrgia ja vastupidi, igal energiakehal on mingi tasemeline teadvus... ehk neid ei saa täielikult kunagi teineteisest eraldada.
Siin mina väga kindel ei ole. Puhas teadvus ilma materiaalse kandjata, ma pmst ei eitaks seda võimalust.

Vasta
#74
(20-04-2019, 19:31 )Mannu Kirjutas: Siin mina väga kindel ei ole. Puhas teadvus ilma materiaalse kandjata, ma pmst ei eitaks seda võimalust.

Kas iga "kandja" polegi suhtkoht ajutine vormistus? Nö. anum. Või kest. Või väljund või väljendus. Kellel-millel iganes. Mh?

Vasta
#75
(20-04-2019, 22:40 )Naut Kirjutas: Kas iga "kandja" polegi suhtkoht ajutine vormistus? Nö. anum. Või kest. Või väljund või väljendus. Kellel-millel iganes. Mh?
Jah, ajutine vorm. Vorm on ajutine, muutuv.

Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat