•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Võlukunst - mis te arvate ?
#76
Kas keegi Loksteri tekstist siin aru kah saab, ehk transleeriks ka loogilisse eesti keelde?
Vasta
#77
(16-04-2019, 18:56 )pimedus Kirjutas: Kas keegi Loksteri tekstist siin aru kah saab, ehk transleeriks ka loogilisse eesti keelde?

Sama küsimus siinpool.

Meenub, et kunagi oli Klassikaraadios saade "Räägivad", kus taolise jutuga filosoofid esineda said.

Tõesti, Lokster, paluks veidi tõlkidaSmile

Vasta
#78
"Kas keegi Loksteri tekstist siin aru kah saab, ehk transleeriks ka loogilisse eesti keelde?"
Hetk tuli "alla" ja koheselt tekkis kahesus. Hetk ei uskunud, et Ta unustab siis iseenda ja tekkib väärmina.
Lokster tipib muidugi kundalini deemoni (Tule) nähtust ka sisse ja samalajal püüab kirjeldada inimese energia liikumisi. Nii vist...Smile
Vasta
#79
Aitäh, Lokster!
Tsitaat:Mainisin ,et väga raske on mõista ajatut või seda ,et paraleelis me liigume teljel tahapoole samuti katkematult. Mina ei saa seda sõnadega kellegile edasi anda. Seda saab vaid kogeda.
wink
muuseas, ka füüsika lubab sellist maailma, kus tagajärg ja põhjus on mõlemas suunas, ehk põhjus võib olla pärast tagajärge.
Vasta
#80
Krt, seda on võimatu lugeda, teen enesele natsa suupärasemaks, pagan sa oled ike nii palju kirjutanud ja mul hakkab silme ees virvendama seda massiivi lugedes, puhkan natsa Laugh
Jah. nii mõtelb ka puuk kehal, et minu oma keha või siis keha, et ikkagi minu oma puuk ehkki tegelikult parasiit.
Vaim ei vali vahendeid OMA arengus, jah, ja vaimu areng ei ole litaka saaja ehk laboriroti ARENG, need on kaks erinevat asja. Viimane enamasti lõpetab peale piinade läbimist olematuses. Enese nahal tundvat negatiivset reaalsust arenguks mitte tunnistajat nimetatakse noteeritud esoteerikute seas paha EGO mahitajaks ehk arenetatuteks olluseks ja seda eriti, kui saadud elulitakaid kuni inimsööja lauani välja ei tõlgenda, kuidagi hüvaks roa-arenguks. No puhas arenematus jah jms, aga kuidagi peab ju olemasolevat vägivalda ja ebakõla õigustama, katsealuseid unejutuga uinutama jne... ja rumal oleksi oodata midagi muud noteeringuid haldava maailma "kõik söövad kõiki " looja teenritelt.

Ja mis nende nõidadega siis oli...et kui sündinud nõid, siis oled ike tehtud värk...teema oli võlukunst. Mõnes allikad väidavad et võlukunst on vaade läbi duaalsuse ehk, et siis võlukunst on paremal ja maagia vasakul, no jha... kuidas neid siis jagada siin, aga jagage ise.
Mina liigitan neid järgmiselt, osa saab oma jõu mingilt jõudu omavalt ****, mille eest tuleb maksta, teine osa liigub isikliku jõu pealt, see tahab tööd ja enamasti on ta nõrgem võõra jõu pealt liikujast. Nõiaks sündinul on taga suguvõsa jõud või siis ka suguvõsa leping-noteering mingi jõuga, ja mõlemal juhul tuleb maksta. Laugh Algul lüpstakse inimene energiast tühajs ilma midagi vastu andmata ja siis antakse tapva intressiga see sama energia/jõud kasutamiseks tagasi....

(19-04-2019, 16:11 )Lokster Kirjutas: Paremat tõlget ei saa olema kui ise pole valmis tõlkima. Seapea ja mälu jätkuks aga peab samuti suurema pildi ära tõlkima. ------------------------------------------------------------------------------- Loomulikult on keegi ,kes meid nullib, tühjendab ja ka meile ilge sita kaela saadab. Ja ka deemonid kraesse. Võetakse meil ainsamagi kaastundeta paljut ja topitakse sisse igast õudust. Ja siit .....jälle kõik otsast peale.

Nõiaks sündinu ja nõiaks ise hakanu ei ole ega hakkagi olema seim level. Mina ei ütle ,et keegi on olulisem või tähtsam. Kui keegi tahab nii mõelda ( ja ta nii mõtleb kindlasti) siis see on tema enda probleem. Alused ja võimalused on meil kõigil võrdsed. Ja isegi rumalus, ahnus ja kurjus on meis võrdselt. Kuidas keegi seda kasutab on personaalne. Ja ei ole ka kuna kõike juhivad ,,vägevamad,,.

Eks uuesti avan vana ( alles eile oli) teema uuesti. ON VÄGA oluline vahe,kas alluda OMA vaimaspektile või minna söögiks võõrastele vaimprogrammidele. See ei ole otse sama. Oma ja võõras? Aga see on seotud otse omaga. Ja muidugi võivad mingid välised kurjamid meie ,,ÕNNE,, piizdu panna ja ,,pahad deemonid,, asemele sokutada ( nii egole näib). Kes raibe kustutab mälu? OMA VAIM. Nii nagu nõiaks end punninud ei ole nõus ,et nemad kuidagi vähem nõiad on , nii nad ka ei saa aru, mida tähendab areng ja arengu küpsus. Ja pole nad nõus ka sellega ,et nad müüvad oma hinge ( ego ja sellega kaasnev ,,alllasuunal,,) maha võõrale.

Mul on terve kollekšn riiulis. Sildid ja diagnoosid kõrval ( oi bljääd kui paha ma olen eks?). Aga sellest aru ei saa ,et mitte mina ei sunni või ei topi ega kisu...jne. vaid iga isik ISE sunnib end peale. Nii et kes süüdi? Jajahh. Ära ei kao tervikus midagi, mitte kunagi. On vaid MINALE ette rajatud näilisus ja ,,eraldamine,,. Aga eraldada saab vaid seda ,mis on eraldatav.

Deemon kisub hinge puruks? Ei ja jaa. Mingi jumal kustutab mälu? Ei ja jaa. Mingi ennastäis ja isekas mängujuht hüpitab nöörikestest? Ei ja jaa. ....nii saab kaua veel jätkata. Ainus ,mis loeb on asjaolu ,et kõiges ja kõikjal viibib kohal ikkagi OMA vaim. Ja ta ise ajab kallale igast molkusi, saadab õnnetusi ja takistab, eksitab, käitub ise saadanana jne. See on seotud ARENGUGA. Mitte MINA ego arenguga ( ego areng on vaid egole vajalik).

Vaim ei vali vahendeid OMA arengus. Hakkad vastu, saad litaka.Oled jonnipunn, võib ka maha tappa. Saadab haiguse kui sa sisehäält kuulda ei võta. Lallallalalaaaa. Nii näeb EGO.

Aga kõiges puudub tglt paha ja negatiivne. Kõik positiivne on alati võrdsena meis ja kõrval. Tema jaoks pole halb-head. On areng ja kõik. See loeb. Meis kõigis on kõik alati olemas. Aga määrab areng-valmidus seda kasutada. Kui miski on eraldunud ( mälu ,võimed, teadmised jne.) ,siis ka see on põhjuslik. Ja just arengu ulatuses. Kuidas öelda kõige lühemalt? Küündimatu on süüdimatu. Maakeeli- kui sa pole valmis ( areng pole niikaugel) , võid ilge pasa kokku keerata. Nii välises ( sellest kohe räägin) kui sisemas ( ja see on kõige määravam).

Ise oma isekuses , ahnuses, rumaluses, kurjuses ja küündimatuses oled süüdimatu ürginimene ( jah mina kaa pole olnud erand) ja saad ka karistada. Lood põhusi, saad tagajärjed. Lood karmat. Ja maksad kõik enda seest kinni. ALATI ( nõiaks hakanu ei usu seda ). Vastutus on arengu alus. Vead õppe alus. HEA on sinu loodud põhjus. Halb sulle kohane tagajärg. Hind sinu määratud ja sinu maksta. Jumal lunastab pole mingi kauge taevataat ,vaid sinu OMA kõrgem areng OMA vaimus. Ja saatan on sinu põhjustik ( tahan õndsust, head, postiivsust...kaifi) mis toob põrgu sinust ja sinu sees. Kaifi eest maksad ise ja ise oled põhjus ning pohmell ja hind ei saagi meeldiv olla. Ja ka sinu PEA eraldatakse nagu sel seal. Juhul kui see ülejäänuga ei ole tasakaalus. Ja raputatakse tühjaks ( arengu mõttes on kõik tarbetu ballast). Seda teeb OMA vaim,et sa ei jätkaks järgmises arengus EGO punktist ( oh ma tean kuidas anded ja võimed tööle panna omakasuks, panen veel vägevamaks oma ,,tahtmised,,) vaid jätkaksid arengut nagu OMA vaim eeldab. Meis kõigis on olemas kõik. Isegi täiuslik võimetega ,,kõrgem olend,,. Arusaadavamaks kujustuseks las ta olla vägev võimetaga NÕID siin tekstis. Meil kõigil on mingid anded antud ,,proovida,,. Kõik on kokku puutunud ,,paraga,,. Aga siin määrabki küündivus rolli. Lihtsamalt öeldes, anna lollile Galašnikov, laseb kõik maha. Süüdimatus on aga just ahnus,rumalus, omakasu, isekus. Kõik millega saab tasakaalutust külvata ( teadmatusest-arenematusest ) ongi KURJUS. ENDA kurjus ja mitte iial oma VAIMU kurjus. Nii et kui sulle tundub OMA vaim isekas, vastik, ülekohtune jne. edasi........ on see sinu oma valik olnud. Meil kõigil on ego ja see on ultra vajalik samuti arengus. Vägagi. Aga kui ta arengus sita kokku keerab ,siis ka maksab. Kes ikkagi siis on kuri ja paha? Ja nüüd mälu rööviva tulnuka ja deemoni juurde. See millised on kõik need välised ja võõrad parasiidid ja muud mölluskid, kes kurja teevad- määrame meie ise. Meie ju anname oma meeltega neile välimuse. Anname ise neile vägevuse. Nimetama ja kujustame. Seepärast ongi saadanat nii meeletult erinevalt kujutatud. See ongi personaalne animism ja väestus. Meis on kõik. Ilmapuu võib olla maamuna. Võib olla galaktika või enamat. Aga ta võib olla ka nt. su pere. Ja kohe kindlasti on ta SINA. Selgroog on otsene sinu puu. Närvid või biovälja kiired....noh kõik ongi tõlgitav ja seostatav. Aga praegu ikkagi vastikutest mäluröövlitest. Mainisin ,et väga raske on mõista ajatut või seda ,et paraleelis me liigume teljel tahapoole samuti katkematult. Mina ei saa seda sõnadega kellegile edasi anda. Seda saab vaid kogeda. Veel raskem on puus ja endas tõlkida arusaadavaks ,et pole järgmises ( täiuslikumas , mitteduaalsemas VAIMU asukohas) olemas väärtusi aeg ja suur-väike nii nagu ta SIIN ja PRAEGU väljendub. Siin on aeg tagant ette vääramatu. Ja väike on väike aga suur sellega ei seostu ajule. Suur ja väike on alati kattuvad tervikus. Nagu ka tulevik-minevik. Ja nagu elu ja see mis pole see elu. Ja sünd ning surm. Mitteduaalsus ongi polaarsust koostav ja ka välistav. Kõik need pahad deemonid ja muu on meie MINALE väljas ja võõrsil. Kõik on aga ka sees. Kauge kosmose tulnukas? Jah ,järelikult on ta ka sisekosmoses. Sees. Siseilmas. Ise lõid endasse, ise lõid näiliselt välisesse. Ülekohtune jumal kuskil? Sama on ta sinu sees. Nutipöidlad ,selverajud ja ,,väga head inimesed,, selle tekstini nagunii ei jaksa lugeda kuna aru ka ei saa. Ohvriks olemine on meie ENDA valik. Meid painavad pahad-enda. Meie pimedus ja varjupool ei lakka eitades, varjates ja nähtamatuks väestades. Mõni nuumab oma kolle nii mis hirmus. Ise kaitseb ka neid ja paljundab. Aga siin ongi oma vaim alati oma kohaloluga. Kui tal on vaja ,et ego hakkaks oma varju läbi töötama ( kollid enne ei kao) ,siis ta teebki kõik ,et need eluteel aina suuremat rolli hakkavad mängima. Kuni selleni ,et tekivad skisod ja hallukad. Vastuhakkav ja jonniv ego asetab nad välisesse. Kõik kellega me võitleme ja tapleme väljas on sisekuvandi peegeldus. Kõik see ohvrimeelsus on meie väestatud. Kaitse -rünnak- MEIE oma valik. Ja vaim on kohal alati. Areng on halastamatu egole. Haigused on samuti enda valikud. Intensiivsus samuti. Insult nt. on enda tekitatud käsipidur kui vaja vaimul suunata tähelepanu kohaoleku sisekaemusse või sisedialoogidesse. Enda vaim versus võõras vaim ja hinge maha müümine??? Võõras vaim oma vaimu kullerina ongi õppetund, viide, märk, juhis jne. oma arengu huvides. Kui ei taheta ( vastik võõras ja ülekohtune ego arust) oma vaimule alluda ,siis müüakse hing maha. Tahan nõiaks -oi nii äge. Austus, bling, kuulsus, raha.......( isekus, ahnus, omakasu) aga on arengu seisukohast lubamatu. Süüdimatu ei peaks andeid ja võimeid saama kuna külvaks vaid kurjust-tasakaalutust. Kuri oleks see ka vaimule. Aga alati on see karuteene oma MINALE. Hind on kõrge. Lõputult uusi kehastusi ei pritsita. Keegi kannatlikut ei taluta jonnipunni. Oma potensiaali raiskamine ei ole kooskõlas terviku arenguga. Jah ka enda hinge müümine on õppetund ja vahel isegi vältimatult vajalik. Ka see toob hinnad ja tagajärjed ,millest luua karmat- arengupunkte ja muud. Pea otsast rebimine ja tühjaks raputamine on ju ka õppetund. Sündida kuhugi india prügilasse leeprahaigeks on samuti suur õppevõimalus. Nii võibki tõmmata võrdusmärgi enda HINNA ja tolle KOLLI vahele, kellele oma küündimatusest süüdimatult ise õpperaja üle anname. Noh toon näite. Kuna seda on esinenud oi kui palju. Need filosofeerivad gurud. Tabledavad loogikud. Oi kuidas nad tahaks oma hiilgust suurendada. Ronida hierarhias aste-astmelt aina kõrgemale. Mõni nõiavõime oleks ju super võimalus. Ja ta ei suudagi maailma muud moodi näha kui vaid ruumina ,kus on ainult TURG. Osalt tõsi kuna hind on kõigel vääramatu. Tasuta lõunaid pole. Aga maaim ei ole selline nagu ta oma kuvandipeegel väljapoole loob. Ainult tema maailm ( isklik) on selline. Temal ongi kõik diil. Tal on kõik ainult tootena võetav. Turg. Vaid 2 sõna iseloomustavad tema maailma isekus ja omakasu. Aga tasakaal e. mittekurjus ei ole polaarne . Saan-annan on reegel. Ja ka vaimu tahe. Isekus ei saa ega või ületada isekust. Tahad ahnitseda, õpi kinkima. Sama on see teema duaalseks kistud hingekoguga. EGO analüütline tõlgendus ei või ületada vaimtajulist poolt. Ego ja vaim peavad olema võrdsed. Kui ego jonnib võib vaim üle lainetada. Siis ongi õnnetused, haigused ja ajuhäired kohal õppetunnina. Vajaliku õppena. Selle asemel ,et õiges ja kiiremas oma vaimu arengut jälgida. Tasub hoolega valida ,mida ise endale loome ette-taha, ümber-sisse. Meie vaba tahe ja vabad valikud ei ole nii väga vabad. Kui meil on ees tee ,mis hargneb ,siis see on vaba tahte valikud ( nad mõlemad järgivad arengut). Kui paned kraavi- võssa ,siis sel juhul rakendub tahte alla surumine- areng ei oota. Keegi ei võta ära ego kui suudad hoida balanssi. Kui ei suuda -võetasegi ära. Võid skisostuda või kõrvitsaks muutuda. Meditsiin ( ja kõik muu väline ) ravibki vaid välist . Deemonid sees aga kasvavad. Ja ka vajadus lõpuks õiges suunas liikuma asuda.
Puu alla nüüd sügavamalt.3 kaevu ja igal ühel omad valvurid. Põhjusega ja eesmärgiga. Kõik on seotud. Puu väljas on sisepuu peegel. Meis kõigis on ka 3 kaevu. meis kõigis on ka ,,vägev nõid,,. Aga areng ei ole. Sellepärast ongi valvurid kaevudel. Ma olen hoiatanud diilitajaid alati. Kui ei saa aru ega ole sinu rida, ära roni kaevule ( oi anna ,kanalda, õpeta, tee ja too, küll ma ise vastutan ja tasun: alati nii lubatakse) . Ikka leidub neid ,kes kaevule kipuvad ja liftiga lällama. Olen öelnud küll ,et hinnaks on hing aga noh räägi süüdimatule. Raha siin ei loe. Ka raha ja tasu ning kasu kasutamine ning kummardamine on tagajärgede ja hindadega päädiv. Eks turupärases maailmas ole tankistid ju ,,normaalsus,,. Ja ka raha tanki pannes usutakse olevat end mängujuht ( ego ikka veel füürer). Kui mõni end nüüd on ära tundnud, siis meenutan- alati on kõiges ja kõikjal kohal enda vaim. Kui sulle tundub, et sinusse on liigne ja paha sattunud, pöördu tema poole ja endasse. Kui sulle tundub ,etb miskit kallist on ära röövitud-ikka sama. Meis kõigis on kõik olemas. Ka kaevud ja nende valvurid. Ja ka need ,kes tasu sisse nõuavad. Ja on kotkad ja lohed-maod. Ja on see kardetud kundalini-vikerkaare madu meie sees alati olemas. Tema nimetamine deemoniks on nii inimlik. Ta ongi põrgutulena hävitav ja purustav. Halastamatu ja kalk.....kui oled ise selleks põhjuse loonud. Tõpselt sama juhtub kui oma varju,pimedust ja kurjust tigedaks ajada. Eirata ja minema kihutada. Heades inimestes pole varju ?????...... no küll on mõni ikka keerulise ja vonkleva arengu valinud. Üsna sügavate õppetundidega. Valvurid on ju ka OMAD omast vaimust ja siseilmast. Nt kullaketrajad, Ei Tingi, Ei Vaidle ja Ei Kauple. Ajatelg. Kus alati on kõik olemas. Aga muutused on meie valida. Eks ole ju raske siin mõista ,et olles hetkes loome tulevikku ,kuid oluline on hoopis minevik. Tulevik loob minevikku. Me naaseme allikaisse. Allikad on aga täiuslikud. Kaevud on asetunud allikaile. Kaevust algavad jõed. Võtame ühe nõiaks sündinu ( areng eeldab juba õpitu praktiseerimist ) ,kes on nö. kaardimoor, klaaskuulist vaataja. Ta on arengus valvuritest edukalt mööda saanud ning talle on kaevud valla. Ta valdab infot nii tulevikust kui minevikust. Võtame nüüd tervendaja. Ta suudab tervistada teisi. Kasvõi kätest voogavate ( kaevust lähtuv jõgi) energiatega. Tema nõiakool eeldas palju suremist ja haigusi endas. Nii küpsetas vaim teda arengus töövõimeliseks. Oli haigus, oskab ka haigusega ( deemonid) tapelda. Kolmas kaev- siin peab aru saama ,et mõiste NÕID on väga lai. Igasugune vahendus kaevust jõena , on seda just. Teadmiste kaev võibki olla nt. Tesla. Teadmised on samuti energia. Ja kui see valatakse luuleks ,raamatuks, maaliks või kitarrisooloks- kõik on ikkagi energiavahendus. Muusik võib olla ultrašamaan-viib rännakule ja ka ravib vaimu-keha. Idiootne linnaväljaku turuplats on loonud nõiast mingi rahamasina ja tooteagendi. Süüdimatus ja küündimatus. Arengu küsimus. ÜK on oma arenguga võrreldes keldriaskeediga, ikka ,üsna lapsuke. Ja pealegi. Kõik on meis olemas. Areng igas hetkes meie määrata. Midagi ei anta plärts ja korraga. Areng on katkematu. Õpe samuti. Hm. Selgelt tajuja, selgelt tundja, selgelt nägija, selgelt kuulja, selgelt teadja........ Vahendaja-kanaldaja...... Panin siia ülemise sodiaagi lingi ikka põhjusega. Oled sa sündinud nõiaks? Millised on sinu roll, eesmärgid ja põhjus olla terviku tasakaalu hoidja? Kõik oli seal kirjas. Isegi võimed ja anded, et poleks kraavijooksu.

Vasta
#81
Jah valu tundva olendi õige areng on alati säästev. See ei ole areng, kus piinamine olla areng (lapse peks ja piinamine on siis õigustatud/areng?), et mida rohkem päid lõikad või oled lõigatud seda arenenum?! Selline tõlgendus on lihtsalt oma tehtava saasta õigustamine. Filosoofilist keerutamist muidugi võib jätkata mõiste "areng" ümber ja et miinusmärgiga s.h. ka taandareng on areng, kuid reaalset mõtet sel peale filosoofilise ilulemise ei ole.
Keegi siin foorumis on väga ilusti öelnud: selleks, et areneda /mõista kumb on tugevam kas sein või pea, ei ole vaja pead vasta seina taguda.

Aga nagu öeldakse, ilgale oma...mõnele "sein", kui loeb seda enda arenguks õigeks. Laugh

Tsitaat:mina siin ajan lugejaid kotti ja orjastan kuhugi laborisse ,kus vaene ego orjama pannakse. Mina ise aga ei suuda ilma luttimata midagi korda saata

Ehee, see ei ole minu mõte, ei tea keda sa siin kinni püüdsid. Ma ei pea selliseid mõtteid mõtlema sest ma tean et sa ei suuda kotti ajada, orjastada jms ja lutitamise mõttest ma üldse ei taipa midagi.
Vasta
#82
(20-04-2019, 15:20 )Lokster Kirjutas: Ja nii läks isklikuks ärapanemiseks lahti. Palun too näiteid šamaanihaigusest ilma negatiivsete ilminguteta. Nõiahaigust eraldi ei ole olemas. šamaan on nõia rahvusvaheline nimetus. Sa nopid mingeid väga pisikesi terakesi tekstist ( sind otse kõnetavad jupid ) ja viskad kogu ülejäänu rämpsuhunnikusse kuna see ei kõneta või läheb sinu arvamusega vastuollu.


Ma ju algul ütlesin ma ei suuda lugeda massiivi, kus puuduvad taandread, mõtete eraldatus, no ei saa sinna midagi teha ja sellest ka nopped ja mõned jupid ei kõneta mind tõeste. Jah, mul omad vaated, mida ja millest ei olegi võimalik siin kõnelda, no ei ole mõtet.
Katsun areneda vasta seina pead tagumata. Laugh
Ja ära võta isiklikult, kõik on suhteline ja rahulik.
NB Märkasin su teksti täna hommikul, seega mis eile õhus oli peale kevade, ei tea.

(20-04-2019, 15:20 )Lokster Kirjutas: Veel parem- too mõni näide nõiast ,kellele on tee lahti lükatud valutult ja patjadel. Ma mõtlen ikka nõida ,mitte meediatolasid. Arvamused ja meeldimised ei puutu asja. Räägime ikka nii nagu ajaloos ja laiemalt olnud-on taustast. Või on vajadus hoida pildil just personaalset hinnangut ( välistades muu maailmas leiduva )? Väiksed nosimised ja egotripid mis??

Mis sa mõtled selle lahti lükatud teega...
Tegelikult on olemas...- hingad lahti oma keha piirkonnas maagilise.., no kuidas ma seda nüüd nimetaks...kust ajadki oma kombitsad välja ja oledki valmis nõid ja hakka arenema. Ainus asi, mis vaja läheb on vaba energia ja tahtejõud. Kuid oled päikesepõimukus maagilise leveli lahti hinganud, siis tagasiteed enam ei ole. Kui nüüd end maha müüd arened nagu soovib see jõud, enamasti tegeled noteeritud tegevustega ehk äriga ja ei topi oma nina mujale.

Vasta
#83
(20-04-2019, 15:39 )Eithea Kirjutas: Tegelikult on olemas...- hingad lahti oma keha piirkonnas maagilise.., no kuidas ma seda nüüd nimetaks...kust ajadki oma kombitsad välja ja oledki valmis nõid ja hakka arenema. Ainus asi, mis vaja läheb on vaba energia ja tahtejõud.

Kui ma nüüd asja ikka adekvaatselt mõistan, siis Eithea kirjutatu ei tähenda kugeltki mitte seda väljastpoolt võimete hankimist, mida Lokster all kirjeldab:

(20-04-2019, 16:03 )Lokster Kirjutas: Jah. Ka seda kirjutasin kui allutakse nö võõrale progele. Siis ta hakkabki kombitsaid sisse-välja lehvitama. See aga on just hinge maha müümisega seotud. Omandatakse võimed-anded mitte enda seest või oma vaimult, vaid pöördutakse omakasu ja isekuse ajel kuhugi ,,väljapoole,,.

Mina oma mätta otsalt teie kirjutistes vasturääkivusi ei leiagi, pigem väheke vääritimõistmist ehk?
Vasta
#84
Anded-võimed jne. omandatakse iks välise ja sisemise tasakaalus. Ainuüksi sisemisest vaimust omandatu on reaalselt isegi täiesti mõeldamatu. Samuti pole reaalselt loodusest võimalik totaalselt eralduda... mis meie keha siis muud on kui üks looduse olend ja organism? Eks poolikute ja kehvade sõnakasutuste pärast vajavad isegi nõiad süsteemsust, tabeleid, märke, sümboleid ja kujundeid. Isegi parimad võlunõiad eksivad mütoloogia rägastikus, jõudmata tähenduste tuumani kui nad ei austa filosoofiat Laugh
Vasta
#85
Kombitsad ... jällegi inimkeele piiratus ja tõlgendused ... kaheksajalg haarab kombitsatega toitu - puhas loodus ja ei midagi halba (toiduahel aga küll). Kui aga nt mina oma isiklikul väekohal istun maas või seisan püsti ja sirutan "misasjad?" emakese Maa suunas nagu puu juured, siis see on selline "välispidine", mis on inimesele ikka kohe vägagi lubatud. Ka toiduahel nagu.
Kuigi ma ei oska Maa energia arvelt veel areneda, igatahes teadvustanud ma seda veel ei ole, et oskaks.
Vasta
#86
(20-04-2019, 18:36 )Lokster Kirjutas: . Oma ego ja oma vaim ei oma diile. Mingit saan-annan tehingut ei toimu. Ja sellest lähtuvalt ....mingid kombitsad sisse-välja poole.... on siiski väljast haaramiseks , mitte loomiseks.

(20-04-2019, 18:19 )Mannu Kirjutas: Kui ma nüüd asja ikka adekvaatselt mõistan, siis Eithea kirjutatu ei tähenda kugeltki mitte seda väljastpoolt võimete hankimist, mida Lokster all kirjeldab:


Üldiselt jha, Mannul on õigus lahtihingamise harjutus avab enese võimed ja päikesepõimikus asub see maagiline tsoon (need harjutused on kõik aegades välja töötatud ja ei ole minu mõeldis)...Kombitsad ei ole mitte söömiseks vaid näiteks libedal liikudes on hea haarata lähedal puust kinni, ronides aitab end üles tõmmata, info saamiseks jne. Samas neid teise ära söömise kombitsaid võib igast kohast välja kasvatada, et see nagu ei ole küll mingi eriline oskus, s,h, kuni ninani välja...lähen sinust mööda ja nuusutan oma teise ninaga näiteks eluenergiat natsa ära, poes võtad toidust kasuliku energia jne...
Üldiselt loomine iseenesest ei ole kohustuslik, kuid enese aitamine/areng on küll kohustuslik. Paljud nõiad ei tegele üldse mingi maagilise äriga s.h.ka teiste aitamisega vaid ainult iseenda ja oma perega. Enamasti ei ole nende seas ka võõra jõu pealt tegijaid ja te isegi ei aima, kui palju on tegelikkuses meil nõidasid, kes ei ole avalikkusele absoluutselt teada.

Kombitsate värk on nüüd selline et (!?) vaimu, mis meid juhib on ka kujutatud/kujutatakse meduusina, kus kombitsad ulatuvad avatari`desse, seega kes tahab võib siit ise edasi mõelda...
Vasta
#87
Eeem... kõike nüüd läbimäluda ei jõudnud (tunnistan ausalt), kuid nagu aru saan, siis käib nüüd lõpu poole mingi kõva nõidade liigitamine ja sahtlikestesse määramine, et kes kui palju ja kes "õigem" või kes sünnijärgne või kes see va baastard ehk isehakanu?
Kuskil on mingi määrangute tabel? Tüpaažide kvoodid? Valemid?
Ma ehk magasin maha...

Muidu nagu Loksteriga nõus.
Aga mis asi see on? -->
(20-04-2019, 17:08 )Lokster Kirjutas: Nõiaks sündinu kohustub olema isetult teisi teenindav isik. Alati. Kui abi küsitakse ,siis abi ka osutatakse, vaatamata tasude tõenäosusele. Tasu temale aga ongi just tema enda areng.

Tasu tasuks aga no nagu EI. Lubage lausa kategooriliselt mittenõustuda. Mitte keegi mitte kunagi EI SAA sundida ei nõida ega mittenõida. Ja veel koguni ALATI nagu mingit noort pioneeri. Või prostituuti. Või orja.
Kui ikka ei taha, siis ka ei teeni(nda).
Neid mehepoegasi ju küll kirsaga uksi maha löömas ja rahapatakaid lauale loopimas, et no nii, tehkem mind nüüd terveks (kuulsaks või veel rikkamaks) ja mina maksab. Või näost rohelisi tädisida, eks kuskilt uksepraost sisseimbumas, et pange ikka needus sinna või paha silm tänna, mudu ta oma tädimadalus-kadedus ei lasep teda magada. Või pange mind nui-neljaks mehele või vastupidi, lahutage nood seal ikka nagu iga hinnaga ära.
Areng mai äss. Ja veel eriti "tasuna".
Kammoon.

Aga ehk sain valest aru.

Aa mis lahtihingamisharjutused nüüd nii väga jälle miskit avavad?
Kuigi võimalik, et kelleski midagi ka avavad. Aa teistes... noh... nendes, kes KA aiva hingavad seal kuskil oma pöösa all püüdlikult näiteks ikka kaks kord vasakust sõõrmest ja jälle pauza ja siis kolm paremast ja siis jälle pauza ja siis jälle vastupidi ja siis veel teistpidi ja põimikust ja tšakrast ja aurast ja nii juba aastaid 10 aastat jaurates aga nu ei avane seal nagu miskit peale punnis silmade, mis väidavad, et kujutage_ette_ma_hingan_siin_nimodi_ja_seda_juba_10_!!!!!!!!!!_aastat.
Ja kõik vaatavad teda ja ütlevad "ooo!!"
: )

Et kui ikka eelnevalt nn. aegades väljatöötatud "manuali" pole, siis oleb puuks?



Vasta
#88
(20-04-2019, 22:32 )Naut Kirjutas: Aa mis lahtihingamisharjutused nüüd nii väga jälle miskit avavad?
Kuigi võimalik, et kelleski midagi ka avavad. Aa teistes... noh... nendes, kes KA aiva hingavad seal kuskil oma pöösa all püüdlikult näiteks ikka kaks kord vasakust sõõrmest ja jälle pauza ja siis kolm paremast ja siis jälle pauza ja siis jälle vastupidi ja siis veel teistpidi ja põimikust ja tšakrast ja aurast ja nii juba aastaid 10 aastat jaurates aga nu ei avane seal nagu miskit peale punnis silmade, mis väidavad, et kujutage_ette_ma_hingan_siin_nimodi_ja_seda_juba_10_!!!!!!!!!!_aastat.
Ja kõik vaatavad teda ja ütlevad "ooo!!"
: )

Et kui ikka eelnevalt nn. aegades väljatöötatud "manuali" pole, siis oleb puuks?

Need hingasmis harjutused on lihtsalt üks võimalikest teedest, kus sa saad ise end avad, ei pea olema sündinud nõiaks ja pea ka võõrast jõudu kasutama, nii et peereta palun mujal, tead ei ole mõtet möliseda.
Erilisele lambale, see hingamis harjutus avab lihtsalt maagilised kanalid.


(20-04-2019, 17:08 )Lokster Kirjutas: Nõiaks sündinu kohustub olema isetult teisi teenindav isik. Alati. Kui abi küsitakse ,siis abi ka osutatakse, vaatamata tasude tõenäosusele. Tasu temale aga ongi just tema enda areng.
Jah nõus Nautiga, et tegelikult ei pea siin midagi ja kedagi teenindama. Sellise sünni- kohustusega nõid tasub suguvõsa võlga/lepinguline, võõras jõud on temale antud kasutada teatud tingimustel.
Vasta
#89
Aa miks sa siis mölised, Eithea? Eriti kui pole mõtet?

-------
*lisatud hiljem:
Ahsooo. Sa, Eithea, tulid ja tegid nüüd HILJEM oma kommentaari täiendi, et mis sa ikka mõtlesid.
Vaat kui peen. Kus siin oli jutuks, et tulevikus saab MINEVIKKU muuta?
Näe, läksid ja muutsid tagantjärgi oma kommi ära ja oledki justkui "puhas" ja "maagiline".
Ja mina, kes ma poleks Mannu ühte kommi hakanud otsima, jäänud ikka "eriliseks lambaks".
Aitäh, aitäh.
Tore mäng sul.
Hakkan seda sinu puhul edaspidigi mängima ilmselt. Smailike sulle.

---

Ja nüüd veidi maagiat (olen teinud palju hingamist, mis avavavvavavad yyy-kanaleid):

1. Eithea närvid ei pea vastu, tal pole midagi öelda, ta muutub isiklikuks ja toob sisse minu kanad.
2. Hiljem teeb ta oma kommis mitu parandust ja toob sisse puuksutamise (talle hakkas see sõna väga meeldima ja eriti tagantjärgi).
3. Eithea tahab hakata ropendama, kuid ei julge. Kasutab selle asemel märke: ****
; )
Vasta
#90
(20-04-2019, 23:00 )Naut Kirjutas: Aa miks sa siis mölised, Eithea? Eriti kui pole mõtet?

No ja miks mõlised siis, kanad söödetud?
No see hää kui kanad magavad, mine ka ära tuttu, saad rahulikult puuksutada. Laugh

Üks **** jõuab alati rohkem küsida, kui sada vastata.
Ei ma ei viitsi suga siin, otsi enesele teine toidulaud.

Naud`ile, ma ei ole muutnud juba kirjutatut oma postituses vaid lisan juurde lauseid sest ma ei taha foorumi ruumi liigselt risustada, no ja grafomaania all ma ka ei kannata.

Ja nüüd lisan veel siia spetsiaalselt puuksutamise osas Loksterile. Kullakene tuleb olla tähelepanelikum ja mitte asjata süüdistada. Alljärgnevas puuksutamisega/peeretamisega alustas eile Naut ja siis see sobis Loksterile. Milline silmakirjalikkus. Einevalt sinu baabatamisest, mina kõnelesin sinuga viisakalt.

(20-04-2019, 22:32 )Naut Kirjutas: Et kui ikka eelnevalt nn. aegades väljatöötatud "manuali" pole, siis oleb puuks?
Vasta
#91
(20-04-2019, 23:03 )Eithea Kirjutas: No ja miks mõlised siis, kanad söödetud?

Kullakene. No mis nüüd nii kohe pinda käis, et koguni kanade kallale läksid? Ütle veel, et sul on kodus vanem vend ja too tulep ja teeb mulle pärast peksa. Lasteaed. Mis sa nüüd öelda tahtsid? Et hingame ja saame vaimseks? Või maagiliseks? Sa oled saanud? Mitme hingamiseaastaga?
Kuulan tähelepanelikult. Koos oma 7-e kanaga. Kes küll magavad kesköisel ajal (loomulikult) aga no ma kuulan siis üksi.
(20-04-2019, 22:41 )Eithea Kirjutas: Sellise sünni- kohustusega nõid tasub suguvõsa võlga/lepinguline, võõras jõud on temale antud kasutada teatud tingimustel.

Mis tingimustel?
No päriselt küsin. Ma ei jaga neid teie süsteeme. Võõras jõud, oma jõud, tingimused, lepingud, 7 jagada 2-ga ja siis võtta ruutjuur. Täieline heebrea keel.
Kuskilt heebrea raamatust. Mida on ilmselt mingi heebrea onu-tädi kunagi (ehk) kirjutanud ja nüüd siin kuskil Eestimaa nurgas sisi takkajärgi püüdlikult tsiteeritakse ja püütakse saada ka valgustunuks või nõiaks või valgustunuks nõiaks.
Heebrea moodi. Vist.
: )

Ja veel su teistessegi kommidesse HILJEM täiendeid tulnud?
Miks sa nii teed?
See pole foorumites kuigi aus käitumine, Eithea.

(20-04-2019, 23:03 )Eithea Kirjutas: No see hää kui kanad magavad, mine ka ära tuttu, saad rahulikult puuksutada. Laugh
Üks **** jõuab alati rohkem küsida, kui sada vastata.

Mis on ****?

Lasteaed ikka.

Oo, VEEL tuleb aina uusi täiendeid?
No mängime siis seda Peltsebulikese-mängu vastastikku, mis seal ikka. : )

--------
VEEL ÜKS LISA tädi Eithea poolt ja koguni järgmine päev:
(20-04-2019, 23:03 )Eithea Kirjutas: Naud`ile, ma ei ole muutnud juba kirjutatut oma postituses vaid lisan juurde lauseid sest ma ei taha foorumi ruumi liigselt risustada, no ja grafomaania all ma ka ei kannata.

Ja nüüd lisan veel siia spetsiaalselt puuksutamise osas Loksterile. Kullakene tuleb olla tähelepanelikum ja mitte asjata süüdistada. Alljärgnevas puuksutamisega/peeretamisega alustas eile Naut ja siis see sobis Loksterile. Milline silmakirjalikkus. Einevalt sinu baabatamisest, mina kõnelesin sinuga viisakalt.

Grafomaania all ei kannata aga arguse all ikka täiega. Et salaja hiilid kohale ja jälle muudad? Koguni järgmine päev nagu NÜÜD taas kogemata fikseerisin.
Nagu mis mõttes sa sellist asja üldse teed??
Mis me nüüd hakkame siin iga päev ja TAGANTJÄRGI käima su komme kontrollimas, et mida sa kuskile LISANUD aiva oled? Ahet sina ei muuda? Tõesti? Aina lisad ja mõte ju muutub ja uuesti ja uuesti ja selline salaja tagantjärgi "lisamine" mõtte muutumisega ja uute repliikide ja kommentaaridega nagu on sinu meelest foorumites normaalne või?
Ptüi.
Vasta
#92
Eeee ... Naut, nüüd ma kinnitan sulle küll oma parima äranägemise põhjal, et Eithea ei ole miski tädike, kes mingi võõra heebrea raamatu järgi mingit vabastavat hingamist teeb. Või midaiganes sellist. Kui siin kellelgi on midagi oma, siis just temal. Ja ma saan täitsa aru, miks ta enamasti vait on.

Valestimõistmine on jube kerge tekkima.
Maailma nähakse ikka oma "rikutuse-puhtuse" tasemelt. Ka mina teen seda.

Minu poolest võite te oma piiride kaitsmist jätkata (Naut ja Eithea), see on mõneti lausa ilus võitlus. Kuid see meelitab siia tegelasi, kes vot alles tõelist paha haisu hakkavad levitama. Seda mina ei taha.
Vasta
#93
Mannu. Tõlgin minagi: Küsisin eespool, et kui nö. hingata (või kasutada misiganes muid eelnevalt kellegi poolt väljatöötatuid tehnikaid), siis vahest võib tulemus olla nii ja vahest naa ja tõesti ka mittemingisugune. Garantiid justkui EI OLE. Paraku.
See oli KÜSIMUS. Et kas siis on puuks?
Vastuseks sain (mida HILJEM MITMEID KORDI MUUDETI ja täiendati), et mis ma mölisen, kas mu kanad on söödetud, puuksutagu mujal ja muid vihjeid ja irvitamist.
Mis ma sellest nüüd järeldan?
Et TÄDI, kes nii väljendab on hoopis mingi ülemusolend, kes on lihtsalt mõnevõrra alatu, et oma komme tagantjärgi salakavalalt muuta ja teiste suunas lihtsalt lasteaia tasemel ilkuda? Et kohe NII ülemusolend?
Ei huvita.
Minu pärast leviteerigu või kuskil Munamäe tipu kohal, kuid TÄDI, kellel on mingis teemaarutluses totaalsed delfimuttide klišeekombed, see jääb MINU JAOKS ka selleks samaks delfimutiks. Punkt.

Ja millest me rääkisimegi?
Hingamisest.
Et mis nipp see siis on, mis kellegi vaid hingamise kaudu nõiaks teeb, oli mu küsimus. Saab ja raatsib keegi (mõni teine ülemusolend ja ehk ilma kanade kaagutamiseta) selle siiski ära seletada?
Ma ju ütlen: ma olen praktik. Mind huvitavad konkreetsed süsteemid, tehnikad, kogemused. Või konkreetsus pole siin kombeks? Ikka üldiselt ja hägusalt ja paatoslikult?
Kuigi ka heietada ja oletada on muidugi lõbus. Kuid mitte pidevalt.
Niisiis?
Vasta
#94
Lokster. Mina olen reeglina küll suht entusiastlik ja ikka loen. Või vaatan. Või kaen perra. Mulle kohe meeldib midagi teada saada, tead.
Ehk pane ikka videosid ja viiteid. Ma oleksin küll rõemus.

---
Kellegi viited stiilis: loe läbi 10 köidet seda-toda või mine sinna-tänna kursustele või vaimulaagerdustesse, SIIS saad targaks (nagu see viitaja?) - nende suhtes aga: minge sinnasamusesse.
Miks? Üldiselt: foorumi formaat eeldab veidi enamat. KUI keegi viitsib mingeid loosungeid ja ÜLDISEID lausungeid siiski loopida, olgu valmis ka vastama küsimustele. Kui aga ollakse ikka nii ülemusolendilised ja äratõusnud, et siia vaid AEGAJALT laskutakse teiste peale plärtsuma ja/või teiste arvelt enda egokese ambitsioonikesi upitama - siis nagu jah. Palju õnne. Kogu foorumile, et selliseid nähtusi üldse tolereeritakse.





Vello Salo.
Oli väikene au teda väikestviisi natuke ehk teada...
Hästi ajastatud muidugi. See tema elu suursündmus. Ehk surm. Pole midagi öelda. : )

Kuskil teemas tõin kunagi selle viimase dokki Vello Salost jutuks, kuid... keegi ei vastanud.
"Vello Salo. Igapäevaelu müstika" Režissöör: Jaan Tootsen

Kummaline film. Minu meelest. Mh? On keegi näinud?
Vasta
#95
Egoplõksud annavad tunnistust " nälgadest." Igal Omad..
" Kuulamisel" jõuab toitumismustriteni.
Nõrgad mustrid näiteks lastel, tugevad, jäigad, sissekulunud mustrid zombidel, psühhopaatidel.
" Oma mina avastava" lapse plõksud võivad olla valjud aga muster pole veel sisse kulunud, energia " voolab vabalt."

Psühhopaatliku suhtlemismudeliga inimesel raske mõista et maailm ei käi Tema järgi ringi.
Mitteallumisele (ei käida temaga sama jalga, toit ei roni ise suhu) reageerib Oma Mina ülerõhutamisega, Oma mudelisse/ mustrisse/ antud rolli jne. surumisega. Valjud plõksud-plärtsud.. (viited üheltpoolt tasakaalustamatusele, tühjadele kohtadele, teiselt poolt valikule nende "puuduste ületamiseks" ,varjupelglikkusele)


tundmub nii
Vasta
#96
Las siis olla, Lokster. Kui suudad taastada, oleks põnev, kui mitte, siis ootab või misiganes sulle sobib.
Aega ju on.

Muide.. Ajast. Küsisin oma Tj-lt seoses Notre Dami põlenguga, et noh, mis see siis nüüd oli. Et ikka 900 aastat ajalugu nö. vastu taevast jne.
No vastas nagu ta vastas, et mateeria hävinebki, et sellest ka seegi suht õpetlik näide (ja veel palju muudki tegelt sai selles põlengus puudutatud aga heaküll).
Igal juhul pahvatasin vastu, et mis, nii ka Giza püramiidid, et hävinevad ja et polegi lugu või mis?
Ta küsis seepeale tiba muheledes, et mis aja kohta ma küsin seoses Gizaga. See, et hävinevad, seda jah. Oleneb mitme aastatuhande lõikes ma küsin.
: )
Vasta
#97
Mul tundub, spontaansus ja distsipliin võiks omavahel läbi saada sisemises unioonisSmile


Lokster Kirjutas:Kunglas. Kas pole nii ,et need kes kõige suuremat lärmi hakkavad tootma ( puhas hirm ja teadmatus ) ning raevunult ründama iga kord kui tuleb jutuks ego taltsutamise vajadus oma vaimu ees, ise viivadki kõik ego kismani. Ja seda just vastasele otsaette riputades. Süüdisatatakse ,diagnoositakse ja demoniseeritakse. 
. . .
Kõik ju oleneb oma ego valikutest , mida me nähtamatuks lükkame oma varjus. 
. . .
Suhkruvati tupsud varjudeni ei ulatu. 
. . .

nõus!

Vasta
#98
Vana hävib, Lokster.
Ja peabki hävima.
Inimkond (või see sinu märksüsteemis ÜK) on üldse mineviku suhtes suht tsüklistunud või klapistunud ehk juba. Mh?
Kui ikka minevik muutumas juba kultuseks, siis nagu ütles üks kuulus tv ninadoktor: siis võtab selle (nina) maha.
Aeg oleks vaadata rohkem ette ja tulevikku?

(21-04-2019, 13:42 )Kunglas Kirjutas: Nõrgad mustrid näiteks lastel, tugevad, jäigad, sissekulunud mustrid zombidel, psühhopaatidel.

Kes on zombid? In real life siis?

Lastel ja psühhopaatidel on muide üks ühine joon. Neil mõlemil on hästi väljakujunendud tõetunnetus. Ja nende mõlemi "tüssamine" annab sõltuvalt olukorrast suht ettearvamatuid tagasilööke.
/Kuulasin ühte filosoofilist loengutsüklit, kus oli lahatud psühhode käitumismustreid./

Vasta
#99
Naut Kirjutas:Kes on zombid? In real life siis?

Minumõistes, vastand lapsele..
Anti-lapsSmile

Voolav energia vs fikseeritus..

Elusus vs tuimus..

. . .

Lokster Kirjutas:Nii nagu meis on võrdselt olemas ohver ja agressor nii ka empaat ja psühhopaat.

Nii ka meis võrdselt olemas laps ja zombi..



Vasta
Laps = elu.
Zombi = (pool)surnu. --?
Kuigi... nii mõnigi n n. fikseeritus või kinnijäämine võib olla vägagi impulsiivne ja koguni ekspansiivne....
Dogmaatika. Fundamentalism. Näiteks.
Maniakaalsed surnud?
Prr.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kes või mis blokeerib tervendaja tegevuse? hulkuv hing 27 13,395 03-02-2015, 16:51
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Poolitatud teema, mis käsitleb puude energeetilist mõju. Müstik 6 4,902 22-12-2010, 21:30
Viimane postitus: Müstik
  Mis on armastuse surm? villu 25 10,723 10-11-2008, 18:39
Viimane postitus: Flash
  Võlukunst ja muu selline mimmu 22 10,514 17-10-2007, 13:42
Viimane postitus: MabyImZomby
  Mida arvate eelmistest eludest? Clara 2 2,545 22-09-2007, 21:56
Viimane postitus: Nandi
  Muusika, see mis avab ja sulgeb uksed zed 2 3,042 08-09-2006, 20:37
Viimane postitus: zed

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat