•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jutuajamised oma Teejuhiga
#51
Täpsustan.
KUI sa väidad = sa TEAD.
Aga kuidas SINA võid teada, kui isegi MINA ju Ei TEA.
Kuidas?
Selles mõttes
Kuigi me mõlemad võime misiganes siinse parakosmose kommentaariumirubriigis jah, justkui oletada, et me JUSTKUI teame. Või siis väita, vanduda jne.
Kuid sellegipoolest on see täpsemalt siiski pigem: "mul on siiski TUNNE, et... ".
(Või taju või kahtlus või arvamus, mõte vms, et... ).

Sest ENNE oma mingi siinse teksti ärasaatmist justkui VÄITA, et me midagi ikkagi (otsast lõpuni) TEAME on jah, ka samasugune illusioon, oo imeliseim.
Samas hetkel, kui see komm siis teksti kujul siia ilmutub, on see justkui kellegi "TEADMINE" juba ehk põrm.
Ei miski.
Sest juba on kõik ka muutunud.
Või no muutunud mitte kõik kuid palju, oleme siis korrektsed.

Ehk teisisõnu: KUI me ka tegelikult ja olemuslikult ja nö. päriselt TEAKSIME, siis me ilmselt ei istuks siin. Ja ma ei mõtle sõna alla "siin" seda foorumit ja isegi mitte ehk linna, riiki või muud koordinaatidega punkti.

Ja no ära nüüd Mannuhirmus ka nüüd kogu aeg püksi tee.
See pole offtopic. See on justnimelt JUTUAJAMISED TEEJUHTIDEGA.
Sina juhid mind ja mina sind. : )

/Ha! Ma olen supermanööverdaja.

*Väike hilisem sõna- ja kirjamärgiparandus. sorrimorri.
Vasta
#52
No hea küll ma kirjutan veel.
Ma tean, kuna ma tean, kuidas mõte ei tea...Smile
Lihtsamalt ma hetkel ei oska...
Vasta
#53
No siin olen nõus.
Me jah, võime teada, et me EI tea.
Antud hetkel kohe kindlasti.
Ja mulle TUNDUB (nonäed, kui taltsas ma olen), et siin pole ka siiski seda Teda, Kes Teab.
No vähemalt mitte siinse foorumi liikmete listis. : )
Vasta
#54
"See pole offtopic. See on justnimelt JUTUAJAMISED TEEJUHTIDEGA.
Sina juhid mind ja mina sind. : )
"
aa...väga hea...good thinking...wink
"...et siin pole ka siiski seda Teda, Kes Teab...."
Jumalat või...ei usu jah...kuigi krt seda teab...Smile
Vasta
#55
Tsitaat:_siin pole ka siiski seda Teda, Kes Teab.
No vähemalt mitte siinse foorumi liikmete listis. : )

Hm.
Njahh.
Tegelikult see polnud nii mõeldud aga kukkusime ilmselt mõlemad sinna enda seatud karulõksu vist praegu.
Muidugi on TA ka siin.
Oeh.
Põmmpead oleme natuke ikka mõlemad. : )




(26-03-2019, 17:54 )Tundlik Kirjutas: _Olen uurinud ja puurinud palju seda teemat, et kuhu me siis areneme, et okei inimesena kehastumises tõuseme tippu, mis edasi, kuhu me lõpuks nö arenema peame ?

Ma eespool vastasin, et _ Seisak on sisuliselt 0. Isegi mitte surm, sest ka surm (näiteks inimmõistes) on siiski uus transformatsioonitasand, mis annab impulsi järgmisele (no näiteks uuele ümbersünnile).
Kuigi... ka see 0-i potensiaal on selline... no ütleme ahvatlev. : )



See 0-i värk jäi mul nata mõtetes ringlema siin.
Seega ehk aitab, kui panen veel ühe oma 0-teemalise (kohendatud) mõttenautika siia. Jah, see on siin ilma igasuguse kanalduste paramarata. : ) Lihtsalt mu 1 mõttekäik.
/See vestlus leidis ases küll ühes teises foorumis aga ehk pole hullu.
Jutuajamine oli siit ühe (kadunud?) foorumlasega Mina Olen´ga, detsembris 2018./

Mina Olen:
“Tühjuse ja mitte millegi vastandina olen ma kõik ja kõikjal. “---
/Tal oli seesama (ja ikka pikem) tekst ka kuskil siinses foorumis justkui, leidsin tagantjärgi/

Mina:
Võimalik, et mul on siiski raskusi arusaamisega, mis on tühjus ja mis on mitte midagi (on need üldse erinevad nähtused?). Arendada oma tajusid ja/või mõtlemist võimalikult sfäärilisena (misiganes mõõtmes kas sisse või väljapoole) on justkui loogilisem ja ka lihtsam. Kuid taandada seda täiesti olematuks... seal tekib mul paratamatult mingi error. Jällegi mitte filosoofilises vaid nö. praktilises plaanis.
Et mis on see, kui "midagi pole"? Ehk = 0.
Tundub, et kui on juba 0, siis sellele vastandumine pole justkui enam a priori võimalik. Mittemiski ju ei vastandu. Teda lihtsalt pole. Ta ongi oma alguses ja lõpus olematu. Mittemiski. Tal polegi ei seda va algust ega ammugi mitte lõppu.
Kui ta aga omab juba mingitki potensiaali vastanduda (ehk leida nö. järgnevus, mis =1ga), siis ta pole enam ka totaalne 0.
Võibolla 0,00000000... korda x....0000001.
Kuid ikkagi on seal lõpus see ...1. Mis annab võimaluse ennast teadvustada kui miski (a la "alguses oli "sõna". Ehk siis mõte. Või idee). Ehk mitte 0.

Ma muidugi ei tea, kuidas sa, Mina Olen, saaksid mind aidata selles arusaamises sellele vastanduvale 0-mõistele lähemale, kuid... no küsida ju võib ikka. Abi. :)

Mina Olen:
/---/Ma loen Su postitust ja mulle jääb tugev mulje, et Sa oled minu vaatenurga mõistmisele väga ligida. Ühe sõrmenipsu kaugusel.
Kas ma seda Sinuni tuua suudan- seda ma veel ei tea...

Tühjuse ja "Mitte midagi all pean ma silmas üht ja sama asja. Püüa mõelda võimalikult lihtsalt. Kuna Sa ei saa endale kujuta ette mitte midagi mida ei ole olemas- siis selle kujutluspildis kirjeldamine ongi võimatu, ning tekib praktiline "error" ning ma püüdsingi seda kirjeldada matemaatilise väärtusena "0".
Ma tahaks selle nimetada "!matemaatiline väärtuSETUS" 0 ja sellest kaks kriipsu läbi tõmmata //

Muidugi on siin varemsõimajatel õige märkus matemaatilise ebaloogika kohalt, aga kahjuks ei ole matemaatika veel piisavalt arenenud, et ma saaks selle siia kirja panna. Ma olen ju ikkagi inimene ja kuigi ma oskan matemaatikute keelt (mis iroonilisel kombel on kilomeetrite kaugusel numbritest :D:D:D) võtaks see minu tähelepanu keskmelt ja prioriteetide järjekorrast ikka parajalt laia teekonna. Selle matemaatiline mõistmine ei ole kaugel. Kui keegi tark mees selle ükspäev kirja paneb, siis on inimkonnal olemas "kõige valem". Mingu või 7000 aastat, aga pikas /laias /suures/ 1 /Kõige/ Kõiksuse/ perspektiivis on see nagu sõrmenips. :)

Aga Sinu vaimne sõrmenips on selle samase lause taga, mis Sa seal kirjutasid. Oled oma sõnad hästi ja tajutavalt kirjutanud. Loe omaenda kirjutist just selle lause lõpuni, aga edasi mitte. Vast mitu korda. Kui sähvatab, siis sähvatab, mina hetkel rohkem aidata ei oska. See ongi see kus ma ütlesin, et kuidas kirjeldada seda, mida sa pelgalt "mõistad"

See lõpulause peaks siis olema:
_Tundub, et kui on juba 0, siis sellele vastandumine pole enam a priori võimalik. Mittemiski ei vastandu. Teda lihtsalt pole. Ta on olematu. Kui ta aga omab mingitki potensiaali vastanduda (ehk leida nö. järgnevus, mis =1ga), siis pole ta enam totaalne 0._

Kui Sa siit edasi loed, siis sead ise oma mõttemaailmale piirid.
Vabandan, et hetkel ei suuda seda rohkem lahti seletada.
Aga ma loodan, et üldmõte hakkab looma.


Minu vastus:
Mina Olen´le.
Dääm. Ma ei tea, kui sähvakalt nüüd miski sähvatas :), kuid tegelikult sai mõnevõrra määravaks hoopis sinu see "mõelda võimalikult lihtsalt".
Kusjuures jah, võtsin ja kordasingi need osutatud laused üle. Mitte selleks, et teha lihtsalt käsu peale "mää" vaid seepärast, et ise küsisin, ise tahtsin jõuda tuumani (või tuumale lähemale) ja kaotada polnud seega midagi. Seega miks ka mitte proovida.

Tagantpoolt alustades: me tõepoolest mõtleme enamatel juhtudel ilmselt üle.
Mina kohe kindlasti. Esiteks võib olla ballastiks kõhu alla kogutud (ja tihti justkui automaatpiloodil) nn. õpitud tarkus, mis asub meis iga kord pragmaatilise tuimusega kogutud infomüra analüüsima ja kalkuleerima, et juba eos tühistada võimalikud nn. tavamõtlemisest eristuvad erroritekitajad.
/Meie "dresseeritud" ratsionaalsus ja "karge" analüütika sisi./

Teiseks (kolmandaks ja viiendaks) võivad olla ka nn. isiklikud (ehk stks sisemised) motiivid, mis meid paljus torpedeerivad ja sunnivad mitte teenima mingites teemadekäsitlustes eelkõige sisulist eesmärki vaid olema iseenda butafoorsed "segajad". Näiteks sellesama egomängude lõbusa virrvarrina. Panin tähele, et kui kasvõi üks eemale heita, läheb kohe ka süsteemis kompamine hõlpsamaks.

/Kohane ehk siingi foorumis see viimane taas rasvaselt ja allakriipsutatult ja ehk oleks pidanud ka lisaks punaselt ja suurtähtedes panema. Muik. /


Kuid see oli kõik vaid proloog. Või etteruttav järelsõna.
Võimalik, et kellelegi pakub veel selle "mängu" skeem, et millal mitte midagi =0 (ühe võimaliku) tuumani jõudmine huvi ja seega panen siia oma versiooni.
Püüdes olla enda vastu tõepoolest aus ja lihtsalt jälgides protsessi.

Ehk siis alustasin sedakorda mitte 0-st (mis minus jätkuvalt siiski erroreid tekitas) vaid sedakorda hoopis 1-st.
Ehk siis oletades, et meil on miski, mille potensiaal =1.
Kuid meil oleks vaja jõuda ikkagi 0-ni.
Ja vblla see nüüd tundub ehk liigagi lihtsustatud (?) aga ma hakkasingi seda 1-e lihtlabaselt taandama. Ehk siis võtsin ja pöörasin protsessi ringi. Aina uuesti ja uuesti siis justkui taandades. Ja nii triljoneid kordi (kuigi mõtteliselt võtab see jah, sekundi).
Ikkagi.
Seega, KUI seda "miskit" lõpmatu hulk kordi taandada (ikka algosakesteni ja sealtki edasi), siis millal tekib sellest samast "miskist" see meie jaoks antud juhul vaatluse all olev mittemidagi ehk 0?
Okei, taandame, taandame, taandame... Ja edasi?
Hm.
Aga siis --->
Ta ikkagi justkui... ilmutas end.
Väikese üllatusena minu jaoks ta tekkiski või tekitus.. ja tõepoolest lõpuks sinna kuskile nö. vahepeale. Ehk sinna... eikuskile.
Mingisse tühikusse... või pausi.
Näitlikus mõttes võib öelda, et umbes sinna, kus on vaakum.
Samas ei.
Nii nagu tekib kasvõi määratlus ehk antud juhul määratlus "vaakum", nii saab kõik kohe läbi ja tulemus ikkagi ei võrdu 0 vaid saame taas sellesama 1-e.
Ok, saame küll: 0,00...korda x...0001 aga ikkagi 1.
1 meile aga ei sobi.
Ja kui nüüd vaadelda, siis sisuliselt just selle määratlusega on tekkinud ka antud juhul iseeneslik liikumise suund, mis nö. defineerib mitte ainult mõistet "vaakum" vaid sedasama vaakumit kogu tema olemuslikus (ehk definitsioonivälises) sisus.
Nojah, antud juhul olen see muidugi mina, kes defineerib aga sellel pole isegi tähtsust, mis või kes kuskil aegruumis püüab midagi määratleda või defineerida. (Kuigi juba seesama lisand "aegruum" teeb ka nn. võrrandi kohe segasemaks. Seega patuvabalt taandagem ka see.)
Ehk siis sellise lõputu lihtsustamisega saamegi lõpuks millegi, mis ei määratle end mittemillegagi.
See on justkui nö. hetk enne...
Mis võrdubki 0.
Aga siiski ka hetk enne seda, kui miski võrdub 0.
Niipea KUI tekib seesama määratlus, et miski = 0, siis ta sisuliselt on ikkagi juba potensiaaliga sellesama 1-e suunas ja kõik on mokas.
Ehk teisisõnu peabki olema see MinaOlen mõistes nn. "!matemaatiline väärtuSETUS" 0 ja sellest kaks kriipsu läbi tõmmata //"
Tavamõistes seega jah, määratlematu (nagu Q1-le meeldib), kuid samal ajal mitte ka otseselt meie lemmik NULLikesekene.

Kusjuures kõige huvitavam oli minu jaoks aga lõpuks see mingi sisemine... no mai eitea.. sähvatuse kahvatu aim, et "hetk enne 0-i" on küll tõepoolest mittemidagi, kuid samaaegselt võib see tõepoolest olla ikka absoluutselt kolossaalse potensiaaliga.

Nojah. Ja ülejäänud, nagu öeldakse on sõna otseses mõttes juba ajalugu.
Planeedile Maa või meie päikesesüteemile ja sealt edasi mikro-ja makrokosmosesse ja veel edasi või tagasi või kuhu iganes.
Mis sisuliselt on ka selle hetk enne 0-i vastandus.

m.o.t.t?



Vasta
#56
Midagi mõistan. Ütleks veel täpsustuseks, et kui ma enam inimeseks kehastuma ei pea. Kõik inimese kogemused on nö saavutatud läbi tuhandete kehastuste. Kas on siis mingid teised kehad kuhu kehastume või lõpuks üldse vibreerime kuskil ise planeedina jne. Et selline suurem pilt, mida ma ise veel kuksilt Teejuhilt küsida ei saa. Unenäos mulle ei vastata sellele teemale kuidagi. Tänan kui leiad aega sellele vastata, tundub küll tühine, aga mul on see tükike just puudu Smile
Vasta
#57
Kust jookseb piir ,millest alates stalkimine muutub kellegi tahtele allumiseks? Laias laastus võiks olla levinuim suhtlus nähtamatuga isikliku arengu tarbeks. Pigem sukeldumine endasse ,et end arenguteel hoida. Sealt edasi oleks vast need ,kes saadud infost koostavad midagi ka teiste jaoks. On see siis muusik ,kunstnik või teadur. Teslast Nostradamuseni. Polegi vahet kas saadu on käega katsutav nagu hetkel nutifon või lugulaul suust suhu. Tänan Teslat eksole. On veel personaalne vahendus nagu Messing seda tegi. See oleks nagu oma arengu vilija rakendus e. roll ja vajalik tulem. Aga segadus algab just sealt maalt ,kust toodetakse lasumassidele. Prohvetid eesotsas kuni Priscillani. Ja vata siin ma ei oska heldinult kuidagi piuksudes vaimustuda. Meenuvad siit weebist kaks sellist. Üks lõpetas vabakal nuga pihus ja kuul ihus. Teine sai hulgem aastaid vägistamise ja tapmise eest. Polnudki nii väga ammu nad siin kanaldamas. Mina Olen lubas lausa aatomipommi kohe kohe. Ehket ses lõigus hakkavad kallid teabejagajad väga üksteisele vastu rääkima. Keegi aga ei kahtle oma allika õigsuses. No on kellelgi pädev tester adekvaatsuse määramiseks? Minul on. Kui keegi hakkab väitma ,et ainus õige suund kuhu oma kolmas silm punni ajada on just tema juhendet suunal ja muud suunad hermus valed, pahad ja ohtlikud on, siis just tuluke ka rõemsalt süttib hoiatama. Nu ma ka siis retsenseerin oma lühisupsu aga ei kuuluta meskit tõeks seejuures. Freya on ikka ilge lits ja võiks oma jalad koos hoida. Odin kuseb kaarega oma kummardajate poole ega oska nende poolehoida hinnata. Thoril on palju jõudu. On küll. Ja seda pöördvõrdeliselt mõistuse osakaaluga. Nagu Kalevipoeg. Kuna oli jutuks ,siis keegi pole selle planeediga loomana rohkem seotud kui koerlased karuga eesotsas. Mõtlemiskoht väelooma teemal. Kasside poole hoiavad aga kõik need kelle puhul me võiks mõista, nad on võõrad, nad sisaldavad võõrast, nad vahendavad võõrast, nad kipuvad võõrsile jne. A mida neil vaja on? Mis eesmärgil? Viimane lörtsatus- edasiliikumiseks paigaldage tahavaate peegel või keerakse ots ringi või uks lukku. Hõljurid lastakse alla enda pärlitega.
Ma lisaks siia veel ühe persooni kaks tõekuulutust üheks liidetuna. Paluks lahkelt anda hinnang. Liidan kaks eri aegadel antud tõepasuna hüüdu kokkuliidetult. Ühesõnaga, maailma asjade väga kehvades seisudes süüdi NAINE. Naine on arengupeetusega kuna pole veel arenenud piisavalt , et meheks sündida. Naine on lähemal ahvile ja koerale võrreldes mehega. Ainus lahendus maailmapäästeks oleks mehelikult areneda kõrgemaks olevuseks. Nuvat. Sellisel tasemel kanaldusi sajab iga päev KOSMILIST TÕDE vahendavalt maausuliselt. Digiallkirjastan oma posti kaa. MINA EI OLE.
Vasta
#58
(27-03-2019, 07:08 )Lokster Kirjutas: Kust jookseb piir ,millest alates stalkimine muutub kellegi tahtele allumiseks? Laias laastus võiks olla levinuim suhtlus nähtamatuga isikliku arengu tarbeks. Pigem sukeldumine endasse ,et end arenguteel hoida. Sealt edasi oleks vast need ,kes saadud infost koostavad midagi ka teiste jaoks. On see siis muusik ,kunstnik või teadur. Teslast Nostradamuseni. Polegi vahet kas saadu on käega katsutav nagu hetkel nutifon või lugulaul suust suhu. Tänan Teslat eksole. On veel personaalne vahendus nagu Messing seda tegi. See oleks nagu oma arengu vilija rakendus e. roll ja vajalik tulem. Aga segadus algab just sealt maalt ,kust toodetakse lasumassidele. Prohvetid eesotsas kuni Priscillani. Ja vata siin ma ei oska heldinult kuidagi piuksudes vaimustuda. Meenuvad siit weebist kaks sellist. Üks lõpetas raekal nuga pihus ja kuul ihus. Teine sai hulgem aastaid vägistamise ja tapmise eest. Polnudki nii väga ammu nad siin kanaldamas. Mina Olen lubas lausa aatomipommi kohe kohe. Ehket ses lõigus hakkavad kallid teabejagajad väga üksteisele vastu rääkima. Keegi aga ei kahtle oma allika õigsuses. No on kellelgi pädev tester adekvaatsuse määramiseks? Minul on. Kui keegi hakkab väitma ,et ainus õige suund kuhu oma kolmas silm punni ajada on just tema juhendet suunal ja muud suunad hermus valed, pahad ja ohtlikud on, siis just tuluke ka rõemsalt süttib hoiatama. Nu ma ka siis retsenseerin oma lühisupsu aga ei kuuluta meskit tõeks seejuures. Freya on ikka ilge lits ja võiks oma jalad koos hoida. Odin kuseb kaarega oma kummardajate poole ega oska nende poolehoida hinnata. Thoril on palju jõudu. On küll. Ja seda pöördvõrdeliselt mõistuse osakaaluga. Nagu Kalevipoeg. Kuna oli jutuks ,siis keegi pole selle planeediga loomana rohkem seotud kui koerlased karuga eesotsas. Mõtlemiskoht väelooma teemal. Kasside poole hoiavad aga kõik need kelle puhul me võiks mõista, nad on võõrad, nad sisaldavad võõrast, nad vahendavad võõrast, nad kipuvad võõrsile jne. A mida neil vaja on? Mis eesmärgil? Viimane lörtsatus- edasiliikumiseks paigaldage tahavaate peegel või keerakse ots ringi või uks lukku. Hõljurid lastakse alla enda pärlitega.
Ma lisaks siia veel ühe persooni kaks tõekuulutust üheks liidetuna. Paluks lahkelt anda hinnang. Liidan kaks eri aegadel antud tõepasuna hüüdu kokkuliidetult. Ühesõnaga, maailma asjade väga kehvades seisudes süüdi NAINE. Naine on arengupeetusega kuna pole veel arenenud piisavalt , et meheks sündida. Naine on lähemal ahvile ja koerale võrreldes mehega. Ainus lahendus maailmapäästeks oleks mehelikult areneda kõrgemaks olevuseks. Nuvat. Sellisel tasemel kanaldusi sajab iga päev KOSMILIST TÕDE vahendavalt maausuliselt. Digiallkirjastan oma posti kaa. MINA EI OLE.

Oi pagan...Laugh
Teravmeelsus seisneb kunstis öelda, mida sa mõtled, ja kaduda enne, kui seda mõistetakse.

Vasta
#59
Tsitaat:Nii nagu tekib kasvõi määratlus ehk antud juhul määratlus "vaakum", nii saab kõik kohe läbi ja tulemus ikkagi ei võrdu 0 vaid saame taas sellesama 1-e.
Minu jaoks on Määramatus.
Ikka see klassikaline: "Nimetatud nimi on püsitu nimi ..."
Tsitaat:No on kellelgi pädev tester adekvaatsuse määramiseks? Minul on. Kui keegi hakkab väitma ,et ainus õige suund kuhu oma kolmas silm punni ajada on just tema juhendet suunal ja muud suunad hermus valed, pahad ja ohtlikud on, siis just tuluke ka rõemsalt süttib hoiatama.
Selle peaks ikka puust ja punaselt ja vilkuvana kuhugi kirjutama!
Minu "oma " ütles ka, et iga kanaldus on tema enda joaks.
Noet muidugi võib jagada, et teised leiaks vihjeid ja äratundmisi, aga ei tohi lihtsalt pimesi omaks võtta ilma seesmiselt kaalumata, ikka tõsiselt ja korralikult proovima enda sisse sobitama (Naudi Mentoril oli see hea kujund).

See naiste suhtes, et loomale lähemal.
Seal on tõde ja seal on vale segamini. On küll loomale lähemal, ja see on hea. Mees on loomast lahti, ja see pole kasulik. Läheb selles "hallide suunas" umbteele.

Kui ma ütlen nüüd, et minu Mentor rääkis nii, siis oleks ju nagu tõsiseltvõetavam, eks? Aga ma ei saa öelda, et tuli mingi ühendus ja tuled ja viled, ja keegi ütles ... ikka minu enda nõder mina. Niiet ärge uskuge pimesi.

ja rõhutan veel, mees ja naine on suht tühine väline "riietus", mille kattumine "sisuga" on statistiline suurus, mitte tõde iga isiku kohta. Üks inimene, keda suhteliselt palju "usun", tema räägib ka et naine on "alam", busismis oli ka uskumus, et anult mehe keahast saab valgustuda. Vot ei lähe päriselt minusse see mõte. Mehest on kergem minna, kuiu mehes on naist parasjuagu, et ei hoia "loomas" kini, aga ei ole kaotatud "maaühendust" ehk et seda punast perse tasandit on ka parasjagu, et ei hoia füüsises (seks, söök, sigimine) kinni. Uhhuu-kanaldajatel on see ühendus kadunud ja siis lennatakse mentaalsfäärides, soovunelmates ja igasuguste olendite poolt maalitud roosades soovikohastes mullides.

Mind väsitab sõnade leidmine. See on mu ajus nõrk koht.
Kui küsisin konkreetselt oma teesjuhilt (minu jaoks ikka Kõrgem Mina) et miks mina sinu kuju ei näe, siis ütles, et mul ei ole vastavat riistvara, ajus nõrgalt arenenud sidemed selle jaoks. Et mina kuulen ja tunnen. Nähtavassee ja õsnalisse vormi raske panna.

Ja ma ikka imestan, et Sul,Naut, õnnestub meeles hoida pikki seansse. Mul on meeles ainult see, mis hetkel minu jaoks tähtis. Ikka konkreetsus.
Vasta
#60
Täänan Mannu. Samused tundmused omalgi. Naine juap lähemal loodusele. Parem ahvile ja koerale kui võõrastele. Eks ole ju mehelik spermline olemus loomult võõras sissetungija. Maa kui üsa ,millesse taevane seeme sisse sõidab. No mis sealt budhismist muud lootagi. Neil ju eesmärk naiserüpest jeehhat panna. Sansaara on neile karistus nendearust. Kehtib aga enamuse filosoofialise ja religioosse pürgimuse kohta. MEES on TÄHTSAM neis. Budhismis on eesmärk kahandada end nullini. Tagasi isetuks ja minatuks ügseks spermasupiks taevateel. Nimetame selle siin puhtaks armastuseks ja valguseks ,mida meile nii hoolega serveeritakse kanaldustes. See aga on teekonna lõpp. Sulandumine jumala armu on mugavuspagulus muarust. Noja sedap ma reagingi ,et vajan vist lisamentorit. Ma olen nii madala arenguga ,et vaja leida guru ,kes mus suudab tekitada sallivust muuseas ka selle multikultidimensionaalse ,, sõbraliku,, ingli ja kosmiliste sõprade pere suhtes. Ühesõnaga tolerantsuspuudulikus vaevab. Ma pidada olema imikhing nohh. Ju siis vaja areneda . Raukhinged muudkui püüavad aga ma siuke kõva peaga ja mulle tundub nende filosoofia seniilhinge parkinsonilaadse ülearengu tunnustega. Aga mind meelitab lapsuse lihtsus küll. Vanamehe nässid ju muutuvad tagasi igavesteks poisikesteks. See arenguetapp küll meeldiks. Olguvõi püksikakkamise hinnaga. Nojap. Kokkuvõtvalt, mees on loomult isa näojärele tehtud. Üsast ta siia vopsab. Eeldab ,et kogu reaalsus viskab reied laiali ja siis nuumab end piisavalt vormituks ning kaob tagasi harfi tinistama. Huvitav just see ongi ,et just mehes ilmnevad kõige teravamalt need kolm põhi instinkti. Naine on aga see ,kes seda neil võimaldab. Mees aga rahul, kotid tühjad, kõht punnis ning võib kujuteldava püstuliga võimu luua. Sedapsi mu madalaim mina on seda ilmaelu näha lasknud. -------- Teadupärast satansitlik religioon päädib jumalaks saamisega. Leidsin ilmselgelt arengus jõudsalt edenenud isendi. No ongi naise tagumik omal kohal. Ei suutnud tuvastada aga tiivaluid.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#61
(27-03-2019, 10:11 )Mannu Kirjutas: /-/

See naiste suhtes, et loomale lähemal.
Seal on tõde ja seal on vale segamini. On küll loomale lähemal, ja see on hea. Mees on loomast lahti, ja see pole kasulik. Läheb selles "hallide suunas" umbteele.

/-/

ja rõhutan veel, mees ja naine on suht tühine väline "riietus", mille kattumine "sisuga" on statistiline suurus, mitte tõde iga isiku kohta. Üks inimene, keda suhteliselt palju "usun", tema räägib ka et naine on "alam", busismis oli ka uskumus, et anult mehe keahast saab valgustuda. Vot ei lähe päriselt minusse see mõte. Mehest on kergem minna, kuiu mehes on naist parasjuagu, et ei hoia "loomas" kini, aga ei ole kaotatud "maaühendust" ehk et seda punast perse tasandit on ka parasjagu, et ei hoia füüsises (seks, söök, sigimine) kinni. Uhhuu-kanaldajatel on see ühendus kadunud ja siis lennatakse mentaalsfäärides, soovunelmates ja igasuguste olendite poolt maalitud roosades soovikohastes mullides.
Ei ole see mees midagi loomast lahti ( soovunelm), küll aga lõdveneb temal loomne alge (inimene on osake loomariigist) peale aktiivset sigimisaja lõppu s.o. kusagil 50ntades ja edasi saab suunata energiat millegile muule, kuid sigimisproge refreshimine ei ole mitte loomsest kaugenemine. Kokkuvõttes on selles eas mees suuteline palju tegema/looma, kuna sigimise funktsiooni sundprogramm on minetanud oma jõu/kõrgpunkti ja tarbib vähem energiat ja eks loomine olegi loomsest eemaldumine.

Vasta
#62
(26-03-2019, 21:59 )Naut Kirjutas: Meie Kõrgemat Mina ma ajuüleseks aga kuidagi ei peaks. Miks? Ajus just need parimad värgid ju toimuvadki. Või kus?

.

Ma arvan et toimuvad teadvuses. Teadvus aga ei asu ajus, pigem vastupidi. Teadvus KASUTAB aju keha juhtimiseks ja füüsilise maailmaga opereerimiseks. Võib-olla see pole täpselt nii aga mulle tundub selline variant loogilisem. Sellest on siin pikk teema ka kusagil, paljude linkide ja poolt/vastu argumentidega.
Vasta
#63
[quote='Q11' pid='252183' dateline='1553632406']
..ainult Hetk (Teadvus) on...Smile

Jah, kõike tuleb vaadata teadvuse seisukohalt. Kõik need nn "jutuajamised" tekivad kui teadvus muutub või muundub.

Tutvustan üht kristalli. Hüpersteeni. See on maagilise rahu, stabiilsuse ja turvalisuse kristall. Teda peetakse sageli ka vastuste kiviks. Osade allikate kohaselt tuleks mistahes eluliste küsimuste tekkimisel hoida hüpersteeni lähedal ning vastused tulevad Sinuni justkui iseenesest. Eriti hea on selle kivi kaasabil otsida vastuseid muundunud teadvuse seisundis.

Meditatiivses seisundis tugevnevad hüpersteeni omadused ja mõjud mitmekordselt. Rännakute ja meditatsioonide ajal on hüpersteeni hea kasutada ka teisel põhjusel - nimelt ümbritseb ta füüsilise keha kaitsva ja nähtamatuks tegeva kilbiga. Teisisõnu kaitseb ta füüsilist keha samal ajal, kui hing rändab.

http://www.kristallimaailm.ee/kristallid...hupersteen





Vasta
#64
Miski pole kahjulik, mis pole liiast. Nago on öelnud klassikud.
Ehk mul on natuke...noh... mõnevõrra liiaks siiski läinud?
/Miks konkreetselt, räägin ka nata hiljem lahti.
Sain nö. oma väikese laksukese ses osas eile öösel kätte.
Ei, ei. Hea laks oli. Kainestav, võiks öelda lausa. : )

Ja no ei, messianismi all ma küll justkui ei kannata (veel?). Noet kuulake mind ja ajee ja too om nüid ainumas Töde.
Mkmm. /Ja KUI mingid tendentsid ehk (kuskil ja kunagi) siiski ilmnevad, võib mind tõesti mõneks ajaks siit puhkusele bännida. Ok? : )
Ma siiski nagu ei jutlusta (oma meelest) siin mingit vaadake-kõik-mind fenomeni.
/Ma isegi ei saa aru, kuidas osad need nn. kanaldajad seal kuskil kohati ikka teatavad, et nad on mingid Ainsamased Saadikud või Väljavalitud Sõnumitoojad või Vahendajad, keda on igal kontinendil a la 0,3 tk. Wadafakk? Kui ometi tõepoolest ja igaüks (ei, ma ei loobi siisn sõnu) saab sama teha.
Üleüldse käib see kogu mingi ümmardamine-kummardamine ja ilane pateetika selle teema ümber (kellelgi seal) kuidagi närvidele siiski. Olge ikka normaalsed./

Lisaks ma juba ei tea juba mitmessetmes kord siin mölisen ennast täieliselt üle kopipasteerides sellel teemal, et tavai, proovige ikka äkki ISE ka. Et nagu on võimalik ja pole isegi kuigi keeruline ja ohtlik kohe kindlasti mitte.

/Ee.. no muidugi ei pea proovima. Kes ei taha. Aga no need, kes siiski on ikkagi üritanud või mingid kontaktikesed ses osas ka endal olnud jne. Saan aru, et mitmed siin on samamoodi lausa aastaid midagi seal "ülakorrusel" nö. pusinud aga nagu pole justkui ikka kindlad või ei saa pihta või kahtlevad jne.
Mis on ka normull. Nagu ma ise samasugune poleks ja olen kusjuures siiani.

Ainsa asjana, et ma oleb seda nö. teadvustatud nautikat nüüd juba mingi oma jupike aega (a 15 aastat või nii. kuigi ajas erineva sagedusega) nagu konkreetsemalt praktiseerinud ja nüüd ongi mingi väike kogemusekene justkui kogunenud. Ja no miks mitte jagada? Selles mõttes sisi.
Kes leiab, et siin see jutt ikka samamoodi üks-jura-kõik, umbluu ja blaa kuubis, täiesti ok, jätke vahele, ignorrige, skrollige edasi või itsitage pihku (nagu te ikka selles viimaseski võimaluse muidugi ka leiate. Miks mitte irvata, kui ikka nii "soodne" võimlaus, eksole ja siin "otse koju kätte" tooduna.). Fine. Misiganes.
Kuid ka oma egokese mossitamise vahele nö. kainelt välja öeldes: Kõik on teil lubatud. Jah, ka (antud juhul) minu arvelt, kui see kellegi enesemääratlust selgitab või kergitab.
See õigus on täiesti kõigil olemas. Ehk siis nö. normaalkäitumus. Seega ok.

Kuid ma pole siin justkui ikka selleks, et nö. jutlustada või silmipööritades migit fkng inglite-kringlite või üü-teejuhtide-ila ajada.
Ma ise ka katsetan ja proovin, kahtlen ja lihtsalt pidevalt küsin ning otsin.. ja muidugi ka mölisen. Ka iseendaga.
Aga siiski - äkki ja kuidagi kellelgi ikka õnnestub ka kuidagi selgemini sinna nö. liinile saada...
Oleks nagu tore võrrelda. Ja üldse.
See, et see võimalik on, ses osas on näiteid nii ajaloost kui mujalt küll ühest kandist küll teisest (tõin seal eespoolgi välja) ja ehk ikka nii soolasegune see kõik ka siiski pole, kui NASAski sama metoodika mingite programmidega töös oli/on.
Mh?

Ok.
Ei, Mannu, ei jää mulle need pikad vestlused meelde nii hästi midagi.
Osa inffi ongi kuskil mäluaukude mustas mateerias juba lahustunud, tuleb täheldada.
Enne need lühemad jutuajamised kirjutasin jah, oma "lendude" lõpus üles. Noet mitte seda "voogu" katkestada.
Nüüd infondangi konkreetselt pliiats ja paber nina all.
Üks. Lause. Teise. Järgi.
/Ei, võin vahepeal ka silmi avada. Ei ole enam probleem./
Kontrollin samas needki saadud laused ikka üle selles ei-ja süsteemis.
Kohati veerin ikka saabuvat infot ka täiesti
üks
sõna
teise
järel.
Kohati ei saa nendest Tema õigetest sõnadest siiski ikka ka aru ja kasutan neid meetmeid, mida eespool kirjeldasin.
Ja kuna kõnelusete teemad ongi läinud aina keerukamaks, siis kohati on täiesti mingi krdi varjuteatri vaatamine ja sealt selle õige väljapeilimine nagu suures kotis sobrades (terad-sõklad) jne.
Kuna mul on pildiline mälu justkui parem, siis igasugune see mu Teejuhi nö. võimelmine (ehk info ettenäitamine kujundite ja kehakeelega), see mul jääb kuidagi paremini ka meelde ja seda ma ka justkui "loen" ka nüüdjuba paremini välja.
Kuid igakord (kui on keerukamad teemad), siis võtab see kõik siiski vägagi aega (3-4 tundi lähevad kut naksti) ja tuleb suht kannatlik olla.

Ja taaskord: olla selles kõiges ikka ja kogu aeg üdini aus enda suhtes, et mitte seda OMA loogikat ja "omaoletusi" sinna vahele (kergema vastupanuteena) pikkida.
Just see viimane minu meelest ongi mõnevõrra keerukas selles süsteemis.
See info ausameelne eraldamine. Et mida ütleb siiski Tema ja mida tahab justkui inertsist tekitada mu oma ajuolluseke sinna vahele.

Vot.
Vasta
#65
(27-03-2019, 04:32 )Tundlik Kirjutas: Kas on siis mingid teised kehad kuhu kehastume või lõpuks üldse vibreerime kuskil ise planeedina jne. _ Tänan kui leiad aega sellele vastata, tundub küll tühine, aga mul on see tükike just puudu Smile
Oh ei, Tundlik, see su küsimus polnud kaugeltki mitte tühine. Lausa vastupidi.
See osutus nii olemuslikuks, et peale sealpoolse vastuse kuulmist mõtlesin, et ok, selge, paneb ilmselt siin nüüd "poe kinni" vms. : )
Mõtlesin kusjuures enne "lendu", et küsib siva ära ja keerab kotile, pole ehk põhjust pikalt jaurata. Aga tunnid kulusid kui silmapilk ja käsitsi kirjutatud teksti tuli mingi 5 lehekülge.
Suht palju pidin ka nö. sõnade kaupa veerima (see võttis päris palju aega), sest ei olnud väga lihtne mul temast siiski iga kord aru saada, ei olnud. Noh, et just see ÕIGE ja temapoolne termin läheks kirja. Kuigi ta, vaeseke, ikka võimles mulle nii püüdlikult seal neid kujundeid ette, et ma siiski nagu omaette imestasin, et ta mind juba pikalt ei taha saata selle kõige peale.
Siiski. Lõpus ikka naersin suht kõval häälel. No vot oli lõbus siiski ja kõik. : )

Selle teksti ümberkirjutamine võtab mul nüüd aga jupi aega. Pealegi tuleb siin nüüd mul ka väike omaaskelduste periood vahele.
Ehk kannatab oodata, eks.




(27-03-2019, 07:08 )Lokster Kirjutas: _Ja vata siin ma ei oska heldinult kuidagi piuksudes vaimustuda. Meenuvad siit weebist kaks sellist. Üks lõpetas vabakal nuga pihus ja kuul ihus. Teine sai hulgem aastaid vägistamise ja tapmise eest. Polnudki nii väga ammu nad siin kanaldamas. Mina Olen lubas lausa aatomipommi kohe kohe.
Ma ei tea, kellest sa räägid. Ma siin suht uus. Saaks ehk konkreetsemalt?

Tsitaat:Ehket ses lõigus hakkavad kallid teabejagajad väga üksteisele vastu rääkima. Keegi aga ei kahtle oma allika õigsuses.
Mina kohe kindlasti kahtlen. Miks ei peaks? Või olen tõesti sellise mulje jätnud? Samas... no kui keegi sellise jumalaülesena end ikka tunneb, siis muidugi palun väga.
Sa ka mängid siin ju teatud mõttes sama mängu. Et sina tead. Justkui. Midagi ja omameelest. No kasvõi antud juhul või mis?

Tsitaat:Freya on ikka ilge lits ja võiks oma jalad koos hoida. Odin kuseb kaarega oma kummardajate poole ega oska nende poolehoida hinnata. Thoril on palju jõudu. On küll. Ja seda pöördvõrdeliselt mõistuse osakaaluga. Nagu Kalevipoeg.
No mingite mütoloogiategelinskite interpretatsioon on jah, rohkem ehk mõttemäng kui teadus. Allegooriate vastuvõtt läbi enda psühhokultuuriliste(?) tajumusmustrite või midagi sinnapoole.
Või sinu jaoks on see mis? Diagnooside panemine mingitele jummelitele? Nojah. Miks mitte. Ühes siinses piibliteemas Genesise algusstroofidest me ka justkui palju kaugemale ei jõudnud. Ning kukkusin minagi seal suht samasse (jumalate diagnoosimiste) auku. /Ehk siis minu versioon: kas Jahve oli psühhopaat?/ Ning ei suutnud mind sealt justkui ükski kristlane oma piblio-oletustega siiski nagu välja tõmmata.
Samas Sumeri rubriigis siin lahkasime natuke Inanna nö. märatsemisi. Ka oli põnev temaatika. Teema üldse suht tore sul. Võiks arutleda? Kuskil mütoloogiate rubriigis näiteks.

Tsitaat:Kuna oli jutuks ,siis keegi pole selle planeediga loomana rohkem seotud kui koerlased karuga eesotsas.
Huvitav teooria. Miks just koerad? Kui raatsid, siis pane ehk see sinna loomade Teejuhtide teemasse või mujale "loomsesse".

Tsitaat: Kasside poole hoiavad aga kõik need kelle puhul me võiks mõista, nad on võõrad, nad sisaldavad võõrast, nad vahendavad võõrast, nad kipuvad võõrsile jne.
Ei saanud aru. Kes kipuvad võõrsile? Kassid? Nagu...liik nimega kassid? Et kaslased sisi? Et... mis mõttes? Või mitut kassi sa oma elus (lähemalt) näinud oled? Kassid on ülipaiksed loomad (suured kassid nüüd ehk väga otseses mõttes välja arvata, kuid ka nemad on vägagi territoriaalsed. Kuigi territooriumid on neil suured).
Kodukassist paiksemat aga annab otsida. Ega muidu ei öelda, et koer jääb peremehe juurde ja kass kodu juurde. Kassidel (enamikul sisi) tekitab igasugune kuskile võõrsile ränne ikka totaalset stressi siiski. Osad jäävadki põdema ja see pole harv nähtus. Erinevalt koertest. Või siis veel edasi: huntidest, kes oma jahimaid võivad suht hõlpsalt siiski vahetada.
Või sain ma millestki valesti aru?

Tsitaat:Naine on arengupeetusega kuna pole veel arenenud piisavalt , et meheks sündida. Naine on lähemal ahvile ja koerale võrreldes mehega_ /jne/. Sellisel tasemel kanaldusi sajab iga päev KOSMILIST TÕDE vahendavalt maausuliselt.
Ja sellest me järeldame nüüd mida? Et KÕIK need nn. kanaldajad ja eranditult on järelikult debiloidid?

Tsitaat:Digiallkirjastan oma posti kaa. MINA EI OLE.
Seda rõõmu ei võta sinult, lugupeetav, keegi ära. Ehk siis ära ole, keda nö. kotib?

: )
Okei. kotib kotib. Aga ei maksa ülbata. : P
Vasta
#66
Nüüd siis see eilne laksuke (mida mainisin).
Nimelt söandasin ma mõnevõrra mossitada, et see Teejuht ühele praktilisele (ja sisuliselt tühisele) olmeküssale ikka täielise valevastuse siiski andis.
Samas küss, mille kohta pärisin, oli tõesti nii proosaline, et isegi mainimist ei vääri.

Niisiis. Küsin mina küsin sisi jällegist ja järjekordselt:
Et miks ikka tuleb sellistes olmekeissides (kohati) valeinfo? Sest ma ei kuulanud Sind õigesti? Tõlgendasin Su vastuse nagu..ennatlikult? Või mis värk nüüd korraga on? Ei kuulnud Sind ja panin oma loogika peal nagu? Kiirustasin?
/Eeldasin, et ta vastab "jah".
Aga Ta vaatas mind nimodi kuidagi teisiti nüüd. Nagu ikka sõbralikult, kuid siiski esimest korda umbes nii nagu lapsevanem vaatab oma last, kes on mingi väikese kuid napaka käkiga hakkama saanud. Et nagu ilmne, et pahandada pole suuremat mõtet, kuid... nagu nõme on ikkagi./
Kuid Ta ei vastanud mulle "jah".
Vastas hoopis nii:
- Armas.... , ma ei tahaks sulle igat su sammu hakata siiski ette ütlema.
/Ma nagu tegin sisimas blumps./
Tohohh tonti. See on nagu... midagi uut. Hm. Miks siis?
- Sest see teeks sinust sõltlase.
Sa poleks enam iseseisev.
Asi on selles, et sa pead siiski ka ise otsutama oma elukorralduse suhtes.
Sa ei tohiks seda oskust minetada.
Kui sa minetad ja küsid kõike Minult, siis see ei tähenda, et sa saad Targaks.
See teeb su hoopis nõrgaks.
Sa pole enam see Sina, kes sa oled.
Saa Minust palun õieti aru.
/Mul nüüd muidugi läkski saba sorgu ja nata piinlik oli siiski ka. Noet tõsi ta on. Jah, ma olin hakanud Temast kuidagi juba sõltuma justkui.../
Et siis jah, vastasin Talle, läheb vist liiga totaalseks juba....
- Ei. Mitte seda. Sa ei saa minetada oma hinge iseseisvust. Omaenda Jõudu.
Ahah. Ja et siis sellepärast andsid mulle vale vastuse?
/Olin kindel, et ta vastab "ja"./
- Ei. Sellepärast, et sa ei klammerduks isegi mitte Minusse, kes Ma olen siin Sinu jaoks. Ära klammerdu kellessegi. Ega millessegi.


Ehk amin selle peale.
Vasta
#67
(27-03-2019, 10:11 )Mannu Kirjutas:
(27-03-2019, 10:50 )Lokster Kirjutas: No on kellelgi pädev tester adekvaatsuse määramiseks? Minul on. Kui keegi hakkab väitma ,et ainus õige suund kuhu oma kolmas silm punni ajada on just tema juhendet suunal ja muud suunad hermus valed, pahad ja ohtlikud on, siis just tuluke ka rõemsalt süttib hoiatama.
Selle peaks ikka puust ja punaselt ja vilkuvana kuhugi kirjutama!
Minu "oma " ütles ka, et iga kanaldus on tema enda joaks.

Aa, uuu, vau, nimodi kohe vä?
Paneks äkki sinna foorumi päisesse selle, ah? Jah, PUNASELT, õige! PAKSULT ja KINDLASTI VILKUVA GIFFINA, hurraaa!
Ma natu juba redigeerisin ka ja nii, eks.
Kuigi, oi. Vot see "MINU OMA" ütles, nannanaa, et panepane, Naut ikka kõigi jaoks, lõbus just saabki olema ja justnimelt kõigil ning tasuta.
: P /Tahaks panna koguni "irwi"./
Ikkagi. Kas see on nüüd tolle jaoks, Mannu, et ma paneb nö. poe siiski kinni?
Või kuhu kosmosesse see hüüdlause nüüd suunatud siiski oli?
Njahh.
KONKREETSUS on trendis, ütled sa? Mõhõhh, räägi siis tiba konkreetsemalt. Mh?. : )

Ja kas... kogu see foorum pole natuke nagu mingi a 50% (või veel vähem?) nn. kanaldus /jättes siinsed mass-copy-pastede info ja juutuubiku vidossid välja/?
Ehk siis iga isiklik arvamus on mingis osas natuke seesama va "kanaldus". Kust ja mis vormis on juba iseasi. Ütleb seda kõike sulle siis keegi tädi Maali või Kaukaasia vaarisa või mingi Ü-nimeline teejuht, Jessus-krisstuz või onu Vaasja või (uu!) DOKTOR vai PROFFESSOOOR Jebedijee von Tyberhausen. Või no oleb sealt nendelt ja kuskilt (naistelt saunas?) sisi ikka kuulnud ja siis nagu tekkis seal kuskil.. (ajuolluse ja juustejuurte vahepealses osas) mingi NIINIMETATUD OMA arvamus.
No tore.
Aga et siis mis? Pole enam mõtet siin jahuda? Nagunii kõik üksjaseesama huunjamuunja ja ikka KAHTLANE värk. Mh?
Kohvrid kokku? Või ikka hoiame asja NIIÖELDA ja JUTUMÄRKIDES siin elusana(???) lihtsalt kuskilt mingite teiste onude-tädide kirjutisi usinalt teemadesse kopeerides ja LOOMULIKULT ikka ja ainult KOGU AEG kaheldes.
Või millised foorumi perspektiivilahendused veel oleks?
Ma uueke, õpin siin aina.

Tsitaat:Noet muidugi võib jagada, et teised leiaks vihjeid ja äratundmisi, aga ei tohi lihtsalt pimesi omaks võtta ilma seesmiselt kaalumata, ikka tõsiselt ja korralikult proovima enda sisse sobitama (Naudi Mentoril oli see hea kujund).
Kõik nagu õige ja ilus ja sile. Et pimesi ei tohi uskuda ja oleme ikka korrektselt mõistlikud ja mõistusepärased ja muu ALATI "normaalsete kodanike" tral-lal-laa.
Kuigi...ee... ma juba kuskil olen seda vist küsinud: nagu mitmendas klassis siin enamik foorumlasi nagu ikka on? Mingi 5-ndas? Või mis levelil?
Või siis mitukümmend totaalselt plonti või muudmoodi "roosat" igasuguse paramula peale ahhetavat naiivitari siin kasutajate nn. hingekarjalistis nagu seisab?
Ok. Mõned ehk seisavad. Kuid omameelest olen (enamvähem) enamiku siinsete kirjutajate seas tuvastanud siiski küllaltki adekvaatsed ja valdavalt lausa OMA ajudega mõtlevad täiskasvanud indiviidid, kellel on (valdavalt) ka olemas äratuntavalt karastunud elukogemus ja (enamvähem) selge maailmapilt. Eelkõige eristamaks mis on tot. kräpp või mis võiks pakkuda siiski reaalset arutlusainet või vähemalt kaasa mõtlemist. Seda kusjuures (oo ilu ja rõõmu!) täiesti siiski ka OMA isiklikest elukogemustetst ja vaatepunktidest lähtudes.
Ei ole nagu tajunud, et siin mingid "lükatavad-tõmmatavad" eelkooliealised massidena koos hängiks ja aina pimesilmi kõike ettesöödetut suisa enda USUndiks kuulutaks.
Ehk pole ma muidugi kõigega kursis. Vabalt võib ka nii olla.

Kuigi misiganes eriarvamus kellelgi (siingi) on, on see lihtsalt arvamus.
Mis võib kasvõi homme juba muutuda, teiseneda või enda vastandiks koguni saada.
Miski pole ometi välistatud ja miski pole ka kivisse raiutud.
Justkui.
Või kui palju siin neid nö. lõplikult ja jäädavalt "valmissaanuid" ikka nagu on või kes seda enda kohta lausa väidaksid?

Tsitaat:See naiste suhtes, et loomale lähemal. Seal on tõde ja seal on vale segamini. On küll loomale lähemal, ja see on hea. Mees on loomast lahti, ja see pole kasulik. Läheb selles "hallide suunas" umbteele.
Khm... vabandust, millest te räägite, lugupeetavad?
Või... jätkaks kuskil loomade vaatlusteemas selle kõigega, et kas ikka mees või naine on rohkem füüsiliselt loomne või taimselt vaimne või mineraalselt astraalne. Sobib?

Tsitaat:Kui ma ütlen nüüd, et minu Mentor rääkis nii, siis oleks ju nagu tõsiseltvõetavam, eks? Aga ma ei saa öelda, et tuli mingi ühendus ja tuled ja viled, ja keegi ütles ... ikka minu enda nõder mina. Niiet ärge uskuge pimesi.
No nagu jällegi. Ei usu keda? Või mida? Või nagu ÜLDSE ei tohiks?
Aa millal sisi nagu ikka nagu juba (natuke) võib? Et siis uskuda ja ehk ka nö. poolpimesi või vähemalt ühe silmagagi või salaja või kuidagi nii?
Olguolgu. Õiendan niisama. : )

Kuigi tahaks selle kõige peale ikkagi koguni lausa vastupidi seal kellegi Kõrgeaulise poolt eelöeldule määnsugusi rasvapunasega maalitud loosungeid lehvitada, teadsa.
Vilkumisele küll ei pretendeeri ja foorumipäisele ka mitte.
Ehk justnimelt: uskuge ja täiesti pimesi.
Pange justnimelt ilusasti oma silmakesed kasvõi korraks (ka tudiajast väljas olles) kinni ja PROOVIGE uskuda. Vähemalt proovige, taevashoia. Nö. lõppude lõpuks.
Et uskuda KEDA-MIDA? Ennast, kullapaid, ENNAST.
Näiteks sisi. Ja nö. teistesse uskumise vahelduseks.
: P

Või ei saa ikka kohe mette ja ikka võtab aina võimust seesama igavikuline nonstop tagumikusügamine?
Noet "Tahaks jääda iseendaks, aga raha tahaks ka. /_/
Tahaks saada kerjusmungaks aga ilm ei võimalda."
Mh? Või sain ma jälle kuidagi valesti äkitselt aru? Seda võib juhtuda küll.
/Kes esitaks sealse sama lausungi kuidagi žestides ja kehakeeles vms?
Püüan siis pihta saada. : P /

Tsitaat:Üks inimene, keda suhteliselt palju "usun", tema räägib ka et naine on "alam", busismis oli ka uskumus, et anult mehe keahast saab valgustuda.
Ja et kohe usudki? Või "usud"? Äkki koguni pimesi? Või lihtsalt..usud PALJUS?
Okei, okei. Norin nata. : )
Kuigi... sedaet,,, mis "kahtlaste" inimestega, sa Mannu, siiski lävid? Džiizass. : ) Või mis soost selle tegelase enda ema juhtumisi on?
Läheb jälle sootemaatiliseks vist kätte ära. Las seega olla.
/Millest kõigest võiks ehk mingis meie nais-mees teemas ju rääkida küll ja veel. Polegi ammu sarnast siin foorumis puudutatud justkui. Hea (taas)algatus oleks. Mh?/

Tsitaat: Uhhuu-kanaldajatel on see ühendus kadunud ja siis lennatakse mentaalsfäärides, soovunelmates ja igasuguste olendite poolt maalitud roosades soovikohastes mullides.
Et jällegi, oo armuliseim Mannude seas, et üks nn. uhuu kuskil oli ja lendas ja ajas roosasid elevante rohukõrrest läbi vms. ning kõik ülejäänud on AUTOMAATSELT siis ka sellised "köhköh" nagu?

Või ehk: Mannu, mu arm, kas sa räägid antud juhul minust? Nö. läbi näiteks kevadiste sinilillekeste sisi? Mh?
Sest siin nagu minu tehtud teemas me olema ja oma noid va kanaldusi ma siin puistan. Jah, rääkides samamoodi ikka mentaalist, ka olenditest, LENDUDEST jne. Seega... pardon... mul on mõnevõrra raske seda su hõiskamist kuidagi noh... siiski täiesti endaväliselt ehk antud kontekstis vaadelda, saagem minust nüüd õieti aru ja antagu mu enesekesksus siiski andeks.
/Ei, neid egoepistleid palun mitte mulle enam lugeda, pliis. Tänan. : ) Me oleme siiski täiskasvanute foorumis, eks ja arutame EELKÕIGE TEEMASID. Nõus?/

Tsitaat:Ja ma ikka imestan, et Sul,Naut, õnnestub meeles hoida pikki seansse. Mul on meeles ainult see, mis hetkel minu jaoks tähtis. Ikka konkreetsus.
Vastasin, et ei, ei ole meeles. Kirjutan lausete kaupa.
Ja no konkreetsus jah, ruulib.
Aga no kus mul siin selle Teejuhiga konkreetsuseni, eksole. Kammooon, ole normaalne, daa. Niisama ajan seal Temaga ikka nagu traalivaali ila ja mulli ja blaad, seal kuskil mentaalis (või tont-teab-kus-ma-ju-ei mõika-usu-tegelt-miskit-keskit), sttagi teha ju pole ja vahet pole nagu eniveis.
: P
See oli nüüd nagu.. noh.. selle va aroonja prisma läbi.

Ok, sipsikud. Võtab ilmselt väikse pausi (kuskil seal eespool mainitud põhjustel). Ja noh... üldse.
Aiahooaeg ka algamas ja vaja siin selle va Taimede Liigivaimuga hoopis vahelduseks paar rida roosavärvilist (?) (udu)juttu ajada ja nii. Taastan oma neid va "kadunud olmeühendusi" fakkjuuverimatch. Uimaivõi. : )

Piis änd lavv.

Ja läheb kordamisele:
https://www.youtube.com/watch?v=JNj9H5cJhZs

Vasta
#68
Arumaeisaa kus oled näinud enda suunal rünnakut. Millisel moel ootaksid tunnustust? KÕIK ON KORRAS. Kui katsutakse keevisõmblusi, siis ei oleks vaja sellest välja lugeda maha või tahategu. Bleh No eilane jutt sundis kummikuid otsima. Nii kurb. Täna on terve MÄGI unetust juures. Eino lähedsa ja jee nüüd kaalikaid istutama. Ära nüüd siis nii ka mossita. Ses suhtes 2 tähelepanekut su väljatoodust Mannu postide seest. Oled ju nõus küll ,et enamus vähem-rohkem satub ukse avades triivi kuhugi illusioonide otsatusse virvarri ja ka kaovad enda MINA kaotades sinna. Ja samuti pädeb väide muarustki ,et niipalju tripindusest toimib narksinuiamisena. Olles leidnud meelepärase allika ,satutakse sellest sõltuvusse. Esteks pudeneb sealt TÕDE e. toda mis justkui enda sisehäälena kõlab. Noet aga mis siis kui see just ni ongi ette söödetud. Pääasi et oma pää selle ka omaks tunnistab. No ja muidagi õndsusedoosid määravad. Harlik sõltuvus. Nii läevad paljud varem-hiljem vängemate kraamide peale üle. Näituseks ingliguru Doreen. Tükk aega kanaldas olendeid vaimude, haldjate ja muude asukate näol. Ütspäi käis laks ja kõik asendus religioossete inglitega. Olen kuulnud, et ta kaotas oma jüngerkonnast enamuse ,kuid kuna sektimull pikema laksuga ,siis see loeb.
Vasta
#69
Ei, Naut, mina räägin endast wink Oma kogemusest.
Ilma sinilillekesteta.
Sul on õnnestunud mind valesti mõista. Sina kirjeldad medali üht külge, mina teist.
Vasta
#70
supiga on nii, et selle koostist ei tea lõpuks vist isegi supikeetja. Hakkab pihta puljongi keetmisest, ja siis lisab muudkui tükeldatud-hekseldatud aineid keetmisaja vajaduse järgi ja siis kõige lõpuks maitsestab ja arvab... sai hää küll. Keerab tule maha, tõstab paja tulelt ja paneb kulbi sisse ning ütleb - supile...

Imetlen neid, kes viitsivad supiga mässata,s est see üks kulinaarne meistriteos. Tuleb siis keegi supikeetjat kiitma ka, et sai kevadine ja roheline, tunnen pisikest kadeduse pistet, sest kiitjale oleks tahtnd meeldida ju mitte millegi eest... lihstalt iseendana ja siin ja paregu olemise eest, sellisena nagu loodud ja ajahambest puretuna tänases päivas, kuid kui endas pole seda leppimist ei enda olemise, olemuse, tegemise ega kõige muu saja pisiasjaga, siis ei aita ka ei kiitmine, laitmine. Esimene silub supi tasaseks, teine ajab supi taas keema, kuid supp jääb supiks. Tõsta taldikule või jäta potti

Vasta
#71
Kusagil oli kunagi juttu söömisest. Söömise iseloom pidada näitama inimese voodielulist käitumist. Supikeetmisega vast nõnna et piimasuppi ei saa vägisi sööma panna ja kokale oma eelistusi pole muidugi viisakas kah peale sundida. Eks seda iseloomustab sõna ,Ühiskondlik konsensus. Parakas aga koondab erakuid kui selliseid. Ja mõtle kui kole kui kõik oleks igal pool just ühiskondlikud. Nagu korea tehase ühtnägu nuudleid õgivad Kimid. Selge on see, et kui võetakse ette nii põnev supp nimega ürgsupp, siis kokad kisuvad ja sööjad pirtsutavad. Aga parim soljanka ongi siuke ,millesse sobib kõik ja keegi nälga ei jää. Keegi loobib oliive sisse, keegi kirtsutab neeru peale nina ja hakib võimalikult peeneks või neelab lihtsalt mõru näoga alla. See et keegi paatosliku näoga türnüflit peale riivib, suppi veel ära ei riku. Krakovi vorst ja ananass lisab soljankale aksenti. Ei maksa peljata ürgolluse keeduses ürglollust. Kõik on sellest supist pärit. Tühi kõht on parim kokk. Hm. Ehk sorts absinti toob maitsed esile.
Vasta
#72
See ei puutu küll teemasse, aga ma ei viitsi otsida ka, kuhu see paigutada. Kui öeldakse, et suppi ei saa süüa kuumalt, sest põletab ja olgem ausad maitseid ka ei tunne. Sama on emotsioonide supiga. Täna kuskilt lugesin et viha ja andestamatus keelavad elu vastu võtmast. Sama pidur on solvumine
Vasta
#73
Naut. Toimeta toimeta, ega kiiret pole, tähtis oleks, et see info minuni jõuaks ükskõik mismoodi, võin kasvõi sellele viiele leheküljele järgi tulla. Suured tänud sulle selle vaeva ja kulutatud aja eest, muidugi tänud ka Teejuhile, kes pidi palju siis nö võimlema Smile Kõike head teile.
Vasta
#74
(28-03-2019, 11:31 )Mannu Kirjutas: Ei, Naut, mina räägin endast wink Oma kogemusest.
Ilma sinilillekesteta.
Sul on õnnestunud mind valesti mõista. Sina kirjeldad medali üht külge, mina teist.

Ok. Peaasi, et on klaaru.
Et jah. Kes mida vaatab. Sedaenam, et medalil on lisaks külgedele alati ka servad ja sisu. : )



(28-03-2019, 07:46 )Lokster Kirjutas: Arumaeisaa kus oled näinud enda suunal rünnakut. Millisel moel ootaksid tunnustust? KÕIK ON KORRAS.
Oeh. No lõpuks leidub mees, kes küsib, mis tunnustust üks naine võiks vajada.
Aa no kuna sa pakud ja nii... eee... saab nagu valida vä? : D

Tsitaat:Eino lähedsa ja jee nüüd kaalikaid istutama. Ära nüüd siis nii ka mossita.
Läbi nägid mind, läbi nägid. Oled kui see... noh... insener Garini hüperboloid. Ai, see kuram, on miskit muud. No 1sõnaga: laser.
Ei läinud ma tõeste kaale istutama. Tegin ettekülve muule "maltsale" ja maaivitsalistele, noja toatroopika ka mul sellise nõudliku silmnäoga ning põrnitses mind juba ammu.
Aga moss käib asja juurde.
Minu meelest see... noh.. mulle isegi kuidagi sobib ja nii. : P

Tsitaat:Pääasi et oma pää selle ka omaks tunnistab. No ja muidagi õndsusedoosid määravad. Harlik sõltuvus. Nii läevad paljud varem-hiljem vängemate kraamide peale üle.
Sellest ma ei saanud aru. Mis kraadis kraamide peale?
/näpp suus/

Tsitaat:Näituseks ingliguru Doreen. Tükk aega kanaldas olendeid vaimude, haldjate ja muude asukate näol. Ütspäi käis laks ja kõik asendus religioossete inglitega. Olen kuulnud, et ta kaotas oma jüngerkonnast enamuse ,kuid kuna sektimull pikema laksuga ,siis see loeb.
Oh, siin ma võin küll seljatoe oma tugitoolikul alla lasta, võtta väikse konjaaki ja süüdata sigaari. Sest: pole jüngreid - pole muret. : P




Nende kulinaarsete metaretseptide eest allegooriate leemes aga TÄNUD, säga ja Lokster. Oli maitsev. : )
Jajah, ka mulle tundub, et köök pole niisama pottide-pannide kolistamiskoht, kus vahest vissis näoga kardulaid nülitakse või makarone kopsikus leotatakse. Laboratoorium on see, laboratoorium.
Ja see ka jah, et kuda keedad nõnda helbid. : )

Supi kohta muide öeldakse, et jahtunud suppi pole mõtet üles soojendada.
Kuigi... praktikuna... minu meelest osad supid on teisel päeval süües isegi kuidagi veelgi apetiitsemad. Mh?



Tundlik, palun ära mind vihka (veel). No pole jõudnud ma seda maailmaloome kirjeldust ümber kribada.
Teisi teemasid tuleb lainetena peale ja... õkk...on üledoosioht.
Aga teen ära.
Võtaks kuidagi sinu jaoks paari sõnaga asja kokku ehk...
Ühesõnaga: totaalne faking jebedijee.
Ei, no ikka häppi end jne.
Kuigi samas pole seda "endi", pole. : )
Vasta
#75
Doosid ja laksud? See millest ma alustasin. HIERARHIA. Mida rohkem tipu poole tunglemise püramiidil ,seda krehvtisemaks läeb kraam. Valgusküllasemaks. Rohkem teadmisi, avaram ruum, suurem võim, suurem ,,jumalikus,,....... kõik pluss märgiga tendentsid. Keegi ei kuuluta ju saadu juurde et tal sääl hea pole. On-on. Ja aina parem hakkab. A polegi valesti või pahasti. Kel mida vaja ehh. Nirvaana, kirgastumine........ Aga kõik kõiges ei saa olla vaid puhas valgus ja positiivsus. Kuigi iga uus doos uinutab sellegi.... mõteribala. Lõksud, lõksud....... areng peatub. No siuke soovimatu kaasnähe on nohh mul. Alati kui näen kellegi pead kusagil väääääga kõrgel hõljumas, näen ka tema jalgu. Ma ei saa seda välja lülitada . Latv ja juured on vastvauses. FB-s näen gurusid palju ,kel juured mädad või kuivanud aga jutupoolest puhta sathud ja valgusmeistrid.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  OMA MAAILMAS KÕIGE TUGEVAM Krt 23 9,790 07-02-2013, 17:23
Viimane postitus: Krt
  Kuhu jääb OMA usk? Celtic 0 2,457 24-08-2008, 11:12
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat