Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suur Eksitus (The Great Deception)!
Autor Sõnum
Q11
Vana kala

14-03-2019 18:46
Postitus: #101
RE: Suur Eksitus (The Great Deception)!
Ei, kle Naut see Arlichi kommentaari alguse pool oli päris hea..
"demon possession"; paljudele teadmata on asjaolu, et oma vaimsetel rännetel, meditatsioonidel ja kehast väljaoleku hetketel, viiakse sellise kandidaadi vaimkeha koos hingega võltstegelikkusesse ehk "vaimsesse simulatsiooni"
Noh?...Ma ju püüangi koguaeg seletada , et need on lihtsalt sümptomid, mitte sinna ei maksa kinni jääda ja selles Reaalsust "näha"...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

14-03-2019 18:53
Postitus: #102
Me juba arutasime "juhtmete teemas", et seesama simulatsioon võib vabalt olla kogu meie reaalsus. Kas siis igalühel üksiti ja oma nurgas ning siis tervikekraanil nn. ühisteadvuse illusioonina.
Kuid isegi kui see kõik nii on, siis see tõdemus ei aita meid paraku essugi edasi. Ega üldse kuhugi. Olemaks ka seesama irreaalne "inimene" justkui siin ja nagu praegu.

Kristluses on aga justkui enamik deemonlik ja saadanast?
Ma olen uudishimulik sipsik ja seega ikka vaatan ka pildiraamatuid, mis mulle nina alla pistetakse. Kade ei ole.
Noja ma siis nata lappasin neid pildiraamatuid seal eelpool olevatel linkidel.
Ühesõnaga, KUI sul on miskit musta, siis oled satanist, KUI sul on kodus interjööris must laud (ja hoiataevas veel ruudukujuline), siis on see selge märk saadana trikkidest /seosed Kaabaga, ristiga, satanismiga, tetraeedriga ja muu ikka-endiselt läbi ja läbi saatanlikuga/. Üldse kõik, kus esineb ruut või kuup (misiganes värvi isegi) on valdavalt saatanlik. Misiganes see oleks.
KUI aga miski on mustvalge ruuduline, siis on see ilmselgelt seotud vabamüürlusega /malepõranda motiiv/ ja see on omakorda seotud samuti loomulikult saadanaga ehk seega kõik maletajad, mustavalgeruudulisi pükse kandvad hipsterid või ka need, kel kodune kempsupõrand kogematta(?) mustvalgete kahhelkividega kaetud - see kõik ON saadanast. Seal pole erandeid ja pole kompromissi.

Väga palju rohkem neid lingitud pildiraamatuid vaadata ei suutnud.
(selle postituse viimane muutmine: 14-03-2019 19:05 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Arlich
Vana kala

14-03-2019 19:13
Postitus: #103
Kui me elame Suletud Süsteemis, koos Lameda Maa ja Kristalse või Klaasja Taevakaarega meie üle, mille külge on Tähed, kui Valgused või Lambid asetatud, siis on ilmne, et me ei ole evolutsiooni käigus tekkinud. Kui evolutsiooni pole toimunud, siis ok ka Suure Paugu Teooria koheselt vale. Kui evolutsiooni pole toimunud, siis pole meil ka võimalik kuskile edasi evolutsiooniliselt areneda. Aga küsimus pole praegu mitte selles, vaid hoopiski selles, et kui me elame sellises kinnises süsteemis, kus lõputu Universum ja meie Päikesesüsteem on väljamõeldis, siis kes on selle Süsteemi Looja? Mis on Tema nimi? Kas ta on ehk meile andnud mingi manuaali, et kuidas Teda üles leida? Asi on selles, et kui Lame Maa on tegelikkus, siis tähendab see mitte seda, et Lame Maa püüaks kuidagi nüüd tõestada Piiblit, vaid hoopis vastupidi, et Piibel on sellest kõigest üksikasjalikult juba tuhandedi aastaid meile rääkinud. Viimased 500 aastat ajupesu on meid kõiki lihtsalt pimestanud eemale tegelikkusest! Kui me elame loodud Süsteemis, siis on selle Loojal ka õigus nõuda oma Seaduste täitmist. Igaühe vaba tahe annab aga meile selles osas täiesti vaba valiku. Tagajärjed on igaühele algusest peale teada, olenemata sellest, kas ollakse selle poolt või vastu.
(selle postituse viimane muutmine: 14-03-2019 19:15 Arlich.)

Minu materjalid : Mystery Babylon the Great / The Biblical Flat Earth
Naut
katselendur

14-03-2019 19:19
Postitus: #104
Räägi, Arlich, ikka see verelible teooria seal nata selgemaks kõigepealt.
Et kuidas see puna-valgete liblede suhe patu-patuvabadusega nö. pilti joonistub nende andmete põhjal, mis ma tõin. Oleks huvitav.

Lisaks. Seal viimasel lingil on see maakera joonestamine. Ja suur sirkel on seal meie jummelil käes.
Sirkel on aga täieline vabamüürluse sümbol ja atribuut. Vabamüürlus aga on saadanast (nagu väidate).
Nii - kuidas siis nüüd seda pilti, mille meile siisa panid, ikka mõista?

Arlich
Vana kala

14-03-2019 19:30
Postitus: #105
Valgete vereliblede ülesandel inimeste immunsuse säilitamise ja bakteritega võitlemise suhtes on Youtube videosid täis.
Iga töövahend (näiteks nuga) leiab oma hea või halva rakenduse teostaja enda käe läbi. Kui teostaja on nüüd näiteks kuri, siis töövahend saab ka kurja rakenduse ja seda kasutatakse kurjadel eesmärkidel. Sama on sümboolikaga! Kui tegelased, kes ise endid Saatana järgijateks tunnistavad, ühtelugu ja kõikjal ühte ja samu mustreid sisse viivad, siis küllap on neil ka eesmärgiline tähendus. Keegi ei too sümboolikat välja, kui see esineks ainult ühe korra või juhuslikult. Seetõttu on alati soovitav ka pildimaterjali sirvides lugeda teksti, mis piltide seletuseks kaasa antud. Muidu võib tekkida palju valearusaamu ja mõttetuid küsimusi. Ma olen andnud piisavad seletused kõikidele piltidele, mis ma välja olen toonud. Seda eesmärgiga, et igaüks ise asju kontrolliks ja edasi uuriks.

Naut
katselendur

14-03-2019 19:48
Postitus: #106
Kulla Arlich.
Jälle see "loe läbi see ja too ja 10 köidet ja 6 raamatut, Vana Testament ja Uus ja Lauluraamat ja lisaks seda kõike inglise keeles, mis on ainus saadanavaba tõlge + vaata läbi mingid videod jne jne."

Ma küsisin lihtsaid küsimusi su enda toodud materjali põhjal. Ja eeldan ka lihtsaid vastuseid. Soovitavalt ka mitte vaid ideoloogilisi vaid ka loogilisi.
1. Puna ja valgevereliblede seosest patu ja patuvabadusega - kuidas see haakub meie reaalse füsioloogiaga?
2. Sirkel kui sümbol. Miks ühes kohas on see saatana atribuut ja teises kohas sul seal piltidel jumala oma?

Tänan.

See aga, mis ma sealt linkidelt leidsin, oli minu jaoks mitte lihtsalt ideoloogia vaid ka hirmupropaganda. Lisaks kohati küllaltki kitsarinnaliselt fabritseeritud nii nagu vandenõuteooriate klassika ikka. Vabandan, kuid ma ei soovi seda enam lugeda, et oma vibratsioone sellise üheplaanilise propagandaga alla viia.

Kui sa ei soovi siin küsimustele vastata ja jätkad stiilis "lugege kõik see läbi, mis siia pannud olen", siis ma rohkem sind ei tülita.
(selle postituse viimane muutmine: 14-03-2019 19:48 Naut.)

Arlich
Vana kala

14-03-2019 20:00
Postitus: #107
Siin on piisavalt hästi lahti seletatud! Kui sa tahad sügavamat kristlikku seletust sellele, siis pead natuke kristlikke matejale uurima!
Pastor Mike Hoggard - How Christ's Blood Washes Our Sins Away!
https://youtu.be/4IYYnSOsvYU?t=1021
(selle postituse viimane muutmine: 14-03-2019 20:02 Arlich.)

Naut
katselendur

14-03-2019 20:09
Postitus: #108
Ehk sa siis isiklikult ei vasta siin millelegi, Arlich?

Soovitan sul läbi lugeda see teema meie enda foorumist. Ära muretse, haakub sinu nn. spetsialiteediga kenasti:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=384

Saad vastuse ka sellele, mida näiteks MINA sügavamalt soovin.
(selle postituse viimane muutmine: 14-03-2019 20:10 Naut.)

Arlich
Vana kala

14-03-2019 20:30
Postitus: #109
Ma olen sulle juba korduvalt oma vastused andnud, aga sa lihtsalt ei taha neid ju kuulda, ega neisse süveneda.
Jah see teema, mida sa välja tõid pole mingi ime! Esimene pilk juba esimesele postitusele annab selguse, et tegelane, kes selle tegi ei mõista Vana Testamendi ja seal aset leidnud lahingute tagamaid. Nimelt sõdisid heebrelased seal langenud inglite ja inimeste järeltulijatega (1 Mo. 6) ehk siis geneetiliste hübriididega (hiiglastega). Ma kirjutasin nendest geneetilistest sõdadest ja hiiglastest oma materjalis üpris pikalt ja sai isegi eraldi välja toodud pildimaterjal hiiglastest Vana-Egpituses. Kui neid muinashõime poleks täielikult ära hävitatud ja Iisraeli rahvas oleks nendega segunenud, siis meie praeguses maailmas poleks enam DNA poolest puhtaid inimesi alles... Muideks praegune geneetika läheb juba uuesti sama teed, luues geneetilisi hübriide, et meid kõiki ära hävitada. Eesmärk on algusest peale onlud üks - hävitada ära inimese olemus ja tema DNA, sest inimene on loodud Jumala näo järgi ja deemonid vihkavad Jumalat aga ei saa Talle midagi viga teha, seega ründavad nad meid, kui Jumala kuju järgi loodud olendeid - nii nagu Jumal on Kolm Olemust ent ometi Üks Jumal, nii on ka meie inimolemus 3-ne, ehk meil on Jumalale sarnaselt Keha, Vaim(keha) ja Hing (ehk meie isikupära ja olemus). Ja teatavasti on võimalik inimese hinge tema kehast eraldada, ning niisamuti saab ka Kolmainu Jumala 3 olemuse osa üksteisest eralduda ja eraldi ilmuda, ent tegemist on ikka ühe ja sama Jumalaga. Seetõttu pole ehk ka eriti rakse mõista asjaolu, et Jumala olemus võttis endale füüsilise kuju Jeesus Kristuse näol ja et peale selle on veel Taevas Jumal Isa ja Püha Vaim. Seetõttu ka Jeesus ütles Piiblis "kui sa oled mind näinud, siis oled sa ka Isa näinud!".
Kui sa isegi New-Age seisukohast muinas Atlantise jms languse tagamaid uurid, siis taipad pea, et nende üheks languse ja hävingu põhjuseks oli DNA manipulatsioon ja hübridisatsioon. Miks sa arvad, et pea kõik tänapäeva filmid on täis mutante ja geneetilisi superkangelasi? See on eelprogrammeering, sest Suure Tagakiusamise ajal lastakse kõik tänapäeva hübriidid ja nende väed maa-alustest laboratooriumitest ja baasidest lahti ja siis on taas kord käes päevad, mis sarnanevad Noa ajaga, mil langenud inglid ja nende hübriidid Maa peal kõnnivad.
Ja see kõik on just praegu aset leidmas just nagu Piibel on sellest kõigest meile ette ennustanud!
(selle postituse viimane muutmine: 14-03-2019 21:01 Arlich.)

Naut
katselendur

14-03-2019 21:05
Postitus: #110
No näed, sulle ka ei meeldinud "esimene pilk" sinna, mis?
Ja mul käsid aina lugeda seda, millel ka minu "esimene pilk" andis täiesti negatiivse emotsiooni.
Ehk miks sa siis end nüüd eristad?
Ja miks sa edasi ei süvenenud? Meil oli seal alles hiljuti vägagi sisukas diskussioon.

Naut
katselendur

14-03-2019 21:09
Postitus: #111
Mu lihtsatele küsimustele sa muidugi ei vasta, Arlich.
Ikka oma joru, ehk see mis nö. plaadilt tuleb.
Tead... mulle tundub, et ma ei räägi siin enam inimesega vaid mingi nööride otsa pandud nukkolevusega.
Mida iganes inimlikult sinult küsida, on vastus justkui automaatne, et "mine loe, mida need TEISED on öelnud, mida need TEISED on teinud, need TEISED seal on juba öelnud, kirjutanud, mõelnud, ütelnud, videosse pannud, kõik on kirjas, kõik on olemas, mina ei räägi, mind pole olemas, räägivad TEISED, mina ainult panen nende TEISTE tõlkeid, tsiteerin TEISE tekste, linke, pilte".

Mh? Vot ei tea, miks selline mulje jääb hetkel...
Tahaks ju kuidagi ikka inimlikku kontakti saada ja su enda sõnu ning arvamust kuulda, kulla Arlich.
Aga no ei tule nagu mitte...

Saime teada, Minaelan, et kõige ilusam usk on usk iseendasse.
(selle postituse viimane muutmine: 14-03-2019 21:12 Naut.)

Arlich
Vana kala

14-03-2019 22:27
Postitus: #112
Kui sa soovid aru saada, miks Sirkel ja 90kraadine Vinkel on Vabamüürlastel kasutusel, siis nende kõige kuulsam raamat "Morals & Dogma" seletab ära, et neid kasutatakse ühtlasi Maa ja Taeva ülesehituse iseloomustamiseks.
NB! Mõista tuleb vabamüürlaste puhul seda, et Valgus, mida nad otsivad ja teenivad on Luciferi valgus, kuna Lucifer/Saatan on nende endi sõnutsi see jumal, mida vabamüürlased teenivad.
Miks nad kasutavad King Jamesi Piiblit, on aga seetõttu, et see on ainuke Piibliversioon, mida kurjus muuta ei saa ja jumalateotus on seda suurem, mida rohkem Tõde nad ebaõigluses hoida suudavad (loodan, et sa mõistad selle lause tähendust).

Siin video, kus 32astme vabamüürlane ise seletab ära, mida need tähistavad:

(selle postituse viimane muutmine: 14-03-2019 22:54 Arlich.)

isemaag
Vana kala

14-03-2019 22:51
Postitus: #113
Kas see video, veel ametlikult mitteärakeelatu, sehkendub kuidagi eksituste hulka?
https://www.youtube.com/watch?v=7JQjdc3y...ex=54&t=0s
Путешествие в прошлое. Реки на суше и на море.
павел ант
Avaldati 12. dets 2018

Ookeanide põhjas on laiad jõesängid, kuhu too vesi voolas? Kas maakera tuumasse?

Laadige alla sest et sedalaadi info võidakse ära keelata.
Arlich
Vana kala

14-03-2019 23:01
Postitus: #114
Siin veel üks huvitav video!
Valitsuste-, militaar- ja kosmoseagentuuride avalikustatud dokumendid kõik kinnitavad, et me asume Lamedal Maal!
Video autori Youtube esimese postituse all on ka ära toodud kõik lingid nendele ametlikele dokumentidele.

(selle postituse viimane muutmine: 14-03-2019 23:03 Arlich.)

Naut
katselendur

15-03-2019 00:56
Postitus: #115
(14-09-2018 17:10 )Arlich Kirjutas:  _
5) Spiritual Warfare - The wisdom of this Universe is foolishness with God
link materjalile nr. 5

Järgmine sinu pandud link:
link materjalile nr. 7

Tooksin ka pildid eraldi välja, kuid see tähendab programmis ülenäppimist.
Aga tasub pilk peale visata ehk küll, kui pole arusaadav.

See, mis on vabamüürlus ja miks geomeetrias sirklit kasutatakse, EI OLNUD küsimus.
Veel kord küsimus:
2. Sirkel kui sümbol. Miks ühes kohas on see SIRKEL sinu linkidel saatana atribuut (link nr. 5 alates lk. 35) ja teises kohas sul seal piltidel jumala oma? (link nr. 7, pilt nr. 2 vasakult, ülareas)

No ma ei oska VEEL täpsemalt küsida.

Kuid arusaamatus tekkis sellest:
Vabamüürlus, nagu ütled või ütlete, on saatanast.
Esimese lingi (nr. 5) leheküljed alates 35 kuni 37.

In a diabolical twist, MASONIC TEMPLES HAVE THEIR ALTER IN THE OPPOSITE SIDE OF THE TEMPLE. THE MASONS ENTER IN THE WEST. This is diabolically significant as the 3AM ‘witching hour’ is an inversion and mockery of the hour when Jesus is believed to have died on the cross at 3PM. This reverse image is very
prevalent in the occult. THE OCCULT TEACHINGS SEEM TO ALWAYS BE THE NEGATIVE IMAGE OF THE POSITIVE OF GOD’S WORD. The Masonic Temple always has the entrance in the west and the altar in the east. _
SATAN COMES FROM THE EAST ALSO.

Ole hea, seleta nüüd üle, kas Vabamüürlased kogu oma atribuutikaga (kaasa arvatud SIRKEL) on sinu meelest ikka sinu jumala vastu või poolt?
Äkki ma sain valesti aru.
(selle postituse viimane muutmine: 15-03-2019 00:56 Naut.)

Arlich
Vana kala

15-03-2019 01:34
Postitus: #116
Sirkel on töövahend, mida saavad kasutada ühtlasi nii Jumal kui ka Saatan. Jumal kasutas sirklit maa ringjoone märgistamiseks.
Saatan kasutab seda Vabamüürluses koos Vinkilga sümboolikas, mis viitab 1 Moosese 6 peatükile.
Sellel sümboolikal on veel palju täiendavaid tähendusi.
Kuna Saatanale meeldib Jumalat matkida ja kõike pea peale pöörata, siis kas pole ime, et näiteks risti sümboolika esineb ühtlasi nii Kristluses kui ka satanismis. Viimase puhul on rist ümberpööratud kujul!
Vabamüürlus on täiesti deemonlik ja vastand Kristlusele, kuna nende endi sõnul nad teenivad Luciferi ja Lucifer on teatavasti Saatana algupärane nimi enne tema langust. Üsna sagedane on juhus, kus Kristlaseks saades tuleb vabamüürlasest deemonid täiendavalt välja ajada (sama kehtib ka Katoliiklaste puhul kui neist saavad tõelised Kristlased; Katoliiklus pole Kristlus ja pole seda kunagi olnud, see on vaid maskeering muistsele Babüloonia iidolikummardamisele), et neid generatsioone läbivatest needustest ja mõjudest vabastada. Sama kehtib ka paljude Kristlike tervenduste puhul, kus Vabamüürluse deemonite vägi tuleb igaks juhuks siduda ja kõik perekondlikud sidemed sellega lõhkuda, sest need võivad ulatuda mitmete generatsioonide taha ükskõik millise perekonna puhul. Vastasel juhul on tervenemisprotsess tõkestatud või see kulgeb äärmiselt vaevaliselt.
(selle postituse viimane muutmine: 15-03-2019 02:09 Arlich.)

Naut
katselendur

15-03-2019 02:35
Postitus: #117
Asoo, selge selge. Et kasutavad samu tööriistu.
Kuigi... muidugi jääb ehk pisut arusaamtuks, miks jumal üldse sirklit kasutab...?
Ehk siis enne ta pidi looma teava ja maa...
Ei. Enne ta pidi looma valguse, siis pimeduse, siis veed, siis taeva, siis sirkli, siis Maa...
Kahjuks eestikeelne variant:
https://www.piibel.net/#q=1Ms%201
Kuigi sirklit siin ei manita.

Natuke muidugi segane aga no pole ehk hullu, katsume siin kuidagi hakkama saada nende tagajärgedega anno domini 2019.

Arlich
Vana kala

15-03-2019 03:40
Postitus: #118
Tõepoolest! Aga sellepärast ma ju kasutangi inglisekeelset KJV, sest see on tõlgitud muutumatuna originaalkeeltest!

(Proverbs 8:27) When he prepared the heavens, I was there: when he set a compass upon the face of the depth...

Ja sedasama värssi loeme me maailma loomise kohta eestikeelesest Piiblist järgmiselt:

(Õp 8:27) Kui tema valmistas taevad, olin mina seal, siis kui ta joonistas sõõri sügavuse pinnale ...

Ja samas me loeme veel teisalt, et:

(Ii 26:10) Ta joonistab vetepinnale sõõri kuni valguse ja pimeduse piirini.

Ja see viib meid kolmanda sarnase kinnituse kohta Piiblis, mis on ühtlasi kõige kuulsam Lameda Maa värss:

(Js 40:22) et see on tema, kes istub maasõõri kohal, mille elanikud on nagu rohutirtsud; kes laotab taevad laiali kui loori ja venitab neid otsekui telki selles elamiseks

Eesti keel on ühest küljest aga hea, sest sõna "Maasõõr" ei saa meie keeles mitte kuidagi tähistada gloobust või Maa-kera vaid iseloomustab eelkõige geomeetria seisukohast tasapinnalist ringjoont (või ringikujulist ketast/plaati). Loomulikult me mõistame, et sellel Maasõõril on oma teatav paksus või sügavus/kõrgus. Ühtlasi on näha, et taevad on Maasõõri kohale laotatud kui "telk". Analoogia alusel ei saa ühtegi telki aga asetada ühegi gloobuse või sfääri peale, et see seda tervenisti kataks. Seega on meil siinkohal tegemist Lamedat Maad katva Taevalaotusega ehk Taevakupliga.
Küsimus tekib eestikeelse tõlke lugemisel loomulikult, et millega või kuidas siis Jumal selle sõõri vetepinnale joonistas? Ühtlasi kui me neid värsse loeme, siis geomeetria seisukohast asjale lähenedes on ilmne, et tegu saab olla üksnes Lameda Maaga, sest:

(2 Peter 3:5) For this they willingly are ignorant of, that by the word of God the heavens were of old, and the earth standing out of the water and in the water.

Kui me aga seda värssi eestikeelsest tõlkest nüüd loeme, siis jääb asi kajuks segaseks:

(2Pt 3:5) Aga seda väites jääb neil kahe silma vahele, et muiste olid olemas taevad ja veest tuli maa, mis püsis koos vee läbi Jumala sõna jõul

Igal juhul ei tekkinud Maa Piibli alusel mitte Suure Paugu tagajärel tulekerast väljatahkumise teel, vaid Maa, kui elamiseks kõlbulik pinnas loodi vete pinnale... ja nende lausete alusel me mõistame, et see saab üksnes olla lame ehk tasapinnaline.
(selle postituse viimane muutmine: 15-03-2019 03:55 Arlich.)

vasamasa
Veteran

15-03-2019 06:41
Postitus: #119
(15-03-2019 03:40 )Arlich Kirjutas:  ... ja nende lausete alusel me mõistame, et see saab üksnes olla lame ehk tasapinnaline.

Mitte meie, vaid Sina mõistad, et.... !wink

Alrich, Sulle lugemiseks tõlke kohta. https://www.asa3.org/ASA/PSCF/2001/PSCF9...eider.html
(selle postituse viimane muutmine: 15-03-2019 07:07 vasamasa.)
Arlich
Vana kala

15-03-2019 16:45
Postitus: #120
Alates hetkest, mil Lameda Maa ilmutus massidesse jõudis umbes mingi 2015 aasta paiku eksisteerib lugematu hulk poolt ja vastuargumente nii Sfäärlise kui ka Lameda Maa kohta. Hermeneutika seisukohast lähtuvalt on iga uskliku kohustuseks suhtestuda Piiblisse sõna-sõnaliselt (we must take Bible literally) ja arusaamatuse ilmnemisel kasutame me esmalt sedasama Piiblit (kuid erinevaid raamatuid sellest) et asjale selgust tuua. Ehk siis me uurime tervet Piiblit ja iga võimalikku lauset, mis näiteks Piibelliku Kosmoloogia kohta käib. Selle teostamiseks on head programmid, mis võimaldavad otsida üksikuid sõnu üle terve Piibli. Konkordantside kasutamine muidugi aitab kaasa veel täiendavalt arusaamatuste lahtiseletamisel. Eksisteerib suur hulk Piibli teadlasi (kes enamus ei usu isegi et Jeesus Kristus oli reaalselt olemas) ja ka pastoreid, kes olenemata ükskõik milliste materjalide väljatoomisel oma seisukohti kunagi ei muuda. Lõpeks jääb selle üle otsustamine igaühe enda usu najale, st. kas usutakse NASAt ja teisi kosmoseagentuure või usutakse Piiblit ja seal väljatoodud kosmoloogiat.

Kanoonilisest materjalist apokrüüfilistesse tekstidesse liikudes on Eenoki 1ne Raamat see, mis annab Piibellikule kosmoloogiale täiendavat selgitust.

Seega minu soovitus on - uuri ise seda kõike! Osta endale P900 või P1000 kaamera ja tee Maa kumeruse testid ise ära ja analüüsi siis, kas NASA poolt väljatoodud arvud ka paika peavad.
(selle postituse viimane muutmine: 15-03-2019 17:04 Arlich.)

Arlich
Vana kala

15-03-2019 17:55
Postitus: #121
Ok. Siin siis põhjalikum ülevaade:

Ja veel keda huvitab, siis siin on link 20-le pdf formaadis antud temaatikat käsitlevale raamatule alates 1800-ndatest.
(Google Drive ei näita loomulikult kokkupakitud zip faili eelvaadet, kuid annab lingi selle allalaadimiseks)

20 Flat Earth Books

Head uurimist!
(selle postituse viimane muutmine: 15-03-2019 17:57 Arlich.)

vasamasa
Veteran

15-03-2019 18:05
Postitus: #122
Aitab ühest Lame Maa teemast küll. Milleks veel siin seda üles kütta !?
Arlich
Vana kala

15-03-2019 18:17
Postitus: #123
Siin foorumis on 7229 teemat. Iga teema ja postitus kannab endas eripalgelist infot nii objektiivsetest kui ka subjektiivsetest seisukohtadest. Igas teemas esitatakse küsimusi kellegi või millegi kohta. Iga teema pakub samuti erinevaid vastuseid ja seisukohti. Ja see ongi asja puhul huvitav, et tänu kõigele sellele me analüüsime nii iseendid ja küsimuste esitamisel liigume oma arengus edasi. Kas siis oleks parem, kui me piiraks sõnavabadust ja igaühe seisukohti, isegi kui need on vastandlikud? Loomulikult ei! Kahjuks tundub, et ümbritsev maailm püüab üha enam piirata vaba sõnavõttu ja erinevate seisukohtade esitamist. Sõnavabadusest on saamas "vabadus" ebameeldivatest sõnadest ja seisukohtadest...
(selle postituse viimane muutmine: 15-03-2019 18:20 Arlich.)

Minaelan
Veteran

15-03-2019 18:26
Postitus: #124
(15-03-2019 18:17 )Arlich Kirjutas:  Siin foorumis on 7229 teemat. Iga teema ja postitus kannab endas eripalgelist infot nii objektiivsetest kui ka subjektiivsetest seisukohtadest. Igas teemas esitatakse küsimusi kellegi või millegi kohta. Iga teema pakub samuti erinevaid vastuseid ja seisukohti. Ja see ongi asja puhul huvitav, et tänu kõigele sellele me analüüsime nii iseendid ja küsimuste esitamisel liigume oma arengus edasi. Kas siis oleks parem, kui me piiraks sõnavabadust ja igaühe seisukohti, isegi kui need on vastandlikud? Loomulikult ei! Kahjuks tundub, et ümbritsev maailm püüab üha enam piirata vaba sõnavõttu ja erinevate seisukohtade esitamist. Sõnavabadusest on saamas "vabadus" ebameeldivatest sõnadest ja seisukohtadest...

Üks mõistlikumaid arvamusi ...viimasel ajal.

PS. kuigi ma ei usu seda kõike, ma siiski hindan Arlichi siirust.

http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid223727

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
zzz34
Veteran

15-03-2019 19:04
Postitus: #125
Sõõr=orb,võib tähenda kera.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Birminghami Kolmsilm a la Suur Vend Skarre 0 2,202 13-11-2015 04:01
Viimane postitus: Skarre
  Suur jalutuskäik xawa 4 4,364 25-07-2012 14:55
Viimane postitus: Tarawah
  Suur raamatutepõletamine toimub juba homme! Celtic 42 15,994 23-05-2012 19:36
Viimane postitus: nokitseja
  The Obama Deception kikaskilla 1 1,921 28-03-2009 14:09
Viimane postitus: Pyramid

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat:

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog