Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 3 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astraalrännaku sooritamine
Autor Sõnum
Naut
katselendur

Postitusi: 431
Liitunud: Dec 2018
13-03-2019 17:41
Postitus: #351
RE: Astraalrännaku sooritamine
Astraal ja mentaal (minu arusaamist mööda) on erinevad vaid selles osas, kuidas sinna "kanalisse" minna. Ja selle astraaliga on nagu üksjagu pusimist ja tingimusi ja mida kõike vaja. Ja siis ikka see kindel häälestus lõdvestusele või unele. Ja seal vaatan mõnel isegi koer ei tohi haukuda või muud eritingimused. Lisaks need va koll-valvurd ja ohutu tagasitulek jne. No ma mõistan, tasemed või kogmused on erinevad, kuid kuidagi palju tingeltangelit (minu jaoks).
Lisaks see "puuks" justkui, et hiljem üldse mitte midagi koguni ei mäletata. Nagu unenägude puhul (mis on aga mingite nippidega tõepoolest õpitav).
Mentaaliga see mittemäletamine on justkui välistatud. Isegi kui vestlus/rännak on pikem (mitmeid tunde näiteks), siis ka peale uinumist siiski mäletad seda ka ilma pingutamata suht detailselt. Nagu kuskil ütlesin, ma võin mingid nähtud detailid täiesti pisiasjadeni kasvõi üles joonistada hiljem. Tervikpildist rääkimata. Või mäletad väga hästi (kas visuaalselt või aistinguliselt) mingeid faktuure või tajumusi.
Selles mõttes ongi unustamise oht selliste sfääridega tegelemisel välistatud, sest lõppude lõpuks ka peale pikka und mäletame me ometi, mis eelmine päev meiega juhtus, kus me käisime või milline oli meie vestlus mõne sõbraga, kas pole?
Sealsetes rännakutes oled siiski Mängu Juht ikka valdavalt ise (kuigi... selles on nüansse aga neist hiljem), kuid kogenenumalt võib sinna "liinile" minna misiganes ajahetkes või füüsilises asukohas. Mina nii proff ei ole (veel?), vajan siiski teatud häälestumist ja ka eraldumist, kuid see "sisse minek" võib kohati võtta vaid minuteid.
Info osas võib saada justkui aga sarnaseid vastuseid, ole vaid mihkel küsima, minema, vaatama, avastama, kompama (mida paljud, siinse loetu põhjal, mingil põhjusel ei tee). Kuid jah, mentaalrännak on pigem.. rohkem teadvustatud ja reaalse enesekohaloluga...
Või... kuidas seda nüüd seletadagi...
Noet lased küll asjadel juhtuda ja jälgid protsesse, kuid eneseosalus on nagu elementaarne. Ka protsesside-liikumiste-vestluste suunamine. Nii nagu ka elus.

*Lisaks: kontakt oma füüsilise kehaga ja ka oma identiteediga on siiski täiesti selge ja reaalne ka sealpool.

Ning jah, arvan, et see on kõigile kättesaadav.
Selleks ei pea olema nö. eriandeid. Minu meelest.
(selle postituse viimane muutmine: 13-03-2019 17:52 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Vana kala

Postitusi: 291
Liitunud: Nov 2018
13-03-2019 18:10
Postitus: #352
RE: Astraalrännaku sooritamine
Ahnii...eino astraalis ka ega suuresti ära ei unusta...aga ikkagi....et silmad paned kinni? Ja kui Saturni vaatama lähed, loomulikult mitte ülihelikiirusel...hmm....ka vist mitte valguse kiirusel sest see võtaks aega.... aga mõttekiirusega? Või asetad end sinna kuidagi?...nojah ,heh ei ole seal astraalis mingit ohtu tagasitulekul...Smile...muidugi igasugu kollvalvurid ja tingeldangelid, ja hirmsad koletised ja nõiad, maagid ...Vana Hirm ja....no seda jah nagu on...
A...sellest...miks Vanapagan kardab kukekiremist? Muinasjuttudest...Sest see on heli...inimene lihtsalt astraalist tuleb ära...Kas keegi siin ristteel on neljapäeval käinud...on võimalik Vanakurja kutsuda? Turgatas pähe, proovin järgmine kord...ja kui peale seda Q11 enam siin kunagi ei kommenteeri...siis teate... Vanapagan on tõepooles olemas...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 431
Liitunud: Dec 2018
13-03-2019 18:18
Postitus: #353
RE: Astraalrännaku sooritamine
(13-03-2019 13:43 )Nofretete Kirjutas:  Ehk on abiks.
Nimelt kui magada ametüst padja all või voodi kõrval, aitab see sooritada kehaväliseid rännakuid, meenutada pärast ärkamist unenägusid. Samuti on abiks unenäkku taassisenemisel. Ametüst kaitseb ka energeetilise rünnaku korral, transformeerides negatiivse energia jumalikuks armastuseks.

See on tore, et oled ametüsti näol sellise toimiva abimehe leidnud.
Kuigi mul pole (kirkamate) unenägude mäletamisega justkui kunagi raskusi olnud.
Kui kellelgi see oht unustada siiski on, võib leida tehnikaid meeleshoidmiseks küll ja veel.
Samas ka kivide puhul pole justkui neidsamu "standardeid". Tuleb sealgi see "oma", ikka ära tunda, mis ka reelaselt (mitte vaid õpiku järgi öelduna) üheks või teiseks ja ISIKLIKULT sulle sobib.
Kõik violetsed kivid (minu puhul ka sugiliit ja tšaroiit) on sellistel rännakutel (minu meelest) head väikesed abilised. Eriti "ülelendude" puhul (no näiteks ühelt planeedilt teisele). Kuid see pole reegel. Osad tumedad (ka mustad) kivid on samal otstarbel justkui neid kanaldusi soosivad. Täielik nõiakivi on minu jaoks aga moldaviit ja see on hoopis tumeroheline.
Ma väga selline kivitädi samas polegi (ehteidki kannan ülivähe), nad mõjuvad lihtsalt visuaalselt väga lummavalt (naiste värk, eks : ), eriti toorkivid. Üksvahe olin juba siin paras köögigeoloog nende kivikamakate vahel valmis.
Samas ükski kivi ka muidugi asju iseenesest ära ei tee. See "vägi" sedasama lendu käivitada peab ikka enda seest tulema ja suht kindlalt.Tsitaat:Hmm...mulle tundub, et astraal ja mentaal on nagu kuidagi erinevad. Viimases vist puudub näiteks hirm?

Jep, Q11, hirm on üldse rahvavaenlane nr. 1. Kui kardad, ei tule nagu suurt essugi välja. Julgus (või Vägi) on seesama energetiseerituse osa, mida ka Kalldunn mainis. Ilma energiata (või liiga lahja - argusega/kõhklustega segatud - "kütusega"), on suht raske ka käivitus. Kui endasse ei usu (põnnad ja pablad), siis istu ehk kodus ja vaata telkust seriaale.

Kuigi... ääh, mis ma lobisen. Võib karta ja proovida ikkagi. : )
Paar korda kardad ja siis läheb ka üle. See kartus, eks.

*Lisa ka siia: surma nende mentaallendudega ei saa. (mul pole juhust olnud, kuigi astraalis olen küll algusajal suht vastikult kannatada saanud).
Seega jah, seal pole ka hirmul põhjust.


(13-03-2019 16:30 )Mannu Kirjutas:  Mentaali rännakud on (need vähesed mis on) ka minul.
_ Et selline mentaal vist on lihtsalt unistamine? Kuid ma ise ei mõtle midagi välja, kõik juhtub. Või lihtsalt eriliselt põnev sisedialoog?

Aga mõni aasta tagasi sain kontakti, ma ütleks ka, oma kõrgema minaga. Ja temaga suhtlemine vajab tõesti häälestumist. Ja mul see nii lihtsalt ei käi kui sinul, Naut. Ja selliseid teisi "kanaldatavaid" olendeid kas maa pealt või maaväliseid mul pole olnud. Ainult midagi, mida oletan mingiks võõrinstallatsiooniks/parasiteerivaks olendiks.

Selles Kõrgemast Minast kohe räägiks eraldi.
Ma pole Q11-ga siin nõus ja just selle teema sondeerisin oma ühel viimasel "ekskursil" läbi.

Aga sõna UNISTAMA panen siin kohe rasvaselt ja suurelt ja sätendavalt. : )

Justnimelt - seda nautikat saabki justnimelt reaalsel tasandil hakata harjutama unistamisest. Minu meelest on unistamine ka see veel üks inimkonna superpowereid. Laed oma unistuse aga võimsa emotsioonilaenguga ja saadki REAALSUSE MUUTUSE.
Ei saa vä? No oleneb millest unistada vist? Mul lähevad küll mõtted kohe Elon Muski peale. : )

[Pilt: images?q=tbn:ANd9GcSKt4VCsVNCkkx3J46doNk...RhGMc-FeLN]

Unistamisvõime on vist see, mis meid ka muudest siinse kera tuntumatest liigiesindajatest eristab, mis?
Kuigi ma olen alati silmi kissitanud ja huuled torru tõmmanud, kui maast madalast ikka keegi kuskil kippus mind tampima, et "ah, mis unistad" või "ära fantaseeri!".
Nõme, eks.
Jutt kusjuures pole väiklasest pettusest või tüngast või lihtsalt mingist mulliloomest. Jutt pole absoluutselt valetamisest oma naha päästmiseks või mingi kasumi saamiseks.
Meie ilusamad unistused ei ole ju sellised madalamaigulised ikkagi, või mis?
Jutt on reaalsetest kujustusetest (juba lapse peas), mis kuskil on ja kuidas ja see kõik on ometigi totaalselt tekkevõimalik meie sees. Lisades veel meeli, saame täieliku 3D filmi ometi. Ja seda juba siis, kui mingeid "Avatar"filme või muud sarnast keegi isegi veel ei planeerinud.
Ma ise küll nägin väga sarnaseid pilte, mis seal olid juba ammu enne 3D leiutamist isegi. Mh?

Vist inspiratsiooniteemas mainisin, et paljud ulmekate autorid, vapustavate filmide ja muude visuaalide loojad ka ju lihtsalt unistavad läbi oma loomingu. Noja ülejäänud vaimustuvad ja ahhetavad. Seega, mis keelab endal sama teha omaenda sees?
Lisaks... äkki see kõik pole ka lihtsalt meie fantaasiudu vaid näiteks reaalne meenutamine? Sellest, mis on olnud, kus me enne oleme elanud, rännanud ja mida näinud.

Kogu kamm käibki siin ju tihtilugu selle va MÄLU ümber, mida meile kohati ikka mingi teelusika otsakesena siia kehastusse antud on.
Seega - hell jeah, unistagem just ning ikka suurelt, värviliselt ja täiega.

Kui see unistamise rõõm ja vabadus ja sealt ka USALDUS (nii enda kui nähtu suhtes) on juba tekkinud, on edasi päris lihtne mu meelest. No saada neid va ühendusi kellega iganes seal või üldse.
Meid ju blokeerib hirm ja seesama (sissedresseeritud) kõhklus, et see kõik on nagunii jura. Lihtsalt fantaasiake, eks. Seda lausa sisendatakse meile, et tuleb ikka kaks töntsi jalga vastu maad elada, kas pole?
Aga no lakkuge panni, kullapaid - ehe unistamine ongi seesama tiibade kasvatamine, lisaks privaatne ja täiesti tasuta.
: )
(selle postituse viimane muutmine: 13-03-2019 19:07 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 431
Liitunud: Dec 2018
13-03-2019 20:15
Postitus: #354
RE: Astraalrännaku sooritamine
(13-03-2019 17:36 )Mannu Kirjutas:  Naut, ma küsin ka, et kuidas sa mentaali lähed?
See tundub mul lootusrikkam kui astraal._

No just. Ma väga julgustaks kedaiganes kasvõi proovima. Tükki see küll küljest ei võta.
Ja see ikka pole seotud mingi üü või ää paravõimete või mustkunstiga. Ei pea mingeid võõramaakeelseid mantraid pobisema või 20 aastat joogaasendiski kuskil koopas istuma, et lihtsalt miskit teada saada.

Mul näiteks kõik põhiliselt ikka selsamal katse ja eksituse meetodil tulnud.
Mind koguni kohati ajab närvi, kui liiga palju segast mingites tehnikates on.
Või siis räägitakse vaid mõistetes ja nagu ÜLDSE ei seletata KUIDAS ja veel enam MIKS.
Ma kohati kahtlustan, et need tehnikad on isegi meelega segaseks aetud. Sest need ühendused olendite või misiganes sfääridega EI OLE tegelikult keerulised. Keeruliseks ajavad nad ehk mingid "vahendajad", kes ütlevad, et anna dollar, ma teen su eest ära.
No tore.
Käigu karupeppu. Minu eest ei saa siiski keegi midagi ära teha.
Ses mõttes tulebki ISE asja sisse minna.
Et poleks väändunud inffi.
Lisaks kaob ära see pidev sondeerimine, et mis jura siiski keegi mulle ajab või mis taotlusega jne.
Siis ikka ongi see nö. kanaldatud või nähtud "jura" enda ja isiklik, seega võib selle kas kasutusele võtta, uuesti üle kontrollida või lihtsalt sisse soolata - täiesti oma voli ja valik.
Oled olukorra kunn ja keegi pole (su enda lolluse tõttu) sind petnud.

Kuigi... petta saada võib sealgi. Kuid... räägime ka sellest. See eristamine pole kuigi keerukas

Nii. proloogidest vist aitab? : )
Et kuidas ma sinna mentaali lähen?
Ma isegi otsisin mingit materjali, mida siia nö. eellugemiseks panna aga ma ei leidnud. Ei eesti ega inglise keeles (eks ma otsin veel). Ja võimalik, et ma taas ei tea neid üldtuntud definitsioone (ja sellel tehnikal on ammu ka oma nimi ilmselt olemas), kuid ma lihtsalt ei tea, mille alt otsida. Ma olen üldse sihuke nõme individualist ja "ma ise" tüüp ehk siis autodidakt. Vähemalt selles oma täiustatud nautikas.
Kuid üks märksõna, millest kunagi tuge sain, on HALODÜNAAMIKA.
Kuid see inff oli saadud paraku suust-suhu ja enne netiplahvatust.
/Eks ma otsin veel/

Afirmatsioonitehnikatest nagu kõigist fantaasiharjutuste mängudest on samuti kasu.

Panen nüüd nö. täiesti nö. algaja taseme, kui keegi ikka üldse ei mõista, millest laias laastus jutt käib.

Jah, eraldud vaikusesse, paned silmad kinni (kuigi migid "lennud" on mul ka silmad lahti olnud, kuid seal on olnud teatud "lisategurid") ja püüad lõdvestud nii nagu ikka lõdvestuda meeldib.
Mulle näitaks meeldib kui on hämar tuba ja ma eeelistan ka lamada mitte istuda.
Siis võib alustada näiteks ka sellest nö. kujustamisest, millest siin eespoolgi Lahendustel juttu oli. Kas see on mingi minek oma nn. hingemajja või südamekambrisse või kus iganes keegi end kõige turvalisemalt-mõnusamalt tunneb.
Kuskil ees keegi küsis, kas järv on ok (kohe vastati, et ei, ikka maja peab justkui olema). Ei pea. Järv, ookean, tuba, häärber, koobas, aed, maastik, mägi - see ONGI igal erinev. Laske end kanda just sinna, kus justkui... kõik tahab minna või teid juhatada.
Sealt tulebki mängu kusjuures see asi nimega USALDUS. ärge paanitsege, kui te isegi esimesed 5 mintsa midagi ei näe või näete tont-teab-mida. Ärge kahelge, kõik, mida tunnete-näete on õige, lihtsalt laske asjadel juhtuda.
/Hirmutunnet kindlasti ei tohiks olla. Kui on - katkestage./

Aga kui kõik ok, laske nö. voolul (või tuulel või hoovusel või ette ilmuval rajal või valgusvihul vms) end kanda. Uskuge te jõuate just teie jaoks õigesse kohta.
Ja isegi kui te ei erista mingeid värve-vorme, kohti või maastikke, pole hullu. Lihtsalt usaldage end, vaadake niisama rahulikult ringi, jalutage, kiiret pole.
Kui aga kuhugi ikkagi tõmbama hakkab või miski kuskil kasvõi möödaminnes tähelepanu köidab (isegi vaid aistinguliselt) - minge just sinnapoole.
Katsuge neid visioone või pilte või maastikke, mida seal kuskil ikkagi kasvõi hämuselt näete - ka väikestviisi eristada. Süvenege, millised on värvid, kissitage silmi, jääge seisma ja näppige mõnd lille, võtke kätte mingi kivi või vaadake mõnda pilve või varest või mida iganes.
Kõik on lubatud. Ja kõik on turvaline.
Põhiline ongi nö. õppida seal olema ja liikuma. No nagu laps õpiks kõndima. Usaldavalt ja uudishimuga.
Osadel, tean, tulevad sellised pildid väga kergelt, täiesti silmapilgust, osadel mitte. Kuid ei tule nad vaid selle tõttu, et meile on sugereeritud, et nad justkui ei tohiks tulla või kõik, mis tuleb, pole meie tähelepanu väärt. Ekee. Need on eelarvamused. Visake need juba alguses minema.

Noja siis kui kohal olete (te saate täie veendumusega aru, et jah, olete kohal), võtke taas aega, et ringi vaadata.
Sellel kohal, tean, on palju erinevaid nimesid (eri tehnikates), kuid pange parem ise sellele nimi. Kui soovite.

See nimetatud protsess võttis mul enne mingi päris jupi aega ja mul ei olnud see ka nö. reaalne koht.
See on ka kuskil... "seal" mitte "siin".
Mul on see mingi piimjat pärlmutterhelendust täis ruum (see mind ka seal VS algses teemapealkirjas köitis), väga kõrge ja selle seinad pole selles piimjas valguses nähtavad. Ma tunnen end seal tõepoolest iga kord tohutult turvaliselt ja mõnusalt.
Aega seal pole. Muresid pole. Olme ei vaeva, miski ei valuta, keegi ei tülita... nirvaaaaana? No ilmselt sarnane. : )
Kusjuures ma näen seal ennast nö. kõrvalt. Olen kuskil 3-4-ja aastane, kuid mitte selline infantiilne lasteaiatitt, vaid ikka täiesti ürgse tarkusega kuid siiski lapse kehas olevus. Näen kõiki detaile endas: oma pisut hiiresabalisi patse, tukka, kleidi värvi, põlvikuid.. (no see on ilmselgelt ka reaalsete lapsepõlvepiltidega seotud).
Lisaks on mu lemmiktegevus seal mäng klaaskuulidega.
Võin seal istuda maas ja neid seal lõputult mingitesse konfiguratsioonidesse veeretada, vastu valgust vaadelda või tunda, kui mõnus klõbin nende põrkumisest tekib või kui mõnusalt jahedad nad mu peopesas on.
Kusjuures lapsena magasin suure raamaturiiuli vastas ja sealt vaatas kogu aeg mulle eelkõige 1 raamatupealkiri (sadade seast) üksiti ja selgelt eristudes vastu: Herman Hesse "Klaaspärlimäng".
Selle nime mõjul laskus nagu mingi nõidus mu peale juba siis. : )

Aga hea küll.
Ühesõnaga võtke aega, et seal ruumis siis niiiöelda hängida ja mõnuleda. Ei pea mingeid tehnikaid kusjuures lisaks viljelema või meditatsioonipobinaid-mantraid meenutama (kui just ei taha) - pulss läheb iseenesest rahulikuks, mõnus surin tuleb keresse ja pea muutub ha! - selgeks.

Järgneb.


(13-03-2019 18:10 )Q11 Kirjutas:  Ahnii...eino astraalis ka ega suuresti ära ei unusta...aga ikkagi....et silmad paned kinni? Ja kui Saturni vaatama lähed, loomulikult mitte ülihelikiirusel...hmm....ka vist mitte valguse kiirusel sest see võtaks aega.... aga mõttekiirusega? Või asetad end sinna kuidagi?...nojah ,heh ei ole seal astraalis mingit ohtu tagasitulekul...Smile...muidugi igasugu kollvalvurid ja tingeldangelid, ja hirmsad koletised ja nõiad, maagid ...Vana Hirm ja....no seda jah nagu on...
A...sellest...miks Vanapagan kardab kukekiremist? Muinasjuttudest...Sest see on heli...inimene lihtsalt astraalist tuleb ära...Kas keegi siin ristteel on neljapäeval käinud...on võimalik Vanakurja kutsuda? Turgatas pähe, proovin järgmine kord...ja kui peale seda Q11 enam siin kunagi ei kommenteeri...siis teate... Vanapagan on tõepooles olemas...Smile

Ma käisin ikka Jupiteri vaatamas, Q11. : )
Ei, ikka nö. reaalselt lendama pidin ka sinna. Ja selleks oli mul 1 lennuvahend. Seekord polnud see tehislik, kuid vajadusel saab endale ehitada ikka misiganes abivahendi: lennuki, kosmoselaeva, lendvaiba või kutsuda Põhjakotkas. No kes ise ikka ei julge niisama seal tumedas vaakumis lehvida ja loota, et ehk on suund õige jne.
Aega võttis see tiba siiski ka. Noh.. ehk minuti(?). Seal kaob ajataju tegelt ära, seega võis ka kauem või hoopis vähem olla.

Mina jah, panen silmad kinni. Siis ülejäänud reaalne infomüra on siiski väiksem ja seega lihtsam kontsentreeruda sinna "omasse".
/kuigi need avasilmsed minekud on ka kiftid/
Samas koerad, tänavakolin või telefonikõned küll ei sega. Noh, võivad tuua küll lennuhoovusest välja, kuid ma saan suht kiiresti pärast sisse tagasi.
Alustades ehk oleks vajalik ilmselegelt rahulikum ja segamistevaba atmosfäär ka selles, arvan.

Vanakurjad, Deemonid, Inglid, Džiizased, surnud esivanemad, Suured Vaimud ja muu sarnane - see on eraldi teema.
Kui olla kogenematu, siis võivad tulla jah, just selles vormingus nagu kõige rohkem kardad või kõige rohkem igatseksid neid näha.

Mulle on tulnud ikka päris veidraid. Kuid kui ei karda ja veel enam: tuvastad nad - tõmbavad need "feigid" jeehat.
Ei tohi karta. Lihtsalt ei tohi. Hirm on oma energia loovutus. Ärge tehke seda.
(selle postituse viimane muutmine: 14-03-2019 00:28 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Aadu66
Vana kala

Postitusi: 298
Liitunud: Sep 2013
13-03-2019 22:07
Postitus: #355
RE: Astraalrännaku sooritamine
Kuule Naut. Lihtsalt täitsa siira huvi pärast küsin. Palju sul päevas aega läheb ka siin foorumis kirjutamiseks? Lugemine veel peale selle? Ja nagu vennasrahva laul ütleb - argina ja sunnuntaina?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 431
Liitunud: Dec 2018
13-03-2019 23:45
Postitus: #356
RE: Astraalrännaku sooritamine
Palju aega mul siin kulub? Oi, kuram, ei teagi…

Kuid praegu mul justnimelt see va AEG on tekkinud. Võib öelda, et ma olen lausa aastakümneid sellest unistanud, et selline aeg saabuks. Noet miskit nimodi kella vaatamata lugeda, uurida, tuhnida, otsida, jälgi ajada ja ka sõnadeks vormistada, siis üle küsida või teiste peal nö. testida, et mismoodi kajab.
Ikka sõna otseses mõttes lennata unes ja ilmsi ja ilma mingi fkng pardakontrollita ja aruandepaberiteta (sedavõrd kuivõrd).

Miks aga konkreetselt siia kirjutan?
Eee.. see koht jäi nö. ette. Süvenedes aga ilmnes, et siinsete asukate mõtted-arutlused-ideed on stks inspireerivad ja panevad mu veel rohkem uurima-tuhnima.
Hetkel on üldse sähendene seis, et justkui teen mis tahad.
Noja hetkel sisi tahan just seda.
Mis ülehomme juhtub, pole samas teada.

Üldse on justkui mingi tõusulaine või miskit. Kohati ei tule meelde ei magada ega süüagi, meeletult tuleb mingit infot ja ideid nagu oleks kuskil düüsid lahti tehtud.
Kuigi see... on mul juba mingi teine aasta justkui seda va juhhuu-tunnet.
Ehk hakkan ära keerama või on muu rike, pole teada. : )
(selle postituse viimane muutmine: 13-03-2019 23:52 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
u xa ke

Postitusi: 1,733
Liitunud: Aug 2010
14-03-2019 03:18
Postitus: #357
RE: Astraalrännaku sooritamine
Aitäh jällegi jagamast!
Minu "viga" noorest peast oli see, et mul polnud taotlust "millekski enamaks". Või et seda midagi muud ja ebanormaalset oli nii palju, et ainuke taotlus oli olla kahe jalaga maa peal ja normaalne.
Seega kui tuli koht
Tsitaat:..., laske nö. voolul (või tuulel või hoovusel või ette ilmuval rajal või valgusvihul vms) end kanda. Uskuge te jõuate just teie jaoks õigesse kohta.
, siis see oli igapäevaelu ja tavainimesed. Kuigi jah, algus käis nii, et lendasin aknast välja. Reisimas käisin, aga Maakera kohtades.

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 431
Liitunud: Dec 2018
14-03-2019 03:40
Postitus: #358
RE: Astraalrännaku sooritamine
No aga rännak pole ju kaugeltki mitte läbi, hea Mannu, kaugeltki mitte. : )

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
u xa ke

Postitusi: 1,733
Liitunud: Aug 2010
14-03-2019 09:16
Postitus: #359
RE: Astraalrännaku sooritamine
Smile
Ja ma ka rõhutan seda, et ei saa olla üldiseid ja kõigile sobivaid juhendeid-meetodeid.
Nt Harneri uusšamanistlikud rännakud tekitasid mul raskusi sellega, et neis suunduti kohe maa sisse, keldrisse, tunnelisse vm sellisesse kohta. OK ma sain hakkama, koguni jõudsin kuskile ja leidsin kedagi, kuid see nõudis mõningast vägistamist, et ei lähegi kõigepealt üles ja ruumist välja. Mul käis kõik ilma füüsilise kehata, mingis energiapalli kujus.
Tglt lapsena käisin Jupiteril ka ära, see aga oli grupiviisiliselt mängu vormis, mis käis osalt ka maaväliseid radu pidi. Sellest tegin kunagi ammu PWsse ka postituse, kuid see oli niijabur, et toonanastest modedest keegi kustutas selle ära. Ma olin iiiilllgelt solvunud. Muigan ja irvitan enda üle.

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
parahuviline

Postitusi: 3,455
Liitunud: Dec 2010
14-03-2019 13:32
Postitus: #360
RE: Astraalrännaku sooritamine
(13-03-2019 23:45 )Naut Kirjutas:  Üldse on justkui mingi tõusulaine või miskit. Kohati ei tule meelde ei magada ega süüagi, meeletult tuleb mingit infot ja ideid nagu oleks kuskil düüsid lahti tehtud.
Kuigi see... on mul juba mingi teine aasta justkui seda va juhhuu-tunnet.
Ehk hakkan ära keerama või on muu rike, pole teada. : )

Ehk dikteerivad neid ideid sulle mentaaltasandi parasiidid? Kui ikka mentaalis Jupiteril käia nagu sa eespool kirjeldad, siis...Lugesin, et kui nende peale mentaalenergiat kulutada, siis inimene pidurdab ise oma vaimset arengut ja vähendab oma elujõudu. Abiks on enda kontrollimine ning vaikuseperioodide tegemine.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 431
Liitunud: Dec 2018
14-03-2019 15:00
Postitus: #361
RE: Astraalrännaku sooritamine
Oh! Sa, Mannu käisid Jupiteril? Äkki on midagi ikka meeles? Palun püüa meenutada.
Ma eile veel pool ööd ajasin nettipidi jälgi, et ehk keegikuskil ka seal siiski "navigeerunud"..
Ja muidugi rännatakse mängeldes. Parim moodus ever, et saavutada seesama vaba hoovus tiibades.
Nofretete.
Kui sinu Kõrgem Mina on parasiit, siis jah, parem teda mitte kuulata, ma arvan.
(selle postituse viimane muutmine: 14-03-2019 15:02 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Vana kala

Postitusi: 291
Liitunud: Nov 2018
14-03-2019 15:18
Postitus: #362
RE: Astraalrännaku sooritamine
"Kui sinu Kõrgem Mina on parasiit, siis jah, parem teda mitte kuulata, ma arvan"
No...vaata nüüd seda lauset....Sina...omad ehk suhtled/kuulad Mina...et kumb see päris Mina siis oleks?
Kõrgem Mina oledki Sa ise. Suhelda saad (see on minu selgitus) ainult Deemoni (Daimon)/Ingli nähtusega. See/Ta nüüd õpetab Sind jõudmaks taipamiseni, et pole kahesust, ainult Üks Mina on. Muidugi, võib olla ka , et räägid lihtsalt alateadvusega. Vahet saab teha sellest, et viimane ei anna sulle "ahhaa" momenti ehk taipamist...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 431
Liitunud: Dec 2018
14-03-2019 15:29
Postitus: #363
RE: Astraalrännaku sooritamine
Nii ala-, üli- kui ühisteadvus on kõik Mina. Sisuliselt.
Eristab vaid vorm.
(selle postituse viimane muutmine: 14-03-2019 15:37 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Vana kala

Postitusi: 291
Liitunud: Nov 2018
14-03-2019 16:02
Postitus: #364
RE: Astraalrännaku sooritamine
"Nii ala-, üli- kui ühisteadvus on kõik Mina. Sisuliselt.
Eristab vaid vorm.
"
Siin on keeleline/mõistmise viga sees. Hmm...alateadvus pole eriti õige sõna...eestikeeles me "näeme" seda ikkagi objektina...kõik asjad mis seal on. Aga Teadvus on Üks, seda me ei saa kuidagi "näha". No nagu ütlus, et kui spirituaalsel teel jeesus või buda või valgustunu ilmub siis "löö nad maha"....ehk mitte kogetav pole Jumal vaid Kogeja, kes Sa siis ise lõppude lõpuks oled...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Vana kala

Postitusi: 637
Liitunud: Mar 2011
14-03-2019 16:34
Postitus: #365
RE: Astraalrännaku sooritamine
Vahemärkusena olgu öeldud – Et kõik elusolendid , salvestavad informatsiooni oma mäludesse kolmemõõtmeliselt, ehk ruumiliselt. Informatsiooni töödeldakse samuti kolemõõtmeliselt, ehk ruumiliselt. Alateadvust võiksime pidada arvuti operatiivmäluks.

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 431
Liitunud: Dec 2018
14-03-2019 17:11
Postitus: #366
RE: Astraalrännaku sooritamine
Hea Q11, keel on meie koodsüsteem suhtlemiseks. /Head emakeelepäeva ka siia rubriiki!/ Võimalik, et indiviiditasandil igaüks suhtlebki oma keelekoodide piires erinevalt. Sealt ka mõiste-erinevused aka tõlgendused.
Ütlen ausalt, ma ei alatähtsusta definitsioonide sünkroniseerimist, et tõepoolest paremini üksteist mõista, kuid definitsioonid on siiski nö. tehislikud kollektiivproduktid. Ehk teisisõnu: mõiste formuleeritakse nö. enampakkumise meetodil.
Ja mul kui indiviidil on seega põhjust alati neid kollektiivseid produkte siis ka enda peal testida ja kontrollida, kas see või teine "produkt" isiklikult mulle sobitub. Meil on siiski alati vabadus kahelda, täpsustada, üle küsida, kas pole?
Millegipärast aga võetakse paljusid formuleeringuid automaatselt. Eriti süsteemis, kus pannakse teisele nö. diagnoose vaid selle põhjal, et "ma kuskilt lugesin ja seega TEAN, et SINA pead nüüd tegema seda ja toda. Sest ma ju lugesin seda KUSKILT."
Ei, ei pea.
Ma lähtun ainult omaenda 3-mõõtmelise teadvuse (tänan, Kalldunn) projitseeringutest minu enda isiklikku meeleruumi. Eristamaks mis on MINU JAOKS tõde ja mis on vale.
Selline individualissimus sisi on minu teooriates.

Seega, Q11, võivad näiteks meil olla kas a) erinevad mõistekäsitlused; b) erinevad teadvustajud; c) erinevast teadvustajudest kujundatud erinevad mõistmised ehk mõisted.

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Vana kala

Postitusi: 291
Liitunud: Nov 2018
14-03-2019 17:28
Postitus: #367
RE: Astraalrännaku sooritamine
Eristamaks mis on MINU JAOKS tõde ja mis on vale
eiei...Smile...Esiteks väljend "minu jaoks" - seal räägib ego, väärmina. Mind "kellenagi" pole olemas. Teiseks - Sa ise oledki Töde. Kolmandaks - Sa oled väljaspool Õiget ja Valet, sest Sa oled ju Tõde...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 431
Liitunud: Dec 2018
14-03-2019 17:56
Postitus: #368
RE: Astraalrännaku sooritamine
Mina oma praeguses vormistuses ehk inimesena sisaldan absoluutselt nii ego, väärminasid ja mida kõike. Täiesti nõus. Ka sedasama alamteadvust ja üliteadvust.
Kuid mulle tundub, et sina, hea Q11, oled selline... no ütleme kõrgetasemeline.
Mina olen ilmselt rohkem... no ütleme olmeline. Ja lisaks praktik, kes just selle kehastuse kontekstis püüab aru saada, mis on minu roll selles universumimoodustuses ning eelkõige ja justnimelt selles antud kehalises versioonis.
Sest mingil põhjusel ma siin planeedil füüsilises kontsistentsis siiski habiteerin, kas pole?
Seega see üliteadvuslik jumalolemus on.. noh.. ütleme kontseptsioonina elementaarne. Justkui.
Kuid selles vormistuses võib tekitada ka nö. distantseerumisnähud meis, et võibki niisama nurgas istuda ja pöialt lutsida. Sest kõik on ju enivei üks ja Tõde ja jumal ja blaa. Või mis?
Mis aga tundub mulle siiski ka tiba põhjendamatu.
Sest lisaks mu suppermupper jumalteadvusele mul on antud aegruumi väljendis siiski KA KEHA MÕÕDE.
Panimõmm?

Võeti meie väike pilakõne koos luuletusega maha nagu arvata oligi. : )

Aga jah: karupeput (see on abstraktne teadvuse mõiste ja võib interpreteerida ka "musta auguna. : ) ehk siis seda va karupeput ja musta aukugi nagunii ju pole olemas (Q11 jaoks, keda ka pole), seega ei oma suurt tähtust, kuhu meid saadetakse või kus me oleme. Üks universum kõik. : )

Aga ma tahtsin siiski sellest Kõrgemast Minast arutada. No nendega, kes pole veel nii kõrgülemuslikud ja antud kehastuse situatsioonikoomika (või traagika?) siiski oma olemuselt huvi võiks pakkuda.
(selle postituse viimane muutmine: 14-03-2019 18:44 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,423
Liitunud: Sep 2007
14-03-2019 18:41
Postitus: #369
RE: Astraalrännaku sooritamine
Terve ports tühiseid postitusi läks prügihunti. Vestelge üksteisega jutukas või privaatsõnumites.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 431
Liitunud: Dec 2018
14-03-2019 18:46
Postitus: #370
RE: Astraalrännaku sooritamine
Kõik oli teemas, Nielander, millest erutus?
Lühilausetes küll. Need 3 rida kummaltki (?) Kuid minu puhul on see nähtus lausa tervitatav. : )
(selle postituse viimane muutmine: 14-03-2019 18:47 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Vana kala

Postitusi: 291
Liitunud: Nov 2018
14-03-2019 19:01
Postitus: #371
RE: Astraalrännaku sooritamine
Kahju jah, et laused ära kustutati...."Aga ma tahtsin siiski sellest Kõrgemast Minast arutada"
Siis vist peaks täiesti uue teema tegema pealkirjaga "Kõrgem Mina".
Hetkel ma ei oskaksi sellesse teemasse muud kui...Kõrgem Mina on - täpp ja selle ümber ring...või... kolmnurk(inimese kolm seisundit) ja selle sees silm....või...lihtsalt................. Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
parahuviline

Postitusi: 3,455
Liitunud: Dec 2010
14-03-2019 19:09
Postitus: #372
RE: Astraalrännaku sooritamine
Kõrgemast Minast on räägitud teemas Veedade tsivilisatsiooni saladused. # 4. Saab seal jätkata, kel huvi on.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...Veedade%22
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 431
Liitunud: Dec 2018
14-03-2019 19:12
Postitus: #373
RE: Astraalrännaku sooritamine
Vot. Mina pole nii selginenud kui sina, Q11, ja seega võin ka sellel teemal lõdvalt terveid poognaid kokku sirgeldada. : )

Ma olen ka eraldi teemat sellest siin otsinud ja kuskile koguni mingi oma traktaadi postitanud. Kuid võtsin siiski maha, sest ei haakunud.
Kuid ehk siin pole see teema nii vale siiski?
Sest jutt mentaalrännakute nö. tehnikatest on veel pooleli ja kui enne oli nö. sissejuhatus kuidas alustada, siis just nende Teejuhtide või Mentorite abil navigeerun oma ruumides ja atmosfäärides mina ja just sealt asi alles põnevaks ka läheb. Minu meelest.
(selle postituse viimane muutmine: 14-03-2019 19:13 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Vana kala

Postitusi: 291
Liitunud: Nov 2018
14-03-2019 19:14
Postitus: #374
RE: Astraalrännaku sooritamine
Aga ma ju räägingi sellest...Smile Advaita Vedanta...viimased veedad ....Atman ongi Brahman...kui võõramasõnasi kasutada...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 431
Liitunud: Dec 2018
14-03-2019 20:04
Postitus: #375
RE: Astraalrännaku sooritamine
Lisaks.
Lõiguke siit teemast lk.8.

(17-10-2012 01:11 )Müstik Kirjutas:  _
Astraalprojektsiooni nähtust on uuritud alates 1965. a-st ja liigitatud mitmesse tüüpi: 1) a. mida isik ise ei taju; 2) unenäokaalukaotuslik a. 3) unenäoline a. millel on tunnistaja; 4) hingeränduri teadlik nähtav a. 5) hingeränduri tahtlik a. 6) narkootiline a., mis uimastite abil esile kutsutud; 7) surmakogemuslik a. 8) a. milles osalevad vaimud; 9) varjatud a; 10) oletatav a.
Kõrgeim astraalprojektsioonivorm on maiavirupas rändamine, kus ei kasutata enam astraalkeha, vaid seda asendab mentaaltasand.

1975 tehti astraaprojektsioonikatseid Ingo SWANN´iga, kes projetseeris end ühele India ookeani saarele, katsed õnnestusid. Inimesed on väitnud, et on astraalprojektsioonis viibinud ka teistel planeetidel. Näiteks Drunvalo.

Nüüd aga sama Müstik ehk Nofrete arvab, et kui keegi käib kuskil teisel planeedil, siis ikka mingid mentaalparasiidid kollitavad ja no no, asi pole puhas. Sest NÜÜD on ta lugenud justkui mingit teist raamatut, saan aru. Hm.
ET KUI kuskil raamatus on VÕÕRAS inff, siis on jumalatõsi ja KUI inimene kogeb sedasama ISE, siis on ikka kahtlane?

Või kuidas sellest vastuolust hetkel aru saada? Või lihtsalt aja jooksul on arvamus muutunud, et mentaalrännak (mis annab väga hea meeleolu ja vastupidi - suure energia juurdevoolu) on hoopis ikka mingite x parasiitide toodang? Mh?
(selle postituse viimane muutmine: 14-03-2019 20:04 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat:

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog