Postita vastus 

Teema reiting:
  • 2 Häält - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Autor Sõnum
KuKr
Saidil

Tavaliige

08-02-2019 10:57
Postitus: #1526
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
(08-02-2019 10:28 )olematu Kirjutas:  Heh...Ma pidin täna siia lehele pääsemiseks tõestama , et ma pole robot . Et minu ip - aadress on ebatavaliselt vilgas liikumine . Kusjuures, ega mul ka ei soovitata siia tulla . Siin pole sugugi kindel olla, väidavad minu turvasüsteemid . Suisa punane hüüumärk tuleb brauseri ribale .

Huvitav, kes see ajugeenius oli, kes minu roboti arvas olevat ? Või peaks ma seda hoopis meelitusena võtma ?

Ei maksa liigselt erutuda hüüumärgi pärast. Ikka juhtub.
Aga mis puutub robotiks olemisse, siis sinu segadus on mõistetav. See on lihtsalt paar rida koodi sinu elutegevust tagavates algoritmides.
Proovi oma protsessorile mõni paradoks esitada?
Kuigi sa pead end persooniks, mis juhib sinu elu ning käitumist, ei ole persoon midagi muud kui idee iseendast. Muutes ideed iseendast muutub maailm sinu ümber.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
olematu Eemal
Veteran

08-02-2019 11:06
Postitus: #1527
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
(08-02-2019 10:57 )KuKr Kirjutas:  
(08-02-2019 10:28 )olematu Kirjutas:  Heh...Ma pidin täna siia lehele pääsemiseks tõestama , et ma pole robot . Et minu ip - aadress on ebatavaliselt vilgas liikumine . Kusjuures, ega mul ka ei soovitata siia tulla . Siin pole sugugi kindel olla, väidavad minu turvasüsteemid . Suisa punane hüüumärk tuleb brauseri ribale .

Huvitav, kes see ajugeenius oli, kes minu roboti arvas olevat ? Või peaks ma seda hoopis meelitusena võtma ?

Ei maksa liigselt erutuda hüüumärgi pärast. Ikka juhtub.
Aga mis puutub robotiks olemisse, siis sinu segadus on mõistetav. See on lihtsalt paar rida koodi sinu elutegevust tagavates algoritmides.
Proovi oma protsessorile mõni paradoks esitada?
Kuigi sa pead end persooniks, mis juhib sinu elu ning käitumist, ei ole persoon midagi muud kui idee iseendast. Muutes ideed iseendast muutub maailm sinu ümber.

Ei, aitäh, ma meeldin endale sellisenagi nagu olen . Kui Teie tunnete vajadust muutumise järele, laske käia. Ma ei erutu, ma lihtsalt tahan teada, miks siis bänni ei pandud . Oleks ju lihtsam olnud ? Ph34r2
See, et netis igal sammul inimese järgi nuhatakse, pole mulle uudis, kuna olen internetis olnud 20 aastat . Ammu juba märganud .

XXX

https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat:

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog