Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ilmasid eraldavad udud
#1
Tume udu
Must, tumesinine või tumelilla udu, millesse on vahel keskkond või objektid mässitud unenägudes, kehaväliste kogemustes või astraalrännakutel. Sellisel udul paistab olevat omadus aeg-ruumi "lõigata" või eraldada. Näiteks võib teadvus jaotuda mitme ruumiliselt või ajaliselt eraldatud paiga vahel ilma et läbiks vahepealset aeg-ruumi. Või ehk äkki ongi "tume udu" lihtsalt aeg-ruumi puudumine?

Vastavalt Steve Richards raamatule "Invisibility", olevat üks levinumaid enese nähtamatuks tegemise võtteid mingit säärast tumedat udu piisavalt tihedalt enese ümber mässida. Pikaajaline kasutus pidada aga praktiseerijat kurnama.

Veel mõningaid mõtteid blogipostituses:
https://sussch-daweird.blogspot.com/2018...-veil.html

Kuldne udu
Kuldne udu, mis mateeriast läbi kumab ilma varje jätmata. Seni on jäänud mulje et selline udu tõmbab ligi ning seob teadvust .. või äkki ongi mingi ühisteadvuse supp? Väga rohkem ei olegi jõudnud välja uurida selle kohta.

Mida tihedam kuldne udu, seda tühjemana mateeria paistab (nagu kõik oleks paberist või papist) ning seda enam minetavad tähendust mõõtmed (nagu kõik oleks lõpmatu).

Üks lugu Steve Richards raamatust "Invisibility" kirjeldas vist mingi pühaku kadumist kes olla mattunud kuldselt helendavasse pilve ning siis haihtunud. Kas ehk oli samas raamatus ka üks lugu kus üks palverännakul olnud nunnadest oli näidanud kuidas mingist heledast udust mateeriat luua (tekitas lille, astraalist võetud vormi alusel vms.). Eeldan et teist nii mõnigi on kuulanud / lugenud Billy Meieri kirjeldusi hüperruumist, mis mul ka selle kuldse uduga seostusid.

Veel mõtteid blogipostituses:
https://sussch-daweird.blogspot.com/2018...-veil.html

Meta
Mida kaugemal kuldsest udust ja mida lähemal tumedale udule, seda tugevam tundub olevat mingi alateadlik tõmme kuldse udu suunas. Kusjuures, tajub ainult kuldse udu suunda aga mitte selle kaugust.

Kui püsivalt ühes suunas liikuda (teadvust nihutada), siis jõuab nagu mingit sorti "kardinani" mis paistab ilmasid eraldavat. Kardina ees viibides on selline tunne nagu kardina taga oleks täiesti teistsugune maailm, mis otseselt ei interakteeru siinse maailmaga. Kardina tagant tagasiteed leida võib olla üsna keeruline - lihtne teelt eksida.

Võimalik et sääraseid "kardinaid" või udusid on tegelikult palju. Paistab et neid on keeruline leida sest päris kardinani jõudmiseks vajalik teadvuse nihe on arvestatav ning ilma kaugust ega absoluutset asukohta iseloomustavat tunnet tajumata saab liikuda vaid tibusammul. Teisisõnu, selleks et kardinani jõuda, oleks nagu vaja juba teekonda ette teada.

Q
On kellelgi ehk olnud kokkupuudet tumeda uduga või kuldse uduga?
Või hoopis mingit teist laadi müstilise uduga?

Ehk on keegi mainitud udusid ka ilmsi näinud või kogenud?

Teemat on mainitud ka Castanedase raamatutes, kuid rohkem nagu möödaminnes.
Ma ei ole head koherentset allikat leidnud, mis teemat käsitleks. Ehk oskab keegi miskit soovitada?
Vasta
#2
Selles valdkonnas ei ole ma võimekas mitte.
Kuid üks kogemusepojake vb läheb natuke teemasse.
Ei olnud tegu ei kehavälise kogemuse ega astraaliga, vaid ma liigitaksin ta ikkagi mõtterännakuks, milledesse ma olen üsna aldis vajuma.
Nägemuses olin Estonia teatri ees /reaalis oma toas/ . Ümbruskonna majad ja kõik objektid hakkasid üksteisest aeglaselt eemale nihkuma, nende vahele tekkis must "mitteruum". Mitte tühjus, mitte tühi väli. Vaid ruumi puudumine ja see oli must.
Vasta
#3
(12-01-2019, 22:40 )Mannu Kirjutas: ...
Ei olnud tegu ei kehavälise kogemuse ega astraaliga, vaid ma liigitaksin ta ikkagi mõtterännakuks, milledesse ma olen üsna aldis vajuma.
Nägemuses olin Estonia teatri ees /reaalis oma toas/ . Ümbruskonna majad ja kõik objektid hakkasid üksteisest aeglaselt eemale nihkuma, nende vahele tekkis must "mitteruum". Mitte tühjus, mitte tühi väli. Vaid ruumi puudumine ja see oli must.

See on huvitav.

Ükskord proovisin teadlikult und nähes keset õue mingit portaali luua et sealt kehaväliseks kogemuseks asi pöörata. Tekkis ka mingi must ovaalne latakas (hästi piiritletud, seega mitte päris udu). Sinna latakasse sukeldudes kaotasin aga lihtsalt teadvuse Hrmm.
Vasta
#4
Nii. Tundub, et selle teema tegi Sussch nüüd natuke justkui minu mentaalse tellimusena. : )
Lihtsalt uustulnukana loen siin suht järjepidevalt vanu teemasid ja mõlgutusin just hiljuti mõtet, et kuhu näiteks selline oma "udukogemus" panna.

Kuigi neid oma nägemusnähtuseid ma ei nimetaks päris uduks. Pigem nad olid küllaltki selgelt helenduvad... no ütleme energiakogumid (v.a. mõned värvid, mis võisid ka udusemalt projitseeruda. Näiteks valge.) ja valdavalt kerajate-palliliste moodustistena.
Neid kogumeid saab siis teha väikeste pallikestena, kuid saab kasvatada ka hiiglasuurteks. Näiteks ümber enda või miks mitte ümber maja.

MUST
Nimetatud mustaga polnud vastupidiselt (ja eelarvamuslikult?) oodatule mittemidagi negatiivset. See ikka oligi täiesti relaxseisundi võimalus, kui sinna tehtud "kookonisse" sisse imbuda. Lõpmatus. Kosmos. Väljumine ettekujutatu sfäärist, mis andis potensiaali täielikule lõõgastustundele.
Tumedus ise oli selline... sametine. Tajumusega, et oled absoluutselt üksi, kuid see oli mõnus, täiesti turvatud olek ja sisuline vastand üksildusele. Mitte mingit hirmu. Kõik su ümber on suur, rahulik, võimas, totaalne ja terviklik. Kohisev staatika. Milles kosmonaudid nautlevad. : ) Või nii suur jõgi, et voolu kui sellist ainult aimad.
Hea uneraskuste puhul. Või kui on vaja lühikese ajaga kiirelt välja puhata. Näiteks.

Nii oli siis iga värviga, mis ilmutusid. Mõnega sain kaasa ka praktilisi nipikesi, et mida annaks nende keramoodustistega nö. teha või kuidas käsitleda jne.
Samas, kui näiteks nende värvipallide visualisatsioonidega mängida (energiapalle veeretada), siis on lihtsalt fun. Aga sobivat ka mingite seisundite või nähtuste "manamiseks" või otseselt tervendusteks. Nö. multifunktsionaalsed sisi.
Tervenduste puhul olid isegi konkreetsemad juhised.
Kuid tervendused väljapoole pole päris minu fookus. Ligemas ringis küll, ei rohkem.

Castanedat olen lugenud... ammu. Pole ka siiski justkui minu.
Vasta
#5
Sussch-le
KOLLANE. Seda sa ei küsinud aga lihtsalt vahepõikena, et see oli muide täiesti midagi muud kui kuldne. Ja see kollane kusjuures ei tulnudki mingi kerakogumi (nagu enamus teisi värve) vaid voona. Või laia kiirena.
Kui seda püüda kehaga sobitada, siis täiesti läbi (peast alates allapoole) ta ei läinud.
Selle värvi kogum mõjus küll algselt suht suursugusena, kuid mida (muna)kollasemaks läks, seda humoorikam noot sisse tuli. Ühesõnaga saab sellega selliseid rõõmsamaid "mökerdisi" moodustada. Enda sees eelkõige. Kuid miks mitte väljapoole.
Iroonia samas andis mingi pleki sinna kollase sisse. Kuram.
Veel tulid seosed täiesti praktilise abiga, konkreetse tegevusega, mis on tehtud kellegi hüvanguks.
Mida valgemaks seda kollast nö. tuunida, seda rohkem rahu, tarkust ja mingit... noh... sellist universaalset armastust.
Ka loomise ja loomingu aspekt oli selle heledama kollasega seotud.

Kui enam värve olid nö. kerajad, siis
KULDNE oli ka kiirena. Kuldse sobitumisel kehasse läks ta pealaest läbi ja siis tuli üles tagasi. Tekkis mingi omamoodi pöörlemise fenomen. Kuldses oli (oodatult?) juba mingit kuninglikkust ja väärikust, tugevat valitsemise tunnet, kuid milles absoluutselt puudub autokraatia. Selline tark ja läbimõeldud valitsemine. Kuid siiski väga jõuline.
Nö. militaarses mõttes sai sellega teha õiglaseid rünnakuid, kindla käega ja õigetel eesmärkidel. Olles kusjuures kindel oma võidus. Veel olid märksõnadeks: otsustavus, optimaalsus, 1:1-le võitlus, poliitiline-diplomaatiline aspekt. Rikkus (mitte rahana), küllus, täius iseeneses.

Aga jah, selline "asi" tuli siis minul.
Ma üldse mõtlen, et ehk on võimalik, et paljud "udud", "uhuud", "kiiksud" ja muu "imelik" (hehee) tulebki kellelegi ja mingil põhjusel nö. täiesti individuaalsel alusel. Osad aga saavad nö. personaalse "sõnumi", kirjutavad mauhh raamatuid, sealt edasi loengud, koolkonnad, sektid, ja ühingud. A´la see on õige ja vaffa ja tehke ka, saate rikkaks-vapraks-ilusaks. Aga ma ei tea, kui tõhus see ikkagi on.
Nagu üldse. Printsiibina.
Samas ma olen muidugi jäle selle va individualismi osakonna propagandist ka. : )

Üks ilusamaid värve tuli kusjuures mul pärlmutrina.
Valgel oli üldse lisaks nö. lambavalge (hallikam) ja ka selline piimjas valge.
Selle va piimja valgega ongi ehk seesama "udu" mõiste ka ilmselt kõige lähemal.
Piimjat helenduvat valget ma näen ka kõige tihedamini. Või noh.. see tuleb kõige lihtsamalt. Kui kutsuda.

Samas LILLA (tumedam) oli küll see värv, millega nö. sai võluda. Või siis nö. läbi minna.
Vasta
#6
(13-01-2019, 04:45 )isemaag Kirjutas: Kas paneme kärakat? Muud eip moista vastata sellise teema vastuseks.

Neid asju saab näha ja kogeda ilma igasuguste meelemürkideta, puhtalt ühele või teisele tundele keskendudes. Teisisõnu, kärakas ei aita.
@Naut: Väga huvitavad kogemused.

Nõustun et need ei klassifitseeru päris ududeks kuna nad kiirgavad või helendavad. Kuid udul saab olla kuju mis kiirgusele nagu ei sobi.

Ma ei ole seni veel värvidel väga mediteerinud. Huvitav kas iga sellise värvi puhul eksisteerib ka kardin, mille taga on täiesti omaette (maa)ilm.

Võimalik et see on kuidagi ka auraga seotud. Samas, aura on jätnud mulje nagu see oleks omane üsna madalale kihile (rohkem seotud kehaga). Need udud või kuidas iganes neid nimetada, nagu ei paista olevat väga kehaga seotud. Kuid jällegi, ilmsi olen ma neid "näinud" või tajunud just kehas või selle ümber.

Kunagi praktiseerisin pikaajalist keskendumist kroonitšakral, millest tingituna viibisin öösel kroonitšakra kohal, kuldse udu või kiirguse poolt ümbritsetuna. Vahel nägin mingeid ehitisi või muid struktuure, millel olid erinevad värvivarjundid. Oli oranžikamat, ning oli ka valget "kulda".
Vasta
#7
Aurad, tšakrad... võimalik. Ma tõttöelda ei pidanud vajalikuks neid oma udusid, palle ja kiiri jms isegi kuskile liigitada.
Ja ma siiani ei saa ka päris pihta, mis sorti nähtusega tegu on.
Selles mõttes jah, ehk ilmub mõni spetsialist siin ka sellele nähtusele. : )

PRUUN näiteks.
(On üldse selline kuskil auras muudmoodi kui kaka-staatuses?)
Kuldpruuniga saab näiteks loomi nii rahustada kui kodustada.
Sama ka mingite meelehäirete (rahutus, paanikahäired, koguni skisode) puhul. Aitavat kohaneda ja end turvaliselt tunda.

Kuigi ma ju pole kuskil seda praktiseerinud või kontrollinud. Ma ei tegele ravimisega.

Samas neid protsesse oli äge ka täitsa niisama jälgida.
Näiteks kuidas tekib ROOSA kogum. Tekib väga lihtsalt. Sisuliselt iga kord, kui kellelegi midagi ulatad. Mida paremate kavatsustega ulatada, seda heledam roosa.
Või ka lihtsalt osutades tähelepanu kellelegi või millelegi. Igasugused kingitused (misiganes tasemel), ka tavaline naeratus või isegi silmavaade võib üpris lihtsalt sellise roosa esile manada.
Muude värvipallidega võrreldes selline kerge esilekutsumisega tegelane siis.
Samas igale ühele ikkagi ei adopteeru ja mõnede puhul kutsub esile justkui üledoosi. Ehk viimasel juhul mõnus asi võib minna.. noh... haletsusväärseks näiteks.
Keha suhtes jaotub suht igale poole aga jalgadesse suunamine on mingil põhjusel täiesti mõttetu.


Vasta
#8
See "udu" millest räägite on Alg Lõuend. Sellepeale saab alateadvus "joonistada"...Smile
Vasta
#9
(13-01-2019, 15:00 )Q11 Kirjutas: See "udu" millest räägite on Alg Lõuend. Sellepeale saab alateadvus "joonistada"...Smile

Niinii. Vähemalt mingigi vihje.
Räägi lähemalt, palun.

--
Kuigi tundub, et Sussch'l võib jah, lõuend olla. Ja mul... värvipotsikud?

Lugesin vahepeal kokku, et neid nn. põhivärve, mille kohta info tuli, on mul hetkel 18.
Kuigi saab ka segada. Ei, mitte värve, vaid palle. Omavahel.

Üleüldse on kogu see mu palliline info aastaid riiulis niisama seisnud. Meeles on tiksunud aga väga sisuliselt kasutanud pole.
Kuna ma pole omameelest ka mingi "astraalenergeetik" vms.





Vasta
#10
(13-01-2019, 14:48 )Naut Kirjutas: Näiteks kuidas tekib ROOSA kogum. Tekib väga lihtsalt. Sisuliselt iga kord, kui kellelegi midagi ulatad. Mida paremate kavatsustega ulatada, seda heledam roosa. /.../
Mõneti sarnaseid asju kirjeldab Barbara Ann Brennan oma raamatus"Valgus kätest". Tema on kätega tervendaja, ja näeb värvilisi palle, kujundeid võrke jms inimestega seoses.

Ma võin olla suht loll, aga küsin siiski: kas mitte see ei ole parem kandidaat alglõuendile?
Tsitaat:Kohisev staatika. Milles kosmonaudid nautlevad. : ) Või nii suur jõgi, et voolu kui sellist ainult aimad.
Mida muidugi sa Alglõuendi all mõtled?

Ududest veel veidi kaugemale minnes. Umbes 6-selt nägin õhtuti voodis und oodates nägin kinniste silmadega vaimustavalt kauneid, säravaid värvilise valguse jõgesid. Enamasti olid kollased. Sain nendega mingil määral suhelda ja neist energiat pigistada, sõna otseses mõttes. Energiat selles mõttes nagu tugev kallistamine lähedasega annab energiat. Raudpoltkindel, et ei olnud unes. Ja siis aegapidi see nähtus kadus, jube kahju oli. Lsdga ka ei näinud midagi ligilähedastki, kuigi ei võtnud ainet ka selle taotlusega.
Vasta
#11
No kuidas ma seletaksin? Hmm...tähendab kõike mida me saame näha on juba „joonistatud“. Joonistus ei saa eksisteerida iseendas ehk tal pole iseolemist. Nii...aga temale „eluandmiseks“ selleks peab olema „valge paber“, mis on täiesti tühi. Ja see nö „paber“ ongi Reaalsus Ise...Smile
Vasta
#12
(13-01-2019, 16:09 )Mannu Kirjutas: ...
Ududest veel veidi kaugemale minnes. Umbes 6-selt nägin õhtuti voodis und oodates nägin kinniste silmadega vaimustavalt kauneid, säravaid värvilise valguse jõgesid. Enamasti olid kollased. Sain nendega mingil määral suhelda ja neist energiat pigistada, sõna otseses mõttes. Energiat selles mõttes nagu tugev kallistamine lähedasega annab energiat. Raudpoltkindel, et ei olnud unes. Ja siis aegapidi see nähtus kadus, jube kahju oli.
...

O, nägin ka ükskord miskit sarnast. Läbi seina ja ukse käisid mingid nähtamatud lained milles ujusid pisikesed värviliselt helendavad täpid.
(13-01-2019, 16:43 )Q11 Kirjutas: No kuidas ma seletaksin? Hmm...tähendab kõike mida me saame näha on juba „joonistatud“. Joonistus ei saa eksisteerida iseendas ehk tal pole iseolemist. Nii...aga temale „eluandmiseks“ selleks peab olema „valge paber“, mis on täiesti tühi. Ja see nö „paber“ ongi Reaalsus Ise...Smile

Sul on ilmselt õigus.
Erinevad alglõuendid .. .

Sellist joonistamist on võrreldud ka projektoriga, kus valguse ette kujundame negatiive mis kujutavad siis endast mälestusi, situatsioone, mõtteid jms.
Vasta
#13
(13-01-2019, 23:57 )Sussch Kirjutas: Erinevad alglõuendid .. .

Sellist joonistamist on võrreldud ka projektoriga, kus valguse ette kujundame negatiive mis kujutavad siis endast mälestusi, situatsioone, mõtteid jms.
Tekib küsimus, et kui alglõuendid on erinevad, siis on juba tegu lahknevusega, eristamisega, mis on toimunud millegi taustal ...??


... arvestades, mis ma šamaaniteemasse kirjutasin, siis vist tõesti erinevad alglõuendid ...
see, mille taustal, see on veel omaette teema
????

Vasta
#14
Mul turgatas üks asi pähe. Võibolla on see vale koht kuhu postitada ja läheb jälle natuke lobisemise alla aga samas ehk mõned on veel astraali maailmast huvitatud.
Ega Sul Mannu mingit „kila-kola“Smile küljes pole? Kõrvarõngaid mitte aga sõrmus võibolla. Ma ei tea miks aga sellised asjad takistavad paljudel vaimumaailma sisenemist. Sellepärast on nimetatud sõrmust „Hinge hoidjaks“ ...Smile
Vasta
#15
Q11, ei ole sõrmuseid, need on ilusad, aga ebamugavad minu jaoks kanda.
Mingi muu takistus astraalrändudele on.
Vasta
#16
(14-01-2019, 11:28 )Mannu Kirjutas: ...
Tekib küsimus, et kui alglõuendid on erinevad, siis on juba tegu lahknevusega, eristamisega, mis on toimunud millegi taustal ...??


... arvestades, mis ma šamaaniteemasse kirjutasin, siis vist tõesti erinevad alglõuendid ...
see, mille taustal, see on veel omaette teema
????

Õige tähelepanek, ei oska kommenteerida. Võimalik et on üks valgusallikas ning teised "allikad" juba on läbi negatiivide. Võimalik ka et ongi mitu allikat.

Saaksid ehk siia lisada viite mis viiks vihjatud šamaaniteemale või vastavale postitusele?
(14-01-2019, 15:49 )Q11 Kirjutas: ...
Ega Sul Mannu mingit „kila-kola“Smile küljes pole? Kõrvarõngaid mitte aga sõrmus võibolla. Ma ei tea miks aga sellised asjad takistavad paljudel vaimumaailma sisenemist. Sellepärast on nimetatud sõrmust „Hinge hoidjaks“ ...Smile

Huvitav, ma ei ole varem miskit sellist kohanud. Samas, sõrmuseid ei kanna ning vääriskivid ja kristallid olen alateadlikult magamiskohast eemal hoidnud.

Seoses kuldse helenduse või kumaga (mis ei pruugi olla seotud kuldse uduga), kunagi leidsin pilvise ilma masendava olevat ning hakkasin ette kujutama et näen ilusat kuldset päikesepaistet läbi pilvede kumamas. Ming hetk avastasin et taevas enam kunagi päris pilvine ei olegi - alati kumab mingilgi määral seda kuldset valgust läbi. Üks hetk märkasin et see valgus pani ümbritseva nagu kergelt särama, kusjuures lähemal asuvad objektid tundusid nagu rohkem säravat. Tekkis huvi selle valguse vastu - kust tuleb ning missugused on selle omadused. Leidsin et see paistab läbi akende, seinte ja lae ilma et jätaks selgelt eristatavaid varjusid. Kui läbi pilvede kumav kuldne valgus jaotus maapinnale enam-vähem ühtlaselt, siis tugevam kuma lähemal asuvatel objektidel oleks seletatav siis kui ise samuti kiirgaksin. Seda viimast pidasin aga üsna jaburaks.

Mingi aeg hiljem praktiseerisin kroonitšakrale keskendumist. Esmane fookus mainitud tšakral, sekundaarne fookus kujutluspildil kus hommikune päike paistab läbi noorte kaskede. Harrastasin seda ka tänaval jalutades, kuni hakkasin märkama et minust möödujad kipuvad mu pealae kohale vahtima. Ei tea mida nad seal nägid (rasvased sassis juuksed Laugh), aga arvan et isegi kui oleksin küsinud, ei oleks nendelt teadlikku vastust saanud.

Oli palju igasuguseid harjutusi mida tegin, aga ilmselt see kuldse kuma nägemine kandus edasi ka unenägudesse. See kuma oli kõige taustal, mistõttu olid unenäod palju säravamad.

Dis-claimer: See oli palju aastaid tagasi, ning ajateenistuse järel läksin korralikult rooste.
Vasta
#17
(13-01-2019, 16:09 )Mannu Kirjutas: Mõneti sarnaseid asju kirjeldab Barbara Ann Brennan oma raamatus"Valgus kätest". Tema on kätega tervendaja, ja näeb värvilisi palle, kujundeid võrke jms inimestega seoses.

Töötasin selle raamatu nüüd läbi.
Tänx, Mannu.
Raamat küll jah, valdavalt tervendamismehhanismidest (täiesti soovitatav seega tulevastele või olevatele "astraaldoktoritele"), kuid mingeid kattuvusi leidsin tõepoolest ka enda "pallnägemustega". Mitte palju. Kuid siiski.
Näiteks oli Brennanil inimese astraalkeha kirjeldamisel kollasega märgitud see kiireline üles-alla liikumine. Mul oli sama kuldsega. Seda me seega tajusime sarnaselt.
Emotsioonkeha põhivärvid (punane, roheline, sinine, kollane) olid justkui samad, kuid mul oli rohkem mingeid nö. spetsiifilisi nüansse.
Samas halliga (raamatus eeterkeha üks värve) oli mul kõik teisiti (kirjeldus läheks pikaks).
Pärlmutter, hõbedane, kuldne oli tal ühtselt sulandunud mingiks ühishelenduseks kuskil nn. taevaliku keha kuuendas ruumis, mis on vaimsete emotsioonide tunnetusvõime ehk siis südametšakra ja avatud taevatšakra ühenduskanal.
Vattever, mina noid kanaleid ei erista, küll aga olid nimetatud kumad mul kõik selgelt eraldi ja kõik kandsid ka üpriski erisisulist infot. Jah, kõik need olid küll seotud teatud mõttes mingite kõrgendatud valdkondadega, seda küll (+ taevasinine, heledam safiirsinine ja ametüstililla).
See siis kõik kirjeldatud raamatus tšakrate ja inimese energeetiliste kihistuste rubriigis.

Kuid värvid ei ole selle raamatu põhiteemaks ja uuesti tuleb neist põgusalt juttu alles lõpupoole tervendusprotsesside kirjeldustes (tabel 23-2). Noh, seal on justkui enam erisusi kui kattuvusi.
Näiteks jahutuseks on märgitud sinine, mul on see hõbe.
Violetse puhul on Brendanil märgitud valuvaigistav toime luu rakkudes ja sügaval kudedes, mis ühtib ka minu violetiga, kuigi mulle saabunud info kohaselt on see toimemehhanism misiganes nö. torujates struktuurides. Ka seal, kus liigub vedelik. Seega nii luud, sooned, lümfid aga ka näiteks kopsud. Lisaks saavat selle abil nö. läbi minna misiganes tunnelitest alates liiklusest kuni astraalini.
Muudes värvustes oli taas justkui sisuline nihe.
Selle süsimusta või sametise mustaga oli aga üllatavalt täiesti samane tähendus. Selles suhtes oli mul isegi väike juhhuu-moment.
Sest must on jah, reeglina muudes nn. koolkondades ikka see va kolevärv ja paha-asi (haigused, augud, määrdumine, lekked jne).


Sisuliselt saan muidugi aru, et antudki juhul otsisin innuka lapsemeelsusega eelkõige kinnitust sellele, et minu kogetud uhhuu-udupallid polnud vaid mu kohati ülekeeva fantaasi vili vaid „miski, mis ikkagi on“. Et „kui kellelgi on veel olnud“, siis ehk väike kosutus eneseusalduse rubriigile ja ma pole lihtsalt naiivikust fantasöör, enesepettur, silmakirjateenistuja vms.
Noh, eks me vist paljus siingi foorumis oleme ehk samal eesmärgil. Ja õndsad on need, kelle kogetu klapib siis nn. üldmõistete või kategooriatega.
Või noh… kuidas kellelgi.



Vasta
#18
Smile

Redditist, veidi seotud tumeda uduga:

I Saw Someone Disappear After Shadow Person Covered His Body
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat