•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 100
  • 101
  • 102(current)
  • 103
  • 104
  • ...
  • 148
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 4Hääli - 3.75 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naljanurk
(17-12-2018, 03:00 )Eithea Kirjutas: Eelnev oli hea Laugh

[Pilt: 48395421_1670911419681318_13903028996527...e=5C8E619C]

Nalja kategooriasse kuulub ka poliitiline satiir.
Antud pilt on sellest hea näide.
Satiiri vastu võitlevad need kelle pihta see käib - südametunnistuse piin.


Vaene Deemon.
(Tõlgitud - autor teadmata - folkloor)

Üliõpilased-arstid õppides ladina keelt kutsusid välja deemoni.
Vaene deemon - ta on nüüd prepareeritud ja istub piirituses.
*

Üliõpilased-juristid õppides ladina keelt kutsusid välja deemoni.
Vaene deemon - ta võlgneb nüüd neile oma hinge, palju raha ja igavese elu.
*

Üliõpilased-ajaloolased õppides ladina keelt kutsusid välja deemoni.
Vaene deemon. Tal tuli kõik meelde tuletada.
*

Üliõpilased-etnograafi õppides ladina keelt kutsusid välja deemoni.
Vaene deemon - ta ei teadnuki, et ei oma mingitki aimu oma päritolust.
*

Üliõpilased-filosoofid õppides ladina keelt kutsusid välja deemoni.
Vaene deemon - ta eelistas põgenede tagasi põrgu.
*

Üliõpilased-psühholoogid õppides ladina keelt kutsusid välja deemoni.
Vaene deemon - ta ei teadnudki, et omab nii palju hingelisi muresi.
*

Üliõpilased-filoloogid õppides ladina keelt kutsusid välja deemoni.
Vaene deemon - ta arvas, et teab iidseid keeli.
*

Üliõpilased-füüsikud õppides ladina keelt kutsusid välja deemoni.
Vaene deemon - ta ei usu enam numeroloogiat ja arvu 666.
*

Üliõpilased-matemaatikud õppides ladina keelt kutsusid välja deemoni.
Vaene Makcwelli deemoni istutati Kleini pudelisse.
Vasta
(17-12-2018, 03:55 )Fenkol Kirjutas: Nalja vinklist ikka väga nüri muarust - ja piinlikult/mõttetult poliitiline.

Isiklikult leian et hea nali saab ola üksnes poliitiliselt abmbitsioonitu - igsugune ilmavaadet väänav ja suunav jura võiks mingis muus rubriigis olla. Miks? Sest see pole naljakas ja on enamasti mõttetult vastik.

Mu meelest ka - lihtsalt labane.
Ja kahju, et hea filmi pilt ja sõnad on ära rikutud. Originaalis vist oli selle koha peal: "Vabad mehed ongi need kõige suuremad ketserid" (Ülekantud tähenduses nimetatakse ketseriks mis tahes valitsevast ideoloogiast, usust või üldkehtivast arvamusest kõrvalekaldujat.)...rändelepe!? - see ju kah mingi köömes Suurte asjade seas.
Para-web võiks olla siiski para-asjade jaoks.
Vasta
Pilt ja tekst on totaalselt lahus. Tsitaat kõlaks "...Otsige preili Agnes von Mönnikhusenit! Vaenlaste ja sõprade seast, maa alt ja maa pealt. Kui leiate, siis ehk jumal annab teile andeks, et te kõik olete joodikud, vargad, liiderdajad, laiskvorstid, taignapead!"

Aga pildi taga peaks kostuma "...Mjah, õige. Nüüd tuleb meil tegutseda, teha üks kombinatsioon. Tuleb ära kasutada sellist meest nagu Ivo Schenkenberg..."
Vasta
Miks on sedasi, et kui mees peab ennast marsslaseks või Napoleoniks, siis teda hakatakse ravima ja pannakse hullumaija.
Kui ta hakkab ennast aga pidama naiseks, siis hakatakse tema õigusi kaitsma...
Vasta
https://topwar.ru/151411-avstrijskie-smi...smose.html

Lustilist lugemist austerlastelt, kuis vene kosmos on muu maailma kaugele selja taha jätnud..
Vasta
See ei ole võimalik Laugh Laugh Laugh Kuidas, mis nipiga selline uuriva ajakirjanduse ime läbi keskpärasuse ja russofoobia filtrite lasti?
Vasta
Soovitan eriti kommentaare, nendes leiduva patriootilise padurumaluse ja teisalt tuntava sarkasmi tõttu.
Vasta
[Pilt: aQRn0Yz_700b.jpg]
Vasta
"KAE IMET! President Kersti Kaljulaidi selleaastane jõulukaart propageerib lameda Maa teooriat."

https://lugejakiri.ee/kae-imet-president...mH6f_dEU8Q
Vasta
[Pilt: santa.gif]
Vasta
Eelenevatel piltidel näen Einsteinei, ja fakt on, et ta kukkus läbi lihtsalt matemaatika eksamil.
On fakt, et nn Buda ei osanud vastata mitmetele küsimustele, ja andis vastuseks mingit soga, ja see osutus egohaigeks juraks.
Seega, nali seisneb selles, et ega ükski olend, ei ole suutnud kunagi olla pädev.
Olgu see olend siis kasvi tiitliga guru või jumal või teadlane või mis iganes.

Sellele vaatamata valivad inimesed omale eeskujusid, autoriteete, keda jälgida.

Mulle teeb nalja, et mind kiidavad elus kogu aeg tuhanded inimesed, kuid on selge, et olen tavaline ekslik olend nagu kõik teised. Ise kiidan ainult oma hoolealuseid, patsiente, aga teised kõik kiidasvad mind, see on fakt.

Eales pole mitte kui mingi esoteerika toiminud, ning, mina ja teadlased pakume jätkuvalöt igasugu abi, et esimene esoteerika toimis, demonstreeruks. Paraku see naiivsus ei ole vilja kandnud, paku raha palju soovid, ei suudeta.

Teatepulk on esoteerika käes. See on fakt. Miks see on fakt? Sellepärast, et esoteerikutele on pakutud miljardeid tõestamiseks, rohkete organisatsioonide poolt, ja nad teavad isegi ,et piisab nende ühest Youtube videost ja nad on miljonärid. Juriidikas on nõnda, ja kaines mõistuses kaa, et teatre pulk on esoteerika hobiliste käes, tõestage. Teatepult ei ole nende käes, kes peaks tõestama, et kuulge te ju olete lihtsalt haiged. Nad ei pea tõestama seda, vaid teie peate neile demonstreerima. Nad on aastakümneid teie haiguslugusid juba tõestanud.

Naljakas on näha inimolemuse tahke. Kui söön seeni adun neid tahke eriti hästi. Üks inimolemuse tahk on huumor, purtsatada naerma aeg ajalt. Mis tahk see ajust on? Räägimer lahti kui on soovi. Teine tahk on nn loterii moodul, mis üritab mingit loogikat tuua. See on minu lemmik tahk, see pakub väga lõbusaid versioone reaalsusest. Üks tahk inimsusel on näiteks ka usk esoteerikasse ja muinasjuttudesse. See inimaju tunnus hämmastab, kuna mina küll ei usu muinasjuttudesse, isegi kui olen seenemaailmas. Samas suurem osa inimkonnast usub, et esoteerika toimib, jõuluvana liugleb, jne. Miks selline tahk on aju sees, nagu uskumine, ei oska öelda.

Head arutlust.
Vasta
Hea nali.

Igas asjas on tõe seeme. Vales, su seljataguses, tundmatuses ja arusaamatuses. Kõige suurem tõeseeme on naljas milles see on pooled kui selle peale ei naera. Nalja viimane faas on usk millele ei ole võimalik naerda. Keegi siin foorumil kirjutas et teist ei ole võimalik veenda et mingi asi ei ole tõsi. Ei tea kelle suhu see tuleks tagasi panna.

Head elueksperimentti sulle.
Vasta
Mis eraldab nõia luuast ja kassi õigest nõiast? Interseksuaalsus. Mida ütles mustlane? Ole tasa või saad vaalast hülge.

https://www.youtube.com/watch?v=XuXRfYniook
Ainuke asi millest inimene aru ei saa on mida inimkeelega kirjeldada ei ole võimalik.
Vasta
Nali on kütus ajule seda teab ka Eesti juutuber.

Eesti - Lähme toitu poes veel järgi.
Evolutsioon - Loll ees ja targem järgi.
Teadlane - Tuleviku ma kirjutanud ei ole aga mineviku kirjutasin ma ise sest tulevik on alati olemas.

Uusi laste nimi Eestis - Lebon Banhammer

Blondiin kingapoes - Valib kingi IQ-järgi et liiga suur ei oleks.
Blondiin kodus - Läks kinganumber ja IQ segamini nüüd kingad liiga väiksed.

Isegi blondiinil vahel ei õnnestu.

Kergenduseks - Pisarad voolavad nagu murdunud süda valet pidi.
Vasta
Seentesõpradele üks seene anekdoot:
Mees istub kodus ja äkki tuli kõva seene isu peale.
Võttis siis laksu sisse ning läks rõdu peale nautima.
Äkki märkas mees, et mingi tulekera lendas kolm korda, siuh-siuh-siuh, silme eest mööda.
"Kõhe värk", mõtles mees ja otsustas tuppa tagasi minna.
Toas ootas meest naine, kes kisas: "Mida kuradit sa seal rõdu peal kolm päeva passisid?!"
Vasta
Windows - Vahel peab akna lahti tegema et korralikult naerda ilma et hing kinni jääb.
Vasta
   
Vasta
(28-12-2018, 09:36 )6 G 6 G 6 G 6 Kirjutas: 20.8.2018 Eesti iseseisvus uuesti 23:02.
23:05 Saatsin sõnumi antikristusele (Jemina Josefiina Tapio):
Eesti hing ei sure iialgi. S S S S.
23:09
SS - Shutzstaffel. Auf wiedesehen.
21.8.2018
22:09
6 G 6 G 6 G 6
22.8.2018
00:37
Vastus temalt.
Ketä sil? (Keda sellega)? - Anagrammidest lahti krypteerituna sain aru : Temal tulnukad? Ära vaata.
Siis läksin hoogu et oma suu puhtaks rääkida.
22.8.2018 saatsin raketti teele (juhib Eesti neljanda maailmasõjalõpuni võitjana)
24.8.2018
10:10 Sõnum:
Trolling Jester Bluffs Clowns

10:15 Juhtumid:

Tangin alla torusiili nii palju kui saan (350ml kadus pudelist ja 400ml jäi alles)
Peale jõin Viru Valget 80% pooleliitrisest nii palju kui sai ja läksin edasi.
Leidus teelt klaasikilde kolm tükki millest üks oli üsna suur. Kõrist sain alla aga kõige suurem jäi kõrisõlme alla sõõgitorru kinni. Käisin edasi ja 15 minutit pärast joomist jäin jooga asendisse pudelittega kõnniteele istuma. Kuna teadvus hakkas kaduma. Pärast olin koomas aga see oli süstiga.

30.8.2018
Ärkasin läänemere teiselt poolelt koomast või tehniline kooma lõpetati.
Saan aru et võin lahkuda elu võrrandist ainult siis kui ise nii otsustan.

Videos räägitakse tegelasest Mahdi:
https://www.youtube.com/watch?v=4oED6xzX5K8
Kas ma olen Mahdi?
See ei sobi mingisse teisesse võrrandisse.

Soomekeeles võiks küsida : Miksi? Ehk miks i? Või miks mina?
Vasta
Antiüliegohaigevärk.
Vasta
(28-12-2018, 10:46 )6 G 6 G 6 G 6 Kirjutas: Antiüliegohaigevärk.
ja samal ajal
(27-12-2018, 22:59 )6 G 6 G 6 G 6 Kirjutas: Nimi.
Nimes kood
Koodis tõde
Tões nali
Naljas tõde.
Aga Sa pea nüüd hoogu. Kogu mõtteid ja püüa sõnu arusaadavamalt ritta seada. Ära unusta õigekirja. Või luba minul Sinu postitusi parandada, kuid sellisel juhul võib juhtuda, et ma parandan valesti, sest ei saa Su mõttest aru.

Vasta
https://rense.com/general96/some-geopoli...lidays.php
Natuke geopoliitlist huumorit - kes keelest aru ei saa võib vaadata ilusaid karikature.
Vasta
[Pilt: 22-5c1246e4cf871__700.jpg]



[Pilt: 04-5c10fd9dd00c4__700.jpg]
Vasta
[Pilt: tumblr_m5kfhbtilm1qz6f9yo1_500.jpeg]
Vasta
Otsa joostud kibekurb päevanael. Eesti nõiaeliidi moodustavad slaavi kristlikud posijad ja kroonilises ni.u ikalduses soome kaardimoorid.
Vasta
(31-12-2018, 15:59 )Garmr Kirjutas: Otsa joostud kibekurb päevanael. Eesti nõiaeliidi moodustavad slaavi kristlikud posijad ja kroonilises ni.u ikalduses soome kaardimoorid.

Oled sina alles terava keelega....Laugh

Hääd...!

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 100
  • 101
  • 102(current)
  • 103
  • 104
  • ...
  • 148
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Naljanurk siis batoonike 676 261,484 28-07-2011, 14:37
Viimane postitus: igihali

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat