•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 55
  • 56
  • 57(current)
  • 58
  • 59
  • ...
  • 76
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Tihti taandub asi sellele nagu ütleb üks vanasõna:
Targale pole seletust vaja.
Lollile ei piisa ühestki seletusest.
Vasta
(24-12-2018, 19:38 )Tyto Alba Kirjutas: Tihti taandub asi sellele nagu ütleb üks vanasõna:
Targale pole seletust vaja.
Lollile ei piisa ühestki seletusest.

Kumme punkti!
Vaadake 10 a vanasid postitusi, vaadake isegi 5 a vanu postitusi. Oli vaimsus, oli arutlus, oli foorumil hing! Nüüd kutsutakse siin aruteluks ainult millegi tõestamist vaimust vaestele. Neile, kel pole suutlikkust maailma näha laiemalt kui üldhariduskooli füüsikaõpik. Neile, kelle koht ei oleks üldse siin. Kuidas ja kelle poolt on see keskkond üle võetud, aru ma ei saa. Tundub, et üks foorumi juhtfiguure põrutab siin ise kahe aliasega, kellest üks oleks justkui foorumi juht ja teine pesuehtne troll ja kelle eesmärk on kõik ärksamad hinged siit välja süüa. Kõik on juba läinud siit, kel midagigi parateemalist õelda ja jagada oli. Ise läinud või peletatud. Sel, kes tõesti teab ja tunneb ja tunnetab, pole vaja end peale pressida, ta teab ja tunneb kõige paremini üksi, jagamata. Ja neist on suuremas osas juba lahti saadud. Halleluujah! Missioon oli edukas! Kuid üüratu tänu neile, kes kunagi vaevusid jagama. Ja veel on see foorumis olemas ja loetav.
Vaatame, kui kauaks saame lugeda seda foorumi 10 a jooksul kogutud kuldvara. Seda, mis tõesti midagi väärt. Siin on praegu oma 100 raamatu jagu materjali. Jube kurb oleks, kui see hiilgus kaoks samasse mudamülkasse, kuhu see foorum on vajunud.
Südamest kahju on taas näha, kuidas pori matab vaimsuse.
Vaimsus ei kao ja lõpuks jääb siiski peale, kuid kas juhtub see tolles ilmas või veel järgmises, seda ei lasta meil siin kahjuks arutleda.
Kuningas on surnud, aga selle foorumi algne idee ja eesmärk ja mõte ei sure ka selle porise teki all, mis siia peale on veetud.
Ma tean, et need, kellele ma seda kirjutan, seda ei loe, kuid tänan teid südamest! Olen teilt palju õppinud!

Vasta
(24-12-2018, 21:41 )Aadu66 Kirjutas: Vaadake 10 a vanasid postitusi, vaadake isegi 5 a vanu postitusi...

Ma olen siin foorumis 10 aastat olnud küll vist juba... Üks ja sama hala hommikust õhtuni: keegi koguaeg teeb liiga kui keski julgeb kahelda teie esitatavas versioonis või pole teiega nõus. Kriitika talumise õppimine käib täiskasvanuks saamisega kaasas.

Vasta
Teen vahekokkuvõtte: enamus leiab, et foorumi adminnid jm juhid on ühiskonnale kahjulikud, haiged.
Kas on vähemalt keegi sõltumatu, kes tõestaks vastupidist?
Demokraatia tähendab, et tulge s
ltumatud ja argumenteerige.
Mina pole ausalt äeldes süvenenud, kuid see ei oma ka tähtsust. Minu jaoks on oluline patsientide paranemine.
Isemaag ja Q1 lubasid, et nemad ja eesti top selgeltnägijad tulevad mu unenägudesse urineerima, aga seda ei juhtunud nagu alati on esoteerikaga läinud. Seejärejl jälgin oma patsientide kulgu, uurin, miks neid bännitakse jne, nad eiravad mulle vastamast, mistõttu ka seisan oma haigete eest, kuna pean küll kogu eesti rahvast haigeks, kuid, neid eesotsas ja tahan, et neid ei rünnataks.

Kordan mõningaid oma mõtteid: kustutamine/destruktiivsus on halb, kuid ümbertõstmine on hea. See pole ju tehniliselt keerukas, kui inimesed saavad jätkata vaba sõna vahetust lihjtsalt muus kataloogis?

Q1, Isemaag jpt esoteerika hobilisedf on mind alati ähvardanud unenäo küõlastusega ja mpalu muuga, sh ka eesti telestaarid. Alati ja alati pakun neile raha nende ähvarduse õnnestumiseks, kunagi ja ealeski kahjuks nende ähvardused ei toimi, nagu ka muu esoteerika. Siinkohal kutsun taas üles, et palun võtke keegi vähemalt mu raha ja torkige oma esoteerilisi nukke ja muud, palun tõestage.

Naljakas on kuulda, et tule kustutamist peetaksae tõhusaks suvemeetodiks. Arvan vastupidi, et suvemeetodiks on parem viia iga tuleleek piiritletud alale eemale.

Võttes arvesse, et siin on hetkel eesti põhifoorum, siis iga samm mis teete mõjutab kogu kommuuni ja ajalugu: kui mängite egohaigeid kustutajaid, siis kannatab kogu rahvas.

Kui te annate kellelegi bänni, siis tehke eraldi põhjendusega postitus, kus on läbipaistavalt kõigile näha bänni põhjust.

Minu eesmärk on peamiselt patsientide Q1 ja Mina Olen ja Isemaag tegemiste jälgimine, kuid vahel ütlen ka lisamõtte sekka muudel teemadel. Muudeks teemadeks on peamiselt see, mida kuulen arenenud maailma rahvastelt, seejuures Eestit pean aborigeenrahvaks. Ja huvitun aju psühhiaatrilistest aspektidest, ja sh psühhedeelikumidest. Rõõmu teeb kui ravin haigeid rahvuseid, õpetan neid rääkima. Kui aga keegi kustutab ja lammutab, siis tunnen, et ma ei suuda haiget rahust ravida.

Head paranemist.
Vasta
(24-12-2018, 21:41 )Aadu66 Kirjutas: Vaadake 10 a vanasid postitusi, vaadake isegi 5 a vanu postitusi. Oli vaimsus, oli arutlus, oli foorumil hing! Nüüd kutsutakse siin aruteluks ainult millegi tõestamist

Olete vaimsuse ja inimlikkuse siit välja söönud - elementaarne,,,

(24-12-2018, 13:09 )Chaos Kirjutas: Ma defineeriks nii, et selgitus peab olema asjakohane ja ei muutu "tõestuseks" et asjad on nii sellepärast, et kelkegi fantaasia näeb nii ette.

Vaata viis posti tagasi, kust tuleb kohe ehe näide kuidas üks tegelane hakkab ühe fantaasiaga "tõestama" teist. See ei ole seletus, see on pimeda usu kuulutamine, millel pole reaalsusega midagi ühist. Niimodi need vaidlused hakkavadki!
Kui pead järgmist silmas siis jagan arvamust:


(23-12-2018, 11:16 )Mannu Kirjutas:
(23-12-2018, 03:36 )Fenkol Kirjutas: Suurim viga minu nägemuses on et siin isiksusi kardetakse ja isikliku sümpaatia põhjal ka kõrvaldatakse - kuid mida tähendab isiklik sümpaatia laiemas pildis? Tühisust. Isiksused ja inimeseks olemine samas on midagi väärtuslikku millest loed mingi aja pärast hoopis uut infot välja niiet inimlikku väljendust tühiseks madaldada ei maksa kui on soov midagi enamat luua ja hoida,,,
...
Ja pole lootust et niipea see foorum apoliitiliseks muutuks kuna niiditõmbajatel siin on poliitilised taotlused mitte vaimsed või midagi loovat kuid teate seda isegi,,,
Paksendatud väited on valed. Isiksusi ei kardeta ega kõrvaldata isikliku antipaatia põhjal. Kasutajaid kõrvaldatakse nende käitumise põhjal. Kui on tegu korduvalt bännitud kasutajaga, kes iga uue aliasega jätkab samasugust foorumis keelatud käitumisviisi, tuleb bänn kergemini.
Need väited mis väljendasin ei ole valed. See on mis näen. Võta kui kõrvaltvaataja seisukohta - kõrvalt näeb sageli suuremat pilti kui sees(tunud) olles.
Meie pilt mis näeme on erinev aga modereerija staatus ei anna kahjuks võimeid ega selgemat nägemist ega voli kõrvalist arvamust tembeldada valeks seepärast et see eelistatud positsioonis tegelasele ei meeldi.
Ja Mannu - su vastuväite loogika on sisult tautoloogia. Antipaatsust saab nimetada "sobimatuks käitumiseks" - see on manipulatsioonide tavaline võte. Su oma viimane lause on ka selle tõestuseks. Et korduvalt bännituid jäätegi bännima. Vastukaaluks saab tuua nimekirja kasutajatest kelle "käitumine" tuntud pideva ebaviisakuste ja isiklike norimiste poolest ja keda pole kordagi bänniga pärjatud. Siin näib see te bänn juba pigem intellektuaalse tunnustusena Laugh
(25-12-2018, 07:54 )Eithea Kirjutas:
(25-12-2018, 02:46 )Onu Pähh Kirjutas: Hi,
Can you make a short overview of your Russian text?

А мне глубоко плевать!
Lugenud mitmete bännitute tekste siis pole see nali - kahju on et aruteluruumist on kõrvaldatud nii palju ehtsat ja huvitavat ja paljude puhul on täiesti mõistetamatu miks seda tehtud on.
Mõeldes mingile hüpoteetilisele " suletud foorumi lugejale" siis esiteks tähendab selline eesmärk siin teadlikku surnud ruumi loomist. Ja teiseks isiklik nägemus - isegi surnud ruumi sattudes on huvitavam lugeda kunagisi elusaid vestlusi kui kommertssaitide kopipeiste ja muid interneti paljundusi.
Vasta
(23-12-2018, 03:36 )Fenkol Kirjutas: Suurim viga minu nägemuses on et siin isiksusi kardetakse ja isikliku sümpaatia põhjal ka kõrvaldatakse - kuid mida tähendab isiklik sümpaatia laiemas pildis? Tühisust. Isiksused ja inimeseks olemine samas on midagi väärtuslikku millest loed mingi aja pärast hoopis uut infot välja niiet inimlikku väljendust tühiseks madaldada ei maksa kui on soov midagi enamat luua ja hoida.
Seda mida kardab ei ole võimalik näha.
Vasta
(25-12-2018, 10:29 )Fenkol Kirjutas:
(24-12-2018, 21:41 )Aadu66 Kirjutas: Vaadake 10 a vanasid postitusi, vaadake isegi 5 a vanu postitusi. Oli vaimsus, oli arutlus, oli foorumil hing! Nüüd kutsutakse siin aruteluks ainult millegi tõestamist

Olete vaimsuse ja inimlikkuse siit välja söönud - elementaarne,,,

Ma ei arva nii, pigem on need 10 a. tagused vaimsed kokku jooksnud, st. sein on ette tulnud. Sellel on erinevaid põhjuseid.

On ju võimalik uuesti foorumile hing anda. Mina olen näiteks nõus panustama kuid seda väikese sättega, kas mingi eraldi teema kuskile tekitada millel on mul mode õigus, st. saan kustutada "delfi- mutid", sest vaidlusel ja arutlemisel on vahe. Vaidlus on jäik - 3D, "mul on õigus, kõik teised on lollid"
Arutlemine, põhjendab miks ja millest selline veendumus, arvamus. Arutlemine viib kuulamisoskuseni, mõistmisvõime laienemisele, teksti tajumiseni (kirjutamata info lugemine tähtede vahelt) jne.
Vasta
Kõrvad kuulevad mida aju ja silmad näevad.
Silmad näevad mida aju ja kõrvad kuulevad.

Selle eest et arutleda võib teised arutluse piirkonnast väljaspool hoida.

Peta neid kes arvavad et nad sind petavad.

Somebody gonna sense faith. Keegi tuleb aistima usku.

Aistib usku.
Usub aisti.
Vasta
(25-12-2018, 11:02 )Tulnukinimene Kirjutas: On ju võimalik uuesti foorumile hing anda. Mina olen näiteks nõus panustama kuid seda väikese sättega, kas mingi eraldi teema kuskile tekitada millel on mul mode õigus, st. saan kustutada "delfi- mutid", sest vaidlusel ja arutlemisel on vahe. Vaidlus on jäik - 3D, "mul on õigus, kõik teised on lollid"
Arutlemine, põhjendab miks ja millest selline veendumus, arvamus. Arutlemine viib kuulamisoskuseni, mõistmisvõime laienemisele, teksti tajumiseni (kirjutamata info lugemine tähtede vahelt) jne.

On võimalik hingestada kui eesmärk pole surnud ruumi loomine.
Jagan mujal toodud 100 ahvi printsiibil ja muutuses oleku visiooni.
Aga üks aspekt meil erinev. See su toodud väike säte. Mu nägemuses on see sama printsiibi kordamine mis selle ruumi hinge on lämmatanud,,, aga tean varemast et näed erinevalt seda muutumist. Mina ei näe "valituid" vaid ühist vastutust,,, kus tegelikult ka panustavad kõik,,,
Ent see erisus on olulise kontekstis teisejärguline ja peamine et hingestamine on vòimalik ja vajalik Smile
(25-12-2018, 11:06 )6 G 6 G 6 G 6 Kirjutas: Selle eest et arutleda võib teised arutluse piirkonnast väljaspool hoida.
Kas pead silmas:
Selleks et ise viisakalt ja hingestatult arutleda on oma meeltes võimalik häirivad kommentaarid välja lülitada ilma et neid peaks reaalselt kustutama või bännima ja ilma et neile peaks reageerima ja madalate sagedustega kaasa minema?

See ainus viis kogu välja sagedusi mõjutada kvaliteedi suunas muarust.
Vasta
(24-12-2018, 21:41 )Aadu66 Kirjutas: Vaadake 10 a vanasid postitusi, vaadake isegi 5 a vanu postitusi. Oli vaimsus, oli arutlus, oli foorumil hing! Nüüd kutsutakse siin aruteluks ainult millegi tõestamist vaimust vaestele. Neile, kel pole suutlikkust maailma näha laiemalt kui üldhariduskooli füüsikaõpik. Neile, kelle koht ei oleks üldse siin. Kuidas ja kelle poolt on see keskkond üle võetud, aru ma ei saa.

Tore muidugi, kui ka foorumi soovimatust arengust on tehtud omakorda vandenõu. Aga ma pakun, et need põhjused on pigem mujal, kui kellegi pahatahtlikus inimeste hirmutamises.

Esiteks. 10 aastat tagasi oli foorum veel suhteliselt noor. See tähendab, et iga uus teema võttis üles... värske uue teema. Nüüdseks on enamus paranormaalseid nähtusi oma teema leidnud ja nende üle on omajagu arutletud. Võtame näiteks püramiidid. Nendest on foorumis vähemalt tosin teemat, kokku paar tuhat postitust. Mida uut ja huvitavat nende kohta veel kirjutada, mida keegi teemades juba maininud poleks? Raskeks läheb.

Teiseks. Foorumi algusaastatel oli kasutajate keskmiseks vanuseks 20 eluaastat. Paljud olid ilmselt nooremad. Nüüdseks on need samad inimesed 30ndates. Neil on pered, karjäärid, teised huvid. Täiesti normaalne nähtus, et 32 aastaselt ei viitsita enam poole ööni üleval olla ja poolvõõraste inimestega arutleda.

Kolmandaks. Foorumi formaat on ajale jalgu jäänud. Me saame teha postitusi ainult jadamisi. Redditis ja facebookis saab kommenteerida ka kommentaare. See on eelis, mille tõttu surevad vaikselt pea kõik foorumid. Inimesed lihtsalt kolivad teistesse keskkondadesse ümber või nad ei satugi foorumile. Näiteks facebookis saad sa ülilihtsalt luua kinnise grupi, kus kõik liikmed jagavad samu põhimõtteid. Mida sul veel vaja on?

Neljandaks. Ilmselt osad ei nõustu sellega, aga paramaailm pole viimase kümne aasta jooksul eriti arenenud. 2012 maailmalõpp jäi tulemata. UFO failide avaldamine valmistas pettumuse. Vaatamata sellele, et praktiliselt kõik kannavad taskus kaasas HD ja 4K kaameraid, on millegipärast ikka ülesfilmitud UFO'd jäänud udusteks täppideks ja kummitused meenutavad kahtlaselt läätse ette lennanud putukaid. Revolutsiooni ja vastuvaidlematut avaliku kinnitust paranähtuste olemasolu kohta pole vaatamata paljude ennustustele ja ootustele saabunud. Pole midagi imestada, et see on nii mõnelegi siirale uskujale valmistanud pettumuse ning see väljendub ka foorumi aktiivsuse languses.
Vasta
Paranormaalseid asju võib võrrelda magnetismiga. Et vältida vaidlemast nendega kes vaielda ei taha muutu antimagneetiliseks.

Vasta
(25-12-2018, 11:24 )Fenkol Kirjutas: Aga üks aspekt meil erinev. See su toodud väike säte. Mu nägemuses on see sama printsiibi kordamine mis selle ruumi hinge on lämmatanud,,, aga tean varemast et näed erinevalt seda muutumist. Mina ei näe "valituid" vaid ühist vastutust,,, kus tegelikult ka panustavad kõik,,,
Ent see erisus on olulise kontekstis teisejärguline ja peamine et hingestamine on vòimalik ja vajalik Smile

Siin ongi arutlemise ja kokkuleppe koht. Kas foorumis oleks vajalik üks vaikne nurgake kus saab ilma mürata asju arutada. Muidugi alati võib ignoreerida, mulle omale piisab kahe sõna lugemisest, et fikseerida mis tasemele/mõistmise võimel/sagedusel kirjutaja on. Kui enamus otsustab, et sellist "kinnist nurgakest" pole vaja siis nii saab ka olema. Smile
Vasta
Kes esimesena kokkulepet välja pakub on esimene kes seda rikub. Nagu jumal Abrahami.
Vasta
(25-12-2018, 10:29 )Fenkol Kirjutas: Ja Mannu - su vastuväite loogika on sisult tautoloogia. Antipaatsust saab nimetada "sobimatuks käitumiseks" - see on manipulatsioonide tavaline võte. Su oma viimane lause on ka selle tõestuseks. Et korduvalt bännituid jäätegi bännima.
Jah, saab küll nimetada antipaatsust sobimatuks käitumiseks. Kuid tautoloogia olemise jaoks peaks saama nende vahele võrdusmärgi panna.

Veel sinu väitlusviisi kriitikat.
Näide "õlemehest" ehk vastase väite moonutamine:
(23-12-2018, 11:16 )Mannu Kirjutas: Kui on tegu korduvalt bännitud kasutajaga, kes iga uue aliasega jätkab samasugust foorumis keelatud käitumisviisi, tuleb bänn kergemini.
Selle "serveerid" sina aga nii:
Tsitaat: Et korduvalt bännituid jäätegi bännima.

Uute kasutajate puhul tulevad enne märkused ja hoiatused, korduvalt bännitud on aga teadlikud, mis on lubatud ja mis mitte, uutega oleme kannatlikumad. Peaks selge olema.
______________________________________________________________

(25-12-2018, 10:29 )Fenkol Kirjutas: Lugenud mitmete bännitute tekste siis pole see nali - kahju on et aruteluruumist on kõrvaldatud nii palju ehtsat ja huvitavat ja paljude puhul on täiesti mõistetamatu miks seda tehtud on.
Näide sellest ehtsast ja huvitavast (KuKr-i bänn lõpeb jaanuari lõpus):
(16-12-2018, 18:45 )KuKr Kirjutas:
(16-12-2018, 17:28 )Fenkol Kirjutas:
(16-12-2018, 12:35 )Eithea Kirjutas: Tõstan teemat.

Mismoodi?

Kui kõrgele?



Rohkem ma sel teemal sinuga ei vaidle, Fenkol.

Vasta
Ega polegi midagi väga vaielda, selge on, et Mannu modereerimine on suuresti isikupõhine ja eelarvamuslik (seda on ta ju ise ja otsesõnu ka tunnistanud). Mitte et mul sest tema toimetamisest suurt sooja või külma oleks. Kui tal sedapidi uni parem on, bännigu terviseks. Lõpuks on ju alati võimalus teha endake uus kasutaja, kui suur soov mõnes teemas sõna sekka öelda. Siiani on lihtsalt laiskuse taha jäänud, aga kui modereerimine (olgu jutumärkides või ilma) liialt pinda peaks hakkama, saab seegi trikk ära tehtud.

EDIT: Nielanderi eelmisel poognal toodud nelja punktiga saab ainult nõustuda. Parafraseerides tuntud ütelust, et kes kahekümneselt pole huvitunud parateemadest, sel pole südant, kes aga kuuekümneselt võtab kõike puhta kullana, sel pole ajusid. Kullal, muideks, peab olema peal proovikoja märge, et ikka kullaga tegu. Ja mitte mingi vasesulamiga. Mida lihtsameelsetele pimedas nurgataguses kulla pähe kaela määritakse.
Vasta
Inimesed on tehnoloogiavõõrad, sh interneti temaatikal, eriti muidugi vanemad inimesed. Näiteks ei osata isegi tekitada linki oma postitusest, et seda siis kleepida teistesse foorumitesse kui viidet oma postitusele.

Räägin lahti, miks on mitmetes foorumites samal isikul keeld omada mitut kontot. Näiteks isik A.Pärdik teeb siia foorumisse konto nimega Pärdi1 ja Pärdi2. Kui see isik teeb konto Pärdi1 alt tehakse postituse ja seejärel vastab sellele enda psotitusele kontoga Pärdi2, siis jääb mulje, et 2 inimest arutlevad. Näiteks siis isik postitab, et esoteerika on pähh ja teise konto alt postitab kohe järele, et tõsi jutt, eelmine räägib sulatõtt, esoteerika on tõesti pähh. Nii jääb mulje, et näed inimkond peabki esoteerikat halvaks, samas on tegu lihtsalt 1 isiku poolt tehtud tõde moonutavad postitused. Ega interneti arvamused mõjutavad kogu rahva hoiakuid, ja mitme kontoga saab siis luua pilti omale meeldivatest seisukohtadest. See pole demokraatlik ega muud moodi mõistlik, seetõttu ka on keelatud omada mitut kontot. Praktiliselt keegi nõnda ei levita moonutatud tõde mitme konto alt, sest ega raske on mõjutada laiade masside ajupesulist arvamust. Kui ikka enamik peab esoteerikat heaks, ja nüüd tuleb eesti esoteerika ainufoorumis 1 isik mitme konto alt joonistama tehislikku pilti, et esoteerika on halb, siis ega see seisukoht nii kergelt ei juurdu, teised lämmatavad mitmekesi siiski sellise mitmekontoga isiku ära, vastupidiste arvamustega siis. Aga jah, võtke siis teada, et mitme konto omamine on demokraatia, õigluse vastane. Õiglus tähendab, et kõigil on 1 hääl.

Praktiline / statistiline pilt on selline, et keegi ei kuritarvita mitme kontoga midagi, eespool kirjeldatud tõemoonutamist ei tehta ja see ei toimi masside vastu. Seetõttu on jabur teha piirangut kontode hulgale.

Karistamine pole lahendus ja olen seetõttu ka vanglate vastane. Kui bännitakse karistuse eesmärgil, siis see on juba haige käitumine. Kuna miks peaks kellegi mõtteid ja sõnu haiglaselt kartma vms. Las inimkond räägib, kui on soovi, siis tõstke nende jutt vastavasse kataloogi ja las räägivad seal edasi. Võite ka liituda nendega ja ravida neid. Aga vaigistamine ja karistamine pole küll kedagi ravinud. Vanglatest näiteks ei tule keegi välja paremana, vaid on veel hullemad kriminaalid.

Mina pole küll näinud siin kedagi bännimisväärset. Tavalised arutlused ja vaidlused, ei rikuta riigi seadusi ega muud sellist. Palju kasulikum on, et inimesed räägivad ja harjutavad rääkimist ja inimeseks saamist. Aborigeenrahvas eestlased ei ole omanud sõnavabadust ega rääkimise kogemust ajaloos, nüüd on see süvenenud kultuuri osaks ja venelastele omaselt ei ole arutluse kommet, vaid juhikultus ja ajupesu. Kuna tegu on ainufoorumiga, siis saab kannatada kogu esoteerika patsientide hulk. Arvan, et eesmärgiks on haige rahva ravi, mitte aga mingi foorumijutu rafineerimine. Tegu on pseudoteadusliku valdkonnaga, ja internetiga, siin on absurdne mingit teaduslikku formaati ajada.

Head arutlust.
Vasta
(25-12-2018, 15:19 )Fenkol Kirjutas: Sidudes lõpu algusega - paramaailma areng seotud tajuvälja avardumisega - maailmalõppu vm ennustuste täitumist pole selleks tarvis Laugh
Areng oleks eneses arendada neid filtreid mida netimugavuses mujal kui paramaailmas oodatakse formaatidelt.
Näiteks: kas enese meeltes ignoreerida ärritajaid või eelistada ärritava kasutaja blokeerimise võimalust formaadis. Osalt viimane kindlasti abiks kui suurem hulk noori ja pidurdamatuid koos - pean sellist blokeerimist silmas nagu fb võimaldab, et karvupidi kokku läinud kuked saavad ise vabatahtlikult teineteist blokeerida et ei pea ärritajat nägema ent teistega saavad edasi suhelda - oleks ka vaevatud modede elu kergem,,, värskendus ei teeks paha wink
Miks 2012 "Maailmalõpp ära jäi" on seletus/info täitsa olemas!
Ehk tulevad ka foorumi helged pead tagasi (kui pole just ärimaailma/raha-hirmu 3D-sse uppunud).
Ülitundlikele/empaatidele on foorum kohati nagu rooja sisse astumine.(ma ise võtan ka aeg ajalt sellest puhkust Smile)

Vasta
(25-12-2018, 15:15 )Ill be back Kirjutas: Ega polegi midagi väga vaielda, selge on, et Mannu modereerimine on suuresti isikupõhine ja eelarvamuslik (seda on ta ju ise ja otsesõnu ka tunnistanud).
Sinuga vaidlen ma aga hea meelega Smile
Foorumi modereerimine oleks olnud isikupõhine sel juhul, kui alalise või aastase bänni saanud kasutajate uued aliased oleksid saanud alalise bänni kohe pärast avastamist. Ka sellise väga karmi käe pooldajaid on foorumis, kuid oleme otsustanud, et käitumise pealt vaatame.
Ole ise ja lase teistel ka olla. Poliitikat ei tee. Läbu ei tekita.
Vasta
Mõelge nüüd ikka ise kah kaine peaga- aastane bänn...irw. Arvate tõsimeeli sellise vahendi kasutamisel mingit mõjusust olevat? Sedasorti sotsiaalvõrgustikus, mille ohjamiseks teil sisuliselt vahendid puuduvad. ARVATA te ju võite, kes mingi värskeltregistreerunu taga on, aga see on ka kõik. Arvamiseks see ka jääb. Koos vastava võimetusega.
Vasta
(25-12-2018, 21:43 )Ill be back Kirjutas: Mõelge nüüd ikka ise kah kaine peaga- aastane bänn...irw. Arvate tõsimeeli sellise vahendi kasutamisel mingit mõjusust olevat?
Tõsist trolli see ei peata, ei aastane ega igavene. Kahjuks.
Kuid Cambodia (aastase bänniga, mis veel kestab), Togli (kelle bänn oli lühike ja nüüdseks ammu möödas), samuti xcad - nemad ei ole tulnud tagasi.
Minu meelest on see osalt ikkagi auasi, et kui uksest välja visatakse, siis ei ronita akna kaudu tagasi. Vähemalt mitte samasuguse käitumismalliga, mille pärast välja visati.
Vasta
Antud foorum on kindla suunitlusega ning selle vastu eksivad postitused saavad moderaatorite subjektiivsel hinnangul vajadusel kustutatud. Tõttöelda võib vabalt veel niimõnestki teemast postitusi ära kustutada. Ja kedagi pole siit bännitud niisama lõbu pärast. Üldjuhul eelnevad sellele ka hoiatused. Siin ei ole koht kust otsida demokraatiat. Meist keegi ei soovi avada mõnda põnevat teemat ning avastada sealt eest vaid tühja kanakitkumise.
Vasta
(25-12-2018, 22:48 )xawa Kirjutas: Siin ei ole koht kust otsida demokraatiat. Meist keegi ei soovi avada mõnda põnevat teemat ning avastada sealt eest vaid tühja kanakitkumise.

See forum on osa demokraatiast, kuna asub demokraatlikus riigis.
Ega see foorum pole eririik eesti riigi sees.
Mulle jääb arusaamatuks miks kustutada, kui võib ümbertõsta, paigutage teemaväline jutt mujale ja las arutlevad seal mujal edasi. Miks te kustutama peate?
Vasta
(25-12-2018, 23:01 )Onu Pähh Kirjutas: Miks te kustutama peate?

Mis pärlid sul kaduma läksid? Internet võib niimoodi täis saada...

Vasta
Minul pole midagi kaduma läinud ja ma ei "minatagi" ega taotle omakasu vms egohaiget.
Seisan oma patsientide eest, teenin Maslow püramiidi kõrgemaid nähtamatuid kihte: nendeks on siis ühiskonna teenimise vajadus. Soovin ravida kogu rahvast, ja soovin et mu patsiendid saaks ravirääkimist teha. Kustutamine on aga nende ja nende rahva kahjustamine, see peatab ravi ju. Ma ei näe, mida nad kirjutavad ja ei saa sekkuda.

Kustutamine on niivõrd halb meetod, et seda ei tohiks kindlasti teha.
Tõstke teemaväline jutt mujale ja las patsiendid arutlevad seal edasi ja juhendan neid seal.

Ega edaspidi nad õpivadki olema teemakohased ja lähevad juba kohe ravituppa, kus siis ongi nende palat/teema, mitte ei risusta põhiteemasid. Nagu kassipojad õpivad liivakasti asukoha ära pikapeale.

Vaevalt, et teil nüüd foorumi ruum otsa saab ja vaevalt, et ümbertõstmine on nii raske tegevus.

(25-12-2018, 23:22 )Temimoor Kirjutas:
(25-12-2018, 23:01 )Onu Pähh Kirjutas: Miks te kustutama peate?
Mis pärlid sul kaduma läksid? Internet võib niimoodi täis saada...

Vasta
(25-12-2018, 23:27 )Onu Pähh Kirjutas: Minul pole midagi kaduma läinud ja ma ei "minatagi" ega taotle omakasu vms egohaiget.
Seisan oma patsientide eest, teenin Maslow püramiidi kõrgemaid nähtamatuid kihte: nendeks on siis ühiskonna teenimise vajadus. Soovin ravida kogu rahvast, ja soovin et mu patsiendid saaks ravirääkimist teha. Kustutamine on aga nende ja nende rahva kahjustamine, see peatab ravi ju. Ma ei näe, mida nad kirjutavad ja ei saa sekkuda.

Kustutamine on niivõrd halb meetod, et seda ei tohiks kindlasti teha.
Tõstke teemaväline jutt mujale ja las patsiendid arutlevad seal edasi ja juhendan neid seal.

Ega edaspidi nad õpivadki olema teemakohased ja lähevad juba kohe ravituppa, kus siis ongi nende palat/teema, mitte ei risusta põhiteemasid. Nagu kassipojad õpivad liivakasti asukoha ära pikapeale.

Vaevalt, et teil nüüd foorumi ruum otsa saab ja vaevalt, et ümbertõstmine on nii raske tegevus.

Harvem üks patsient hakkab teisi patsiente ravima. Kas tahad teised patsiendid välja ajada ja siis personale ravida? Võid personaliks hakata ja rehima pärast seda.

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 55
  • 56
  • 57(current)
  • 58
  • 59
  • ...
  • 76
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
3 külali(st)ne

Expand chat