Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unes ringi möllamine
Autor Sõnum
unenägu123
Uustulnukas

08-11-2018 22:49
Postitus: #1
Unes ringi möllamine
Tere
Olen püüdnud uurida ja leida midagi mis seletaks minu väga aktiivseid unenägusi aga ei ole ise miskit asjalikku leidnud. Ehk keegi siin ka midagi sellist kogenud ja teab milles asi või mida teha, et sellest lahti saada?
Tooks siis mingi näite, nii kõige lihtsam seletada seda kõike.
Ühesõnaga ärkan ilmselt poole unenäo ajal üles nii, et ise sellest aru ei saa ja elan kohe sellesse sisse. Näiteks üks karmimaid unenägusi oli selline kus unenäos libisesin katuselt alla ja nägin ainsa võimalusena hüpata kuhugi pehmesse kohta, et oleks pehmem maandumine ilmselt Smile ja reaalsuses mis toimus oli see, et hüppasin üle voodi serva põlved ees mööda põrandat, peale seda sain aru et see oli unenägu ja ronisin oma valutavate ja katkiste põlvedega magama tagasi.
Mingi lihtsam näide on et näen näiteks et sein hakkab mu peale kukkuma, ma püüan seda kogu jõuga tagasi suruda ja viimasel hetkel kui enam ei jõua jooksen selle alt ära ja alles peale seda saan aru et ma olen oma toas ja nägin jälle und. Aegajalt jõuan ka magamistoast kaugemale kuniks alles jõuab kohale, et see on unenägu ja ei ole vaja karata ja joosta.
Olen ka korra kunagi elukaaslast löönud rusikaga ta käe pihta kui ta üritas mind rahustada kui ma seekord nägin unes, et poksin mingi mehega.
Ühesõnaga neid lugusi on väga palju ja ma ei leia väga nagu infot selle kohta, et kellegil oleksid nii aktiivsed unehäired.

Käisin mingi 7 a tagasi ka tartus uneuuringutel ja värki kuna ma tundsin juba natuke muret, et võin enese teadmata liiga kellegile teha aga seal öeldi põhimõtteliselt, et muidu terve inimene aga võtke ennem magama minekut rahustit ja unerohtu ja kõik on ok Laugh

Ei viitsi nii päris elulõpuni ka elada Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

09-11-2018 15:43
Postitus: #2
RE: Unes ringi möllamine
(08-11-2018 22:49 )unenägu123 Kirjutas:  Ei viitsi nii päris elulõpuni ka elada Smile

Tundub, et neile, keda vaimsed teemad huvitavad, muutuvad ka unenäod värvikamateks ja metsikumateks.
Tuleb õppida aru saada, et oled unenäos. Mitmed raamatud õpetavad seda. Mina seda veel suutnud pole, vaid väga harva, kui unenäos enda ette peegli manan ja näen, et see pole minu praeguse elu füüsiline pilt.
Ise ka alles paar päeva tagasi ärkasin keset ööd üles, olles unes mingil koolitusel ja vaieldes õppejõuga, sest polnud nõus tema tahvlile kritseldatud sümbolitega (mida need tähendasid, pole praegu isegi õrna aimu). Olin voodis istukil ja kuulasin just õppejõu vastust ning tahtsin juba vastama hakata, kui tahvel hakkas hajuma ja sain aru, et elasin lihtsalt oma unenägu füüsilisel tasandil edasi. Heitsin pikali ja tegin jälle taotluse.
Mis sellega pihta hakata, kui see teistele või endale ohtlikuks muutub?
Olen enamasti enne uinumist oma hingele ja kaitsejõududele kindla taotluse teinud, et nad ärataksid mind üles, kui keegi minuga manipuleerib või ohustab? Isegi kui see olen mina ise.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uni saab tõeluseks - ehk unes ettenägemine cyff 200 65,533 06-03-2018 21:12
Viimane postitus: ccorpion666
  Hunt ja hundikutsikad unes lõõmus 1 1,807 06-11-2016 13:28
Viimane postitus: Tyto Alba
  Nägin unes hiirt+ussid unes lõõmus 0 1,647 19-10-2016 13:10
Viimane postitus: lõõmus
  Unes rändamine LostSoul 6 3,500 14-07-2015 08:29
Viimane postitus: Nofretete
  Plaks unes Stennu 23 7,420 01-02-2015 02:18
Viimane postitus: Ifkin
  Kurjad silmad unes kk2ku- 9 5,647 31-01-2015 12:51
Viimane postitus: Minaelan
  Surnu unes Preilikass 7 3,179 11-12-2014 10:46
Viimane postitus: Mannu
  Unes une nägemine madu8888 25 11,853 16-06-2014 18:28
Viimane postitus: ald69
  Unes kõndimine(kuutõbisus) Wolfgirl 126 41,299 12-06-2014 19:10
Viimane postitus: germany
  Unes pandi juhe külge euroruubel 62 20,782 28-04-2014 15:24
Viimane postitus: euroruubel

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat:

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog