Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sinu religioosne märk
#1
Tervist,

otsin inimest, kelle jaoks on tähtis mõni usuline sümbol ja kes soovib mulle väheke pikemalt seletada, mida see sümbol tema jaoks tähendab. Vajalik oleks ka märk ise. Uurin seda ühe koolitöö raames, mistõttu oleks vaja ka vastaja andmeid, kuid need võib saata ka privaatsõnumiga (kogu jutu võib saata privaatsõnumina). Oleksin info eest väga tänulik ja saaksin asja tehtud. Smile
Vasta
#2
(06-11-2018, 20:41 )aegnor Kirjutas: Tervist,

otsin inimest, kelle jaoks on tähtis mõni usuline sümbol ja kes soovib mulle väheke pikemalt seletada, mida see sümbol tema jaoks tähendab. Vajalik oleks ka märk ise. Uurin seda ühe koolitöö raames, mistõttu oleks vaja ka vastaja andmeid, kuid need võib saata ka privaatsõnumiga (kogu jutu võib saata privaatsõnumina). Oleksin info eest väga tänulik ja saaksin asja tehtud. Smile
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Küll elu viib kokku, saad sellised usud et vähe pole. Mis perversne kool see võib olla, et kohustab kellegi uskusid urgitsema? Ahhetvajad vastaja andmeid. Kuid mis sinust saama hakkab, kui vastaja su enda andmed lihtsalt vaatab ja ära kasutab. Sellised oskajad on olemas.
Vasta
#3
tartu ülikooli ainega on tegemist, täiesti tavaline usuteadus. ei nõua rohkem isikuandmeid, kui vanus ja sugu peamiselt. Smile nii et keegi võiks ikka vastata kas või privaatsõnumiga.
Vasta
#4
(07-11-2018, 21:28 )aegnor Kirjutas: tartu ülikooli ainega on tegemist, täiesti tavaline usuteadus. ei nõua rohkem isikuandmeid, kui vanus ja sugu peamiselt. Smile nii et keegi võiks ikka vastata kas või privaatsõnumiga.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
No ma vastan sulle, normaalne inimene. Mulle antud usumärgis põhitegijaks on Odin. Teiseks tegijaks on Laguz. Kolmas osaleja paneb põntsu neile kes väga uudset otsivad, saavad oma elamuse kätte ja hiljem on mõtisklemise ainet. Niisis tartu ülikoolis tehakse uusi eiteakuidasnimetada, vanasti tehti lihtsalt uusi lolle, kui ise koolis käisin ja nii mulle üteldi siis ma ei saanud aru. Noor ja rumal olin. Küll aja kuludes taastub teadmine, kuidas mitte lubada endale krae vahele pugeda. Siis kui oma naha kaudu teada saadud.


Foorumi valdjate suunas soov: Irvitavaid lõustasid ei tohiks olla nonde küsijate küsimiste all kes infot otsivad. Küsivad ja irvitavad.
Vasta
#5
Aegnor, kirjuta kasutajale Infinite.
Ohh, ja varu kannatust, otsi vene foorumitest. Minul pole ka Sulle midagi pakkuda.

****
Irvituse märki siin kahjuks enam ei ole. See oli minu lemmik, kui oli vaja iseenda üle "muiata".
Vasta
#6
Märgid on sümbolid ja sümbolites on vägi.

Sümbolite süsteemid:
Okultsed süsteemid
Alkeemia
Kabala
Astroloogia
Taro
Tantra
Yijing

Teema sümbolite ehk märkide kohta:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...CMBOLID%22
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Sinu arvamus: Muhamedi karikatuurid Tutanhamon 119 43,491 16-01-2015, 15:58
Viimane postitus: Marconato

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat