Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Castanedalik elufilosoofia praktikas
Autor Sõnum
säga
röövkala

30-10-2018 20:29
Postitus: #176
[split] Meie vaimsus
sa oled naljakas, kas tead seda Smile
aga mitte midagi isiklikku Smile
lihtsalt sa oled armsalt naljaks minu jaoks hetkel ja tegelt ma mõistan, et kord on tähtis wink
(selle postituse viimane muutmine: 31-10-2018 13:35 säga.)

Sõnadega saab ajada selle, mida öelda tahad, võimalikult segaseks ja häguseks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
u xa ke

31-10-2018 16:25
Postitus: #177
RE: Castanedalik elufilosoofia praktikas
.

Infomüra on see põhiline asi, mida üritan siit eemal hoida.

See teema siin võis kirjutajaile kirjutamise ajal päris tore olla, aga aastaid hiljem lugemiseks suht ajaraisk. Lõpus on häid postitusi, häid pisikesi teemaarendusi, aga upub tühja mula sisse. Kusjuures lehekülgede kaupa on moded siit juba kustutanud.

Müra sisse pakitud infot on maailmas niigi palju. Niipalju kui suudan ja viitsin koristan siit foorumist müra kindlatesse kohtadesse või kustutan.

Reaalajas suhtlemise jaoks on FB ja siin on ka jututuba.

Brain expedition.
Fenkol
juur

01-11-2018 08:28
Postitus: #178
RE: [split] Meie vaimsus
(30-10-2018 20:29 )säga Kirjutas:  korrastamine kui sisemise ebakindluse kompenseerimine

autoritaarsus kui primitiivne asendus teadmise puudumisele

päeva lõpuks on kõik nagu jalutuskäik pargis ja sina üks koogitükk mu teetassis (Välis-Eesti)
säga
röövkala

01-11-2018 12:56
Postitus: #179
RE: [split] Meie vaimsus
(01-11-2018 08:28 )Fenkol Kirjutas:  
(30-10-2018 20:29 )säga Kirjutas:  korrastamine kui sisemise ebakindluse kompenseerimine

autoritaarsus kui primitiivne asendus teadmise puudumisele
krt seda teab, miks autoritaarsus välja lööb
mul lööb, sest tahan elu kontrollida ja siis arvan, et nii kontrollin, aga ilmselgelt on see illukas
(selle postituse viimane muutmine: 01-11-2018 17:23 säga.)

säga
röövkala

01-11-2018 17:33
Postitus: #180
Veel karjast

Kuulsin versiooni, et karja kuulumisel on nii head kui vead.
Näiteks kui mitu põlve alkohoolikute sekka sünnib keegi, kellele ei meeldi alko maitse ja toime, siis kui ta oma karjast nagu lahti ütleb emotsionaalselt, siis saadetakse talle ikkagi edasi alkoholisõltlasi ellu. Et tehakse nagu kambakas...

Ma ise kaldun arvama, et see pigem tema ring kuniks suudab seda kogemust võtta vastu nii, et tal poooooogen, kuidas teine enda elu hävitab selles mõttes, et on nagu ema Teresa kõrval mõistvana, et see on haigus ja ei püüa seda teist inimest muuta, tema valikuid nö kontrollida ega tunda hirmu elu ees mis hukutab end js teisi... Hea öelda, raske järgida.

Kolmas versioon on, et ta peab kehtestama piirid - et alkoholil ja seda tarbivatel inimestel pole asja tema ellu.

Usun et on veel neljas ja viies jne teooria aka vaatenurk.

Eks igaüks leiab selle tera, mis isuäratavam...

Mulle ntx isiklikult ei meeldi, kuda alko inimese füüsist mõjutab, aga see mu enda tahteeelistus sellest end eemale hoida. Sõpradele moraali ei loe, halvasti ei suhtu, aga hoian juukseid, kui oksendavad ja toimetan koju kui vajavad kainet juhti, sest seda tehakse, kui ollakse kari.
Ja minu kari küll mind jooma ei tiri ja kambakat ei tee...
(selle postituse viimane muutmine: 01-11-2018 17:44 säga.)

Fenkol
juur

01-11-2018 18:40
Postitus: #181
(01-11-2018 17:33 )säga Kirjutas:  karja kuulumisel on nii head kui vead.

Ehk pole tarvis kuuluda, piisab teadmisest, usaldad taju, kus miski on,,,
Kari kui sümboolne mõiste - oleme inimestena kõik üks kari maapeal ja peaksimegi hoidma üksteise juukseid vajadusel.
Nii ka kitsamalt - oma hingepere kui lähedasem kari on suure tõenäolsusega inimestena ilma mööda laiali aga on olemas kui tead et on.
Alkokarja ma ei usu Smile see rohkem nagu mustrid ja peegeldused,,,

päeva lõpuks on kõik nagu jalutuskäik pargis ja sina üks koogitükk mu teetassis (Välis-Eesti)
säga
röövkala

01-11-2018 19:01
Postitus: #182
nuvot, kesse aga teeb kindlaks, kelle kambakas on see, et saadetakse aga uusi ja uusi sõltlasi kuniks kogemus-õppetükk selge - mõistetud ja sellest mustrist välja viuhti

osad pajatavad ju, et lepitakse hingedena juba kokku , mida kogema tullakse, kellega mida koos sehkendatakse.. ja et kui keegi kokkulepet ntx murrab, siis on alati ka variant B, kellega see sama asi ikkagi ära teha
plaanid kutiga kõrbematka, aga tema "hüppab" alt, aga kuna sulle see kõrbematk jõle oluline järgmisse, mis iganes punkti jõudmiseks, siis tuleb uus kutt ja teed temaga ära... Laugh loodetavasti on uus ilus, noorem jnejne

Fenkol
juur

01-11-2018 23:54
Postitus: #183
Tänases selgeltnägijate tuleproovis see albiino kalevipoeg oli võimas. Mees nagu äke visalt kandmas vaime õlul oma meel kui sünge vari kuid milline tahe,,, Mis seal oli, kas muster, kari või vari - kas mäletab siin keegi, kuidas oli Taisha Abelari raamatus selgitatud " varju all elamist",,,

eksisin, see oli Florinda Donneri Nõia nägemuses Octavio Cantu lugu mida nõid kirjeldab
Tsitaat:Mõned inimesed ütlevad et sünnime koos oma saatusega. Teised väidavad et loome saatuse oma tegudega. Nõiad räägivad et see pole üks ega teine, et meid tabab hoopis midagi muud nii nagu koerapüüdja haarab kinni koerast. Kogu saladus on oskuses olla kohal kui me tahame olla kinni püütud või mitte olla kohal kui me ei taha kinni püütud sada.
,,,
Octavio Cantu oli väga noor ja tugev aga istus liiga kaua V.J. varju all - punktis, kus saatus seob elusid
,,,
kui inimesed haihtuvad,,, loovad nad selle saladusliku miski abil ühenduse teise isikuga,,,
vari on midagi sellist, mis on kõigil inimolenditel, midagi võimsamat kui nende hing
(selle postituse viimane muutmine: 03-11-2018 00:29 Fenkol.)

Aadu66
Tavaliige

02-11-2018 16:30
Postitus: #184
Oli see üldse tema tahe, mis teda juhtis. Minu arvates polnud see mees tugev, vaid hoopis nõrk.
Mannu Eemal
u xa ke

02-11-2018 17:06
Postitus: #185
See mees oli äratehtud.
Aga seekordne tuleproov oli tõesti võimas.

Brain expedition.
säga
röövkala

03-11-2018 02:18
Postitus: #186
Kogu saladus on oskuses olla kohal kui me tahame olla kinni püütud või mitte olla kohal kui me ei taha kinni püütud sada.

elu on täpselt nii müstiline, palju me sellel laseme olla...
(selle postituse viimane muutmine: 03-11-2018 02:42 säga.)

Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat:

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog