•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 14
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NEW WORLD ORDER ei ole enam vandenõuteooria? Obama ja Brown
(22-09-2018, 10:44 )Eithea Kirjutas:
(22-09-2018, 10:24 )Mannu Kirjutas: Ainus helgemat sorti asjaolu, mis pisut lootust paneb säilitama, on see, et enne suuri totaalseid muutusi (nt NLiidu lagunemine) aktiveeruvad UFO-nähtused. Seda pole aga juhtunud. Või siis see ongi nende plaan.

Tead, mul on ikkagi mingi selline sisemine teadmine/tunne, et meile siia ei tule ja kui, siis saab olema vastulöök, mitte selline avalik ja tugev vaid varjatud pidev suruv/surve pressing, nii et neil on siin väga halb ja see juba toimub, siis see lihtsalt kordistub, aga Euroopast üsna suur osa vist langeb küll ära...
(22-09-2018, 10:39 )Tulnukinimene Kirjutas:
(22-09-2018, 10:24 )Mannu Kirjutas: Ainus helgemat sorti asjaolu, mis pisut lootust paneb säilitama, on see, et enne suuri totaalseid muutusi (nt NLiidu lagunemine) aktiveeruvad UFO-nähtused. Seda pole aga juhtunud. Või siis see ongi nende plaan.
Pahad tulnukad olid materiaalsed-nähatvad, neid enam Maa lähedale ei lasta. Kõrgemad UFO-d on märksa arenenuma tehnoloogiaga (valgus-, heli- ja pilveilmingud). See kanal annab tõest infot, võid otsida, kuskil ta kirjeldas, et on kohal ja ootevalmis: https://www.youtube.com/channel/UC8Jo5fT...A/featured

Ei mida need kõrgemad tulnukad nagu ootavad ja peidavad endit? Mida see "kõrgemad" nagu peaks tähendama (?) ja kindlasti ei tähenda kõrgem automaatselt head..
Mul on teadmine, et neile ei meeldi siin. Siit pole midagi võtta . Ja kliima on külm . Nemad ju ootavad Aladdini imelampi . Siin peab ise tööd tegema , et kuidagi ellu jääda . Smile
Vasta
(22-09-2018, 09:48 )Eithea Kirjutas: Ajal, mil meedia ja poliitika on pühendunud võitlusele parempoolsete jõudude vastu, küpseb teatud tagatubades salamisi rahvastiku totaalsele kontrollile allutamise plaan.

Autoriõiguste taha varjudes, on loomisel totaalne kontrolli- ja “tsensuurimasin”, mis hakkab edaspidi otsustama kõige selle üle, mida tohib internetis üldse avaldada ja mida mitte, hoiatab Saksa väljaanne.

Tsensuuraparaat on juba käivitunud.
Augusti alguses kõrvaldas YouTube oma võrgust 2,5 miljoni jälgijaga Alex Jonesi kanali, sama tegid ka sotsiaalmeedia hiiud Facebook, Apple ja Spotify.

Globaalküla liigub üha kiiremini edasi nõukogudeliidustumise ja sovetiseerumise kursil, kus sõnavabadus ja demokraatia ilutsesid paberil, mitte praktikas.

Britannias taotletakse satiiri ja paroodia tsensuuri.
Ka palju muud on teoksil.

Vasta
(22-09-2018, 10:44 )Eithea Kirjutas: Tead, mul on ikkagi mingi selline sisemine teadmine/tunne, et meile siia ei tule ja kui, siis saab olema vastulöök, mitte selline avalik ja tugev vaid varjatud pidev suruv/surve pressing, nii et neil on siin väga halb ja see juba toimub, siis see lihtsalt kordistub, aga Euroopast üsna suur osa vist langeb küll ära...
Kusjuures mul ka.
Lääne-Euroopa on mingitlaadi "energeetilises" mõttes tühi koht, vakants. Ja loodus tühja kohta ei salli. Küll püütakse meid ka siin tühjaks pigistada, et saaks siis koos kultuurilises mõttes paarsada aastat tagasi minna; ja siis selle küllaltki instinktidepõhiseltl käituva massi juhtimiseks NWO kehtestada.
Lääne-Euroopas tuleb üks suurem aadrilaskmine. Ma ei tea, kas otseses mõttes sõda (tänavalahingud?), aga keerulised ajad on seal ees.
Kuigi ka mina mõtlen nagu dalai-laama, et euroopa kuulub eurooplastele. Kultuurilises mõttes seda kohe kindlasti. Kui ka tuleb tilk võõrast verd sekka, see iseenesest minu nägemist mööda pole veel midagi hullu, peaasi et kultuur ja kasvatus jääb euroopalikuks (selles vanas konservatiivses mõttes Smile )

Vasta
Kui lugeda viimaste postituste kõrval "kage" ja"Chaose" heietusi, tuleb küll kabuhirm peale, ajupestuse ja mitte mõista soovimise tase on hirmuäratav. ja säänseid subjekte jagub ikka ohtramalt. Toodavad neid limukaid igasugused "euroülikoolid" sorose raha eest ja kus ajupesu ongi ainuke õppeaine.
PS. Mul on näiteks "kagega" ühel ja samal kuupäeval sünnipäev, horoskoobi järgi peaks meie maailmavaade sarnanema, aga mul on siiralt häbi tema multikultuursuse ja teise orientatsiooniga inimeste haipimise postitusi lugedes.(Ehk et sots on sots on sots ja isiklikult olen nats mis nats)
Vasta
Mitte ennast paremaks pidades -jätkuvalt häbenen ja avaldan kahetsust tol juhul p... kursil liikuvate "arengute " suhtes. "Deep state" ja valitud rahva pingutused lolli lambakarja paljundamisel kannavad lõpuks selles tsirkuses väga hapusi vilju ja lõppeesmärgi-ühesuguse määgiva diaspoora saavutamise järel pole ei normaalseid töötegijaid ega ka isemõtlevat edendamisest huvitatud insenerkonda, sest kõik on kiibistamisega nwo bosside heatahtlikusest sõltuvuses. Et kiibistamiseks läheb, on enam kui kindel "arengud" on juba sinnamaale jõudnud.
(22-09-2018, 14:06 )kage Kirjutas: Mul on jälle siiralt hea meel, et häbi tundvaid ja seda laiali jagavaid ning ennast teisteks paremaks pidavaid inimesi jääb vähemaks, sest mõistuse, empaatiaga ja avatud maailmavaatega noori kasvab rohkem peale kes häbijagajate ajupesu läbi näevad. NWO paistab selles valguses üsna hea tulevat.

PS! Amööb ei ole limukas ja tal pole aju seega ei saa teda ka ajupesta.
Kui subjekt valib oma nikkneimiks peenes keeles "amööb" siis ma väga kahtlen tema võimes ka normaalseid mõtteid mõelda.
Vasta
Tänavalahingud juba käivad - Rootsis, Saksamaal ja Prantsusmaal eriti.
Pole oma "rikastusest" ilma jäänud ka Suurbritannia, Hispaania, Kreeka ja Itaalia.
Samuti on regulaarsed "kergemad" kokkupõrked Euroopa kesksemates riikides.
Vasta
Loodan väga, et tuleb üks tubli rekongista koos eu praeguse ladviku likvideerimise ja uue sõltumatute riikide liidu tekkimisega.
Vasta
(22-09-2018, 17:05 )igihali Kirjutas: Loodan väga, et tuleb üks tubli rekongista koos eu praeguse ladviku likvideerimise ja uue sõltumatute riikide liidu tekkimisega.

Ei tahaks olla "party pooper" aga oled sina selleks valmis?
Oskad (vähemalt) elementaarsel tasemele relvasi käsitleda?
Tunned linnalahingute ja ka maastiku lahingute taktikat?
Oskad ellu jääda maastikul vähemalt 7 päeva ilma jooksva toetuseta?
Tunned elementaarset meditsiinilise abi tehnikaid ja oskad seda anda ka endale?
Küsimusi oleks veel aga enamus meid ümbritsevatest on suutelised vaid välja pigistada "OK google!"...
Vasta
Ma ei usu imedesse. See praegune EU ladvik põleb oma ulmades läbi, kärrsab aeglaselt , peale brexitit pisut kiiremalt.
Tuleks nuputada kuidas Soros , Rohhcild ja mõned veel pankrotti ajada, kuigi nad on maised marionettid, siis võidaks vähemalt aega.
LP. Tyto Alba Võta rahulikult : ärrituvus on negatiivne emotsioon, mis on kahjulik Sulle endale.
Vasta
(22-09-2018, 17:53 )Tyto Alba Kirjutas: [quote='igihali' pid='246723' dateline='1537628706']
Loodan väga, et tuleb üks tubli rekongista koos eu praeguse ladviku likvideerimise ja uue sõltumatute riikide liidu tekkimisega.

Ei tahaks olla "party pooper" aga oled sina selleks valmis?
Oskad (vähemalt) elementaarsel tasemele relvasi käsitleda?
Tunned linnalahingute ja ka maastiku lahingute taktikat?
Oskad ellu jääda maastikul vähemalt 7 päeva ilma jooksva toetuseta?
Tunned elementaarset meditsiinilise abi tehnikaid ja oskad seda anda ka endale?
Küsimusi oleks veel aga enamus meid ümbritsevatest on suutelised vaid välja pigistada "OK google!"...

Vat minuga on kehvad lood, nimelt kõnnin tugede naal, jalul hästi ei seisa, aga arvan, et küsimine ei olnud vaid minu suunas, vaid üleüldine, no ei ole meie tsiviilidel vajadust olnud isegi neile nüanssidele mõeldagi, vastavte olukordade jaoks on ettevalmistus 0. Mina isiklikult suudaks kirvega äsada küll, ka püssi oskan lasta, lahingusse ei lähe-suren kodu lävel, siia tullakse üle minu laiba. Mõne murjani võtan kaasa ikka.
Läks kogemata ühte puntrasse.
Läks kogemata ühte puntrasse.






















Vasta
igihali! Ära tunne end alaväärselt. kaasaja parim relv on mõistus.
Mõni ikka klähvib, kui pole endaga rahul- see tema mure. Ole üle!
Vasta
No ma ei tahaks teie entusjasmi nüüd kuidagi vähendada, aga see seitse päeva on ikka tugevasti üle hinnatud teil.

Ütleme et suudate korraldada suure segaduse, hõivata valitsuse ja kõik riigihooned. Kõrvaldada kindralstaabi kas inimesed vangistaded või kõrvaldades (kindralstaap on strateegilise planeerimise ajutrust. See on see koht kus tehakse tulevaste sõdade plaane.) Edasi ma ei näe mitte mingit võimalust, et te suudaksite kuidagi tasa lülitada vägede operatiivjuhtimist millega tegeleb peastaap. Loomulikult on igas normaalses riigis, igal normaalsel sõjaväel olemas varuplaanid juhuks kui ühendus peastaabi ja vägede keskjuhtimisega peaks mingil põhjusel katkema. Iga väeosa ülem ja sealt alla pataljoni, kompani ülemad teavad mida peab operatiiv-taktikalises plaanis tegema esimestel sõjapäevadel v. Nädalate jooksul ka siis kui keskne juhtimine ei toimi. (Mina näiteks tean, seda harjutatakse)

Mingi diversantide bande kinni võtmiseks ja elmineerimiseks on paarist päevast küllalt.
Vasta
(22-09-2018, 18:50 )Chaos Kirjutas: No ma ei tahaks teie entusjasmi nüüd kuidagi vähendada, aga see seitse päeva on ikka tugevasti üle hinnatud teil.

Ütleme et suudate korraldada suure segaduse, hõivata valitsuse ja kõik riigihooned. Kõrvaldada kindralstaabi kas inimesed vangistaded või kõrvaldades (kindralstaap on strateegilise planeerimise ajutrust. See on see koht kus tehakse tulevaste sõdade plaane.) Edasi ma ei näe mitte mingit võimalust, et te suudaksite kuidagi tasa lülitada vägede operatiivjuhtimist millega tegeleb peastaap. Loomulikult on igas normaalses riigis, igal normaalsel sõjaväel olemas varuplaanid juhuks kui ühendus peastaabi ja vägede keskjuhtimisega peaks mingil põhjusel katkema. Iga väeosa ülem ja sealt alla pataljoni, kompani ülemad teavad mida peab operatiiv-taktikalises plaanis tegema esimestel sõjapäevadel v. Nädalate jooksul ka siis kui keskne juhtimine ei toimi. (Mina näiteks tean, seda harjutatakse)

Mingi diversantide bande kinni võtmiseks ja elmineerimiseks on paarist päevast küllalt.
Tegelikult võidavad sõja siiski ajud . See selleks .
Ja see süsteem kukub ise . Ilma, et ühtki pauku laskma peab. See sõda peetakse veretult . Ja lauluta . Bleh


Vasta
(22-09-2018, 18:50 )Chaos Kirjutas: No ma ei tahaks teie entusjasmi nüüd kuidagi vähendada, aga see seitse päeva on ikka tugevasti üle hinnatud teil.

Ütleme et suudate korraldada suure segaduse, hõivata valitsuse ja kõik riigihooned. Kõrvaldada kindralstaabi kas inimesed vangistaded või kõrvaldades (kindralstaap on strateegilise planeerimise ajutrust. See on see koht kus tehakse tulevaste sõdade plaane.) Edasi ma ei näe mitte mingit võimalust, et te suudaksite kuidagi tasa lülitada vägede operatiivjuhtimist millega tegeleb peastaap. Loomulikult on igas normaalses riigis, igal normaalsel sõjaväel olemas varuplaanid juhuks kui ühendus peastaabi ja vägede keskjuhtimisega peaks mingil põhjusel katkema. Iga väeosa ülem ja sealt alla pataljoni, kompani ülemad teavad mida peab operatiiv-taktikalises plaanis tegema esimestel sõjapäevadel v. Nädalate jooksul ka siis kui keskne juhtimine ei toimi. (Mina näiteks tean, seda harjutatakse)

Mingi diversantide bande kinni võtmiseks ja elmineerimiseks on paarist päevast küllalt.
Siinkohal alahinnatakse lojaalsuse efekti, üle mõistuse käivast nwo-st on rahval kõrini, miks peaks sõjaväelastel asi teistmoodi olema- kõigil kuskil pruudid- pered-lapsed -vanemad, kes selle sousti sees kuidagi virelema peavad. Tekkib allumatus keskvõimule ja relvad teevad180 kraadise pöörde.Õppused võivad käia, aga reaalne konflikt tõotab tulla hoopis armeede eneste sisemuses.
Vasta
Sa Kaos oled kohe päris segi. Monteerid mitme kasuaja tekstidest jupiksed kokku, lisad oma vürtsi ja ongi luul valmis.
siin juba hakkabki paistma faisbooki koputaja nägu.
Vasta
Et midagi muuta.. nö suur pööre on ju vaja midagi lubada.

Mis on teie lubadused, mille taha inimesed koonduvad?
Lubadus rahavabale ühiskonnale.. plaegu käib inimene tööl - lubaduse vastu saada palka.. mida te talle asemele pakute?

Lubadus tasuta energiale, kuidas ma saan olla kindel, et ma seda tasuta energiat ka kunagi saan ja et see ei jääks ainult lubaduseks?

Lubadus rahvus riigile = lööme kõik võõrad välja, moslemid, mustad, venelased ja paljud teised. Kuidas muu maailm sellisele käitumisele reageerib?

Mis lubadused siis veel on?
Vasta
Mõtlesin ikka üleeuroopalist rekonkistat. Kas muidusööjatest moslemitest ja murjanitest vabanemine pole parim kõigist lubadustest.
Vasta
Tsitaat:Kas muidusööjatest moslemitest ja murjanitest vabanemine pole parim kõigist lubadustest.

Ma tahaks näha, mil kombel igasugu suuresuised lõhverdised aastasadu Suurbritannias elanud mustanahalisi kodanikke hakkavad välja ajama. Kohe huviga vaataks. Või samakaua Prantsusmaal elanud araablasi...
Vasta
Ma sellest nagu aru ei saagi, kui tuleb rahavaba külluse ühiskond, kus on kõike - kõigijaoks piisavalt ja tasuta, siis miks on selle eelduseks, teist värvi, keelt ja usku olevate inimeste taga kiusamine?

Nii ehk naa on ju kõigile kõike piisavalt ja tasuta. Kõik on kosmilises sidemes ja õnnelikud, söövad ainult taimset toitu jne... (see viimane osa mulle eriti ei meeldi aga suure õnne nimel kannatame ära)
Vasta
(22-09-2018, 19:54 )Ill be back Kirjutas:
Tsitaat:Kas muidusööjatest moslemitest ja murjanitest vabanemine pole parim kõigist lubadustest.

Ma tahaks näha, mil kombel igasugu suuresuised lõhverdised aastasadu Suurbritannias elanud mustanahalisi kodanikke hakkavad välja ajama. Kohe huviga vaataks. Või samakaua Prantsusmaal elanud araablasi...
Hispaania sai kunagi selle trikiga hakkama, hea tahtmisega tehakse ka tänapäeval, kui ikka siiber ette tuleb, neil kõigil on oma juurmaa olemas. Aastasadu pole Sb-s küll neid elutsenud- see on möödunud sajandi algusest, eritiintensiivne sisseränd sel sajandil. Sama Pr.-maal.
Vasta
(22-09-2018, 19:57 )Chaos Kirjutas: Ma sellest nagu aru ei saagi, kui tuleb rahavaba külluse ühiskond, kus on kõike - kõigijaoks piisavalt ja tasuta, siis miks on selle eelduseks, teist värvi, keelt ja usku olevate inimeste taga kiusamine?

Nii ehk naa on ju kõigile kõike piisavalt ja tasuta. Kõik on kosmilises sidemes ja õnnelikud, söövad ainult taimset toitu jne... (see viimane osa mulle eriti ei meeldi aga suure õnne nimel kannatame ära)

Mina pole tasuta saamisest midagi rääkinud . Taimse toiduga väheke raskeks ei lähe või ? Kus ja kes selle üles kasvatab ? Niisama ? Niisama kasvatab ainult siis, kui saab saagi endale jätta . Ülejääkide äraandmisega muidugi probleeme poleks .
Ja kuhu need loomad pannakse, keda enam tapamajadesse ei saadeta . Ok, liha lihaks. Piim on ju ka olemas . Ja piimast saab kohupiima, juustu , jogurtit jne .
Aga üldiselt see lihavaba ühiskonna jutt on sama ajuvaba nagu see Piibli 1000 aastase rahuriigi jutt . Kus surma ei ole jne . Jääme ikka reaalsuse juurde. Ph34r2

Vasta
(22-09-2018, 19:57 )Chaos Kirjutas: Ma sellest nagu aru ei saagi, kui tuleb rahavaba külluse ühiskond, kus on kõike - kõigijaoks piisavalt ja tasuta, siis miks on selle eelduseks, teist värvi, keelt ja usku olevate inimeste taga kiusamine?

Nii ehk naa on ju kõigile kõike piisavalt ja tasuta. Kõik on kosmilises sidemes ja õnnelikud, söövad ainult taimset toitu jne... (see viimane osa mulle eriti ei meeldi aga suure õnne nimel kannatame ära)
Ma ei ole rahavabast ühiskonnast rääkinud, kuid taustsüsteemist välja mõtlemine ei teeks paha- äkki ikka on mingisugune alternatiivne stimuleerimisvariant siiski võimalik.
Teist värvi, keelt ja usku olevad inimesed kiusavad meiesuguseid samaväärselt vastu, niiet iga roju oma koju-elagu seal oma tõekspidamiste järgi.
Vasta
Siin ma kardan tuleb selline asi nagu me kord juba oleme tunda saanud, küüditame süüdlased minema.. selgub, et midagi paremaks ei läinud, õnne küllust ja rahulolo ei tulnud. On vaja uued parasiidid leida kes süsteemi kurnavad ja seespookt õõnestavad.

Selles suhtes olen nõus, et selline kultuuride jõuga segamine midagi head ei too, millega ma nõus pole on selline ideoloogilistel alustel deporteerimine. No näiteks soome pool paneb kõik eestlased ükshetk laevale ja saadab eesti tagasi. Põhjuseks kuritegevusega võitlemine ja sots süsteemi kurnamine. Eesti peaks ise mõtlema kuidas oma inimesed tagasi tuua, kui meil on siin karjuv tööjõu puudus. Mitte tassima siia ukraina ja venemaa odavat tööjõudu. Sellises plaanis mõtlen mina.
Vasta
(22-09-2018, 20:55 )Chaos Kirjutas: Siin ma kardan tuleb selline asi nagu me kord juba oleme tunda saanud, küüditame süüdlased minema.. selgub, et midagi paremaks ei läinud, õnne küllust ja rahulolo ei tulnud. On vaja uued parasiidid leida kes süsteemi kurnavad ja seespookt õõnestavad.

Selles suhtes olen nõus, et selline kultuuride jõuga segamine midagi head ei too, millega ma nõus pole on selline ideoloogilistel alustel deporteerimine. No näiteks soome pool paneb kõik eestlased ükshetk laevale ja saadab eesti tagasi. Põhjuseks kuritegevusega võitlemine ja sots süsteemi kurnamine. Eesti peaks ise mõtlema kuidas oma inimesed tagasi tuua, kui meil on siin karjuv tööjõu puudus. Mitte tassima siia ukraina ja venemaa odavat tööjõudu. Sellises plaanis mõtlen mina.
Esimest lõiku ma ei oska kommenteerida, ei saa aru millest jutt.
Aga teise lõigu kohta niipalju, et ideoloogiline deporteerimine on just nimelt õigustatud ja vajalik usundilise disharmoonia tõttu, samuti on riiklikult äärmiselt kahjulik abirahadel vegeteerimine ja kõrgenenud kuritegevus just nimelt rändava kontingendi poolt. Eestlasi Soomest antud kriteeriumite põhjal pole vajadust deporteerida, kuna rõhuv enamus teeb korralikult tööd ja abirahadel vegeteerijaid on mõni protsent. Samas on Eesti riigil väga suur ülesanne see töökas kontingent koju tagasi tuua, repatrieerijatele mitmesuguste eeliste pakkumise teel- palgad- töökohad, koolid -lasteaiad, soodustega elamisvõimaluste loomine.
Vasta
Siin see rõhuv enamus sellise ideoloogia juures ei maksa. Statistiliselt koormavad sotsi seal eestlased rohkem kui pagulased, kuritegevuselt oleme üldse esimesed eriti raskete osas. Selle pealt on põlissoomlaste erakond kõvasti profiili lõiganud, muidugi võib öelda, et eestlaste halvas süüdistamine on mugav ja turvaline ei saa rassismisüüdistusi jne... Aga tänaseks on ta suur erakond ja toetuste maksmist ka piiranud. Enam ei saa siit lapsega soome sõitev naine kohe korterit ja tasuta ülalpidamist ja selliste number oli muideks uskumatult suur.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 14
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maailma Majandusfoorum ( World Economic Forum), Davosi kohtumised ja Klaus Schwab Pohlatohlakas 56 11,686 23-01-2024, 14:51
Viimane postitus: xcad
  G.BUSH ja salaühing Skull and bones.World conspiracy. kivikas666 28 12,337 12-04-2022, 20:39
Viimane postitus: Kunglas
  Barack Obama Elderm 185 100,384 28-04-2021, 06:07
Viimane postitus: Tyto Alba
  World Liberation Day garber 11 5,775 30-04-2012, 22:03
Viimane postitus: kage
  Obama hääli võitmas. Reikz 0 2,050 30-10-2010, 00:58
Viimane postitus: Reikz
  Obama is a lightworker skip128 68 25,977 12-03-2010, 12:37
Viimane postitus: skip128
  Wake Up Call - New World Orderi teemaline dokumentaalfilm [K isolarium 44 15,307 03-03-2010, 21:15
Viimane postitus: zepac
  Ei ole idee veel maha maetud... hulkuv hing 9 5,669 14-08-2009, 21:53
Viimane postitus: Oeselian
  NWO ei ole oma ideaakujul võimalik... Punahabe 4 2,664 21-06-2009, 11:50
Viimane postitus: HUGOTH
  The Obama Deception kikaskilla 1 2,897 28-03-2009, 14:09
Viimane postitus: Pyramid

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat