Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paraweb'i suvine kokkutulek 2018
#1
Tere kõik see pere!

Suvine kokkutulek toimub taaskord Kesk-Eestis Müüsleris Saare seltsimajas, sest see koht on nii populaarseks saanud wink
Maja rent endine.
Kohtume 17.-19. augustil.
Rohkem infot koha kohta leiate jätkuvalt 2016. ja 2017. aasta teemadest: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=8606 ja http://www.para-web.org/showthread.php?tid=8754

Hõigake välja, kes on tulijad.

Tulijad:
Meie siis seekord kolmekesi (Pizi + Addy + 1)
Nielander + 1 + 1
Thorondor + 1
sakala
Tehnoloog
stalo
marurarum
Vasta
#2
Minu võib esialgu kirja panna + 1,5 inimest.
Vasta
#3
Palju teid sinna tuleb?
17-19 august on head kuupäevad, siis inimestel veidi rohkem seda rahakest ka Laugh
Vasta
#4
No ei tea ju veel ccorpion666. Siin aetakse grupp kokku, arutluste käigus selgub kes ja paljud osa võtavad. Pizi beebit tahaks küll näha Bleh
Vasta
#5
Mina+1 ka.
Vasta
#6
Müüslerist (Järva vald) mõne km kaugusel on "Vao" küla (Järva vald): siin pole see kurikuulus arengumaade-majandus-põgenike pesa ... see kurikuulus Vao küla (Väike Maarja vald) asub ca 25km kaugusel Vao külast (Järva vald) ja ca 30km kaugusel Müüslerist (Järva vald).

Minu poolt esialgu 0 tulijat füüsilises kehas (vaatan astraalist, mis seal teete & palju joote Smile )

Vasta
#7
(21-07-2018, 11:12 )lahendused Kirjutas: Minu poolt esialgu 0 tulijat füüsilises kehas (vaatan astraalist, mis seal teete & palju joote Smile )

Huvitav ja reaalne võimalus teha päriselukatse para-web stiilis. Kas sa astraalis saaksid vaadata mingisse teiste pilkude poolt varjatud, kuid asukohana kirjeldatud kohta ning tuua sealt kaasa infot?

Ütleme, et ma kirjutan ühele mängukaartile kahekohalise numbri ning paigutan selle kuhugi lae alla, kus keegi teine seda näha ei saa ja sina üritad seda kohta vaadata. Posiivseks tulemuseks oleks siis see arv + mängukaarti tüüp ja mast (ma praegu neid tõenäosusi arvutada ei viitsi, aga hinnanguliselt oleks see suhteliselt väike).

Täpsema katseprotokolli koostame koha peal ja anname sulle läbi foorumi teada millal ja kuhu täpselt kaart läheb. Vastad siis avalikult 20.augustil foorumis.

Mis arvad?

PS: kõik soovijad võivad sellest osa võtta. Aga oma osalusest tuleb eelnevalt teada anda.
Vasta
#8
Nielander astraalis näeb pigem "sfäärililist pilti" (korraga nii eest, kui tagant), ning igasugu otsestele füüsilise maailma detalidele fokuseerimise asemel on pigem erinevad aurakihid-vaimolendid nähtavad.

Näiteks üks 2013. aasta kokkutulekust astraalist nähtud pilt oli selle ajastu adminnidele (Demand, Pizi, jne) niivõrd häiriv, et nad kustutasid minu tollase postituse koos pildiga Smile ... ju siis läks liiga "naelapea pihta" (ei suudetud ennast kõverpeeglist vaadata).

Pilt ise:
https://www.upload.ee/image/8710187/vaab...d_2013.JPG

------

Aga tulge nüüd põhiteema juurde tagasi: andke kõik teada, kes sinna kohale kavatsevad tulla.

Vasta
#9
Sakala nüüd see aasta kindlasti
Vasta
#10
Ma ei saanud küll täpselt pihta mida see Vao põgenike elupaiga mainimine siin teemas pidi tähendama, st mis vahet seal on kui kaugele see mingist asupaigast jääb, a la Tallinnast nii mitu km ja Tartust nii mitu km, aga Järvamaal asub teine Vao, Koeru külje all, mis on teise koha nimekaim lihtsalt. Aga võib-olla oskab hr lahendused selgitada mismoodi see teema siia puutub?
Ühtlasi kommenteeriks muud provokatiivset osa sellest postitusest, et edu sulle selle astraalvaatamisega Laugh Ei tunne end küll kuidagi puudutatuna sellest 2013. aasta nägemusest, sest pole seda postitust näinudki (võimalik, et keegi teine kustutas enne siis ära, et ei jõudnud näha vms) ja ma ei tea ka et keegi deliiriumis oleks meist olnud Laugh
Muidu igasugu alkohoolsete jookide tarbimise koha pealt on iga aasta see üldse kuidagi lahjaks kui üldse olematuks jäänud, aga seda peaks hr lahendused ju ka teadma, sest sellest siin ka kirjutatud varem? Edaspidi paluks seetõttu säärased pahamaigulised postitused tõesti endale jätta, kui neil tõepõhja all pole. Smile
Vasta
#11
Pizi'le:

1) Vao eksitav lähedus võinuks mõne nö "õrn-hinge" kõhklema panna ... nüüd on siis teada, et see "jube-Vao" on piisavalt kaugel.

2) Minu algne tsitaat "vaatan palju joote" sisaldab ka järgmist osa: "juuakse vähe, või ei jooda üldse" ... aga eks igaüks tõlgenda öeldut enda rikutuse tasemelt (paha-maigulisus & tõepõhi Smile ) ....aastate taguseid näited ju küll igasugu "laua-alustest" & "pagasnik alkot täis" & "ma ei suuda adekvaatselt rääkida jookide tõttu" tüüpi tegelastest.

Vasta
#12
Tere!

Oleksin huvitatud tulemast, kuid kahjuks on probleeme transpordiga. Hetkel on galatikatevahelised kiirteed natukene ummistunud ning pole võimalust üksiksarve kasutada. Kui aga keegi siit oleks nii kena ning abistaks väikese astraalse abikäega, siis oleksin väga tänulik!

Kuidas suhtute geneetiliselt moondatud poltergeistidesse? Naabriproualt saaksin semukese kaasa võtta?
Vasta
#13
Tere rahvas!

Mina olen väga huvitatud kokkutulekust, aga kuna kohal on väga palju erinevaid karvaseid ja sulelisi, siis kardan et taoline kokkusaamine võib maa sees elavaid põrgulisi ärritada, millele järgneks ebameeldiv rünnak!

Seega jätan tulemata.

Päikest
Vasta
#14
Trollidele julgustuseks- põrguliste nägemiseks peab minema teistsugustele kokkusaamistele (soovitatavalt nädal+, olenevalt organismist). Siiani pole me kokkutulekutel ühtegi paraolevust näha saanud ja tegu on pigem rahuliku koosviibimisega. Kes antud kohas veel käinud pole, siis meil on kasutada väljaehitatud pööninguga maja, kus on olemas saun, köök, kaminasaal ning teisel korrusel 2 eraldi magamistuba koos ca 10ne voodiga. Kes soovib, võib ööbida ka väljas (telk või võrkkiik on täitsa OK, kes põnevust otsib, siis saab magada ka küünis, mille vahetus läheduses on sõja ajal hukatud vähemalt 4 inimest- betoonpõrand, aga võrkkiige saab paika panna küll).
Kui keegi soovib tutvustada mõnda enda parategevust (kes taob trummi, kes laob kaarte jne), siis see on väga teretulnud. Kui huvilisi on, siis võime ka väljas grillida ning ma võin ka ümbruskonna huvitavamates kohtades giidiks olla.
Vasta
#15
Lisan veel, et küünis võib näha Vabadussõja-teemalist väljapanekut, kel huvi pakub.
Hr lahendused, õnneks kõik ei ole nii minevikus kinni ja pigem orienteeritud olevikule/tulevikule.
Vasta
#16
Tõenäoliselt tulen, sest see nädalavahetus on mul muudest üritustest vaba.
Vasta
#17
Müüsleris kohtume Smile
Vasta
#18
Marurarum arvas, et tal ka vaba ja püüab tulla.
Vasta
#19
Mina olen kahjuks Eestis ära sellel ajal. Head kokkutulemist teistele Smile
Vasta
#20
(27-07-2018, 08:37 )Addy Kirjutas: Kui huvilisi on, siis võime ka väljas grillida ning ma võin ka ümbruskonna huvitavamates kohtades giidiks olla.
Vahepeal tahaks liigutada end küll ja kuhugi midagi imelikku või ka täiesti normaalset vaatama minna.

Vasta
#21
Kuna tulen perega, siis paluti uurida, et kuidas selle majutusega seal on. Kas need kaks tuba on mõlemad viiekohalised ja kas voodipesu on koha peal olemas?

Kui ilm ja taevas lubavad, siis mõtlesin kaasa tuua ka oma teleskoobi, millega saaks süvataevast reaalajas ja oma silmaga uurida. Kuigi hetkel näitab reedeks selget ilma, peab viimase otsusega ilmselt ootama...

Vasta
#22
Teleskoop oleks 5+. Kõrvale arutaksime tähtedest ja kosmosest. Müstiline värk. Kahju, et nendel kuupäevadel Rahvusvahelise Kosmosejaama trajektoor ei klapi nii, et seda pimedas näeks. Vaataks kuidas kosmonaudid ja astronaudid kihutavad.
Vasta
#23
Voodipesu ei ole, madratsid, padjad ja tekid on olemas. Voodeid saab vajadusel ümber paigutada, vast saab nii ka väikse lapsega tulijale natuke privaatsust tekitada.
Vasta
#24
Võib-olla on vaja mingi kokkutuleku käsiraamatut vaja. Noored kardavad äkki, et kuidas seal hakkama saab. Võõrad inimesed ka.
Näiteks: Kas süüa saab, kas võtan oma söögi kaasa, kas teised söövad minu sööki. Kas ouja boardi võib võtta, kas öösel astraalis rünnatakse. Mis kell magama peab minema? Kas ma lahedaid raamatuid võiks kaasa võtta? Mul on üks lahe parajuhtum, millal ma sellest rääkida võin jne
Vasta
#25
Ma liigun ilmselt millalgi natuke pärast tööpäeva lõppu. Hiljemalt kell 8 vast ikka olen kohal. Loodan, et kõik ei tule laupäeval.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Paraweb'i sünnipäev 2019 PiziIngliito 9 4,293 02-11-2023, 03:56
Viimane postitus: levis
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 407 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,277 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,232 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Para-web'i 15. sünnipäev 9.-11. novembril 2018 PiziIngliito 22 11,116 18-11-2018, 14:59
Viimane postitus: Mannu
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,241 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Kevadine kokkutulek PiziIngliito 38 24,025 05-03-2017, 18:08
Viimane postitus: stalo
  Suvine kokkutulek 2016 katz 38 31,284 19-07-2016, 16:19
Viimane postitus: PiziIngliito
  Sinimäed2012 vabadusvõitlejate kokkutulek togli 11 14,227 25-07-2015, 22:06
Viimane postitus: Wilholmensis
  Paraweb'i suvine kokkutulek 18.-19. juulil 2015. PiziIngliito 39 25,516 18-07-2015, 13:21
Viimane postitus: PiziIngliito

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat