•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 48
  • 49
  • 50(current)
  • 51
  • 52
  • ...
  • 76
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
(08-04-2018, 16:32 )Aadu66 Kirjutas: Aga viimased umbes 3 aastat pole siia küll midagi loetavat lisanud.
Iga päev hommikuks on kolm-neli teemat ees.
Mitte küll 10-20, aga niipalju pole ju kunagi olnud.
Sa solvad kaasfoorumlasi, kui seletad, et kolm aastat pole midagi loetavat lisandunud.
Solvad ka moderaatoreid, sest ka nemad on teemasid teinud ja täiendanud.
Mõtle selle üle! Ehk on mõned teemad lugemata jäänud? Mõned pole lihtsalt huvi pakkunud või siis polegi sa siin iga päev käinud!?





Vasta
Pole mõtet, ma ei allu tüüpprovokatsioonile vanade lausete kontekstist rebimisega. Siit edasi väitled üksi!
Vasta
(16-04-2018, 15:10 )Aadu66 Kirjutas: Just nimelt teeb foorumi juhtkond foorumi.
Sind ilmselt ei olnud siin, kui foorum tehti.
Ühekoos otsustati siiski teemade valik ja väga paljude ettepanekud läksid ka käiku. Ka edaspidi arenes foorum ühisel nõul ja jõul.
Foorumi juhtkond teeb ainult reeglid ja nendest tuleb juhindudagi.
Ülejäänud on inimese enda otsustada, milliseid nähtusi paranähtusteks pidada
või kuidas foorumis käituda nii, et oleks rahulik olla nii endal kui teistel.




Vasta
Viimati suletud teema algas ju Nostradamuse koodiga.
Aga jutt oli juba ammu teemast väljas. Ei saanud üldse aru miks sellised pealkirjaga teema kunagi tehti. Nostradamuse jaoks ju omaette teema. Kas siis kõik teemas osalenud uskusid seda koodi?

Sellisel juhul saab koodist edaspidi rääkida ju Nostradamuse teemas.
Ja et ära ei ununeks, siis Nielander kirjutas:
"Ennetamaks sarnast olukorda järgmise aasta aprillis esitame ultimaatumi - kas need selles teemas aktiivsed olnud inimesed edaspidi kirjutavad mingitest paranormaalse sisuga asjadest või nad vaikivad (keegi ometigi ei käse). Kui nad otsustavad jätkata poliit-teemadel, siis järgneb sellele alatine bänn. "

http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid242526

Mina igatahes võtan hoiatust tõsiselt.
Vasta
Arvan, et küsimus pole mitte niivõrd poliitikas (või selle seostest) aga mõningate isikute kroonilisest oskamatusest väidelda ja aktsepteerida, et ka midagi muud kui tema seisukoht.
Vasta
Mida ta ikka õpetab? Õpetab, et foorum ikkagi paranähtuste üle arutlemiseks tehtud. Ja enam siin nalja ei tehta. Smile

Maailmalõpu jaoks veel Vanga teema ka.
Maailmakuulus ennustaja Vanga: Kolmas Maailmasõda on alanud
http://www.para-web.org/showthread.php?t...22Vanga%22

Lisaks veel mitmed teemad. Näiteks Teooriad kolme maailmasõja kohta. See teema polnud ju ainuke.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...C3%B5da%22

Vasta
(16-04-2018, 18:05 )Tyto Alba Kirjutas: Arvan, et küsimus pole mitte niivõrd poliitikas (või selle seostest) aga mõningate isikute kroonilisest oskamatusest väidelda ja aktsepteerida, et ka midagi muud kui tema seisukoht.
Arvan sama ja sinna kuuluvad need, kelle IP-d ei saa kindlaks teha ja kes ainult poliitika teemades osalevad. Nüüd on antud aasta aega ka para-teemades kaasa lüüa. Nii et jääme ootama, mida need isikud peale päevapoliitika veel kirjutada oskavad. Ehk hakkavad siis teadusteemad vohama. Või osatakse para ja teadus omavahel siduda. Kui muidugi para ja teadushuvilisi siin foorumis veel üldse järgi jäänud on. Smile

Vasta
(16-04-2018, 15:50 )Aadu66 Kirjutas: Pole mõtet, ma ei allu tüüpprovokatsioonile vanade lausete kontekstist rebimisega. Siit edasi väitled üksi!

Kas sa üle ei reageeri?

Sinu aprillikuu postituste koguarv 12.
Nondest 9, kas otseselt või kaudselt negatiivsed/kritiseerivad!
Küllaltki muljetavaldav.


"Mis täna tehtud, see homme hooleta."
Eesti vanasõna

Vasta
See jutt, et kas foorumit mõjutatakse kõrgemalt ja väljaspoolt. Täiesti asjalik küsimsu, aga kuidas ma sellele vastata saan? Kui ma ütlen, et ei mõjuta keegi, siis ju kõlab see täpselt vastusena, mida annaks väljaspoolt mõjutatud tegelane.
Seega, kes tahab oma elu põnevamaks mõtelda ja ennast tähtsamana tunda, saab edaspidigi ette kujutada, et CIA ja KAPO tunneb ta vastu salajast huvi. Võib-olla nad suhtlevad kasutajatega otse ja mina ei tea sellest midagi.


Vasta
Ühte Kremli propagandisti tean aga CIA ja KAPO kohta ei oska miskit ette kanda.
Vasta
(18-04-2018, 19:42 )Thorondor Kirjutas: See jutt, et kas foorumit mõjutatakse kõrgemalt ja väljaspoolt. Täiesti asjalik küsimsu, aga kuidas ma sellele vastata saan? Kui ma ütlen, et ei mõjuta keegi, siis ju kõlab see täpselt vastusena, mida annaks väljaspoolt mõjutatud tegelane.
Seega, kes tahab oma elu põnevamaks mõtelda ja ennast tähtsamana tunda, saab edaspidigi ette kujutada, et CIA ja KAPO tunneb ta vastu salajast huvi. Võib-olla nad suhtlevad kasutajatega otse ja mina ei tea sellest midagi.
Ma mõtlesin seda mõtet rohkem naljanaBleh Olgugi, et kõik on võimalik, sest soomes on MV lehti toimetaja kuulutatud rahvusvaheliselt tagaotsitavaks ja toodi luxemburgist soome. Kohus toimub täna - homme ja reaalne vangistus on kindel. Olles selle lehe lugeja pole seal kunagi kutsutud vägivallale vaid enamasti toodud fakte mis puudutab migrantide kuritegevust ja nende sotsiaaltoetusi. Eesti meedia on veel suhteliselt vaba aga tendents on samuti "euroopastuda". On teemad millest võib kirjutada ja teemad millest ei tohi ja selline seis on soomes ja mujal lääne euroopas. CIA ei tunne kohe kindlasti huvi ei eesti "poliitika" (mida tegelikult pole) ega veelgi vähem mingi ugri - mügri keelse para saidi vastu, KAPO ja kohalikud võimuorganid aga võivad mingit huvi üles näidata. Mida piiratum on teemade ja poliitika arutelu seda parem. Inimene peab päev läbi töötama (et maksud laekuksidBleh!) ja õhtul TV-st aktuaalset kaamerat vaatama. Venemaal juba ongi nii ja isegi + panek kuhugi mittesobivasse kohta võib vangistuse nii 2a. kaela tuua, soomes pole veel nii hull aga ka seal on seda lähiaegadel oodata. Kui ongi midagi sarnast ka siin siin siis tuleb järgida, sest muud väljapääsu pole. Mingi tühise teema tõttu saidi sulgemine pole ka lahendus. Kasutajaid on igat masti alates "ajukääbikust" ja ülespoole kuni "Viron Shaman" tasemeteni. Isiklikud solvangud ja muu selline on samuti jama, sest igal inimesel on oma vaatepunkt ja sellega võib nõustuda või mitte aga solvata kedagi tema vaadete tõttu on tegelikult enda alandamine. Asjalik arutelu para asjadest ja eriti hea on kui oleks rohkem isiklikest kogemustest. Neid aga ilma ekstratsensoorsete võimeteta inimestel on vähe.....ühesõnaga rohkem nõidu ja teadmamehi & naisi ja asi on huvitav, harib ka lollimaid ja viib mõttemaailma õigematele radadele. Maailm on ju nii arusaamatu, huvitav, esoteeriline selle sõna otseses mõttes!

Vasta
Iseäralik, et poliitika temaatika on niivõrd mõjuvõimas siinsetele närvisüsteemidele, et üks-kaks teemat, kus seda viljeletakse, osutub ohtlikuks - ei rohkem ega vähem -paraveebi identiteedile. Ometi leidub siin õige palju erinevaid mõttearendusi.
Vasta


[/quote]
xcad kirjutas:

Mingi tühise teema tõttu saidi sulgemine pole ka lahendus. Kasutajaid on igat masti alates "ajukääbikust" ja ülespoole kuni "Viron Shaman" tasemeteni. Isiklikud solvangud ja muu selline on samuti jama, sest igal inimesel on oma vaatepunkt ja sellega võib nõustuda või mitte aga solvata kedagi tema vaadete tõttu on tegelikult enda alandamine. Asjalik arutelu para asjadest ja eriti hea on kui oleks rohkem isiklikest kogemustest. Neid aga ilma ekstratsensoorsete võimeteta inimestel on vähe.....ühesõnaga rohkem nõidu ja teadmamehi & naisi ja asi on huvitav, harib ka lollimaid ja viib mõttemaailma õigematele radadele. Maailm on ju nii arusaamatu, huvitav, esoteeriline selle sõna otseses mõttes!
[/quote]

Tänan, xcad ! Täpselt minu mõtted. Ma pole teinud kriitikat sugugi kogu foorumi ja foorumlaste vastu. Vastupidi - suur tänu ja respekt tehtud töö eest. Just sellepärast olengi viimasel paaril nädalal sõna võtnud, et sellised siit tõrjutud tõesti paravõimetega inimesed siin enam peaaegu sõna ei võtagi. Ja minu meelest on põhjus nimelt selles, et väga väike grupp foorumlasi materdab iga sellise postituse maatasa. Ükskõik mis meetoditega. Põhiliselt etendatakse mingit tõeotsimist. Kõik teised, kes pisutki kahtlevad aabitsa- ja valitsusetõdedes, on automaatselt ullikesed muinasjuttude uskujad, harimatud ja muidulollid. See justkui ei tule trollile pähegi, et kui keegi arutleb lamedat maad või illuminaate, siis arutleja ei pruugi seda üskuda, vaid ta lihtsalt arutleb ka teistsuguste vaadete üle. Materdamine ei ole arutlemine. Pime vaidlemine samuti mitte. Mõnitamine ammugi. Kui muu ei aita, siis proovitakse isiklike solvangutega. Takistatakse asjalikku arutelu, pillutakse mingeid "teaduslikke" tsitaate ja teooriaid, mis tegelikult kõigile ammutuntud. Aga nimelt osade nende seaduste ja tõdede ümerlükkamine ja -mõtestamine käib ju ülemaailmselt. Riikide valitsused avaldavad järjepanu oma ufofaile, füüsikas avastatakse iga päev midagi uut ja vanakummutavat. Kosmoloogias on hoopis teised vaated, kui 10 a tagasi. Ja loomulikult isiklik kogemus, mis mõnd üldtuntud seadust välistades siiski juhtus. Siin foorumis aga 3-4 inimest elavad ainult selle nimel, et saaks parateemad ära torpedeerida, võimetega inimesed üldse eemale peletada. Ja kuigi paljud foorumlased tahaksid just nimelt parakogemuste üle arutleda ja kogemusi vahetada, siis nad seda ei saa. Trollipunt hakkab ajama kohe mingit jura, keerab asja teemast välja, närib mingi täiesti kõrvalise nüansi või vigase lause pärast, demagoogitseb, kisub kümneid lauseid kontekstist välja ja lõpuks jäävadki kõik teised vait, sest neil on targematki teha kui elukutselistega võidu läbustada. Kui muu ei aita ja arutelu siiski edasi läheb, siis algab isiklik solvamine ja materdamine ja ikka võidab troll. Sellised trollid on siin hästituntud-teatud. Neid on tõesti vaid ühe käe sõrmedel üles lugeda. Nad esinevad igas teemas, eranditult! Ja kõik teemad viiakse millegipärast poliitikani, sest siis ilmselt teema suletakse, mis ongi eesmärk.
Sedasama mõtet on peale minu siin välja öelnud mitmed ja mitmed foorumlased.
See pole foorumi ründamine vaid mure selle pärast.
Asi on läinud sinnani, et foorumis tuleks teha suletud osa. Suletud parafoorum, kuhu sissepääsu avab administraator. Siis oleks vähemalt arutelu parateemadel vaba ilma läbustajateta. Või vähemalt kommenteerimisluba oleks individuaalne, lugeda võiksid kõik. Muigama paneb kujutlus, kus pikaajalise staažiga troll nüüd loeb mingit uut ja eriti novaatorliku lähenemisega teemat. Näpud lisuvad krampi, näriks kasvõi lauaäärt või arvutihiirt, aga ei pääse sinna lahmima. Hea küll, ei tohi olla kättemaksuhimuline, aga ettepanek on see siiski.
Või leebem variant - luuagi poliitiliste teemade sahtel ja seda üldse mitte modereerida. Las siis tõmbavad seal, et maa mudane!

Vasta
Suletud, avatud ja poliitikasektsioon. Vaevalt säärane asjakäik on jätkusuutlik. Suletud sektsiooni saaks ainult kaasfoorumlase soovitusel eksju?
Aga "suletud sektsiooni" tarvis leidub hulgaliselt internetirakendusi, mille paindlikkus ning funktsionaalsus ilmselt sobiks pareminigi sääraseks läbikäimiseks.

Vahest on ikkagi asi pisut ka selles, et maailm me ümber muutub paratemaatikale avatumaks ja keeleoskus ning info on kättesaadavam?

Trolle siin ilmselt leidub nii nagu igal pool mujal foorumeiski aga minu meelest risustavad foorumit kaugelt rohkem "igas pulmas peigmehed". Nende vastu aga ei ole teha midagi rohkemat, kui siiani on tehtud ehk siis teatamine juhtkonnale jne.
Vasta
(15-04-2018, 09:43 )Thorondor Kirjutas: Mina räägin praegu ainult laksamisest mitte lambijutuajamisest, sest viimane on tihti subjektiivne. Saab ilma laksamiseta asju selgitada. Sellest saad aru?

Mina saan asjast aru sedasi, et selgitamist mõned lumehelbekesed laksamiseks peavadki. Mõnede inimeste kriitikataluvuse lävi on niivõrd madal, et igasugune nendega mittenõustumine on nende silmis isiklik rünnak. Lambitaja viskab lambi õhku, mittelambitaja ütleb, et see on lamp ja nõuab vastupidise kinnituseks tõendeid ning lumhelbelambitaja solvubki isikliku ründelaksu peale. Jälle modereerimisteemas mitmeks kuuks ainet tühja mula ajamiseks. Sellest saad aru?
Vasta
Ilmselt pidas Thorondor silmas vastamisel oponenti väärikat, mitte halvustavat või ülalt alla vaatavat suhtumist.
Vasta
(20-04-2018, 10:49 )igihali Kirjutas: Ilmselt pidas Thorondor silmas vastamisel oponenti väärikat, mitte halvustavat või ülalt alla vaatavat suhtumist.

Selline asi on siin luksus. Väike hing saab ruttu täis.

Selle vastu aitab ainult mantra "Ära hakka kohe vastama. Lükka edasi ja vasta õhtul või järgmisel päeval"

Impulsiivsed pursked kukuvad reeglina jõledad välja.
Vasta
Pooldan postituste arvu piiramist. Näiteks aktiivsemad tühjade postituste tegijad saaksid postitada ainult kord nädalas. siis ehk mõtlevad oma jutu rohkem läbi. Ja samas kui kerkib esile mõni uus alias, kes kahtlaselt intensiivselt postitab, siis temale ka kohe piirang. Vähe tõenäoline on, et tõeliselt väärt postitused väga tihti sünnivad. Poliitikateemade ärakaotamist ma ei poolda, kuid ära võiks jääda väitlemine, seda samuti aktiivsemate postitajate piiramise teel. Toodagu ainult fakte ja linke, küll lugejad ise otstustavad, kelle andmed pädevamad on.
Vasta
Aga mina leian, et moded peaksid postitusi modereerima ja eemaldama postitustessse "kavalalt" peidetud sütikud nagu näiteks:

"Sina oled loll nagu saabas ja näed välja nagu labidas aga jätkame nüüd temaga. 1933. aastal teatas Hitler, nagu kõik hästi teavad....jne"

Laugh Ehk teisisõnu: korralik mode eemaldab selle tobeduse sealt eestpoolt ja kõik saab jätkuda peale agat. Keegi ei solvu ja tobe jonnimine jääb oluliselt vähemaks. Praegu eemaldavad moded ainult postitusi, mis reageerivad üleskutsele läbustada "Sina oled loll ja näed välja nagu saabas" aga sütiku jätavad alles ja tulevad aina uued süttimised Laugh
Vasta
(20-04-2018, 17:41 )Minaelan Kirjutas: See eeldab modedelt selgeltnägemist, kõrgemat intelligentsust, empaatiat ja erapooletust.

Ma jälle leian, et keskmisest mõistusest täitsa piisab ja neil olemasolevatel näikse seda olevat.
Pealegi pole see mingi originaalne idee, ma olen seda kuskil juba näinud, et postitusi modereeritakse ja mode paneb teinekord sinna isegi oma kommentaari, et miks ta seda tegi "eemaldasin offtopicu" näiteks Smile
Vasta
(20-04-2018, 10:49 )igihali Kirjutas: Ilmselt pidas Thorondor silmas vastamisel oponenti väärikat, mitte halvustavat või ülalt alla vaatavat suhtumist.

Jube keeruline on suhtuda vääriliselt inimesse, kes elementaarset loogikatki ei tunne. Ja siinkohal pole tegu üldsegi mitte mingi leeridevahelise antipaatiaga. Külastan tihti ateistlikke ja skeptilisi foorumeid, kus samuti pidevalt juukseid peast pean katkuma, sest ka minu oma leeri inimesed ajavad tihti niisugust kelbast, et oksele ajab.
Vasta
(20-04-2018, 23:30 )seenetoorik Kirjutas: Jube keeruline on suhtuda vääriliselt inimesse, kes elementaarset loogikatki ei tunne. Ja siinkohal pole tegu üldsegi mitte mingi leeridevahelise antipaatiaga. Külastan tihti ateistlikke ja skeptilisi foorumeid, kus samuti pidevalt juukseid peast pean katkuma, sest ka minu oma leeri inimesed ajavad tihti niisugust kelbast, et oksele ajab.

Me kõik teame seda tunnet, kui opponent kelbast ajab... vaatenurgad erinevad, kuid meie reaalsus näib jäävat samaks. Kas see reaalsus ka päriselt samaks jääb on teine küsimus ning ükski vastaja ei suuda sellele ilmselt reaalselt vastata. Kolmanda ehk tõelise reaalsuse sõelub välja see sama reaalsus meie ümber - lollid surevad ja targad elavad... kui just lollid oma massiga tarkade elamist ei sega.

Asja point siin foorumis on siiski see, et püüdke olla üksteise vastu võimalikult lugupidavad. Täiesti arusaadav, et vahel emotsioonid lõkkele löövad ja kunagised lubadused tagasihoidlikusest tuhmuvad, kuid... väikene enesekontroll võiks ju ikka olla. Kui ei ole, siis mine karju metsas puude peale. Kui see ei aita, siis postita kuulsusrikkalt häbistava bännini välja. Palun.

PS: Kui vähegi uhkus ja mõistus lubavad, siis postitage siia teemasse midagi kasuliku...mitte analüüse. Viimaseid on juba fekaaliauguni ja ehk aitab.
Vasta
Asja point siin foorumis on siiski see, et püüdke olla üksteise vastu võimalikult lugupidavad. Täiesti arusaadav, et vahel emotsioonid lõkkele löövad ja kunagised lubadused tagasihoidlikusest tuhmuvad, kuid... väikene enesekontroll võiks ju ikka olla. Kui ei ole, siis mine karju metsas puude peale. Kui see ei aita, siis postita kuulsusrikkalt häbistava bännini välja. Palun.


Metsa ei ole enam.
Vasta
(07-04-2018, 16:49 )cambodia Kirjutas: Minu subjektiivse arvamuse kohaselt, on foorumi reeglite ja tegeliku olukorra vahel karjuv vastuolu!
Nimelt, foorumi reeglistikus on üheselt sätestatud, et hoiatus/ bännimine puudutab foorumi liikmeid/liiget, elik siis kindlat persooni/isikut/kasutajat!
Väga õige ja üheselt mõistetav.
Tegelikkuses saab hoiatatud/bännitud hoopistükkis kasutajanimi! Ei enamat.
Elik, siis reaalsuses, pöörduvad pahatihti, permanentse/jääva bänni saanud isikud süüdimatult foorumisse tagasi, tegutsedes teise kasutajanime alt.
Teisisõnu jätkatakse oma tavapärast, väljakujunenud tegevust. Vajadusel korduvalt! Karistamatult.
Kusjuures too primitiivne seltskond on ülilihtsalt tuvastatav...

PS.
Kui foorum taolistest puhtaks roogitakse, hakkavad asjad liikuma...
Lihtne baastasand.

Mõistlik ettepanek, aga miks seda kuulda ei võeta? Praeguse seisuga paistavad enamus kunagi bännitud, siin tagasi olevat.

Vasta
Ja kuidas soovitavad valgusallikad seda probleemi lahendada? Kas ID-kaardi, mobiil-ID või pangalingi kaudu sisselogimise eeldamine ei kisu marginaalse pisifoorumi puhul tiba suurushullustuseks? Muul kombel aga ei ole võimalik konkreetseid isikuid välistada. Nii et enne igasugu udu ajamist viige end pisutki asjaga kurssi. Ei ole ju palju tahetud...
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 48
  • 49
  • 50(current)
  • 51
  • 52
  • ...
  • 76
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat