Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Autor Sõnum
pimedus
Vana kala

Postitusi: 499
Liitunud: Nov 2016
02-04-2018 22:54
Postitus: #51
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Isegi kui kogu Eesti rahvas oma õndsas teadmatuses laulaks oode sellest kui vabad nad ikka on, siis see veel ei tähenda et nad tegelikult hoopis totaalselt orjastatud pole!
De-okultist Mark Passio – „New“ Age 10 Lambakäsku (omaltpoolt natuke muudetud):

1. Ignoreeri kõike negatiivset! (Lasku põlvili, pane pea liiva alla ja tõsta perse alandlikult taevasse).
2. Ära mitte kunagi vihastu! (Lase oma ajule teha lobotoomiat, et viha enam mitte tunda).
3. Lahustu kõigega üheks! (Hüpnoos et kõik maailmas toimuv ongi tegelt juba alati hea).
4. Sa ei saa midagi tõeliselt teada! (Äärmuslik relativism ja solipsism, kus pole mitte kunagi midagi tõeliselt valesti).
5. Nõustu, nõustu, nõustu peavooluga... ära kunagi hakka sellele vastu! (Argpüksidel puudub valitsejate suhtes sõna "EI").
6. Koos, koos, koos... oleme kõige tähtsamad! (Lapsik natrsism on OK).
7. Andesta alati neile, kes oma pahategusid kunagi ei kahetse! (Nõrgad ei saa valelikkust maailmas kuidagi peatada).
8. Valitsust peab kartma! (Kui loobud orjameelselt vabadusest, siis saad olla alles turvaliselt).
9. Tunne end alati positiivselt hästi! (Ära kuula oma sisevarjude sõnumeid).
10. Meil pole tõelust tarvis! (Tõelus saab ka ilma meieta ilusti hakkama).

PS: Kuid Sind saabki üksnes hävitada, kui keeldud olemast tõeluse kaitsja.
(selle postituse viimane muutmine: 02-04-2018 23:43 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
togli
Vana kala

Postitusi: 622
Liitunud: Nov 2010
03-04-2018 08:53
Postitus: #52
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Tänapäeva demokraatia on üks inimeste orjastamise vahenditest. Vana Rooma demokraatiaga on seos ainult vormilt, sisu on erinev. Roomas olid hääleõiguslikud ainult majandusega ja riigikorraldusega kursis olevad isikud ja ka siis paluti seisukohta mitteomavatel (idiootidel) kõrvale astuda.
Otsuseid võttis vastu kamp oma ala asjatundjaid kellele langes ka vastutus valede valikute puhul.
Nüüdne demokraatia suunab vastutuse valijale (ise olid loll ja valisid selle jobu, nüüd kannata neli aastat), kusjuures valijate enamuse moodustavad inimesed kes riigi toimisest ega majandusest ei jaga ei ööd ega mütsi.

Näiteks hetkel kehtiva valimissüsteemiga võib rahumeeli juhtida nii hullumaja kui lasteaeda ilma et oleks hoolealuste poolt võimu ülevõtmise ohtu.

Kuula kaks ja pool minutit kestvat lugu demokraatiast:
https://youtu.be/XvPamAv1NK8?t=52

Intervjuu Einar Laignaga juulis 2017:
Tsitaat:„Praegu Euroopas toimuv vastab üks-ühele Rooma impeeriumi langusele,“ hoiatab nädal tagasi 80aastaseks saanud ajaloofilosoof ja teoloog Einar Laigna, „aga nii nagu siis ei saadud sellest aru, ei saada nüüdki. Vastupidi – me oleme veendunud, et maailmas toimub mingisugune tohutu areng ja meie oleme selle arengu tipp.“ See pole veel kõik – Laigna näeb, et Euroopa päästjaks võib saada Venemaa.

-- Olete teoloog ja filosoof ning eriti pühendunud keskaja uurimisele. Mille poolest erineb keskaja maailmapilt tänapäevasest? --

Mineviku kultuurid olid kosmilise tajuga – kõik maine oli seotud sellega, mis toimub avaramas maailmas, päikesesüsteemis tervikuna. Praegu elame küll kosmoselendude ajastul, kuid mõtlemise viis on kummalisel kombel Maa- ja egokesksem kui ei kunagi varem. Selle kõige paremaks näiteks on see meeletu iseenda pildistamine: universum minu taustal. (Naerab.) Sellist egotsentrismi ja iseendasse kinnistumist ei ole ajaloos vist enne olnud. Ma ei ole kohanud nii juhmi aega kui praegu, nii juhmistunud inimmasse. (Mõtleb natuke.) Õieti on mass alati juhm. Ja ega päristeadmisi ei ole vajagi massidele anda – mis nad teevad nendega?

-- See öeldaksegi ju olevat valitsejate eesmärk – võimalikult palju mõtlemisvõimetuid kodanikke. --

See küsimus on ajaloos väga tuntud, ehkki temast on räägitud väga erineval viisil. Tulles keskaja juurde tagasi, 15. sajandist on pärit kuulus raamat „Der Hexenhammer“ ehk „Nõiahaamer", kus on tolleaegses natuke lillelis-poeetilises keeles kujutatud samasugust psühholoogilist sõda, nagu meil praegugi käib, aga seda teksti peab oskama lugeda. „Nõiahaamris“ on näiteks selline peatükk nagu „Kuidas seista vastu nõidusele”. Tõlgime selle tänapäevakeelde: kuidas seista vastu ajupesule ja psühholoogilisele manipulatsioonile? Mis tagab isiksusele selle tugevuse, et tema peale ei hakka mingi manipulatsioon ega propaganda – ehk nõidus? Mis teeb inimese roostevaba-terassoomustugevaks, et kõik nooled kukuvad tema pealt maha? See hakkab peale karakterist. Aga enamik inimesi on nõrgad.

-- Või kui tulla ajaloos lähemale… Lugesin hiljuti toredat ajalehte aastast 1941: Nõukogude baasid tulevad Eestisse. Mida kirjutas toona Eesti Päevaleht? „Nüüd on Eestile tagatud ärevas rahvusvahelises olukorras kaitse.“ --

Sama jutt, mis praegu.

-- Täpselt sama jutt. See on nii üks ühele, et vaheta nimed seest välja ja lase uuesti trükki. --

800 aasta jooksul on Eestis olnud 15 võõrvõimu. Igat neist on ellu viidud kindlat tüüpi eestlaste abil, kes on valmis seda võimu teenima, et saavutada ühiskonnas teatud positsiooni, mis tagab neile kergema ja parema elu. Et seda positsiooni säilitada, tullakse omadele kallale. See on eesti psüühikas nii määravaks saanud. Nimetused muutuvad, olemuslikult jääb kõik samaks.

-- Miks me võtame kõike Venemaaga seonduvat nii valuliselt? --

See on väga oluline küsimus, sest see on küsimus eestlasest enesest. Me peame ennast väga intelligentseks, targaks, haritud rahvaks. Rahvaks, kes kõike mõistab ja kes on pädev maailmas toimuvat kritiseerima. Ent me ei oska ennast panna teise seisukorda ja vaadata, millised me kellegi teise pilgu läbi välja näeme.
Igal rahval on ajaloost valusad ja rängad mälestused. Meie valus koht on Teise maailmasõja algus – küüditamised, mahalaskmised ja pärast sõda toimunud teine laine repressioone. Eesti rahva hinge on löödud raske haav. Need haavad ei kao kuskile, need ladestuvad ja loovad hirme – see on täiesti mõistetav ja arusaadav. Aga me oleme ainult üks osa selles suures Teise maailmasõja hävingus. Kas me tõesti ei saa sellest aru?

-- Kahtlemata kannatasid sõjas kõik pooled, kuid meie jäime väikese ja süütuna sõdijate vahele. --

Kui me end haritud rahvaks peame, ei tohiks me siiski unustada, kuidas algas Nõukogude võim Venemaal endal. Nõukogude võimu kehtestamise käigus mõrvati Venemaal nelja aastaga 18 miljonit (kindlasti paremat) vene inimest – aadelkonda, intelligentsi, talupoegi, neid, kes eelmist ühiskonda kandsid. Vene rahvas ise oli esimene Nõukogude võimu ohver. Meie pääsesime selles mõttes veel suhteliselt kergemini, et siis oli Trotski suur repressioonidelaine juba möödas. Kas need sõjad vene rahvale ei olnudki šokk? Kas need kümned miljonid, kes hukkusid, ei ole kaotus?
Veel hirmsam on türklaste poolt armeenlaste peal toime pandud genotsiid, mis algas juba 19. sajandi lõpul – poolteist miljonit tapetut! Ma olen Armeenias elanud, näinud neid pilte ja tean – seal mitte lihtsalt ei tapetud, seal tapeti kõige võikamal, sadistlikumal moel. Visati väikesi lapsi õhku ja püüti püssitäägi otsa kinni, ema nähes murti põlve peal laste selgroog. Kui seda üksikasjaliselt kirjeldada, hakkab õudne mõelda, et inimesekujulised olendid võivad niimoodi toimida. Ma ei hakka pikalt lugema, aga peaaegu igal rahval – kellel vähem, kellel rohkem – on ajaloos need valusad haavad, mis karjuma panevad.

-- Nii et me ise oleme oma eksistentsile sama suur oht kui Venemaa? --

Mina olen ajaloofilosoof, kes istub üleval oma tornis, vaatab panoraami ja näeb, kuidas kõik on ajutine: kõik tuleb ja läheb ja kaob. Selle tõttu tuleb ehitada seda, mis püsib igavesti.
Kui eesti rahvas tahab selles ida-lääne pendlikõikumises püsida, siis see õnnestub, kui jääme iseendaks ja iga moega kaasa ei jookse. Ma saan aru, et tuleb ajada diplomaatiat, sellega riik peabki tegelema. Aga selle diplomaatia varjus peame meie elama oma elu enda moodi. Oma seadused ja oma kultuuri ise määrama.

-- Te ütlesite kunagi ühes oma ettekandes, et võib juhtuda, et Venemaa päästab maailma. Mida te sellega mõtlesite? --

Paavst Johannes Paulus II, kellel oli muuseas väga suur osa Nõukogude Liidu lõppemisel, pühitses Venemaa neitsi Maarjale. Kui vaadata, kuidas õigeusu kirik taastab Venemaal vana kultuuri, samal ajal kui lääs muutub aina tigedamaks omaenda aluste vastu, siis paraku…
Muuseas, viimases intervjuus, mille Hitler andis Šveitsi ajakirjanikule, ütleb ta, et on oma suhtumist venelastesse täielikult muutnud. Hitler ütles, et lääs ei mõista Venemaad ja et Venemaa veel päästab Euroopa. See ei ole minu väljamõeldis, palun seda arvestada.

-- Aga sellele, mis praegu läänes toimub, saab panna ainult ühe nime – häving! Nii et demokraatia ühiskonnakorralduse vormina on määratud hävimisele? --

Anlgoameerika arvab, et ainult nende demokraatia on õige.
Aga mis on demokraatia tegelikult? See on rahva tahe. Rahva tahe alles jääda, elada, süüa saada, ravi saada.
Kui rahvas ei saa presidentigi valida, kus siis demokraatia on? Te peaksite ju aru saama, millises vales me praegu elame. Ja vales elamine lõppeb krahhiga.

-- Samas kapitalism pakub rohkem vabadust. --

Kapitalism hävitab elu, sest ta on üles ehitatud inimese halbadele omadustele – ahnusele, edevusele, eneseõigustusele, saamahimule ja jokitamisele. Enam ei ole tähtis tõde, tähtis on, et asi oleks jokk. Ja kui moraal hävitatakse, siis on kõik. Siis jutud majanduskasvust ei tööta.
Võimul on kolm kindlat printsiipi: esiteks võimukeemia – see tähendab, et riigi valitsusel ja poliitikutel on autoriteet ja rahvas austab neid; teine on võimufüüsika – see on majandus, energeetika, oma valuuta, loodusvarad, mis peavad kuuluma riigile, kes saab neid iseseisvalt käsutada. Kolmas printsiip on kõige alus – see on metafüüsika. Metafüüsika tähendab, et olemasolu peab olema mõtestatud. Kui seda asendab majanduskasv ja tarbimine, siis on ainult aja küsimus, millal ühiskond upakile lendab.
Ja kelle saagiks selline ühiskond saab? Primitiivsete rändrahvaste, kellel on suur sigivus ja elu mõte mujal. Nad tulevad sööma sealt, kus midagi võtta on. Nii on maailmas ennegi olnud, seda on ju nii lihtne mõista.

-- Ka vandenõuteoreetikud räägivad nõnda. --

Miks need VANDENÕUteooriad on?! Mida sõna „vandenõuteooria“ tähendab? See sõna on välja mõeldud selleks, et vale saaks ennast tõe eest kaitsta. Kui tõde tuleb välja, siis nimetatakse see vandenõuteooriaks, ja inimesi, kes neid teooriaid levitavad, peetakse veidrikeks ja mitte tõsiseltvõetavateks.

-- Aga kui inimene ütleb, et meid juhivad sisalikud – vihjan siin David Icke’i reptiiliteooriale –, siis tavainimesel tekibki kahtlus tema tervemõistuslikkuses. --

Nende asjade kohta võin öelda esiteks, et me ei tea. Ja teiseks: kõik on võimalik. Seda saab hästi põhjendada – kas võime öelda, et teame maailmast kõike lõpuni? Loomulikult ei tea. Kuidas saame siis öelda, et meie praegune teadmine on lõplik ja viimane? Öelge üks teadusala, mis on jõudnud lõppu ja mis võib öelda: valmis, kõik! Sellist pole olemas. Miks peaks keskmine aste, kus oleme praegu, olema lõplik tõde? See on hetkeseisutõde.
Mina näiteks ei julge kindlalt ümber lükata hüpoteese, mis väidavad, et kuu on seest tühi kunstlik taevakeha, mille sisepinnal on ehitised.

-- See kõlab küll nagu „Totu Kuul“ (Nikolai Nossovi pool sajandit tagasi kirjutatud raamat, kus räägitakse Totu seiklustes Kuu sees)! --

Aga mille kohta võib kindlalt väita, et see on tõde? Õnnetu tavainimese jaoks, nagu me teda nimetame, on üks tõde – „Aktuaalne kaamera". Mida temaga peale hakata?
Ega see intervjuugi midagi muuda, sest rahva valgustamine on üpris mõttetu tegevus. Õnneks on inimesi, kellel on suuremad huvid ja kelle kaudu on võimalik oma teadvust avardada, sest keegi ei tea kõike ja igaüks teab midagi, mida keegi teine ei tea. Selles on teadmiste vahendamise ja süvendamise rikkus. Kui sellised inimesed tulevad kitsas ringis kokku ja teevad ajurünnakut, siis see on hea tunne. See on vaimne meelelahutus – tunnetad tõde, ja tõde teeb su vabaks.

-- Jagate nende vandenõuteoreetikute seisukohta, kes väidavad, et inimkonda juhib väike omakasupüüdlik seltskond, kelle lavastatud on rohked sõjad, terroriaktid ja ka praegune pagulaste sisseränd Euroopasse? Mis selle seltskonna eesmärk on? --

Mikrokiibistatud ja idioodistatud elanikkond. Täiusele viidud uusorjanduslik kord. Täiusele on see viidud siis, kui siin (koputab sõrmega vastu lagipead) on toime pandud täielik juhmistamine. Ori peab olema sellise teadvusega, et ta on vaba ja et ta ei olegi ori. Sest sel hetkel, kui ta saab aru, et ta on ori, võib hakata arenema soov saada vabaks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
03-04-2018 16:41
Postitus: #53
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
(02-04-2018 22:54 )pimedus Kirjutas:  De-okultist Mark Passio – „New“ Age 10 Lambakäsku (omaltpoolt natuke muudetud):

1. Ignoreeri kõike negatiivset! (Lasku põlvili, pane pea liiva alla ja tõsta perse alandlikult taevasse).
2. Ära mitte kunagi vihastu! (Lase oma ajule teha lobotoomiat, et viha enam mitte tunda).
3. Lahustu kõigega üheks! (Hüpnoos et kõik maailmas toimuv ongi tegelt juba alati hea).
4. Sa ei saa midagi tõeliselt teada! (Äärmuslik relativism ja solipsism, kus pole mitte kunagi midagi tõeliselt valesti).
5. Nõustu, nõustu, nõustu peavooluga... ära kunagi hakka sellele vastu! (Argpüksidel puudub valitsejate suhtes sõna "EI").
6. Koos, koos, koos... oleme kõige tähtsamad! (Lapsik natrsism on OK).
7. Andesta alati neile, kes oma pahategusid kunagi ei kahetse! (Nõrgad ei saa valelikkust maailmas kuidagi peatada).
8. Valitsust peab kartma! (Kui loobud orjameelselt vabadusest, siis saad olla alles turvaliselt).
9. Tunne end alati positiivselt hästi! (Ära kuula oma sisevarjude sõnumeid).
10. Meil pole tõelust tarvis! (Tõelus saab ka ilma meieta ilusti hakkama).
Sa võid ju selliseid käske järgida kui need sulle meeldivad, aga ma eelistan mõistlikumaid soovitusi.

1. Seleta negatiivsuse põhjused endale lahti mitte ära ignoreeri seda, sest siis saab põhjustega tegeleda mitte ei pea negatiivses tundes kinni istuma või negatiivset tunnet tekitavat subjekti/objekti kõrvladama.
2. Ära vihastu tõesti mitte kunagi, sest kui põhjused on teada ja arusaamine olemas, siis pole enam põhjust raisata energiat mõttetule vihastumisele.
3. Tekita endas arusaamine, et oled sarnane Demiurgiga ja siis saab ennast säilitades kõigega ühtsena ennast tunda. Lahustuda pole vaja.
4. Sa saad kõige kohta kõike teada, aga tõendid ja kontrollimine paneb paika kas sa tead või oletad.
5. Ära nõustu ei peavoolu, alternatiivse voolu ega uskujate, vandenõuteoreetikute ja üldse inimestega. Selle asemel tutvu teemaga ja saa sellest aru.
6. Koos saab rohkem teha kui üksinda, aga milleks tähtsusele rõhuda?
7. Unusta andetus ja tegele teistest arsusaamise ja nende mõistmisega.
8. Valitsuse tegemistes tuleb osaleda ja neist aru saada mitte tekitada endale illusioon hirmsast valitsusest.
9. Tunne end alati positiivselt hästi, sest negatiivselt halvasti tundmine ei vii sind edasi. Vt punkt 1
10. Meil pole reaalsust, tegelikkust, tarvis, aga kuidas inimene ilma selleta hakkama saab?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 499
Liitunud: Nov 2016
04-04-2018 08:39
Postitus: #54
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Kage, teie loogika on lihtsalt imeline ja vastab suurepäraselt New-Age tipptasemel ajupesusugestioonile:
1. Kui võõras tuleb sinu koju laamendama, siis on probleem nagunii sinus ja laamendajat ei tohi korrale kutsuda ega kõrvaldada (eriti kui tegu pagulasega)!
2. Vägistajate suhtes on kõik probleemsed põhjused alati sinu enda negatiivses suhtumises - tõesti pole mõtet vägistajate suhtes vihastuda!
3. Tekita endale arusaam et oled sarnane pommiõhkajaga, siis tunned temaga armastuses ühekssulandumist!
4. Kui vaid tõesti tahad, siis saad kõige kohta kõike teada - kuigi seda väidet pole kuidagi võimalik tõendada ega kontrollida!
5. Tutvu orjasüsteemiga, saa aru, mõista ja nõustu sellega!
6. Ikka koos, koos, koos... saab rohkem jama kokkukeerata!
7. Igasugustest laamendajatest, vägistajatest, pommiõhkajatest, valetajatest, orjastajatest ja jama kokkukeerajatest tuleb lihtsalt aru saada! 4+4=6. Tuleb lihtsalt arusaada!
8. Valitsuse röövtegevuses tuleb tublilt osaleda, mitte tekitada illusiooni haigetest röövlitest!
9. Sita mängu juures tunne end alati positiivselt, sest ausus ei vii sind nagunii edasi! (Vt punkt 1: Probleem on nagunii alati sinus!)
10. Meil pole küll tõde, aga vähemalt on meil lõputud tõejärgsed valed!
(selle postituse viimane muutmine: 04-04-2018 08:43 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
04-04-2018 09:09
Postitus: #55
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Minu loogika lähtub teiste mõistmisest, aga mulle jääb arusaamatuks miks sa nii alandlik oled ja võõraste kuritegude eest vastutust tahad endale võtta ja ennast süüdistad?

1. Seadused kehtivad kõigile ja kui keegi laamendab, siis ei tohi laamendajat diskrimneerida ja vaatamata rassile, nahavärvile, religioonile vmt tuleb ta korrale kutsuda.
2. Vägistajate vastu pole tõesti mõtet vihastada vaid tuleb politsei kutsuda, sest vihastamine on mõttetu tegevus kuna see ei aita probleemi lahendada, takistab politsei kutsumist ja viib mõtlemise minema.
3. Tekita endale arusaam et oled sarnane pommiõhkajaga, siis saad temast aru ja saad vältida teiste pommiõhkajate tekkimist ja ei pea igaühega "armastuses ühekssulamist" kogu aeg eraldi läbi tegema.
4. ...
5. Loomulikult tutvu süsteemiga, sest süsteemi saab ainult siis edukalt muuta kui sellega ollakse tuttav ja tehakse seda seestpoolt. Väljastpoolt ja jõuga süsteemi muutes ilma aru saamata kuidas see toimib on nagu koer karavani kõrval klähvimas - karavan läheb ikka edasi.
6. Jah, koos saab rohkem tegemise juures saab ka rohkem jama kokku keerata, aga ka rohkem õppida ja tulevikus sellevõrra vähem jamaga tegeleda.
7. Jah, aru tuleb saada. Kui aru ei saa, siis tõmbled niisama ja mõttetult ning igasugused laamendajad jne ei kao selle peale mitte kuhugi.
8. Kui valitsuse tegevuses osaleda ja sellest aru saada, siis langevad röövlite illusioonid ära. Proovi ja see töötab - saad röövliunenägudest lahti.
9. Sita mängu juures tunne end alati positiivselt, sest siis sa ei jää sitakoorma alla ja saad ausalt edasi minna. Nagu isegi oled aru saanud, siis valed ei vii ühiskonda ega ka inimesi edasi.
10. Kui kõike alati negatiivses võtmes vaadata, siis ongi kõik orjad, valetajad, röövlid jne, aga mingil põhjusel läheb elu kogu aeg paremaks ja inimesed elavad rõõmsalt edasi. Kas ei oleks aeg negatiivsest mõtteviisist lahti saada ja ausalt, lahtiste silmadega ja mõttega, reaalsust vaadata?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 499
Liitunud: Nov 2016
04-04-2018 10:39
Postitus: #56
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Täpsustan siis veelkord üle New-Age 10 lambakäsku, tänud Kage... ilma sinuta poleks seda suutnud:
Tänapäeva (New-Age) Vaimsuse 10 Käsku:

1. Automaadiga killer tuleb sõbralikult korrale kutsuda, mitte killer diskrimineerivalt kõrvaldada!
2. Kui keegi parajasti su ema vägistab, siis tuleb rahu säilitada - igasugune vihane sekkumine on mõttetu!
3. Saa pommiõhkajast aru temaga armastuses ühekssulandudes... kuni tahate juba koos pomme õhata!
4. Ikka koos, koos - kokku pool aju - saab rohkem jama kokkukeerata!
5. Tutvu valitseva orjasüsteemiga, mõista ja nõustu sellega et 1+1=0!
6. Et valitsuse röövtegevuses osaleda, siis 4+4=2 ja kõik röövlid kaovad!
7. Kui 8=2, siis võid end positiivselt tunda ja ausalt edasi minna!
8. Kui tõde alati negatiivselt vaadata, siis valed tõesti muutuvad idiootlikult positiivseks!
9. Meil pole tõde, aga vähemalt on meil imelised tõejärgsed valed!
10. Tuleb vaid aru saada!
(selle postituse viimane muutmine: 04-04-2018 11:24 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
04-04-2018 14:04
Postitus: #57
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
(04-04-2018 10:39 )pimedus Kirjutas:  Täpsustan siis veelkord üle New-Age 10 lambakäsku, tänud Kage... ilma sinuta poleks seda suutnud:
Ma aitan veel natuke. Võib-olla meeldivad need soovitused rohkem kuna lisasin tuttava lahenduse mis negatiivsele mõttemallile hästi sobib.

1. Ignoreeri kõike negatiivset - võõras tuleb laamendama - automaadiga killer tapab: kõik kes sulle ebameeldiva tunde tekitavad tuleb ära tappa!
2. Ära vihastu - vägistajate peale ei ole vaja vihastuda - vägistamise ajal tuleb rahu säilitada: kui keegi vägistab, siis tuleb kõik sama usku järgivad või samast rahvusest inimesed ära tappa!
3. Lahustu kõigega üheks - sulandu armastuses üheks pommiõhkajaga - lõhka koos temaga pomme: kõik (pommiõhkajad?) tuleb ära tappa!
4. Midagi ei saa tõeliselt teada - seda pole võimalik kontrollida ...: kõik tuleb vist ära tappa!
5. Nõustu peavooluga ja ära hakka vastu - tutvu orjasüsteemiga ja nõustu - tutvu valitseva orjasüsteemiga ja nõustu: süsteem tuleb ära tappa!
6. Koos oleme kõige tähtsamad! - koos saame rohkem jama kokku keerata - koos saame rohkem jama kokku keerata: koos saame kõik ära tappa!
7. Andesta alati neile, kes oma pahategusid kunagi ei kahetse! - ja tapa nad siis ära, sest peale andestust on seda kergem teha!
8. Valitsust peab kartma! - Valitsuse röövtegevuses tuleb osaleda - 4+4=2 ja röövlid kaovad: kõik valitsuse liikmed tuleb ära tappa!
9. Tunne end alati positiivselt hästi! - Sita mängu juures tunne end alati positiivselt - tõe negatiivsest küljest vaatlemisel muutuvad valed positiivseks!?: surma poolt elu vaadates muutub elu tapmiseks seega kõik tuleb ära tappa!
10. Meil pole tõelust tarvis! - meil on tõejärgsed valed - meil on imelised tõejärgsed valed: tõelus tuleb ära tappa!

0. Tuleb vaid aru saada! Sest kui saadakse aru, mõistetakse, siis ei teki selliseid imelikke mõtteid ja emotsioone ja ettekujutusi kuna nähakse tegelikku reaalsust ja saadakse selle toimimisest aru (nt budismi "see things as they are"). Kui aru ei saa, siis ongi tulemuseks fantaasiad ja ilusioonid mis ei lähe kokku reaalsuse ega teiste inimeste omadega v.a. sama mõttemalli/maailmapildi järgijad.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 499
Liitunud: Nov 2016
04-04-2018 15:36
Postitus: #58
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Kui Kagel on juhuslikult tõeline arusaamine, et näiteks minul on kavatsus ja ka VÕIM kohe kõik orjastada ja läbitõmmata, siis kas Kage helistab reaalselt politseisse, palvetab buddha poole, või mida ta siis ette võtab... kui on imeline arusaamine et siin maailmas 1+1=0?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
olematu Eemal
Veteran

Postitusi: 1,061
Liitunud: Oct 2010
04-04-2018 15:41
Postitus: #59
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
(04-04-2018 09:09 )kage Kirjutas:  Minu loogika lähtub teiste mõistmisest, aga mulle jääb arusaamatuks miks sa nii alandlik oled ja võõraste kuritegude eest vastutust tahad endale võtta ja ennast süüdistad?

1. Seadused kehtivad kõigile ja kui keegi laamendab, siis ei tohi laamendajat diskrimneerida ja vaatamata rassile, nahavärvile, religioonile vmt tuleb ta korrale kutsuda.
2. Vägistajate vastu pole tõesti mõtet vihastada vaid tuleb politsei kutsuda, sest vihastamine on mõttetu tegevus kuna see ei aita probleemi lahendada, takistab politsei kutsumist ja viib mõtlemise minema.
3. Tekita endale arusaam et oled sarnane pommiõhkajaga, siis saad temast aru ja saad vältida teiste pommiõhkajate tekkimist ja ei pea igaühega "armastuses ühekssulamist" kogu aeg eraldi läbi tegema.
4. ...
5. Loomulikult tutvu süsteemiga, sest süsteemi saab ainult siis edukalt muuta kui sellega ollakse tuttav ja tehakse seda seestpoolt. Väljastpoolt ja jõuga süsteemi muutes ilma aru saamata kuidas see toimib on nagu koer karavani kõrval klähvimas - karavan läheb ikka edasi.
6. Jah, koos saab rohkem tegemise juures saab ka rohkem jama kokku keerata, aga ka rohkem õppida ja tulevikus sellevõrra vähem jamaga tegeleda.
7. Jah, aru tuleb saada. Kui aru ei saa, siis tõmbled niisama ja mõttetult ning igasugused laamendajad jne ei kao selle peale mitte kuhugi.
8. Kui valitsuse tegevuses osaleda ja sellest aru saada, siis langevad röövlite illusioonid ära. Proovi ja see töötab - saad röövliunenägudest lahti.
9. Sita mängu juures tunne end alati positiivselt, sest siis sa ei jää sitakoorma alla ja saad ausalt edasi minna. Nagu isegi oled aru saanud, siis valed ei vii ühiskonda ega ka inimesi edasi.
10. Kui kõike alati negatiivses võtmes vaadata, siis ongi kõik orjad, valetajad, röövlid jne, aga mingil põhjusel läheb elu kogu aeg paremaks ja inimesed elavad rõõmsalt edasi. Kas ei oleks aeg negatiivsest mõtteviisist lahti saada ja ausalt, lahtiste silmadega ja mõttega, reaalsust vaadata?

Johhaidi ,aga minul süttis lambike ! Heureka! Kui Toompeal on sellised nõuandjad kui Kage , siis ei saagi see elu ju paremaks minna . Saabki tekkida ainult illusioon, et elu on paremaks läinud .

Ja tead, isegi kui inimesed elavadki näiliselt paremini, siis mitte seepärast, et partei ja valitsus neile häid tingimusi looks, vaid seepärast, et nad on

Punt üks : õppinud sitast siidi tegema või

Punkt kaks : halvemal juhul end kaelani võlgadesse võtnud .

Punkt kolm : nad on absoluutselt kõigest loobunud, jättes endale nimekirja ainult hädavajaliku . Jäänud on täielik askees majanduslikkus mõttes .

Punkt neli : kombineeri punktiga üks , kaks ja kolm .


Ma jätsin meelega välja ebausad variandid, kuna lihtsalt ei oska kogemuste puuduse tõttu kaasa rääkida. Kindlasti on seal võimalusi hulga rohkem, ja kõik kindlasti jokk ka...Aga mida pole, seda pole ...

Ja ütle mulle, kus see õitseng siis on ?

Kusagil rääkisid Sa süsteemi ära kasutamisest ka. Räägi siis lollile ka, kuidas Sina süsteemi ära kasutad .

XXX


https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
05-04-2018 13:48
Postitus: #60
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
(04-04-2018 15:36 )pimedus Kirjutas:  Kui Kagel on juhuslikult tõeline arusaamine, et näiteks minul on kavatsus ja ka VÕIM kohe kõik orjastada ja läbitõmmata, siis kas Kage helistab reaalselt politseisse, palvetab buddha poole, või mida ta siis ette võtab...
Alusta politseist (rääkisid ju kõigist), siis on mul aega Demiurgiga konsulteerida ja mõelda mida ma siis teen kui sa minuni jõuad.
(04-04-2018 15:41 )olematu Kirjutas:  Kusagil rääkisid Sa süsteemi ära kasutamisest ka. Räägi siis lollile ka, kuidas Sina süsteemi ära kasutad .
Sa oskad ikka nii valesi asju mu tekstist välja lugeda, sest tundub, et sa ei loe mõttega vaid jääd emotsioonidesse kinni. Loe see kasutamise koht palun uuesti üle.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
olematu Eemal
Veteran

Postitusi: 1,061
Liitunud: Oct 2010
05-04-2018 14:10
Postitus: #61
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Ei, kulla kage, mitte mina ei saanud valesti aru, ega ole emotsioonides kinni. Sina lihtsalt said aru, et keerasid vindi üle. Olid kavalam ja kustutasid . Mina loll ei ei salvestanud, kuigi oleks pidanud .

Ma ei küsi, palju nad Sulle maksavad, Arvatavasti päris piisavalt. Üks isend Brüsselist , mu vana koolivend ajas mulle sama jama, mis sina siin. Ikka olin mina loll, ja tema nägi maailma õiges valguses .

Ma pole kunagi viitsinud vaielda . Aeg näitab, kel õigus on . Ma ei tahaks taas kord
sõrme püsti ajada, ja ütelda : " Oh, mis ma ütlesin !! "

Vähemalt mitte selles küsimuses. Aga kui see sündima saab, siis on arvatavasti need, kes selle supi siin kokku keetsid, Eestimaa tolmu oma jalgadelt ammu pühkinud .

Nii et palun, Kage, näita toleratntsust üles mitte ainult värviliste suhtes ( oli piisavalt poliitkorrektne väljend?), vaid ka kaasfoorumlaste suhtes. Me pole siiski nii madala IQ .ga nagu seda Sina oma soovunelmais näed. Tänan ette juba !
(selle postituse viimane muutmine: 05-04-2018 14:20 olematu.)

XXX


https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
05-04-2018 16:08
Postitus: #62
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
(05-04-2018 14:10 )olematu Kirjutas:  Ei, kulla kage, mitte mina ei saanud valesti aru, ega ole emotsioonides kinni. Sina lihtsalt said aru, et keerasid vindi üle. Olid kavalam ja kustutasid . Mina loll ei ei salvestanud, kuigi oleks pidanud .
...
Nii et palun, Kage, näita toleratntsust üles mitte ainult värviliste suhtes ( oli piisavalt poliitkorrektne väljend?), vaid ka kaasfoorumlaste suhtes. Me pole siiski nii madala IQ .ga nagu seda Sina oma soovunelmais näed. Tänan ette juba !
Ma olen isegi nii tolerantne, et tsiteerin enda postitust uuesti:
(02-04-2018 19:24 )kage Kirjutas:  Mina olen lihtne rahvas ja paljud teised on lihtne rahvas ja me ei orja seda süsteemi (me arendame ja kasutame seda)
Ma ei tea miks sinu aju paneb sellele lausele külge "ära kasutamise"...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
olematu Eemal
Veteran

Postitusi: 1,061
Liitunud: Oct 2010
05-04-2018 17:06
Postitus: #63
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Kuskil rääkisid siin teemas süsteemi lõhkumisest seestpoolt, kas pole ? Kuidas saab loovalt kasutada midagi ,mida lõhutakse ? Ma ei pea vast uuesti seda kohta välja otsima ja tsiteerima ?

Ja kui süsteemi lõhutakse, siis saab rääkida ainult ära kasutamisest . Trooja hobune, hunt lambanahas jne ...

juba inimese sõnadevalik, ,mida ta oma kõnes kasutab, näitab, kellega tegu on .

See kõik on juba tuttav mitte väga kaugest minevikust . See süsteemi lõhkumise jutt jne .

Side lõpp -
(selle postituse viimane muutmine: 05-04-2018 17:22 olematu.)

XXX


https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
05-04-2018 17:45
Postitus: #64
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
(05-04-2018 17:06 )olematu Kirjutas:  Kuskil rääkisid siin teemas süsteemi lõhkumisest seestpoolt, kas pole ? Kuidas saab loovalt kasutada midagi ,mida lõhutakse ? Ma ei pea vast uuesti seda kohta välja otsima ja tsiteerima ?

Ja kui süsteemi lõhutakse, siis saab rääkida ainult ära kasutamisest . Trooja hobune, hunt lambanahas jne ...

juba inimese sõnadevalik, ,mida ta oma kõnes kasutab, näitab, kellega tegu on .
Täpselt. Palun loe jälle kord mõned postitused ülaltpool (mida sa ei oska jälle leida) ja võrdle minu sõnastust ja enda sõnadevalikut. Tunde pealt üle jala laskmine versus faktid ja tõendid millega pole kunagi oluline tutvuda, sest enda tunne ütleb alati õigesti kõik teise kohta ära.
(04-04-2018 09:09 )kage Kirjutas:  5. Loomulikult tutvu süsteemiga, sest süsteemi saab ainult siis edukalt muuta kui sellega ollakse tuttav ja tehakse seda seestpoolt.
(selle postituse viimane muutmine: 05-04-2018 17:47 kage.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,824
Liitunud: Jul 2011
05-04-2018 17:53
Postitus: #65
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
kage, sa pole grammigi muutunud selle aasta jooksul, mil ma parafoorumit ei külastanud. Tegelikult on see kurb, sest see ei näita arengut.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 499
Liitunud: Nov 2016
05-04-2018 18:39
Postitus: #66
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
(05-04-2018 13:48 )kage Kirjutas:  Alusta politseist (rääkisid ju kõigist), siis on mul aega Demiurgiga konsulteerida ja mõelda mida ma siis teen kui sa minuni jõuad.

Argpüks loodab vaid politseile. Rumaluke, mingit aega konsulteerimiseks ei antud - "kohe kõik läbitõmbama" - nagu ei tohiks mingit kaheti arusaamist siin olla, või kuidas?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
05-04-2018 19:33
Postitus: #67
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
(05-04-2018 18:39 )pimedus Kirjutas:  Argpüks loodab vaid politseile. Rumaluke, mingit aega konsulteerimiseks ei antud - "kohe kõik läbitõmbama" - nagu ei tohiks mingit kaheti arusaamist siin olla, või kuidas?
Kui "kohe kõik läbitõmbama", siis alustagi politseist selle tegevusega (ma arvestan ikkagi reaalsusega kui sa saad alustada kohe kõigi läbitõmbamisega ja järjest edasi liikuda mitte ei tee seda kõigiga ühekorraga, sest selliste fantaasiate peale pole ju tegelikult midagi vaja teha). Ma niikaua külastan Demiurgi. Ja ma loodan tõesti, et sul on politseiga piisavalt kaua tegemist ja ma saan enda plaanid ära teha.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 499
Liitunud: Nov 2016
05-04-2018 21:49
Postitus: #68
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Ok, võta rahulikult ja anna teada kui plaanid oma Demiurgiga selgunud!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 499
Liitunud: Nov 2016
08-12-2018 17:00
Postitus: #69
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Siin on Ürgjõudude Surmapattude Koondtabel üsna originaalne.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  SURNUTE SOSINAD 12. osa – Okultistlik Valedemülgas (4-ja Ürgelemendi Süsteemis) pimedus 51 3,117 14-02-2020 14:49
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 9. osa – Müstiku Tõde pimedus 36 4,602 04-01-2020 11:56
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 10. osa – Algjõud ja Jumaluste Panteon pimedus 8 1,480 09-10-2019 16:15
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 11. osa - Autentne Mehelikkus ja Naiselikkus pimedus 30 2,690 01-08-2019 13:22
Viimane postitus: Lokster
  SURNUTE SOSINAD 4. osa – Hierarhiline Duaalsus, 4 Ürgelementi ja Kvintessents pimedus 5 2,785 28-05-2019 07:42
Viimane postitus: Lokster
  SURNUTE SOSINAD 6. osa - Kurjuse Tuum pimedus 36 3,431 14-12-2018 14:35
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 8. osa – Lõputu Masinavärk pimedus 4 1,321 13-12-2018 18:29
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 7. osa – Universaalne Sõda pimedus 4 1,344 13-12-2018 18:04
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 3. osa – 3 Ajavoolu ja Enneagram pimedus 11 3,948 08-12-2018 12:38
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 2. osa - Sinu Kõiksuse Saladus pimedus 3 3,074 07-12-2018 18:16
Viimane postitus: pimedus

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat:

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog