Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taevas on pilvi

Must triip vasakul on väga kummaline, sest ühelgi teisel pildil sellist anomaaliat ei eksisteeri, seega fotoka objektiivilt see tulla ei saanud.


levis. Sinu musta triibu kohta on mul väike teooria. Üle maailma on fotodele ja filmidele jäädvustatud sarnaseid objekte ja pildistamise ajal pole neid märgatud kuna need liiguvad üli kiiresti. Neid objekte peetakse mingiteks uuteks krüptoidideks ja neid kutsutakse "rods".

Ise sain ka ükskord ühe huvitava pilve pildi. Võibolla laen millagi üles, aga pilv ise oli täpselt inimese "tagumiku" moodi.

Vasta
Burning bright: The spectacular 'fire rainbow' that bathed the Scottish sky in a palette of stunning colours | Mail Online
Üks pilveke Šhotimaa kohal välkus vikerkaare värvides. Ilus ju.
Vasta
Vikerkaarevärviline!
Aga pilved ei ole Šotimaataevast maha jätnud.
Hiljuti ilmus seal taevasse suurt lendavat taldrikut meenutav pilv, mis tekitas kohalikes elanikes palju elevust.
Tegemist oli läätsekujulise kõrgrünkpilvega (Altocumulus lenticularis), mida peetakse paljude UFO-raportite põhjuseks. Sellist tüüpi pilved tekivad tihti mäetippudes, kuid moodustuvad ka teisel viisil.
Vaata ka lendavate taldrikute kujuliste pilvede videot:
http://www.telegram.ee/maavaline/pilv-te...rt-elevust
Vasta
https://www.facebook.com/TimeOnetheBook/...64/?type=1
Ilusaid pilvepilte.
Vasta
Viimasel ajal on meil vaateks aknast välja piimjas udu, nagu...

Vahemere rannikul, Alicantes annab loodus pilve-etenduse.

Sarnane pilvemoodustis Lõuna Kasahstanis.
(трасса Алматы-Бишкек)
Vasta
Täna kella poole ühe ajal päeval laius üle Tallinna uhke pilvemoodustis, mis mitmel pool ka vihma alla pildus. Teisal paistis aga päike. Südalinnas ja Pirita kandis sadas paduvihma umbes pool tundi hiljem.

http://ilmateade.delfi.ee/uudised/piltuu...d=78682636
Vasta
Huvitavaid ja veidraid pilvemoodustusi taevas.

Vasta
Nägin täna umb-pilvises taevas kella 17.30 paiku Tartus midagi üpris kummalist. Tegemist oli pikerguse auguga pilvedes mis muutis oma kuju, kuna üleval tundus tugev tuul olema. Taevas oli mustjashall ja see auk oli helesinist värvi, samasugune nagu suvine päiksepaisteline taevas!? Uurisin teraselt, et kas midagi võiks taevasse alt paista aga ei näinud midagi. Ainuke võimalus oli, et se valgus tuli ülalt ja üpris laialt! Värvus püsis kogu aeg samasugune, jälgisin seda kuskil 15 minti. Kuu ka praegu ei paista ja vähe usutav, et siin virmalistega midagi tegemist oli.
Vasta
http://www.godlikeproductions.com/forum1...766439/pg1
Selles foorumis üks kasutaja tõi esile huvitava pilveformatsiooni.

Kas tegu on huvitava loodusnähtuse või pilditöötlus veaga?
https://www.google.ca/maps/@24.7036937,-...a=!3m1!1e3

[Pilt: dbLhEM.png]
Edit: Lisasin pildi.
Vasta
Taevas on pilvi:

Я ВАС Всех сверху ВИЖууууууууу ))))

Mis elukas see vaatab?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Laadisin pildi uploadisse, mõne kuu peaks nagu püsima. Oskajam saab pildi avalikuks panna.
https://www.upload.ee/image/8912516/____...______.jpg

Selliseid pilvi on võimalik ise tekitada või kellegiga koostöös olles. Ilma fotosopita. Too Keegi võib väga olla huvitatud, et ta peale lootma jäädakse.
Vasta
(05-03-2018, 22:25 )isemaag Kirjutas: Taevas on pilvi:
https://www.youtube.com/watch?v=6D0oj756fso
Я ВАС Всех сверху ВИЖууууууууу ))))

Mis elukas see vaatab?

Kui video ära kustub, saan anda pildi, praegalt on olemas.

Imelik, et kõigil yleloomulikuddel värkidel on silmad ja nina ja muu taoline, no sorry, aga ei usu, tegu arvatavasti lihtlabase videotöötlusega.

Vasta
(05-03-2018, 23:52 )vipi666 Kirjutas: [quote='isemaag' pid='241385' dateline='1520281509']
Taevas on pilvi:
https://www.youtube.com/watch?v=6D0oj756fso
Я ВАС Всех сверху ВИЖууууууууу ))))

Mis elukas see vaatab?

Kui video ära kustub, saan anda pildi, praegalt on olemas.

Imelik, et kõigil yleloomulikuddel värkidel on silmad ja nina ja muu taoline, no sorry, aga ei usu, tegu arvatavasti lihtlabase videotöötlusega.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kas kuupäeva ikka vaatasid? Tollal videotöötlus polnud veel lihtinimeste jaoks vabalt kättesaadav, eriti Venemaa oludes, kus tänasest arvates 2 aastat tagasi mõnes piirkonnas ei olnud kiiret netiühendust. Ja õpi selgeks eesti keeles kirjutamine, muidu jääb mulje et keegi 1.A klassi õpilane ajab mitteusu liini.
Sarnase videotöötluse olen suuteline ette näitama online oludes vabas looduses, mõned väga usaldusväärsed sõbrad on pealtnäinud ja korduvalt. Kõik on väga lihtne kui mitteusu uskumus välja jätta.

Vasta
Jube, kuidas ma ei kannata tähenärimist.
Niikui jutt ei meeldi, hakatakse tähte närima.
Ei vaadanud kuupäeva ja nyyd ka ei näe seda, kuna olen hetkel vanas yrgses telefonis.
Sellegipoolest tunduvad absurdsed need inimestele silmasõbralikuks moondunud "kollid".
Vasta
(06-03-2018, 09:02 )isemaag Kirjutas: Kas kuupäeva ikka vaatasid? Tollal videotöötlus polnud veel lihtinimeste jaoks vabalt kättesaadav, eriti Venemaa oludes, kus tänasest arvates 2 aastat tagasi mõnes piirkonnas ei olnud kiiret netiühendust.

Et siis 2009 polnud videotöötlus? Aga kes üldse ütleb, et see kuskil Venemaa kolkas toimus? See, et sind spetsiaalselt seda uskuma panna tahetakse, ei tule pähe? Ja mis see netiühenduse kiirus siia puutub?

(06-03-2018, 09:02 )isemaag Kirjutas: Ja õpi selgeks eesti keeles kirjutamine, muidu jääb mulje et keegi 1.A klassi õpilane ajab mitteusu liini.

See on ikka löövalt valus küll kui juba esimese klassi lapsed enam muinasjutte ei usu.
Vasta
Mis see video tegemise õige kuupäev siis on? Üles pandi 2009. Telefoniga filmitud, kuna ülespanija ütles, et "telefon pole midagi suitsetanud". Videotöötlus oli sel ajal lihtinimeste jaoks olemas küll kui telefonid filmima "õppisid" (mu laps tegeles pubekana).

Aga pmst seda ma ei eita, et meid jälgitakse, aga no mitte nii "labasel" kujul.

Jüri Arraku tegelasi meenutab see pilv küll. Kas"videokunstnik" sai inspiratsiooni Arraku maalidest
või nägid kaks kunstnikku seda "tabamatut tegelast" ühes ja samas käekirjas?
Vasta
(28-08-2018, 11:17 )Mannu Kirjutas: Mis see video tegemise õige kuupäev siis on? Üles pandi 2009. Telefoniga filmitud, kuna ülespanija ütles, et "telefon pole midagi suitsetanud". Videotöötlus oli sel ajal lihtinimeste jaoks olemas küll kui telefonid filmima "õppisid" (mu laps tegeles pubekana).

Aga pmst seda ma ei eita, et meid jälgitakse, aga no mitte nii "labasel" kujul.

Jüri Arraku tegelasi meenutab see pilv küll. Kas"videokunstnik" sai inspiratsiooni Arraku maalidest
või nägid kaks kunstnikku seda "tabamatut tegelast" ühes ja samas käekirjas?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Saan seda täiesti ilusti seletada kuidas see värk toimib. Esiteks peab olema arusaamine, kuidas selliseid pilvi tekitada. Teiseks on kasulik omada ühendust mõne suurema olevusega. Kolmandaks võib lihtsalt küsida selle kohta mida näha soovitakse. Neljandaks võib lihtsalt vaadata, mida näidata tahetakse + variatsioonid mida kellegi mõistus välja mõtelda oskab. Viiendaks ja nii edasi. Niimoodi kuulsad fotograafid on pildistanud hämmastava kujuga pilvesid, endal täpselt samad kogemused mõne korra, lihtsalt küsida ja jääda ootama ja tekib.

Ilma fotosoppideta ja muu saastata. Ei ole netist maha loetud.

Vasta
(05-09-2018, 18:57 )isemaag Kirjutas: Saan seda täiesti ilusti seletada kuidas see värk toimib. Esiteks peab olema arusaamine, kuidas selliseid pilvi tekitada. Teiseks on kasulik omada ühendust mõne suurema olevusega. Kolmandaks võib lihtsalt küsida selle kohta mida näha soovitakse. Neljandaks võib lihtsalt vaadata, mida näidata tahetakse + variatsioonid mida kellegi mõistus välja mõtelda oskab. Viiendaks ja nii edasi. Niimoodi kuulsad fotograafid on pildistanud hämmastava kujuga pilvesid, endal täpselt samad kogemused mõne korra, lihtsalt küsida ja jääda ootama ja tekib.

Ilma fotosoppideta ja muu saastata. Ei ole netist maha loetud.
Kuidas see arusaamine tekib? Kuidas saab omada ühendust mõne suurema olevusega? Kui ma lihtsalt küsin selle kohta mida näha, siis ma ei saa vastust - miks? Kui ma ei saa aru mida näidata tahetakse, siis kuskohast ma arusaamiseks infot saan?

Kui sa oskad "täiesti ilusti seletada kuidas see värk toimib", siis kas sa oskad selle ilusa ja arusaadava seletuse vastustena siia pikemalt lahti kirjutada?

Vasta
(05-09-2018, 19:18 )kage Kirjutas:
(05-09-2018, 18:57 )isemaag Kirjutas: Saan seda täiesti ilusti seletada kuidas see värk toimib. Esiteks peab olema arusaamine, kuidas selliseid pilvi tekitada. Teiseks on kasulik omada ühendust mõne suurema olevusega. Kolmandaks võib lihtsalt küsida selle kohta mida näha soovitakse. Neljandaks võib lihtsalt vaadata, mida näidata tahetakse + variatsioonid mida kellegi mõistus välja mõtelda oskab. Viiendaks ja nii edasi. Niimoodi kuulsad fotograafid on pildistanud hämmastava kujuga pilvesid, endal täpselt samad kogemused mõne korra, lihtsalt küsida ja jääda ootama ja tekib.

Ilma fotosoppideta ja muu saastata. Ei ole netist maha loetud.
Kuidas see arusaamine tekib? Kuidas saab omada ühendust mõne suurema olevusega? Kui ma lihtsalt küsin selle kohta mida näha, siis ma ei saa vastust - miks? Kui ma ei saa aru mida näidata tahetakse, siis kuskohast ma arusaamiseks infot saan?

Kui sa oskad "täiesti ilusti seletada kuidas see värk toimib", siis kas sa oskad selle ilusa ja arusaadava seletuse vastustena siia pikemalt lahti kirjutada?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Visualisatsioon.

Niimoodi saab vihmapilved hajutada vähem kui kahe minuti kuludes, korra toimus selline nähtus, kuid siis oli mõtte kaudu side ühe ilusa inimesega, kes täpselt samuti soovis. Pikemalt ei kirjuta, küsi teadlastelt küll nad tõestavad. Kristlastelt kahh küsi. Nad teavad et see on saatanavärk. Hüva küsimist!

Vasta
(05-09-2018, 21:34 )kage Kirjutas:
(05-09-2018, 21:26 )isemaag Kirjutas: kui aru ei saa, siis lihtsalt ei saa aru. Elu kulgeb edasi, küll kõik tuleb.
Sellepärast ma küsingi seletusi, et ma ei saa aru (ja teised ei saa ka aru) Smile Kõik saavad aru sellest, et "Elu kulgeb edasi, küll kõik tuleb", aga kui sa lubad "täiesti ilusaid seletusi sellest kuidas see värk toimib", siis jääb arusaamatuks, et miks sa enda antud lubadust ei täida.

Kage ära targuta, saavad küll teised pilvede kustutamisest aru ja ka sina tead suurepäraselt, mis tähendab sõna visualiseerima. Tundub, et oled väga laisk sest ei ole isegi mitte proovinud pilvi kustutada. Terve foorum on sinu kummalisi küsimusi täis, nagu oleks lo**iga tegemist?! Shock

Alustuseks, kui visualiseerimine käib üle jõu, võta ette pisike pilvesagar ( õppides liigutakse väiksemast suuremani ) ja aitab usk enese jõusse ja teadmine, et kõigil õnnestub ja kõik on minul saanud pilvede kustutamisega hakkama.
Võtad pisikese pilvesaga ette, ainiti silmitsedes, kasutades käsi kui kustukummi ja lihtsalt kustutad mõttes selle pisikese pilve ära. Juhuslikult kui pilv hakkab eest ära minema, põgenema, jätad selle rahule ... ja võtad järgmise pisikese jupi. Ühesõnaga seni kustutad kuni kustub, algul läheb aeglasemalt... Äiksepilve kallale selliselt ei maksa minna, võib sihukese suraka välku pee... saada, mis jääb viimaseks saamiseks ka. Laugh
See mida teeb isemaag on natuke teine tegemine ja seda võid edaspidi harjutada, siis saad ka äikesepilved minema saata, see ei ole kustutamine.
Vasta
Ehk siis osad pilvetupsud hajuvad ja varem või hiljem leiad pika põrnitsemise peale sellise? See kõlas praegu nii nagu kui pargitud autot põrnitsed kesklinnas piisavalt kaua, siis sõidab auto minema.
Vasta
(06-09-2018, 18:06 )Thorondor Kirjutas: Ehk siis osad pilvetupsud hajuvad ja varem või hiljem leiad pika põrnitsemise peale sellise? See kõlas praegu nii nagu kui pargitud autot põrnitsed kesklinnas piisavalt kaua, siis sõidab auto minema.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Täpselt nii võib ka olla, auto kaudu tekib side omanikuga. Ma ei usu et sa nii rumal oled sellist küsimust esitama, lihtsalt muud polnud teha.
Vasta
(06-09-2018, 06:27 )Eithea Kirjutas: Kage ära targuta, saavad küll teised pilvede kustutamisest aru ja ka sina tead suurepäraselt, mis tähendab sõna visualiseerima.
Mu küsimus ei olnud küll visualiseerimise kohta, aga kena, et vastasid. Pika pusimise ja mõistatamise peale, et miks midagi ei tööta ja erinevaid laialiajamise meetode proovides võin öelda, et vahel mõne pisikese pilveräbala laialiajamine õnnestub. Samas kui alguses ei tööta ja pärast iga kord ei õnnestu, siis vähemalt minul tekivad küsimused, et miks ei õnnestu ja mis takistab. Nagu tekivad küsimused ka mulle võõra jutu peale.

Jah, ma tean, küsimused on alati kurjast olnud.
Vasta
(08-09-2018, 15:53 )kage Kirjutas:
(06-09-2018, 06:27 )Eithea Kirjutas: Kage ära targuta, saavad küll teised pilvede kustutamisest aru ja ka sina tead suurepäraselt, mis tähendab sõna visualiseerima.
Mu küsimus ei olnud küll visualiseerimise kohta, aga kena, et vastasid. Pika pusimise ja mõistatamise peale, et miks midagi ei tööta ja erinevaid laialiajamise meetode proovides võin öelda, et vahel mõne pisikese pilveräbala laialiajamine õnnestub. Samas kui alguses ei tööta ja pärast iga kord ei õnnestu, siis vähemalt minul tekivad küsimused, et miks ei õnnestu ja mis takistab. Nagu tekivad küsimused ka mulle võõra jutu peale.

Jah, ma tean, küsimused on alati kurjast olnud.

No õnnestub ju ja kui õieti teed tekib selline kummaline efekt, kus pilved hakkavad ise kaduma...aga nagu iga asjaga, tahab harjutamist ehk ka kindlat teadmist, see on võimalik ja ma suudan seda. Seega tehes on mõte absoluutselt fikeeritud ja ei vibreeri kahtluste mõtete virvarris vaid teeb tahatega tööd ehk kustutab ja silmad on samuti fikseerud pilvele, muide pihustatud pilv on energia, mida võib vabalt läbi silmade tõmmata endasse. Inimese peal seda ei tohi teha, süüd ei tühista keegi. Pilve, mis eest ära põgeneb ei tohi samuti puutuda, sest sellel on teadvus-tahab elada.

Üldiselt oli see rohkem suve harjutus... seega nüüd võime rohkem teha järgmist: viskame selili , vahime taevasse ja proovime nihutada kokkupuute punkti vaadates taeva sinine taust liikuvateks pilvedeks ja pilved taevaks.... Õieti nihutades muutub sinine taevapind roosaks ja kõik ülejäänud looduse värvispektrid muutuvad vastavalt. Roheline puuleht ja rohi on justkui rohekas must läbi punase spektri. Võib veel nii mõndagi näha, kuid parem kui nähtu teadlik ei märka, et teie teda näete.... see võiks toimuda teie kodu lähedal, siis on kergem naaseda muudetust spektrist ...



Vasta
Lapsena on tõenäoliselt paljud tähele pannud, et kui suvist pilvetupsu vahtida, siis see sunnik hajub laiali. Vanemaks saades "tuleb mõistus pähe" ja hakatakse aru saama, et need hajuksid nii ehk naa.
Sellega tõmmataksegi piir ette, suletakse end kõige levinuma ja materiaalselt väga tõhusa mõtteviisi sisse.
Teadmine, et see on võimalik, on ainult eeldus, millele peab järgnema töö ja hunnik tunnetuslikke teadmisi (mis minu kogemuste? põhjal paistavad olema küllaltki individuaalsed, kuna iga inimese "materjal" on piisavalt erinev "kõrgematel" tasemetel, sarnased oleme füüsiliselt, vähem ka emotsionaalselt). Ja see eeldus paistab pimeda usuna, tõestused pole võimalikud.

PS mina pilvi laiali ajada ei oska
Vasta
(09-09-2018, 09:02 )Mannu Kirjutas: /-/
Teadmine, et see on võimalik, on ainult eeldus, millele peab järgnema töö ja hunnik tunnetuslikke teadmisi (mis minu kogemuste? põhjal paistavad olema küllaltki individuaalsed, kuna iga inimese "materjal" on piisavalt erinev "kõrgematel" tasemetel, sarnased oleme füüsiliselt, vähem ka emotsionaalselt). Ja see eeldus paistab pimeda usuna, tõestused pole võimalikud.

PS mina pilvi laiali ajada ei oska
Mina ei ole näinud inimest, kes eelneva tehnika alusel pilvi hajutada ei saa, küll aga on tunduvalt raskem pilvi laiali ajada kasutades isemaagi moodi visualiseerimist . See oskus on enamasti kaasasündinud (kunstnikel) ja harjutamine suurt ei oma mõtet sest, kas on vaja lihtsalt pilvede laiali ajamiseks selist trenni teha. Üldiselt pilvede laiali/minema ajamiseks on olemas päris mitu erinevat tehnikat tegijatelt näinud. Mina ise ka pilvi laiali ja minema ajada ei oska ja ei ole viitsinud õppida/harjutada ka, lisaks on siin tegemist veel ka looduse tasakaalu kõigutamisega.

*Eneseusk on väga tähtis, selle puudumise korral on tegu lihtsalt ühe vingatsiga, kes enamasti ei saa millegika hakkama.

Ja olen Mannuga nõus et inimesed on varustatud erinevda vidinatega /lisadega , mis siis energiakülluse juures tööle lähevad, või siis on mõned lisad sellel kehal lihtsalt väljaarendamata ja tuleb tööd teha. Samas võib põhjuseks olla ka see et hing ei haaku vajalikul tasemel kehaga, puudub mingi proge või ei ole teatavad asjad mingil isendil lubatud.

Näiteks mõne inimesega saab läbi tema silmade vaada. Ta suudab näidata mingit konstruktsiooni läbi oma silmade ehk siis visualiseeritut näed justkui õhus, saab koos vaadelda mingit tahukat ja isegi seda pöörata. Hämmastav oskus. Mina ei oska seda ja ma isegi ei kujuta ette, kuidas ta seda teeb, aga ma olen seda näinud.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat