Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haigused
#1
Kas igal väljaravimatul haigusel on põhjus , miks ta just selle inimese juurde on tulnud . Olen kuskilt natukene kuulnud et inimesed kes ennustavad noorelt ja iseendale võib tabada väljaravimatu , kuid mitte surmav haigus . Või on sellel mingi muu põhjus ? Igaljuhul hakkas huvitama selline kysimus kui sain teada et endal on herpes ( suupeal ja suht hull vorm ) . Olen suhteliselt noor veel ja haiguse ajal , siis kui ta on välja löönud nagu kipuvad sellised mõtted pähe , et miks just mina ? Sest käin veel koolis ja kui haige olen ei saa ikka kooli minna ja pärast on niiraske järjepeale saada .
Aga on siin foorumis veel kedagi kellel on mingil imelikul põhjusel minisugune väljaravimatu haigus ?
Vasta
#2
Minu isiklik arvamus on see et suurem osa inimestest on ise oma haigustes süüdi. Valed asjad mis endale sisse süüakse ja juuakse(mitte et ma ise just mingi tervislike eluviiside etaloon oleks). Ja oma osa on ka kindlasti mõtlemisel. kui ikka andale tühja koha pealt sisestada et ma olen ikka sealt ja sealt haige siis lõpuks ongi mingi häda kallal...see käib ka terveks saamise kohta.
Vasta
#3
ma olen tegeilkult paar viimast aastat oma toitumis ikka jälginud .
Vasta
#4
Need kõik võimalikud säilitusained ja muu keemia võivad väga vabalt ka mitu aastat hiljem mingeid probleeme tekitada. Ja seda jama ahmime me endale igal liigutusel sisse. Muidugi võib inimene ka lihtsalt kuskilt mingi nakkuse üles korjata ja haigeks jääda.
Vasta
#5
sedakyll . aga siis keegi ei usugi et haigusel on mingi kindel sõnum sulle ?
Vasta
#6


Iseenesest huvitav teema ja mulle suhteliselt huvipakkuv.haigused tekkivad siis kui inimene laseb endale sisse sõita ja kaotab (tänu)sellele energiat.sissesõidud ei pruugi ja tavaliselt ei olegi tavateadvustatavad,vaid väga enesesse süüvimine võib tuua algpõhjuse välja.Aga sellised asjad võtavad aastaid aega enne kui oled suuteline aru saama ja oskama
ennast jälgida.Enne oskuste tekkimist oleks kõige targem võtta vastu OTSUS OLLA TERVE.

Vasta
#7
Eks see haigus olene inimese organismist endast, juhusest ja üleüldisest elustiilist...mingisugused parmud, kes päevast päeva endal Bocki ja Leeki sisse ajavad on haiguste mõttes mõnikord isegi mingisugusest karsklasest ja puhtusefriigist tervemadki...
Näiteks tänapäevane steriliseeritud lastekasvatamine maksab ilmselt neile tulevikus kätte, kuna taolisel viisil kasvanud lastel puudub korralik imuunsüsteem...siis imestatakse - "kust tuleb allergia, astma jne, meie aegadel küll seda ei olnud?"
Vasta
#8
Mul endal on ka allergia õietolmude ja igasugu selliste asjade vastu. Huuleherpes ka. Aga mingi 3-4 aastat pole kumbagi enam avaldunud. Põhjuse arvan olevat selles, et selle aja vältel olen mõelnud "tervislikult". Rohtusid ei söö. Usun pigem sellesse, et organism peab ise hakkama saama haigustega. Ja väga hästi saab sellega hakkama. Eluviisid ei ole tervislikud Smile Seega olen täiesti kindel, et kõik saab alguse mõtlemisest Smile
Vasta
#9
Kõik muu on ka õige mis siin kirjutatakse,aga tegelikult herpes on viirushaigus,oled selle saaanud kelleltki...
Vasta
#10
Mina pakun, et enamus tervisehädasid ongi nn. hingetraumade tulemus. Kui inimene kotitakse liialt ära ja tal pole võimalust taastuta ehk pinged ning konfliktid kestavad väga pikka aega järjest, siis lõpuks võib ta olla energeetiliselt nii puruks, et füüsiline keha ei suuda ennast enam tervena hoida.
Eriti tugevalt mõjub see, kui väga suur hulk inimesi läheb ühele inimesele kallale ehk sõidetakse lihtsalt massiga üle.
Ja kõige karmimalt hävitatakse just nimelt õeluse abil ehk piltlikult võttes luuakse mitte millestki meeletult suur probleem ja tehakse seda puhtalt pettuste ning demagoogitsemise abil.
Vasta
#11
(12-11-2008, 17:23 )Ronk Kirjutas: Minu isiklik arvamus on see et suurem osa inimestest on ise oma haigustes süüdi. Valed asjad mis endale sisse süüakse-juuakse ja oma osa on ka kindlasti mõtlemisel. kui ikka andale tühja koha pealt sisestada et ma olen ikka sealt ja sealt haige siis lõpuks ongi mingi häda kallal...see käib ka terveks saamise kohta.

Haigus, mida iga indiviid põeb on ta endi loodud ja see ei ole karistuseks, see on meeldetuletus. Keha räägib meiega alati, kui me vaid võtaksime aega teda kuulata. Kehal meeldib terve ja sirge olla, ning kui eirame oma keha hoiatust, saabub peagi kordades kõvem laks. Hoiatus on appikarje, et midagi on valesti ja kohe tuleb seda muuta! Iga viimne kui üks rakk reageerib igale su mõttele ja lausutud sõnale ning peegeldab meie sisemisi mõtteid, uskumusi, tegusi eetervälja. Kui eeterväli on kahjustatud, jääb haigeks ka füüsiline keha eluenergia pärssimise tõttu.
Pikka aega kestnud mõtteviis ja kõnemaneer tekitavad kehas hoiakuid ja protsesse, mille tulemusel oleme kas terved või haiged. Pidevalt kulmu kortsutava inimese mõtted ei ole rõõmsad ega armastavad. Vanemate inimeste näoilmed, vaevused ja keha (kõnnak, kehahoiak) näitavad väga selgelt eluaegset mõtteregistrit.
Sisurikkam teema siit: http://joogateraapia.ee/blogi/loome-ise-...ui-tervise

Tšakrad on eluenergia keskused, mis on koondatud eeterväljas selgroo teljele ja selgroo lülid annavad teada sinu tervislikust seisukorrast.
Selgroo jaotus: http://www.tiitilves.ee/lulisamba-ehitus.html

Kui pendeldamisoskus on teada, siis annab sektoriteks jagatud tabelist hõlpsalt diagnoosida, millises selgroolülis peitub varjatud või juba ilmsiks olev vaevus. Olgu mainitud, et vahel informatsiooni kõrgematelt tasanditelt ei anta, kas siis on tegu teatava õppetunniga, mille kogemuse pead antud elus saama või karmaga.
Võimalusel prindi või joonesta paberile või tõmba vaba käega analoogne tabel.* Kirjuta sektoritesse numbrid ühest kaheteistkümneni ning eelviimasesse lahtrisse kirjuta ristluu ja viimasesse sabaluu. Kui pendel jääb tabeli kohal ringlema, siis vastust ei saa. Võid proovida hilisemal korral uuesti ja võimalik, et vastus läkitatakse. See oleneb informatsioonisaaja küpsusest, kas ta on infoks valmis ja antud teabe jaoks kogenenud. Kui pendel võngub horisontaalselt joonise alumise teljega, pole selles lülidegrupis varjatud haigust.
Kui haige koht on energeetiliselt tuvastatud, tuleb seda piirkonda tasakaalustama hakata, kas muutes oma juurdunud harjumusi või lasta uurida tumedat kollet teadmainimesel.

Fakt on, et igaühe organismis on midagi peidus, sest sünnime juba siia ilma haigena. Kusjuures iga noorem põlvkond on kuke sammu võrra haigem, kuna inimrass on negatiivsuse ja aegunud energiate tõttu tasakaalust väljas. Õnneks tänu ühtsele inimteadvusele on armastuse energia ette jõudnud, kus kurjus ei saa kunagi enam ülemvõimu. Sesta'ps on ikkagi oluline oma energiataset meditatsioonide ja positiivse mõtlemisega tipus hoida. Mediteerimine pikendab telomeer rakke. Ensüüm telomeraas on rakkudes suikunud olekus. Telomeeride pikenemine tähendab, et DNA bioloogiline kell keeratakse tagasi, mille toimel inimene nooreneb, terveneb ja elab kauem. https://www.meravita.ee/telomeerid-ennus...a-pikkust/

Paljud kehalised vaevused ja ebakõlad on eelmiste eksistentside tagajärjed, mis tegelikult ei allugi materiaalsele ega energeetilisele tervendamismeetodile, kuna see ongi sinu vaimu kogemuse rikastamiseks või oled selle eludevahelises elus ise valinud ja seda vaevust tuleb paraku kanda ning aktsepteerida.
Üks tuttav ekstrasenss mainis kunagi, et maailmas on üldse kaks kuni kuus täiesti tervet inimest ja tema kuulub kolmandale positsioonile. Ükskord oli tänna kanti talvisel aal asja ja avastasin ta nohusena teki alt. Hm, ma jäin tema teabes tänaseni kahtlema, nii nonde "täiesti tervete" osas, kui ka tema nägemises... .

Ennegi on imesi juhtunud ja alati võib ning saab abi küsida Universumilt.
Iga inimene, kes pöördub konkreetselt sõnades või muul moel Kõiksuse poole omas palves, saab selle armastuse jumaliku allika. Allikas reageerib kohasel viisil. Kohasus tähendab siin allika vastamist lähtuvalt pöördumise ja universaalsest sobivusest.
Valgustatud ja tasakaalus olevatel inimestel tuleb armastuse jumaliku allika poole pöördumine ja sellele keskendumine eriti hästi välja. Tasakaalu võtmeks on aus armastus universumi ja ümbritsevate inimeste vastu ning sallivus teiste poolt läbitava protsessi ja karma suhtes.

Tekst Plejaadide Õpetus:

Inimesed võivad haigestuda ainult seepärast, et keelduvad vaimselt kasvamast, muutmast oma vaateid endast ja reaalsusest. Arstidele on see dilemma teada, kuid kas ka põhjus?
Nt ütleb keegi: "Olge ettevaatlik, te võite külmetuda." Teie võite vastata: "Ma ei karda külmetumist, ma ei kasuta oma füüsilist keha haiguste jaoks."
Võtke endilt piirangud. Ärge piirake endid selles, mis teile õigusega kuulub – vaimsetes andides! Omandage piiritu vabadus ja teadmine sellest, et iga teie poolt väljendatud mõte mingil määral kujundab teie reaalsust. Võtke kohustus elada puhtamat, laitmatumat elu, võttes vastutus oma elu nende alade eest, millele kardate isegi pilku heita. Käituge nii nagu täpselt teaks, mis toimub, nagu suunaks teid jumalik käsi ning iga otsuse valikul uskuge, et olete alati "õigel ajal õiges kohas". Mõelge: kõik mida ma teen, on valitud mulle vaimseks kasvuks, kõrgemasse teadvusse tõusmiseks ja evolutsiooni tipu saavutamiseks.

Tekst kanaldusest:

"Ma tean, kes on siin, ma tean, kes vajavad tervenemist. Kuid see ei toimu selliselt, kui kujutate ette teie. Heitke hirmud minema, pühkige minema kõik sisemised vaegused, sest kõik vaegused tulenevad inimteadvusest. Teile võib küll näida, et mingi haigus on osa teie lepingust. Kuid see ei ole nii, sest leping on kirja pandud nähtamatu tindiga, seega on õige aeg see ümber kirjutada. Uues lepingus peab seisma, et ma olen siin selleks, et joovastuda elust, ilma haigusteta, olen siin, et olla tasakaalus ja rõõmsas meeleolus, et saaksin elada pika eani, olen seda väärt, sest Jumal on minu sisemuses, see on uus energia ja mina olen selle osa."
Krayon Magnetilisest Teenistusest.

*

.pdf   Pendlikaart 014 1 - 1.pdf (Suurus: 35.44 KB / Tõmbamised: 1)


Tekstis tuleb juttu seitsmest kaelalülist; kaheteistkümnest rinnalülist; viiest nimmelülist; ristluust ja sabaluust, mis omakorda on jagatud nelja rühma: Piirkond; Mõju; Võimalik põhjus ja Uus mõttelaad.

Kaelalülid.

Lüli 1.
Piirkond: Peavereringe, ajuripats, peanahk, näoluud, aju, kesk- ja sisekõrv, sümpaatiline närvisüsteem, keelelihased.
Mõju: Peavalu, närvilisus, unetus, nohu, kõrge vererõhk, migreen, närvihood, mälukaotus, krooniline väsimus, peapööritus.
Võimalik põhjus: Hirm. Segadus. Põgenemine elu eest. Tunne, et ei ole piisavalt hea. Mida ütlevad naabrid? Lõputu sisemine arutelu.
Uus mõttelaad: Olen rahulik ja täiesti tasakaalus. Kõiksus toetab mind. Usun oma Minasse. Kõik on hästi.

Lüli 2.
Piirkond: Silmad, silma- ja kuulmisnärvid, põsekoopad, nibujas jätke, laup, nägemine.
Mõju: Põsekoopavaevused, allergiad, kõõrdsilmsus, kurtus, silmahaigused, kõrvavalud, minestused, mõned pimedaks-jäämise juhtumid.
Võimalik põhjus: Tarkuse tõrjumine, keeldud teadmast ja mõistmast. Sa ei oska otsustada. Meelepaha ja süüdistamine. Elu on tasakaalust väljas. Vaimsuse eitamine.
Uus mõttelaad: Olen elu ja kõiksusega üks. Mul on turvaline teada ja kasvada.

Lüli 3.
Piirkond: Põsed, väliskõrv, näoluud, hambad, kolmiknärv, kae, ninasõõrmed.
Mõju: Närvivalu, närvipõletik, vinnid ja vistrikud, lööbed.
Võimalik põhjus: Soovid olla patuoinas. Süütunne. Märterlus. Otsustusvõimetus. Rügad end surnuks. Hammustad korraga liiga suure tüki.
Uus mõttelaad: Vastutan vaid iseenda eest ja tunnen rõõmu sellest, milline olen. Olen võimeline seisma kõige eest, mida korda saadan.

Lüli 4.
Piirkond: Nina, huuled, suu, kõrvatõri, sisekõrvad, kogelus.
Mõju: Heinapalavik, katarr, kuulmise kaotus, kurgumandlid.
Võimalik põhjus: Süütunne. Kuhjunud viha. Meelekibedus. Peidetud tunded ja pisarad.
Uus mõttelaad: Minu suhe ellu on kerge. Olen vaba nautima elu siin ja praegu.

Lüli 5.
Piirkond: Häälepaelad, kaelanääre, kurk, neel, keelenäärmed.
Mõju: Kõripõletik, kähedus, kurgu- ja neeluvaevused, nagu tundlikkus, ka paised.
Võimalik põhjus: Kartus saada alandatud või muutuda naeruväärseks. Hülgad selle, mis teeks sulle head. Üleväsimus.
Uus mõttelaad: Mul on selge suhtumine asjadesse. Jaatan seda, mis on mulle hüveks. Loobun oma ootustest. Mind armastatakse ja olen kaitstud.

Lüli 6.
Piirkond: Kukla- ja lõualihased, õlad, kurgumandlid, keele põikilihased, õlanärvipõletikud.
Mõju: Kuklajäikus, kurgumandlipõletik (angiin), läkaköha, õlavarrevalud.
Võimalik põhjus: Taagad. Ülekoormus. Püüad täita teiste ettekirjutusi. Vastuseis. Paindumatus.
Uus mõttelaad: Lasen inimestel endil elust õppida. Hoolitsen enda eest hellalt. Liigun hõlpsalt eluvooluga kaasa.

Lüli 7.
Piirkond: Kilpnääre, õla limapaunad, küünarnukid, ainevahetus.
Mõju: Limapaunapõletik, nohu, kilpnäärmevaevused.
Võimalik põhjus: Segadus. Viha. Abitus. Sa ei suuda teistele läheneda.
Uus mõttelaad: Mul on õigus olla mina ise. Annan möödunud andeks. Tean, kes ma olen. Loon armastavaid suhteid.

Rinnalülid.

Lüli 1.
Piirkond: Käsivarred ja käed, randmed, sõrmed, magu, söögi-/ hingetoru.
Mõju: Astma, köha, hingamisraskused, käsivarrevalud, rinnahaigused.
Võimalik põhjus: Elukartus. Liiga palju muresid kaelas. Lõikad end elust ära.
Uus mõttelaad: Jaatan elu ja elan kergelt. Kõik hea on nüüd minuga.

Lüli 2.
Piirkond: Süda, selle klapid ja perikord, pärgarterid, südametegevus, südant ümbritsevad näärmed ja lihased.
Mõju: Südametegevuse vaevused ja mõned rinnahaigused.
Võimalik põhjus: Hirm, tusk, meelepaha. Soovimatus tunda tundeid. Sulged oma südame.
Uus mõttelaad: Mu süda annab andeks ja laseb minna. On turvaline end armastada. Minu eesmärgiks on seesmine rahu.

Lüli 3.
Piirkond: Kopsud, kopsutoru ja kelme, rind, rinnanäärmed, rinnakorv, bronhiit, bronhitee.
Mõju: Kopsupõletik, kopsukelmepõletik, kopsupalavik, verepais, gripp.
Võimalik põhjus: Seesmine segadus. Vanad sügavad haavad. Võimetus teistele läheneda.
Uus mõttelaad: Annan kõigile andeks. Annan andeks endale. Toidan end.

Lüli 4.
Piirkond: Sapipõis ja sapiteed.
Mõju: Sapipõievaevused, kollatõbi, vööherpes.
Võimalik põhjus: Õelus. Vajadus näidata, et teistel pole õigus. Hukkamõist.
Uus mõttelaad: Annan endale võime andestada ja me mõlemad oleme vabad.

Lüli 5.
Piirkond: Maks, päikesepõimik, pisted maksas joostes, veri.
Mõju: Maksavaevused, palavikud, madal vererõhk.
Võimalik põhjus: Tundeelu eitamine. Kuhjunud tunded ja raev.
Uus mõttelaad: Lasen elul voolata endast läbi. Ma elan. Kõik on hästi.

Lüli 6.
Piirkond: Magu, pankreas, maoseedimise osa.
Mõju: Kõhuvaevused, seedehäired, kõrvetised.
Võimalik põhjus: Viha elu vastu. Negatiivsete tunnete kuhjumine. Hirm tuleviku ees. Katkematu muretsemine.
Uus mõttelaad: Usun sellesse, et avaldub minu jaoks positiivsel viisil. Ennast armastada on turvaline.

Lüli 7.
Piirkond: Vahelihas, maopõletik.
Mõju: Maohaavad, maopõletik.
Võimalik põhjus: Piina ja kannatuste kogumine. Keeldud nautimast elu.
Uus mõttelaad: Olen valmis vallandama oma haarde. Lasen hurmal täita oma elu.

Lüli 8.
Piirkond: Põrn, diafragma.
Mõju: Nõrgenenud vastupanu haigustele.
Võimalik põhjus: Kinnisideed ebaõnnestumistest. Oled vastu heale iseendas.
Uus mõttelaad: Olen avatud ja vastuvõtlik heale. Kõiksus armastab ja toetab mind.

Lüli 9.
Piirkond: Neerupealsed.
Mõju: Allergia, nõgesepalavik.
Võimalik põhjus: Olen elus pettunud. Süüdistad teisi. Ohver.
Uus mõttelaad: Tunnustan oma jõudu. Loon oma tegelikkuse armastuse väel.

Lüli 10.
Piirkond: Neerud.
Mõju: Neeruhaigused, veresoonte lupjumine, krooniline väsimus, neeruvaagnapõletik.
Võimalik põhjus: Keeldud vastutusest. Eneseohverdamise soov. Kõik on minu süü!
Uus mõttelaad: Avan end rõõmule ja armastusele, mida annan ja saan vabalt.

Lüli 11.
Piirkond: Neerud, kusejuha, neerupealsed.
Mõju: Nahahaigused nagu akne, vistrikud, lööbed, paised.
Võimalik põhjus: Nõrk minapilt. Kardad anduda inimsuhetele.
Uus mõttelaad: Näen end kauni, armastava ja väärtuslikuna. Olen enda üle uhke.

Lüli 12.
Piirkond: Peensool, lümfivedelik, munajuhad, munasarjapõletik, vereringe.
Mõju: Reuma, gaasid, mõningad viljatusevormid.
Võimalik põhjus: Võtad endalt õiguse elada. Oled ebakindel armastuse suhte. Sallimatus.
Uus mõttelaad: Soovin levitada rõõmusõnumit elamisest ja olla enda vastu hell.

Nimmelülid.

Lüli 1.
Piirkond: Jämesool, kube, seedimine.
Mõju: Kõhukinnisus, punatõbi, jämesoolepõletik, kõhulahtisus, teatud songad.
Võimalik põhjus: Armastuseigatsus ja üksindusevajadus. Kindlusetus.
Uus mõttelaad: Olen kaitstus kõiksuses ja elu armastab ja kannab mind.

Lüli 2.
Piirkond: pimesool, kõhuõõs, reied, säär, radikuliit, puus, põlv.
Mõju: Krambid, hingamisraskused, liighappelisus, veenilaiendid.
Võimalik põhjus: Kinnijäämine lapsepõlve kannatusse. Väljapääsu ei paista.
Uus mõttelaad: Ületan vanemate poolt seatud piirid ja elan omal jõul. Minu kord on elada.

Lüli 3.
Piirkond: Suguelundid, emakas, kusepõis, põlved, (naiste vaevused, valud seljas).
Mõju: Põievaevused, menstruatsioonihäired nagu valulikkus ja ebaregulaarsus, raseduse katkemised, voodimärgamine, impotentsus, põlved.
Võimalik põhjus: Seksuaalne ärakasutamine. Süütunne. Enesepõlgus.
Uus mõttelaad: Loobud möödunust. Armastan end ja oma kaunist seksuaalsust. Olen kaitstud. Mind armastatakse.

Lüli 4.
Piirkond: Eesnääre, alaseljalihased, jalalabad, istmikunärv, radikuliidid traumast külmetusest.
Mõju: Ishias, podagra, sage ja valulik urineerimine, seljavalud.
Võimalik põhjus: Seksuaalsuse tõrjumine. Majanduslik ebakindlus. Töökohaga seotud hirmud. Jõuetusetunne.
Uus mõttelaad: Armastan end sellisena nagu olen. Toetun omaenda jõule. Olen igas mõttes kaitstud.

Lüli 5.
Piirkond: Sääred, pahkluud, jalalabad, kederluu, tald, pöid, tuharad.
Mõju: Alajäsemete kehv vereringe, tursunud pahkluu nõrk pöiavõlv, külmad jalad, jalgade krambid ja nõrkus.
Võimalik põhjus: Kaitsetus. Eneseväljendamisraskused. Viha. Võimetus rõõmustada.
Uus mõttelaad: Elurõõm kuulub mulle. Palun, mida vajan ja võtan selle rõõmuga vastu.

Ristluu. (Viis liikumatut lüli)
Piirkond: Puusaluud, tuharad.
Mõju: Selgrookõverus, ristluuvaevused.
Võimalik põhjus: Võimu minetamine. Põikpäisus, vana viha.
Uus mõttelaad: Olen ise oma elu vägi ja võim. Loobun olnust ja võtan ohjad enda kätte.

Sabaluu, õndraluu. (3-5 liikumatut lüli)
Piirkond: Pärasool, pärak, valus sabajuur, hemarroidid, emakas paigast ära.
Mõju: Pärakukomud ja- sügelised, valulik sabaluu.
Võimalik põhjus: Oled tasakaalust väljas. Sa ei oska järele anda. Vana piina ikka uuesti ja uuesti läbielamine.
Uus mõttelaad: Armastan end ja toon oma ellu tasakaalu. Elan praeguses hetkes ja armastan seda inimest, kes ma olen.

Inimene ei jää haigeks, kui tal pole haiguse ees hirmu.
Vasta
#12
Üks sõber küsis kunagi minult sedasi: "Kas haigus füüsilisel kehal on põhjus või tagajäg?" Kuid millega meie ainult tegeleme? See sama probleem on ka ühiskonnas.
Vasta
#13
(16-01-2018, 13:17 )Ken Kirjutas: Üks sõber küsis kunagi minult sedasi: "Kas haigus füüsilisel kehal on põhjus või tagajäg?" Kuid millega meie ainult tegeleme? See sama probleem on ka ühiskonnas.
Haiguseid on ju mitmesuguseid: nakkushaigused, suguhaigused, ealised haigused, vaimuhaigused ja kindlasti veel erinevaid haiguseid kuni šamaanihaiguseni välja. Kui sääsk võttis verd ja tuli malaaria? Gripp? Eks ikka osad on ka puht füüsilist laadi, kus see peenmateriaalne osa on väike või olematu. Vaimu- ja šamaanihaigus aga on puht peenmateriaalse olemusega.....energiakeha on selle põhjustaja ja kandja. Kui aga füüsiline ja energiakeha on balansis või nagu CC ütleb teineteisest "läbi imbunud" siis ka haigused pole nii kerged tulema. Füüsiline keha ju on energiakehaga tegelikult üks tervik, ilma üheta ei ole teist ja kui üks on haige haigestub ka teine. Või eksin?Bleh Kumb aga enne haigestus omab ainult sedavõrd tähtsust, et kui saad aru siis üritad haiguse levikule piiri panna.....kui õnnestub muidugi. Enamus surevad mingisse "haigusesse", otseselt vanadusse üksikud ja ka siis enne tekib ikka mingi "haigus" mis enam ei prane.

Vasta
#14
Selline lõik kasutaja Matrix'i eluloo kirjelduses.
"Elu on oluliselt lihtsam kui meile näib, näidatakse ja lastakse näha. Alles siis kui me saame aru lihtsusest, on aeg hakata uurima selle maailma tegelikku keerukust."
Eks ma siis üritan nii lihtsalt, kui võimalik.
Võtan näitena ühe tüüpilise juhtumi, kus inimene soovib nii väga endale puhkust ja saabki selle, kuid seda läbi haigestumise või vigastuse. Enamasti inimene toob selle põhuseks hooletuse, kuid see ei ole selle peamine põhjus. Tegelikult oli sellel inimese soovimise hetkel sees ka viha, (nt. ta ülemus sunnib palju). Nüüd see sama viha ongi tegelik põhjus. Universum siis leiab selle lihtsaima viisi, kuidas see sinuni jõuab. Kas siis see neetud libe trepp, sääsk või külm tuul.
Selle soovimise näite puhul on juba lihtsam näha põhjus-tagajärje seost, kuid igapäevaseid harjumusi, mõttemustreid on raskem kokku viia.
Vasta
#15
Kas see on ikka viha ja kas see on ikka halb lahendus. Elu võimaldabki väga leidlikult probleeme lahendada. Inimene on oma mõttemaailmas väga piiratud ja ei suuda ise oma mõistusega lahendusi mis ka pikemas perspektiivis oleks head, leida. Lisaks peab paljusid asju halbadeks mis tegelikkuses on head...ja vastupidi. Haigeks jäämine on täiesti tavaline asjade käik siis kui inimene vajaks aja maha võtmist. Ja sageli ainuke legaalne võimalus puhata või aega maha võtta. Kui viha ei oleks siis kuidas saaks puhkust, Ken? Inimene vajab puhkust olenemata sellest kas tas on viha või mitte. Meie töölepinguseadus mis meid kõiki orjadeks seob, on kuritegelikult tööandja poole kaldu ja ei võimalda inimesel normaalset puhkust.
Vasta
#16
Jah nii ongi selle duaalses maailmas elamisega. Suure loto võiduga võib kaasneda suur katastroof ja kes see siis enam ütleb, mis see hea või halb enam oli.
Ainult, et mina rääkisin põhjusest ja tagajärjest "miks", mitte "kas".
Vasta
#17

Surmade arv 15 401 - 2019.aastal

Surm ja sünd on elu loomulikud osad, mis mõjutavad rahvaarvu.

Umbes pooled Eesti surmadest on tingitud vereringeelundite haigustest, seejärel tulevad kasvajad, millest põhjustatud surmadeni jõutakse vananedes järk-järgult.

Vanuseti on surmapõhjused väga erinevad. Laste ja noorte surmadest on peaaegu pooled õnnetuste tagajärg. Vanusega õnnetussurmade arv väheneb.

Andmed selle kohta, kes, millal ja miks Eesti elanikest surevad, aitavad ette näha rahvastiku arengut ja rakendada meetmeid enneaegsete surmade vähendamiseks.

https://www.stat.ee/et/avasta-statistika...tik/surmad
Vasta
#18
Meie igapäevast windovsit ja koroonaherpest anna meile igapäev, oo issand ole õnnistatud nii vägeva helduse eest.
AMIIN !
Tuletan meelde kõikidele kes satuvad lugema, värske õunamahl panna külmasse ja mitu kuud kõlbab ilma kuumutamata juua. Mitte ükski viirus ei püüa oma kandjat ära hävitada, sest et viirused on intelligentsed, seda kirjeldati ühe bioloogiaõpetaja poolt ljonja brežnevi aegu.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat