•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maa-alused tunnelid
Mina tean, aga mõni ei tea.Ma tean ka originaalteksti.
http://faktzafaktom.ru/drevnie-tonneli-i...y-chast-1/
В свою очередь уфологи Кавказского региона открыли сеть тоннелей под хребтом Уварова, находящиеся напротив горы Арус. Два из них заслуживают отдельного внимания. Направление одного из найденных древних тоннелей – Крымский полуостров. Другой же протянулся до Поволжья через Краснодар, Ейск и Ростов на Дону. В ходе экспедиции в районе Краснодара также было зафиксировано ответвление от основной ветки, направленное на Каспий. Однако участники экспедиции не представили более детального отчета.
http://2012god.ru/mezhkontinentalnye-pod...vilizacij/


See jutt on natsa teistsugune,kui:Ühe mäe all on tunnel, mille ühest otsast viib Krimmi poolsaarele ja teise kaudu saab Karasnodari linna.

Jutu järgi on erinevad tunnelid,mida ainult ühed on uurinud ja millel ei ole üks ots Krimmis ja teine ots Krasnodaris.
http://et.wikipedia.org/wiki/Krimm
http://et.wikipedia.org/wiki/Krasnodar
http://en.wikipedia.org/wiki/Yeysk
http://et.wikipedia.org/wiki/Kaukasus
põhjatu kaev Aruse mäe jalamil-http://hadizhensk.narod.ru/travel/route_29.html
Vasta
Kui juba Larry Hanterist (Hunterist) juttu nii pikalt on, siis selgus, et ta nimi
on õigemini hoopis Larry Dean Hunter.
Ja ma leidsin temalt väga huvitava lehe, kus juttu Suure Püramiidi salakambritest, tunnelitest, templitest ja paljust muust:
http://www.larryhunter.com/

Eile sattusin NatGeo pealt vaatama dokfilm, kus oli juttu Jeruusalemma all asuvatest pikkadest tunnelitest ja salakäikudest. Paljud neist siiani avastamata, kuna tunnelid hargnevad paljudes eri suunades, osa lõpevad ootamatult ära, osad vett täis ja nende uurimiseks ei anta tavaliselt luba.
Filmis räägiti, et vabamüürlased olid seal kunagi maa all loonud oma salaorganisatsiooni. Näidati ka üht suurt koobast, mis saanud (kui mul õigesti meeles) nime inglise kuulsa arheoloogi Charles Warreni järgi. Warreni nimeline on ka üks šaht.
Kuna sealseid tunneleid tavaliselt filmida ei lubata, aga üks tuntud arheoloog oli imekombel filmimiseks loa saanud, siis oli põnev vaadata neid kitsukesi tunneleid, mis üle 2000 aasta vanad. Filmimise ajal satuti ka luukeredele, mis arvati olevat seal a-st 70. Sellest ajast kui roomlased Salomoni Teise templi hävitasid.
Selle suure Warreni koopa all aga olevat omakorda pikk tunnelite süsteem ja ei siiani teata, kuhu see täpselt välja viib.
Mainiti, et siiani loodetakse, et ühel päeval võivad neist tunnelitest veel Salomoni templi aarded välja tulla või isegi püha seaduselaegas. Näidati ka esemeid, mis juba Templimäe juurest kaevamistel leitud.
Templimäel asuvat (praegune Kaljukirik) maa-alust osa olevat hoopis vähem uuritud kui seni räägitud on.
Meenutuseks, et 1968 leidis arheoloog Meier Ben Dov Saalomoni tallide all tunneli ja 1981 see tunnelisuu avati, kuid moslemid ei lasknud jätkata ja sulgesid tunnelisuu raudbetooniga.
Charles Warreni kohta:
http://en.wikipedia.org/wiki/Charles_Warren

Warreni šaht:
http://en.wikipedia.org/wiki/Warren's_Shaft

Jeruusalemma saladused Naional Geographicult:
http://science.nationalgeographic.com/sc...-of-souls/

Ja veel üks fotodega link, kus maa-alusest Jeruusalemmast juttu:
http://www.itsgila.com/headliners.htm

Charles Warren avaldas ka mitu raamatut neist tunnelistest, mis Jeruusalemma all.
Kui nüüd keegi on veel seda NatGeo filmi juhtunud nägema, siis ehk jäi neist tunnelitest veel midagi huvitavat meelde.
Vasta
Ma vist olen seda sama sok.filmi näinud National Geographic kanalilt Smile Väga huvitav jah.
Seal alguses kogunesid vabamüürlased ja mingil ajal natsid hoidsid seal oma laskemoona.
Seal on jah tohutu tunnelite ja käikude rägastik ja arvati, et seal on kusagil peidus seaduselaegas...mingi osa käike pole enam läbitavad, sest natsid enne, kui selle koha maha jätsid, lasid suuremaosa kogu selle koopavärgist õhku.Hrmm
Ja seal on dok.film- mitte sokk film..sorry Smile
Vasta
Need tunnelid tehti omal ajal saamiriteks nimetatud instrumentidega mis kivi liivaks muutsid, isegi templirüütlitel olid veel need instrumendid olemas, nendega on tehtud Etioopia maa alused katedraalid. Nii väidavad teised.
Vasta
Trax:
Sa vist ikka nägid seda filmi, kus Kreeta saare tunnelitest räägiti.

Tõsi on see, et sakslased olid II maailmasõja ajal okupantidena Kreeta saarel.
Jeruusalemma Templimäel asuvad aga ammust ajast islami pühad ehitised (Kaljutempel ja Al-Aqsa mošee), mistõttu arheoloogilised uuringud on raskendatud. Samuti tunnelite uuringud.
Kui sa nüüd aga sedasama filmi vaatasid, siis kõik peale natside on õige.Smile

VS: Leidsin ka ühed kaardid:

http://www.bible.ca/archeology/bible-arc...warren.htm - Jeruusalemma Templimägi ja kaardid
Lausa uskumatu, et sain üht niisugust iidset tunnelit eile näha filmist ja seda, et seal Kaljumäe piirkonna all nii suured koopad on, sellest polnud aimugi.Smile
Ei olnud varem nende tunnelite kohta rohkem juhtunud lugema kui et 1901-1911 toimus M. Parkeri ekspeditsioon Soome müstiku Juveliuse Piiblist kodeeritud aardekaardi abil, kuid tookord muda ujutas paiga üle.
Vasta
(29-05-2006, 19:51 )xerxes Kirjutas: Kui palju seda uskuda,aga "Paradoksis" ilmus kunagi kokkuvõttev mitmeosaline artikkel "Agharti kadunud maailm salapärane vril-jõud" autor Alec MacLellan.Ehk leiate midagi kuskilt juurde.Igatahes üpris huvitav teooria ja teooriaks ta jääbki,kuni pole tõestatud vastupidist.Samas pole ükski teooria tekkinud n-ö tühjalt kohalt.

Sattusin seda juhuslikult lugema ja tõesti oli väga huvitav kokkuvõte hiigelsuurtest ja väga vanadest tunnelite võrgustikest Maa all, nende elanikest, Vril-jõust jms, mille kohta on tõendeid otsinud ning üht-teist ka avastanud paljud erinevad rännumehed, teadlased ja uurijad, kaasaarvatud Helena Blavatsky, Ferdinand Ossendowski, Nikolai Roerich, Harold Bayley jt.

Hitleri seltskond näiteks ei kahelnud absoluutselt nii Agharti, maa-aluste tunnelite kui ka seal elutseva ülimrahva olemasolus. Nende jaoks tundus Bulwer Lyttoni raamat "Tulevikurahvas" ülim tõde olevat. Ju neil oli siis ka tõendeid selle kohta.

Ja mõne arvamuse kohaselt Hitler isegi haldas pisut seda Vril-jõudu.
Huvitav, kas see jõud pöördus lõpuks tema vastu, kuna ta seda väga halbadel eesmärkidel kasutada tahtis, ei tea...

Kuid siiski tundub see Vril-energia olevat väga ja väga huvitav ja võimas.
Isegi kuulus elektrimootori leiutaja http://et.wikipedia.org/wiki/Michael_Faraday ütles selle kohta, et

"Juba ammu olen hellitanud mõtet, mis on muutunud peaaegu veendumuseks: nimelt et kõigil neil erinevail jõududel, mille kaudu mateeria ennast avaldab, on üks ühine allikas. Teisisõnu on need jõud omavahel nii otseselt seotud, vastastikku nii suuresti sõltuvad, et võivad üksteiseks üle minna ning nende toimet võib mõõta ühe ekvivalendiga."

Ehk siis Vril-energiaga saab mõjutada nii vaimu kui ka mateeriat.

Igaljuhul arvatakse selles väljavõttes, et just Vril-energia on see, mis aitab maa-alustes koobastes suurepäraselt hakkama saada. See annab sellist kollakas-rohelist valgust, mis laseb taimedel kasvada, laseb inimestel väga kaua elada noorena ja tervena, reguleerib ilmastikku ehk vajalikku temperatuuri, tema abil sõidavad maa-alused (lennu) masinad (kas ka ufo-d?) jne jne

Huvitav on seal veel see, et kõikides kokku kogutud legendides, pärimustes, jutustustes, ürikutes jne maa-aluste väljanägemise kohta kirjeldatakse neid valgenahaliste ja kollakate/heledate juustega ilusate inimestena, umbes nagu VS kirjutab:

(04-12-2009, 16:58 )VironShaman Kirjutas: Samas on just nende kaudu tulnud õõnsa maa teooria, tänu millele sakslased asusid Antarktises otsime sissepääsu maa alla ja avastasid sealt maa-alused tunnelid ning terve maa-alla peitunud üliarenenud nordicute tsivilisatsiooni.

[Muudetud: 12-4-2009 VironShaman]


Ja samuti on seal välja toodud ka selliseid mõtteid ja järeldusi, et peale Atlantise hukku põgenes allesjäänud rahvas maa-aluste tunnelite kaudu kas Lõuna-Ameerikasse või mujale, aga et need tunnelid olevat veel iidsemad kui hiiglaslik Atlantise saar Aafrika ja Lõuna-Ameerika vahel:

(05-08-2011, 20:19 )Müstik Kirjutas: Müütiline maa-alune kuningriik Agharti, mille tunnelid viivad igale poole maailmas, olevat asustatud kataklüsmi järgselt u. 60 000 a. tagasi.
Nii, et tunnelid võivad ulatuda palju iidsemasse aega kui 12 000 a. tagasi. Väidetakse ka, et aghartilased on kosmosetulnukad, kes on peale kataklüsme endale maa all pelgupaiga leidnud.

Seda kõike saab lugeda siit: http://www.mysteriousman.net/andres/Para...AGHART.pdf

Ja autori jõuab järeldusele, et suure tõenäosusega asub Agharti pealinn Shangri-La Tiibetis maa-sügavikus.
Vasta
Selle raamatu ilmumise ajast on palju vett merre voolanud ja leitud palju uusi maa-aluse tunneleid.
Raamat ilmus Londonis 1982 ja 1996. Oli kunagi üks lemmikuid. Kahjuks originaalkeelne sai välja laenutatud,
Tore, et saan seda nüüd üle lugeda. Tänud NelliN2-le ja Minaelanile, et selle internetist üles leidis! Smile

Vasta
Tunnelid (Rumeenia) Lõuna Karpaatias Bucegi mäemassiivis

Ground-penetrating radar

[Pilt: tunnel.png]

[RUS]Секретные туннели в румынской горе

Saladuslikud maa-alused tunnelid eksisteerivad kõigil kontinentidel ja mida sügavamale maa sisse seda täiuslikum olla ehituse kvaliteet jne..
[RUS] Загадочные подземные туннели находят на всех континентах. Специалисты убеждены: это очень древние рукотворные сооружения. Но до сих пор неизвестно, кто их соорудил и с какой целью.
Vasta
Rumeenia maa-alustest tunnelitest polnudki kuulnud. Tänan Eithea teemat täiendamast!Smile
Sel alumisel sinu toodud lingil kirjutatakse, et mõned uurijad on jõudnud arvamusele, et kunagise maa-aluse tsivilisatsiooni tehniline tase oli kõrgem kui meil praegu.
Ja kui ma õigesti aru sain, siis on vihjeid ka tänapäeval nähtud UFO-dele?
On öeldud, et kui luureasutused sellest teavadki, siis hoitakse seda suurimas saladuses.
Vasta
(31-10-2014, 12:38 )Müstik Kirjutas: Rumeenia maa-alustest tunnelitest polnudki kuulnud. Tänan Eithea teemat täiendamast!Smile
Sel alumisel sinu toodud lingil kirjutatakse, et mõned uurijad on jõudnud arvamusele, et kunagise maa-aluse tsivilisatsiooni tehniline tase oli kõrgem kui meil praegu.
Ja kui ma õigesti aru sain, siis on vihjeid ka tänapäeval nähtud UFO-dele?
On öeldud, et kui luureasutused sellest teavadki, siis hoitakse seda suurimas saladuses.

Jha vihjeid on ka UFo-dele, kuid üldse on lingil tunneli ehitajate kohta pakutud mitmeid versioone.
Vasta
(01-10-2005, 13:39 )zed Kirjutas: On ju Moskva allgi kusagil 800 meetri sügavusel, tohutu allmaaõõnsus terve merega, eeldab see aga paganama head insenerilogistikat.

Moskva all voolavad inimjõed
09. veebruar 1998

Rahvas on alati uskunud, et lisaks tavalisele metroole on Moskva all ka veel teine, salastatud tunnelite võrgustik. Vene televisiooni andmetel on Moskva metroo tõepoolest ühendatud kõikvõimalike Stalini–aegsete punkritega, mille eest tänapäeval enam erilist hoolt ei kanta. Kitsad kahhelkividega kaetud koridorid viivad süngetesse ruumidesse, mille põrandatele on imbunud vesi ja kõnts. Ühte sellisesse tuumavarjendisse pääseb täiesti tavalisest metroojaamast väikese põrandaluugi kaudu. Aga isegi ajakirjandus ei tea täpselt, kui palju on olemas seda saladuslikku, niinimetatud riigijuhtide maa– alust raudteed.

Arheoloogid on leidnud erinevaid Kremli torne ühendavaid maa–aluseid käike ja isegi Punase väljaku all kulgevat kaks korralikult lõpuni uurimata tunnelit. Üks neist läheb Kremlist tõenäoliselt kusagile hiinalinna ja teine Vassili BlaÏennõi kirikusse.

http://epl.delfi.ee/news/valismaa/moskva...d=50751054





Vasta
(02-06-2016, 10:02 )Nofretete Kirjutas: Maailma pikim tunnel kulgeb Gotthardi mäe alt

https://en.wikipedia.org/wiki/Gotthard_Road_Tunnel

Link on vale tunneli kohta wink

Moskva metroo teemadel soovitan lugeda Dmitri Gluhhovski raamatut Metro 2033 ning selle järge, mis sisaldab hulgaliselt kohaliku folkloori elemente postapokalüptilises keskkonnas. Eestikeelne versioon raamatust on poodides saadaval, vene ja inglisekeelse leiab netist ka tasuta.
Vasta
Vietnami - Laose piirialadel asub maailma suurim koobas - Hang Sơn Đoòng. Doongi küla koobas. Esmakordselt kuuldi sellest alles aastal 1991.
See koobas on enam kui viis kilomeetrit pikk, 200 meetrit kõrge ja 150 meetrit lai, läbimõõdult peaks ta ületama maailma suuruselt teist koobast Malaysia Hirvekoobast kahekordselt. Käigud võimaldavad koopa pikkust ka üheksa kilomeetri peale mõõta. Kahes kohas on koopa lagi sisse kukkunud, avades osa koopast seega päikesevalgusele, taimekasvule ja muulegi elutegevusele. Kuid koopa suurim sissepääs on siiski 120 meetrit kõrge ja 140 meetrit lai.

Koobas on kujunenud arvatavasti kolm miljonit aastat tagasi, ning esimene teadlastegrupp, mis seda külastas, naljatas lausa, et hoidke dinosauruste eest...
http://forte.delfi.ee/news/maa/videod-ma...d=75531467

Juures videod.
Vasta
(11-09-2016, 13:26 )Nofretete Kirjutas: Koobas on kujunenud arvatavasti kolm miljonit aastat tagasi, ning esimene teadlastegrupp, mis seda külastas, naljatas lausa, et hoidke dinosauruste eest...
http://forte.delfi.ee/news/maa/videod-ma...d=75531467

Juures videod.

Ja neis tunnelites elavad hallid...juba ammu enne inimesi. Ime siis, et nad sellised kõhnad, inetud, hallid ja steriilsed välja paistavad.
Eks seetõttu nad inimkonnaga eksperimenteerivadki, et elujõulisemat rassi luua.
Ma ei väsi imestamast, et kuidas inimkond on nii võimekas silmade sulgemise osas...nii nähtava asja osas nagu tulnukad, nende koostöö USA valitsusega, inimröövid, meditsiinilised eksperimendid, kiibid ja muu taoline.
Vasta
(06-10-2010, 19:39 )Vesilik Kirjutas: See Regenwurmlager pole videos vaadatult veeranditki nii võimas kui jutus räägitud.Võibolla tegemist omaaegse natside tuumavarjendiga.Bleh

Aga tasub Poolasse sattudes täiesti ära käia,oma silm annab ikka täieliku ülevaate!
   
Vasta
Natuke üldjuttu.
Koopasüsteemid ja tunnelid asuvad maa all paljude kilomeetrite pikkuses. Neid pole isegi parimad speleoloogid täielikult läbi uurinud. Ametlik teadus peab neid ekslikult looduslikeks, kuid raske on ette kujutada, kuidas näeb tänapäeva metroo välja 20 000 aasta pärast.
"Mahabarata", veedad ja mõned teised allikad kirjeldavad selliseid maa-aluseid linnu üksikasjalikult.
Vaatamata sellele, et müütilise Atlantise ja Lemuuria eksisteerimine on siiani lahtine, ei kahelda enam selles, et teatud ajal minevikus (u 25 000-30 000 aastat ekr) valitses Maal kõrgeltarenenud tsivilisatsioon, kes paljudel aladel ületas praegust tsivilisatsiooni. Endistele tsivilisatsioonidele tegid lõpu üleilmsed kataklüsmid (nii tehnogeensed, astronoomilised kui ökoloogilised). Samas koopad ja tunnelid on seni alles ja paljud veel läbi uurimata.
Vasta
(08-12-2017, 15:26 )Nofretete Kirjutas: Vaatamata sellele, et müütilise Atlantise ja Lemuuria eksisteerimine on siiani lahtine, ei kahelda enam selles, et teatud ajal minevikus (u 25 000-30 000 aastat ekr) valitses Maal kõrgeltarenenud tsivilisatsioon, kes paljudel aladel ületas praegust tsivilisatsiooni.

Kes ei kahtle? Nendest tsivilisatsioonidest raamatuid kirjutavad pseudoajaloolased ja nende lugejad/järgijad?

Võib päris kindlalt öelda, et enamik tõsiseid ajaloolasi kahtleb sellistes väidetes väga.
Vasta
Kes need "tõsised ajaloolased" on?
Vasta
(08-12-2017, 20:24 )Tinar Kirjutas: Kes need "tõsised ajaloolased" on?

Näiteks nemad.
Vasta
(08-12-2017, 20:04 )Nielander Kirjutas: Kes ei kahtle? Nendest tsivilisatsioonidest raamatuid kirjutavad pseudoajaloolased ja nende lugejad/järgijad?
Ei. Need ei kahtle, kes neid asju sügavuti uurinud on. Kes neis koobastes käinud on ja iidsetes tunnelites ära on eksinud.
Oled sa teema ikka algusest lõpuni läbi lugenud?


Vasta
(08-12-2017, 20:48 )Nofretete Kirjutas: Ei. Need ei kahtle, kes neid asju sügavuti uurinud on. Kes neis koobastes käinud on ja iidsetes tunnelites ära on eksinud.
Oled sa teema ikka algusest lõpuni läbi lugenud?

Ei, ma ei ole teemat algusest lõpuni läbi lugenud ja mul ei ole selleks ka praegu aega. Aga kas sa saaksid mulle ära viidata sinu enda arvates kõige parema tõendi, mis tõestab, et "teatud ajal minevikus (u 25 000-30 000 aastat ekr) valitses Maal kõrgeltarenenud tsivilisatsioon"? Sa oled seda asja kindlasti minust enam uurinud ning seega oskad ära tuua tõelised terad sõkalde hulgas.
Vasta
(08-12-2017, 20:31 )Nielander Kirjutas:
(08-12-2017, 20:24 )Tinar Kirjutas: Kes need "tõsised ajaloolased" on?

Näiteks nemad.

Miks nemad tõsisemad on kui teised?
(09-12-2017, 03:42 )Nielander Kirjutas:
(08-12-2017, 20:48 )Nofretete Kirjutas: Ei. Need ei kahtle, kes neid asju sügavuti uurinud on. Kes neis koobastes käinud on ja iidsetes tunnelites ära on eksinud.
Oled sa teema ikka algusest lõpuni läbi lugenud?

Ei, ma ei ole teemat algusest lõpuni läbi lugenud ja mul ei ole selleks ka praegu aega. Aga kas sa saaksid mulle ära viidata sinu enda arvates kõige parema tõendi, mis tõestab, et "teatud ajal minevikus (u 25 000-30 000 aastat ekr) valitses Maal kõrgeltarenenud tsivilisatsioon"? Sa oled seda asja kindlasti minust enam uurinud ning seega oskad ära tuua tõelised terad sõkalde hulgas.

Aga sulle on ju tõendi väärtusega vaid need tõendid mida akadeemilise teaduse dinosaurused tõenditeks peavad.
Vasta
(09-12-2017, 03:42 )Nielander Kirjutas: Ei, ma ei ole teemat algusest lõpuni läbi lugenud ja mul ei ole selleks ka praegu aega. Aga kas sa saaksid mulle ära viidata sinu enda arvates kõige parema tõendi, mis tõestab, et "teatud ajal minevikus (u 25 000-30 000 aastat ekr) valitses Maal kõrgeltarenenud tsivilisatsioon"? Sa oled seda asja kindlasti minust enam uurinud ning seega oskad ära tuua tõelised terad sõkalde hulgas.
Ma püüan. Ehkki peaksid teadma, et vahepealsete kataklüsmide tõttu Maal on materiaalseid tõendeid küllaltki raske leida nii kaugest ajast.
Kuna teema kipub Maa-alustest tunnelitest kaugemale minema, siis vastasin sulle teemas "Muistsed tsivilisatsioonid."

http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid239436
Vasta
Ei tasu pöörata tähelepanu asjatundmatute inimeste demagoogiale. Ka minu tutvusringkonnas on selliseid inimesi. Kui jutt läheb mingile sellisele peavoolust erinevle teemale, siis nad lähevad lihtsalt lukku. Irvitavad, karjuvad, mõnitavad. Kui küsida, kas oled üldse midagigi lugenud sellel alal, tuleb vastus, mul on muudki teha kui sellist jama lugeda. Ise teadmata üldse, millest on jutt, tembeldatakse kõik jamaks ja vastavat asja sügavuti uurinud inimesed lollikesteks. Nõutakse mingeid tõestusi, kuid ise ei vaevuta neid tõestusi läbigi lugema, kuigi need kandikul ette kantakse.
Tuleb umbes nii välja, et poiss ei viitsi kodus õpikut lugeda ja irvitab tunnis õpetaja ja teiste õpilaste üle sellepärast, et need on lugenud ja usuvad, et Madisepäeva lahing kunagi toimus. Ta nõuab õpetajalt konkreetseid tõendeid, sest kõik õpikud ja ajalooürikud on mingite usklike hullude või samasuguste lollikeste kirjutatud ja seda ei saa ometi tõena võtta ega üldse oma aega sellise jama lugemisele kulutada.
Mind ka kunagi tohutult ärritasid sellised "teadjad". Nüüd on mul neist lihtsalt pisut kahju!
Mis aga tunneleisse puutub, siis olen korduvalt sattunud juhitud unes tohututesse tunnelitesse, mis lõpeb määratu suurte suletud terasustega (ustel on märgid) ja sealt ma edasi ei saa, sest mingi tohutu jõud kutsub esile ülitugeva hirmu ja paanikahoo ja tavaliselt kisendan end ärkvele.
Vasta
(09-12-2017, 13:34 )Aadu66 Kirjutas: Mis aga tunneleisse puutub, siis olen korduvalt sattunud juhitud unes tohututesse tunnelitesse, mis lõpeb määratu suurte suletud terasustega (ustel on märgid) ja sealt ma edasi ei saa, sest mingi tohutu jõud kutsub esile ülitugeva hirmu ja paanikahoo ja tavaliselt kisendan end ärkvele.

See terasuste nägemine unes on küll huvitav.
Siinkohal meenub, et kuskil poolsajandit tagasi avastati maa-alune linn Väike-Aasias. Sügava Kaevu nimelises kohas, millel oli üle kaheksa maa-aluse korruse vähemalt 20 000 elanikule. Selles linnas oli palju kuni 180 meetri sügavusi ventilatsioonikaevusid, samuti umbes 600 graniidist pöördust, mis sulgesid läbikäigud linnaosade vahel.
Ühe sellise ukse taga avastasid uurijad kuue kilomeetri pikkuse maa-aluse tunneli, mis viis samasuguse graniidist ukse juurde.
Arvatakse, et selle linna ehitas hetiidide hõim muškid. Ehk satud unes just selle ukse juurde? Smile




Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vanasti olid kõik maa inimesed valgenahalised. Valge ordu hundi 49 10,648 11-12-2019, 20:56
Viimane postitus: Punahabe
  Alaska maa-alune püramiid Pohlatohlakas 11 8,783 09-09-2018, 12:18
Viimane postitus: Müstik
  Vee-alused püramiidid ja teised vee-alused huvitavad leiud Müstik 58 38,533 14-10-2016, 08:47
Viimane postitus: Müstik
  Holstre mõisa tunnelid sp4ever 9 7,754 01-04-2009, 19:40
Viimane postitus: kessu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat