Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eesti selgeltnägijate tuleproov
#76
UUS HOOAEG. Eesti selgeltnägijate tuleproov. Neljapäeval kell 20.00! Vaata "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" treilerit

http://www.tv3.ee/eesti-selgeltnagijate-...-treilerit
Vasta
#77
“Mul on raske öelda, kellel on sellised hambad,” oli ka nõid Alisa õigel teel. “Äkki see oli ilves või kellegi selle moodi,” pakkus ta ning endalegi üllatuseks sai ta hiljem teada, et lahendas katset Tallinna loomaaia esimese asuka ehk ilvese järgi nime saanud sillal. “See lõvi näitas talle, kui tugev ta võib olla. See loomade kuningas ründas sind, aga sina olid ikkagi tugevam,” lisas ta. “Seda ma kartsin, jah. Täppi läks,” lausus pisarate äärel Helve.

“Eesti selgeltnägijate tuleproovi” esimese võistlussaate parimaks kuulutati Helve, ootamatul kombel saadeti koju aga tavapärase ühe asemel hoopis kolm sensitiivi — müügimees Remi, mõtetelugeja Washtara ja tõsieluseriaalist “Prooviabielu” tuntud Helen.

http://publik.delfi.ee/news/tuleproov/ee...d=79811676
Vasta
#78
Kuidas on võimalik, et üdini nõmedad "teadusteooriad" lähevad massides liikvele nagu näiteks "lapik maa," "Nibiru" jt. Üks mudel on selline: vaimselt ebastabiilne, kuid oma sotsiaalses keskkonnas liidrina esinev indiviid paneb oma haigusest (näiteks skisofreenia) tuleneva luulu liikvele. Esmalt seda presenteeritakse üldises inforuumis kui fantaasiana või lollusena. Kuid luuludest saavad inspiratsiooni samasuguste hälvetega indiviidid, enam pole oluline nende positsioon ühiskonnas vaid nende hulk ühiskonnas, kes hakkavad representeerima lolli idee autorit kui ohvrit (uus geenius, kelle saavutus on ohtlik nn. tavateadusele ja teda materdatakse maha jne.), "ohvri" tunnus teeb tema ideed usutavaks ka neile, kel pole psüühikahäireid, kuid madal haridustase või kitsas maailmavaade ehk need, kes enda infovälja piiravad. Ja nii need pseudoteaduslikud teooriad oma elu hakkavadki edasi elama, olgu paralleelselt empiirilise teadus nii tugev kui tahes, lollus levib ikkagi edasi.
Vasta
#79
Esitasid need küsimused vist valesse teemasse.
Aga samas: Neile küsimustele oskavadki ehk ainult selgeltnägijad vastata.

Üks praeguses Eesti selgeltnägijate tuleproovis osaleja (Toomas 37) räägib:
„Kõige jubedam asi, mida ma olen ette näinud, on minu enda kopsuoperatsioon.
„Nägin öösel unes, et ma olen operatsioonilaual ja mul opereeritakse kopse. Lõin – plaks! – silmad lahti ja enam kaks-kolm tundi magada ei saanud.“

Poolteist aastat pärast õõvastavat unenägu tekkisid mehel kopsuvalud. „Esimesel korral pandi sond ja tehti mingi puhastus. Arst ütles, et kui asi kordub, tuleb operatsioonile minna. Poole aasta pärast läksingi.“

http://www.ohtuleht.ee/831803/selgeltnag...tte-nainud


Vasta
#80
(14-10-2017, 18:26 )Nofretete Kirjutas: ..
„Kõige jubedam asi, mida ma olen ette näinud, on minu enda kopsuoperatsioon.
„Nägin öösel unes, et ma olen operatsioonilaual ja mul opereeritakse kopse. Lõin – plaks! – silmad lahti ja enam kaks-kolm tundi magada ei saanud.“

Poolteist aastat pärast õõvastavat unenägu tekkisid mehel kopsuvalud. „Esimesel korral pandi sond ja tehti mingi puhastus. Arst ütles, et kui asi kordub, tuleb operatsioonile minna. Poole aasta pärast läksingi.“

http://www.ohtuleht.ee/831803/selgeltnag...tte-nainud
no.... pole sõnu lihtsalt. oleks siis et järgmine hommik kohe oleksid kopsuvalud hakanud vms. poolteist aastat hiljem. siin on ju tegemist puhtalt kokkusattumisega. see on lihtsalt nii totter näide, mida esile tuua. pooleteise aastaga juhtub niivõrd palju asju, et kindlasti nägid paljud inimesed ka unes ntks et neil on rinnavähk või tuberkuloos, ning vahi aga vahi-8 kuu pärast oligi olemas :O
ma ise ka nii palju kui ma suudan, vaatan seda eestlaste tuleproovi, a enamus ajast panevad need osalejad mind teleka ees piinlikkust tundma ja olen tihti sunnitud kanalit vahetama. Venemaa Bitva Ekstrasensov on seevastu minu jaoks vähemalt vägagi kaasahaarav
Vasta
#81
Ega see jutt ei olnudki "Tuleproovi" saatest, selle kirjutas ÕL ühe sel aastal osaleja kohta.

Eks hiljem näeb, kuidas Toomas järgnevates osades toime tuleb.

Eesti selgeltnägijatest on tubli olnud näiteks Ilona Kaldre. Ta on Baltimaade „Selgeltnägijate tuleproovi" võitja, rahvusvahelise „Selgeltnägijate tuleproovi" hõbemedali omanik, rahvusvahelisest „Titaanide heitlusest" osavõtnu, eksperdina osalenud telesaadetes „Juurdlust viivad läbi sensitiivid" (Ukraina), „Juurdlust toimetavad selgeltnägijad" (Venemaa), „Sensitiivid — detektiivid" (Ukraina) ja "Аppi tuleb selgeltnägija" (Eesti).

Read more: https://sputnik-news.ee/culture/20160406/1035371.html
Vasta
#82
Täispikk intervjuu Alisaga:

h 9:34 https://tv3play.tv3.ee/sisu/eesti-selgel...start=true
Vasta
#83
(10-11-2017, 02:05 )Teloslane Kirjutas: Täispikk intervjuu Alisaga:

h 9:34 https://tv3play.tv3.ee/sisu/eesti-selgel...start=true

Vinge plika, mulle meeldib.


Vasta
#84
Mulle ka meeldib. Ta erineb teistest totaalselt ja temas peitub seletamatu puhtus, omamoodi tarkus, lahkus, avameelsus, lapsemeelne naiivsus, ei upita ennast esile.
Ka julgust ennast kaitsta, nagu ta väitis, et on kordades kellegitele vastu molu andnud ja samas kardab inimesi, sest nad on julmad, püüavad alatasa ära teha, süüdistada, tappa...
Tähtsam tema iseloomus on see - ütles ta tõstetud näpuga, et ta ei valeta! Tõeline täheinimene ja selgemast selge selgeltnägija.

Tal on ka terased vastused...
Küsimusele: "Miks te tulite Selgeltnägijate tuleproovi?"
"Mul ei olnud enam kuhugi minna..."

"Kas sa surma ei karda, et endalt elu üritasid võtta?"
"Ma väga kardan surma ja just sellepärast ma kardan elu".

Ühes osas, kus lahendas ta järjekordse ülesande, mille lahendamisel pakuti preemiaks banaane lisas Alisa:
"Ma eelistaksin pigem pudel viina. Banaanid on viimased, millele ma mõtlen".

------
Soovin väga, et see õrn ja noor tüdruk leiaks oma elu väljundi.
Olen talle ingleid appi saatnud, kes aitaksid teda selles tasakaalutus maailmas ja kaitseksid teda, ning et ta ennast tablettide või alkoholi mõjust ära ei surmaks.
Muidugi soovin Alisa'le edu saates ja usun tema võitu, mille loomuliku saavutuse järel leiab usutavasti elu mõtte.
Vasta
#85
See saade - parateater!
Vasta
#86
(11-11-2017, 12:52 )Wilholmensis Kirjutas: See saade - parateater!

Võimalik... .
Igaühe arvamus on õige, kuid aktsepteerida saab seda fraasi ainult sellisel juhul, kui oled osa võtnud castingu katsetest, kus tuleb vastata õigesti kuuele või enam esitatud küsimusele ja seejärel osaleda ükskõik millise riigi selgeltnägijate tuleproovis.

Teadmiseks!
Eest selgeltnägijate castingule pääses osaleja siis, kui ta leidis koha üles, sest kohaletuleku aadress oli antud sihilikult paar hoonet nihkes.
Ülimalt narr olnuks, kui kõllad tänna ja pärima, kus te olete aga ise sensitiiv.

Ürita ennast viia saate olukorda - sinu iga külje peal on kaamera, nende taga ca üheksa saate meeskonna liiget. Näkku paistab kümme eredat prožektorit ja selja taga on huvilisi kuskil kolmkümmend, ning kõik see kamp jõllitab ainult sind ja nende ootused on sinusuhtes kõrged. Järsku kargab sinu juurde terve see kari ja küsib mis su nimi on?! Usun, et võtab kokutama, rääkimata veel mingist järgnevast selgeltnägemisest ja adekvaatse vastuse andmisest, mis vaatajale meeltmööda peab veel olema...

Saate populaarsust saab muuta väga lihtsalt! Tuleb ainult osaleda järgneval hooajal, olla tunduvalt andekam, kui senini nähtud sensitiivid ja peale seda katsumust alles postitus teha, sest sa oled seda kõike kogenud, lisaks kaasvõistlejatega sessiooni ajal üheksa puuda soola ära söönud ning tervet kupatust üheksa korda mõõtnud ja korra lõiganud.
Mugavas, soojas toas ja pehmes tugitoolis arvuti taga on lihtne nuppe klõbistada ja hinnangut anda.

Päästev õlekõrs:
Viska telekas aknast välja, et mitte seda nõmedat saadet kordki enam näha. Pole saadet, pole teatrit.
Vasta
#87
(12-11-2017, 01:05 )Teloslane Kirjutas:
(11-11-2017, 12:52 )Wilholmensis Kirjutas: See saade - parateater!

Võimalik... .
Igaühe arvamus on õige, kuid aktsepteerida saab seda fraasi ainult sellisel juhul, kui oled osa võtnud castingu katsetest, kus tuleb vastata õigesti kuuele või enam esitatud küsimusele ja seejärel osaleda ükskõik millise riigi selgeltnägijate tuleproovis.

Teadmiseks!
Eest selgeltnägijate castingule pääses osaleja siis, kui ta leidis koha üles, sest kohaletuleku aadress oli antud sihilikult paar hoonet nihkes.
Ülimalt narr olnuks, kui kõllad tänna ja pärima, kus te olete aga ise sensitiiv.

Ürita ennast viia saate olukorda - sinu iga külje peal on kaamera, nende taga ca üheksa saate meeskonna liiget. Näkku paistab kümme eredat prožektorit ja selja taga on huvilisi kuskil kolmkümmend, ning kõik see kamp jõllitab ainult sind ja nende ootused on sinusuhtes kõrged. Järsku kargab sinu juurde terve see kari ja küsib mis su nimi on?! Usun, et võtab kokutama, rääkimata veel mingist järgnevast selgeltnägemisest ja adekvaatse vastuse andmisest, mis vaatajale meeltmööda peab veel olema...

Saate populaarsust saab muuta väga lihtsalt! Tuleb ainult osaleda järgneval hooajal, olla tunduvalt andekam, kui senini nähtud sensitiivid ja peale seda katsumust alles postitus teha, sest sa oled seda kõike kogenud, lisaks kaasvõistlejatega sessiooni ajal üheksa puuda soola ära söönud ning tervet kupatust üheksa korda mõõtnud ja korra lõiganud.
Mugavas, soojas toas ja pehmes tugitoolis arvuti taga on lihtne nuppe klõbistada ja hinnangut anda.

Päästev õlekõrs:
Viska telekas aknast välja, et mitte seda nõmedat saadet kordki enam näha. Pole saadet, pole teatrit.

Ma muretsen nende eest, kes seda pettust uskuma jäävad. Neid on küll.
Vasta
#88
(12-11-2017, 18:55 )vipi666 Kirjutas: Selgeltnägijad, kus te nüüd olete, teie abi kuluks ära

http://m.delfi.ee/article.php?id=80136788

Hõlpsalt visatud... , kuid väga sügavamõtteliselt sondeeriv, samas hooliv ja kritiseerivalt uuriv lause. Kõlab appikarjena ja/või pilkena ühiskonna mitte aktsepteeritavale kogukonnale, millele on raske küsija(te)le ühesõnaliselt vastata.

Esitatud küsimusele saad(te) mõned vastused Eesti selgeltnägijate tuleproovi saatest:
Osa 7, Hooaeg 2; h 75 min https://tv3play.tv3.ee/sisu/eesti-selgel...-tuleproov , kus nõid Alisa vastab saatejuhi Urmas Eero Liiv küsimusele: "Miks selgeltnägijad ei leia kadunud inimesi?"
----
(Tsiteerin allpool toodud kolme rida teksti videost, sest üürikese aja tõttu kuhtub antud saate kättesaadavus sootuks ja suunatud teemalink muutub igavikuks.
Tegin copi paste Para-webi esilehelt seisuga 17.11.2017:
Meie kasutajad on teinud kokku 224,002 postitust 7,698 teemas. Skaneerisin seda kogumahtu ja sain üheksakümne protsendilise tõenäosuse juures, et esitatud postitustest on täiesti kehtetud ca 63%-i, seoses domeenide ja You Tube videote annulleerimisega).
----
"Ma ei tea, politsei tegeleb sellega...", mainib Alisa.
Eero pinnib sihikindlalt edasi, "Ometi inimesed loodavad, et keegi oleks nagu selgeltnägija ja leiaks kadunud inimese üles."
"Me ootame sellist inimest kõik...," vastab Alisa.
...

Kahtlemata on selliseid inimesi ilmas olemas, kes kõhklematult saavad Ülimalt Häälelt igasugustele küsimustele vastuseid, nagu Venemaa Svami Daši (kes arendas oma võimeid kolmkümmend aastat askeesis viibides) ja Läti vabariigi kodanik Julia Vang (kellele on see loomupärane and), sest nad on energeetiliselt puhtad ja omamoodi materiaalse maailma seadustest üle, kuid siiski piiratakse neile enda isikliku elu-olu kohta peenteavet andmast, sest ka taolised erilised peavad ise oma eluteed täiustama ja erinevaid kogemusi kogema, et veel täiuslikumaks muutuda.
Täpselt samamoodi käitutakse ka koolis. Kolmelise õpilase käest ei nõuta suurt midagi, kuid viieline saab lisa ülesande ja keerulisema.

Samas, kas omaette olev või üldsusele aktsepteeritav selgeltnägija peab kadunut otsima? Ta teab selgelt kuhu ta oma meediumandega trügib ja ei puutu seda sihilikult, sest temalt abi ei palutud ja lahkes isetegevuses rikutakse Universumi andeid kasutades Vaba Tahte Seadust. Pealegi ei pruugi ka eelpool nimetatud tegelased midagi oivalist leida, sest see sündmus pidigi tema taaskehastumise lõppstaatumi kogemus olema.
Looja plaani üldeesmärke planeet Maa inimesed ei suuda aduda. Kõiksuse defineerimiseks pole me inimmõistusele arusaadavaid sõnugi veel välja mõelnud, sest kogemused selle väljendamiseks lihtsalt puuduvad. Kolmandas dimensioonis puudub üliteadvus suurema mõistmiseks, rääkimata veel millegi lihtsama materiaalse maailma lõpututest eripärade aru saamisel ja veel selles mastaabis teadmata kadunud vaimu leidmisel.

Tuleb ikka üli olla, kui sinu käest küsitakse, kas "Ta" on elus? Nõder olukord, kui surnuks tunnistatu siiski päevavalgele ilmub. Sind lintšitakse ära. Sest'aps keegi ei tihka seda teemat katsuda, sest kindel üliteadvus puudub.

* Viis elus-elutu tajumiseks on pildilt sooja või külma energia tajumine. Mõnel läheb ka lahkunu puhul peopesa kas soojaks või higiseks.
* Meeleline tajumine.
* Häälkuulmine.
* Pendel on nn raudnael, mis annab adekvaatseid vastuseid, "Jah-Ei" stiilis, kui seda liikumist välja lugeda oskad ja ilma emotsioonideta oled.
* Kas inimene on elus või surnud; Inimese asukoha otsimine. (See materjal on Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiaravi Akadeemia intellektuaalomand ja selle avaldamiseks mul volitus puudub). Huvilisel on võimalus teadmisi lisa hankida ja end vaimselt arendada 2. arenguastme kursusel: http://www.taevasjamaa.ee/teenused/areng.../programm/

Selgeltnägemisel lase kõik vabaks, mitte sundida ennast teatud nägemuse tajumiseks.
Tajuja näeb ainult neid aspekte, mille fail temas eoonides talletunud on. See tähendab, kui sa üheski elus teadmata kadunud pole olnud, ega antud situatsioonis esinenud, ei pruugi ka nüüd midagi leida, ega mõista. Selgeltnägija on vana hing, kellel on ülipalju kogemusi. Ka sinus võib peituda selgeltnägemise võime, aga oled selle ainult unustanud ja kui ei õpi enese arendamiseks, ei saa ka midagi. Kui soovi pole, pole sa valmis.

Seepärast ongi otsida kadunuid inimesi raske, sest me ei ole materiaalsusest ja kurjusest loobunud, aga kui sulle on lisandunud hea ja kasulik, lisandub see ka kogu universumile. Sel tulemusel kosmos areneb, Sul aga on võimalus omandada uusi oskusi ja andeid.

Edu kadunu või enese otsingus!
Vasta
#89
Esiteks nagu juba eelpostitaja mainis - kadunud kodanike otsimine on sellise ameti nagu politsei, rida.
Teiseks. Elame ühiskonnas mis on avalikult ja jõuliselt häälestatud peentunnetuse jt paravõimete vastu. Seda näeb ajakirjandusse jäetud arvamustest- kommentaaridest. 9 kümnest kommenteerijast näeb ekstrasensoorikas vaid hullust. Miks see hulluks sildistatud peaks nüüd kus teil häda käes on, teile appi tormama?
Kolmandaks. Paljud kadunuks jäänud on kuriteo ohvrid. Ükski selgeltnägija ei taha olla see kes vaatab mis tegelikult juhtus ja siis paljastab kuriteo. Toimumispaik, sooritaja(d), muu kaasnev ja kohtusüsteemile huvi pakkuv info jne. Kui tuleb avalikuks, et keegi selgeltnägija juhib pidevalt uurimisorganeid õigetele jälgedele siis võime oletada kui lühikeseks jääb sellise nägija elutee.
Neljandaks. On selliseid kadunud inimeste lähedasi, peresid jne kes keelduvad selgeltnägijatega kohtumast sest nad ei taha kuulda, et nende lähedane on tapetud või surnud. Üks selline pere olevat Madeleine McCann-i vanemad. Neile ei meeldivat kasutada selgeltnägijaid sest nad ei soovi teada saada, et nende tütar on surnud ja nad loodavad ikka edasi, et järsku leitakse ta elusana.
Viiendaks. Kadunud inimese asukoha ja kadumise asjaolude nägemine vajab tõelist nägemise võimet. Meil Eestis vaevalt, et hetkel neid ongi üldse. Kui on siis pole nende tegevus avalik ja nad jäävad avalikkusele tundmatuks. Need meedia loodud staarnõiad jm on harju keskmisest vaid natuke tundlikumad - sellega nende võimed kahjuks piirduvadki. Marilyn Kerro ja Nastja puhul on näha nende silmadest, et nad näevad rohkem kui tavalised inimesed.
Veel on see teema, et kui nägija vaatab siis võivad ju paljastuda mida koledamad suhted ja teod peres või lähedaste vahel. Asi võib inetuks paljastuda. Venemaa ekstrasensside saates kus uuritakse surmasid ja hukkumisi, saame vahel tunnistada seda. Õnnetu suguvõsa palub abi sensitiivilt, et miks neil nii õnnetu elu on, et miks lähedased surevad, miks lapsed surevad, miks noored surevad jne. Õõvastav on vaadata kuidas selgub kuidas varases eas õnnetuse läbi hukkunud ajas mingit räpast äri, kuidas peres kõik sõdivad hukkunu päranduse pärast jne.
Vasta
#90
lastega ülesandes oli üks emadest väga tugev nõid ja oli huvitav vaadata, kuidas ta veidi segas pilti
Vasta
#91
(10-11-2017, 22:15 )Teloslane Kirjutas: Mulle ka meeldib. Ta erineb teistest totaalselt ja temas peitub seletamatu puhtus, omamoodi tarkus, lahkus, avameelsus, lapsemeelne naiivsus, ei upita ennast esile.
Ka julgust ennast kaitsta, nagu ta väitis, et on kordades kellegitele vastu molu andnud ja samas kardab inimesi, sest nad on julmad, püüavad alatasa ära teha, süüdistada, tappa...
Tähtsam tema iseloomus on see - ütles ta tõstetud näpuga, et ta ei valeta! Tõeline täheinimene ja selgemast selge selgeltnägija.

Tal on ka terased vastused...
Küsimusele: "Miks te tulite Selgeltnägijate tuleproovi?"
"Mul ei olnud enam kuhugi minna..."
Tore, et Alisa võitis! Pealegi ei ole ta venelane, vaid Setumaa eestlane, isa poolt mongoli juurtega. See toodi ka saates esile.
Vasta
#92
Mulle millegipärast ei tekkinud mitte kordagi tunnet, et eelmisel ja sellel hooajal võitjaks osutunu omaks mingeid selgeltnägemisvõimeid. Kas keegi "nägija" oskab kommenteerida?
Vasta
#93
Kogu see saade on suure tõenäosusega scriptitud ehk lavastatud. Seega igasugused tunded on väärt sama palju, kui need on Vaprate ja Ilusate või The Office puhul.
Vasta
#94
See selgeltnägijate teatrisaade sai kinnitust, et juba saatejuht on parateemal ohmu. Pokaalides, kust tuvastada veri, ei lastud nõidadel pokaale puudutada, mis on üks sensitiivsuse puhul oluline sensoorika. lubati vaid pikaale vaadata ja samas saatejuht ütles, et visuaalse vaatlusega pole siin midagi peale hakata. Et "ärgu mängigu äraarvamismängu," kuid arvamine ongi vaatluse alusel ja selleks sunnitigi nn. nõidu tegema, sest neil ei lastud kasutada neile loomuomaseid kompileerimisviise - puudutust. Teater mis teater!
Vasta
#95
(25-11-2017, 15:13 )Wilholmensis Kirjutas: Pokaalides, kust tuvastada veri, ei lastud nõidadel pokaale puudutada, mis on üks sensitiivsuse puhul oluline sensoorika.

Ometi olid neil ju pokaalid käes ja nad jõid sealt. Kes verd, kes õigest pokaalist. Smile

Vasta
#96
(25-11-2017, 15:21 )Nofretete Kirjutas:
(25-11-2017, 15:13 )Wilholmensis Kirjutas: Pokaalides, kust tuvastada veri, ei lastud nõidadel pokaale puudutada, mis on üks sensitiivsuse puhul oluline sensoorika.

Ometi olid neil ju pokaalid käes ja nad jõid sealt. Kes verd, kes õigest pokaalist. Smile

See oli alles lõpus, kui võistlusaeg möödas.
Vasta
#97
Ei valitud pokaalist tuli juua juba varem.

Anete arvas õigesti ära klaasi, milles verd polnud, kuid pakkus valesti selle, kelle veri teistes klaasides on, pakkudes, et nendes on Anu Saagimi veri.

Alisa leidis õigesti nii selle klaasi, kus verd polnud kui pakkus ka õigesti, et verega klaasides on Anu Pahka veri. Täistabamus!


http://televeeb.ohtuleht.ee/842094/vagev...kalt-alisa
Vasta
#98
(25-11-2017, 17:18 )Nofretete Kirjutas: .....
Alisa leidis õigesti nii selle klaasi, kus verd polnud kui pakkus ka õigesti, et verega klaasides on Anu Pahka veri. Täistabamus!
.....
Mul oli siin külaline (nime ei avalikusta), koos vaatasime TV-st finaali.
Läbi TV ekraani pani ta iga kord enne selgeltnägijate ütlust täppi,
millises pokaalis pole verd. imestades veel, et milleks nii imelihtne ülesanne...
Näiteks mina küll ära ei arvanud ega tundnud, ainult vere loovutaja tundsin
ära, aga võib-olla seepärast et eelnevalt näidati seda protseduuri.
Küsisin oma külaliselt, et kelle veri - selgus et samuti täistabamus.
Kummaline! Väga kummaline...
Vasta
#99
(26-11-2017, 03:22 )Tehnoloog Kirjutas:
(25-11-2017, 17:18 )Nofretete Kirjutas: .....
Alisa leidis õigesti nii selle klaasi, kus verd polnud kui pakkus ka õigesti, et verega klaasides on Anu Pahka veri. Täistabamus!
.....
Mul oli siin külaline (nime ei avalikusta), koos vaatasime TV-st finaali.
Läbi TV ekraani pani ta iga kord enne selgeltnägijate ütlust täppi,
millises pokaalis pole verd. imestades veel, et milleks nii imelihtne ülesanne...
Näiteks mina küll ära ei arvanud ega tundnud, ainult vere loovutaja tundsin
ära, aga võib-olla seepärast et eelnevalt näidati seda protseduuri.
Küsisin oma külaliselt, et kelle veri - selgus et samuti täistabamus.
Kummaline! Väga kummaline...

See pole muud kui äraarvamise mäng, nii teles kui teleka ees!
Vasta
(26-11-2017, 18:36 )Wilholmensis Kirjutas: .....
See pole muud kui äraarvamise mäng, nii teles kui teleka ees!
No ei tea... Oleks see vaid äraarvamine olnud, ma saaks veel aru,
aga polnud näha mitte mingeid kahtlusi, vaid kohe veendunult kindlalt.
Millest seesugune tunnetus, ei osanud ta mulle arusaadavalt selgitada.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Suur Selgeltnägijate tuur Ewa 15 5,238 20-04-2019, 23:07
Viimane postitus: Naut
  Petitsioon Eesti perekonna kaitseks Punahabe 494 163,605 06-05-2014, 21:44
Viimane postitus: Thorondor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat