• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ufo kontaktide avalikustamine/salastamine
#1
Pakub huvi see, et reeglina toimuvad inimeste kontaktid nende tulnukate või kes iganes need on, suure saladuskatte all. Tulnukate poolt on suur varjatus ja salatsetmine, meie inimestelt mälu ära võtmine või kuhugile sügavasse ajusoppi peitmine, keeld juhtunust rääkida või hilisem telepaatiline surve kõik unustada. Veel lisanduvad nn mehed mustas kellede ainuke funktsioon tundub olevad tunnistajate mõjutamine juhtunut unustama ja mahavaikima. Miks peaks selline asjade käik saatma enamust kontakte? Mida on neil varjata?
Kristlastele on asi lihtne - kui varjavad siis on nad saatanast! Jumala teod on kõik avalikud!
Enamus kolmanda astme kontaktis olnuid tunnistab, et mälus on lüngad, või on keelatud rääkida kontaktist. Juhuslikult tunnistajaks saanud aga ei mäleta juhtunust järgmisel päeval enamust ning veel mõne aja pärast keelduvad üldse tunnistamast, et nägid midagi.
Kui aga isik on siiski suu lahti teinud ja loo avalikustanud, lõppevad muidu regulaarseks saanud kontaktid päevapealt.
Mida arvata? Ei ole ju loogiline ja normaalne, et need seal avalikust nii kardavad?
Ok, võib nõustuda, et siin Maal on kokku saanud väga erinevatest süsteemidest hinged või vaimud ja käib olelusvõitlus elu ja surma peale ning sõjas ju püütakse hoida kõike salajas. Nii käib see meie maistes sõdades kus on sõjasaladused igati põhjendatud. Kas see võib olla ka põhjuseks neil seal?
Vasta
#2
Ehk nad ei soovi inimeste massidesse jõuda siin Maal, kontakteeruvad vaid neile vajalike inimestega kellel on ehk kõrgem ja puhtam energia. Hetkel veel enamus inimesi ei usugi, et väljaspool maad võib elu olla ja veel arenenud elu või, et keegi võib inimesest targem/teadlikum olla. Mälu kustutamise kohta on selline mõte, et siis see kontakt mis toimus ei sega inimese edasist elu nõndapalju ja saab jätkata enda eluteel mille ta loonud on, ilma et tal mõtted keerleks millelgi mida ta ei oskagi eriti seletada.
Ja suuremas plaanis, miks end varjata inimkonna eest on võibolla see, et on mingisugused üldisemad seadused mida me ei tea. Näiteks ei tohi sekkuda teise liigi arengusse teisel planeedil. Küll aga võib külastada üksikuid inimesi kui see ei riku nende edasist eluteed või kui isegi rikub siis suuremas pildis jällegi on inimkonnale kuidagi kasuks.
Sellised on siis minu mõtted.
Vasta
#3
Tsitaat:Pakub huvi see, et reeglina toimuvad inimeste kontaktid nende tulnukate või kes iganes need on, suure saladuskatte all. Tulnukate poolt on suur varjatus ja salatsetmine, meie inimestelt mälu ära võtmine või kuhugile sügavasse ajusoppi peitmine, keeld juhtunust rääkida või hilisem telepaatiline surve kõik unustada.
See pole sugugi alati nii. Kuidas siis muidu osatakse otsekontakti puhul rääkida detailselt, mis juhtus ja mida räägiti, ilma hüpnoosita.
Tsitaat:Kui aga isik on siiski suu lahti teinud ja loo avalikustanud, lõppevad muidu regulaarseks saanud kontaktid päevapealt.
Pole samuti tõsi! On inimesi, kelle juurde käiakse regulaarselt, hoolimata sellest, et nad oma suud pole kinni hoidnud. Eks ilmselt on asi ka selles kellega kokku trehvatakse.
Lõik raamatust "Täiendatud ufopäevikud"-Ühendatud relvajõudude peakorter SHAPE andis korralduse uurida ufo lende aastatel 1961-1964. Raporti lõppotsus oli järgmine-uurijad kinnitasid absoluutse veendumusega, et meid on aktiivselt külastatud vähemalt nelja maavälise tsivilisatsiooni poolt tuhandete aastate vältel.
Tasub lugeda ka sealtsamast raamatust lk.445 mida nad rääkinud on ja mis sõnumeid edasi andnud.
Kui ma palju aastaid tagasi esimest korda ufot nägin siis vilgutasin taskulambiga nende poole.Midagi siis ei juhtund. Läks kuid mööda aga ükskord hommikul tütar ärkas üles ja rääkis imelikust unenäost, nagu tulnukad oleks ta kaasa viinud ja jälle tagasi toonud. Ta oli siis miskit 5-6 aastane. Seda muidugi kindlaks teha oli võimatu kas oli see uni või miskit muud.
Eelmise aasta algul tulid mu korteri ukse taha kaks kummalist võõrast. Tahtsid kangesti maavälistest tsivilisatsioonidest rääkida ja mida nad ka tegid. Siis küsisid minu käest, kas usun, et nad olemas on. Ütlesin, et loomulikult on. Sellepeale asutasid nad end minekule, ei jõudnud isegi küsida, kes nad on. Audients kestis vast 5 minutit.
Vasta
#4
Tsitaat:Ehk nad ei soovi inimeste massidesse jõuda siin Maal, kontakteeruvad vaid neile vajalike inimestega kellel on ehk kõrgem ja puhtam energia.

Need kontaktlerid peavad end tavalisteks inimesteks kes ei erine teistest. Nad on ka ise huvitunud, et miks just nemad. Teosed kus nende juhtumeid kirjeldatakse, avavad neid kui täiesti tavalisi kodanike kes ei erine teistest. Ma pigem pakun, et need kontaktlerid on ise enne siia sündi nende tulnukatega kuidagi seotud ja lennatakse siia just omade juurde. Aga siiski, milleks seda salastada? See kas maailm usub või mitte, ei loe ju. Just ehk sellepärast ei usutagi, et nad toimetavad salajas. Milles salatsemine?

Tsitaat:Ja suuremas plaanis, miks end varjata inimkonna eest on võibolla see, et on mingisugused üldisemad seadused mida me ei tea. Näiteks ei tohi sekkuda teise liigi arengusse teisel planeedil. Küll aga võib külastada üksikuid inimesi kui see ei riku nende edasist eluteed või kui isegi rikub siis suuremas pildis jällegi on inimkonnale kuidagi kasuks.
Jällegi: miks salastada? Ufode külastused on vägev teema massidele juba üle poole sajandi. Tegu ei saa olla varjamiga sellepärast, et maailmas nähtamatuks jääda. Viimati youtubest vaadatud (https://www.youtube.com/watch?v=xU7uZ4a7aGs) kontakleri kirjeldused temale osaks saanud kontaktidest, seal ta mainib, et anti nagu mingi missioon aga ta ei mäleta missugune. Nüüd on ta üle 60-ne ja oleks nagu peale nooruses aset leidnud kontakte elanud ilma igasuguste missioonide täitmisteta. Muidugi - missioon võib olla mida laiem mõiste...
Tsitaat:See pole sugugi alati nii. Kuidas siis muidu osatakse otsekontakti puhul rääkida detailselt, mis juhtus ja mida räägiti, ilma hüpnoosita.
Tavaliselt on sellised jutud suurte lünkadega. Näiteks räägib kuidas ta nägi mingeid olendeid sisenemas ja siis vaadati üksteisega tõtt ning seejäre olendid lahkusid ja nii olevat juhtunud aastaid. Mis tegelikult toimub niisuguste kontaktide ajal, on isikule jäänud teadmata. Räägib ta aga jah detailselt kogu temale meenuva kohtumise laiale publikule midagi varjamata. Kusjuures räägitakse minevikus aset leidnud kontaktidest. Uurijate sõnul on reegel, et kui isik paneb asja suure kella külge, kontaktid katkevad.
Võib olla tõesti osutatakse üksikindiviididele või tervele tsivilisatsioonile abi aga tehakse seda teadlikult varjatult, et inimkond ei harjuks abi najal elama vaid teeks ise peamise töö.
Vasta
#5
Tsitaat: Uurijate sõnul on reegel, et kui isik paneb asja suure kella külge, kontaktid katkevad.
Kuulen sellisest reeglist esimest korda. Ilmselt oleme siis erinevat kirjandust tudeerind. Nagu teada, USA valitsus on esikohal valetamises, vassimises, faktide varjamises ja salatsemises mis puudutab teisi tsivilisatsioone kosmoses. Ta on võtnud omale õiguse seda isegi teistele riikidele peale suruda. Miks ta seda teeb? Arvan, et sellele oskab vastata David Icke.
Vasta
#6
Kontaktler kes ei hooli hallide poolt antud soovitusest kontaktist mitte kellelegi rääkida, reeglina ei kohtu enam nendega. Budd Hopkins olevat üks ufoloogidest kes seda mainis oma uurimiste põhjal.
Vasta
#7
Olen ka sellist varianti kuulnud, et masside eest varjumine olevat tingitud sellest, et nad on inimkonnast lihtsalt nii palju arengus ees ja kuna meil pole võimalik end kaitsta nende eest, siis on kuskil inimeste tasandil kokku lepitud, et parem hoiame nad saladuses, et ei tekiks kaost.

Aga siiski jääb üle, et miks valitud inimestega kontakti võetakse, vb need inimesed siiski ei tea, et nad on teistest kuidagi erilisemad mingis mõttes.
Ja inimeste teadlikkust massides mõtlesin meie Eesti inimesi, olen selline hästi vaba suhtleja ja siis räägingi inimestega kõigest hästi vabalt, väga paljud neist ei usu, et väljaspool maad on elu või, et mingsugused tulnukad on olemas.

Usa riigiga on üldse kahtlased lood, olen vaadanud neid Hillary Clintoni videosi, kus ta käitub kuidagi mitte inimesele omaselt.
Vasta
#8
Üks võimalus on, et siin planeedil elab koos väga erineva päritoluga ja vaimsuse ning selle polarisatsiooniga inimhingi. Kõik me oleme füüsiliselt sarnased, omame ühtemoodi keha aga sees oleme väga erinevad. Ju siis on need hallid siin omade juures ja nordicuteks kutsutavad omade juures. Inimestel on ehk sünnieelne side nende süsteemiga.
Veel on tuntud tõsiasi, et kõik Maa asukad, et meie, kui me saavutame teatud taseme tundlikuses, võetakse kellegi kõrgema poolt kontrolli või jälgimise alla. See on ka mõistetav sest tavakodanikust oluliselt rohkem tajuv ja teadev inimene võib kasvõi kogenematusest oma avanenud võimetega aluse panna mingile sündmuste ahelale mis võib tulevikus põhjustada suuremat sorti kahju. Olen kuulnud, et selline kontrollsüsteem eksisteerib.
Vasta
#9
Hallid ei ole üldse meie moodi. Hallid on justkui robotid ja teevad inimeste rööve sellepärast, et meid uurida ja mõista meie hinge/vaimu asja, kuna nad on enda arengu lõpus, mõistavad täielikult seda aegruumi, mis meid ümbritseb, aga nad ei jaga ilmselt midagi vaimsest maailmast ja nüüd nad üritavad seda meie kaudu avastada ja tänu sellele ise edasi areneda.

Viimasele tõsiasjale, et mis teeb kellegi kõrgemaks kui olen mina või näiteks sina ?
Vasta
#10
Peate nüüd seda desinfi, propat ja muud jama edasi arutama ilma minuta, kuna mind see ei huvita.
Kõike ei maksa tõepähe võtta mida räägitakse ja kirjutatakse.
Vasta
#11
Kahvanägu, vabandan kui teie maailma vaadet kuidagi solvasin.
Vasta
#12
http://www.ufostalker.com
Siin tahetakse koguda kõik juhtumid tundmatute lendavate obektidega. Aga ka tundmatute valgusallikatega taevas.

Huvitav siiski.
Vasta
#13
(23-11-2017, 20:48 )Tinar Kirjutas: Üks võimalus on, et siin planeedil elab koos väga erineva päritoluga ja vaimsuse ning selle polarisatsiooniga inimhingi. Kõik me oleme füüsiliselt sarnased, omame ühtemoodi keha aga sees oleme väga erinevad. Ju siis on need hallid siin omade juures ja nordicuteks kutsutavad omade juures. Inimestel on ehk sünnieelne side nende süsteemiga.
Esineb. Ja Maale sündinud inimesed on väga erinevad. Aga ega siis ainult hallide rass meid külasta.
Meenub video paranähtusi kajastavast Itaalia saatesarjast «Mistero», kus keskealine naine Giovanna tunnistas, et ta on sünnitanud tulnukatele 18 last.

Videos tunnistas itaallanna Giovanna, et tal on peas mikrokiip, mis on sisestatud tulnukate poolt ning antud liik olendeid ei saa enam järeltulijaid.

Naine lahistab nutta ning räägib läbi pisarate, et üks rasedus katkes. «See on üks teine liik tulnukaid. Nad on «hallidega» sõjajalal. See ei olnud «hallide» poolt algatatud rasedus.

See video oli varem ka kuskil teemas üleval.

Vasta
#14
https://www.youtube.com/watch?v=UmcQM_6DHQE

vahest seesama?

Vasta
#15
Otsisin, sellest Giovannast on kirjutanud HadziOgloe siin teemas

http://www.para-web.org/showthread.php?t...a#pid76828
On ka link neljaosalisele intervjuule temaga. Aga sealgi öelnud Giovanna lõpuks, et kaks kosmilist rassi on sõjajalal, kuid ta ei või sellest rohkem rääkida.
Nii, et Tinaril õigus, kui ütleb, et keelatakse rääkida.
Seal küll ka kirjutatud, et "hallid" keelduvad välja suremast ja jätkavad katseid, kasutades inimesi toorainena.

Vasta
#16
Nende UFO kontaktide avalikustamise - salastamise kohta oleks minu,kui skeptiku arvamus järgmine.
Kuna nende nähtuste puhul ei ole võimalik absoluutse täpsusega fikseerida aega, kohta ja tegevust, ning tegevust ei ole võimalik korduvkatsetustega kontrollida, siis vaatlejate suulisi ütlusi ei saa võtta tõena. Need on nagu ulmekirjaniku pooli loodud fantaasija. Kui nende ütluste taga oleks ka materiaalne tõestus, näeks situatsioon hoopis teistsugune.
Kuna aga materiaalset tõestust ei ole! Siis ei taha ka keegi, oma ütlustega lolliks jääda.
Nagunii koputatakse nende ütlejate otsmikule ja näidatakse metsa poole.
Teoreetiku arvamus.
Kõik me kasutame ELEKTRIT. Mõtlemata selle üle – kes see ELEKTER tegelikult on? Oleme oma materiaalsete seadmete abil vangistanud kellegi ning sundinud teda materiaalsete seadmete kaudu liikuma inimese jaoks vajalikku kohta, ning sunnime teda inimeste jaaoks kasulikku tööd tegema.
Oletan et 70% kõikidest nendest nähtustest on atmosfääris toimuvate protsesside tagajärg. 15% nähtustest on inimtegevuse tagajärg. 5% ufo röövidest on meie tuleviku inimeste poolt teostatud manipulatsioonid. Ainult 3% nendest on tõeliselt ufo nähtused. Ja 2% on need, mida isegi mina ei oska lahti seletada.
Kuna ka nendel selgitustel ei ole materiaalset tõestust taga – siis koputatakse ka minule otsa ette ja näidatakse metsa poole.
Vasta
#17
Ufo vaatlused ja kontaktid on väga tihti üheselt fikseeritavad. Need sündmused jätavad materiaalseid, teadusmeetoditega fikseeritavaid jälgi, neid salvestavad nii tsiviil- kui militaarradarid ja personal. Neid jälgivad eriettevalmistuse saanud isikud nagu näiteks tsiviil- või militaarpiloodid. Neid uurivad suuremad ja vähemad riiklikud struktuurid milledest pooled on ülisalajased aga millede olemasolu valitsus on sunnitud olnud kinnitama. NLiidus kus ufo-teema oli massidele keelatud, olid samuti riiklikud komisjonid kes aastaid neid fakte ja tunnistajte ütlusi kogusid ja uurisid.
Tunnistajaid kontrollitakse nii polügraafi kui hüpnoosi abil. Paljudel juhtumitel on mitmeid eri paigus ja oma vahel mitte soetud tunnistajaid. Mitmete tunnistajate fikseeritud maandumiste järel leitakse auto- ja isegi raudteedelt ning pinnaselt üheselt anomaalseid jälgi või anomaalset, mitte millegi muuga seletatavat kiirgusfooni erinevusi.
Kui nüüd keegi ennast skeptikuks pidav tuleb mulle rääkima, et kõike seda pole tegelikult olemas, siis kaldun arvama, et nähtuse skeptik puhul on tegu diagnoosiga...
Huvitav mida zooloogid või ornitoloogid sellisest skeptikust arvavad? Igatahes neid küll selline skeptik ei paista segavat sest uue looma- või linnuliigi avastamisel või kadunuks loetud liigi uuesti märkamisel, pannakse kellaaeg ning geograafilised koordinaadid kirja vähemalt sama täpselt nagu ufo lugude puhulgi ning üle 100 a. taaskohatud lind kahjuks ei istu uuesti sama oksa peale kus teda ornitoloog viimati nägi, enam kunagi- see tähendab nähtus ei ole korratav...Tõelist teadlast skeptik oma seisukohtadega ei koti ja ufoloogi kotib veel vähem!
Vasta
#18
(25-11-2017, 13:08 )kalldunn Kirjutas: Kuna nende nähtuste puhul ei ole võimalik absoluutse täpsusega fikseerida aega, kohta ja tegevust, ning tegevust ei ole võimalik korduvkatsetustega kontrollida, siis vaatlejate suulisi ütlusi ei saa võtta tõena. Need on nagu ulmekirjaniku pooli loodud fantaasija. Kui nende ütluste taga oleks ka materiaalne tõestus, näeks situatsioon hoopis teistsugune.

On ikka ufo inimröövide puhul ju aeg ja koht mitmete juhtumite puhul fikseeritud.
Meenub Valdese juhtum. Armando Valdes oli Tsiili armee allohvitser, kes rööviti 1977.a.25.aprilli varastel hommikutundidel ühe identifitseerimata lendava objekt poolt tema kamraadide silma all.

Mõned meetrid maapinnast kõrgemal hõljuvast objektist paiskus välja pimestavalt hele valgusvihk. Ja momentaalselt oli Valdes lihtsalt kadunud, nagu oleks maapind ta endasse neelanud.

Tubli veerandtunni järel oli Valdes uuesti kohal. Nagu oleks ta rematerialiseerunud, ilmus ta äkitselt oma meeste ette.

Teadvusele tuli ta u. kaks tundi hiljem, kella 7 paiku hommikul. Tema käekell näitas, nagu kõik tunnistajad kinnitasid, kellaega 4.30, aga kuupäevanumber oli 5 võrra edasi nihkunud.

Pikemalt lugu ära toodud siin, # 10.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid212841



Vasta
#19
Mõned asjad ei ole väljamõeldised vaid reaalsed läbielatud. Ükskord käis siin mul külas mitu tundmatud , Tehti mingit uurimist. , Hakkasin neile vastu , kuid sest polnud kasu. Pärast oli veenist võetud vereproovi jälg, mis sügeles pea nädal aega.Kuigi ma polnud arsti juures käinud. Teist korda käidi külas mõned aastad tagasi, siis oli suurem tegevus.Seda ma ei mäleta, olid ainult jäljed ollusest , mis meenutas verd, nimetan seda vere asendajaks. Sellest on jälg siiani alles. Võtke seda ligu kuidas tahate. Aga nad tegutsevad siin. Võivad valida endast suvalise kuju. La toorainet uurimiseks on palju.
Vasta
#20
(26-11-2017, 20:21 )HUGOTH Kirjutas: Mõned asjad ei ole väljamõeldised vaid reaalsed läbielatud. Ükskord käis siin mul külas mitu tundmatud , Tehti mingit uurimist. , Hakkasin neile vastu , kuid sest polnud kasu. Pärast oli veenist võetud vereproovi jälg, mis sügeles pea nädal aega.Kuigi ma polnud arsti juures käinud. Teist korda käidi külas mõned aastad tagasi, siis oli suurem tegevus.Seda ma ei mäleta, olid ainult jäljed ollusest , mis meenutas verd, nimetan seda vere asendajaks. Sellest on jälg siiani alles. Võtke seda ligu kuidas tahate. Aga nad tegutsevad siin. Võivad valida endast suvalise kuju. La toorainet uurimiseks on palju.
Sul on enam vähem kindlasti ka implantaat. Nende panek ei ole tuntav või jätab inimesele mõneks ajaks jäljed mida aga inimene ei oska seostada selliste protseduuridega.
Vasta
#21
Masin igatahes ei näidanud midagi sees Tehti uuring, ühe teise asjaga seoses.

Vasta
#22
(26-11-2017, 21:21 )HUGOTH Kirjutas: Masin igatahes ei näidanud midagi sees Tehti uuring, ühe teise asjaga seoses.
Kogu keha röntgen ja palu endale ka kogu pildimaterjal koos programmiga millega koduarvutis saab röntgenipilte vaadata. Ma ei tea kas kõik kliinikud-polükliinikud pakuvad seda teenust aga Tallinnas on selline teenus olemas. Olen alati võtnud endale ka nii röntgeni kui ultraheliuuringu pildid. Teenus on tasuline aga mitte kallis.
Vasta
#23
Mul pole neid pilte kunagi vaja läinud ja sellepärast need mul puuduvad, Ma ei tea , kas nad annavad neid minule. Igatahes nad midagi võõrast ei leitud.
Vasta
#24
(27-11-2017, 18:01 )HUGOTH Kirjutas: Mul pole neid pilte kunagi vaja läinud ja sellepärast need mul puuduvad, Ma ei tea , kas nad annavad neid minule. Igatahes nad midagi võõrast ei leitud.
Implanteerituid on, pakun 10 korda rohkem kui ufoloogia välja käib. Paljud meist ei saa ise aru ega tule selle peale, et ka nemad võivad kuuluda kiibistatute sekka.
Arst ei pruugi näha sest teda pole õpetatud tähelepanu pöörama niisugustele asjadele. Näiteks pakkus üks meie arst kui talle öösel implantaadi saanud näitas oma röntgeni pilti, et oh, see on mingi metallitükk mis teil seal röntgeni kabinetis jäl keha külge! Seda, et see "kabinetis juhuslikult keha pinnale jäänud metallitükk" asus mitte keha pinnal vaid lihaskoe sees ehk siis keha sees, meie arst isegi ei märganud! Oli mitu röntgenülesvõtet kus üks koht kehast oli pildistatud nii küljelt kui pealt ja ka alt.
Vasta
#25
Mul siin viimane jälg on sest siiamaani alles. Algul katsudes käega tundus siidine olevat, praegi on see koht natuke tugevam.Ma ei saanudki aru, kas lisati midagi või eemaldati see asi sealt. Maailm on imelik. Minu teooria peab paika ikkagi, et inimesed on katse jänesed
ja toormaterjal teistele nagu suur elav labor..........
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nähtused, mida tihti aetakse segi UFO-ga. Tom 123 93,960 16-01-2024, 10:53
Viimane postitus: akkillus
  Otsin kõrgkvaliteedilisi UFO pilte leivalabidas 38 19,241 15-11-2021, 15:26
Viimane postitus: xcad
  Ufo liiklusmärk kikike5 2 2,674 30-10-2020, 16:28
Viimane postitus: fenomen
  Huvitavamad UFO juhtumid brb 3 3,071 10-09-2020, 10:15
Viimane postitus: Lihtsalt002
  Erinevad lennumasinad (UFO-d). Udujutt või mitte? Tom 73 34,676 21-05-2020, 18:29
Viimane postitus: MetsaKaru
  UFO Mr.Mystery 1 2,237 24-11-2019, 21:52
Viimane postitus: Kahvanägu
  UFO vaatlused ISS'st lihtne lahendus, või siis ka mitte? eny 43 28,357 15-10-2018, 20:11
Viimane postitus: Tinar
  Avalikustamine. KonksNina 2 2,326 18-07-2018, 20:54
Viimane postitus: KonksNina
  Tallinna TV saatesari "Taevariik UFO-dega" zzz34 165 73,205 28-02-2018, 20:02
Viimane postitus: vipi666
  UFO-vaatluse ABC Tom 15 16,438 04-11-2015, 05:17
Viimane postitus: Eithea

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat