Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G.BUSH ja salaühing Skull and bones.World conspiracy.
#1
Esiteks,kas kellelgi on andmeid,et praegune Ameerika Ühendriikide president on juudi soost ja kas J.Kerry on samast pundist ja ka juut.Ei ole antisemiit aga vägisi tekib küsimusi.Miks on nii palju kokkulangevusi seoses 911ga.Miks niidid viivad freemasoniteni(illuminaadid,vabamüürlased,skull and bones,bohemian club).Kuidas sai meie president T.H.Ilves Ameerikat külastades kohe jutule G.Bushiga,kusjuures nad olevat olnud suhelnud üle 1,5 tunni,samas kui T.Halonen on üritanud Bushiga kokku saada juba paar aastat.Ja veel siia juurde Iraak ja sellega seonduv,saladuskatte all nafta väljaviimine riigist,Iraaklaste terroriseerimine,tapmine,pasa väljamõtlemine ja selle serveerimine meedias.Adolf Hitler oli pooljuut ja ka vabamüürlane,kui tõesti nii siis kaob ära üleüldse see kommude ja kapitali vaheline jura,tunduks nagu see oli suitsukate.Kõik ju samast pundist.Samas kui see vabamüürlaste jama peab paikka siis muutuks ju nagu mõttetuks ka lugupeetud Zedi postitused seoses kolmanda reichiga.Olen lugenud,et suurimat abi Saksllastele ja Venelastele andsid siiski just nemad ja Inglased.Ei taha kedagi solvata,veel vähem Zedi,palun postitage mitte mind solvavaid vaid materjali analüüsivaid argumente.Ette tänades.Ja paluksin fakte mitte tolmu üles keerutamist.
Vasta
#2
Mida sa zedi jutu mõttetuks muutumise all silmas pead?
Vasta
#3
Ma mõtlesin selle all just seda,et ta on palju rääkinud Sakslaste tehnilise ja kvaliteedi poolest üleolevast sõjamasinast teises maailmasõjas.Aga kui nüüd tuleb välja,et Ameeriklased ja ka Inglased olid varustanud nii Sakslasi kui ka Venelasi toorme ja sõjavarustusega .Kas siis mitte ei võinud olla nii,et tegutseti koos(Saksa,Vene,Inglise ja Ameerika),vahetati omavahel teadmisi.Kõik see toimus aga muidugi suure saladuskatte all,millest siiani eriti ei teata või ei lubata rääkida.

Ah jaa,siiski vabandan Zedi ees,sest tema kirjutised sisaldavad väga palju huvitavat,veel kord vabandust,ei mõelnud seda päris nii.
Vasta
#4
Kivikas kui kunagi saame kokku mõnel para üritusel esita see küsimus uuesti. Seoses oma laiskusega ei viitsi nii palju trükkida - lisaks tekivad sul minu jutu käigus küsimused millele on vaja vasta jne. Vabandan aga ma ei ole eriti usin trükkija. Lisaks, et sinu küsimused ja tähelepanekud on õigustatud kuid siin tuleb mängu nii topelt kui ka 3 ja 4 kordne mäng seega juhised ma sulle andsin.
Vasta
#5
Ikkagi "Skull and bones", mida see ühing endast kujutab.Ja miks on selle liige just AÜ president isiklikult.
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: kivikas666
Ikkagi "Skull and bones", mida see ühing endast kujutab.Ja miks on selle liige just AÜ president isiklikult.


Muideks - rohkem kui üks aga see on eraldi teema.
Üks link mis annab aimu vastusest - http://www.jfkii.com/default.php
Vasta
#7
Huvitav kas Obama on ka Skull & Bones'i liige ?
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas Aerling
Huvitav kas Obama on ka Skull & Bones'i liige ?


Kahtlen - ta käis "vales" koolis, kuid see ei välista kuulumist sinna ühingusse.
Ei maksaks sellele ühingule anda liiga suurt mõjuvõimu. Tegemist on ikkagi ju ainult Illuminaatide "all-asutusega" kõigest sellest tulenevaga.
Vasta
#9
No...ok Illuminati on esikohal mõjuvõimu poolest ja allharud teisel. Mõjuvõim on maailma võimsaim.
Arvan, et Obamale öeldi, kui presidendiks tahad saada, astud liikmeks ja jokk. Kui Obama valitsuse ajal hakkab toimuma sündmusi mis toob kaasa suurel hulgal inimkaotusi, siis on ta liige. Ühingu üks eesmärkidest on vähendada inimeste arvu Maal. Nii sain mina aru.
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas Aerling
Ühingu üks eesmärkidest on vähendada inimeste arvu Maal. Nii sain mina aru.

Viimane suur aadrilaskmine toimus II WW ajal.
Vasta
#11
Peale seda loobuti hootöödest ja pandi süstal otse veeni ja tilgume senini ...
Vasta
#12
Need Iraaklastest sõjavangide alastipildid mis avalikkusesse imbusid...
Igastahes on Skull and Bones'i üks riitustest selline kus võetakse "ohver " alasti ja toimetatakse ta kallal...Täitsa vabalt võis olla, et mõni kõrgem tegelinski seal vanglas, samuti selle ühingu liige ja sattus liiga hoogu oma riitustega.

No vähemalt idee vangide piinamiseks sai oma salaühingu riitustelt.

Panen siia ühe lingi kah :

http://www.skullandcrossbones.org/articl...dbones.htm


[Muudetud: 12-19-2008 Aerling]
Vasta
#13
Ühingu käes on Apatšide pealiku pealuu mille nad matmispaigast üles kaevasid ja nüüd kasutavad kui alistatud indiaanlaste sümbolit oma rituaalides.
http://www.skullandcrossbones.org/articles/geronimo.htm
Vasta
#14
Arvan, et Geronimol on ükskõik et kari totakaid tema kolba ümber keksleb...
Lihtsalt see fakt ise, et kekslevad kolba ümber on võigas. Riituste ajal pidavat sealt " templist "
päris võikaid kuratlikke karjeid kostuma. Nõme on et sellised saadana hinged rahvast juhivad
kõrgelt positsioonidelt. Pigem kujutaks neid kuhugi silla alla tünni ümber seisma Bleh
Vasta
#15
Ajakirjas "Imeline ajalugu" (sept. 2017)
kirjutatakse, et mõlemad USA 2004.aasta presidendikandidaadid nii John Kerry kui ka George W.Bush kuulusid Scull and Bones seltsi. See on USA Yale ülikoolisalajane vennaskond.

Väidetakse, et Skull ja Bones (eesti k. pealuu ja kondid) on salaühingu Illuminati järeltulija.
Skull ja Bonesi on 1830.aastaist alates kuulunud USA absoluutne eliit ja selle liikmed. Ükski endine bonesman (eesti k.luumees)pole iial paljastanud, mis seltsis toimub.

Illuminaatide salaseltsi plaanide seas oli (on) ka abielu kaotamine ja religiooni hülgamine. Mainitakse ka, et 1780 aastate algusest oli Euroopa vabamüürlus illuminaatidest läbi imbunud ja on ka palju muud huvitavat.

Vasta
#16
Rob Coheni kunagine põnevik- filmiversioon antud salaseltsi teemal.
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Skulls_(film)
https://www.youtube.com/watch?v=B03lvL3pVp8
Vasta
#17
Avastasin,et Telegram on ka Yale ülikooli salajasest vennaskonnast kunagi kirjutanud.

George W. Bush ja John Kerry on mõlemad tunnistanud, et nad on Yale’i ülikooli salaorganisatsiooni Skull & Bones liikmed. Nende logo on satanismi sümbolitega. Selleks, et siin maailmas kindlalt läbi lüüa, pead sa olema vabamüürlaste klubi liige.

Ka Elon Musk tuleb Yale’i ülikoolist, sellepärast poseerib ta ka vastavalt. Time’i ajakirja kaanel on tal üks silm kinni kaetud, mis sümboliseerib antikristust ja illuminaatide kõikenägevat silma. Kennedy Kosmosekeskus Floridas, kus SpaceX oma rakette üles saadab, asub Canaverali neemes (Cape Canaveral) – CC ehk numeroloogias 3 ja 3 ehk 33 viitab samuti vabamüürlaste looži kõrgeimale astmele.

http://www.telegram.ee/nwo/miljardaripoi...programmid
Vasta
#18
Illuminaatide salaseltsi plaanide seas oli (on) ka abielu kaotamine ja religiooni hülgamine.

Ma parem hakkan kohe usklikuks ja abiellun,küll nad siis alles vihastavad. Laugh
Vasta
#19
(13-10-2017, 14:30 )Härra võrratu Kirjutas: Ma parem hakkan kohe usklikuks ja abiellun, küll nad siis alles vihastavad. Laugh
Hea mõte, aga enne tuleb usklik tüdruk ka välja vaadata. Otsustada, kas abielluda kirikus või mõnes muus pühakojas. Bleh
Kui usklikku tüdrukut ei leia, võib juhtuda, et osutub lesbiliseks ja siis on illuminaatidel jälle hea meel.


Vasta
#20
Ma arvan millegipärast ,et härrased vabamüürlased on neile püstitatud eesmärgid juba täitnud. Rahvad ongi oma religioonid hüljanud ja perekond selle tõelises tähenduses on hävitatud. Vähemasti lääne tsivilisatsioonis on see nii.
Ma kaldun arvama et nüüd on neil juba mingid uued, kaugemad eesmärgid. Pealegi on põhjust arvata et vähemalt mõned kõrgemad vabamüürlased on ikka ka valguse poolel. On ju USA rajanud müürlased vandenõuteoreetikute hulgas kõrgelt hinnatud (n. B.Franklin) Ehk rajatakse tulevane maailmakord vähe kõrgemal moraalil kui nüüdne.
Vasta
#21
Jah,juba ainuüksi katoliiklasi on alles vaid 1.29 miljardit. Tõelised käpardid noh Laugh
Vasta
#22
No jah,eks nad katoliiklastega tegelevad kah veel. Kuid ka nendes maades ei elata enam tõelisele kristlasele kohaselt.
Kommunistlikud jumalad on just katoliiklikes maades endale rohkelt jüngrei leidnud. Lisaks pole katoliiklikud maad ka tõeline lääne tsivilisatsioon.Tõeline lääne tsivilisatsioon on enamuses germaani päritolu.
Üldiselt ma arvan.ega ma ju ei tea ,et nüüdseks on neil juba uued eesmärgid.Eks vanad olijad ajavad edasi ka vana agendat. Pealegi pole vabamüürlus ühtne nähtus.
Putin näiteks teeb suuri pingutusi et kristlust ja perekonda taastada.
tema aga pole ka müürlane...võib olla.
Vasta
#23
Kahtlen kas Skull & Bones ja teised samalaadsed ülikoolide juures tegutsevad salaorganisatsioonid löövad maailmaasjade planeerimises kaasa. Pigem mitte. Kõrvalseisjana pakuks, et ühest küljest kannavad nad edasi iseenda sajandite taguseid traditsioone ja teisalt on kasvulavaks tulevastele läänemaailma juhtidele. Aga et nad ise oma kokkusaamistel olulisi otsuseid langetavad seda ma ei usu.
Vasta
#24
Siin nimekiri Skull ja Bonesi liikmetest alates 19.sajandist:

http://www.wow.com/wiki/List_of_Skull_and_Bones_members


Vasta
#25
(14-10-2017, 09:24 )Aztecca Kirjutas: Kahtlen kas Skull & Bones ja teised samalaadsed ülikoolide juures tegutsevad salaorganisatsioonid löövad maailmaasjade planeerimises kaasa. Pigem mitte. Kõrvalseisjana pakuks, et ühest küljest kannavad nad edasi iseenda sajandite taguseid traditsioone ja teisalt on kasvulavaks tulevastele läänemaailma juhtidele. Aga et nad ise oma kokkusaamistel olulisi otsuseid langetavad seda ma ei usu.

Nii see ilmselt just ongi. Ülikoolis saavad nad alles tuttavaks oma isandaga . Seal ordus annavad nad ka truudusvande. Seal tutvustatakse neile mis kellestki tuleb. Surnupealuu- ilmne ju et see midagi head küll ei tähenda. Ma ei osta oma lastele ealeski sellise sümboolikaga mänguasju.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maailma Majandusfoorum ( World Economic Forum), Davosi kohtumised ja Klaus Schwab Pohlatohlakas 56 11,506 23-01-2024, 14:51
Viimane postitus: xcad
  NEW WORLD ORDER ei ole enam vandenõuteooria? Obama ja Brown zepac 325 133,596 23-01-2023, 17:10
Viimane postitus: euroruubel
  World Liberation Day garber 11 5,769 30-04-2012, 22:03
Viimane postitus: kage
  Wake Up Call - New World Orderi teemaline dokumentaalfilm [K isolarium 44 15,296 03-03-2010, 21:15
Viimane postitus: zepac
  28 ja 29 August. Kanal 2. 20:00 Vandenõuteooriad: Bush ja Bi rez 4 4,084 18-07-2007, 22:45
Viimane postitus: urbanite

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat