•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 86
  • 87
  • 88(current)
  • 89
  • 90
  • ...
  • 147
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 4Hääli - 3.75 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naljanurk
(06-10-2017, 10:37 )Viimne Roomlane Kirjutas: "Niisiis, et võita kaks piletit Arnold Oksmaa kontserdile ja hiljem lava taga temaga ka kohtuda, peate vastama järgnevale küsimusele - milline jõgi voolab läbi Tartust?"
"Jenissei," vastasin ma kõhklemata.”
LaughLaugh
Peale võidu kuulmist oleks minul isegi Niilus läbi Tartu voolama hakanud.
Vasta
[Pilt: 7168337t1h230e.jpg]
Vasta
(06-10-2017, 11:57 )Eithea Kirjutas:
(06-10-2017, 10:37 )Viimne Roomlane Kirjutas: "Niisiis, et võita kaks piletit Arnold Oksmaa kontserdile ja hiljem lava taga temaga ka kohtuda, peate vastama järgnevale küsimusele - milline jõgi voolab läbi Tartust?"
"Jenissei," vastasin ma kõhklemata.”
LaughLaugh
Peale võidu kuulmist oleks minul isegi Niilus läbi Tartu voolama hakanud.

Laugh See oli tõesti hea nali. Kuna Positiivse lõppematute veneteemaliste magedate naljade peale ma loobusin nalja teemat külastamast, siis seekord pani Viimse Roomlase nali nii naerma, et....Laugh
Vasta
(06-10-2017, 17:42 )Marimu Kirjutas:
(06-10-2017, 11:57 )Eithea Kirjutas:
(06-10-2017, 10:37 )Viimne Roomlane Kirjutas: "Niisiis, et võita kaks piletit Arnold Oksmaa kontserdile ja hiljem lava taga temaga ka kohtuda, peate vastama järgnevale küsimusele - milline jõgi voolab läbi Tartust?"
"Jenissei," vastasin ma kõhklemata.”
LaughLaugh
Peale võidu kuulmist oleks minul isegi Niilus läbi Tartu voolama hakanud.

Laugh See oli tõesti hea nali. Kuna Positiivse lõppematute veneteemaliste magedate naljade peale ma loobusin nalja teemat külastamast, siis seekord pani Viimse Roomlase nali nii naerma, et....Laugh
Pederastidele lähevad pepunaljad ikka kõige paremini peale.
Vasta
(06-10-2017, 18:30 )Vesilik Kirjutas:
(06-10-2017, 17:42 )Marimu Kirjutas:
(06-10-2017, 11:57 )Eithea Kirjutas:
(06-10-2017, 10:37 )Viimne Roomlane Kirjutas: "Niisiis, et võita kaks piletit Arnold Oksmaa kontserdile ja hiljem lava taga temaga ka kohtuda, peate vastama järgnevale küsimusele - milline jõgi voolab läbi Tartust?"
"Jenissei," vastasin ma kõhklemata.”
LaughLaugh
Peale võidu kuulmist oleks minul isegi Niilus läbi Tartu voolama hakanud.

Laugh See oli tõesti hea nali. Kuna Positiivse lõppematute veneteemaliste magedate naljade peale ma loobusin nalja teemat külastamast, siis seekord pani Viimse Roomlase nali nii naerma, et....Laugh
Pederastidele lähevad pepunaljad ikka kõige paremini peale.

Anna andeks vesilik, et me su sõbra üle naersime Ph34r2.

Admin võib minu kommentaarid kustutada.
Vasta
üle pika aja hea nali Laugh
Vasta
http://elu24.postimees.ee/4268821/tulevi...i-hoiatuse

No kui "hoiatajal tulevikust" on aega seal tulevikus tina panna ja üldse, jo siis see tulnukainvasioon elati üle. Ärgem siis muretsegem Bleh
Vasta

[/quote]
Pederastidele lähevad pepunaljad ikka kõige paremini peale.

[/quote]

Anna andeks vesilik, et me su sõbra üle naersime Ph34r2.

Admin võib minu kommentaarid kustutada.
[/quote]
Nagunii on aru juba ammu aru saada et soveti ajal rämedalt pepusse saadi,oli see siis mingi vabadusvõitlus või mingi kriminaalne tripp,hu cares eniway pole huvitav minujaoks.Hea et kompleksid on saadud lahtirääkida.

Vasta
Rikastume, milline uus(?!) mõtteühend: " anaalerootika poliitiline vorm ". Laugh Vahest mõni TARK seletab eelneva lati(?), mu jaoks jääb sellest arusaamine vääga hämaraks, küsiks et milline või kuidas see poliitiline vorm anaalerootikas jne...eeee??? Laugh
Vasta
(09-10-2017, 07:53 )Eithea Kirjutas: Rikastume, milline uus(?!) mõtteühend: " anaalerootika poliitiline vorm ". Laugh Vahest mõni TARK seletab eelneva lati(?), mu jaoks jääb sellest arusaamine vääga hämaraks, küsiks et milline või kuidas see poliitiline vorm anaalerootikas jne...eeee??? Laugh
Millises kirjatükis see "vorm" esines?Smile
Eks midagi sinnapooleBleh kus soome kunagine anaalerootika viljeleja tegi gey erootilisi maale, kui sinna lisada sotside valimisplakat (näiteks ümber tilli?)......nimi on meelest läinud. Vorm ise on äge aga sisu vist puudub või oskab meie presidendi proua seda lahti seletadaShock

Vasta
(09-10-2017, 08:03 )xcad Kirjutas:
(09-10-2017, 07:53 )Eithea Kirjutas: Rikastume, milline uus(?!) mõtteühend: " anaalerootika poliitiline vorm ". Laugh Vahest mõni TARK seletab eelneva lati(?), mu jaoks jääb sellest arusaamine vääga hämaraks, küsiks et milline või kuidas see poliitiline vorm anaalerootikas jne...eeee??? Laugh
Millises kirjatükis see "vorm" esines?Smile
Eks midagi sinnapooleBleh kus soome kunagine anaalerootika viljeleja tegi gey erootilisi maale, kui sinna lisada sotside valimisplakat (näiteks ümber tilli?)......nimi on meelest läinud. Vorm ise on äge aga sisu vist puudub või oskab meie presidendi proua seda lahti seletadaShock
Laugh
Ei ma tea mõtteühendi algset kirjatükki, aga FB kasutab rahvas seda Frau Merkeli kohta.
Vasta
Frau merkel on nati hullem sünnitis kui see "vorm". Kõik ühiskonnad läbi aegade on hoolitsenud oma liikmete moraalse puhtuse eest, sest väärarenguid on alati olnud ja nende soosimist pole vaja täpselt nagu lillepeenral umbrohtu toetada. Kui toetad siis varsti enam lilli polegi ainult umbrohiSmile
Merkeli plaan on saksa rahvas hävitada, assimileerida, moslemiteks muuta, töökultuur hävitada ja kurat ainult üksi teab mida veel. Vana harjunud bürgellik saksamaa on paljudest kohtadest kadunud, eriti just lääne poolel, ida pool ossid elavad viletsamini ja neid JUST TÄNU SELLELE see puudutab vähem. Eesti lootus on vilets elatustase mis moslemeid ei "motiveeri", samas aga noakangelasi ja rekkaga rahvast tappa soovijaid saab ka rootsist - soomest importidaBleh
Vasta
Pensionil loomakasvatustöötaja loeb telekavast, et on tulemas meeleolukas saade "Mere laul". Ta keedab kohvi, küpsetab kooki ja istub teleri ette mõnusat äraolemist nautima. Saade algabki ning ekraanile ilmub suurelt pealkiri "Sea song".
Pahameelepuhangut kujutage ise ette!
Vasta
Kuninga kaelkirjak
Tsitaat:Vana tola veiderdused oleksid ka surnu naerma ajanud.
Vasta
TomK - LovingZurka
Vasta
Jeesus jalutab baari ja läheneb kolmele kurvale mehele. "Mis sind vaevab, mu poeg?" ütleb Jeesus esimesele mehele. "Mu nägemine on halb." ütleb mees. "Iga aastaga näen ma vähem ja vähem." Jeesus puudutab mehe pead ja ta nägemine on koheselt tagasi. Jeesus läheb teise mehe juurde ja küsib sama küsimuse. Mees vastab. "Mu parem jalg ei kanna." Jeesus puudutab mehe jalga ja see kargab kohe püsti. Jeesus läheb kolmandale mehele, kes haarab koheselt kätte baaripuki ja tõrjub Jeesuse eemale. "Hoia minust eemale!" karjub ta, "Ma olen invaliiduspensionil!"
Vasta
Kui teil on külm olla, minge nurka seisma. Sääl on täpselt 90 kraadi!
Vasta
Vasta
¨Kirjelda pagulaskriisi ühe pildiga¨ -
[Pilt: DMIYfQ4WAAAtjjv.jpg]
Vasta
Poleks pidanud seda ühte parti toitma hakkama. Olgu see ühtlasi väike siseringi nali Nielanderile!

Kas te, eelpostitajad, pole mõelnud, et võiks eestikeelses foorumis emakeelest lugu pidada?
冗談ですよ
Vasta
REPORTER: Härra Sõõrumaa, mis on esimene asi, mida te peale valimisi teete?

SÕÕRUKAS: Viin pendli remonti!
Vasta
"Leningrad" ("Ленинград") on ska/punk-rock-ansambel Peterburist.
Bänd on tuntud oma anarhistlike ja vulgaarsete laulutekstide pärast ning mitmeid kordi on nende Moskva esinemised ära keelanud Moskva linnapea isiklikult!
Siinkohal kerge stiilinäide: https://www.youtube.com/watch?v=Q1J5lUKnD4I
Vasta
Sattusin ühe muuilmasse lahkunu ripakil lehte lugema. Tema andmetes riikide kohta, kus ta on käinud:
Riigid kus käinud Eesti, Hiiumaa, Moskva, Riia, Pihkva, Soome, Konsum, Raatuse Kaubamaja, Tartu Turg, Tartu Postimaja, Raekoja Apteek, Tartu Ülikooli Kesklinna Apteek OÜ, Gildi Apteek, ZEPPELIN, Uneäri, Tartu Krematoorium, Raadi kalmistu...
Need ju ongi omaette riigid. Kuid Saaremaal tal jäi käimata.
Vasta
[Pilt: 22450079_10155790453334555_7922061174356...e=5A83C0D5]
Vasta
[Pilt: 22729159_833677303424140_269870363873871...e=5A6680FE]

***********
Meenitades Malaisia skandaali, siis reklaam oli väga selgeltnägijalik.

[Pilt: DL8pFdzW4AI9-_h.jpg:large]
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 86
  • 87
  • 88(current)
  • 89
  • 90
  • ...
  • 147
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Naljanurk siis batoonike 676 261,042 28-07-2011, 14:37
Viimane postitus: igihali

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat