Küsitlus: arvamusküsitlus,
teeb päeva paremaks
25.00%
1 25.00%
tülgastavalt
75.00%
3 75.00%
Kokku 4 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seda ja teist meilt ja mujalt
#51
Pavlik Morozov- pealekaebaja sümbol.
Tundub, et nii mõnigi, kes siin vaimsetes teemades kõige tihemini oma vaimsust demonstreerivad, väärivad topelt seda Pavlik Morozovi tiitlit.

http://ekspress.delfi.ee/kuum/pavlik-mor...d=69056139
#52
(09-05-2017, 09:20 )murjam Kirjutas: Hing mässab kui Tonal domineerib.
kui mässab, on veel kõik hästi Smile
elujanu suur järelikult ja lootust, et see hing saab päästetud

mõnikord hing väsib lihtsalt Tonali nõmetsemisest nii ära, et tal juba ükskõik...
algul ta ei meeldi enam iseendale sellisena
siis aga, kui ta ikka midagi ette ei võta, et oma Tonalit korrale kutsuda, siis ta lihtsalt on ühel hetkel nii väsinud
vot siis pole enamp vist elujanu ka järel ja seda hinge ei päästa enam miski
#53
Andestage, ma ei saanud küsimusest aru. Smile
#54
(30-07-2017, 20:46 )Härra võrratu Kirjutas: Andestage, ma ei saanud küsimusest aru. Smile
Härra võrratu.
Küsimus on ju, lihtsamatest lihtsam.
Miks Teie siia ilma üldse olete sündinud? Miks üldse siia materiaalsesse maailma sünnitakse?
Kõigel sellel peab olema mingi mõte ja mingi eesmärk. Niisama ei toimu - mitte midagi.
Mis on ELU - kui sellise nähtuse mõte?
#55
Kes on teile teada andnud, et te alasti olete? Smile
#56
India müstikute suhtes on teie alandlikul kaasfoorumlasel suur eelarvamus tekkinud. See on ikkagi maailm, kus sama kaua kui on usutud on ka religioosseid kelmusi praktiseeritud - see on lausa osa kultuurist ja õhus rippuv mediteerija on veel selle fenomeni kõige labasem näide. Enam ei ole sugugi selge, millal on mõni tuntud müstik imetegija, millal sulitab. Nad isegi ei tea igakord ega tee vahet ega pea ka oluliseks, nagu mulle on jäänud mulje.
#57
(31-07-2017, 11:43 )Härra võrratu Kirjutas: Kes on teile teada andnud, et te alasti olete? Smile
Andestage, ma ei saanud küsimusest aru.
Palun selgitust.

#58
Ei tea, aga sa võid kindel olla,et ma uurin selle välja.
#59
Kui mul võrratu olemise kõrvalt aega jääb. Smile
#60
ma tegelen hea sõber
#61
Suure ringiga leidsin tarkuseterad, mis hetkel mind kõnetavad- toetavad:
Ära ärritu
Ära muretse
Ole lahke
Ole tänus
#62
(02-08-2017, 15:27 )kalldunn Kirjutas: Aga paistab – et vaimumaailma ei taha mitte keegi aidata. Kahju.

Vaimu, kus kõik olemas, aidata?!

muarust saadikud on sulle öelnud jummalast õiget asja - tehke enne end korda ehk kandke enda hinge ja oma maailma/reaalsuse eest hoolt, siis mingi mujale nn appi

kui inimesed ei saa iseenda reaalsuse loomisegagi igapäevaselt hakkama ja oma hinges rõõmu hoidmisega, siis mis vaimumaailma päästjatest me räägime?!
#63
mõtisklen siin omaette ja tatise ninaga, et kas see kirjeldus aitab inimlapsi olla õnnis ja helge maises kehastuses
ntx pole kupli all kurje ja kiuslikke mõtteid, jonnimisi, hinnanguid ja kadedust, sest on teadlikkus, kuda kõik käib ja elu mõte ka teada...

ausalt ka, tahaks teada, kas see aitab olla armund 24/7 elusse, iseendasse, tingimusteta Smile
#64
ma toitusin täna päikesest ja tuulest ja olen tarbijana väga rahuldatud Laugh
#65
Armastust jah ei saa sundida. Jäi meelde kuskilt,et vabadus on korra ema, mitte tütar. On ju öeldud: Sul ei tohi olla muid jumalaid minu palge kõrval!
#66
nomaitea... jõle keeruline ikka see asi, mis mõte om siis elul Smile

üits miiz ütli hiljuti, et mõte olevat ikkagi kogeda armastust, et sealsamas kirkas valguses, kus veel duaalsust pole, pole ka armastust...

mine võta kinni, mis õige mis vale
#67
Me ei teadnud enne sündi ka midagi,aga siin me oleme. Smile
#68
Parem küsiks üldse mis on siin maailmas see "absoluutne"? Smile
#69
Teadlased ei tarbi ega paljune ja mida nad üldse toodavad?
#70
(24-09-2017, 18:45 )Härra võrratu Kirjutas: Eks me ju koge iga päev midagi olenemata kas seda seada nüüd eesmärgiks.

See polegi eesmärk. See on üleüldse põhjus, miks hinged kehastuvad. Aga mõned ehk kehastuvad ka nn surematel eesmärkidel nagu inimkonna päästmine jms misjuunid Smile
Aga eesmärke inimene seab iga päev-iga tund Smile
#71
(25-09-2017, 08:51 )säga Kirjutas:
(24-09-2017, 18:45 )Härra võrratu Kirjutas: Eks me ju koge iga päev midagi olenemata kas seda seada nüüd eesmärgiks.

See polegi eesmärk. See on üleüldse põhjus, miks hinged kehastuvad. Aga mõned ehk kehastuvad ka nn surematel eesmärkidel nagu inimkonna päästmine jms misjuunid Smile
Aga eesmärke inimene seab iga päev-iga tund Smile
Viimane "kõigi teaduste korüfee" Joss ka tahtis "inimkonda päästa" ja õnneliku kommunismi päikese alla tuua......selleks aga tuli vähemalt 30miljonit tappa. Enamus inimkonna "päästjaid" on samast lkassist: Pol-Pot, Mao, Tšingis khaan, Timur lonkur j.n.e. Ei ole vaja inimkonda "päästa"Smile

#72
Seda ma ju räägingi Smile Huvitav kas te mõtlete tihti öösiti,et kas mul ikka on turvavöö peal? Smile ja milleks mingi milj. seadust? 10 käsust piisaks Smile Ma arvan,et miski ei liida ja rõõmusta inimesi rohkem, kui et nad rahule jätta.
#73
Aga mida mina ka tean,vaatame parem mida kuulus advokaat räägib Smile http://nihilist.fm/vardjate-riik/
#74
Olen mõelnud, et tegelt inimene tahab tunda end hästi, ükskõik mis olukorras ta ka pole.
Võib-olla siis elu ainus mõte ongi teha tööd nii palju kui vaja, et vajadused kaetuks saavad, uurida elusaladusi vms nii palju et vaimul igav poleks, tegleda hobidega, mis iganes need ka poleks, et hingele rõõmu pakkuda...
nii lihtne see tegelt ongi.

(25-09-2017, 18:56 )Härra võrratu Kirjutas: Ma mõtlesin paavsti ja neid. Inimesed teevad ju ikka tööd nii palju kui vaja,et normaalne elu oleks endal.
#75
See on igavene uni. Ma ei tea kas see oli mõte või tunne ja kuigi sain seda maitsta ainult keeleotsaga ei suuda seda kirjelda. Võrratu. Smile
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  seda ja teist poliitikateemadel kirjutan123 250 55,316 21-01-2021, 16:13
Viimane postitus: Minaelan
  Surm ja elu... Mis pärast seda on? AiriinOlen 20 8,009 05-12-2010, 01:31
Viimane postitus: unclekomm
  Unenägu ja pärast seda tavaline 17 4,618 07-05-2009, 13:51
Viimane postitus: Eva

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat