•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 74
  • 75
  • 76(current)
  • 77
  • 78
  • ...
  • 148
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 4Hääli - 3.75 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naljanurk
Stalini huumor:

Küsinud Josif kord meteoroloogidelt, kui suur on nende ennustustäpsus. 40% vastanud ilmaennustajad. Te rääkige siis vastupidi. Siis on täpsus 60%, öelnud seepeale Stalin.

Stalini huumor:

Määranud Stalin merejõudude staabile uue juhi Isakovi. Viimane vaielnud vastu: mul on oluline puudus. Mu jalg on amputeeritud.
See on ainus puudus, millest peate vajalikuks ette kanda? - küsinud Suur Juht.
Jah - vastanud Isakov.
Stalin ühmanud seepeale: Meil oli varem staabi juht ilma peata. Töötas küll.


Stalinile kanti ette, et maršal Rokasovski võttis omale armukese. Kaunitar on tuntud näitlejanna Valentina Serova. Mida me nüüd temaga teeme?
Stalin võtnud suust piibu ja pomisenud: mida teeme, mida teeme, kadestame...
Vasta
(12-05-2017, 09:24 )positiivne Kirjutas: Stalinile kanti ette, et maršal Rokasovski võttis omale armukese. Kaunitar on tuntud näitlejanna Valentina Serova. Mida me nüüd temaga teeme?
Stalin võtnud suust piibu ja pomisenud: mida teeme, mida teeme, kadestame...

Tõe huvides mainin, et too nn. "maršal Rokasovski", oli tegelikkuses ikkagi Poola -ja NSV Liidu marssal Konstantin Rokossovski (poolapäraselt Konstanty Ksawerowicz Rokossowski).
Rokossovski sattus Suure Terrori ajal põlu alla. Teda süüdistati spionaažis Poola kasuks. Ülekuulamiste käigus, mil temalt pressiti ülestunnistusi fabritseeritud süüdistuste osas, peksti Rokossovskilt välja hambad- ribid löödi sisse. Kõigest hoolimata õnnestus tal ellu jääda ning ta paigutati vanglasse Leningradis. Ilma selgitusi andmata vabastati ta 22. märtsil 1940.
Sõja lõppedes määrati ta juhtima NSV Liidu relvajõude Poolas. 1949. aasta oktoobris nimetati Rokossovski Poola Rahvavabariigi kaitseministriks.
https://et.wikipedia.org/wiki/Konstantin_Rokossovski

1941. aasta ühel sügisel Lev Kassili Peredelkino suvila teisel korrusel hingestatult paberile purskunud Konstantin Mihhailovitš Simonovi luuletusest "Oota mind" sai pärast ilmumist paugupealt täielik hitt.
Stalinile meeldis ülimalt moraalse, hingeliselt vapra vene naise ideaal, seda aimanud kirjutas Stalini isiklik ihukirjanik, seesamune Simonov (rahvuselt armeenlane, pälvinud kuus Stalini preemiat!) kohe ka samanimelise näitemängu ja 1943. aastal valmis selle järgi film, kus peaosa täitis Simonovi elukaaslane, tollal jaburduseni populaarne Valentina Serova. Muide, ka luuletus oli pühendatud personaalselt Serovale. Nii kujunes Serovast sümbol, truu, ootava ja armastava nõukogude naise võrdkuju.
Kusjuures see naine polnud propagandistlik kipstädi, vaid temast õhkus ehedat sensuaalsust. Serova oli nõukogude kino esimene seksapiil, sovetlik Marilyn Monroe!
Kui 1942. aasta varakevadel sattus Serova sõjaväehospidalis haavatutele kontserdiga esinema, lebas ühes koikus ka kindral, pärastine marssal Konstantin Rokossovski. Armumine oli vastastikune ja silmapilkne. Ent ka ilma Rokossovskita jätkus Seroval küllaldaselt vahekordi.

Armulugu Rokossovskiga aga läks muidugi suure kella külge. Eriti solvunud oli Stalin, sest petetud oli ideed, poeetilist ustavuse ja kustumatu lootuse ideaali. Ühes Kremli-vestluses päris Stalin justkui juhuslikult Rokossovskilt, et kelle naine see Serova õieti on? Konstantin Simonovi, vastas kindral. Stalin pidas pausi ja lausus siis rõhutatult: "Ka mina arvan nii"

Hiljem varises ülipopulaarne Serova alkoholismi. Ta kaotas nii teatri- kui filmitöö, ka pojast Tolikust sai joodik, tuntud huligaan ja suller, kelle selja taga sulgusid lõpuks vangla raudväravad. Tütar Mariat taheti joomarist ema käest kohtu kaudu ära võtta. Iseäranis nõudis seda Serova ema, kes lootis koos lapselapsega enda kätte saada ka nomenklatuurse, ilmselgelt ülemakstud kirjaniku Simonovi hiiglaslikud alimendid.
Kunagi kogu nõukogude ühiskonda lummanud Serova viimased aastad olid haletsusväärsed. Joomaraha saamiseks müüs ta asju, tuttavad näitlejannad soostusid temaga hetkeks suhtlema, et osta värisevalt Serovalt, Stalini preemiaga pärjatult, poolmuidu või pudeli eest Simonovi kunagi kingitud hinnalisi sõrmuseid ja prosse. Näitlejanna matustele 1975. aasta lõpul Simonov ei ilmunud, vaid saatis kimbu lilli. Nii nagu ta oli neid kaunite aastakümnete eest saatnud kümnete kaupa Serovale teatrisse. Veel üks stalinlik muinasjutt oli varisenud põrmu...

https://et.wikipedia.org/wiki/Konstantin_Simonov
https://en.wikipedia.org/wiki/Valentina_Serova



Vasta
Smile
[Pilt: nNK8Wok.jpg]
Vasta
(13-05-2017, 20:24 )positiivne Kirjutas: Smile
[Pilt: nNK8Wok.jpg]

Minu jaoks on hoopis naljakas tõsiasi, et antud pildikese autor, veab Nõukogude Liidu, tänase Venemaa, propaganda- ideoloogia vankrit, ise endale selle kohta aru andmata! Uskumatu naiivsus- teadmatus.
Siin on tegemist venelaste ametliku seisukohaga, mis otseselt puudutab II ilmasõda! Ja samas teadliku valega!

Me ei olnud sõjaks valmis!
Meil ei olnud materiaal- tehnilist võimekust!
Tanke oli vähevõitu!
Ja needki vananenud!
Ilma soomuseta suisa, viletsavõitu!
Aga vaata kus sakslastel oli alles masinapark!
Superrelvad, moodsad tankid, kõva soomus....jne

Tegelikkus oli selline:
22. juunil 1941 alustas Saksamaa sõda NSV Liidu vastu. ..

Rasketankid:
N. Liit- 770
Saksamaa: 0

Venelaste rasketankid olid maailma tippklass omaette. Ülejäänud maailmal ei olnud midagi sarnast ligilähedaseltki vastu panna. Saksmannide esimesed rasketankid seisid eskiisina alles paberil.

Keskmised tankid:
N. Liit: 1881 (sealhulgas 1400 tanki T-34!)
Saksamaa: 1390

Kergetankid:
N. Liit: 21 359 (sealhulgas amfiibtankid)
Saksamaa: 1698

N. Liidu totaalne ülekaal nii arvukuse, kui ka kvaliteedi osas!

Georgi Konstantinovitš Žukovi hinnang:
N. Liit: 24 010 masinat
Saksamaa: 3712 masinat
https://et.wikipedia.org/wiki/Georgi_%C5%BDukov
PS! Niiet, venelaste algusaastate totaalse hävingu põhjuseid tuleb kusagilt mujalt otsida...












Vasta
Mind on paraweebi Personal juba manitsenud naljateemas liiga venemaa kesksete postituste paljuse eest. Ma olen sinuga, hea kaasfoorumlane, täiesti nõus aga naljateemasse see statistika vist ei sobi. Smile Aga võibolla ma eksin ja reeglid kehtivad ainult väljavalitutele.
Vasta
(14-05-2017, 09:17 )positiivne Kirjutas: Mind on paraweebi Personal juba manitsenud naljateemas liiga venemaa kesksete postituste paljuse eest. Ma olen sinuga, hea kaasfoorumlane, täiesti nõus aga naljateemasse see statistika vist ei sobi. Smile Aga võibolla ma eksin ja reeglid kehtivad ainult väljavalitutele.

Mis siin salata, eks see sinupoolne irooniline huumor- satiir, enamuses sinna ühte väravasse lähebki. Ikka hoogsalt idapoole! Aga samas, eks huumoril ja satiiril on olnud ühiskonnas alati oluline roll.

Ei maksaks niiväga ära ehmuda, ennast eksitada lasta, kui ma võtan mõnikord vaevaks mõne küsitava väärtusega poliitilise anekdoodi- pildimaterjali reaalset- tegelikku taustsüsteemi avada! Annab see ju teemale uue, sügavama mõõtme.
Jäägu see siis juba auditooriumi otsustada, kelle- mille üle muiata. Olgu selleks siis asjatundmatu autor- vahendaja, postitaja või midagi muud!


Vasta
Postitan siin idateemal siiras lootuses, et keegi postitab midagi muud.
Vasta
(14-05-2017, 20:47 )positiivne Kirjutas: Postitan siin idateemal siiras lootuses, et keegi postitab midagi muud.
Et postitada rumalamaid, vaenulikumaid, vaimuvaesemaid pilte?
Vasta
Huumor on võtmesõna kallis Marimu.

Paraweebi Olymposelt on mind manitsetud ka ühelauseliste vastuste pärast. Seega kirjutan siin nüüd pikemalt, et vältida Kõigeväeliste raevu ja piksenooli. Mis on lubatud paljudele on keelatud härjale st minule.

Linnupoja, mu Mari, nalja oleks vaja teha. Mina teen sellist nagu oskan.
Vasta
(14-05-2017, 20:52 )Marimu Kirjutas:
(14-05-2017, 20:47 )positiivne Kirjutas: Postitan siin idateemal siiras lootuses, et keegi postitab midagi muud.
Et postitada rumalamaid, vaenulikumaid, vaimuvaesemaid pilte?
No mis teha, kui seda rumalust ja vaimuvaesust toodab üks riik nii üüratult, et vaatamata tagajärgede jubedusele pole juhtumid ise muud, kui üdini koomilised. Selle tõsiasja tõttu sõnumitoojaid tappa oleks lihtsalt rumal. Meie kohalikele koomikutele tegi asjakohase pöördumise Jüri Toomepuu
https://isamaaline.blogspot.com.ee/2017/...e.html?m=1
Kui tema sõnad hämaraik peaks jääma, leiab abi siit
http://m.postimees.ee/section/127/4110541
Mis parata, Minaelan, lollus on koomiline ega kuulu mujale kui naljanurka.
Vasta
Paistab, et Venemaa "pühamute" rajamise hullus on läinud üle piiri. Duumasaadik Vladimir Resin, kes on ühtlasi Moskva linnapea nõunik ja kogu Russi patriarhaadi nõunik, teatas: "Moskva vajab pühamuid üks tükk miinimum 1000 külastaja peale"!
Vasta
[Pilt: 18425384_1391217424268027_81015016575669...e=59A6A96B]
Vasta
Iseenesest ei peaks nagu naljanurka kuluma, rohkem lollus, a noh, kellele naljakas ja paramõõde kah olemas....

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/va...d=78220214
Tsitaat:. Me ei mõista endiselt, kuidas see juhtus, sest ta paastus ja palvetas kogu nädala.“

arvata on, et usu testijaid tuleb krokude rõemuks veel Bleh
Vasta
Palatis on neli meest, hommikul ärkab neist üles vaid kolm.
Viiakse see neljas siis surnukuuri ja arst tuleb teisi küsitlema, ega keegi öösel midagi kuulnud.
“Jah, rääkis teine öösel küll mitu korda, et mul on nii halb, mul on nii halb,” teatab surnud mehe palatikaaslane.
“Ja mida teie siis tegite?” küsib arst.
“Mitte midagi ei teinud! Ma mõtlesin, et tra kellel siin Eesti Vabariigis ikka hea on…

Positiivne, kui sul on mulle küsimusi, kirjuta mulle privasse.
Vasta
(16-05-2017, 12:57 )Viimne Roomlane Kirjutas: Positiivne, kui sul on mulle küsimusi, kirjuta mulle privasse.

Kohe kui mõni küsimus tekkib, kohe kirjutan sulle kallis Viimne Roomlane. Aga praegu ma hästi veel ei saa, sest sa oled mul ignoreerimisnimekirjas.
Vasta
Nii kui Viimse Roomlase sõbraks tagasi lubasin, läks plaat käima. Ei sõbrad kaasfoorumlased, sellist juttu ma küll lugeda ei viitsi. Tagasi ignoori alla! Smile Vahest peaks hoiatama teisigi kaasfoorumlasi. Viimne Roomlane tavatses vanasti privaatkirjades propagandat teha. Paistab, et teeb edasi.

Viimne Roomlane Kirjutas:Usa närukaelad tahavad alustada sõda Venemaa vastu, ja nad saavad nii et, nagu keegi mitte kunagi pole saanud, pasunasse nii et tagumise osa vedelik tuleb suu kaudu välja.!
Üsna lähedal....minu silmis on nad Tõelised Vabastajad.
Eesti ei ole mingi riik, ta läheb uuesti Venemaa koosseisu.
Vasta
Mis siin hoiatada, teada punt ammu, vormista iga juhtumi kohta raport.
Vasta
"... Savisaar on noh ma kardan et noh persekukkund deemon noh ikka väga persekukkund deemon..."

Viktoria Betlem
Vasta
Putin helistab Trumpile:
- Donald, mul on sinu jaoks kaks uudist: halb ja hea. Kummast alustan?
- Heast
- Ma saan tõestada, et sa ei andnud Lavrovile mingit salajast informatsiooni ja näidata, et teie ajakirjanikud lihtsalt valetavad.
- Vinge, aga milline on halb uudis?
- (häbelikult) Lavrov lindistas sinu jutu diktofoniga

Nali sellest, et vene poliitiline eetika on nii alla käinud, et Lavrik võtab isiklikule vestlusele kaasa diktofoni ja see on uudis!
Vasta
Nüüd siis on Venemaa saatkonna aadress Washingtonis 1 Boris Nemtsov Plaza Laugh
Vasta
(18-05-2017, 07:02 )positiivne Kirjutas: Nüüd siis on Venemaa saatkonna aadress Washingtonis 1 Boris Nemtsov Plaza Laugh
Ja varsti on Usa suursaatkonna aadress Moskvas Edward Snowden 1
Vasta
Teadustund: miks eestlased nii palju joovad: https://www.facebook.com/padula.beach.re...087397397/
Vasta
(18-05-2017, 11:50 )Viimne Roomlane Kirjutas: Ja varsti on Usa suursaatkonna aadress Moskvas Edward Snowden 1

Vaevalt küll. Venemaa ei saa endale lubada riigisaladuste reetmise kiitmist. Kreml hukkab oma reetureid ju lausa avalikult. Kui ta nüüd Snowdeni tegusid põlistab tänavale tema nime andmisega, on see vale signaal vene alamatele Smile

Nemtsov aga ei reetnud kedagi. Vinge vend oli.
Vasta
Vene kosmonaut (nime ei mäleta) läinud hommikul verandale kohvi jooma. Korraga kõlanud majas telefonihelin. Kosmonaut lasknud tassi lahti ja pöördunud minekule. Oma üllatuseks nägi et tass kukkus maha ja purunes kildudeks.

Šenderovitš kirjeldas seda juhtumit, millest kosmonaut ise kunagi oli rääkinud oma sõpradele, et selline ongi hetkel venemaal olukord. Rahvas on juba harjunud gravitatsiooni puudumisega. Iseäranis eliit.
Vasta
Freudilt:
1. Seksuaalseks kõrvalekaldeks võib nimetada seksi puudumist. Kõik ülejäänu on maitseasi.
2. Me ei vali teineteist juhuslikult. Me kohtame vaid neid, kes juba on meie alateadvuses olemas.
3. Mida täiuslikum on inimene väliselt, seda rohkem on koletisi tema sees...
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 74
  • 75
  • 76(current)
  • 77
  • 78
  • ...
  • 148
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Naljanurk siis batoonike 676 261,522 28-07-2011, 14:37
Viimane postitus: igihali

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
3 külali(st)ne

Expand chat