•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 41
  • 42
  • 43(current)
  • 44
  • 45
  • ...
  • 76
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Teemade algataja ei tohiks saada enda algatatud teemat ära kustutada, kui seda teemat on lugenud üle 100 (või 1000) inimese ja seal teemas on ka teiste vastuseid.

Näide1: Kui postitada meeltesegaduses mingi nö "jobu teema", mida loeb vaid 47 inimest ja kuhu vastab vaid 2 inimest lühireplikiidega, siis taolise teema võiks autor saada ära kustutada.

Näide2: Kui aga teemast kujuneb nö "löögihitt", mida loeb tuhandeid inimesi ja kuhu kirjutavad mitmed teised autorid, siis taolist teemat ei tohiks autor ära saada kustutada (ta saaks vaid enda postitused seal teemas kustutada, kuid teema jääks alles koos teiste postitustega).

Vasta
Teema esimest postitust minu mäletamist mööda ei saagi õnneks kustutada.
Vasta
Teen modraatoritele -administraatoritele ettepanku hakata foorumist kustutuma ühe-kahe postituse teemasid. Neid on siia kogunenud üks jagu. Nii palju, et segavad teema otsingut. Enamasti on need uustulnukate poolt tehtud teemad a´la hiir krõbistas nurgas.
Viimased mis on silma jäänud: http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid228391 Esimese postistuse võib lükata teemasse Hessdahleni tuled, ülejäänud kustutada,
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid228172 sellise teemad võiks üldse ära kustutada, kuna ei tekita arutlust ega vii ka kuhugi,
Tänan.
Vasta
Et uustulnukaid mitte eemale peletada, piisaks ehk, kui esitada palve parajumalatele tõsta postituse sisu ringi sobivasse teemasse? Ega ei saa uut tulevast sõpra/külalist kohe välja visata, kui ta ei oska mantlit varna riputada või ütleb valesti tere.
Vasta
(30-11-2016, 11:17 )positiivne Kirjutas: Et uustulnukaid mitte eemale peletada, piisaks ehk, kui esitada palve parajumalatele tõsta postituse sisu ringi sobivasse teemasse? Ega ei saa uut tulevast sõpra/külalist kohe välja visata, kui ta ei oska mantlit varna riputada või ütleb valesti tere.
Tänud heade mõtete eest!
Värske veri kulub marjaks ära ning kohe mutta tampimist õigeks ei pea. Olgem ausad, siinne foorum on paras "stagnantide" pesa oma õigekirja nõuete ja kirjutamata reeglitega. Minule see meeldib kuid uustulnukale harjumatu. Tullakse ju nii nagu mujal foorumites tavaks.
Anname uustulnukatele aega atra seada ning oleme parem abiks "õigete" kommete omandamisel.


Vasta
Keegi pole kedagi mutta tampinudki, Uustulnukad on lihtsalt ääretult produktiivsed uusi teemasid tootma, ka sihukesi millele põhimõtteliselt keegi õieti vastatagi ei suvatse. Milleks pidada ühe või kahe postituse teemasiD?
Kaose sümbol
üks näide veel, kui keegi aru ei saanud millest jutt.

Triinu83
Uustulnukas
Postitusi: 25
Liitunud: Jun 2014
22-11-2016 22:13
Postitus: #1Kaose sümbol
Mida see kaose sümbol täpselt tähendab? Miks seda ripatsit näiteks kaela riputada?


positiivne
Postitusi: 2,001
Liitunud: Aug 2012
22-11-2016 22:40
Postitus: #2RE: Kaose sümbol
Anarhia noh, äge, lahe, cool.


Vastus on ääretult sisutihe ja põhjalik, igati abiks algajale sümbolihuvilisele.
Vasta
Digitariaga selles osas nõus, et sellised "telegrammid" on suhteliselt mõttetud.
Samas kohe vast pole ka mõtet ehk kustutada - äkki rahvas ärkab.
Kas aga foorumi tarkvaraga annaks teha nii, et kui selline "telegramm" saab näiteks
nohh kuus kuud vanaks siis adminnil midagi "piiksub" ja siis kas kustutada või liita kuhugi.
See, et asi lühike on ei tähenda automaatselt, et see kohe paha on.
Samas kindlasti peaks sellist "omavoli" saatma kerge kirjake teema algatajale.
Nagu öeldakse - tark saab aru - lollile ei piisa ühestki seletusest.
Vasta
Ja eriti mõttetu on kui mingid pshychod erinevate kasutajate alt segast hakkavad peksma kui midagi ei meeldi.
Vasta
Protseduur lihtne. Parajumal suleb teema, lisab ka õienduse. Seejärel kustutab teema millalgi hiljem. Kõik.
Vasta
(17-02-2017, 19:40 )Nofretete Kirjutas: Lugupeetud moded, teema Lame Maa on muutunud nalja või norimise teemaks. Kas see on taotluslik? See, et sealt rumalusi ära ei kustutata? Jura on täis pea kaks lehekülge.

Õppevahend tulevastele põlvedele.
Vasta
(17-02-2017, 21:10 )Tyto Alba Kirjutas:
(17-02-2017, 19:40 )Nofretete Kirjutas: Lugupeetud moded, teema Lame Maa on muutunud nalja või norimise teemaks. Kas see on taotluslik? See, et sealt rumalusi ära ei kustutata? Jura on täis pea kaks lehekülge.

Õppevahend tulevastele põlvedele.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Aga mis siis, kui Keegi teab veel midagi sellist, mida teised ei tea? Maa pidavat ka veel rändama nelja vägeva kilpkonna turjal, paralises mõistes need on tuli, vesi, õhk ja maa.
Ja suure veeuputuse kohalt sattusin ühe huvitava info peale, kui see veel netis alles on võin püüda üles leida, soovitage teema kuhu lisada.
.......................
Minu meelest igaüks Ise võiks vahel oma pabulad üle vaadata, liigne ise kustu panna, arukalt enesestkimõista. Vahel satub teema, kus mitu lehekülge linke enam ei avane.

Vasta
Kas on mingi probleem Putini venemaa propagandaga spämmijatest vabanemisega? Kui nende vohamine siin pole taotluslik, peaks piisama foorumi reeglitest, kus justkui ei leidu poliitilist ega propagandistlikku taotlust - või tuleb reegleid muuta ja foorumi taotlust selgesõnaliselt väljendada. Igasugused vägivallale ja vaenule õhutavad väljendid, nagu soovitus kahurid välja võtta jms. annavad tunnistust foorumi (seni väljendatud) sisule vastava huvi puudumisest ja on piisavad ainuüksi põhiseaduse alusel tegutsemiseks.
Vasta
Tsitaat:Igasugused vägivallale ja vaenule õhutavad väljendid, nagu soovitus kahurid välja võtta jms

Samas siinsamas pidevalt propageeritav antisemitism ei vääri ilmselt vähematki äramärkimist, mis?
Vasta
(20-02-2017, 18:56 )Ill be back Kirjutas:
Tsitaat:Igasugused vägivallale ja vaenule õhutavad väljendid, nagu soovitus kahurid välja võtta jms

Samas siinsamas pidevalt propageeritav antisemitism ei vääri ilmselt vähematki äramärkimist, mis?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Antisemitismi pole olemas, oo lugupeetav, sa parem loe moosesed läbi ja kõik on täpselt kirjas, kuidas muud rahvad on ainult lihaks ja kaubaks. Mul on läbi loetud mitu korda. Kui hakkad lugema, äi sa pääse kõikide tagajärgede eest mis kirjas on, kas hakkad juudiks või tehakse ots peale, on ka kolmas võimalus, läbi mõtelda ja enam tolle kogumiku kuri ei hakka külge. Mina isiklikult tolle religiooni suhtes omandasin immuunsuse.
Vasta
(07-03-2017, 19:49 )Minaelan Kirjutas: Nofredete bänniti veel nädalaks.
"Nofretete Isiklikuks minemine ja offtopic. 1 nädal Topeltkonto tegemine bännimise järgselt, 1 nädal vahetatud püsiva vastu mõlemal kontol."

Ma tean siit foorumist väga paljusid, kes topelt-kontosid kasutavad ja keda kuid ja aastaid lasti/lastakse tegutseda. Nii palju siis objektiivsusest. Siit paistab ehedalt silma tige kättemaks.

Nimed paluks, muidu pole jutul mingit kaalu... Lasteaias kasutatakse sellist argumentatsiooni, et tema tegi kaa.

Vasta
Kas tohib küsida, miks sa teise konto tegid?
Vasta
(10-03-2017, 08:03 )Minaelan Kirjutas: Asi on siiski praegu Nofres. Tema eluaegne bännimine on karjuv ülekohus.

Võrreldes sellega, et kohtu poolt pedofiiliakuritegudes süüdimõistetav siit bänni ei saanud ja mitmete teiste topeltkontode moodustamise peale läbi sõrmede vaadatakse, siis Nofretete küll eluagset bänni pole ära teeninud.

Pigem võiks tegeleda selle pedofiiliavõrgustiku väljajuurimisega siit ning paha ei teeks ka vene trollide eemaldamine.

Vasta
Hm, ka mulle tundub püsiv bänn üllatav. See on arvestusega et Nofre saab luua uue konto?
Vasta
(10-03-2017, 08:03 )Minaelan Kirjutas: Kaotasin aastaid tagasi paroolid, hiljem leidsin need märkmikust küll üles. Aga olin juba jõudnud uue kontoga jutustamas käia. Ja nii see jäigi. Ka bännide ajal oli seda tore kasutada.

Mis su teise konto nimi on? Ma sulgen selle. Vastasel korral bännin topeltkontodest selle mida ma tean, ehk siis sinu praeguse.

2.7. Topeltkasutajad
Topeltkasutajate omamine foorumis on keelatud. Nende all me peame silmas kasutajaid, kes omavad meie foorumis MITUT KONTOT. Me saame seda kontrollida. ja juhul kui leiame kahtlustatava, siis üks selle isiku kasutajaprofiilidest kustutatakse.

On arusaadavalt häid põhjusi, miks topeltkontode omamine on keelatud.

(10-03-2017, 08:24 )Temimoor Kirjutas: Võrreldes sellega, et kohtu poolt pedofiiliakuritegudes süüdimõistetav siit bänni ei saanud ja mitmete teiste topeltkontode moodustamise peale läbi sõrmede vaadatakse, siis Nofretete küll eluagset bänni pole ära teeninud.

See kes või mis on kasutaja päriselus ei puuduta foorumit, senikaua kuni kasutaja järgib foorumi reegleid (millega nõustumist kinnitas ta registreerimisel)? Kui ei meeldi, siis minge ära.

Kellel on topeltkontod? Ehk aitad sellega? Me ei suuda igat kasutajat võrrelda...
Vasta
(10-03-2017, 08:41 )Nielander Kirjutas: Kellel on topeltkontod? Ehk aitad sellega? Me ei suuda igat kasutajat võrrelda...

Ma ei tea, ma olen märganud, et paljud tunnistavad seda ja lausa imestavad kui ma ütlen, et mul pole.

Kui sa hakkad ip-sid võrdlema, siis minu juurest on tehtud üks konto küll aga see pole minuoma ja ma isegi ta nime ei mäleta...


(10-03-2017, 08:41 )Nielander Kirjutas: See kes või mis on kasutaja päriselus ei puuduta foorumit, senikaua kuni kasutaja järgib foorumi reegleid (millega nõustumist kinnitas ta registreerimisel)? Kui ei meeldi, siis minge ära.

Seda peaks siiski arutama, et kas peaks puudutama või ei. Vene prpaganda levitamine esoteerikaringkondades on venelastele ammu selge, sest see on kõige haavatavam sihtgrupp ja sedaenam kui nad on lapsed, siis sigineb siia veel üks sihtgrupp. Kokku tulebki paraveeb nagu me seda täna tunneme. Ma ei usu, et see oli see, miks see veeb kunagi tehti.

Vasta
(10-03-2017, 08:41 )Nielander Kirjutas: Kui ei meeldi, siis minge ära.
Hea meelega lahkuks (lolli peaga nõustusin kui excubitoris kutsus), kuid tahan seda teha korrektselt, st. oma konto kustutada. Miks ma ei saa oma kontot kustutada?
Vasta
Ka mul oli lühikest aega topeltkonto. Kuna ma teisiti ei osanud muuta selle nime, siis tegin uue konto. Mul on kuskil mälusopis, et olen ehk adminnidega rääkinud ja palunud selle eemaldada aga kindel ei ole enam. Igatahes ma ei mäleta esimese konto nimegi.

Topeltkontod tuleks muidugi killida.
(10-03-2017, 09:07 )Tulnukinimene Kirjutas: Hea meelega lahkuks (lolli peaga nõustusin kui excubitoris kutsus), kuid tahan seda teha korrektselt, st. oma konto kustutada. Miks ma ei saa oma kontot kustutada?

Kas lihtsalt väljalogmisest siis ei piisa? Ega su konto ju süüa küsi. Las olla, kuni tuju tuleb ja taas tagasi tuled?

Foorumis saab igaüks lugeda endale meelepärast teemat. Sallivust ja mõistatahtmist! See peaks vabadusele sisu, väärtuse ja mõtte andma, kui uskuda Artur Alliksaart. Smile
Vasta
Mina arva ka et Nofretete eluaegne bännimine on liiast, aga samas ma siiski loodan, et ka temale on võimaldatud uue kasutaja tegemine, võrdselt nagu mõnele teiselegi, siia tagasi imbunud, eluagse bänni saajale.
Vasta
(10-03-2017, 08:53 )Temimoor Kirjutas: Seda peaks siiski arutama, et kas peaks puudutama või ei.

Siin ei ole midagi arutada. Foorum on küberkeskkond, mis on oma iseloomult anonüümne. Kui foorumi personal hakkaks kasutajaid bännima tuginedes nende päriselu tegemistele, siis oleks see üsna otseselt anonüümsuse minetamine juhtkonna poolt.

Pealegi on foorum mõeldud arutlemiseks. Senikaua kuni selle käigus esitatud argumendid on viisakad ja mõtestatud (iseenesest korrektsed), ei loe absoluutselt kas neid esitab pedofiil, varas või mõrvar. Kellegi tegemiste ja ütluste diskrimineerimine nende nende mineviku põhjal liigituks minu arvates ad hominemi alla

(10-03-2017, 09:07 )Tulnukinimene Kirjutas: Hea meelega lahkuks (lolli peaga nõustusin kui excubitoris kutsus), kuid tahan seda teha korrektselt, st. oma konto kustutada. Miks ma ei saa oma kontot kustutada?

Anna mulle U2u-s oma kindlast soovist teada ja ma bännin su ära. Kui sa mõtled kustutamise all seda, et kustuksid ka su positused, siis seda ei saa me lubada. Teemad lähevad segaseks, kui vahepealt postitusi lihtsalt välja lõigata. Pealegi on tegemist avaliku foorumiga - siia postitades annad sa vaikiva nõusoleku, et nende sisu võib siia jääda kuni interneti lõpuni.

(10-03-2017, 09:18 )Eithea Kirjutas: Mina arva ka et Nofretete eluaegne bännimine on liiast, aga samas ma siiski loodan, et ka temale on võimaldatud uue kasutaja tegemine, võrdselt nagu mõnele teiselegi, siia tagasi imbunud, eluaegse bänni saajale.

Kõik bännitud võivad soovi korral uue kasutaja alt naaseda (juhul kui nad on oma käitumist parandanud). Natukene teine lugu on ajutiste bännide puhul, kuna siis on uue kasutaja loomisel tegemist tehniliselt topeltkontoga.
Vasta
(10-03-2017, 05:22 )Minaelan Kirjutas: Nüüd, kui hommikul arvuti lahti teen, pole foorumis kedagi, kes huvitavaid teadmisi juurde annaks. Hommikust õhtuni käib vaid räuskamine Venemaa teemades ja mingi mõttetu ja lohisev "vaimne" jutt "vaimsete" inimeste poolt. Tase.

Arvan, et siin on ruumi kõikidele ja kõigil on sama suured võimalused ise taset ja huvitavaid teemasid luua. Teed otsa lahti, küll liitub huvitatuid ka sinu teemadele. Ei pea teised ju algatama, võid ise olla algatajaks.

Aga kas mingi jutt on mõttetu või mõttekas, saab hinnata igaüks vaid iseenda jaoks. See, mis ühele huvitav, ei tarvitse teisele mingit põnevust pakkuda.
Nii ka eluga. Kes näeb ilu ja rõõmu, kes aga kannatusi ja häda. Mõlemad eksisteerivad, lihtsalt kuhu enda tähelepanu suunatud...
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 41
  • 42
  • 43(current)
  • 44
  • 45
  • ...
  • 76
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat