Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Loomulik taastumine
#1
Lisan lingi.
https://www.google.ee/search?q=%D0%A2%D1...e&ie=UTF-8
Трехлебов - как вырастить новые зубы .
,,,,,,,,,,,, Asendasin kadunud lehekülje lingi üldotsingu lingiga, sest see on Inimestele vajalik. 10.06.2017 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Tiba mõtlesin kuhu teemasse see paigutada. ALTERNATIIVRAVI TEEMASSE SEE KOHE KINDLASTI EI SOBI. Alternatiivravi teevad endile kõrghariduse ostnud arstid, et saada hiljem nõrgemate kulul parasiteerida. Raamatutarkusi täis ... .

Saan ausalt ütelda, et lingis antud info on tegelikult võimalik.
Vasta
#2
Mina , kui naisterahvas tahaks sellest ikkagi rääkida, võttes muidugi ka arvesse konarlikku vene keelt ja võimalust , et video kustub, see ei ole nii pikk jutt, et seda ei saaks siia igaks juhuks ümber kirjutada/tõlkida Smile
Seega ehk austatud isemaag teeks meile selle teene, kui aega leiab?
Vasta
#3
(11-12-2016, 03:11 )isemaag Kirjutas: Venekeelne enesestkimõista.

Mida see peaks tähendama?

Üldiselt oskavad kõik kasutada internetti ja endale huitavavaid teemasid leida. See aeg on ümber, kus käidi kaustikutega üksteise juures materjale ümberkirjutamas. Kui lühikirjeldust ei lisa asjale vaid mingi "vaadake ise" nagu eputav plikatirts, siis võid kindel olla - keegi ei vaata ka. Liiga palju pahna on tõsiseltvõetava materjali hägustamiseks välja paisatud justnimelt VENE KEELES.



Vasta
#4
Riigikeel on eesti keel. Midagi "enesestmõistetavat" venekeelse materjali juures pole.
Ka foorumi reeglid sedastavad, et võõrkeelsest materjalist tuleb tõlge teha.
Vasta
#5
See sobib hästi alternatiivravi teemasse.
Vasta
#6
(11-12-2016, 13:25 )positiivne Kirjutas: See sobib hästi alternatiivravi teemasse.
.................................................
Ei, see ei sobi alternatiivravi teemasse. Kuna ravimise kohalt pole sõnakestki.

Vastan rahulolematuile: Omaenda isiklikust kogemusest tean, poole peale lagunenud hammas võib end ISE üles ehitada väga kiiresti, ainult mõne päeva jooksul. Ametlikult normaalsete jaoks see võib olla väga ehmatav, kui pole varem mõningaid asju ise pealtnäinud. Venekeelse lehe ligikaudu tõlge on väga lihtne: Sööge toitu, ärge tarbige narkootikume, narkomaaniast vabanemiseks ajutiselt minge ühis-konnast kuhugi kaugele metsa elama, minge küllalt kaugele, et igapäevaselt ühiskonna vahet siiberdada oleks keeruline, aga kui vastu ei pea, siis ikka jääb võimalus tagasi jõuda. Sööge looduslkku toitu, ainult toorest, selline sõnum on tol venelasel. Ma ise seda viimast ei täida kuidagi, kuid viimased 10 aastat ükski gripiviirus enam pole puutunud. Nii lihtne ongi. Ja raviga siin mitte midagi pole tegemist. Ta alguses kirjeldab, kuidas nõukogude armees tal kõik hambad toolijalaga välja peksti. Vaat see oli rahvaste rahvas! Homo Sovieticus. Nõukogude inimesed.
Praeguseks tolle lehe autoril ta enda kirjapandu järgi on tagasi kasvanud enamus hambaid. Videos ta viletsana ei paista.
Omalt poolt lisan, et elava Tule peal tehtud toit võib olla tervislikum kui päris toores. Lõkketule sütes küpsetatud kartul on Toit suure algustähega, panni peal tehakse midagi muud. See on ainult enda arvamus. Ise olen ravija õigustega, kuid kellegile pakkuma ei kipu, kord paari aasta kohta nii keskeltläbi on olnud olukordi et tõesti on vaja aidata kedagi ja kohe, veidralt kiiresti on toiminud. Mõtete tasandi muster on määrav seejuures. Kes tahab meditsiini vahet seigelda, neile soovin edukat põdemist.
Teema on loomuliku taastumise kohta, mitte uinamuina et kas on ravi või ei ole ravi.

Vasta
#7
aga kui see video ära kustub? palun kirjuta see tekst, mis ta seal räägib, eesti keeles ka...või siis keegigi?!
Ei tahaks konarliku vene keele tõttu päris omaloomingit ka teha, äkki jääb miskit tähtsat vahele...
Vasta
#8
(11-12-2016, 15:51 )isemaag Kirjutas: ...Omaenda isiklikust kogemusest tean, poole peale lagunenud hammas võib end ISE üles ehitada väga kiiresti, ainult mõne päeva jooksul...

Isiklik kogemus tõhendab et said nädalaga hamba tagasi?
Vasta
#9
ma olen lapsest saadik uskunud et seda saab teha, kunagi kuulsin ka et kuskil venemaa metsade sügavustes seda ka tehakse vms, krokodillid kasvatavad ka omale hambaid tagasi, miks siis me ei peaks saama, ilmselt ongi suht uskumise küsimus, kui sa ikka skeptiline oled, siis ega see hammas ei kasva ega parane, ma käisin viimati hambaarstil umbes 10 aastat tagasi, peale seda olen k6igile seletand et mul on hambad korras ja on ka olnud, viimati kontrollis tegin paanikat et vaadake ega mul auku pole, mul oli mingi võõras tunne, no auku nad ei leidnud aga käskisid tagasi tulla kui auk tuleb (ilmselt auk tahab hakata tulema) no ja nüüd on jälle see tunne....kohe väga oleks tõlget vaja ja hea oleks katsetada kui piisavalt aru saaks, usku on piisavalt Smile
Vasta
#10
(11-12-2016, 03:11 )isemaag Kirjutas: Venekeelne enesestkimõista.

Siin sulle materjali, kuidas looduslike vahenditega (tervelt 3 erinevat) ravida terveks oma hambad. Of course inglise keeles. Kasuta guugli tõlget wink

http://www.theearthchild.co.za/heal-cavi...-remedies/

Vasta
#11
(15-12-2016, 10:52 )Temimoor Kirjutas:
(11-12-2016, 03:11 )isemaag Kirjutas: Venekeelne enesestkimõista.

Siin sulle materjali, kuidas looduslike vahenditega (tervelt 3 erinevat) ravida terveks oma hambad. Of course inglise keeles. Kasuta guugli tõlget wink

http://www.theearthchild.co.za/heal-cavi...-remedies/
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ära muretse, igaühel taastub just See mis taastuma peab. Vahendite kasutajad jäävadki santideks. Saladuskatte all julgen tunnistada, et üks endast elavhõbedaplommi väljutanud purihammas samuti kasvatas uue katte mõni kuu tagasi, niipalju ehtsat toitu oli ja saasta ei tarbinud. Kui mõtteviis on kriiva, siis võib jääda vahendeid kasutama, ükski vahend ei avita. Muuseas on võimalik ka märkide kaudu sättida, pole justkui midagi teinud ses suunas. Poest süüa ostes valin hoolega, vahel ei vali kaa, kodus see hiljem tuleb toiduks muuta, kuigi juba poes pidavat toit olema. Toiduained ja toitained, nii räägitakse.

Too leht viskas mingi sildi ette, ei kliki ma sellise saasta peal!
Vasta
#12
Veetanälgimise kohta. Ilma meditsiinita. Täpselt 5 ööpäeva ja mitte tundigi vähem. Viimased kuni 4 tundi on väga oluliselt määravad, toimub füüsiliselt tuntav vabanemine. Enne algust juua paar liitrit puhast vett, nälgimisest väljatulekul klaasike vett, tund hiljem jälle vett ja siis ehtsat piima, ainult väike klaasitäis. Hiljem sauna. Kogu 5 ööpäeva sees veega kokkupuudet ei tohi olla. Olen selle kordasid läbi teinud ja leian et tohin õpetada ja edasi anda. Loetud ühe ukrainlanna venekeelsest raamatust, mida enam leida pole õnnestunud. Negatiivsed kõrvalnähud: Vanainimesed kipuvad vinguma et SINA NOOR INIMENE! Sest toimub kogu keha noorenemine ja vanainimestele vahel ei meeldi kui keegi neist kõbusam on. Alaealised nolgid vahel pidasid omaealiseks. Kindlusemõttes võiks pidada vastu veel mõni tund üle 5 ööpäeva, selle aja sees midagi olulist ei muutu, kuid mis kindel see kindel. Enne tärminit katkestamine võib mõjuda halvasti. Igatahes soovin edu. Tehke see eksperiment normaalsetest kaugemal omaenda ohutuse huvides! Ei
sobi meditsiiniteemasse.
Vasta
#13
Võibolla peaks algaja alustama veepaastuga ja lühema kestvusega ja sealt liikuma edasi?
Vasta
#14
(07-08-2017, 09:39 )phillip Kirjutas: Võibolla peaks algaja alustama veepaastuga ja lühema kestvusega ja sealt liikuma edasi?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Oma naha kaudu võibollatatud. Alla 5 ööpäeva võib mõjuda väga halvasti. Parem kohe täielik aeg ja ühe raksuga. Aga kuis kellelgi. Igal juhul olnud sõprade kambast kaugemal ja mitte rääkida kellegile.
Muudan/täiendan: Päev või kaks varem on kasulik saunas käia, kõvasti leilitada, ilma veeta olemise ajal KINDLASTI tuleb liikuda ja ka kerget füüsilist tööd teha, kui ametikoht võimaldab. Mul just niimoodi oligi, kuid vahel ka tuli nahk higiseks töötada ja ikka ei katkestanud enne 5 ööpäeva lõppu. Viimased tunnid määravad kas on tulemust või ei ole. See on füüsiliselt tunda. Meditsiinist kaugemal kindlasti. Väga headest inimestest samuti kaugemal. Täiesti omal vastutusel. Kel vaja see proovib.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Lisan ühele küsijale vastatud vastuse. Et kõik selge oleks.
,,,,,,,,,,,
Tere, Palun kirjelda täpsemalt veeta nälgimist. Kas sa ei söö ega joo mitte kui midagi sel ajal? Lihtsalt 5 ööpäeva mitte kui midagi?
Vastus:
0li kauem kui 25 aastat tagasi. 1 segane jehoovatunnistajanna oli mulle litsiks ja tahtis väga mind oma kogudusse kaasa vedada. Ma polnud nõus ja ta pani mulle surmaneedust oma jumaluse kaudu. Väga kaiff oli olla. Hambad kippusid loksuma ja külm kõrvetus oli keha ümber. Üks mustlaste tõugu moor vahtis ja rääkis, et mulle oli must hõlst peale visatud. Kõik on täpselt nii nagu olen kirjeldanud. Veega kokkupuudet ei tohi olla. Nälgimisest väljatulekul juua natuke vett, hiljem jälle natuke vett juba julgemini, korraga palju ei või. Pärastpoole piima ja mõni tund hiljem sauna. On ka 6 ööpäeva läbi tehtud, kohe alguses ei soovita mitte mingil juhul, sest nägemine hakkab avanema ja see on ehmatav. Veeklaas olgu siis alati käeulatuses et jama ära lõpetada. Ainus negatiivne kõrvalnäht on selline, et vanainimesed kipuvad virisema liiga noorena paistva inimese kallal. Endised või olevad sõbrad samuti ei lepi, kui on selline muutus tekkinud. Otsida selleks omaette elamise koht, enne kui proovida, sest sellega ei lepita, kui keegi kambast välja hüppab. Luban seda infot levitada nagu olen vastanud. Mõni aasta on jäänud veel tiksuda, lihtsalt aeg saab täis mul ja siis muututakse kuidagi imelikult ausaks, enam eriti ei hooli mida teised arvavad. Oma noore keha saab tagasi võtta kasvõi saja aastane vanainimene, kuid milleks? Olnud sõbrad muudkui surevad meditsiini abiga, praegune narkomaanide ühiskond ei paku mulle huvi. Kui sa kavatsed nälgimisega proovida, siis ära kavatse ette kuupäeva, ainult püüa moment et NÜÜD SOBIB, minimaalselt kõige lühem võib olla 2 ja pool ööpäeva, selle järel tekib muutus ja see on tunda. Ja kui niikaua on vastu peetud, siis milleks poole peale pidama jääda?
Vasta
#15
Ajalehe moodi ajakirjas nimega PÄIKESETUUL ilmutatud õpetus oli selline:
Hoida oma peopesad koos ja sõrmeotsad koos 40 minutit, kristliku inkvisitsiooni poolt surmaähvardusel keelatud toiming. Seda tohtisivad osata ainult kõrgem klass. Veel oli kirjas: Kui ka jalatallad niimoodi koos hoida, on võimalik võimete taastumine.
Olen selle isiklikult läbi teinud ja tohin edasi anda. Vähemalt pool aastat kulub, et midagi tuntavalt muutuks. Igal hommikul või/ja õhtul niimoodi.
Too Päikesetuule number asus aastas ligikaudu 1994. või 1995., täpselt enam pole meeles, see oli olemas, hiljem raamatukogudest otsides oli poolaasta köitekaantega koos ära kadunud. Raamatukogude juhatajad vastasid, et pole olnud.
Lehe väljaandja Peeter Liiv! Palun lisa too salastatud artikkel siia, ma väga palun.
Lehekülje saven arusaamatuste vältimiseks.
Vasta
#16
Mul käis külas üks tegelane paar aastat tagasi, kes oli suhkruvati maaletoojate kambas sellesinatse vabariigi alguspäevil. Ostsin minagi temakeselt mõne korra. Ta lihtsalt tahtis mind näha. Varem interneti kaudu oli kokkulepe, et mina aitan teda, tema aitab mind kauge maa tagant. Naisolevus 61 aastat ja paistis täiesti noorena, alla 30 kindlasti välimuse poolelt, uskumatult ilus sellise vanuse kohta, mitte mingit võõpa polnud näole maalitud, Viljandis elab. Ta tegeleb mediteerimisega. Mingid naisterahva hädad tal olid, tuli mulle külla ja rääkis, et oli saanud parem olek. Mõtte jõud on üüratult suur, kui seda õigesti suunata. Andsin ta kätesse energia liikumise tunnetuse, veel mõnele olen seda teinud. Ma ei reklaami ennast ja ei soovi kedagi aidata. Lihtsalt elu viis kokku sellise inimesega. Oli vaja, oskasin. Seda ette kavatseda pole võimalik, oskus võidakse tagasi võtta nagu naksti. Täiesti ilma naljata. On ka nii võimalik, et mõtte kaudu end füüsiliselt noorena ja tervena hoida. Mulle tuldi seda ette ütlema ja ma kaua aega seda ei mõistnud.
Vasta
#17
(11-12-2016, 03:11 )isemaag Kirjutas: Lisan lingi.
https://www.google.ee/search?q=%D0%A2%D1...e&ie=UTF-8
Трехлебов - как вырастить новые зубы .
,,,,,,,,,,,, Asendasin kadunud lehekülje lingi üldotsingu lingiga, sest see on Inimestele vajalik. 10.06.2017 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Tiba mõtlesin kuhu teemasse see paigutada. ALTERNATIIVRAVI TEEMASSE SEE KOHE KINDLASTI EI SOBI. Alternatiivravi teevad endile kõrghariduse ostnud arstid, et saada hiljem nõrgemate kulul parasiteerida. Raamatutarkusi täis ... .

Saan ausalt ütelda, et lingis antud info on tegelikult võimalik.

Алексей Васильевич Трехлёбов http://trexlebov.ru/o_vedagore.html
Nobe õpetus, kuidas endale uusi hambaid kasvatada: https://www.youtube.com/watch?v=-uB0vhGkA2E

“Kust sa tead, et ma valetasin?”
“Valed, kulla poiss, tulevad kohe välja, sest neid on kahte sorti. Osal valedest on lühikesed jalad, teistel aga pikk nina. Sinu vale näiteks on pika ninaga.” – “Pinocchio”, 1892


Valetamine on meil geenides. Saades nelja-aastaseks on 90% lastest juba õppinud ära valetamise. Sealt edasi muutub statistika ainult hullemaks. Massachusetsi ülikoolis 2002. aastal tehtud uurimuse põhjal valetab 10-minutilise vestluse jooksul 60% täiskasvanutest. Me valetame kogu aeg ja kõigile. Erinevate uurimistööde põhjal langevad meie valede ohvriks kõige sagedamini vanemad (86%), sõbrad (75%), sugulased (73%) ja kaaslased (69%). Enim levinud on enda ilustamine, et jätta meeldivama ja parema inimese muljet...


Praktiline mustkunst: kuidas saada aru, et keegi sulle valetab?
https://www.telegram.ee/ajaviide/praktil...etab-i-osa
https://www.telegram.ee/ajaviide/praktil...tab-ii-osa

10 lollikindlat viisi, kuidas paljastada inimene, kelle suu valedest suitseb...
http://publik.delfi.ee/news/mitmesugust/...d=68227407

Siinkohal märgiks ära ka esimese ning samas slaavilikult otsekohese kommentaari, mis antud YouTube'i videole järgnes!
Блять, откуда берутся такие ебланы?

Vasta
#18
Jodeeritud sool on MÜRK.
Tekitati masstootmisse enne sellesinatse vabariigi algust. Minu isiklik abielunaine oli meditsiiniharidusega ja segas seda toidusse. Meditsiin ruulib!
Link: https://www.youtube.com/watch?v=e2GHD9uQn8A
ПЕРУН СЛАВЯНОВИЧ Андрей АРИЙСКИЙ Н.
Kui sool pakis tükiliseks pole muutunud, siis on sinna mürki segatud.
Hakkasin poes valima ja leidsin Himaalaja soola. Jumalamahe sool. Veel oli saadavas vene päritolu soolapakk, samuti toiduks kõlblik. Veel oli saadavas kolm muud toodet lisandiga.
Kevad on saabumas, varsti on võimalik kasepuu verd juua. Kaselt tuleb enne luba küsida.
Vasta
#19
Enamus odavaimaid peensoolasid on sellised kas jodeeritud jõi paakumisevastase E ainega töödeldud. Meresoolad ei tohiks olla aga täna ostetud soolal onBleh
Enamus toitu on suures osas mürk, täna ostetud röstsai juustuga sisaldab: E509 E235 E160b E472e E466 E200 ja muud imelikku nagu juustuaroomPh34r2
Jama algas 1990-ndal ja keegi ei vastuta? 2009a - 2016a on haigete laste arv 2x suurenenud ja mitte kui midagi. See oleks nagu rotimürgi pakil reklaam: SEDA ROTID OSTAKSIDBleh

Vasta
#20
Tsitaat:Vene keeli roppuste kaudu sõimajad mulle üldse ei meeldi. Sellesinatse Paraweebi tegijad võiks seda märgata.

Ma juhiksin tagasihoidlikult tähelepanu asjaolule, et siinkohal on siiski tegemist materjaliga (Трехлебов - как вырастить новые зубы), mida sa ise oled rahvale vaatamiseks- kuulamiseks, mingil põhjusel, välja valinud!
Kas sa seda tahad või mitte, kuid antud video juurde kuuluvad, paljuski äärmiselt negatiivsed kommentaarid, annavad tunnistust, kui usutav on mehikese jutt suuremale seltskonnale, ja kuidas tema enda rahvuskaaslased antud temaatikasse suhtuvad...
Täiesti eluterve ja otsekohene lähenemine muideks.

PS. Minuteada selle foorumi eestvedajad You Tube keskkonna modereerimisega ei tegele!
Vasta
#21
Tsitaat:Vaatasin ühe lingi läbi. Võtan sind katsealuseks. Lihtsalt niisama huvipärast, mitu aastat pole oskusi harjutanud, oleks huvitav tegelda mõne õhtu jooksul.

Jõudu, jaksu ja julget pealehakkamist!
Kui ma võiksin uudishimulik olla, siis milles täpsemalt too manipulatsioon, sihipärane tegevus seisneb? Samas oleks kaasfoorumlastelgi huvitav seda teada.

Viimasel ajal on netikeskkonnas küllaltki populaarne ja trendikas igatlaadi needuste lähetamine ja tülikate kaaskodanike manamine!
https://mehele.ohtuleht.ee/860808/kommentaarid
Samas, Ilona Kaldre ei tea ühtegi kirurgi, kes interneti kaudu pimesoolt oskaks välja lõigata...
http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/uud...d=70771111

Või hakkad sa, omavalmistatud eseme, agregaadi abil, mind kiiritama, impulsse saatma?

Kuna temaatika tiirles uute hammaste kasvatamise ümber, siis positiivses võtmes, on olemas ka võimalus, et ma ei pea eales enam hambaarsti külastama!

Või kasvab mulle hoopis saba?
Variante on samas küllaltki palju.

Muideks, miks just õhtul?

Kas ma omaltpoolt, katsealusena ka midagi tegema pean?
Mingitlaadi füüsilised harjutused näiteks?
Psühholoogiline peenhäälestumine, lõdvestumine katseks?

Aga anna kindlasti teada kuidas läks!
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Remargina:
Olen küllaltki palju kokku puutunud edevate, labiilsete inimestega, kellede arvates omavad nad kuhjakaupa erilist ja erinevat esoteerilist võimekust...
Ja mida neil samas teps mitte ei ole ja ei saa ka kunagi olema, kahjuks...
Välja arvatud kaks persooni, keda isiklikult tunnen.
Võimekam neist pole mitte isegi eestlane, veelvähem Eestiga seotud.
Tegemist vanaprouaga, kes resideerub Hispaanias, ennast laiemalt ei reklaami ning paneb pika puuga Kerrole- Kaldrele ära!







Vasta
#22
Nn looduslik taastumine on võimalik ehk ise vea parandamine.Väiksemate vigastuste juures täiesti töötav värk. Olen ise seda korra välismaal olles kasutanud,kus oma mõttega parandasin enda käele tekkinud sügava haava. Kõik oli näha.kuni kondini välja. Arst tahtis seal raha saada muidu selle eest. Seda oli isegi vähe siis.ja kindlustus puudus.Asi on lihtne sellega saab iga inimene hakkama. Midagi keerulist seal pole. Mingivea koha tekkimisel pead oma organismi mõttega lihtsalt aktiviseerima kindla koha ja vea pealeja asi toimib. Teite sõnadega aktiviseerid selle koha ja annad kohale, kus haav tekkis käsu kohe kiiresti paranema hakata.ja see toimib. Paranenimine on kiire. Avatud haava kohal vaata et sinna ei jää puru või prahti sisse,
Vasta
#23
(10-03-2018, 19:37 )HUGOTH Kirjutas: Nn looduslik taastumine on võimalik ehk ise vea parandamine.Väiksemate vigastuste juures täiesti töötav värk. Olen ise seda korra välismaal olles kasutanud,kus oma mõttega parandasin enda käele tekkinud sügava haava. Kõik oli näha.kuni kondini välja. Arst tahtis seal raha saada muidu selle eest. Seda oli isegi vähe siis.ja kindlustus puudus.Asi on lihtne sellega saab iga inimene hakkama. Midagi keerulist seal pole. Mingivea koha tekkimisel pead oma organismi mõttega lihtsalt aktiviseerima kindla koha ja vea pealeja asi toimib. Teite sõnadega aktiviseerid selle koha ja annad kohale, kus haav tekkis käsu kohe kiiresti paranema hakata.ja see toimib. Paranenimine on kiire. Avatud haava kohal vaata et sinna ei jää puru või prahti sisse,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Murdunud juurega hammas saab end ise uuesti taastada, on olnud isiklik kogemus. Kuid kuidas seda täitsa selgeks saada, vaat seda ei tea.
Vasta
#24
Üks kunagine teadjanaine kirjutas, et täiskasvanu võib kasvatada ära tulnud või lagunenud hamba asemele uue sest tegelikult on inimese organismil reservis mitu hambaeksemplari. Ei ole nii, et piimahamba vahetab välja uus hammas mis peab inimest teenima kogu elu. Inimorganism on palju suuremate reservidega kui me arvame. Uus hammas kasvab aga vaid juhul kui organism on absoluutselt puhas ja terve. Nii puhas ja terve nagu on või peaks olema 5 a. lapse organism. Kui täiskasvanud saavutab sellise puhtuse siis ei peaks enam lagunenud hammaste asendumisel uutega takistusi olema. See teadmanaine tegi oma organismi puhastamise ja uueks loomise nimel läbi mitu 10 ööpäevast kuiva paastu. Kuiv st ilma igasuguse kokkupuutumisega veega paastumine on tähtis sellepärast, et vesi on see mis kannab endas infot organismi seisukorra kohta. Kui paastumise või siis näljutamise ajal vesi säilib organismis siis kandub info organite seisukorra üle ning paast, ükskõik kui pikk, ei anna reaalset effekti tervise parendamisel. Veega paastul on muidugi positiivseid külgi aga tõeline paast on veeta paast. Meie ametliku meditsiini sõnum, et inimese sureb kui ei saa 3 päeva vett tarbida, on muidugi jama... Oleneb ju palju ka sellest, kas inimene teadlikult loobub veest või ilma soovita paastuda satub kohta kus vett põle ega tule ning paanikas kooleb maha.
Vasta
#25
(10-03-2018, 19:37 )HUGOTH Kirjutas: Nn looduslik taastumine on võimalik ehk ise vea parandamine.Väiksemate vigastuste juures täiesti töötav värk. Olen ise seda korra välismaal olles kasutanud,kus oma mõttega parandasin enda käele tekkinud sügava haava. Kõik oli näha.kuni kondini välja. Arst tahtis seal raha saada muidu selle eest. Seda oli isegi vähe siis.ja kindlustus puudus.Asi on lihtne sellega saab iga inimene hakkama. Midagi keerulist seal pole. Mingivea koha tekkimisel pead oma organismi mõttega lihtsalt aktiviseerima kindla koha ja vea pealeja asi toimib. Teite sõnadega aktiviseerid selle koha ja annad kohale, kus haav tekkis käsu kohe kiiresti paranema hakata.ja see toimib. Paranenimine on kiire. Avatud haava kohal vaata et sinna ei jää puru või prahti sisse,

Kui kiirelt antud haav paranes ning kas alles jäi arm?
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat