Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NEOKULTISM
Autor Sõnum
pimedus
Vana kala

Postitusi: 499
Liitunud: Nov 2016
13-11-2016 18:47
Postitus: #1
NEOKULTISM
Esimene Kunstiline Text:
„Kesiganes võitleb koletistega peaks jälgima, et edenedes temast ei saaks koletis. Ja kui vaatad piisavalt kaua alla sügavikku, vaatab sügavik samuti sinusse“ – F. W. Nietzsche.

„See on nähtamatu kuristik, kus puuduvad vaimsed tähendused ja on vaid uskumatud hullu luulud“ – inglise okultisti A. Crowley (vabatõlge).

Saladusliku elu paradoks! Need vaimud eelnevad aegruumile, eksisteerisid juba Suures Paugus ja kestavad kuni viimse lõpuni. Kõiksuse inimlikud kannatustepisarad pritsivad sedasama kosmilist salamustrit. Vaatad tumedas teadmistevalus kogu oma globaalset olukorda - paradiisi utoopia ja maise düstoopia rahutut kulgu. Orgaaniline masin peegeldamas vaimu või vastupidi? Paralleelselt pimestav elufenomen. Olles igavesti vana uus, mille väljendamiseks oled kaotanud öösilmad ja ussikeele, et totaalses pimeduses lihtsalt peatuda.

Haiguste haav, mürgitav müstikaluul või ohtlik madu vahetamas oma nahka ja värvinguid kui õpetlik kuri? Pidurdamatult neti puurides inkarneerunud katkiseplaadi jälgedes, surematu silmakirjalikkuse Dao teel. Point nussipulga kontsept lõpetada, saatanlik bitch paljastada ja ristilüüa tänase suurima tuliriistaga! See kõik vaid enesepeegelduste läbitundmine.

On öeldud, kui tõeliselt mõistad Mäng-Äng jõumärki iseendas, võid hoida kogu Universumit oma kätes ja mida ta esindab, on nii väekas, et hõlmab kõike olemasolevat. Duaalne ekvivalent , tapvalt elegantne jõuarhetüüp, kompleksem kui esmalt tundub, pooluste erinev entiteet, entroopiline tervik ja 5es interdimensioonilises nihkes. Teadvusteisikute jõupesad kui mittehierarhiliste ulatuste matemaatilised koordinaadid.

Kannatuste leevendamine uimastitega võib aidata multidimensioone ajutiselt elustada, kuid pikemas vaates nüristab veelgi enam. Valule ausalt otsavaadates ja põhjust tunnistades, milles algne probleem seisneb, võiks siin nüüd lõpetada. Suunurgast on kõik juba äraöeldud, aga sügavikumustri mängusaaga ja maailmamüstika tüvitekst alles algab.
Rõõm + Hirm + Kurbus + Viha + Üllatus = loobumine
Armastamine + Mõistmine + Oskamine + Teadlikkus + Tarkus = tühjus

Teine Tehniline Text:
1. DIMENSIOON: Suur Nägija ehk valitsev Y vaimuenergia stigmaatilises Ürgtule tundesilmades, kus meie egomina idealistlikud ja intuitiivsed vaimuteisikud põhiliselt elutsevad. Meie ispiratsiooni kodu otse "paradiisi" Päikesel on nii ülevalt kõrk, et jääb iseendale täiesti läbipaistmatuks. Nende nautiv julgus ja kiired-spontaansed tahtevälgatused on kui taevariik ja kõik ilmneb siin autoriteetsel ideaalkujul. Puhas elujaatav mäkketõus kui hingeteadvuse lummav Looming ja ärkvel uni. Me suunav Päikene paikneb alati natuke kõrgemal ja on põhiliselt tunnetatav läbi südamepiirkonna. Seda on peetud ka Dao-ks, mis on muidugi täiesti vale arusaam, olles pigem kui poisilik seiklustematrix, mille kaudu on üsna tõhus inimesi tegutsema motiveerida, suunata või masse mõjutada.

Vana Põhjala müütides nimetatakse seda maailma, Asgard(jumalate aed), kus Odin ilmapuu asukaid valitseb. Kabalistlikes tekstides vastab sellele, Atziluth(täiuslik/väljavool), mis Elupuul seostub põhiliselt „Kether“(kroon/kuninglik) nimelise vooluga. Selle kohta on öeldud, et ta istub kõige kõrgemal kui näilik absoluutne "Jumal", kuigi tuleb kõige madalamalt. Särav ja kerge lilleõis väljasirutumas müstilisest loodusest. Või ka andestav ja kaastundlik teadvus, mis on tunnetatav südames. Kokkuvõtvalt on see dimensioon siiski Kõiksuse Paremtee ja tema mõjujõud võib olla meile kõige tugevam.

Tavateadlased võivad teadvuse põhjust otsima jäädagi, sest Universum omab esimesest silmapilgust teatud paralleelset sfääri, mille kaudu sünnivad inspiratsiooni vaimuvälgatused. Siit teooria, et ilma valitseva vaimuta ei eksisteeriks ka evolutsioon, mida tavateadlased ei jaga lahti, pidades evolutsiooniteooriat täiesti vaimupimedaks kategooriaks.

Kogu vaimuenergeetika on vaimses plussis (+) ehk passivse aine aktiivne väljund. Näiteks mehhaanilise inimsilma kui sisendi funktsioon on vaimne nägemine - füüsilise tööriista paralleeltulem. Kui silma kooslus on sisult katki, siis on puudulik ka selle funktsiooni vaimuvorm. 1ses dimensioonis valitseb otseselt meie poisilik minatahe kui Hingevaim, kes on iseloomult nooruslik ja geniaalne, või ka elunautiv ja riskeerivalt poisilik tundleja.

Ideoloogiliselt IDEALISTLIK, artistlik ja suunaga üles avatud tulevikuline mentaliteet. Selle dimensiooniga on otseselt seotud kaunis KUNST ja ilu nii kitsamas kui ka laiemas tähenduses. Huviorbiidis sürreaalne ARMASTAMINE ja küsimus, MIKS midagi teha või luua? Soe lõunamaine kliima võib soodustada hingele julget kogemuste andmist, aga ka ülemäärast eufooriat ja ulmeliselt naiivset kõige jaatust.

Teadmata, et absolutistlikud fantaasiatiivad sõltuvad alati ka mateeriast, võib Päike meid nartsistlikult pimestada – võib näida et kõik ongi justkui subjektiivne mäng ja narkootiliselt mida tahes genereritav. Mis on ka äärmusliberalistlikele valitsustele ja selle ahvivaimustuses multikulti karjale suht omane.

Kinnijäänud patoloogilises vormis siseneb mängu äratõusnud parasiitlik moonutus - äärmuslik idealism kui uimastav usuutoopia. Ta suudab näha pigem üksikuid eriti tähtsaid ja emotsionaalseid sihte-soove-ambitsioone. Monistliku Hingevaimu roll on sürreaalsust ilusti lõpuni TEESIDA. Siit dimensioonist tõmbab loomulik looduserütm Taevaisa (3. dimensioon) poole edasiliikuma.

2. DIMENSIOON: Suur Nähtamatu ehk alluv mateeria paikneb nähtamatus Ürgvees, kuid läbi töökalt omandatud teadmiste saab seda füüsiliselt otse mõjutada. Siin X dimensioonis on samuti võimalik inimesi läbi põhimeelte ja kehavajaduste manipuleerida-kontrollida. Kujundlikult kui öövalguses allalaskuv varjuorg. Meie „keelatud vili“ ja teadmistevalu värav otsekontaktis Kuuga eristab ideaalreaalsust ja "sürre" kuulmisi, olles pigem lahus „kõrgemast“ näilikust jumalikkusest . Kui idealistlik vaimupuur võib uhkelt jumalakroonina meid valitseda, siis orgaaniline puurilind on reaalmaatriksi peretütar – rahvas vajab tsirkust ja leiba mõlemat, kuid lummavale tsirkuseklounaadile saab 2ses dimensioonis öelda kindlalt EI!

Kabalas nimetatakse seda maailma Beri´ah(loodu/troon), olles 5st dimensioonist esimesena loodud eimillestki(ex nihilo), ja 1ne dimensioon on justkui siinsest loodust väljavoolanu (Ise ma selle seisukohaga absoluutselt muidugi ei nõustu, kuid see pole siinses üldvaatluses eriti oluline). Loodusseadustele alluvat mateeriat võib vaadelda ja juhtida siiski üksnes läbi mõistusepeegelduste aspektide. Näiteks antud teksti füüsiline struktuur ilmneb esmalt läbi meeltetaju ja mälu matemaatiliste tuletiste, mida nimetan tüdrukulikuks Mõistusväeks. Kui mõtteseosed vajuvad näiteks une- ja puhkeseisundisse, liigub vaimumõistus lähemale organismi surmale, kus asuvad me tundejuured. See dimensioon on Kõiksuse Kuratee. Arvatakse et sõna, kurat, tuleb slaavi talve ja surmajumaluse nimest Krt.

Meie füüsikaline miinus (-) pool ehk passiivne sisend mõjutab otseselt aktiivset vaimu. Mõistusvägi on iseloomult kontrolliv, skeptiline, aeglane, samas järjekindel ja täpne. Ideoloogiliselt pigem konservatiivne ja stoiline suletud mentaliteet. Avaneb alla minevikupiltide mõistmisele. Kuuvalgus laskub meie keskmest alati allapoole. Elupuu kabalistlikus müstikas öeldakse, et "isekatele" inimestele jääb Da´at(teadmine) sissevoolav öövalgus lõpuni kättesaamatuks - seda reaalsust saab tõeselt tunnistada vaid külmalt ausa ja väga kannatliku pilguga. See põhjamaine ja karge dimensioon on tõeline väljakutse. Enamasti on me seisukohad kuskilt kuuldud pinnapealsed rämpsarvamused, kuid mitte kindlad veendumused ja mõistmised.

Mõistusvaimuga seostub mehhaaniline loodusteadus ehk võimalikult objektiivne TEADUS laiemalt. Siin huvitab reaalne toimiv asjade MÕISTMINE/teadmine ja küsimus, KUIDAS protsessid täpselt ja tõeselt toimuvad? Oht kalduda tüdrukulikule sisemisele külmusele, julmusele ja kasusaamisele. MATERIALIST tihti ei mõista, et mateeria on ilma vaimuta igavesti nähtamatu - sisuliselt tajutakse teatud virtuaalprojektsioone reaalsusest. Üdini allutav sekulaarne düstoopia vajab talvele vastu minnes eluks reaalseid teadmisi, kuid see võib koos külma kliimaga ka ülemäärast hirmuängi tuua.

Kui siin patoloogiliselt kinniklammerduda, tekib vanatühja kummardamise kultus, mille diagnoos oleks kaldumine orjusevaesusesse. Mõistusvaim ei usu üksikuid eesmärke vaid elu tuleb kindlalt, kalkuleerivalt ja plaanipäraselt võtta - kuigi see tegevus on kokkuvõttes siiski pinnapealne. Naturalist peab reaalsust skeptiliselt lõpuni ANTITEESIMA. Mõistusvaimust liigub looduserütm edasi Ürgema Gaia (4. dimensioon) poole, mis oleks ka tujutule eestlasele kui külmale hundirahvale õige päästetee.

3. DIMENSIOON: Suur Üks ehk juhtiv XY-faktor on vertikaalne voog liikudes paindlikus ühtsuses kõrgemale tasandile või vabalt allasuunas rekontakteerudes oma ürgjuurtega. Kujutades endast merelainetuses sujuvalt kandvat Vereliini (8) kui ajamaatriksit, suhtleb läbi Taevaisa sügavaimate mälukanalite ühtses Triaadis.

Ta pole Vaim ega Keha, vaid seob neis olulise ringjalt ja osavalt üheks vertikaalseks OSKUSTE võimeks. Täpsemalt moodustub reaalselt toimiv ühisosa ehk mehelik Korpusvaim, kus evolutsiooniline elujõud harmooniliselt läbivoolab. Oskuslik ringvool puudub seal, kus kogu oskustöö teevad ära elutud masinad või poolmasinateks lõhestatud inimesed. Filmis Matrix Revolutions lõppkulminatsioonis leiab Neo selle dimensiooniga kontakti ja viirusega nakatunud süsteem taastab uuesti oma harmoonia.

Kabala müstikas nimetatakse seda maailma, Assiah(tegutsemine), kus toimub meie toimetamine ja ebapuhaste olendite vaheline võitlus. Samuti seostub see Yesod(vundament) nimelise keskusega, mis on kõiki vaimuteisikuid pühastav kontaktor.

Ta pole mitte niivõrd kõigekõrgem vaid esmalt kõigemadalam oma esmases singulaarsuses. Transtsendentne Korpusvaim sirgub vertikaalis nagu DNA ussjalt erisuunas. Lõputus aastaringide ahelas saavutatakse harmooniline vundament, mis võimaldab elulevelite väravaid igasuunaliselt läbida. See dimensioon on Kõiksuse Oskustetee.

Siin dimensioonis peaks opereerima tõeline MAAGIA. See ühendab omavahel materiaalse ja spirituaalse vastaspooluste harud, hoides nende elutervet ühisosa olulises visioonidejada fookuses, kus asuvad kõik kosmilised infoventiilid ehk tšakrad. Kui meie juured on kindlustatud, saab säilida ja areneda mistahes võimed laiemalt. Ilma oskusliku ühenduseta tekib vampiirjas lammutav satanism.

Tõeline maagia on seotud ka vitaalsusega, kuid mitte seksuaalsuse masohistliku väärvormidega. Olles kui õiglane TÕDE, mis raputab allutava valejumalate rämpsu nagu sügislehed okstelt lahti, libistades ebaolulise prahi endast eemale, et sirguda edasi tähtede poole. Saatan avaldab ahelate, mõttetuste ja mürkidega survet, sundides jumalikkust allaandma või vastupidi edasiarenema. Kas juhtiv pea raiutakse maha sinul või vereimejal? Kas oled ikka hea poolel, polegi alati üheselt selge?!

Kui maagilist ühisosa ei leita, jookseb süsteemi voog lühisesse ja lagunetakse laiali eridimensioonidesse. Äärmuslik polüteistlik tõe vägivaldne pealesurumine pole Tõde, vaid valereligioosse pettusega röövitud inimeste Ised. Ainus pärispatt, kui ei õpita oma eksimustest!

Kui sisemise aususega ei lasta manipuleerida, peab kurjusejõud tasapisi taganema. Seda saab üksnes sundida kaugenema ja uskuda selle parandust. Mehelik ja meisterlik Korpusvaim suudab leida viise, kuidas vertikaalne energialiin võimalikult hästi ja oskuslikult lõpuni ÜHENDADA. Aastaringluses tõmbab siit vaimu edasi mehhaanilislineaarse Ürgvee (2. dimensioon) suunas.

4. DIMENSIOON: Suur Kulg ehk rahulik XX-faktor moodustab Kõiksuse Tetraadi Dao salamustri. Meie tähelepanu horisontaalne olevikuruumiline kasvamine empaatilises hoolimises. Saladuslik Ürgema Gaia, kus peitub meile kaasaantud tervis ja algsaatus, mille oleme enamasti unustanud. Igas suurmas ja pisismas, terves ja haiges, normaalses ja väärakas olendis. Ükski kehtiv valuprobleem ei jää siin tähelepanuta ega tundmatuks. Meie tsentraalne Isekese kaldub loomulikus olekus esmalt just siia üldmaatriksisse, kuni teised väed eridimensioonides järjest aastaringluses edasi aktiveeruvad, et lõpuks jälle tsentrisse tagasi minna ja kustuda.

Dao ehk ka Gaia olekus saab näha kogu keskkonna koosolu kui neljanda dimensiooni. Lisaks kõigele õigele ja heale on see Vaimuvägi (Teadlikkus) tunnistus meie tervise närusest lõhestatusest - meie katkise eluenergia ja sõjaummikusse jooksnud eksiteede üldtunde tajumine. Seda kõige müstilist dimensiooni hõlmab loodusliku Teadlikkusevaimu rahulik ja naiselik Meditatsioon olevikus. Kuigi kabalistlikus okultismis selle dimensiooni jaoks eraldi maailma pole, siis seostub see enim Elupuu alumise kümnenda vooluga, Malkuth(kuningriik), olles põhiliseks filtriks Surmapuuga(Qliphoth/kest), väljutades ebapuhast ja mittevajalikku ekskrementi (siit juba omaette demonoloogia).

Valgustatus vs pimestatus, kultuur vs antikultuur, heli vs müra. Puhtuses ja reostuses, pühas ja õuduses, tões ja vales - Jumal ja Saatan. Kooskulgev kosmiline Ürgsiug kui looduse inimlik salamuster. Jäägitu pahatahtlik vale ja moondunud Saatan põgeneb Jumala ühtsusest eemale ehk haigelt mässav Lohe peab taanduma, kuid universumi katastroofe ei saa eales lõpuni ärahoida. Tuleb empaatiliselt leppida ja keskenduda sisemiselt õigele. Kui pimedas raevus seda ei näe, ei ole sa ka sisimas õiges vahekorras. Piiblis on kirjas, et igaüks peaks esmalt otsima iseendas Jumalate Kuningriiki(st. loodust)! Kokkuvõtvalt pole see küll Jumalate tahtehetk ise, kuid on Vaimuväe teadlikkuse dimensioon kui Kõiksuse Kaemustee – tants sünkroonis loodusega.

Loodusvaimus peitub kogu väljapeegelduva vaimuenergia üldvägi ja kevadärkamise värskuselõhnad. Kaotad üldväega kontakti, minetad loomuliku elu ja probleemidest lihtsa arusaamise. Kether on Malkuthis ja vastupidi – kuidas ülal, nõnda all – kuid ürgne algkuju(kevad) eelneb tunnetuslikult plahvatuslikule ideaalkujule(suvele). Kui ideaalid ei ole kontaktis üldloodusega, luuakse üksnes kosmilist kannatust. Olevikuline universalist esindab lõpuni kasvades ruumilise vaimumaja alandlikku ja hoolivat KOOSHOIDU.

5. DIMENSIOON: Suur Olemine kui kolmas dimensioon on õppiv Z-faktor, mis on meile kui siinse elu jumalikele õpilastele kõige olulisem maailm, kuna tegeleb multidimensioonide vahelise silmapilkse ümberlülituse ja aegruumilise tasakaalustamisega. Avalikult sellest eriti ei räägita, kuna selle kaudu on võimalik peenelt masside mõtlemist programmeerida ja erinevate viirustega nakatada. See on justkui 1se, 2se, 4nda ja 5nda dimesiooni algne ja viimane ristumispunkt ehk neutraalse vaba tahte nullpunkt ja nullserv korraga, kus toimub ajupooluste vaheline ümberlülitav infotöötlus ja lõplik taipamine. Isejumal on sinu aegruum-punkti tahtepotentsiaal - Alfa ja Omega. Kui impulsiivset sirgjoonelist Monaadi tajuvad paljud, paljud tajuvad ka pinnapealset plaanilist Duaali, ajalist oskuste Triaadi tajutakse juba vähem, nagu ka olevikuruumilist Tetraadi, kuid strateegilist Kvintessentsi näevad teadlikult suht vähesed – kuigi see on meil kõigil alateadlikult alati olemas.

Suur Olemine ehk ÜrgIse Maa dimensioon on oma elumäel teatud valikutetasandil mitmekülgne ringlemine. Mündi serv või noa tera, kus toimub hetkemaatriksis jõukohane ELUOLU ehk meie eksistents. Kui Päikese kaudu võid lennata ajutiselt väga kõrgele ideaalidelatvadeni, Kuu kaudu laskuda väga sügavale detailidejuurteni, Vereliini kaudu saame ajas rännata ja Gaiateadlikkuses tajume üldpilti, siis MaaIse on kui olemisekeskme puutüvi, püüdes muutlikus elus targalt tasakaalu säilitada - end kaotada ja taasleida. See tsentraalne Isevägi on ainukesena otsekontaktis kõikide teiste dimensioonidega.

Vaimselt on see põhiliselt tunnetatav läbi arutleva sümbolloogika ja kaine TARKUS, millega tegeleb meie androgüünne Isevägi. Iseloomult on see tahteline, otsustav, teostav, aga ka viiruslikult segane, võimalusel ükskõikne ja vastutustundetu. Ideoloogiliselt pigem tsentristlik ja taiplik mõõdukas suund. Ülesanne on esmalt kõiges kahelda ja dimensioonide mitmekülgne info kindlalt läbiseedida, olles kui meie Kõiksuse tasakaalu hoidev Kesktee (ajupooluste vahel ühendav mõhnkeha ehk Corpus Callosum/samuti Hüpofüüs e. ajuripats).

Poliitikud teavad et masside pärsitud arukus tuleb läbi jaga ja valitse strateegia segi ajada. Vana-Põhjala mütoloogias nimetatakse seda kohta Midgard (keskmaa), mille ümber kogu inimeste elutegevus peamiselt tiirleb. Kabalas seostub sellega enim maailm, Yetzirah(kujundamine), kus ollakse ametis erinevate elementide valmistamisega. Samuti jõuvool, Tifereth(kaunistus), mida kristlikud okultistid seostavad Jeesusega. Või Matrix filmis peategelane Neo, kes sõjajalal olevad viiruslikud poolused lõpuks tasakaalustas ja väljus võõrast parasiitsüsteemist.

Z-faktori jõukeskmest kasvab välja FILOSOOFIA(või Shamaanlus) ehk võimalikult mitmekülgne tunnetus ja vaba arutamine laiemalt. Tahtevaimu huvitab teineteisest arusaamine ja küsimus, KAS esmane olukord näib arukas või on võimalik nähtusi vaadata nii- ja naapidi mõlemat? RATSIONALIST võib kippuda targutama, asju lõputult kirjeldama ja ülemuretsema. Seda äärmuslikult keskset vahelolu esindab patoloogiliselt segane poliitbroileri absurdum.

Võib mõelda, et tüüpiline linnavurle ongi maakas, kes kinnikiilunud robotsombilikku lõksu. Kui mõistus saavutab teiste vaimudega tasakaalu, võib teadvuskese tasapisi tõusta kõrgemale arengulevelile, kus algavad analoogsed protsessid otsast peale. Reaalselt pole meil üht kindlat arenguastet, neid võib leida erinevtes ainevaldkondades mitmeid, kuid nende toimemuster jääb põhimõtteliselt alati samaks. (NB! Kõige eksitavam on multidimensioone näha hierarhiliste tasanditena. Tegu on pigem universumikarkassi fundamentaaljõudude erinevate pesadega. Samuti üksikute dimensioonide ületähtsustamine on viga, tervikus on nad kõik võrdväärselt olulised).

Pole tähtis, mis arengutasandil parajasti toimetad, oluline et liigume oma valikuteteel ja vabas tempos. Kas loomulik metsa uss kaebleb rumalalt pseudode üle nagu saamatule inimesele tihti kombeks? Paganlik(maainimene) Minavägi otsib kerkinud probleemidele mõõdukat läbiteed, et kõik ülejäänud erisuunalised dimensioonid (1. kaastunne, 2. distsipliin, 3. oskusmälu, 4. hoolimine) strateegiliselt lõpuni SÜNTEESIDA.

0.) DIMENSIOONITUS: Kõigele aegruumiliselt olemasolevale eelneb nimetu tühjus ehk teispoolsus. Seda saab mõista kui dimensioonitut dimensiooni, läbides kõike kõike läbimata. Totaalne helitu vaikus, mida keegi pole kunagi kuulnud, sest kuuljat pole. Sellele ei saa osutada ja sellest pole mõtet pikemalt rääkida, kuna seal puudub osutamine ja rääkimine. Vorm millel puudub vorm, maitsetu maitse ja võiduta võit. Kõigest olematus ja mingit saladust polegi. Totaalne puhkus kui lihtne inimlik surm. Restart ja shutdown. eimiski. unustus. teadvusetus. pimedus.

Maailma kõige lihtsam nirvaana ongi Usuhullusele kõige raskem. Pole tervislik enda võitlusi liiga tõsiselt võtta ja Surematut kangelast mängida. Vahest on kasulik kõik lihtsalt persse saata. Toimides toimimata hulbib kogu vastutulev pask sinust vaikselt iseenesest mööda. Elus läheb läbivalt viit suurt dimensiooni tarvis ja ka inimlikku pimedust, seega natuke elementaarset austust nende suhtes! Loodetavasti austab nihilist pausi, sest kes loobub, see leiab!
X + Y +XY + XX +Z = 0
Latv + Juured + Aastaringid + Puu + Tüvi = muld
Päike + Kuu + Vereliin + Gaia + Maa = pimedus

Kolmas Arutlev Text:
Inimese 6 esimest eluaastat möödub Ürgema loodusvaimu kaitse all, edasi lennatakse 6 aastat Ürgtules, siis liigutakse 6 aastat Taevaisa rüppes ja ring saab täis Ürgvees – kokku (4x6) 24ja aastane ringtsükkel. Kuid rumalalt vägistatud ja sandistatud rahvas on justkui 12ne aastased lapsed, kes ei tea mida endaga peale hakata. Nende vaimuringil pole kunagi lastud holistiliselt eneseteadlikuks kasvada ja seetõttu domineerib valdavalt 1se dimensiooni Hinge piiritu ideaaltunne või 2se vaimupesa Mõistuse külm fantaasiaeitus, olles kui koer-kasslased omavahel mõtetul sõjajalal.

Ilmneb, et 1se ja 3nda dimensiooni vaimud moodustavad kokku meesenergeetika ehk õigetpidi püramiidi. Kuid 2se ja 4nda dimensiooni vaimud moodustavad naisenergeetika ehk tagurpidi püramiidi. Seega naiselik pole mitte loomingulisus nagu tavaliselt kuulutatakse, vaid vastupidi konkreetne, konservatiivne, matemaatiline kuid ka intuitiivne kaemuslik olek. Mehelik aga pole loogika (mis on hoopis androgüünne jumalik infotöötlus ja ajupooluste vaheline ümberlülitaja), vaid hoopis abstraktne ja visuaalne loomingulisus ja oskuslik teadmine. Esimene on ebakorrapärasem dünaamilisus ja teine korrapärasem statilisus. Samuti näib, et masse on pikalt petetud illusiooniga nagu liberalism oleks naiselik väärtustesüsteem, tegelikult on see vastupidi mehelik - või õigemini poisilik, kuna mehelik 3jas dimensioon on seal üsna puudulik. Tänane poliitiline maailm ongi justkui omavahel kemplevad vanemateta lapsed, kus tõeline mehelikkus ja naiselikkus on täielik defitsiit.

Enamus inimeste pähe on (5. dimensioon) istutatud rahajumala kultuse viirus. Samuti moraalitu ja lõhestav mustvalge (sinipunane USA-Venemaa; Hillary-Trump) polaarsus. Toimub paaniline linnastumine ja majanduslikud metropolid kaugenevad ökoloogilisest tunnetusest nagu vähkkasvaja tervest organismist. Inimeste teadvuses domineerivad üksikud dimensioonid, kus kokkuleppeid ei saavutata ja ülejäänud vaimuteisikud on kui invaliidid.

Satanistlik eliit on inimeste 4nda dimensiooni oma korporatiivsete võrkudega okuperinud ja juhib illusioonidesse kinnijäänute elusid. Nende ainuke tagurlik visioon on masse aheldada, kontrollida, piinata ja kasumlikult hävitada. Miks ma nii paranoiliselt väidan? Sest on selgelt näha, et juhtivad suurkorporatsioonid inimestest tegelikult ei hooli! Neid huvitab üksnes see, kuidas lõigata läbi inimeste juured ja kärpida tiivad. Meelitada kui porikärbseid ämblikuvõrku, rebida küljest jalad ja pea, imeda aeglaselt aga tõhusalt elujõust, oskustest, mõtlemisest ja teadmistest täiesti tühjaks.

Maailma eliidi suurim probleem on see, et puudub õige 4. dimensiooni Gaiatunnetus ehk ei suudeta elu rahulikult võtta – lihtsustades öeldes ei taheta looduses mediteerida. Samuti käib aktiivne võitlevateistide ja libareligioonide promotöö, mis ei lase inimestel ka oma isiklikku mõtlemiskeset leida. Halvatud massid opereerivad valdavalt läbi kergesti juhitavate positiivsuse kui ideaaltunnete. Eestlastel on 3nda dimensiooni sünteesiv tahtearu suht pärsitud – eriti kui vaadata kuidas meie koeravalitsus ja lambameedia muutub konservatiivide suhtes ärevaks nagu tuli kardaks tõrva... või nagu parasiit perenaist.

Igal indiviidil võiks dimensioonide aktiivsuspunktid endal vabalt nihutatavad olla, mis paraku nii pole, sest kultuuriti domineerivad täiesti erinevad vaimupesad. Erinevates maailma suurreligioonides (Islam; Kristlus; Judaism; Hinduism; Budism; Ateism; Taoism) domineerib aktiivselt pigem üks-kaks võimalikest vaimupesadest, mille ümber on koondunud 4 väiksemat abivaimu ja teised põhipesad on valdavalt passiivsed.

Kevadel võiks domineerida 4nda dimensiooni Vaimuvägi, suviti 1se dimensiooni loominguline Hingevägi, sügisel 3nda dimensiooni Korpusvägi, talvel 2se dimensiooni Mõistusvägi ja pööripäeviti 5nda dimensioon Tahtevägi. Üksnes sedasi toimitaks kokkuvõttes Ürgema looduskoosluse toel. Kui näiteks toimida kitsalt Ürgtule ideaaltahtest lähtuvalt, siis traditsioonitarkus ja loodusega kontakt lõpuks katkeb, kuni kogu tsivilisatsioon Ürg Gaia raevust üleuputab. Gaiakuningriik pole üksnes planeet Maa, nagu meedias enamasti rumalalt kuulutatakse, vaid iga olend kui omaette tervikolend on seda oma 5ndas dimensioonis, mis on orav-rattas-inimeste tundeväljast lihtsalt kadunud.

Seega tuleb meil enne globaalkatastroofi idanemist iseka eliidi pettustest läbi näha, ja mitte lasta meediakoletisel (Mark Of Beast 666) viirusena pähe laamendama tungida. Tuleb leida kontakt loodusega, aga mitte skisofreeniliste sinipuna-poliitilise sitarattaga! Inimene ja rahvas saab olla oma suhtumises kas vaba või ignorantne, kuid mitte mõlemat. Üks nendest on määratud lõputult kannatama ja teisel on õigus elule. Amen.

Seiklusmatrix+Reaalmatrix+Ajamatrix+Üldmatrix+Keskmatrix=nomatrx
Valitsev + Alluv + Juhtiv + Rahulik + Õppiv = surnud
Looming + Struktuur + Tõde + Muster + Taipamine = vormitus
Tõuseb + Laskub + Kannab + Kasvab + Areneb = unustus
Monaad + Duaal + Triaad + Tetraad + Kvintessents = mõttetus
Tulemas + Olnud + Toetamas + Olemas + Hetkes = puhkus
Kullakandja + Väikesõrm + Pikksõrm + Kotinõel + Pöial = käsi
Paremtee + Kuratee + Oskustee + Kaemustee + Võimalustetee = suunatus
Exoteeriline + Esoteeriline + Vertikaal + Horisontaal + Integraalne = puudub
Tundeideeline + Detailplaaniline + Visiooniline + Missiooniline + Strateegiline = tühine
Hingevägi + Mõistusvägi + Korpusvägi + Vaimuvägi + Isevägi =teadvusetus
Usklik+Agnostik+Ateist+Avastaja+Pagan=pimedus
Ürgtuli + Ürgvesi + Taevaisa + Ürgema + Isetuum = nimetu
Kunst + Teadus + Maagia + Müstika + Filosoofia/Shamaanlus = vaikus
Monist + Naturalist + Meister + Tantrist + Pagan = nihilist
Ideed + Kehad + Kultuur + Keskkond + Vaba Tahe = olematus
Ilu + Tõesus + Õiglus + Õigsus + Tasakaal = pimedus
Poiss + Tüdruk + Mees + Naine + Androgüün = sootu
Õnn + Seks + Karjäär + Saatus + Sõbrad = surm
Tähtis + Kindel + Sujuv + Meditatiivne + Muutlik = ükskõikne
Tees + Antitees + Ühendus + Kooslus + Süntees = paus
Suvi + Talv + Sügis + Kevad + Pööripäev = eikunagi
Lõuna + Põhi + Lääs + Ida + Vahepeal = eikuskil
Lõksupööratud:
uimastav + allutav + vägistav + mässav + targutav = Surematus

PS! Koletisemärk 666 on 2/3 tervikust, kus 1/3 osa jääb puudulikuks. Seega läbi iseka puuduliku moonutuse ja kavala manipulatsiooni taodeldakse teiste üle kontrolli ja võimu.

Game Over N Shutdown.
(selle postituse viimane muutmine: 23-12-2016 21:35 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
stepsel
heyoka

Postitusi: 443
Liitunud: Nov 2009
14-11-2016 09:31
Postitus: #2
RE: NEOKULTISM
Väga kõnetab.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ichigo
Nõid

Postitusi: 463
Liitunud: May 2010
14-11-2016 12:05
Postitus: #3
RE: NEOKULTISM
Ehk autor seletab lahti ka teema pealkirjaks valitud mõiste, kas tegemist on puhta luulega, nagu kunst kunsti pärast?

Tsitaat:Kultism ehk kulteranism ehk gongorism on eriti peen, erudeeritud, kujundlik stiil; viskumine maailma meelelisse olemusse, asjade „sisse“ minek luules, ohjeldamatu kujunditele või kujutlustele andumine, seejuures objektide nähtumusliku külje jäägitu usaldamine; keeleline väljendus , mis on suunatud sõnadele, keelemängule, „otsitud“ kujunditele.
https://en.wikipedia.org/wiki/Luis_de_G%C3%B3ngora

Härrasmees lubab daamil jääda tema veendumuse juurde. /kpt J. Sparrow/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Anonymous
Tavaliige

Postitusi: 193
Liitunud: Apr 2013
14-11-2016 12:43
Postitus: #4
RE: NEOKULTISM
(14-11-2016 12:05 )murjam Kirjutas:  Ehk autor seletab lahti ka teema pealkirjaks valitud mõiste, kas tegemist on puhta luulega, nagu kunst kunsti pärast?

Tsitaat:Kultism ehk kulteranism ehk gongorism on eriti peen, erudeeritud, kujundlik stiil; viskumine maailma meelelisse olemusse, asjade „sisse“ minek luules, ohjeldamatu kujunditele või kujutlustele andumine, seejuures objektide nähtumusliku külje jäägitu usaldamine; keeleline väljendus , mis on suunatud sõnadele, keelemängule, „otsitud“ kujunditele.
https://en.wikipedia.org/wiki/Luis_de_G%C3%B3ngora

Kusjuures, kui seda teksti lugema hakkasin, tuli koheselt meelde kunagi raadio kahes jooksnud luulesaade Kuri karjas.
Isiklikult meeldib kuulamine rohkem kui lugemine.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
stepsel
heyoka

Postitusi: 443
Liitunud: Nov 2009
14-11-2016 13:05
Postitus: #5
RE: NEOKULTISM
Mul on vist ikka päriselt ka midagi viga- ma saan kõigest aru. Olemuskihtide aspektide haardeulatuses -läbi kogenud küll üleni ei ole muidugist.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ichigo
Nõid

Postitusi: 463
Liitunud: May 2010
14-11-2016 13:12
Postitus: #6
RE: NEOKULTISM
(14-11-2016 12:43 )Anonymous Kirjutas:  Isiklikult meeldib kuulamine rohkem kui lugemine.

Mulle ka.
Pimedus, laula yx hää uus lugu!

Härrasmees lubab daamil jääda tema veendumuse juurde. /kpt J. Sparrow/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 499
Liitunud: Nov 2016
14-11-2016 16:07
Postitus: #7
RE: NEOKULTISM
(14-11-2016 12:05 )murjam Kirjutas:  Ehk autor seletab lahti ka teema pealkirjaks valitud mõiste, kas tegemist on puhta luulega, nagu kunst kunsti pärast?

neo(uus) + okultism(salajane) = neokultism(uusalajane) Laugh
(14-11-2016 13:05 )stepsel Kirjutas:  Mul on vist ikka päriselt ka midagi viga- ma saan kõigest aru. Olemuskihtide aspektide haardeulatuses -läbi kogenud küll üleni ei ole muidugist.

Selle terviklikuks mõistmiseks on esmalt tarvis meditatiivse 5nda dimensiooni aktiivsust - ju sul see olemas! Smile
(selle postituse viimane muutmine: 14-11-2016 16:27 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ichigo
Nõid

Postitusi: 463
Liitunud: May 2010
14-11-2016 16:28
Postitus: #8
RE: NEOKULTISM
Neo-okultism tuleks kirjutada sidekriipsuga sel juhul, sest kultismi tähendus on erinev

Härrasmees lubab daamil jääda tema veendumuse juurde. /kpt J. Sparrow/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 499
Liitunud: Nov 2016
14-11-2016 16:36
Postitus: #9
RE: NEOKULTISM
(14-11-2016 16:28 )murjam Kirjutas:  Neo-okultism tuleks kirjutada sidekriipsuga sel juhul, sest kultismi tähendus on erinev

Loomingulise 1se dimensiooni sõnademängulist konteksti tuleks samuti mõista wink
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 499
Liitunud: Nov 2016
17-11-2016 01:27
Postitus: #10
RE: NEOKULTISM
Lühidalt võtan kokku:
1. d. - loominguline tegutsemine ehk spontaanne tunde praktika ehk tuleviku tahteline idealism (valdavalt paremas ajupooles - Poisilik).
2. d. - kontrollitud struktuur ehk matemaatiline taju praktika ehk mineviku kehaline materialism (valdavalt vasemas ajupooles - Tüdrukulik).
5. d. - tahte otsustus ja loogiline mõtlemine ehk mitmekülgne filosoofiline mõtte praktika ehk hetkeline ümberlülitav kese (läbi ajupoolusi ühendava mõhnkeha sünteesib poolusi, käbinääre - Androgüünlik).
3. d. - visiooniline intellekt ehk maagiline oskuse praktika ehk juhtiv ühisosa, kuid minevikuline toetav kehamälu (terve aju, kuid rohkem vasemas pooluses - Mehelik).
4. d. - missiooniline hoolimine ehk müstiline kaemuse praktika ehk rahulik olevikuline üldtaju (terve aju, kuid rohkem paremas ajupooluses - Naiselik)

Tuleks arusaada, et nende dimensioonide järjestus pole tingimata tähtis, samuti eksisteerivad need dimensioonid oma algkujul absoluutselt igal (elus)olendil tema arengutasandist olenemata. Mõnel domineerib rohkem üks, mõnel jälle teine dimensioon, kuid reaalselt peaksid tervel (elus)olendil töötama nad kõik. Põhipoint selles, et tavaliselt need dimensioonid täpselt samal ajal kunagi ei opereeri (va. üksikud "multitasking" võimega erandid), kuid 5. dimensioon peab suutma neid vastavalt vajadusele väga kiiresti ümberlülitada. St. et tervel inimesel suudab aju vabalt ümberlülituda, kui tuleb näiteks eristada toitu ja ohtu ehk mingit kasu ja kahju. Ja mistahes traumadega mittetervetel, kel puudub norm interdimensionaalne ümberlülituse võime või kõikide dimensioonide põhjalik kasutus, nendel on tunduvalt suurem oht langeda erinevate iseloomudega lõksudesse. Muidugi on ka autiste, kellel üks dimensioon on üliinimlike võimeteni arenenud, kuid teised dimensioonid on üsna minimaalses töös. Paljudel inimestel domineerib näiteks vabalt kolm dimensiooni, kuid kahe dimensiooni suhtes ollakse üsna ignorantsed. Huvitav ongi, et kristlusest on teada Isa, Poja ja Pühavaimu mõiste, mis peaks viitama justkui 1se, 4se ja 3le dimensioonile? Kuid Ema, Tütre ja Pühavaimu poolusest kristluses ei räägi keegi? Samuti on teada, et kristluses on mehelik Päikesekultus olulisel kohal, kuid tüdrukulik Kuukultus (kuujumalus Sin, millest sõna patt) on demoniseeritud, mis on olulisel kohal aga Islamis? Need on minu jaoks veel suht lahtised küsimused.
(selle postituse viimane muutmine: 23-12-2016 21:29 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
stepsel
heyoka

Postitusi: 443
Liitunud: Nov 2009
17-11-2016 10:44
Postitus: #11
RE: NEOKULTISM
Smile Päikesekultus-mehelik. Maa-sünd-elu-surm -naiselik. Kuu -pooluste käivitaja-mõjutaja. Kuu on maale lähemal kui päikesele. Mõjutab naisalget ka mehelikus. Jeesus kui oma ajastu shamaan -liitja. Sõdalane-vaimsusekandja-mässaja kui mehelik alge. Armastav-kaastundlik-liitja kui naisalge lisaja. Pooluste ühendaja tervikuks. Kristlus-kõikide ,,inimtõlgenduste,, kogumik. Kui oleks piibel ainult Jeesuse õpetused-oleks jäänud kristlus sündimatta. Igaüks kannaks endas oma kõige pühamat templit- kõiksuse allikasädet kui jumaliku mikroväljendust. Läbi sädeme -südame oleksime alati allikas-jumalikuses. Religioon on aga kõige selle tõlgendamine läbi inimliku. Kui valdav mass on negatiivse poole viltu ja elab vaid mõistuses-on ka religioon viltu ja mõistustõlgenduslik. Nii ta aga just ongi. Vahet pole milline religioon-ikka sama muster. Hindimaa tõlgenduste paljusus annab rohkem tõlgendamisvõimalusi. Jämedalt üldistades iseloomustab seda kuvand Shiva. Kui sa oled pooluse ühes servas-keerab ta sulle ette sinu peegelduse. Kuri näeb teda kui deemonit. Hea näeb teda kui õnnisjumalat. Mees näeb naisena j.n.e. Paljud jumalused on duaalsuse liitkogud. Buddhismis samuti. Kristlus keerab kurjale ette põrgu pale. Vagale aga ette paradiisi pale j.n.e.

Naine näägutab aastaid mehe kallal. Ühel päeval mehel keeb üle ja ta virutab naisele sinika silma alla. Mida arvab asjast pealtnägija? Teadagi. Muuhulgas kahjustab mees end igas kihis. Lööb ka endale augud sisse. Võtab sellega ka vastutuse enda kanda. Maksab hinnapäraselt kõik ise kinni. Tagajärg lükkub tema õlule. Karmaõpe laieneb temale. SEE ON MÕISTUSTÕLGENDUS nähtavas. Kuhu aga liikus nähtamatu energialaeng tegelikult? Naine omandas KÕIK. Mees jäi ilma KÕIGEST. Kes siis ikkagi valitseb elu maal?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
stepsel
heyoka

Postitusi: 443
Liitunud: Nov 2009
17-11-2016 12:26
Postitus: #12
RE: NEOKULTISM
(14-11-2016 16:36 )pimedus Kirjutas:  
(14-11-2016 16:28 )murjam Kirjutas:  Neo-okultism tuleks kirjutada sidekriipsuga sel juhul, sest kultismi tähendus on erinev

Loomingulise 1se dimensiooni sõnademängulist konteksti tuleks samuti mõista wink

Eluterve eneseväärtustamine. Õpetaja muidugi võiks mõista ,et tema teadmised vaimu ja vaimse vallas on lausa olemusosa. Kogutud nii paljude aastate jooksul , et vallata pea jäägitult ning saadaolevas ulatuses. Lugejal ei ole sellele vastu midagi panna ning on paratamatult vähemmõjusas rollis. Kellegil on jällegist kõvem hääl. Kellegil suurem muskel. Kellegil betoonisem arvamusplatvorm. Kellegil väestatum ,,võõras,, abikark. Leida ühiskõnelev joon .... on väljakutse.
Mõni on siin lausa vaimukauge ehk. Nt. mina ,kes ma olin vaid loetud aastad tagasi üks suvaline mats. Vaimsetest teemadest üsna kaugel ja veel vähem ise vaimne. Paheline ja ekslik. Vaimselt vääritu ja madal. Ning koperdamine mööda ämbreid on muutunud elu osaks. Jõukohaselt püüan nüüd midagigi mõista. Selle vahega ,et enam ei mõõda teadmiskuvandeid vaid nimelt kaogemuskuvandeid. Sõnad aga jäävad nii hätta. Nii on vast kõigil OMAD kogemised ja teadmised ning tõlgendused. Õpetajal on nüüd ülesanne. Mitte muutuda ICKEKS , vaid olla kõnetav KÕIGI jaoks ja kõigile mõistetavalt Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 499
Liitunud: Nov 2016
17-11-2016 13:04
Postitus: #13
RE: NEOKULTISM
Täpsustus:
1. d. - visuaalne Poisilik Päike ja tahteline Ürgtuli. Domineerib suvel ja keskpäeval, olles väljapoole avatud kirglik käitumine (primaarne on "output") ja loomulik rõõmu tunne. Tõuseb Idast, loojub Läänes ja kõige kõrgemal on Lõunas. Kunst ja Hingevaimu hingetarkus. Kullakandja sõrm.
2. d. - verbaalne Tüdrukulik Kuu ja Ürgvesi (samuti Merkuur). Domineerib talvel, öösel ja Põhjas, sissepoole avatud andmete omandamine (primaarne "input") ja loomulik hirmu tunne. Kuu võib olla taevas nähtav nii öösel kui ka päeval, samas võib ka mõlemal ajal nähtamatuks jääda. Väikesõrm. Teadus ja Mõistusvamu kehade teadmine.
5. d. - analüüsiv Androgüünne Maa ja Isevägi. Domineerib neljal pööripäeval ja iga 6e tunni vahel. Pidevalt valikutes ümberlülitav andmetöötlus (primaarne "processing") ja loomulik üllatuse tunne. Põhiline õppimine ja infoga opereerimine peaks toimuma just siin! Filosoofia ja tahtearu loogiline arusaamine. Mõtlemisel pole kindlat sugu, olles pigem neutraalne ehk mõlemasooline. Inimkäel on see justkui pöial, kehal on see justkui pea ja seda antud kontekstis kolmandat dimensiooni võiks ka hoopis viiendaks loendada - pole veel päris selgusele jõudnud, kuidas mõistlikum oleks? Selle kaudu toimub ka kõikide teiste dimensioonide aktiveerimine, vastasel juhul ollakse pigem loomulikus passiivsuses.
3. d. - ühendav Mehelik Vereliin ja Taevaisa (seostatakse ks Saturniga). Domineerib sügisel, õhtul ja Läänes, olles sujuvalt toimiv ja kitsalt olulise info edasiviiv ühendaja. Ilmneb et see on ühenduses kogu Universumi tsentriga ehk okultistlik "Must Päike" - seda võib mõista ka et Kõigekõrgema valgusekandja peanupp on must ehk tulevik pole kunagi lõpuni nähtav vms. Seotud surma ja loomuliku kurbuse tundega. Pikksõrm. Maagia ja Korpusvaimu meisterlik visioon.
4. d. - terviklik Naiselik Tao või Ürgema Gaia (seostatakse ka Jupiteriga). Domineerib kevadel, hommikul ja Idas. Kõiksusega koostoimiv ja üldinfo rahulik hoidja, samas kannab endas ka väga suuri purustavaid loodusjõude. Tumeda saatusetunneli lõpus kui valguse sünd. Seotud me loomuliku vihaga. Nimetissõrm. Müstika ja Vaimuväe tantristlik missioon.
(selle postituse viimane muutmine: 27-11-2016 20:44 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
stepsel
heyoka

Postitusi: 443
Liitunud: Nov 2009
17-11-2016 13:08
Postitus: #14
RE: NEOKULTISM
Naiselikuse jätkuks- Ema maa on naisealge tuum. Maa on maandus. On miinus. Naisalge-sünd-surm. PÕrmust (maast) oled sa võetud ning põrmuks.......... Naine on miinus-negatiivne-tume poolus. Päike on plusspoolus. On alanud naisalge ajastu. See ei ole aga naispaavst-nasipresident ega naine mehelikus rollis maailma kuningana juhtimas. See on naisalge miinust tasakaalustamas. Naine loob ennast miinusest tasakaalu. Naine viib mehe postiivsuse läbi enda tasakaalu. Lapsed sünnivad naise ja mehe tasakaalude pinnasele juba tasakaalus. Naine säilitab duaalsuse tasakaalu ilmas. Naine säilitab looduse harmoonia-tasakaalu. Naine viib maaema oma loomega tasakaalu. Uus ajastu näeb ette ka maaema enda tasakaalustumise. Ikka selleks , et säiluda tasakaalus. Ikka nii ,et säiluks tasakaalus loodus ja loom. Ka nii ,et võiks säiluda ka tasakaalus inimloom. Mees on siin vaid kooslooja. Naine algatab loome. Maa on naine , kuid tasakaal on ammu kadunud. Naise vägevus väljendub nüüd loomealges. Mees saab olla loomeliituja. Duaalsuse vajalik poolus.

On kosmiline kord-see on alge läbi tasakaalu. On duaalsusereegel- see on yin-yangi korrapära läbi tasakaalu. On looduslik harmoonia- tasakaal. Kõik ,mis seda ei kanna -on tasakaalutus ning peab läbima ja seda ka läbib- läbi muutuste.
Ülaltoodud mehe ja naise kaklus on näide taakaalutusest, mis vajab harmoniseerimist igast aspektist. Naine väestas olukorra ,kus harmooniasse ,,loodi,, negatiivne tasakaalutus. Lõppkokkuvõttes kaldus harmooniapotensiaal negatiivsesse viltu. Naise algest sündis mehe kaasabil tasakaalutus negatiivse sünni suunal. Vallandunud loome tasalülitas postiivse hetkega ning olmasolev negatiivsus kasvas. Negatiivne laeng võimendas olemasolevat negatiivsust see läbi ja negatiivne kasvas. Naise negatiivusus liikus naisesse ehk negatiivsusse. Mees on tasalülitatud ning postiivsus neeldus. Kes ikkagi siin ,,kannataja ,, on? Ja ma tean , mida nüüd naised asjast arvavad ja mulle öelda tahaks. Ja täpselt samade ,,tõlgendustega,, väestatakse ka religioone. Miks siis kõik siin ilmas on nii jäägitult negatiivse poole kreenis? Mitte ainult religioonid. Ka inimesed. Ka loodus. Ja ka maa kui elusolend. Vastus on ENAMUS-MASS. Enamus elab mõistuses ning negatiivsusemustrites. Võtame kasvõi nõiad -maagid. Ei ole võimalik arusaadavaks teha, et musta poole viltu loome ongi viltuse kaasloomine. Olemasoleva tasakaalutuse üleväestamine. Selline nõid ütleb: aga maailm ongi viltu -järelikult peab ka nõid viltu opereerima. On kord, seadused ja korrapära. Kui rumal ja mõistuspärane on arvata ,et viltune inimene suudab tõusta või areneda kõrgemale oma mustrit jonnakalt üleväestades. Ükski tasakaaluvärav või reegel ei lase kõrgemale korrapäratut. Siit ka karmaolemus. Täpselt sama kehtib ka positiivsega liialdamise kohta. Kui ikka mõõtu ei tunne-keerab vaheilm oma,,paradiisi pale,, ette ja tõus katkeb koos arenguga. Uue võimaluseni. Kas siis madalamas või sarnases ilmas ,,kusagil,, reaalsustes. Vaheilma kokkuvõtted määravad komakohtade järgi uued arenguvõimalused. Kas mingis kõrgemas ilmas oodatakse pikisilmi arenematut mõõgaga metslast kõike tasakaalustatust puruks peksma? Igasugu paradiisid ja jumalused on vaheilma tõlgenduslikud illusioonid. Ainult ,et kõrgema ilmana -veelgi ,,reaalsemad ja pärisemad,,. Vaheilm-vahepeatus. Kuhu aga sealt edasi? Igaüks ise määrab. Kui jalgratast selgeks ei saanud ,siis monoratast pihku ei anta. Kui ikka pikalt aru ei saa ,antakse abiratastega või kolmerattaline atribuut pihku. Muidugi võib kõike kusagilt amööbitasemelt uuesti alustada. Kas see aga on tõeline vaba tahe? Jah kusagilt shivaolemuse tasemelt vaadates ei ole mitte mingit tähtsust kui amööb-taim-loodus-loom-inimene-olendplaneet hävib arengu käigus. Üks arenguväljndus. Kõik. Game over. Üks variant on aga kõige säilumine. Kõige täiustumine. Kõige tõus ja areng kõrgemale ning kõige harmoniseerumine. Uue ajastu uus võimalus. Reaalsuse võimalus üldkarma käigus teha läbi uus õpe. Tõusta ja tõsta reaalsust või paisata kõik oma aegu ja väljendusi ootama. Eri võimalustes ja eri väljendustes. Arvestades korrapära ,siis leveleid madalamalt või sarnastes põrguilmades.
(selle postituse viimane muutmine: 17-11-2016 13:13 stepsel.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
stepsel
heyoka

Postitusi: 443
Liitunud: Nov 2009
17-11-2016 14:20
Postitus: #15
RE: NEOKULTISM
Kas õpetaja peab silmas seda ,et piisab vaid ,,leidnute,, loomeväljundist? Ei ole mõtet päästa kitsetalle lõvi lõugade vahelt? Olen sunnitud nõustuma. Olen sunnitud mässama. Areng näeb ette astmelisust. Vahele jättes- toodan tühimikke eelkõige enda jaoks. Tervik ei armasta tühimikke. Kui vaba tahe näeb ette nii koopasse mineku ja nulli leidmise kui ka sealt väljumise ja kõigesse sulandumise- saab sellele vastu hakata vaid valija-soovija tahtes. Temale kuuletumine oleks vastuhakk ja taandareng. Kui nii näeb ette vaba tahe ,et ise peab kõik puuharud läbi turnima-peab sellele alluma. Kui ta suunab kitsetalleni-eks ole nii ka ette nähtud.

Kõneledes ja kirjutades saab kasutada kokkuleppelisi kujundeid . Ma ei valda neid hästi ning valin omade filtrite hulgast sobivaid. Shamanism- on vaba tahte avaldumine vaimses ( vaimu olemuse) väljundis. Suurem ja kõrgem meis endis allutab madala ja killustatu arengusse ja liikumisse. Juskui mingid ,,nähtamatud,, jõud teevad inimese ringi. Tegelikult teeb inimene ise aga ta ei suuda seda kohe aduda. Läbi kannatuste ja katsumuste hakatakse inimest lükkama vaba tahte väljenduse suunas. Tegelik olemus hakkab väljenduma vastavalt küpsusastmele. SEe kõik näeb ette KÕIGE kogemist ja läbi katsumist. Hea ja halva-tumeda ja heleda. Ülailma-alailma. Maa ja taeva. Miinuse ja plussi. No nii võiks lõputult jätkata. Nii milliselt hakkab olemus väljenduma - nii ka ,,materjali,, läbi käiakse. Nt. taimetark läbib loodusaspektid ja taimeriigid. Nekromant surnuilmad ja suguvõsaolemused.
Põhiline tulem on -VAHENDAJA ning duaalsuseaspektide tasakaalustaja. Kõik religioonide aluseks olnud suurkujud on olnud shamaanid-harmoniseerijad. Nende ümber loodud religioonid on aga tasakaalutud tõlgendused, mida jõuga püütakse algkujudele külge kleepida. Shamaan võib olla külatark. Shamaan võib olla ka ilmaülene suurkuju. Jõukohasus. Hea shamaan ei ole jumal-avitaja. Väärt shamaan on see ,kes suunab teist ise olema shamaan. Teadmised enda aitamiseks anda on tarbekam kui lihtsalt kellegi hädasid parandada ja nii õppetunde ära võtta. Inimesed ootavad religioonilt aga mida? Jumal aita mind ja tervenda-ütlevad nad. Iseolemine asetatakse ,,välisesse,, religiooni. Kirik avitab. Jeesus ja buddha ütlesid-vaata endasse. Kõik vastused ja väekus on olemas endas. Kirik ütleb loe piiblit ja käi kirikus. Piiblit aga võib tõlgendada miljardil moel. Nii just tehaksegi. Piiblis on täiesti olemas ka vaimse ärkamise kirjeldused. Pimeöö, kannatused deemonite ja võltssära kaalumised j.n.e. Mitte ainumas seda aga ei mõista kui ta seda ise läbi ei tee. On vaid tõlgendused või pimeusk. Pimeusk lülitab välja kogu vaba tahte ja arengu ning see on täpselt see , mida ei teeks shamaan. Suurkujule pöördub suurkuju usk risti vastu.
Shamaanihaigus võrdub kundalini ärkamisega. Kannatused-puhastumine. Kristlus kirjeldab puudulikult selle olemust. Kui aga on avatud vaba tahe- leiab ka sealt kõik mis vaja. Vaba tahte väljendumine ja selle avaldumine tasakaalustajana on hea ja halva sümbioos. Headusekultus ja must maagia on ühe leveli äärmuslikud väljendused. KUndalini lülitab varem või hiljem välja mõistusvalikute nupu ja laseb vabal tahtel väljenduda tasakaalus. Kundalini pakub küll võimaluse ,,läbi katsuda,, positiivsuse väljundid eufooriast õndsuseni , kuid sunnib läbi käima ka õudu, kannatusi ja piinasid. Tahtlikust praktikast siin enam rääkida ei saa. Ei ole nii ,et ma mediteerin nüüd headust või lähen pksan kurjust. Nii teeks alles otsiv mõistus. Tahtega kavatsusi ei ole. Teadlikke suunamisi kah mitte. Olemuse osaks saabki olemine tahtena. Olgu selle nimi loomine või kõrgem meditatsioon. Valida ei saa ja samas teadlikus kõigest välistab ka vajaduse seda teha. Shamaanist saab jumaliku väljenduse ,,tööriist,,. Tasakaalustav kaal ja ühendusniit. Sel ei ole miskit pistmist õndsuse või ,,väljateenitud,, premiaga. See on areng kui loomine. Loomine kui kannatusi loov töö. Mingit tasu võiks sellest loota vaid väheteadvustunud väheteadlik. See on sama uhke ja jumalik kui olemine tavotiks roostes hammasrataste vahel. Või sitapõletaja ahi koristamaks vähemarenenumate tasakaalutust. Miks Buddha naeris? Ta neelas kogu ilma kurja ja halva alla. Kuidas tundub selline kõhutäis seestpoolt? Aga võib ka naeratades seedida. Hea tuju tagab parema seedimise. Nii ta suri sooltehaigena. Ei surnud taevatõusnud jumalana helendamas. Ning kõik inimesed tormavad kirikusse ning paluvad oma pattude eest preemiaks ,,jumalahelendust,,.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 499
Liitunud: Nov 2016
17-11-2016 14:25
Postitus: #16
RE: NEOKULTISM
See Maa millest mina räägin ja arengus horisontaalseks olemisetasandiks nimetan ei ole otseselt ei miinus ega pluss, vaid neutraalne androgüünsus, mis pooluste vahel opereerib. See on normaalne et läbi mõistuse elulisi probleeme lahendame. Kui me läbi mõistuse nelja dimensiooniga kontakti ei võtaks, siis oleksime koguaeg passiivsed või totaalselt surnud. Aga Kosmoses tekivad ka spontaansed välgatused, mis sünnitavad aktiivsust ja loovad vaimset elumängu Smile

Minu antud kontekstis ongi MaaIse kui poolusi ühendav puu tüvi - see kus me oleme ja elame. Ta näiteks lülitab ümber meie keskendunud oleku juurte ja latvade vahel. Samuti ühendab ta meie oleku puuaastaringide ja tervikliku puuvaate vahel. Ehk siis need kõik kokku ongi erinevad elukõiksuse tunnetusvormid kui multidimensioonid. See lihtsalt on meie aktiivne elu, mille sees on nii mehelikud ja naiselikud aspektid kui ka meie mõistuse androgüünsus.

Nüüd aga toimub suur nihe, mis võtab kogu eelneva kokku! Kogu see meie igaühe individuaalne elav Kõiksusepuu võib olla nii aktiivses kui ka passiivses olekus - seda dimensiooniliselt ühekaupa, tasanditevaheliselt, aga ka tervikult. Kuidas täpselt nende dimensioonide aktiveerimine toimub, ma ei tea ja pole ka kindel et väga teada tahan Smile Aga passiivne olek on justkui muld, millel puu ikkagi kasvab. Ehk passiivsus on vaimu puhkus või pimedus, milles tõesti toimub ka loomulik pooluste tasakaalustumine.

Seetõttu ongi: Latv + Juured + Tüvi + Aastaringid + Puu = muldpimedus Laugh
(selle postituse viimane muutmine: 17-11-2016 14:29 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
stepsel
heyoka

Postitusi: 443
Liitunud: Nov 2009
17-11-2016 15:07
Postitus: #17
RE: NEOKULTISM
Vot kohe eriliselt saan nüüd nõustuda. Raske sümbolism asendus veidi maakeelsemaga. Sponaatnsed välgatused, ehk ei olegi spontaansed. Juhuseid pole olemas. Tsükliline ,,horoskoobindus,, ( globaalse ärkamise näol pooluste leinetusena) -on liikumise ja arengu vahepunkt. Puu on õige igati. Ning on puhas maa ja muld. On puhas õhk ja on puhas vihm. Kõigele lisaks on puhastav tuli ja päike. Kui mets on jäänud vanaks ja umbseks, tekivad parasiidid ja kahjurid ning haigused. Nii nagu välk süütab vahest metsa ja sünnib uus elu - nii ongi parim pinnas tuhaga väetatud puhas muld. Kui vaba tahe lahti rullub -ei ole koheselt selge KÕIK. Mõistus kangestub end kaitstes ning ta püüab sulgeda kogu liikumise. Talle tundub , et teda tahetakse hobude vahel neljaks tõmmata. Nii juhtubki kui tahe kohtab vastuhakku. Keegi leiab end tuulena infot kandmas. Keegi vetena infot korjates. Keegi kobestab mulda. Olen leidnud end päikselise tulihobu turjalt ning ma lasen tahtel rulluda. Olen ise tahe. Muld on hävimisväärsest kubisemas ja ta on samas seemnele hälliks. Eks tuligi võib vaikselt hubiseda kui enam põlemisväärset ei leidu. Ratsu võib puhkama lasta aasale , kus värske rohi kasvab. Ka ratsur tahaks vajuda mullale konte jahutama. Rüübata vett allikast ning lasta end tuulel silitada.

Keegi ei saa väita praegu tulevikuharude õigsust kuna hetkeloome on vastavalt materjalile. Võib tõusta leekides ,,kõrgemale,, ning tumedat sisalduv kukub veelgi rohkem oma põhja. Võib ühtlaseslt tõusta jõukohaselt kõige jaoks. Kuid võib ka alla kiskuda kogu tõusu ja muutuda veelgi,, raskemaks ja tihedamaks,,. Kiretud stsenaariumid. Paratamatus. Iga olendi jaoks oma valikuis. Kuidas küll nüüd sai nii juhtuda ,et vaiksel allikasilmal kohtusid üla ja alailm? Smile Hea ja kuri. Juhus? Või tõi nad kokku Vabade tahete määratud valik? Aga nad tegid pika tee läbi ja nad on teineteisele väga vajalikud. Game paused.
Liiga palju rõõmu rikub elu tõsiduse. Vahelepõikeks piske kainestav kaalupomm. http://tehnika.postimees.ee/3912515/kas-...1474383447 Tegelikkkuses-keburdasid inimpärdikud endale aru andmata. Tulemi elukõlblikuse määras ellujäämise riistvara. Suurem ja tugevam jäi ellu. Nii sündiski tänase päeva inimpärdiku eellane-ajukääbik.
(selle postituse viimane muutmine: 17-11-2016 15:14 stepsel.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 499
Liitunud: Nov 2016
17-11-2016 15:52
Postitus: #18
RE: NEOKULTISM
Spontaansus on väga lihtne, kui ütled kõigile tundevälgatustele jah! - 1. dimendioon. Ilma selleta oleks kõik puud ühe mõõduga ärpügatud Laugh
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
stepsel
heyoka

Postitusi: 443
Liitunud: Nov 2009
17-11-2016 17:38
Postitus: #19
RE: NEOKULTISM
Spontaansus ei ole ootamatu kui ta on lubatud end ilmutama. Kui metsa on palju hunnikus maas, siis tulel on toitu palju. Nii võib tuli päiksena lõõmada. Ükski seeme ei saa enne idaneda kui tuhk ei ole jahtunud. Ning siis tõusevad puuninad ühtalse vaibana ning sirguvad õlg õla kõrval metsaks. Ning eemalt vaadates on nad justkui mõõduga pügatud müür. Ilma tuleta ei sünni muud kui puugivõsa. Üraskid närivad sellegi. Ükski loom ei jaksa sealt läbi rammida. Muld hallitab ja haiseb. Viimsed puud hakkavad kõduma juure poolt.

Miks on suurimad kataklüsmid tabanud neid piirkondi ,kus korraldatakse suurimaid ühismeditatsioone? Ikka korraga 5000 munka või rohkemgi. Suurimad katastroofid maal järgnevad nendele sihikindlalt. Jõud ja jõud katsuvad JÕUDU. Nojah maavärinad kah kobestavad mulda ja üleujutused niisutavad seda.

BUDDHISM- ja järgnevad tõlgenduste pildid. Ahaa see on ju see headusekultus. Hakkan heaks, väljun samsaarast, lähen koopasse , saavutan nirvaana ning olen jõudnud täiusesse ning saavutanud kõrgema jumalikuse. Isetu tee armastuse ja kõiksuse allikani. Nii oleks vast levinuim tõlgendus. Võetakse ette tee läbi valguse kuni tõelise kirgastumiseni. Kaastunnet jagub vaid nii kauaks kuni enda jäljed mullalt jahtunud.
Natuke vähem tõlgendusi leidub nüansile ,et õpetaja käe all õpitakse tahtlikult ja teadlikult maha suruma kõiki eufoorilisi ja ekstaatilisi väljundeid. Hullutavad virvatuled , mis ei ole muud kui arengu ja tõusu pidurid. Koopasse ei minda aga õndsuse järgi vaid ,et kahaneda nullini. Loobuda kõigest ning saada tühjuseks. Olematuks. Ei millekski enamaks kui kõige pisemaks allikapisaraks. Ükskõik kui edukas ei ole tee kõrgema valguse poole, aina tihedamate vallidena hakkab tõusuteele kerkima pimedusevarjusid. Tume ja must neelab aiva usinamalt iga valgusetäpi. Seda seni kuni lõpeb vastuhakk neile. Kuni lõpuks suudetakse siduda valgus ja vari üheks roniköieks. Mis kattub -langeb ära ning nii kuni nullini. Tasakaal kuni punktini- plussi algosa ja miinuse algosa võivad olla ühes ja see ongi olmeasoleva väljendus.
Veel vähem tõlgendusi leiab vibu vastaskaarele buddhismis. Kõik on vastupidi. Sukeldutakse otse musta-kurja-halba ning saadakse selle osaks ning käiakse läbi kogu võimalik haardeulatus. Milarepa on palju pühamaks peetu kui Buddha. Milarepa-üdini must maag, röövel, mõrtsukas kogus endasse kogu võimaliku negatiivsuse varjud. Seejärel hakkasid tema allakäigutrepil paistma valguselaigud. Aina rohkem ja rohkem. Köis põimus üheks lõpuks.
Kas valgusemediteerijad kutsuks oma meditatsioonile tumedas sumaja? Vastandpoolused väldivad üksteist ,sest see tooks äikse esile. Äike võib kõik maha põletada. Kas üldse headuse kultiveerija mõistaks nt. aghoreid? Vihmaussikesi mullas? Aga isegi siis kui samased aghorid on olnud ka kristluses? http://paranormal-news.ru/news/agkhori_i...7-30-11123

http://paranormal-news.ru/news/strannoe_...0-06-12710

On miinus ja on pluss. Kes oskab neid ühendada? Kes oskab neid endas üle lugeda?
(selle postituse viimane muutmine: 17-11-2016 17:41 stepsel.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Wilholmensis
Veteran

Postitusi: 883
Liitunud: May 2009
17-11-2016 17:46
Postitus: #20
RE: NEOKULTISM
See peaks olema neookultism ehk siis mõtteselguse pärast kirjutada neo-okultism. Kuna okultism on sotsiaalne nähtus igal ajal, siis eesliide -neo on siis üldse liigne.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
stepsel
heyoka

Postitusi: 443
Liitunud: Nov 2009
17-11-2016 18:25
Postitus: #21
RE: NEOKULTISM
Tegemist ju huumoriga. Neo -uus ja kultus- usund. Iroonia -NewAge väljanaermine. Kultus-kultism-okultism. Okultismi saab aga tõlgendada , kuda süda lustib.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 499
Liitunud: Nov 2016
17-11-2016 20:27
Postitus: #22
RE: NEOKULTISM
Saatanlik kvintessents seisneb aga selles, et ignorantsusest kiindunult ei osata mingi kindla dimensiooni valgusele õigel ajal surra, nagu sai tekstis juba ka mädaneva Haigusepuud ümberpööratud kujul mainitud:
uimastav + allutav + vägistav + mässav + targutav = Surematus

Näiteks inimesed kes räägivad kurjusest kui pimedusest, need kas teadlikult või mitteteadlikult eksitavad, sest tegelikult räägivad nad pimestatusest, mis tekib liigsest valgusest.

Kusjuures mitmed okultistid väidavad isegi, et oskuslik kurjusevalede müümine ei pruugi Universumiseadustega vastuolus olla, vaid seaduse kohaselt on süüdi pigem valede ostja ise, kes ei suuda oma õppetunde lõpuni omandada. Seda võib mõista ka nii, et kurjusevaled on universumis selleks, et me saaksime oma pimestatud eksimustest õppida, aga kui me vigadest ei õpi, siis selles pole ei valed ega ka kurjusevaledega kaupleja otseselt kunagi süüdi. Võibolla tõesti, tont seda täpselt teab? Kes on kõige suuremad kurjusega kaupleja? - muidugi valitsev eliit! See et nad meid rumalaid kärbseid valitsevad aga pole kellegi muu, kui meie oma süü.

Kristluses on mõisted, nagu Saatan, Valeprohvet ja Antikristus. Kuidas veel neid lahtimõtestada? Kas tegu on ikka tõelise kurjuse määratlusega või nende taha on demoniseeritud kujul peidetud hoopis Ema, Tütar jamõistuslikult suhestuv Ise - kes teab, võib nii ja naapidi olla?
(selle postituse viimane muutmine: 27-11-2016 20:49 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
stepsel
heyoka

Postitusi: 443
Liitunud: Nov 2009
17-11-2016 20:43
Postitus: #23
RE: NEOKULTISM
Mer-ka-ba. Just nimelt nii ongi pimeduse vaikus parim platvorm loomeks -algolematus. Ma nõustun sinuga jäägitult. Surematu loodab tasu ning on isekas ning see ei kanna tõelist tahet. Pärast mind tulgu või veeuputus ning ta tuleb kindlasti. Vaba tahte vabad valikud. Tuli kustub kui puu on tuhastunud. Saab olematuks väetiseks. Seeme ei kanna sellest jälgegi puuks sirgudes. Pimedusse saabki lisanduda vaid valgus. Valgusesse ei saa tekkida pimeduse laike ega viirge. Puu jätab päiksepaistes maale varjud. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- muidugi valitsev eliit! See et nad meid rumalaid kärbseid valitsevad aga pole kellegi muu, kui meie oma süü.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kas seda ka kuuldakse? Kogemus ütleb -mitte kunagi.

Õpetaja siseneb vaikusse ,et leida lainetes tasakaal. Õpilane on lubanud lainetel end sasida ning see ongi vaikiv passiiv. Üks istub laua taga-teine seisab räästa all. Mõlemad ootavad päikest rahutardes. Päike tuleb ja pimestab. Helgib vastu igalt piisakeselt kui kalliskivilt.
:::::::Dao ehk ka Gaia olekus saab näha kogu keskkonna koosolu kui viiendat dimensiooni. Lisaks kõigele õigele ja heale on see TEADVUSVAIMU holistiline tunnistus ka meie närusest lõhestatusest - meie katkise eluenergia ja sõjaummikusse jooksnud eksiteede vaatamine iseendas. Seda kõige müstilisemat dimensiooni hõlmab loodusliku Teadvusvaimu intuitiivne TAIPAMINE ehk rahulik naiselik Meditatsioon hetkes. Kuigi kabalistlikus okultismis selle dimensiooni jaoks eraldi maailma pole, siis seostub see enim Elupuu alumise kümnenda vooluga, Malkuth(kuningriik), olles põhiliseks filtriks Surmapuuga(Qliphoth/kest), väljutades ebapuhast ja mittevajalikku ekskrementi (siit juba omaette demonoloogia). ::::::::----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------:::::::::::::::Maailma kõige lihtsam nirvaana ongi Usuhullusele kõige raskem. Pole tervislik enda võitlusi liiga tõsiselt võtta ja Surematut kangelast mängida. Vahest on kasulik kõik lihtsalt persse saata. Toimides toimimata hulbib kogu vastutulev pask sinust vaikselt iseenesest mööda. Elus läheb läbivalt viit suurt dimensiooni tarvis ja ka inimlikku pimedust, seega natuke elementaarset austust nende suhtes! Loodetavasti austab nihilist pausi, sest kes loobub, see leiab! ::::::::::::::----------------------------

Surm-surematus. Isetus-isekus.

Üüratu vägi-üüratuks vaikuseks?
(selle postituse viimane muutmine: 17-11-2016 21:10 stepsel.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
stepsel
heyoka

Postitusi: 443
Liitunud: Nov 2009
17-11-2016 21:56
Postitus: #24
RE: NEOKULTISM
Mees leiab rahu naiselikus enesevaikuses ja pimeduses. Mees loob ühisloomena ühisväljas mehelikku valgust.
Naine leiab rahutuse enese kaoses ning valguses. Naised loovad loomena endasse mehelikku rahu.

Mees leiab rahu ning lahustub kõigis. Naine.....

Rahuleidnu väljendab ja loob rahutuses. Ühekssaanu -kõigekssaanu. Rahu-seisak. Rahutus-areng. Surm-areng või rahu?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ichigo
Nõid

Postitusi: 463
Liitunud: May 2010
18-11-2016 00:05
Postitus: #25
RE: NEOKULTISM
(14-11-2016 16:07 )pimedus Kirjutas:  
(14-11-2016 12:05 )murjam Kirjutas:  Ehk autor seletab lahti ka teema pealkirjaks valitud mõiste, kas tegemist on puhta luulega, nagu kunst kunsti pärast?

neo(uus) + okultism(salajane) = neokultism(uusalajane) Laugh

Aga ytle inimkeeli, mis sa päriselt arvad, kas see ism (või yldse môni ism) on tegelilult inimesele vajalik? Kui, siis miks


[/quote]

Härrasmees lubab daamil jääda tema veendumuse juurde. /kpt J. Sparrow/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat:

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog